Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар на жовтень 2017 року

Місячний календар на жовтень 2017 року

Домашні справи. 9-й місячний день добре підходить, для роботи в городі або саду, доглядомза тваринами і рослинами, але щоб це не вимагало важких фізичних навантажень. Від важких побутових робіт по дому краще відмовитися.

Здоров’я. У 9-у місячну добу дуже небезпечне навантаження на судини і серце, тому потрібно виключити будь-яку важку роботу. Цей день відмінно підходить для відвідування парної або лазні, але головне не перестаратися, пам’ятайте про серце, також корисно проводити різні очисні процедури.

Манікюр та педикюр. Сьогодні нейтральний день.

Бізнес і гроші. Сьогодні потрібно бути на чеку, навіть вірні партнери запросто можуть неприємно здивувати, всі фінансові питання краще перенести на інший день, дуже велика ймовірність стати жертвою обману. Не рекомендується в такий день слухати різних порадників. Сьогоднішній день дуже добре підходить для людей творчих професій, вони запросто можуть знайти натхнення в своїх справах.

28 жовтня. Енергетика 10-ої місячної доби б’є ключем, сьогодні відмінний день зайнятися розумовою і фізичною працею. Енергії вже досить і саме час використовувати її на творення, втілення своїх намічених планів. У цей день добре починати нове підприємство, будувати будинок, в усьому супроводжує удача і розуміння. Люди сьогодні доброзичливі і схильні до спілкування, із задоволенням діляться своїм досвідом. Сьогодні багато відбувається несвідомо, можливо осяяння і прозріння. Справи які здавалося б зайшли в глухий кут сьогодні знаходять свої рішення і вирішуються. Погляд на багато речей знаходить нові фарби, внутрішній світ стає багато полярним і різноманітним.

Особливу енергетику сьогодні випромінюють чисті природні джерела води, в цих місцях людям приходить розуміння свого життєвого шляху і натхнення, вони стають мудрішими і чистішими. Символом 10-го місячного дня є фонтан, він символізує невичерпне чисте джерело енергії, наснаги та мудрості, тому день сьогодні справді можна вважати дуже чистим, добрим і продуктивним, також це день сім’ї та роду. Буде добре присвятити цей день своїм родичам і сім’ї, позгадувати  своїх предків, дитинство і поміркувати на тему свого генеалогічного дерева.

Астрологи вважають що 10-й місячний день, є днем ​​небесних подарунків, сьогодні як за помахом чарівної палички легко все вдається, наприклад випадково куплений лотерейний квиток може виявитися виграшним, або ви можете опинитися на розпродажі, і купити те про що довгий час мріяли, за невисокою ціною.

 Любов і відносини. Цей день дуже добре підходить для побачень, романтичних відносин. Відносини з протилежною статтю, принесуть радість і міцні зв’язки. Кращий варіант сьогодні це відправитися на природу до чистого джерела води. Не просиджувати такий день вдома на дивані біля телевізора. Дуже хороший день для укладення шлюбів, вони будуть міцними і щасливими і в майбутньому будуть мати велике генеалогічне дерево.

Домашні справи. Сьогодні хороший день щоб почати будівництво нового будинку, теплиці або лазні, також добре починати ремонт в будинку або квартирі. У побутових справах буде все добре вдаватися.

Здоров’я. Сьогодні не рекомендується проводити день пасивно. Уразливі ребра, грудні хребці і ліктьові суглоби. Відмінний день для відвідування лазні і парної, рекомендується пити якомога більше рідини. Вода сьогодні має особливу цілющу силу.

Манікюр та педикюр. Після заходу гарний час для обробки нігтів – з’явиться активність.

Бізнес і гроші.10-й місячний день дуже добре підходить для вирішення будь-яких виробничих завдань, на роботі панує доброзичлива обстановка. Сьогодні запросто можна виконати тижневу норму. У фінансових питаннях також все вдаватиметься, дуже хороший день для підписання важливих фінансових документів.

29 жовтня. У 11-у місячну добу енергія землі з’єднується з енергією місяця, в зв’язку з чим енергетичне підживлення людини подвоюється, і ця енергія вимагає реалізації, виходу назовні. Якщо цю енергію направити в правильне русло, на саморозвиток, творення або реалізацію планів, то ви самі того не усвідомлюючи розширите свій внутрішній енергетичний канал, а ще досягнете хороших результатів в реалізації наміченого. Якщо ж енергія сьогоднішнього дня не зможе реалізуватися і знайти вихід, то вона сама може взяти під контроль і вихлюпатись в вигляді емоцій як позитивних так і негативних.

11-й місячний день здавна вважається днем ​​пробудження енергетичних резервів людини, енергетика дня дуже сильна і налаштовує на роботу. За давньоіндійської традиції цей день пов’язаний з пробудженням енергії Кундаліні, тому у людей практикуючих медитації, у віруючих, сьогодні можливий перехід на наступний рівень розвитку, осяяння, натхнення або творчий політ. Енергетика сьогоднішнього дня величезна, і вона може бути як творчою, так і руйнівною.

У 11-у місячну добу людина вихлюпує назовні все те що вона із себе представляє, показує своє справжнє обличчя і натуру, сьогодні важко щось приховати і сховатися під маскою. Людей у яких немає чіткого плану або мети можливо буде «заносити» в різні боки, тому потрібно самим взяти під контроль, і керувати цією енергією, а не щоб вона управляла вами. Емоції в такий день мають велику силу, і залежать від зрілості і мудрості людини.

 У людей які абсолютно не займаються своїм саморозвитком, або які навпаки розвиваються в зворотну сторону, може нахлинути страх смерті. У заможних людей які ведуть пасивний спосіб життя і не розвиваються, може з’явитися страх що вони можуть залишитися без засобів існування. Нереалізована енергія в цей день може перетворитися в різні страхи і фобії. Сни які наснилися в 11 -у місячну добу – порожні і нічого не значать.

Любов і відносини. День сьогодні відмінно підходить для романтики і пристрасті. Це день розкріпачення і веселощів. Але шлюб сьогодні укладати не варто, він буде пристрасним, бурхливим, але не довгим. День гарний для любовних подвигів. Так само це один з кращих днів для зачаття дитини.

Домашні справи. Хороший день для будь-яких справ по дому, сили дозволять багато зробити і реалізувати. Якщо ви затіяли ремонт квартири або у вас йде будівництво, то сьогодні можна запросто зробити подвійну норму.

Здоров’я. За давньоіндійською традицією  сьогодні день голодування, який дозволить не тільки поліпшити здоров’я але і поліпшити духовний розвиток. День гарний для лікування бронхів і верхніх дихальних шляхів. Дихальні лікувальні практики, матимуть особливу силу зцілення. Сьогодні особливо чутливий живіт і хребет, постарайтеся уникати навантаження на спину.

Манікюр та педикюр. Нігті після педикюру будуть тендітними.

Бізнес і гроші.  Сьогодні добре вдаватиметься практично все за що ви не візьметеся, але особливо намічені плани, вони будуть дуже добре просуватися. У фінансовому плані також буде все позитивно.

Check Also

Місячний календар стрижок на березень 2020 року

Вплив Місяця на здоров’я і самопочуття доведено багато століть назад. Ще кілька століть тому дівчата …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *