Home / Діти / Малюнки по клітинках для хлопчиків та дівчаток

Малюнки по клітинках для хлопчиків та дівчаток

Захоплююче і одночасно розвиваюче заняття – малювання по клітинках, яке допомагає дітям, що зовсім не вміють малювати. Рухаючись від простого до складного, розвинути уяву, художні навички. Старші діти використовують подібні малюнки по клітинках для прикраси в зошиті, альбомі. Навіть складні малюнки виконуються відносно швидко.

Малюнки по клітинках. Користь малювання по клітинках

Малюнки по клітинках для хлопчиків та дівчаток

Завдяки захоплюючому заняттю можна цікаво провести час. Спеціальних умінь не потрібно.

Малюнки по клітинках розвивають:

художній смак;

координацію;

творче мислення.

На дітей, що займаються даним видом мистецтва, малювання впливає заспокійливо: непосидючі діти поступово стають посидющими. Особливо розслабляється нервова система, якщо ввімкнути спокійну музику під час творчості. Малюки, які готуються піти в перший клас, розвивають орфографічну пильність.

З ними корисно займатися малюванням по клітинках, щоб прищепити посидючість, допомогти подолати неуважність. За допомогою малюнків по клітинках можна прикрасити сторінки особистого щоденника або тижневика. Цей вид малювання дає можливість кожному відчути себе справжнім художником.

Малюнки по клітинках. Чим малювати

Для малювання по клітинках слід запастися зошитом в клітинку, блокнотом. Для зображень великого формату знадобиться міліметровий папір. Також необхідні будуть олівці, фломастери, кольорові ручки. Ці приналежності знадобляться для створення незвичайних яскравих зображень.

Малюнки по клітинках. Що можна малювати

Малюють абсолютно все: природу, звірів, смайлики, рослини, персонажів мультфільмів. Існують малюнки по клітинках для хлопчиків, дівчаток. Починати слід з простих малюнків. Вони малюються переважно одним кольором. Наприклад, для початку можна прикрасити зошит кумедними смайликами. Потім можна приступити до малювання прикольної смакоти.

Можна зобразити на папері рожевий пончик, гамбургер, або сніданок:яєчня плюс апельсиновий сік.

Малюнки по клітинках. Як малювати

Перший час необхідно прораховувати клітинки перед початком роботи, будувати схеми.

Така підготовка допоможе творити, не відриваючись від процесу. Пізніше, в міру набуття досвіду, можна малювати як завгодно: заповнювати середину, починати з контуру, замальовувати стовпчиками.

Легкі малюнки по клітинках для початківців

«Піксельні» малюнки по клітинках  стали популярними серед людей різного віку. Для початку слід звернути увагу на прості зображення. Кількістю задіяних клітин прості малюнки відрізняються від складних. У простому зображенні простіше дотримуватись схеми і не зіпсувати малюнок додаванням непотрібного квадрата.

Малюнки по клітинках для маленьких

Якщо малюк хоче малювати, але у нього не виходить, слід використовувати зовсім прості схеми і навчити дитину техніці зафарбовування клітинок. Важливо, щоб заняття не тривало довго і не втомило малюка. Наприклад, дитина може самостійно створити вітальну листівку мамі, батькові, бабусі. Малювати можна олівцями або фломастерами.

Маленькі малюнки

Хорошим способом провести час є невеликі зображення. Вони користуються популярністю у дітей, які прагнуть скоротати час на уроках, у дорослих під час хвилин відпочинку.

Подібне заняття дає можливість розслабитися, насолодитися самим процесом. За одну зміну школяр здатний створити цілий малюнок.

Великі і складні малюнки на весь лист

Залежно від площі зображення, яка зафарбовується, визначають складність малюнка. Якщо поблизу легко помітні окремі квадратики великого малюнка, то здалеку видно чітке зображення – з’являється реалістичність. Здається, що намалювати складне зображення непросто. Але принцип залишається тим же.

Для складних малюнків знадобиться:

зошит у клітинку;

кольорові олівці;

чорна гелева ручка;

фломастери;

світлина;

комп’ютер.

Під час малювання доведеться рахувати клітини. Головна складність полягає в уважності. Не можна помилятися в підрахунках, інакше доведеться все переробляти. Важливим завданням також є підбір кольору.

Для дівчаток

До цієї категорії зображень відносяться:

одяг,

зачіски,

лаки,

торти,

тістечка,

ведмедики,

сердечка.

Дівчата прикрашають малюнками сторінки з улюбленими віршами, піснями, розміщують зображення на аркушах своїх щоденників. Починають з простих зображень, поступово переходячи до складних. В першу чергу беруть за основу готовий малюнок і перемальовують його. Пізніше, придбавши вміння, навички, включають в роботу фантазію.

 

Для хлопчиків

Хлопчики вибирають близькі їм теми:

машинки,

тварини,

герої мультфільмів,

веселі смайлики.

Малюнки по клітинках  в зошиті (складні особливо) розвивають посидючість і фантазію, допомагають визначитися з професією.

Гарні малюнки для особистого щоденника

Деякі люди щодня записують події тижня, що минув в особливому блокноті. Прикрасити його допомагають зображення, зроблені по клітинках. Можна підбирати малюнки за відповідною тематикою.

Якщо описуються прокази домашніх вихованців, розміщують на сторінках забавні мордочки собак, котиків. Якщо описується сюжет вподобаного мультфільму або фільму, малюють його головних персонажів.

Обрати прийнятні малюнки можна до будь-якого виду косметики, обговорення про моду.

Чорно – білі

Окремим напрямком у мистецтві вважаються чорно-білі зображення. Можна вибрати з безлічі варіантів для перемальовування від найпростіших до складних.

У колекціях чорно-білих картинок зустрічаються:

кішки,

собаки,

панди,

тигри,

коні,

птахи,

ящірки.

Найчастіше такі зображення виконуються олівцем або чорною гелевою ручкою.

Кольорові

Малюнки по клітинках, виконані в зошиті-хороший спосіб навчитися малюванню, починаючи з найпростіших чорно-білих малюнків і поступово переходячи на складні кольорові. Стиль малювання олівцем набирає останнім часом популярність. Для кольорових зображень використовують фломастери, крейду, набори олівців. Для початку перемальовують шаблон.

3D малюнки

Головна властивість тривимірного зображення – реалістичність. Домогтися такого результату складно. Щоб «переступити» з одного середовища в інше, використовують різні ефекти. Наприклад, застосовують спосіб гри світла, тіні – він вважається найпростішим.

Роблячи 3D малюнки, використовують і інші прийоми: не забувають про різницю нанесення ліній на площині, в просторі. Клітини служать простими елементами в рамках одного зображення, вони виконують роль пікселів, які задають певний дозвіл.

На день народження

У піксельній техніці малювання по клітинках можна оформити листівки, плакати. Досить підібрати вподобаний шаблон і перенести його на папір. Можна вибрати яскраву веселу картинку із забавними зображеннями тварин і написами. Обов’язковим атрибутом свята вважаються квіти. Слід зобразити ті, які подобаються іменинникові і написати всередині побажання.

На новий рік

Новорічні картинки повинні створювати відповідний настрій. Відмінний варіант – намалювати сніговика, ялинку. Для початку можна використовувати простий олівець, а потім обвести зображення фломастером, щоб вийшло яскравіше.

Кульки, Дід Мороз і Снігуронька, лісові звірі, подарунки, символ року – всі ці зображення відносяться до новорічної тематики.

Намальовані зображення можна вирізати і на нитці підвісити на новорічну ялинку.

До 8 березня і 14 жовтня

До цих дат діти можуть зробити подарунки своїми руками. А основою листівок послужать саме малюнки по клітинках. Дівчатка, наприклад, можуть привітати хлопчиків листівками із зображеннями техніки (танки, літаки, бронемашини), виконаними по клітинках. Хлопці легко намалюють точкові картинки квітів, щоб порадувати дівчаток.

Імена

Малюнки по клітинках  з найпростішого підходять для зображення в зошиті – це імена, логотипи. Вони будуть виглядати більш складними, якщо прикрасити першу букву лозою кучерявої рослини. Виконуються такі малюнки олівцем, маркером, чорною гелевою ручкою. Попередній розрахунок клітинок можна не вести.

Про любов

Намалювати по клітинках можна щось з любовної тематики, наприклад, зобразити сердечко, троянду, стрілу амура. Ці сюжети відмінно підходять для вітальних листівок до Дня всіх закоханих. Можна використовувати як готові схеми, так і придумувати свої. Цікавий варіант – фігурки, що цілуються. Їх можна зробити чорно-білими і прикрасити червоним серцем.

Губи

Зображуються частіше в кольорі. Верхня завжди темніша нижньої через гру світла – вона залишається в тіні, тому використовують різні відтінки одного тону. Якщо потрібно зробити вигин, слід «утопити» губу під великим кутом всередину.Техніка нескладна, освоїти її може навіть дитина, але потрібна уважність.

Аніме

Аніме включає різні напрямки, жанри, розраховані на будь-яку вікову категорію.

Малюнки по клітинках  в зошиті складні і прості виконуються частіше олівцем. До найбільш відомих сюжетів відносяться Naruto, монстр за сусідньою партою, майстер меча, Dragonball. Популярні різноманітні зображення котячих вушок – вони підкреслюють невинність. Улюбленими героями вважаються також чорний принц і вовчиця.

Майнкрафт

Починати слід з перемальовування готових шаблонів. Серед простих і складних тем потрібно вибрати перші. Практика копіювання підготує до зображення майнкрафт на папері. Після набуття досвіду можна брати в руки кольорові олівці і фантазувати на задану тему. Спочатку слід розібратися з композицією. Потім, дотримуючись пропорції, рахують клітинки для зафарбовування.

Малюнки в стилі майнкрафт вважаються унікальною можливістю поєднатит віртуальні обличчя з мистецтвом.

Тварини

Світ природи доречно зображати спільно з дітьми. Думка, що зобразити його на папері складно, помилкова. Досить знайти прості малюнки улюблених звірів. Починаючи творити, відраховують певне число клітинок в потрібну сторону. Кількість зафарбованих квадратиків має чітко відповідати шаблону – не зменшуватися і не збільшуватися.

В іншому випадку зображення вийде неприродним. Для старту відмінно підійдуть герої мультфільмів. Дуже просто малюються панда, поні, цікаве щеня, непосидюче кошеня. Важливо зберігати пропорції і перемальовувати малюнок уважно.

Їжа

Політ фантазії дозволяє створити виняткові страви на папері: складні тістечка, багатоярусні торти, гамбургери, піцу. Необов’язково мати талант художника, щоб створювати точкові малюнки, досить знайти картинки-зразки. Всі ласуни можуть малювати морозиво, експериментуючи з формою, кольоровою гамою.

Квіти

Малюнки по клітинках в зошиті, складні і прості у вигляді квітів, можуть являти собою оригінальний орнамент. Зображення рослин також є відповідним сюжетом для створення вітальної листівки, запрошення на торжество. Можна намалювати тюльпани, троянди, ромашки як зібрані в букети, так і розсипані по всьому полю аркуша.

Важливо не відступати від схеми, щоб правильно передати обриси кожної квітки. Для повторюваного мотиву відраховують потрібну кількість клітин. З палітрою кольорів можна експериментувати.

Фрукти

Починаючи з дитячого садка, дітей слід навчити зображати навколишній світ. Таке заняття формує образне мислення, допомагає швидше запам’ятати назви предметів. Малюючи разом з дитиною, слід допомогти йому вибрати картинку для змалювання.

Найпростішим малюнком є зображення яблука. Якщо хочеться його ускладнити, потрібно додайте гілочку і листок. Багато дітей люблять зображувати фрукти, які їм подобаються на смак. Так на папері з’являються банани, груші, апельсини, ківі.

Ведмедики Тедді

Можна зобразити на папері ведмедиків Тедді. Є зовсім прості ескізи, які виглядають цілком ефектно. Починати потрібно з чорно-білих малюнків – вони найпростіші. Потім переходять до малювання повнокольорових ведмедиків Тедді. Способів виконання малюнків кілька.

Можна починати з мордочки, потім переходити до малювання тіла і лап або малювати спочатку одну половину ведмедика, потім додавати другу – в результаті вийде симпатичний ведмедик. Створюючи зображення, доведеться вести підрахунок квадратиків в кожному ряду. Важливо дотримуватися послідовності зображення кожного ряду.

Для прстого зображення підійде звичайний аркуш із зошита, для більш складного знадобиться міліметрівка.

Смайли

Малювання смайликів дається просто, однак, спочатку доведеться рахувати клітини, щоб не наробити помилок.

Малюнки по клітинках в  зошиті можна малювати в абсолютно будь-якої тематики.

Згодом вийде створювати зображення самостійно, спираючись лише на фантазію.

Персонажі

Зображати улюблених героїв дуже весело. Забавним виходить добродушний любитель меду Вінні Пух, крутими і смішними – персонажі з мультфільму Гравіті Фолз. Визначившись, якого розміру буде малюнок, слід підібрати відповідний аркуш паперу в клітинку. Якщо зображення буде великим, слід почати від краю листа, щоб воно повністю помістилося.

Коли техніка малювання по клітинках буде освоєна, складні схеми, попередньо зроблені в зошиті, будуть не потрібні. Особливо вдалі зображення можна помістити в рамочку.

Відео: малюнки по клітинках в зошиті.

Як малювати по клітинках, дивіться у відео-ролику:

Малюємо по клітинках: круті піксельні окуляри в відео:


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

3 коментарі

  1. Дуже класні малюнки.
    Дякую за такий сайт.
    Вже малюю 7 малюнок.
    Тільки дуже мало малюнків.

  2. to jest ladne

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *