Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар на жовтень 2017 року

Місячний календар на жовтень 2017 року

Представляємо місячний календар на жовтень 2017 року  з фазами Місяця, тут же зазначені сприятливі дні, дати днів молодика, повного місяця, розташування Місяця в зодіакальних знаках. Місячний календар на жовтень місяць дозволить завжди бути в курсі того, яким найближчим часом буде Місяць, і яка його фаза.

Місячний календар на жовтень 2017 року по  дням

1 жовтня, 30 жовтня. 12-й місячний день – це день осягнення себе і світу. Місячна супутниця допоможе вам в цій нелегкій справі, якщо ж звичайно ви підніметеся над суєтою яка вас оточує і почнете думати про високе.

У цю місячну добу добре подумати про єдність, про сенс життя. Дуже добре сходити в храм, церкву, або ж виїхати куди-небудь на природу, і побути там в тиші і роздумах про вічне. Якщо вам вдасться відчути зв’язок з Богом, із всесвітом, то внутрішньо ви можете просити що завгодно. Вимовлені молитви в 12-у місячну добу, виконуються набагато швидше, тому як сьогодні відкривається саме небо, і саме в цей день кожному дається по вірі його. Енергетика дня привертає робити добро оточуючим і ближнім.

Сьогодні, необхідно якомога більше проявляти милосердя і співчуття, робити пожертвування і займатися різною благодійністю. Даруйте всім радість, надію і натхнення. Дуже корисно подавати милостиню. Це день альтруїзму, поблажливості, молитов, і осмислення свого місця в нашому світі.

 У плані езотерики 12-й місячний день, називають днем вербальної магіі.Бажання які ви попросите, неодмінно збудуться. Головне потрібно дотримуватися необхідної умови, ваші бажання не повинні завдати шкоди оточуючим. У дванадцяту місячну добу досить сильно посилюється інтуїція. Що може привести до можливих проявів тонкого світу (образи видінь). На багато питань може відповідати медитація.

Поганою прикметою 12-го місячного дня прийнято вважати розбитий посуд або пролиту рідину. Потрібно звернути увагу на всі ці знаки, вони говорять про неправильність шляху по якому ви йдете. У 12-й місячний день нам можуть присниться віщі сни, але головне потрібно вміти їх правильно інтерпретувати.

Любов і відносини. Дуже хороший день для укладення шлюбу, але в одному лише випадку якщо шлюб заснований на любові. У 12-у місячну добу  можна зустріти свою другу половинку. Це день емоцій і почуттів, який наповнений романтичним настроєм. Домашні справи 12-го місячного дня дуже погано підходять для різних побутових справ. Так що намагайтеся робити тільки ту роботу яка дійсно необхідна. Це день внутрішньої роботи над самим собою.

Здоров’я. Дуже гарний час для проведення омолоджуючих і косметичних процедур.  Під ударом сьогодні сердце і нервова систем, тому їм необхідно приділити особливу увагу. Не варто сьогодні брати велике фізичне навантаження, займатися бігом.

Манікюр та педикюр. Місячний календар на жовтень 2017  року  радить зробити процедуру вдома, коли сяде сонце. Це підвищить привабливість, підніме самооцінку. 30 жовтня педикюр подарує романтичне знайомство.

Бізнес і гроші. Дванадцята місячна доба погано підходить для будь-яких ваших починань. Всі важливі заходи для вас варто відкласти. Більшість людей сьогодні проявляють нервозність, мінливість, образливість і небажання йти на компроміс, а так само хворобливу емоційність.

2 жовтня, 31 жовтня. 13-і місячні доби, таємничі і містичні, вони як би відкривають двері між землею і небом, сьогодні можна осягнути незвідане. Число 13 відповідає сузір’ю Змієносця – його ще називають сузір’ям магів. Це день пророцтв і ворожінь. Пророцтва, які отримали в цей день, сильно можуть змінити вашу долю. Так само це день сприйняття інформації, яка в майбутньому вам обов’язково стане в нагоді. Сьогодні дуже добре купувати талісмани і різні обереги, вони будуть мати особливий зв’язок з вами.

В 13-у місячну добу космічні вібрації, дуже сприятливо позначаються на всій творчій енергії. Займайтеся сьогодні тим що близько до вашої душі, і у вас вийдуть воістину божественні творіння. Прислухайтеся до порад які дають інші люди, і ви зможете чомусь  у них навчиться. Сьогоднішній період дуже хороший для роботи в групі. Все що пов’язано з навчанням буде закладати міцний фундамент на майбутнє.

13-й місячний день дає великий шанс для роботи над помилками, і їх виправлення. Сьогодні можуть повторюватися різні життєві ситуації, які ви вже проходили. Якщо в ближньому вашому оточенні є люди, після спілкування з якими, у вас з’являються нехороші відчуття, почуття власної неповноцінності, болить голова, ви починаєте впадати в депресію, це як раз ідеальний момент аби розірвати усілякі відносини з цими людьми, і рухатися далі.

У 13-у добу сни вважаються віщими, але їх дуже складно зрозуміти і розгадати.

Любов і відносини. В тринадцятий день місяця потрібно утримаються від нових контактів і знайомств. Цей день також не підходить для побачень, так як настрій сприяє романтичній обстановці.

Домашні справи. У цей містичний і магічний день дуже добре пекти хліб. Це чудовий час для великих побутових справ і ремонту будинку або квартири.

Здоров’я. 13-й день місяця відмінно підходить для  всіх видів омолодження і лікування волосся, шкіри і всього організму. Ліки, креми і мазі будуть діяти набагато сильніше, ніж в інші дні. День гарний для очисних процедур, самовідновлення і самолікування. Дуже корисні сьогодні водні процедури, лазня, сауна, обливання холодною водою.

Манікюр та педикюр. Стригти нігті на ногах і фарбувати їх не варто, щоб не перервати зв’язок з космосом.  31 жовтня – Підходить для того, щоб, зробивши педикюр, принести в будинку щастя і прибуток.

Бізнес і гроші. Всі починання сьогодні несприятливі. Краще присвятити цей час роботі над помилками, ревізії і перегляду старих справ. Найкращий день для будь-якого виду аналізу, корекції і виправлення, а також отримання нової інформації.

3 жовтня. Чотирнадцята місячна доба дуже активна,  але так само і небезпечна одночасно. Небезпека може полягати в тому, що в цей день може бути закладений якийсь психологічний фундамент, який веде до саморуйнування. В такий день внутрішній конфлікт з самим собою може стати абсолютно нестерпним, і навіть дрібна подія стане «останньою краплею».

У людей, які живуть без мети, і певного сенсу життя може наступити депресія, тому як немає виходу місячної енергії. У зв’язку з цим саме в 14-й місячний день спостерігається манія переслідування, а за статистикою відбувається багато самогубств. У такий день добре підходить удосконалювати свою майстерність і професіоналізм в будь – якій справі. Прислухайтеся до рекомендацій і порад оточуючих людей. Якщо Ви виявите свою недосконалість в цей місячний день, то зможете досягти успіху в самовдосконаленні самого себе. Прислухайтеся до своєї внутрішньої інтуїції – адже сьогодні її тихий шепіт, дуже гучний. Наша внутрішня підсвідомість бачить всі можливі і не тільки можливі, варіанти подій.

14-й місячний день сприяє сильному зміцненню сім’ї та їх зв’язків, взаєморозуміння між молодшими і старшими поколіннями. Крім того, атмосфера 14-го місячного дня сприяє спілкуванню на всіх рівнях з колегами і друзями, а також партнерами і начальниками. Сни не збуваються в 14-у місячну добу, але іноді дають дуже цінні підказки.

Любов і відносини. Часто в такий день люди бувають, схильні до депресії і апатії, тому як місячна енергія в 14-у місячну добу сильна, а людина не здатна її реалізувати і скористатися нею.

Домашні справи. У чотирнадцятий день місяця можна займатися будь-якими великими побутовими справами, влаштувати велике прання або генеральне прибирання. Також це хороший день для будь-яких видів ремонту і будівництва. Непогано було б енергетично почистити свій будинок і простір.

Здоров’я . У 14-ту добу – дуже хороший день для очищення кишечника і шкіри. Голодування в цей день принесуть сильний цілющий ефект. У цей день особливо чутливі очі, постарайтеся не перевантажувати зір. Не рекомендується знаходиться в пасивному стані, дуже корисна фізична робота в будь-якому вигляді.

Манікюр та педикюр. Педикюр принесе задоволення і подарує чудові новини.

Бізнес і гроші.  Відмінний день для бізнесменів і кар’єристів. Направте свою енергію на вирішення важливих справ, це дуже хороший день для вирішення фінансових питань і підписання договорів. Вдалий день для поїздок і ділових зустрічей.

4 жовтня. 15-а місячна доба є власне повним місяцем, і одним з важливих етапів усього місячного місяця. Сьогодні місяць перебуває в своєму апогеї, піку енергетичної насиченості. У цей день можна використовувати весь резерв людських сил, якщо у вас їх кудись не вистачало, сьогодні обов’язково вистачить. Сьогодні можна перевернути гори, і перемогти навіть в самій здавалося б екстремальній ситуації, звичайно ж якщо у вас є чіткий план.

5-й місячний день – називають періодом плотських спокус. Сьогодні людину багато спокушає вона робиться ледачою, податливою, піддається будь-яким земним спокусам. В такий день активується внутрішній змій людини, який спокушає її до плотських і ницим задоволень, тому потрібно навчитися перемагати себе і свою плоть, щоб захистити свою внутрішню чистоту, світле начало, інакше деградація і руйнування власного внутрішнього стрижня неминуча. Головне завдання п’ятнадцятої місячної доби – перемога над власним его.

У такий місячний день можна стати свідком претензій і сварок. Відбувається це тому що нам дається величезна місячна енергія, але її дуже важко взяти під контроль. Тільки коли у людини є всепоглинаюча мета, лише в цьому випадку вона може розумно контролювати цю потужну енергію, яку подарував нам Місяць.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *