Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить визначити найсприятливіші дні для відвідування перукаря. З огляду на положення зоряного світила, можна розраховувати на отримання максимально привабливої зачіски, яка тривалий час буде радувати модницю своєю красою. Далі докладніше розповімо про місячний календар стрижок на січень 2021 року.

Місячний календар стрижок на січень 2021 року по  дням

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Навіть самий вправний перукар може виявитися безсилим перед впливом Місяця. Фаза і розташування нічного світила щодо зодіакального сузір’я має суттєвий вплив на всі сфери людської діяльності. Тому перед тим, як записатися до майстра для поновлення стрижки, уважно вивчіть місячний календар і викресліть із нього невідповідні дати.

Адже локони, підстрижені в потрібний день, будуть виглядати максимально красиво і привабливо. При цьому положення Місяця впливає не тільки на зачіску, а й на стан здоров’я в цілому, а також фінансове благополуччя і успіх на особистому фронті.

1 січня. Несприятливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Стрижені кінчики будуть краще вбирати негативну енергію, що може відбитися на душевній рівновазі і самопочутті. Астрологи рекомендують утриматися і від фарбування волосся. Якщо є сильне бажання, можна оновити відтінок, використовуючи натуральні барвники на зразок хни або басми. Не варто сильно розпускати волосся: краще зібрати їх в пучок або хвіст.

2 січня. На самому початку спадної фази Місяця Всесвіт вкрай чутливо реагує на будь-які зміни в житті людини. Тому в 19-ті та 20-ті місячні доби вкрай небажано стригти волосся і радикально змінювати колір, інакше є ризик втратити здоров’я і гроші. Але цей день сприятливий для інших експериментів: можна спробувати змінити зачіску або прикрасити волосся незвичайною шпилькою.

3 січня. Наближається сприятливий час, коли стрижка і фарбування волосся піде на користь не тільки зовнішнім виглядом, але і психічному здоров’ю. Після 22:36 Місяць увійде в сузір’я Діви, а це значить, що можна сміливо стригти волосся. Вкрай небажана будь-яка агресивна дія на волосся: сушка феном, випрямлення і т.д. Але лікувальні маски, ополіскування трав’яними настоями і інші процедури для оздоровлення підуть на користь не тільки волоссю, але і психоемоційного стану.

4 січня. Місяць в Діві – сприятливий час для стрижки та фарбування волосся в спокійні і природні відтінки. Астрологи рекомендують хоча б трохи вкоротити довжину локонів: це допоможе залучити позитивні зміни, а також налагодити відносини з близькими людьми та колегами. Що стосується фарбування, то перевагу варто віддати більш спокійним і природним відтінкам. Ваша зачіска сьогодні повинна бути акуратною і стриманою.

5 січня. Це сприятливий день для лікування і зміцнення волосся. 2-а місячна доба – це час для творчості, тому можна сміливо експериментувати із зачіскою або прикрашати локони оригінальними шпильками. Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся: в Космосі багато позитивної енергії, тому варто оновити структуру волосся, щоб привернути позитивні зміни в своє життя.

6 січня. Місяць все ще зменшується, і Всесвіт гостро реагує на будь-які зміни в житті людини, тому варто відвідати перукарню: стрижка подарує прилив життєвих сил і підніме настрій. Оновлення волосся (підстригання та фарбування) несе в собі великий енергетичний потенціал. У 22-і і 23-і місячні доби  можна експериментувати з кольором: бажано застосовувати фарбуючі засоби на основі натуральних компонентів.

7 січня. В Космосі вирують енергетичні вихори, тому цей день буде корисний для людей, які прагнуть розвинути свій творчий потенціал. Сприятливий день для обрізання волосся і поновлення їх структури. Можна сміливо експериментувати з кольором і способами фарбування. Відповідний день і для зміни зачіски: сьогодні ваш образ повинен бути максимально вишуканим, використовуйте прикраси.

8 січня. Цей день буде корисний для людей, які прагнуть розвинути свій творчий потенціал. Дивлячись на це, стригти волосся не варто: можна залучити потік негативної енергії. А ось з кольором можна сміливо експериментувати. Це стосується і зачісок: можна укласти їх незвичайним способом або зробити завивку.

9 січня. Місяць продовжує спадати, але це не означає, що стригти волосся категорично заборонено. Зовсім навпаки – сьогоднішній день сприятливий для укорочення волосся і поновлення їх структури. Місячний календар стрижок на січень 2021 рекомендує вибрати для зміни кольору більш спокійні і природні відтінки, що допоможе зміцнити матеріальне становище і налагодити зв’язки з керівництвом. Сьогодні варто зробити акуратну зачіску з проділом, щоб упорядкувати енергетичні потоки і спрямувати їх у потрібне русло.

10 січня. Сьогодні в Космосі утворилося віконце позитивної енергії – такий випадок потрібно використовувати по максимуму. День сприятливий для зміни звичного способу: можна сміливо оновити стрижку і змінити колір волосся. Що ж стосується зачіски, то вона повинна бути максимально вишуканою: спробуйте незвично укласти волосся, прикрасити їх шпильками і оригінальною біжутерією.

11 січня. Досить сприятливий день для обрізання і фарбування волосся. У 27-мі та 28-мі місячні доби бажано трохи вкоротити волосся і оновити їх відтінок. Є один нюанс, про який попереджають астрологи: день несприятливий для кардинальних змін. Не варто також робити викликаючих зачісок: краще віддати перевагу звичайному хвостику або косі.

12 січня. Нейтральне положення справ у Всесвіті: день сприятливий для стрижки та поновлення емоційного фону. А ось фарбувати волосся в 28-і та 29-і місячні доби астрологи не рекомендують, оскільки можна привнести дисбаланс в своє життя. Якщо дуже хочеться оновити колір, перевагу варто віддати більш темним і насиченим відтінкам. Якщо є можливість, відвідайте професійного стиліста, який зможе гармонійно змінити ваш образ.

13 січня. Ще наші бабусі говорили, що стригти волосся в Молодик ні в якому разі не можна – можна накликати на себе біду і тяжкі хвороби. Не варто також і фарбувати волосся агресивними засобами. Якщо дуже хочеться, то можна скористатися натуральними барвниками начебто хни або басми. У цей день не можна ходити з розпущеним волоссям: краще зробити просту косу або зав’язати на голові пучок.

14 січня. Молодик вважається несприятливим часом для психоемоційного фону, тому радикально змінювати свій образ точно не варто. У цей день вкрай небажано стригти волосся і фарбувати: краще зайнятися зміцненням і оздоровленням локонів. Що ж стосується зачіски, то про 2-у і і 3-у місячну добу не варто розпускати волосся і створювати модну нині легку недбалість на голові. Бажано зав’язати волосся в пучок або навіть укрити голову хусткою або тюрбаном.

15 січня. Вкрай несприятливий день для стрижки та фарбування волосся за умови, що ви зробите вибір на користь косметики на основі натуральних компонентів. Це не тільки освіжить образ, але і дозволить налагодити відносини з колегами, а також просунутися по кар’єрних сходах. А ось стригти волосся ще не можна: можна трохи підрівняти кінчики, щоб відкрити вхід для позитивної енергії.

16 січня. 4-і та 5-і місячні доби найменше підходять для обрізання волосся. Оновити колір локонів можна: особливо добре це для блондинок і світловолосих дівчат, які можуть таким шляхом досягти кар’єрних висот. У цей день не варто плести коси і робити складні зачіски: вільно лежать, але впорядковані локони зможуть краще ввібрати позитивну енергію з космосу.

17 січня. У 5-і і 6-і місячні доби в Космосі переважають потоки негативної енергії. Сьогодні небажано стригти волосся і фарбувати їх агресивними засобами: це може сильно похитнути душевну рівновагу, а також стати причиною необгрунтованого занепокоєння і депресії. Ваше волосся сьогодні повинні бути акуратно покладені: постарайтеся уникнути випадаючих пасом і великої кількості прикрас.

18 січня. Положення супутника Землі несприятливо, тому стригти волосся в цей день небажано. Від агресивної косметики краще відмовитися: тільки зміцнення і живлення волосся. Зачіски в цей день повинні бути максимально суворими і стриманими. Краще зібрати волосся в елегантний пучок і прикрасити голову вишуканою шпилькою.

19 січня. Не можна сказати, що 7-і і 8-і місячні доби сприятливі для обрізання волосся. Підстригти можна, але зовсім трохи, щоб оновити енергетичний фон. Кардинальна зміна іміджу може завдати шкоди здоров’ю (особливо це небезпечно для імунної системи). Зачіска в цей день має бути строгою і впорядкованою: елегантна коса, високий хвіст або пучок, наприклад. Також варто відмовитися і від зміни кольору.

20 січня. В Космосі продовжують бушувати енергетичні вихори. Тому ваш образ повинен бути лаконічний і стриманий: уникайте неохайних зачісок і розкиданих пасом, щоб не порушити психоемоційну рівновагу. Щоб встановити баланс, побалуйте свої локони поживними масками і цілющими процедурами. Від стрижки та фарбування волосся краще відмовитися.

21 січня. В Космосі продовжують бушувати енергетичні потоки, і сила зростаючого Місяця не може з ними впоратися. Проте, день сприятливий для стрижки за умови, що візит до перукаря буде запланований в другій половині дня: після 12:00. Слушна нагода і для зміни кольору: вибирати потрібно сміливі і насичені відтінки. У цей день варто завити волосся, але локони повинні бути акуратно покладені.

22 січня. Місячний календар стрижок на січень 2021  радить, що сприятливий день для підстригання волосся: можна зважитися на короткі стрижки. Це допоможе заручитися підтримкою з Космосу. Астрологи не бачать перешкод і для фарбування: використання натуральних барвників допоможе зміцнити матеріальне становище. Що стосується зачісок, то спробуйте зробити проділ, якщо ви його не носили раніше.

23 січня. В Космосі вирують вихрові потоки, а це значить, що обрізані кінчики зможуть краще вбирати позитивну енергію, що неодмінно позначиться на загальному самопочутті та настрої. Астрологи не бачать перешкод і для фарбування (особливо в світлі відтінки), яке сприятливо позначиться на емоційному тлі. У цей день краще віддати перевагу лаконічному і стриманому образу: тугі коси або хвіст, строгий пучок і непомітна прикраса.

24 січня. Сприятливий день для стрижки та фарбування за умови, що візит до перукаря буде запланований на другу половину дня. У 12-і та 13-і місячні доби немає перешкод і для зміни кольору: можна сміливо експериментувати з відтінками і способами фарбування. Обмежень в зачісці немає, але ваш образ в цей день повинен бути акуратним і жіночним. Тому використовуйте елегантні шпильки, хустки та інші прикраси для голови.

25 січня. Сприятливий день для зміни іміджу. Можна сміливо стригти волосся і кардинально змінювати стиль: це сприятливо позначиться на емоційному тлі, а також відкриє нові можливості. Що стосується фарбування, то і тут обмежень немає: можна сміливо експериментувати з кольором. В 13-і і 14-і місячні доби ваша зачіска повинна бути елегантною і жіночною: можна зробити укладання, але від кісок і складних плетінь краще відмовитися.

26 січня. Сприятливий день для зміцнення фінансової стабільності. А ось від стрижки краще відмовитися, щоб не притягнути потоки негативної енергії. Змінити відтінок волосся, використовуючи натуральні барвники, можна і навіть потрібно. Із зачіскою можна сміливо експериментувати і пробувати щось незвичайне. Головне, щоб ваше волосся було акуратно покладені, без пасом, що стирчать.

27січня. В Космосі правлять балом потоки негативної енергії. Краще відкласти візит до перукаря до більш сприятливих часів. Фарбувати волосся сьогодні теж не варто: краще зайнятися їх зміцненням і оздоровленням. Важливо в цей потужний енергетичний день не давати іншим людям торкатися до волосся. Зберіть їх в пучок або заплетіть тугі коси.

28 січня. Досить потужний в енергетичному плані день. Тому стрижка може залучити як позитивні (підвищення на роботі), так і негативні (емоційне виснаження) зміни. Сьогодні вкрай небажано залучати до себе увагу, тому з яскравими і кричущими відтінками краще почекати. Ваша зачіска в 16-і і 17-і місячні доби повинна бути максимально впорядкованою: прямі лінії збалансують потоки енергії.

29 січня. В Повний місяць енергетика супутника виходить на повну потужність, тому кардинальна зміна іміджу протипоказана. Несприятливий день для стрижки. Можна злегка змінити відтінок, віддавши перевагу стабілізуючим темним тонам. Ідеальна зачіска для сьогоднішнього дня: вишуканий пучок, лаконічний хвіст або строгі коси. Від завивки і складних хаотичних укладань краще відмовитися.

30 січня. Незважаючи на те, що сила супутника починає слабшати, стригтися сьогодні небажано. Можна трохи змінити відтінок волосся, використовуючи натуральні барвники. Цей день варто присвятити оздоровленню локонів і їх зміцненню: маски на основі рослинних компонентів будуть дуже до речі. У 18-і та 19-і місячні доби краще відмовитися від складних зачісок і безладу на голові. Добре, якщо ви просто заплетете елегантний пучок, перехопивши його атласною стрічкою.

31 січня.  Місячний календар стрижок на січень 2021 радить, що вкрай несприятливий день для обрізання і фарбування волосся: в Космосі переважають потоки негативної енергії. Якщо дуже хочеться оновити відтінок – вибирайте більш природні і спокійні кольори. У цей день можна дозволити легкий безлад на голові: розпущені локони будуть краще засвоювати позитивну енергію з Космосу.


Check Also

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року  підказує, що в цьому місяці відбудеться дуже значуща подія в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *