Home / Дозвілля / Місячний календар на червень 2021 року детально по дням

Місячний календар на червень 2021 року детально по дням

Місячний календар на червень 2021 року  подає рекомендації, яка діяльність найбільш сприятлива сьогодні в вашій присадибній ділянці або чи варто сьогодні робити стрижку або зачіску. Від того, в якій фазі знаходиться Місяць, залежить багато чого в нашому житті.

Місячний календар на червень 2021 року

Місячний календар на червень 2021 року детально по дням

Місяць 3 фаза

1 червня 2021, вівторок, 21 місячний день з 1:40, Місяць в Рибах з 12:13. Не відкладайте зміну роду діяльності, зверніться до начальника з питаннями, що вас турбують, діалог вийде конструктивним. Постарайтеся встигнути сьогодні виконати великий обсяг роботи, перевтома вам не загрожує. Сил вистачить для завершення старих проектів, початку нових, вирішення актуальних проблем будь-якої складності. Вдаватися будуть всі господарські справи, тому знайдіть час для їх виконання. Період підходить для подорожей, відпочинку в компанії близьких, грошових операцій.

2 червня 2021, середа, 22 місячний день з 1:55, Місяць в Рибах. Присвятіть день самоосвіті, розстановці життєвих пріоритетів, складання планів. Уникайте активних дій, прийняття важливих рішень. Сьогодні вас відвідає натхнення, готуйтеся до народження цікавих ідей, які потрібно записати або запам’ятати, щодо реалізації їх в майбутньому. Для вступу на нову посаду, повної зміни роду діяльності період несприятливий. Уникайте контактів з оточуючими, якщо це не зв’язок учитель-учень. Через ризик зіткнутися з шахраями, скасуйте подорож.

Місяць 4 фаза

3 червня 2021, четвер, 23 місячний день з 2:07, Місяць в Овні з 21:00. Щоб не допустити прикрих помилок, не займайтеся важливими справами. Рекомендується ставити перед собою прості завдання, вирішувати їх неспішно. Виділіть для себе роботу, не пов’язану з великою відповідальністю. Не ігноруйте поганий настрій, працюйте над собою, щоб уникнути апатії і депресії. Почекайте з переговорами, зустрічами з потенційними партнерами, інвесторами. На господарські справи постарайтеся не витрачати багато сил. Не час розпочинати ремонт.

4 червня 2021, п’ятниця 24 місячний день з 2:17, Місяць в Овні. Скористайтеся моментом, коли ви сповнені сил і налаштовані по-бойовому, щоб вирішити поточні проблеми, прийняти важливі рішення, почати проекти, які раніше ви відкладали до «кращих часів». Сьогодні вам буде легко переконувати оточуючих, тому не уникайте начальника, поговоріть з ним серйозно про перспективу просування по кар’єрних сходах. Вільний час приділіть родичам і товаришам. Сприятливий період для фінансових операцій, негативний для подорожей.

5 червня 2021, субота, 25 місячний день з 2:26, Місяць в Овні. Сили будуть вас стрімко залишати, тому перенапружуватися на роботі і вдома не рекомендується. Займайтеся простими справами, не поспішайте змінювати рід діяльності, в розмові з начальником не зачіпайте серйозні теми. Доброю ідеєю стане підведення підсумків і складання нових планів. Небажано проводити фінансові транзакції, які пов’язані з великими грошовими сумами. Немає приводу скасовувати перестановку меблів, легке прибирання. Відмовтеся від подорожей.

6 червня 2021, неділя, 26 місячний день з 2:35, Місяць у Тельці з 8:48. Діяльність цього дня буде непродуктивною через занепад сил. Їх не вистачить на те, щоб довести до розуму розпочаті проекти, тому старт їх рекомендується відкласти. Присвятіть цю місячну добу рутинним справах, не залучайте до роботи над ними колег, трудіться в поодинці. Вдома не заборонено забиратися, переставляти меблі. Високий ризик виникнення конфліктних ситуацій, тому обмежте себе в спілкуванні з оточуючими. Уникайте серйозних розмов з начальником.

7 червня 2021, понеділок, 27 місячний день з 2:45, Місяць у Тельці. Негативний період позаду, зараз сміливо приступайте до будь-якої роботи, включаючи реалізацію нових проектів. Час підходить для серйозних розмов з начальником, зміни роду діяльності, вирішення складних проблем. На сьогодні заплануйте виконання простих господарських справ, трудомісткі відкладіть на потім. Немає приводу не зустрічатися з рідними та друзями, призупиняти або скасовувати подорож, відрядження. Пора сприятлива для грошових операцій.

8 червня 2021, вівторок, 28 місячний день з 2:57, Місяць у Близнюках з 21:47. Уникайте начальника, контактуйте з ним, коли виникає гостра необхідність. Не лінуйтеся, на вибір займіться завершенням старого проекту або початком нової справи. Місячний календар на червень 2021 року  радить, що удача посміхнеться тим, хто не стане сидіти, склавши руки. Складні завдання виконуйте в другій половині дня, в першій рекомендується організм не навантажувати. Це актуально для роботи і для господарських клопотів. Скористайтеся моментом і інвестуйте гроші, роздайте борги, проведіть великі транзакції.

9 червня 2021, середа, 29 місячний день з 3:13, Місяць у Близнюках. Скасуйте заплановане відрядження або подорож. Небажано зустрічатися з друзями, рідними, контакт з ними може закінчитися конфліктом. Рекомендується усамітнитися. Провести вільний час в роздумах. На роботі розберіть документи, складіть план дій, не проявляйте ініціативу, не беріться за нові справи, не приймайте важливі рішення. Невдало закінчиться серйозна розмова з босом, тому його краще уникати. Небажано змінювати рід діяльності.

Молодик о 13:52

10 червня 2021, четвер, 30 місячний день з 3:35, 1 місячна доба з 13:52, Місяць у Близнюках. Почекайте з пошуком нової роботи. Відкладіть до кращих часів серйозну бесіду з начальником. Запускати важливі проекти завершено, день присвятіть підведенню підсумків, завершенню розпочатих справ. У спілкуванні з оточуючими буде відчуватися напруга, тому в контактах з ними себе варто обмежити, щоб уникнути конфліктних ситуацій. Небажано подорожувати, для проведення фінансових операцій період нейтральний. Проводьте дрібні транзакції.

Зростаючий Місяць 1 фаза

11 червня 2021, п’ятниця 2 місячний день з 4:05, Місяць у Раку з 10:21. Першу половину дня потрібно провести подалі від суєти. Діяти активно, повністю занурившись в роботу, можна в другій половині доби. Не відмовляйтеся від зустрічі з партнерами, інвесторами, велика ймовірність того, що ви укладете вигідні угоди. Не забороняється змінювати рід діяльності, проводити грошові транзакції. Спілкування з оточуючих не буде проблемним, якщо контролювати свої емоції, боротися з почуттям жадібності. Подорожуйте, вирушайте у відрядження.

12 червня 2021, субота, 3 місячний день з 4:48, Місяць у Раку. Вирішивши зустрітися з товаришами і родичами, намагайтеся в спілкуванні з ними згладжувати гострі кути, щоб уникнути конфліктів. Небажано заводити нових друзів. Рекомендується відмовитися від покупок, проведення фінансових транзакцій, так як ризик втратити кошти великий. Почекайте з новими грандіозними починаннями, не будуйте плани. Виконуйте рутинні завдання, що не віднімають багато сил. В дорозі ви можете отримати травму, тому подорож скасуйте.

13 червня 2021, неділя, 4 місячний день з 5:46, Місяць у Леві з 21:21. Вдало завершаться тільки ті розпочаті в цей день проекти, які були заздалегідь добре продумані. Не приймайте важливі рішення, не зваживши «за» і «проти». Удача посміхнеться тим, хто сьогодні буде торгувати, укладати торговельні угоди, розширювати бізнес. Спілкування з оточуючими буде непродуктивним, тому працюйте наодинці, почекайте із зустрічами з рідними і друзями. Відмовтеся від нових знайомств, відпочинок в подорожі розчарує, поїзд варто скасувати.

14 червня 2021, понеділок, 5 місячний день з 6:57, Місяць у Леві. Довгострокові подорожі на цей день не плануйте, вітаються тільки короткострокові відрядження. На роботі прислухайтеся до думки колег, не беріть важливі рішення, попередньо з ними не порадившись. Небажано розмовляти з начальником, його поки уникайте. Через ризик втратити гроші або отримати неякісний товар, скасуйте шопінг, грошові операції. Вільний час проведіть поруч з близькими, будьте відкриті для нових знайомств.

15 червня 2021, вівторок, 6 місячний день з 8:14, Місяць у Леві. Сприятливий період для здійснення ривка, необхідного для досягнення поставлених цілей. Будьте активними, тоді удача посміхнеться вам, незалежно від того, що ви запланували на цей день. Час хороший для оформлення кредиту, інвестицій, для великих фінансових транзакцій. Почніть пошуки нових партнерів, зробіть перші кроки на шляху до відкриття власної справи. Скасуйте початок будівельних робіт, генеральне прибирання, перестановку меблів, вдома краще не перепрацьовувати.

16 червня 2021, середа, 7 місячний день з 9:37, Місяць в Діві з 5:59. Тривалі подорожі відкладіть, вітаються тільки короткострокові. Це стосується і ділових поїздок. Сили будуть переповнювати вас, інвестуйте їх не в нові проекти, а на завершення старих, важливих. Начальник буде готовий вас вислухати, тому не бійтеся в розмові з ним підняти хвилюючі питання. Не заборонено змінювати рід діяльності. Удача буде на боці тих, хто сьогодні планує інвестувати кошти, провести великі фінансові транзакції.

17 червня 2021, четвер, 8 місячний день з 11:00, Місяць в Діві. Поставте крапку в старих справах, беріться за нові. Той, хто буде активним, рішучим, доб’ється успіху. Щоб уникнути конфліктів в колективі, не ігноруйте товаришів по службі, радьтеся з ними перед тим, як прийняти важливе рішення. Співпраця з оточуючими буде продуктивною. Не заборонено витрачати невеликі суми, проводити дрібні грошові операції. Місячний календар на червень 2021 року  рекомендує, що не цурайтесь близьких, зміцніть зв’язки з ними, відновіть втрачені, залишивши в минулому всі образи.

18 червня 2021, п’ятниця 9 місячна доба з 12:25, Місяць у Терезах з 11:49. Займіться справами, виконання яких ви довго відкладали. Не забороняється запускати нові проекти, сил на їх завершення вистачить, якщо ви будете працювати в колективі, а не розраховувати тільки на себе. Перед тим, як щось зробити, зважте всі «за» «проти», зверніться за порадою до компетентних людей. Період сприятливий для шопінгу, невеликих інвестицій. Не скасовуйте подорожі і відрядження, вони пройдуть вдало. Знайдіть час для спілкування з близькими, поміріться з тими, з ким ви посварились.

Зростаючий Місяць 2 фаза

19 червня 2021, субота, 10 місячний день з 13:51, Місяць у Терезах. Обмежте контакти з оточуючими. Велика ймовірність того, що сьогодні ви будете з ними сваритися, не виключений обрив зв’язків, чого рекомендується уникати. У дорогу краще не вирушати, відпочиньте, вибравшись на природу, прогулявшись пішки на свіжому повітрі наоодинці. Не найкращий час для пошуку інвесторів, нових партнерів, інших дій, спрямованих на розширення сфери ділового впливу, розвитку бізнесу. На роботі займіться дрібними справами, вдома не перевантажуйте себе клопотами.

20 червня 2021, неділя, 11 місячний день з 15:21, Місяць в Скорпіоні з 14:55. Ви будете сповнені сил, цікавих ідей, до втілення яких можна приступати негайно. Вдалою буде будь-яка діяльність. Пощастить тим, хто сьогодні укладе угоду по об’єкту нерухомості, займеться екологією, культурою. Позитивний період для інвестицій. Справами по дому займайтеся разом з членами сім’ї, це зміцнить ваші узи, до того ж праця буде більш продуктивною. Грандіозні зміни не плануйте, обмежтеся легким прибиранням, перестановкою меблів.

21 червня 2021, понеділок, 12 місячна доба з 16:54, Місяць в Скорпіоні. Якщо є можливість, почекайте з запуском нового проекту. Якщо справа не терпить, попередньо добре продумайте її реалізацію. Не рубайте з плеча, не приймайте важливі рішення, заздалегідь все не зваживши. Відкладіть вирішення серйозних проблем, розмову з начальником. Період не підходить для вступу на нову посаду, пошуку нової роботи. Вдома рекомендується перебрати речі, позбутися від непотрібних. Займатися ремонтом або генеральним прибиранням не варто.

22 червня 2021, вівторок, 13 місячний день з 18:31, Місяць у Стрільці з 15:54. Місячний календар на червень 2021 року  радить, що не змінюйте кардинально напрямок кар’єрного розвитку. На роботі займіться простими рутинними справами, відкладіть завершення старих і початок нових проектів. Якщо є шанс, візьміть вихідний, щоб відпочити фізично і морально. Період не підходить для фінансових операцій, так як велика ймовірність того, що ви зіткнетеся з великими грошовими втратами. Бажано відмовитися від відряджень, не планувати подорожі.

23 червня 2021, середа, 14 місячний день з 20:06, Місяць у Стрільці. Всі господарські справи, заплановані на цей день, відкладіть. Заборонено проводити навіть легке прибирання. Період не підходить для переїзду на нове місце, початку нових проектів. Розберіться зі старими справами, ставте перед собою завдання, на вирішення яких у вас вистачить сил. Немає приводу переносити виступ перед великою аудиторією, зустріч з партнерами, переговори з потенційними інвесторами. Немає заборони на контакт з оточуючими, виникнення конфліктів малоймовірно.

Повний місяць о 21:39

24 червня 2021, четвер, 14 місячний день до 21:29, Місяць у Козерозі з 16:06. Удача буде підтримувати тих, хто не стане лінуватися. Не важливо, займетеся ви новими проектами або вирішите розібратися зі старими, все буде налагоджуватись. Скористайтеся моментом і усуньте проблеми, що накопичилися, прийміть важливі рішення, відкрийте власний бізнес, якщо ви цього хочете. Сил вистачить для грандіозного ремонту будинку, генерального прибирання, на дрібні господарські справи не розпиляйтеся. Спілкування з оточуючими буде приносити позитивні емоції, як і подорожі.

Місяць 3 фаза

25 червня 2021, п’ятниця 15 місячний день до 22:33 Місяць у Козерозі. Велика ймовірність того, що ви заплануєте на цей день багато справ, але не з усіма впораєтеся. Будьте обережні, щоб не витратити сили даремно. Дійте обережно, послідовно. Не рекомендується приймати поспішні рішення, починати нові проекти. Рухайтеся до наміченої мети, виконуючи рутинні, прості справи. Вільний час варто присвятити поліпшенню житлових умов. Подорожі та ділові поїздки закінчаться не так, як вам хочеться, скасуйте їх.

26 червня 2021, субота, 16 місячна доба до 23:15, Місяць у Водолії з 17:12. Бажано взяти вихідний, щоб відновитися після попереднього складного дня. Відпочиньте за читанням улюбленої книги, зустріньтеся з рідними, прогуляйтеся на свіжому повітрі. Якщо влаштувати одноденну відпустку не вдалося, не завантажуйте себе справами, виконуйте прості, що дозволяють працювати в зручному темпі. Удача буде посміхатися тим, хто відправиться на пошуки інвесторів, партнерів. Пощастить творчим особистостям, яких відвідає муза. Бережіть гроші, не витрачайте більше запланованого.

27 червня 2021, неділя, 17 місячний день до 23:43 Місяць у Водолії. Через брак сил не сподівайтеся на вдале завершення розпочатих сьогодні справ, старт грандіозних з цієї причини рекомендується відкласти. Присвятіть час собі, відновленню на фізичному і психоемоційному рівні. Відпочинок повинен бути активним, тому заплануйте на сьогодні подорожі. Будьте обережними, не проявляйте надмірну наполегливість, щоб оточуючі не вважали вас агресивними. Настрій підніме спілкування з друзями і родичами.

28 червня 2021, понеділок, 18 місячний день, Місяць у Рибах з 20:54. З великою ймовірністю проекти, розпочаті сьогодні, завершуваться невдало, тому їх запуск відкладіть. Місячний календар на червень 2021 року  радить, що не беріться за справи, за які ви відповідаєте спільно з колегами. Існує ризик, що товариші по службі будуть вести себе непрофесійно, через що під удар потрапить ваша ділова репутація. Не плануйте на цей день важку роботу по дому, займіться нетрудомісткою, дрібною. Не привертайте до неї членів сім’ї. Негативний період для інвестицій, відкриття кредитів, шопінгу.

29 червня 2021, вівторок, 19 місячний день з 0:01 до 0:15, Місяць в Рибах. Сьогодні варто відпочити, відправившись в подорож. В дорозі вас чекають позитивні емоції. Той же ефект чекайте від виконання господарських справ, після завершення яких ви не відчуєте втому. Контактувати з оточуючими слід по мінімуму, в іншому випадку ви ризикуєте опинитися в центрі сандалу. Відчуйте їх, щоб знизити ймовірність виникнення конфліктних ситуацій. У розмові з начальником уникайте неприємних тем. Не змінюйте роботу.

30 червня 2021, середа, 20 місячна доба з 0:15, Місяць в Рибах. Прикладіть максимум зусиль для того, щоб вирішити проблеми, що накопичилися, вдало завершити всі починання. Приділіть увагу духовному розвитку, спробуйте вийти на новий щабель. Продемонструйте оточуючим свою амбітність, будьте рішучими, ініціативними. Удача посміхнеться наполегливим особистостям. Господарськими справами займайтеся тільки, якщо є відповідний настрій. Не примушуйте себе робити те, чого не хочете. Будьте відкриті для нових знайомств.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *