Home / Дозвілля / Місячний календар на липень 2022 року детально по дням

Місячний календар на липень 2022 року детально по дням

Які дні сприятливі у липні 2022 для кохання, фінансів, стосунків? Дізнайтеся все про хороші дні в які вам краще даватиметься навчання, а кар’єра піде в гору. Пропонуємо детальний місячний календар на липень 2022  року

Місячний календар на липень 2022 року по дням

Місячний календар на липень 2022 року детально по дням

Орієнтуючись на цей календар, Ви можете підібрати найкращий день для важливих подій, обравши найбільш сильний позитивний місячний вплив на Вашу енергетику. І навпаки, уникати виконання відповідальних справ, коли негативний місячний вплив максимально.

1 липня 2022 року. 3 місячний день. У 3-й місячний день спостерігається підвищена активність. Затвердження всіх важливих питань намітьте на другий день. Щоб уникнути конфлікту, намагайтеся уникнути розмов з начальством. Не варто приділяти час збиранню, а краще приготуйте щось смачненьке. Робота з фінансами та інвестиції сьогодні стануть невдалими. Через різкий сплеск агресії можливі конфлікти з коханими людьми. Гарний час щоб побачитися з друзями та родичами. Ця доба дуже несприятлива для будь-яких поїздок. Не варто сьогодні йти до перукаря, стрижка може зіпсувати структуру волосся. Зараз організму шкідливі будь-які дії, так що до косметолога сьогодні ходити не варто.

Постарайтеся врегулювання проблем, що накопичилися, відкласти на інший день, інакше конфлікти, що виникли – за провокації недоброзичливців можуть коштувати вам кар’єри. Сьогодні потрібні сміливі дії, але не варто забувати розглядати кожне питання індивідуально, зважуючи всі «за» та «проти».

Робота. Сьогодні робочі справи протікатимуть у стандартному режимі. Намагайтеся уникнути серйозної розмови з наболілого питання, щоб не загострювати конфліктну ситуацію. Не варто займатися пошуком нового місця роботи.

Домашні справи. Енергетика цього дня не розрахована на заняття справами вдома, сил буде мало для того, щоб зробити навіть найпростіше прибирання.

Кохання,стосунки. Можливі сплески агресії, тому остерігайтеся суперечок та конфліктів зі своєю коханою людиною, краще поступитися і надмірно не наполягати на своєму. День вдалий для експериментів і чогось нового.

Спілкування. Відмінний час, щоб провести його з друзями та родичами, а від нових знайомств краще відмовитись. У процесі спілкування з рідними людьми варто тримати емоції при собі не створювати конфліктних ситуацій.

2 липня 2022 року. 4 місячний день. День досить пасивний, найкраще сьогодні упорядкувати свої думки. Краще відмовитись від прийняття поспішних рішень. Займайтесь сьогодні виключно рутинними справами. Можна організувати ремонт із кардинальними змінами в інтер’єрі. День підійде для вирішення всіх фінансових питань, що накопичилися. Призначте побачення, і воно безсумнівно пройде у романтичній обстановці. Обмежте себе від нових знайомств, будь-які контакти сьогодні не продуктивні. Краще організувати пасивний відпочинок. Стригтися сьогодні не варто, інакше погіршите загальний стан волосся. Будь-який догляд за собою, який на сьогодні буде запланований, пройде більш ніж вдало.

Справи. Усі заплановані заздалегідь справи стануть вдалими. У процесі прийняття складних рішень варто не поспішати з відповіддю та зважити всі «за» та «проти». Чудовий день для бізнесу та торгівлі.

Робота. Відмовтеся сьогодні від активної діяльності, а краще приділіть час вже знайомій рутинній роботі. Не варто сьогодні на себе брати зайву відповідальність – це завантажить вас на весь день і не дасть ніякого результату. Розмову з керівництвом на сьогодні намічати не варто – цього дня всі будуть зайняті своїми проблемами і ваші прохання, і пропозиції не сприймуть серйозно. Не найкращий час для зміни місця роботи.

Домашні справи. Підходящий період для домашнього клопоту, сьогодні можете сміливо організовувати ремонт, пересувати меблі, будь-які зміни в інтер’єрі принесуть у будинок гармонію та затишок, час підходить для роботи в саду.

Кохання,стосунки. Час, проведений із коханою людиною, буде приємним і пройде без найменших конфліктів. Сміливо можна організовувати побачення або навіть налагодити контакт у давно охолоджених стосунках.

Спілкування. Відмовтеся від нових знайомств сьогодні, і не варто шукати ділових партнерів. Цей день відрізняється максимальною зануреністю у себе та свої переживання. Всі контакти сьогодні будуть не дуже продуктивними.

3 липня 2022 року. 5 місячний день. Чудово підходить для відновлення гармонії. День щоб розставити пріоритети і вирішити, що для вас найважливіше. Постарайтеся заручитися підтримкою колег щоб вирішити робочі питання, що накопичилися. Не варто займатися жодними домашніми справами. Будь-яка робота з грошима зараз не вдаватиметься. Призначте сьогодні романтичне побачення, воно пройде в теплій обстановці. Багато позитивних моментів принесуть нові знайомства. Сміливо плануйте та вирушайте у ділові поїздки. Сходіть до перукаря та експериментуйте зі своєю зачіскою. Те, що найбільше підходить на сьогоднішній день – це косметичні процедури, що омолоджують.

Ця місячна доба є чудовим часом для очищення, відновлення гармонії та отримання перших результатів роботи з початку місячного циклу.

Справи. Цей день, без сумніву, стане дуже важливим у всіх справах, для цього необхідно вирішити для себе — що саме потрібне. Щоб досягти кращого ефекту, беріть до уваги думку оточуючих і приймайте їхню допомогу.

Робота. Не дуже вдалий час займатися вирішенням робочих питань, а якщо все — таки доведеться, то постарайтеся заручитися підтримкою своїх колег. Серйозну розмову з начальством та планування зміни місця роботи, краще на сьогодні не намічати.

Домашні справи. Бажано не займатися сьогодні жодними домашніми справами, місяць зараз може негативно відреагувати на будь-які зміни в інтер’єрі. Місячний календар на липень 2022 року радить, що можна зайнятися плануванням справ по дому, а втілювати їх вже в інший, більш вдалий день.

Кохання, відносини

Настає найкращий період для контактів з протилежною статтю. Під час відстоювання своєї точки зору може спостерігатися підвищена агресія. Романтичне побачення, призначене на цей день, безсумнівно пройде у розкутій та душевній обстановці.

Спілкування. Будь-які контакти хоч це будуть нові знайомства, хоч зустрічі зі старими друзями, принесуть багато позитиву у ваше життя. Спілкування з близькою людиною, безсумнівно, подарує приємний душевний спокій.

4 липня 2022 року. 6 місячний день. Добре вдається все, що було заплановано раніше. Успішною стане робота над новими проектами. У роботі головне поступовість від найпростіших завдань плавно зрушуватися до складніших. Дрібні домашні справи в цей період будуть вам під силу. Можна придбати давно намічену дорогу річ. Гарний час для особистих зустрічей із коханою людиною. Хороший день для нових знайомств та відновлення старих стосунків. Корисною стане зміна обстановки та поїздка до родичів. Стригтися сьогодні не варто, вона негативно позначиться на структурі волосся. Відмовтеся від фізичних навантажень і віддайте перевагу походу до косметолога.

Шостий місячний день – це найсприятливіший день першої фази Місяця. У цей час легко вдається все заплановане, хоч це буде побачення або навіть вирішення серйозних робочих питань.

Справи. Відмінний період, щоб розпочати роботу над новим проектом. Сьогодні можна втілювати все, про що мріяли і на що не наважувалися: чекає на успіх.

Робота. Підходящий час, щоб розібратися з складними питаннями. Варто почати з дрібних завдань та поступово рухатися до вирішення складніших. Гарний час, щоб зайнятися пошуком нових бізнес-партнерів, інвесторів або зовсім відкрити свій бізнес.

Домашні справи. Сьогодні підійде для роботи з дрібними домашніми справами, такими як прибирання, прання, робота в саду. Перестановку меблів та ремонт рекомендуємо перенести на інший час – у цей період краще не перетравлюватися.

Кохання,стосунки. Вдалий день для спілкування з протилежною статтю. Час, проведений із коханою людиною, принесе виключно позитивні моменти. Гарний час для серйозних кроків, таких як весілля або розлучення.

Спілкування. Сприятливий день для контакту з оточуючими людьми, день підійде для нових знайомств та відновлення відносин із старими друзями.

5 липня 2022 року. 7 місячний день. Відмінно підходить для активних дій та прохань. Всі розпочаті сьогодні справи, потрібно негайно сьогодні ж закінчити. Сміливо розширюйте своє коло знайомих та вирушайте на пошуки інвесторів. Не варто займатися грандіозними справами вдома, вирішуйте лише прості побутові питання. Сьогодні варто відмовитися від витрат великих сум грошей та інвестицій у незнайомі проекти. Відмінний період для будь-яких відносин, можна навіть відновити давно зруйновані відносини. Душевними сьогодні стануть розмови з друзями та близькими людьми. Одноденні поїздки – це те, що зараз ідеально підійде. Фарбування волосся сьогодні, допоможе розвинути впевненість у собі. День підійде для походу до косметолога та у спорт зал.

Гарний час для активних дій, енергії, яку вдалося накопичити за попередні шість днів, вистачить для вирішення будь-яких питань. Варто розуміти, що сьогодні слова мають величезну силу, тому день добрий для прохань та пояснень.

Справи. Усю свою енергію спрямуйте сьогодні безпосередньо на активні дії, не відволікаючись на планування. Добре підійде для цього друга половина дня. Усі справи, які ви сьогодні почнете, потрібно, не відкладаючи, сьогодні ж і закінчити: тільки в такому разі вони будуть вдалими.

Робота. Відмінний день, щоб зайнятися пошуком інвесторів чи ділових партнерів. Підходящий час, щоб розширити своє коло спілкування або взяти участь навіть у будь-якій рекламній компанії. Ідеальний час для серйозних розмов з керівництвом та зміни місця роботи.

Домашні справи. Будь-які справи по дому, які не потребують виділення великої кількості часу, будуть вдалими. Більш грандіозні зміни варто відкласти на більш вдалий час.

Кохання,стосунки. Гарний час для будь-яких відносин, можна освідчитися в коханні, обговорювати з коханою людиною наболілі теми або навіть відновити давно зруйновані відносини. Усі слова, що сьогодні будуть сказані, зазнають великого посилу любовної енергетики. Тому варто зробити акцент під час розмов з коханою на тому, наскільки вона прекрасна і розумна.

Спілкування. Відмінний час для будь-якого спілкування, нові знайомства навряд чи привнесуть щось цікаве у ваше життя, а ось розмови з близькими друзями та рідними стануть дуже душевними. Намагайтеся не виступати сьогодні оратором перед великою кількістю людей.

6 липня 2022 року. 8 місячний день. Відмінно підійдуть для переосмислення своїх дій та планів. Відмінно вдаватимуться давно забуті завдання, є можливість повернутися до них з новими силами. День підходить для вирішення рутинних завдань. Краще зайнятися дрібними побутовими питаннями. Фінансові вкладення та дорогі покупки на сьогодні намічати не варто. Сьогодні варто пробачити всі образи, які ви на когось раніше тримали. Дуже своєчасними стануть нові знайомства, вони дадуть багато позитиву. Сміливо плануйте та вирушайте у тривалу поїздку на відпочинок. Сміливо експериментуйте із зачіскою. Мінімальне фізичне навантаження та душевне очищення – це те, що вам сьогодні необхідно.

Восьма місячна доба визнана відмінним днем ​​починань будь-якого роду, переосмислення, зважування своїх позицій і для очищення від негативної енергії, що накопичилася.

Справи. Все що буде розпочато в цей місячний день принесе тільки радість, добре б взятися за давно забуті завдання і почати вирішувати їх з новими силами. Якщо вам вдасться отримати підтримку від близьких друзів та колег, то робота вдаватиметься ще краще.

Робота. Хороший день щоб вирішувати дрібні рутинні справи, найкраще робота виходитиме в команді. Відмовтеся від зустрічей та переговорів з партнерами, сьогодні вони найімовірніше будуть не на вашому боці і підставлять за будь-якої зручної нагоди. Розмови з керівництвом доречні, але тільки на теми з рутинних питань нічого серйозного сьогодні обговорювати не рекомендується. Щоб змінити місце роботи, день досить нейтральний.

Домашні справи. Дрібні справи по дому, саме те, що сьогодні буде добре виходити: розбирання речей по своїх місцях або незначна декорація в кімнаті. Роботу по дому, яка потребує великого навантаження на сьогодні не намічайте, вона найімовірніше забере всю вашу енергію, а на її відновлення необхідно чимало часу.

Кохання, відносини. Хороший день щоб налагодити стосунки і пробачити колишні образи. Саме у 8 місячну добу потрібно позбавлятися недомовок та негативу, який скупчився у стосунках з близькою людиною. Прощайте сьогодні всі образи, не з’ясовуючи при цьому стосунків, не доводячи своєї правоти. Інтимні стосунки у цей період планувати не варто намічати, а краще приділити вечір читанню книги.

Спілкування. Відмінний час для спілкування, найбільш вдало вийде налагодження відносин з тим, кого раніше, з якоїсь причини образили. Знайомства з новими людьми сьогодні будуть дуже доречними, вони принесуть багато різноманітності та позитивних моментів у ваше життя. День чудово підходить для доповідей перед великою кількістю людей.

7 липня 2022 року. 9 місячний день. Сьогодні варто займати винятково рутинними справами. Розмова з начальством на серйозні теми та пошук нових партнерів не принесуть сьогодні удачі. Займіться дрібними побутовими справами, що накопичилися. Не варто сьогодні позичати гроші в борг або робити дорогі покупки. Відмінним стане проведений разом із коханою людиною романтичний вечір. Обмежте контакти з людьми, проводьте час лише з найближчими. Варто виїхати на природу з родичами та очистити думки від суєти. Стрижка може погіршити стан вашого здоров’я. Найкраще цього дня зайнятися очищенням організму та відмовитися від шкідливої ​​їжі.

У дев’яту місячну добу варто відмовитися від починання нових справ, не варто контактувати з людьми та проводити будь-які фінансові операції.

Справи. Місячний календар на липень 2022  року радить, що негативний період для нових справ, рутинні завдання, що не потребують особливих зусиль, – ось те, чим варто сьогодні займатися. При вирішенні будь-яких питань потрібно бути дуже уважним: можуть «випливти» особливості у справах, які раніше не помічалися.

Робота. Сьогодні з усіма питаннями краще розбиратися самостійно, у разі командної роботи можливі сварки та конфлікти. Відмовтеся сьогодні від пошуку нових партнерів та від серйозних розмов із начальством, також не варто змінювати місце роботи.

Домашні справи. Чудовий день, щоб зайнятися дрібним прибиранням у будинку, розкладіть речі на свої місця або вимийте скло. Ця робота дозволить очистити простір у будинку та притягне багато нових позитивних моментів. Організовувати ремонт поки що не варто.

Кохання,стосунки. Постарайтеся сьогодні не починати з’ясування стосунків, краще організуйте романтичне побачення і проведіть вечір разом зі своєю коханою людиною. Час постарайтеся проводити у нелюдному місці, інакше накаленої обстановки та непорозуміння між оточуючими не обминути.

Спілкування. Сьогодні день не для контактів з оточуючими, постарайтеся побути віч-на-віч зі своїми думками або в колі тільки з дуже близькими людьми.

8 липня 2022 року. 10 місячний день. Будь-які розпочаті справи цього дня стануть вдалими. Успішними стануть вирішення питань у галузі: екології та нерухомості. Гарний період, щоб почати пошуки нового місця роботи. Всі справи по дому від маленьких до особливо грандіозних, будуть вдаватися без особливих зусиль. Можна не боячись поділити дорогі придбання, вони довго прослужать. Влаштуйте романтичний вечір для своєї коханої людини. Відмінним стане проведення часу на свіжому повітрі із друзями чи колегами. Поїздки на сьогодні намічати не варто. Похід до перукаря та фарбування волосся, сьогодні стануть дуже приємним моментом. Побалуйте себе та запишіться до косметолога.

10 місячна доба несуть у собі позитивну енергію. Будь-які розпочаті цього дня справи будуть щасливими. І зовсім не важливо, що це буде за справа: спілкування з близькими, придбання великої техніки або початок нового проекту. Важливо, що всі події будуть успішно складатися.

Справи. Місяць прихильний до будь-якої активності, тому сміливо починайте нові справи або закінчуйте старі. Відчуття припливу сил і енергії сприятиме тому, що все буквально горітиме в руках і швидко робитиметься. Цього дня добре вирішувати питання, що стосуються стану екології, інвестиційних вкладень та нерухомості.

Робота. Плідно просуватиметься робота, що здійснюється і наодинці, і з колегами разом. У цей період можна сміливо шукати нових партнерів або навіть пошук нових місць роботи. Вдалий час для сміливих переговорів із начальством та впровадження своїх ідей у ​​робочий процес.

Домашні справи. Перестановка, ремонт, прибирання та інше, що пов’язано з будинком, дадуть позитивний результат. Залучіть до домашніх обов’язків всю вашу сім’ю – це і згуртує духовно, і очистить ваше житло не тільки від пилу, а й від зайвої енергетики.

Кохання,стосунки. Чудовий період для зміцнення сімейного гніздечка та сімейних стосунків загалом. Влаштуйте романтичне побачення для своєї половинки. Компліменти, щирий сміх та слова подяки позитивно та плідно вплинуть на ваші взаємини. Хорошим завершенням романтичного побачення стане ніжний, неквапливий секс.

Спілкування. Будь-яке спілкування позитивне. Зустріньтеся з друзями, проведіть вечір із сім’єю або з колегами. Відчуття затишку та спокою буде у будь-якій компанії. Чудово провести час на свіжому повітрі, граючи в ігри чи розповідаючи кумедні історії-спогади.

9 липня 2022 року. 11 місячний день. Місячний календар на липень 2022  року радить, що енергетично сильний день, а ось куди енергія прямуватиме, залежить тільки від вас. Не варто нічого говорити і тим більше робити гаряче, добре обмірковуйте кожну дію. Добре завершувати всі розпочаті справи. По будинку варто провести прибирання, але не генеральне, гарний день, щоб позбавитися старих речей. Будь-які покупки та фінансові операції не принесуть користі. Не варто позичати гроші. Щоб уберегти себе від незручності та конфліктів з близькими людьми, варто зберігати терпіння, спокій та розуміння. Сприятливий день для подорожей та походів у перукарню. Зверніть увагу на харчування, вживайте лише корисну їжу.

Цей день має сильну енергетику. Але варто бути дуже уважним і обережним, адже ця енергетика може бути як творчою, так і руйнівною. Все залежить від вашого прагнення та сили волі. Слід обмірковувати свої дії та слова.

Справи. Не варто робити нічого гарячого, особливо якщо це стосується масштабних проектів. Тільки логіка та раціональні рішення мають стати вашими вірними супутниками у цей період. День енергетично сильний, тому якщо хочете досягти успіху, відставте сумніви осторонь.

Робота. Активна діяльність не дасть бажаного результату. Не починайте нових робочих справ, краще підганяйте старі та проаналізуйте хід їх виконання та особисті досягнення. Розмови з начальством триматимуть вас у напрузі, так що їх краще уникати. Але день добре підходить для зміни роботи.

Домашні справи.Не варто робити генеральне прибирання, а ось мінімальне наведення порядку з розстановкою по місцях особистих речей і вологим прибиранням піде тільки на користь. Викиньте старі речі, які вам уже не потрібні. Такий крок допоможе вам очистити і своє житло, і особистий простір у духовному плані.

Кохання,стосунки. Зберігайте душевну гармонію та піднесений настрій, інакше є ймовірність конфліктів та непорозуміння з партнером. Зробіть вашій другій половині подарунок без приводу – це здивує і стане поштовхом для пристрасного, енергетично наповненого сексу.

Спілкування. В цілому нейтральний день для спілкування, але все ж таки вибирайте теми і думайте, про що ви говорите з співрозмовниками. День має сильну енергетику, а від цього можливі перепади настрою. І навіть безневинний жарт може бути сприйнятий як особиста образа. Найкраще присвятити день спілкуванню з вузьким колом друзів.

10 липня 2022 року. 12 місячний день. 12 місячний день призначений для підвищеної активності. Корисніше провести день з користю для себе, добре відпочити, прогулятися на природі. Генеральне прибирання та тим більше ремонт слід відкласти на інший день. Витрати та покупки варто також відкласти, у цей день їх рекомендується лише планувати. Емоційне тло не стабільне, зберігайте спокій. Виявіть більше ніжності та м’якості до коханої людини. Корисними будуть спілкування з друзями та сім’єю, але суперечок та конфліктів варто уникати. Добре проводити оздоровчі процедури вдома, але не варто відвідувати перукаря та робити нову стрижку. Рекомендуються помірні спортивні навантаження.

12 місячна доба є енергетично пасивним днем. Не варто цього дня активнічати, призначати робочі та особисті зустрічі. Проведіть день із користю для душі, подбайте про себе.

Справи. Будь-які справи, що вчиняються цього дня, не принесуть ні користі, ні насолоди. При нагоді цього дня варто відкласти всі справи і провести час у максимальному розслабленні. Але якщо немає такої можливості, тоді розберіться лише з тими завданнями, які не вимагають великої усидливості та відповідальних дій.

Робота. Займайтесь лише дрібними, незначними робочими питаннями. Жодних зустрічей з діловими партнерами, підписання документів або бізнес-ланчів з обговореннями нової справи не повинно бути. Жодне з перерахованих вище робочих зобов’язань не принесе користі, навпаки неуважність у діях і словах може призвести до конфліктних ситуацій і напруження обстановки. Місце роботи також не варто змінювати у цей день.

Домашні справи. Не варто цього дня займатися прибиранням, ремонтом та переїздом. Краще заваріть філіжанку кави і влаштуйте собі душевний, домашній вечір за прочитанням книги або переглядом старих фотоальбомів.

Кохання,стосунки. Слідкуйте за своїми емоціями, оскільки можливі конфлікти на побутовому рівні. Жодні провокації не варто пропускати через себе. Важливо зберігати спокій і певною мірою холоднокровність до подій, що відбуваються. Зберіть всю ніжність і душевність докупи і подаруйте це тепло близькій вам людині. Повірте, він обов’язково відповість тим самим на ваш посил. В інтимі зберігайте ніжність та чуйність.

Спілкування. Приділіть час своїй сім’ї та друзям. Усі бесіди з ними цього дня будуть продуктивними та максимально душевними. Така теплота спілкування подарує вам душевну гармонію та щасливе завершення місячного циклу. Утримайтеся цього дня від суперечок, конфліктів та будь-якої агресії.

11 липня 2022 року. 13 місячний день. День змін як зовнішніх, так і внутрішніх. Починаючи новий день, слід ретельно проаналізувати, що ви хочете досягти, які помилки робили раніше і чи все вірно робите на сьогоднішній день. Вирішіть поточні питання, не варто братися за нові справи та проекти. Ремонт і домашні справи краще відкласти, а ось фінансові операції і дрібні, і великі принесуть свою користь. Романтичні зустрічі зміцнять ваші стосунки з партнером, в інтимі варто випробувати щось нове. Подорожі та відрядження краще відкласти. Хороший день для відвідування перукаря, нова стрижка додасть легкості та впевненості. Виявіть турботу до себе, це дозволить зміцнитися і фізично, і духовно.

13 місячна доба призначена для змін у своєму житті. Причому ці зміни повинні реалізовуватись усвідомлено, без тиску та впливу осіб та подій з боку. Ретельно подумайте про ті помилки, які були у вас у минулому, і подумайте, що ви їх витягли і що можна зробити, щоб більше не робити їх. Ваші думки та дії повинні спрямовуватися на покращення свого майбутнього.

Справи. Хороший день для вирішення поточних питань, не варто брати на себе зайвого та вирішувати питання, які вас не цікавлять на сьогоднішній день. Якщо ви плануєте розпочати нову справу, то краще відкласти цю витівку до кращого часу. Але ретельне обмірковування та вирішення поточних питань піде на користь та зіграє позитивну роль у нових досягненнях.

Робота Бажаєте продуктивного робочого дня? Тоді беріться лише за справи, які ви вже почали виконувати. Вирішення нових справ, зустрічі з діловими партнерами та укладання договорів із ними замість бажаної користі, вичавлять із вас усі соки. Далеко не найкращий час для зміни роботи. Якщо ви все-таки наглядаєте нове робоче місце, то й продовжуйте наглядати місце та аналізувати, наскільки ви підходите бажаній посаді. Не варто поспішати бігти на співбесіду і показувати себе у найкращих фарбах.

Домашні справи. Цього дня не варто витрачати сили та час на домашні справи, зокрема на генеральне прибирання. Початок запланованого ремонту слід перенести на інший, більш енергетичний день.

Кохання,стосунки. Будь-які романтичні зустрічі цього дня нестимуть позитивне посилання і сприятливо позначатимуться на подальших стосунках. Сміливо призначайте побачення, запрошуйте на повільний танець близьку вам людину та насолоджуйтесь атмосферою любові та взаєморозуміння. В інтимному житті варто спробувати щось нове.

Спілкування. У цей день малоймовірне виникнення будь-якого конфлікту. День хороший для спілкування як із колегами по роботі, так і з сім’єю.

12 липня 2022 року. 14 місячний день. Енергетично насичена місячна доба. Позитивний день для початку нових та завершення старих справ. Зустрічі з друзями, близькими людьми, а також розмови з начальством вас підбадьорять та зміцнять взаємини між вами. Можна сміливо виконувати складні завдання, на які ви раніше не вирішувалися. Будь-яка активність, вдома, на роботі чи відпочинку піде тільки на користь, всі справи будуть успішно реалізовуватися. Хороший день для фінансових вкладень, або якихось покупок. День підходить для очищення організму, відвідування косметолога, але допускати хірургічного втручання все ж не варто.

14 місячна доба – енергетично насичений та важливий день місяця. У цей час чудово йдуть будь-які розпочаті в цей та інший день справи, позитивно даються взнаки зустрічі з колегами і особливо з друзями. Усі люди в цей день розташовані до спілкування та нових відкриттів.

Справи. Гарний час дою початку нової справи або продовження розпочатого. Варто структурувати свої плани та сміливо займатися їхньою реалізацією. Відмінний момент для того, щоб почати виконувати складні та відповідальні завдання, на які раніше не вистачало сміливості. Будь-яка активність йтиме на благо і насичуватиме вас.

Робота. Гарний час для активної трудової діяльності та персонально вашої та колективної роботи. Швидко вдаються колективні проекти, особливо якщо співробітники прислухатимуться один до одного і впевнено доноситимуть свої думки та ідеї. Якщо ви не наважувалися на розмову з начальством чи навіть на пошук роботи, то цей день є найкращим для задуманого.

Домашні справи. Будь-яка робота по дому буде сприятливою. Гарний час для ремонту та перестановки. Почистіть шафи та комоди, приберіть старе та звільніть місце для нових та потрібних речей та предметів. Це корисно як для фізичного, так енергетичного сплеску.

Кохання,стосунки. Місячний календар на липень 2022  року радить, що чудовий час спілкування з вашим партнером. Влаштуйте побачення, це можна зробити навіть удома, головне – виявити фантазію та мати бажання зробити приємно вашому супутнику чи супутниці. Урізноманітнюйте ваше інтимне життя за допомогою нового місця або рольових сценаріїв.

Спілкування. Будь-які комунікації будуть складатися успішно та позитивно. Спілкування з партнерами та друзями протікатиме з легкістю та душевною простотою. Варто прислухатися до того, що кажуть оточуючі: у цей час можна почути багато слушних думок.

13 липня 2022 року. 15 місячний день. 15-й день місячного календаря не призначений для починання нових справ. День добре підходить для виконання рутинних справ, які не вимагають великої відповідальності та усидливості. Не варто вести серйозні переговори з начальством та колегами. Взагалі через нестабільність емоційного фону в цей день варто якнайменше контактувати з людьми, навіть із коханими. Зайва нервозність призведе до сварок, тому кожному краще займатися своїми справами. Не варто робити поїздки, великий ризик потрапити в ДТП або просто втратити особисті речі під час пересування. Перенесіть похід до косметолога та перукаря на другий день. Вживайте якнайменше жирної їжі та алкоголю.

15-й день місячного календаря – з цього дня стартує друга половина місячного місяця. Варто докласти трохи зусиль, щоб успішно закінчити весь місячний місяць. У цей місячний день можливі віщі сновидіння і безліч одкровень як з вашого боку, так і співрозмовників.

Справи. Не варто цього дня розпочинати нові справи та реалізовувати заплановані проекти. Малоймовірно, що нові справи будуть успішними, замість користі від них можливі розчарування та душевна втома. Але цей день вдалий для рутинних зобов’язань, які можна виконувати автоматично і без особливих зусиль.

Робота. Цей час далеко не найкращий для того, щоб вести переговори з начальством чи партнерами. Навіть прибуткова та максимально успішна справа на перший погляд може принести незручності та непорозуміння. Гарний час для детального розгляду своєї діяльності та розуміння, над чим варто працювати, на яких моментах зробити акцент. Але не варто брати на себе відповідальність виконувати поглиблені та серйозні завдання.

Домашні справи. Домашні, побутові відносини будуть лагодитися з легкістю та оперативністю. Якщо навести в цей день порядок у домі, то це допоможе вам навести порядок у своїх душевних переживаннях, які можуть вас турбувати в цей час. Якщо є можливість, краще залишити робочі моменти, залишитися вдома та влаштувати генеральне прибирання.

Кохання,стосунки. Емоційний фон нестабільний, від чого можливі непорозуміння з близькою вам людиною. Якщо не хочете конфлікту, постарайтеся цього дня зайнятися кожен своїми справами. а не спільними. Позитивно на духовний зв’язок вплине активний секс.

Спілкування. Краще якнайменше контактувати з оточуючими людьми. Високий відсоток агресивності та непорозуміння. Якщо ваша думка не сходиться з думкою співрозмовника, краще залишити розмову до більш стабільного і емоційно стійкого стану. Не варто призначати зустрічі з друзями чи робочі зустрічі з колегами, краще присвятити цей час собі, прогулятися на природі, насититись енергетикою чистого повітря.

14 липня 2022 року. 16 місячний день. Цього місячного дня не варто розпочинати нових серйозних справ. Не беріть відповідальність за серйозні справи на роботі, а вирішуйте рутинні питання. День вдалий для встановлення душевного балансу та обдуманості вчинків. Не зв’язуйтесь сьогодні з великими вкладеннями у незнайомі вам проекти. Призначте сьогодні романтичне побачення у тихому та спокійному місці. Нові знайомства наситять вас позитивними емоціями. Чудовий день для незабутніх подорожей. Не записуйтесь сьогодні до перукаря – будь-яка робота з волоссям погіршить їхній зовнішній вигляд. Побалуйте себе та займіться косметологічним доглядом – це дозволить покращити здоров’я та зарядить гарним настроєм.

Символи 16-го місячного дня – метелик (психіка), голуб. Один із ясних днів, день справедливості, балансу, гармонії між астральним та фізичним тілами.

Справи. Цей день місячного циклу найбільш вдалий для невеликих справ, які не мають особливого значення для вашого життя. Починати щось велике не варто, оскільки це середина місяця, на вас впливає повний місяць, а енергія починає йти на спад. Якщо ви почнете якусь серйозну справу, ризикуєте витратити всю свою енергію, але не досягти результату.

Робота. День є спірним для астрологів. Але набагато більша кількість думок пов’язана з тим, що цей день є не надто сприятливим для прийняття рішень. Рекомендується провести цей період у спокійній робочій обстановці. Намагайтеся уникнути занадто активних робочих справ та заходів.

Домашні справи. Енергія цього дня налаштовує на рівновагу, закликає до спокою та обдуманості. Ось чому ви не повинні занадто старанно працювати по дому. На 16-й місячний день краще уникати метушні, хвилювань, напруження та зайвих зусиль. Ви можете нарешті розслабитися і просто спати. Цей день добрий, щоб робити вироби для дому: вишивати, малювати чи створювати ікебани. Також пропонується попрацювати у квітковому саду, перебрати одяг тощо. Природа та її звуки дуже корисні сьогодні, вони приносять мир і спокій після повного місяця та дають вам достатньо енергії, щоб перейти до наступного дня.

Кохання,стосунки. Цього дня не рекомендується створювати сім’ю та проводити церемонію одруження. Але вигідно розпочати медовий місяць та зробити пропозицію про шлюб. Сьогодні гарний час для романтичного побачення у тихому та спокійному місці. Уникайте суперечок чи неприємних з’ясувань стосунків.

Спілкування. День є чудовою нагодою зібратися разом із друзями. Знайомства, набуті цього дня, принесуть найбільш позитивні емоції.

15 липня 2022 року. 17 місячний день. 17 місячний день наповнить вас енергією, надихне на творчі ідеї, які ви зможете втілити незабаром. Не беріться за нові справи, хороший день, щоб змінити місце роботи. Не беріть на себе сьогодні важкі справи вдома. Сміливо сьогодні можете робити дорогі покупки. День підходить для святкування весіль, ювілеїв, у приємній обстановці пройде будь-яке романтичне побачення. Зустрічі з друзями чи колегами пройдуть на найвищому рівні. Чудовий день, щоб вирушити на екскурсію та зарядитися позитивними емоціями. Похід до перукаря сьогодні – те, що вам потрібне, це дозволить покращити загальний стан здоров’я. Сьогодні похід до косметолога планувати не варто.

Символи 17-го місячного дня – виноградне гроно, дзвінкі сигнальні дзвіночки. У цей день бурхливо діє жіноча енергія, яка спричиняє легкість і відчуття внутрішньої свободи. Чудовий період підтримки сімейних відносин, романтичних і інтимних зустрічей. Це гарний час для свят, вечірок, веселощів та відпочинку.

Справи. Перша половина дня є найсприятливішою для будь-яких справ. Сьогоднішній день дає можливість використовувати свою енергію в повній мірі. Творчі люди зазнають цього дня найбільшого натхнення. Енергія така радісна та святкова, що не треба робити жодних важливих проектів.

Робота. Грайливість цього дня відбивається також і на робочій сфері. Не розпочинайте нових справ. Намагайтеся уникнути уваги начальства та відряджень. Відмінний час для тих, хто вирішив змінити своє місце роботи. Порада для керівництва – влаштуйте своїм співробітникам невеликий корпоратив. Це добре позначиться на їхній продуктивності.

Домашні справи. Цей місячний день не підходить для повсякденної, важкої та важкої роботи по дому. Уникайте всіх труднощів сьогодні, і не намагайтеся подолати себе, не робіть того, чого не хочете, і краще забудьте слова «мати» та «повинен». Енергія цього дня святкова та грайлива, тому найкраще вдома влаштувати невелике свято для всієї родини. Було б непогано приготувати вечерю з делікатесами, влаштувати спільну гру або переглянути улюблений фільм разом. Цей місячний день дуже родючий, а значить будь-яка посадка для садівників буде успішною та продуктивною. Це вигідно для збирання врожаю, особливо винограду, для вина або для посіву та посадки.

Кохання, відносини. Будь-які урочистості пройдуть весело та радісно, ​​можна сміливо влаштовувати гуляння.

Добре, якщо молода пара вирушить у весільну подорож одразу після офіційної частини свята.

Шлюби пар, які створюються цього дня, будуть удачливими. Зрозуміло, що не уникнути сварок і дрібних негараздів, але всі вони вирішуватимуться швидко і з компромісом. В обителі таких пар завжди буде багато добрих гостей.

Для пар, що зустрічаються, добре в цей день влаштовувати побачення з бурхливими танцями, сексом або будь-яким іншим спілкуванням.

Спілкування. Усі переговори, які відбуватимуться цього дня, відбудуться максимально успішно. Зустрічі з друзями принесуть вам багато чудових емоцій. Приділіть час своїм рідним та близьким. Спілкування з ними покращить ваші взаємини.

16 липня 2022 року. 18 місячний день. Від надто важливих справ сьогодні краще відмовитися і займатися рутинною роботою. Не варто брати роботу, яка потребує великої відповідальності. Чітко спланована послідовність роботи по дому допоможе швидко впоратися з усіма завданнями. Відмовтеся від роботи, пов’язаної з фінансами. Нові знайомства сьогодні стануть вдалими, а ось зустріч з коханою людиною краще не призначати. Будьте обережні у виразах, адресованих іншим людям. Відпочинок, намічений на цей день, пройде чудово, навіть якщо в поїздку ви поїдете самі. У перукаря можете фарбувати волосся та експериментувати з кольорами. Похід до косметолога та загальне чищення організму – саме те, що вам сьогодні потрібно.

Символи 18-го місячного дня – предмети, що відображають, лід, не агресивна мавпа. Усі події цього дня показуватимуть справжнє я. Хороший день для самопізнання та усвідомлення своїх думок та дій. Пам’ятайте, що будь-які ваші реакції на навколишній світ впливають і можуть змінювати ваше життя.

Справи. День може повернутися абсолютно в будь-яке русло як позитивне, так і негативне, все залежить від вашого внутрішнього стану та душевної гармонії. Не варто брати надто важливі справи, від яких залежить ваша трудова діяльність.

Робота. Намагайтеся уникнути тих справ, які вимагають відповідальності та прийняття серйозних рішень. До того ж, це не найсприятливіший час для того, щоб починати працювати над чимось новим. Найкраще продовжуйте виконувати те, що вже почали раніше. Перевірте виконання незначних нюансів.

Домашні справи. Енергія цього дня дозволяє бачити зовнішній простір вашого будинку, кімнати або робочого приміщення як відображення стану вашого життя на сьогоднішній день. Ось чому, перш ніж почати роботу по дому, уважно подивіться і створіть докладний план. Після визначення області вашої діяльності не намагайтеся робити щось великомасштабне чи монументальне. Виконуючи роботу по дому, важливо розуміти, що коли ви чистите свій зовнішній простір, ви звільняєте свої внутрішні душевні простори.

Кохання, відносини. Не варто влаштовувати сімейні вечері та свята. Будь-яку намічену урочистість на цей день слід перенести, інакше не просто зіпсуєте собі настрій, але ще є ймовірність конфліктів. Щоб заглибитися у ваші стосунки з партнером, зверніть увагу на те, що він говорить. Навіть випадкова зустріч цього дня здатна змінити ваше життя і стати перспективною, так що прислухайтеся і придивляйтеся до всього навколишнього світу.

Спілкування. Прислухайтеся до себе, своїх відчуттів. Проведіть цей день наодинці із собою, тому що будь-яке спілкування може спричинити дискомфорт. Вам доведеться максимально сконцентруватись, щоб стримати свої емоції. Не варто давати волю почуттям, щоб потім не пошкодувати через власну нестримність.

17 липня 2022 року. 19 місячний день. 19 місячна доба – сьогодні краще вирішувати щоденні справи, що накопичилися. Не проявляйте зайву ініціативу на роботі та не беріть на себе надто велику відповідальність. Найкраще сьогодні організувати планове прибирання вдома, розібрати речі. Відмовтеся від великих витрат і від інвестицій у незнайомі проекти. Не намічайте сьогодні побачення зі своєю другою половинкою: є велика ймовірність конфліктів. Сьогодні краще усамітнитися та зібратися з думками. Гарний час, щоб поїхати на екскурсію в інше місто. Відмовтеся від походу до перукаря – стрижка може негативно позначитися на здоров’ї вашого волосся. Сходіть до косметолога або на легку пробіжку парком.

Символи 19-го місячного дня – павук, павутиння. Павук плете свою мережу. Будьте обережні з новими ідеями сьогодні. Не можна платити борги, займати чи укладати договір. Вогняні ритуали, що очищають, доцільні як для вас, так і для вашого будинку. Позбудьтеся марних речей.

Справи. Цей день є важким, але вважається нейтральним для роботи. Найкраще віддати перевагу найпростішим щоденним справам. Перша половина дня є досить сприятливою. Протягом цього часу ви можете отримати захист для вас від оточуючих або очікувати підтримку спонсора.

Робота. Найкраще вам вдасться виконати саму рутинну роботу. День не надто сприятливий для якихось креативних та незвичайних рішень. Не варто виявляти зайву ініціативу та брати відповідальність за нові робочі справи. Відкладіть ухвалення важливих рішень. Якщо це неможливо, то ретельно обдумайте усі сторони робочого питання.

Домашні справи. У цей місячний день ви можете почати будь-який тип «весняного» збирання або викинути непотрібну річ. Гарний час, щоб прибрати в кутах, які ви найчастіше ігноруєте. Це глибоке чищення оновить енергію вашого будинку і дозволить новим вібраціям проникнути в житловий простір. Цього дня вигідно тримати запалену свічку у домі. Однак у 19-й місячний день дуже важливо не перевантажувати себе фізично та енергетично. Якщо ви відчуваєте втому, виконуючи складні роботи, зробіть більше перерв або просто відкладіть їх. Ви можете робити будь-які вироби для вашого будинку або покращити оформлення інтер’єру.

Кохання,стосунки. Цього дня невигідно створювати сім’ю та проводити церемонію одруження. Це також несприятливий день для розлучень.

Не надто вдалий час для романтичного побачення. Висока ймовірність серйозного падіння у власних очах вашого партнера. У жодному разі не намагайтеся сперечатися і з’ясовувати стосунки, це погіршить ваше порозуміння в сім’ї.

Спілкування. Продовжуйте проводити більше часу наодинці із собою. Обмежте себе спілкуванням тільки з найближчими людьми. Самотність допоможе вам зрозуміти власні думки та вчинки. Спілкування з оточуючими може позначитися негативно як у ваших стосунках із нею, і вашому душевному стані.

18 липня 2022 року. 20 місячний день. 20 місячна доба – підвищується активність, яку можна задіяти у різних сферах. Є можливість кар’єрного зростання у разі успішної роботи протягом останнього часу. Сьогодні варто позбутися зайвих речей у будинку та не навантажувати себе зайвим прибиранням. Усі відносини з фінансами будуть успішними та продуктивними. Відмінний час, щоб організувати романтичне побачення зі своєю другою половинкою. Не обмежуйте себе у спілкуванні та намагайтеся більше спілкуватися з оточуючими. Як відрядження, так і поїздка на відпочинок стануть успішними цього дня. Сьогодні похід до перукаря не намічайте, краще зробіть зачіску самостійно. Не варто займатися спортом сьогодні, а краще сісти на дієту та розвантажити організм.

Символ 20-го місячного дня – могутній орел, гриф. Цього дня розкривається багато таємниць, звідусіль звучать одкровення. Можливі коливання із внутрішньою енергією, які зруйнують застарілі сумніви та страхи. Відкрийтеся цьому дню та новим подіям. Перегляньте своє оточення, варто бути з тими людьми, які вас добре розуміють, і готові розвиватися в загальному напрямку.

Справи. Період негативної енергії скінчився. Ви можете розпочинати значні справи, які давно планували. Активність у всіх сферах є особливістю цього дня.

Робота. Це день просвітлення, одкровення та винаходів. У цей день люди товариські та відкриті. Якщо ви працюєте з старанною продуктивністю, можливості кар’єрного зростання сьогодні підвищені.

Домашні справи. Необхідно контролювати себе та підтримувати свій внутрішній баланс. Не сперечайтеся з членами сім’ї і не змушуйте їх виконувати будь-яку роботу по дому, не висловлюйте невдоволення безладом. Просто прийміть ситуацію, як є, і нехай день принесе вам задоволення. Спробуйте поглянути на свій життєвий простір з погляду стороннього, можливо, у вас з’являться якісь нові ідеї про речі, які перевантажують вашу оселю, і про розпорядок дня. Енергія цього місячного дня є сприятливою для початку будь-яких нових будівельних проектів.

Кохання, відносини. Гарний день для романтичних побачень та затишного часу. Але ті пари, які створюються в цей день, можуть зазнавати ревнощів з боку партнера, зради та непорозуміння. Слід прислухатися до партнера і розуміти, чи готові ви дати йому те, що йому потрібно.

Спілкування. Настав час припиняти своє затворництво, друзі та близькі зачекалися вас і сумують за вашою увагою. Проводьте більше часу у спілкуванні з оточуючими.

19 липня 2022 року. 21 місячний день. 21 місячна доба – сьогодні варто довести до кінця всі розпочаті справи. Початок нових проектів у цей час буде дуже успішним. Можна сміливо змінювати дизайн інтер’єру у вашій квартирі і зважитися на ідеї, які раніше оминали. Без страху інвестуйте в нові проекти та купуйте дорогі речі. Не проводьте день на самоті, а подбайте про організацію приємного вечора з коханою людиною. Нові знайомства чи зустрічі із друзями сьогодні пройдуть на найвищому рівні. Гарними стануть будь-які подорожі поза містом із друзями. Нова стрижка допоможе покращити перебіг ваших справ. Сьогодні рекомендуються пробіжки на свіжому повітрі.

Символи 21-го місячного дня – кінь, табун коней, колісниця. Це день сміливості та стійких досягнень. Активна та творча енергія переважають. Сьогодні час для висновків та навчання, а також для тестування та перевірки на професіоналізм. Період хороший для групової діяльності. Корисно змінити роботу або вирушити у подорож.

Справи. На вас чекають ті справи, які ви почали давно, але ніяк не могли завершити. Зберіться з силами та приступайте до своїх робочих обов’язків. У вас все вийде, якщо ви докладете достатньо сил і виявите свою активність.

Робота. Начальство буде прихильно налаштоване цього дня. Енергія Місяця добре впливає на тих, хто прагне спілкування зі своїми колегами та товаришами по службі. Ваша спільна робота дасть набагато більше результатів, ніж поодиноке виконання. Прийняття серйозних рішень, здійснення незвичайних проектів, початок нової діяльності – це принесе вам задоволення у професійній сфері діяльності.

Домашні справи. Енергія цього дня дозволяє легко розпочати складний проект. Ви досягнете успіху в будь-якому проекті, для якого у вас не було волі чи енергії. Як то кажуть, добрий початок – це половина справи. Сьогодні ви можете наклеїти шпалери, пофарбувати стіни, пересунути меблі, відсортувати одяг або зробити великий день прання. Спробуйте зробити усі творчі проекти, якими ви можете керувати самостійно. Не витрачайте свою енергію на суперечки із членами вашої родини про зміни інтер’єру. Краще натомість зосередитися на конструктивних процесах у будинку.

Кохання,стосунки. 21-й місячний день сприятливий для весільної урочистості. Свято має бути веселим, масштабним та цікавим. Сприятливий день для романтичного побачення. На вас чекають нові враження.

Уникайте самотності, це може призвести до депресії. Якщо неможливо сходити на побачення, спробуйте зустрітись із друзями.

Цей день активний, і люди зазвичай відчувають енергію та високий дух. Енергія цього дня може допомогти здійснити ваші мрії.

Спілкування. Вам зараз, як ніколи, потрібні добрі враження. Найкраще для цієї мети підійде спілкування із друзями. Не відмовляйтеся від нових знайомств. Цього дня ви можете знайти чудових і відданих друзів.

20 липня 2022 року. 22 місячний день. 22 місячна доба – цей день наповнить вас новими духовними ідеями та новими планами. Працюйте з початими справами, не беріть нічого нового. Найкраще вдаватиметься проста робота по дому або випічка чогось солоденького. Будь-які ризики, пов’язані з фінансами, сьогодні будуть невиправданими. Одруження та зустріч із коханою людиною на сьогодні намічати не варто. Краще в цей період обмежити спілкування з людьми та прочитати улюблену книгу. Варто відмовитися від поїздок на відпочинок у цей період: є можливість натягнути на себе лихо. Замість походу до перукаря, займіться доглядом за волоссям самостійно. Гарний день для походу до спортзалу та до косметолога.

Символи 22-го місячного дня – слон зі зламаним іклом, сувоєм та золотим ключем. Навчання, дослідження та будь-яка робота з інформацією вигідна сьогодні. Цей день, якщо він присвячений навчанню, забезпечить прогрес, який можна порівняти з багатьма роками важкої роботи.

Справи. Це день духовного та творчого оновлення. День, сприятливий для письменників, поетів та вчених.

Робота. Не плануйте цього дня початок чогось нового. Краще присвятити робочий час виконанню вже розпочатих справ. Зверніть увагу на різноманітні нюанси рутинної роботи.

Домашні справи. Енергія 22-го місячного дня підходить для простої роботи по дому та, перш за все, для організації вашого робочого простору та бібліотеки. Вигідно організувати свої знання та докласти зусиль, щоб отримати більше. Покровителем цього місячного дня є індійський бог Ганеша.

Якщо ви збираєтеся або вже вчитеся, принесіть його фігуру чи фотографію у свій будинок. На сьогодні також вигідно створення навчального місця для дітей. Бажано купувати нові книжки та систематизувати свої нотатки. Для концентрації ви можете повісити янтру чи мандалу у вашому домі.

Цей день вдалий для випічки і приготування солодощів, особливо індійських ладду та модак. Ви можете успішно використовувати цей день для перестановки у ваших житлових приміщеннях.

Кохання,стосунки. Створювати сім’ю не вигідно цього дня.

Це найкращий час для святкування срібного чи золотого весілля. Під час святкування бажано мати на столі багату смачну їжу з багатьма десертами. В іншому варто обмежити своє спілкування з коханою людиною.

Цього дня кохання може відкрити щось нове про себе, про партнера чи про світ загалом. Кожна зустріч цього дня буде важливою та значущою.

Спілкування. Несприятливий час для спілкування з людьми, що вас оточують. Ви можете сильно зіпсувати відносини, тому обмежте своє перебування в суспільстві. Вам варто звернути увагу на спілкування з книгами та іншими джерелами інформації, що принесе набагато більше користі, ніж спілкування з реальними людьми.

21 липня 2022 року. 23 місячний день. У 23 місячну добу працювати краще одному, колективна робота вдаватиметься насилу. Беріть роботу, в якій впевнені, нічого нового не варто брати. Робота з фінансами пройде нейтрально, але великих сум грошей для роботи брати не варто. Будь-які зустрічі з коханою людиною відбудуться у напрузі, тримайте емоції при собі, щоб не створити конфліктну ситуацію. Краще знайти собі індивідуальне заняття і не контактувати з оточуючими. Добре пройдуть поїздки на короткій відстані або прогулянки містом. Від стрижки сьогодні краще відмовитись, а поекспериментувати з фарбуванням можна. Сьогодні варто зробити акцент на тренуваннях та сходити до спортзалу.

Символіка цього дня – крокодил. Чудовий день для гармонізації із самим собою, покайтеся та попросіть прощення у близьких людей. Варто поводитися лагідно цього дня, очистити розум і тіло. Позитивно позначиться прибирання будинку, перегляньте старі речі, якими ви не користуєтесь. Звільніть місце для нової позитивної енергії.

Справи. У цей день вам не вистачатиме енергії навіть на найпростіші справи. Робота в колективі також буде тягарем. Краще займатися роботою наодинці, це буде довше, але продуктивніше і для морального стану спокійніше.

Робота. Цього дня на роботі ви надаєте самі собі. Не ризикуйте братися за складні проекти чи нові справи. Виконуйте те, в чому ви впевнені, що ви робите день у день. Намагайтеся не траплятися на очі начальству.

Домашні справи. У цей місячний день час спокійних, але клопітких проектів, таких як прибирання, прання або невеликий ремонт. Також пропонується використовувати магію, щоб очистити будинок. Ви можете гармонізувати енергію будинку, забрати все зайве, зробити невелику перестановку.

Кохання, відносини. Створювати сім’ю цього дня зовсім не варто, інакше шлюб буде короткочасним. Якщо в цей день відбувається розлучення, то він пройде швидко і безболісно для обох сторін. Після розриву цього дня люди більше не сходяться разом.

Якщо стосунки з партнером у цей період напружені та викликають дискомфорт, варто уникати будь-яких конфліктів, мінімізуйте на цей день будь-яке спілкування та взаємодію. Контролюйте емоційні сплески, не дозволяйте емоціям стати вище за розум.

Спілкування. Категорично варто уникати спілкування з оточуючими. Ви можете сильно образити когось тим, що не контролюєте свої слова. Тому варто знайти собі якесь індивідуальне заняття, щоби не посилювати ситуацію з близькими.

22 липня 2022 року. 24 місячний день. 24 місячний день – енергетично сильний день, чудово підходить для всебічного спілкування, особливо з протилежною статтю. Добре розпочинати нові справи та проекти, не варто витрачати час на рутинні справи. Корисно починати робити ремонт чи перестановку. Будь-які фінансові операції, що здійснюються цього дня, будуть успішними та корисними. Отримана велика техніка прослужить довгий час. Хороший день для створення сім’ї або вирішення серйозних питань із вашим супутником. Подорожі та робочі зустрічі варто відкласти. Краще прогулятися пішки парками та алеями. Похід до перукаря слід відкласти, а ось нескладні фізичні вправи підуть на користь.

Символи 24-го місячного дня – ведмідь, скеля, гори та навіть фалос. Це день відродження чоловічої енергії. Сила природи сьогодні найактивніша, фізична сила інтенсивно зростає. Це дуже гарний день для спілкування із протилежною статтю. Це сприятливий день на будівництво фундаментів; початку нових проектів, таких як будівництво чи ремонт будівель.

Справи. Настав час закінчувати з усією рутиною, яка оточувала вас останнім часом. Вам потрібне виконання чогось грандіозного. Енергія накопичується у вас і потребує застосування. Зверніть увагу на справи, яких ви побоювалися тривалий час.

Робота. Це сприятливий день для творчих справ чи презентацій. Колективні проекти також очікують на успіх.

Домашні справи. Потужна енергія цього місячного дня надасть вам сили для всіх видів важкої роботи по дому. Ви можете не тільки розпочати будівництво чи ремонт, але й посадити сад, посіяти насіння. Якщо ви хочете пофарбувати паркан, ви ніколи не знайдете кращого дня для цієї мети. Не соромтеся просити членів вашої сім’ї про допомогу, але намагайтеся не примушувати їх. Насамперед необхідно підтримувати мир у вашому домі.

Кохання,стосунки. Це найкращий день для створення сім’ї переважно для тих пар, які планують мати багато дітей.

Чоловіча енергія є дуже активною в цей день. Сексуальний потенціал дуже сильний. Тому романтичні зустрічі є ефективними.

Гарний час, щоб обговорити плани на майбутнє з вашим партнером та розпочати їх реалізацію.

Спілкування. Спілкування з близькими принесе приємні емоції. Не варто відмовлятися від зустрічей і з рештою знайомих. Вам необхідний обмін енергією за допомогою зустрічей та спілкування. Проведіть час зі своїми друзями.

23 липня 2022 року. 25 місячний день. 25 місячний день – емоційно чутливий день, коли не вітається зайва активність. Цього дня краще прислухатися до свого внутрішнього голосу та виконувати якнайменше завдань. Виконання легкої домашньої роботи піде на користь. Фінанси варто поберегти і нікуди не вкладати та не витрачати у цей день. Цього дня конфлікти та розбрати будуть поблизу, тому не варто розжарювати обстановку, а просто завершіть розмову із співрозмовником. Відкладіть поїздки та відрядження. Якщо вирішили сходити до перукаря, то не варто кардинально змінювати свій стиль. Цього дня сприятливо займатись очищенням організму.

Символи 25-го місячного дня – повільна черепаха з міцним панцирем, а також два посуди, в яких зберігається жива і мертва вода. У сьогоднішньому дні мало енергії, пасивність перевищує активність. День дуже чутливий, слід сконцентрувати свою увагу на думках та словах. Прислухайтеся до свого голосу.

Справи. Як би ви не виспалися, початок дня буде млявим і малорухливим. Складно буде сконцентруватися на виконанні чогось. А ось друга половина дня заповнить всю енергію і вам легко вдасться вирішити всі заплановані справи.

Робота. Найкраще вам взяти сьогодні вихідний. Намагайтеся залишитися вдома і не починати виконання будь-яких справ. Робота не дасть сьогодні значних результатів. Тому, якщо залишитися вдома неможливо, виконуйте лише незначні доручення.

Домашні справи. 25-й місячний день не терпить суєти. Сьогодні постарайтеся розмірковувати про корисність тиші та спокою. Спокій, однак, не означає ліньки. Краще не розпочинати нові проекти цього дня, щоб зберегти свою енергію. Просто спокійно робіть найлегшу роботу по дому.

Виділіть трохи часу для себе та насолоджуйтесь у затишному просторі вашого будинку, слухаючи себе самого. Наповніть свій будинок пахощами та умиротворенням. Слухайте спокійну музику або займайтеся улюбленою справою. Намагайтеся уникати суєти та занепокоєння. Свідомо рухайтеся у просторі, це дасть вам додаткову енергію. Ви можете отримати бачення, яке позитивно вплине на ваше життя.

Кохання, відносини. Не варто сьогодні говорити зі своєю другою половинкою про почуття, адже навіть не обережно підібране слово може спровокувати конфлікт. Краще просто провести день удома, займаючись кожен своїми справами.

Гарний день для побачень, але вони не будуть емоційними, швидше просто нагадуватимуть дружню розмову.

Це день усамітнення та тиші. Спробуйте провести цей день на самоті та подумайте над стосунками.

Спілкування. Можливо, ви скучили за своїми друзями, але сьогодні не найкращий час для спілкування та зустрічей. Ви дуже близько сприймаєте все, що з вами відбувається. До того ж, ви досить розсіяні. Це може послужити поштовхом до сварок та проблем.

24 липня 2022 року. 26 місячний день. 26 місячний день – конфліктність і метушливість цього дня може принести масу негараздів. Тому рекомендується звести будь-які спілкування та справи в цей день до мінімуму. Присвятіть день духовному та фізичному відновленню. Фінансових операцій варто уникати, витрачайтеся тільки на найнеобхідніше, жодних великих покупок та вкладень. На користь підуть домашні справи, прибирання, які допоможуть очистити духовний та фізичний простір. Не найкращий день для романтичних побачень та інтимних зустрічей. День обіцяє бути травмонебезпечним, тому будь-які поїздки та подорожі варто відкласти. Також варто перенести свій похід до перукаря та косметолога. Заняття спортом будуть корисними, але без перевтоми.

Символи 26-го місячного дня – жаба, болото.

Справи. Далеко не найкращий час для того, щоб почати займатися чимось новим для себе. Працездатність у людей знижується, зменшується і вміння раціонально мислити, а в результаті людина не може продумано поглянути на ситуацію і приймає поспішні, часто неправильні рішення. Не варто цього дня планувати нічого важливого, присвятіть вільний час своєму духовному стану і будьте обережні.

Робота. День пройде зовсім непродуктивно і успіхів у роботі буде дуже складно отримати. Уникайте масштабних фінансових угод. Підписання договорів слід відкласти. Працювати слід індивідуально, оскільки колективна робота лише збиватиме. Не приймайте важливих рішень, оскільки, швидше за все, вони будуть поспішними. Слід у 26 місячний день займатися лише незначними справами. Зверніть увагу, що серед ваших близьких колег можуть з’явитися люди зі злими намірами.

Домашні справи. Ідеальний день для домашніх справ. Відпочивати в 26 місячний день категорично не можна, тому радимо вам зайнятися нескладними домашніми справами. Ремонтуйте меблі, займайтеся квітами, робіть прибирання, готуйте різні смаколики, загалом робіть все, що потрібно вдома. Єдина умова – не перевантажуйте себе, розраховуйте свої сили. Якщо успіхів у роботі ви не бачите, краще залишити її.

Кохання,стосунки. З другою половинкою може піти все не так, як ви задумали. Не найкращий день для побачень. Інтимна близькість швидше за все не принесе задоволення обом партнерам. Уникайте в 26 місячний день одруження.

Спілкування. Цього дня потрібно уникати людних місць та взагалі поменше контактувати з людьми. Сьогодні ви витрачатимете багато своєї енергії на зовсім непотрібні розмови. Незважаючи на те, що цього дня люди починають багато розповідати, обмежуйте розмови, говоріть чітко, коротко і по справі. Рівень можливих сварок значно зростає. Тому будьте пильні, думайте про те, що кажете, вмійте вчасно замовкнути, не звертати увагу на те, що кажуть інші.

25 липня 2022 року. 27 місячний день. 27 місячний день хороший для позбавлення від страхів, сміливих рішень та починань. Займіться домашньою роботою, але не витрачайте багато сил і часу. Будь-які фінансові угоди будуть удачливими, гарний час придбати щось для дому. Якщо ви давно планували, але не наважувалися вкласти гроші у якусь справу, то сьогодні ідеальний для цього день. Цього дня по-особливому приємні душевні розмови з близькими та коханими. Подорожі та робочі поїздки принесуть багато користі та задоволення. Відвідайте салон краси, будь-які зовнішні зміни надихнуть вас новими враженнями та приємними відчуттями. Будь-яка фізична активність також піде на користь.

Символи 27-го місячного дня – тризуб, паличка. Місячний календар на липень 2022  року радить, що це найкращий день для пізнання навколишнього світу. Збільшується вплив води на людський організм. Позбавляйтеся страхів, пізнаючи свій внутрішній світ.

Справи. Ви все чекали, коли настане хороший день для починань. 27 місячний день якраз і є найкращим днем ​​для чогось нового. Нарешті настає час, коли всі ваші дії відбуватимуться з легкістю. У цей день у вас можуть з’являтися нові ідеї, а також вирішення питань, які тривалий час не давали вам спокою.

Робота. День не принесе особливої ​​користі і, найімовірніше, пройде непродуктивно. Саме той день, коли варто розпочинати нові справи. Не відкладайте і важливі угоди. Благодійність у 27 місячний день буде дуже доречною. Якщо ви студент чи учень, то це чудовий день для набуття нових знань. Якщо ви безробітний, то сьогодні не варто опускати руки, може, саме 27 день принесе вам хорошу вакансію.

Домашні справи. Займайтеся домашньою роботою, яка не забирає багато сил, енергії та часу. Гарний день для того, щоб оновити свій будинок, прикупивши нові меблі або предмети інтер’єру. Не залишайте справи на другий день.

Кохання,стосунки. Гарний день для зустрічі зі своєю коханою людиною. Проте нових відносин краще в цей день не починати. День у вас буде дуже позитивним, але химерним і невизначеним. Спілкуйтеся з вашими рідними та тими, кого ви вважаєте близькими для себе. Інтимну близькість краще робити після тривалих розмов.

Спілкування. Вдалий час для спілкування з рідними та з друзями. Чекайте на душевні розмови, які допоможуть вам у складних життєвих ситуаціях. А ось від незнайомих вам людей тримаєтеся осторонь, тому що висока ймовірність того, що ви можете потрапити в конфліктну ситуацію.

26 липня 2022 року. 28 місячний день. День гармонії та душевної рівноваги. Хороший день, щоб проаналізувати свої дії та слова, а також зрозуміти, над чим варто працювати та що міняти. Успішний час для нових починань: робочих проектів, переїздів, зміни роботи, ремонту. Будь-яка фінансова угода буде успішною. Можна позичати або за необхідності брати позику. Вечір цього місячного дня варто провести романтично, порадуйте свого супутника. Якщо планували далеку подорож, сьогодні не найкращий день, а ось короткочасні поїздки не зашкодять. Стрижку та фарбування краще відмінити, а похід до косметолога можна й реалізувати.

Символ 28-го місяця – лотос. День видасться дуже гармонійним. Ви зможете подивитися на себе збоку та проаналізувати свої дії та вчинки. Те, що оточуватиме вас протягом сьогоднішнього дня – це буде відображення вашого внутрішнього стану.

Справи. Дуже вдалий час для того, щоб зайнятися чимось новим. Однак це не означає, що активну діяльність треба починати, як тільки ви прокинулися. Дайте прокинутися вашому організму і насититись енергією для доброго дня. Вдало ваша діяльність пройде після обіду. Не забувайте і про незавершені справи.

Робота. Гарний трудовий період. Ваші проекти та починання сьогодні пройдуть продуктивно та успішно. Можете спокійно не боятися підписувати важливі договори, проводити фінансові операції, здійснювати покупки, знайомитись з новим колективом та займатися інвестиціями. А ось зайве спілкування із начальством краще обмежити. Спілкуйтеся коротко та по справі. Якщо ви давно хотіли змінити своє життя, то сьогодні хороший день для нової роботи.

Домашні справи. Домашню роботу сьогодні можете виконувати абсолютно будь-яку, починаючи від дрібного прибирання, до глобального ремонту. Не забувайте, що діяльність краще починати не з самого ранку. А ось у пообідній час вже здійсніть масштабні зміни.

Кохання,стосунки. У першій половині дня у вас може різко змінюватися настрій, а тому зустріньтесь зі своєю коханою людиною після обіду, так ви зможете уникнути зайвих сварок.

Вечір 28 місячного дня – дуже добрий час для романтики. У всіх своїх діях будьте ніжні, уважні та поважні.

Спілкування. Спокійний день для будь-якого спілкування. Перша частина дня може принести вам невеликі розчарування, тому що люди будуть поводитися непередбачено з частими змінами в настрої, але відмовлятися від спілкування не варто. Просто слідкуйте за тим, що ви говорите, і не ображайтеся на безглузді розмови інших. Після обіду будь-яке спілкування проходитиме легко та спокійно.

27 липня 2022 року. 29 місячний день. Не варто виявляти багато активності – нічого, крім стресу і дикої втоми, це вам не принесе. Не варто розпочинати жодних нових справ. Просто присвятіть цей день для себе та гармонізації внутрішнього стану. Рекомендується взяти вихідний, але якщо немає такої можливості, то хоча б не перенапружуйтесь на роботі. Наведіть вдома порядок, але не перетворюйте це на генеральне прибирання. Будь-які витрати краще відкласти, не позичати і не позичайте гроші. Нестабільний настрій може зашкодити будь-яким відносинам, тому в цей день варто менше контактувати з будь-ким. Виключіть подорожі. А ось відвідати косметолога чи перукаря рекомендується: зовнішнє оновлення додасть впевненості та легкості.

Символи 29-го місячного дня – гідра, восьминіг. День у вас сьогодні видасться важкий, пов’язано це з тим, що через кілька днів буде молодик. Приділіть час своєму духовному стану, не займаючись надто активною діяльністю.

Справи. Активну діяльність цього дня варто обмежити. Також день не найкращий для будь-яких починань. Присвятіть сьогоднішній день самому собі. Пізнайте свій внутрішній світ, наведіть «порядок» у голові, і постарайтеся позбутися страхів. Можливо, цього дня ви відчуєте слабкість і швидку втрату сил. Також у вас може спостерігатись підвищений рівень невдоволення.

Робота. Якщо ваш начальник не дуже строгий, і у вас немає сильної завантаженості на роботі, то в 29-й місячний день краще взагалі не ходити на роботу, а залишитися вдома. Якщо ж вам все-таки довелося працювати, постарайтеся зайнятися нескладними дрібними справами. Менше контактуйте з колегами по роботі та вашим начальником. Роботу сьогодні міняти вам явно не слід.

Домашні справи. Хороший день для того, щоб зайнятися домашньою роботою, але не складною. Дрібне прибирання, готування, зміна інтер’єру допоможе вам зробити будинок більш затишним. Робота з кимось із рідних людей не дасть результатів, краще займайтеся всім самі.

Кохання,стосунки. Зустрічі з вашою другою половинкою краще відкласти на більш сприятливий день. Навіть якщо у вас дуже міцні та довірчі стосунки, зустріч у 29 місячний день може призвести до поганих наслідків, навіть до розставання.

Спілкування. У цей день люди показують усі свої гірші сторони, тому намагайтеся уникати будь-якого виду спілкування. Сьогодні дуже високий рівень можливих сварок та конфліктів через велику агресію оточуючих. Навіть ваші близькі люди сьогодні можуть принести вам багато невдач та поганий настрій. Постарайтеся провести сьогоднішній день на самоті, присвятивши час розвитку власного «я».

28 липня 2022 року. 30 місячний день. Добре завершувати всі раніше розпочаті справи. Важливо очистити свій душевний стан, адже це завершальний місячний день. Гарний день для домашньої роботи, але не варто перевантажувати себе. Ремонт та генеральне прибирання варто відкласти на інший день, втім, як і зміну робочого місця. Великі фінансові покупки не варто робити, а ось дрібні у цей день не зашкодять. У спілкуванні з колегами, друзями та другою половинкою можливі розбіжності через нестабільний емоційний стан. Тому цей день краще проводити у тихих, спокійних компаніях. Не варто робити будь-які зміни зі своєю зовнішністю, стрижки, фарбування, походи до косметолога варто відкласти.

Символ 30-го місячного дня – золотий лебідь. День дуже добре підходить для завершення всіх раніше розпочатих справ. Це останній день місячного календаря, тому постарайтеся очистити свій духовний стан, щоб розпочати новий період із чистою душею.

Справи. Встигніть сьогодні закінчити всі раніше розпочаті справи. Не починайте сьогодні нічого нового. Виконуйте ту роботу, яку можете завершити, не переносячи нічого на інший день. Сьогодні Місяць дасть вам достатньо енергії для того, щоб довести до кінця всі справи.

Робота. Якщо є така можливість, то сьогодні краще не ходити на роботу, а провести день вдома. Якщо ж вам таки довелося працювати, то не активно працюйте, а лише завершуйте дрібну роботу. Нехай незаймані справи залишаться на другий день. Міняти роботу сьогодні взагалі не найкраща ідея.

Домашні справи. Хороший день для домашньої роботи, але тільки для такої, яка не дуже вас перевантажує. Не бажано сьогодні займатися ремонтом чи кардинальними змінами в інтер’єрі квартири.

Кохання,стосунки. Сьогодні з коханою людиною можливі різкі перепади настрою та несподівані моменти, емоції. Намагайтеся провести день разом, але не в людному місці, а в спокійній домашній обстановці. У цей день вшановується пам’ять престижних свят. Інтимної близькості сьогодні все ж таки краще уникнути.

Спілкування. Якнайменше сьогодні спілкуйтеся з оточуючими людьми. Люди будуть агресивнішими, а тому не уникнути сварок та конфліктів. Навіть ваші рідні можуть принести вам багато неприємних моментів. 30 місячний день – найкращий час для самотності та спокою.

29 липня 2022 року. 1 місячний день. Особливість першого місячного дня – це його тривалість кілька годин. Сьогодні варто віддати перевагу роботі з рутинними справами. Робота в команді буде важкою. Відмінний час щоб зробити дрібне прибирання по дому. Сьогодні варто відмовитись від будь-яких вкладень, є ймовірність їх не повернути. Обмежте себе від контактів, є велика можливість виникнення конфліктів. Уникайте нових знайомств, вони не принесуть нічого доброго. Сміливо плануйте відпустку та вирушайте на відпочинок з коханими людьми. Не найкращий час для походу до перукаря. На сьогодні не варто планувати жодного догляду за собою, дії не дадуть очікуваного результату.

Справи. Не рекомендують у перший місячний день розпочинати нові грандіозні справи та серйозні проекти. Через те, що в цей період непросто сконцентруватися і зосередитися на конкретній інформації, не варто погоджуватися на кардинальні рішення, оскільки вони можуть не найкраще позначитися на вашому майбутньому.

Робота. Сьогоднішній день краще присвятити самостійній роботі, тому що у разі участі у командній можуть виникнути конфлікти та негативний результат у роботі.

Домашні справи. Сьогоднішній місячний день якнайкраще підійде для незначного прибирання, наприклад, у шафі або в ящиках, в яких багато марних дрібничок, давно варто їх позбутися. Тим самим ви зможете звільнити енергетичний простір у квартирі. Організовувати ремонт чи серйозні зміни у дизайні інтер’єру сьогодні не варто, щоб не порушувати загальну гармонію.

Кохання,стосунки. Не варто призначати на цей день важливі життєві події, будь-які зустрічі можуть скінчитися конфліктами. День вкрай несприятливий для спілкування та контактів із людьми, уникайте відвідування місць із великою кількістю людей.

Спілкування. Варто уникати нових знайомств чи планувати важливі розмови чи зустрічі із друзями. Якщо день зустрічі обмовили заздалегідь, то краще перетнутися лише з найближчими людьми або з членами сім’ї.

30 липня 2022 року. 2 місячний день. Цей день можна назвати періодом для початку реалізації планів. Будь-які, навіть дуже нереалістичні, починання ідеально підходять для другого місячного дня, будьте активні, приймайте спонтанні рішення – все це послужить тільки вам на користь. Ідеальний день для зміни місця роботи, якщо давно хотіли, настав час діяти.

День підійде для звичайного прибирання вдома і навіть для спонтанного вирішення зміни інтер’єру. Вся робота, пов’язана з фінансами, буде успішною. Не призначайте особисті зустрічі, щоб уникнути конфліктних ситуацій. Слідкуйте за своїми емоціями та не виплескуйте негатив на оточуючих. Цей день чудово підійде для поїздок та початку тривалих подорожей. Сходіть до перукаря та поекспериментуйте зі стрижкою. Сьогодні варто приділити увагу здоров’ю, спортивному залу, лазні чи сядьте на дієту.

Справи. Будь-які, навіть дуже нереалістичні, починання ідеально підходять для другого місячного дня, будьте активні, приймайте спонтанні рішення – все це послужить тільки вам на користь. Використовуйте момент і попрацюйте в колективі над одним завданням – відмінний результат не забариться. Відмінний день для торгівлі або операцій з нерухомістю, відмовтеся від судових справ.

Робота. Успішними будуть усі скоєні сьогодні переговори та ділові зустрічі, щоб уникнути конфліктів, відкладіть заплановану розмову з керівництвом на інший, більш вдалий день. Ідеальний день для зміни місця роботи, якщо давно хотіли, настав час діяти.

Домашні справи. День без обмежень, підійде для звичайного планового прибирання та спонтанного рішення про зміну дизайну інтер’єру та ремонту. Цим ви дозволите гармонії наповнити ваш будинок затишком та теплом. Для любителів земельних робіт, чудовий час для пересадки рослин.

Кохання, відносини. Період другого місячного дня відрізняється нестриманістю. Отже, краще відмовитися від особистих зустрічей і особливо від зустрічей з коханою людиною, щоб не створювати конфліктної ситуації.

Спілкування. Тримайте емоції при собі не вихлюпуйте свій негатив на оточуючих, інакше скандалу не уникнути. Краще вручити маленькі подарунки своїм близьким та не встрявати у суперечки між людьми. Всі добрі справи, які ви сьогодні встигнете зробити, допоможуть вам у найближчому майбутньому.

31 липня 2022 року. 3 місячний день. У 3-й місячний день спостерігається підвищена активність. Затвердження всіх важливих питань намітьте на інший день. Щоб уникнути конфлікту, намагайтеся уникнути розмов з начальством. Не варто приділяти час збиранню, а краще приготуйте щось смачненьке.

Робота з фінансами та інвестиціями сьогодні стануть невдалими. Через різкий сплеск агресії можливі конфлікти з коханими людьми. Гарний час щоб побачитися з друзями та родичами. Ця доба дуже несприятлива для будь-яких поїздок. Не варто сьогодні йти до перукаря, стрижка може зіпсувати структуру волосся. Зараз організму шкідливі будь-які дії, так що до косметолога сьогодні ходити не варто.

Цей місячний день характерний підвищеною активністю та впевненою діяльністю. Сьогодні спостерігається підвищена агресія та сильна енергетика, яка, у свою чергу, допоможе втілити в життя все задумане.

Робота. Сьогодні робочі справи протікатимуть у стандартному режимі. Намагайтеся уникнути серйозної розмови з наболілого питання, щоб не загострювати конфліктну ситуацію. Не варто займатися пошуком нового місця роботи.

Домашні справи. Енергетика цього дня не розрахована на заняття справами вдома, сил буде мало для того, щоб зробити навіть найпростіше прибирання. Є ймовірність, що ви отримаєте травми в процесі збирання, не травматично небезпечним буде лише приготування їжі.

Кохання,стосунки. Можливі сплески агресії, тому остерігайтеся суперечок та конфліктів зі своєю коханою людиною, краще поступитися і надмірно не наполягати на своєму. День вдалий для експериментів і чогось нового.

Спілкування. Відмінний час, щоб провести його з друзями та родичами, а від нових знайомств краще відмовитись. У процесі спілкування з рідними людьми варто тримати емоції при собі не створювати конфліктних ситуацій.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *