Home / Дозвілля / Еротичні розповіді. Підбірка цікавих еротичних історій

Еротичні розповіді. Підбірка цікавих еротичних історій

Секс – є частиною життя кожної людини на землі. Деякі люблять займатися ним з постійним партнером. Інші ж шукають постійно щось нове, хочуть відчувати мало не кожен раз нові відчуття, використовуючи при цьому різні методи, місця і ситуації. Для одних заняття цією справою одного разу в тиждень достатньо, іншим же хочеться займатися цим постійно або якомога частіше. З тих пір як секс став не просто засобом для продовження свого роду, на світ з’явилися еротичні розповіді.

Еротичні розповіді

Еротичні розповіді. Підбірка цікавих еротичних історій

Сьогодні це один з розділів сучасної літератури, дивовижно небувалий в своїй обурливій непристойності.

Захоплюючись такими історіями, ви неодмінно переконаєтеся в тому, що не тільки прекрасні ручки і вологі губки привабливої гейші зможуть порушити Вас, але і слова, слова які написані рукою людини, такі зухвалі, які відіграють, ваблять уяву, куди тільки захочеться Вам.

А якщо врахувати те, що Вам не знадобиться докладати ніяких фізичних зусиль і матеріальних витрат. При цьому виходить, що еротичні розповіді  – найшвидший, простий, і в той же час гарантований спосіб отримати масу задоволень. Доторкнутися до блаженства, не втрачаючи час на пошук відповідного партнера, місця і засобів для отримання бажаного результату.

Секс розповіді є сучасним засобом для отримання, збудження, насолоди і неосяжного оргазму. Коли ви читаєте, ви як ніби відкриваєте шикарні шовкові гардини у чужому ліжку. Або присутні на місці подій де відбувається шикарна оргія. Або спостерігаєте за сексуальними іграми, про які раніше і не здогадувалися. Як би там не було, але за підглядання вас ніхто не засудить і нічого не скаже.

При описі чужого задоволення, ви відчуєте, як це відбувається з Вами. Якщо в житті, щоб знайти партнера для всіх таємних фантазій буде вкрай важко, то тут, в нашому віртуальному світі, все станеться одним клацанням миші з історії, яка зацікавила. І не хто не квапить зробити вибір, дивись, читай, вибирай скільки завгодно.

 Навіть якщо вас не задовольнив кінець розповіді, просто закрийте очі, і далі уява все зробить, так як треба. Надавайте своїм героям всілякі форми, які тільки захочете. Секс історії насправді здатні урізноманітнити ваше інтимне життя!

Еротичні розповіді. Підбірка

Мій викладач

Мене звати Аня, я вчуся на другому курсі економічного факультету. Я дівчина струнка і висока, спортивна статура і досить гарна попка. Мені завжди подобалися чоловіки старші. Так ось – одного разу наша викладачка з математики захворіла і нам прислали на заміну молодого викладача.

Це був чоловік в самому соку на вигляд 30-35 років, який все ще ковзав поглядом під спідниці студенток. Високий, блакитні очі і широкі плечі – ммм побачивши його я обімліла. Мені так захотілося віддатися йому прямо тут і зараз, що мої трусики вмить стали мокренькими.

Він сидів і щось розповідав нам, а я зовсім його не чула. Я дивилася в його блакитні очі і уявляла як він бере мене на своєму столі, жадібно розриваючи мій одяг, опановує мною як печерна людина, що рухається тільки своїми інстинктами.

Поки я фантазувала, Сергій Миколайович пройшовся по аудиторії і роздав усім якесь тестове завдання. Всі почали швидко його виконувати, розгорнувши тест, я побачила всередині візитку і швидко глянула на Сергія Миколайовича. Він дивився на мене і ніби очима мені шепотів – візьми її. Я швидко кинула візитку в сумочку і приступила до теста.

Після пар, мене всю прям колотило від збудження в передчутті. Я дістала візитівку, на ній було написано: напиши мені мила. Тремтячими руками я дістала з сумочки телефон і написала слово – привіт, відправивши його на ту таємничу адресу.

Через хвилину мені прийшла відповідь: привіт красуня, чекаю тебе через дві години у себе в кабінеті. Я мало не закінчила, прочитавши ці рядки. Він все ж вловив мій томний погляд і все зрозумів – думала я.

І так рівно через дві години я постукала в кабінет. Заходьте, почула я його голос, я зайшла. Побачивши мене він встав і широко посміхнувся – привіт Анюта, проходь, сказав він і, взявши мене за руку, посадив у своє крісло. Я мовчки сиділа, і спостерігала, як він зачинив двері на замок і, підійшовши до мене впритул без зайвих слів і пропозицій мовчки, розстебнув штани і висунув свій величезний член назовні.

Візьми його в ротик мила – прошепотів він і з цими словами він, взявши мене однією рукою за волосся почав потихеньку підштовхувати до свого члена. Я, звичайно ж, не пручалася, мені так хотілося цього, що я як голодна тигриця накинулася на його член і почала його жадібно смоктати. О дааа, він стогнав і корчився як маленька дитина, а я старанно облизувала його член, опускаючись до яєчок, і піднімалася вгору до голівки своїм солодким язичком. Потім він різко підняв мене і сперся на стіл, поставивши раком.

Я відчула, як моя спідниця задерта вгору, трусики були спущені до колін і його величезний член швидко проник в мою гарячу кицьку. Мммм це було блаженсво, він рухався повільно, немов насолоджуючись кожним сантиметром, він робив повільні поштовхи і зводив мене з розуму цим.

Я закінчила, не встигнувши почати, я голосно застогнала і забилася в шаленому екстазі, а він все продовжував і продовжував повільно вганяти в мене свій агрегат. Потім його рухи стали частішати, почав наростати темп і зробивши пару сильних поштовхів, він висунув член і закінчив мені на попку. Про ддаааа, це було приємно, я відчувала, як теплі потоки сперми розтікалися по моїй голенькій сідниці. Це було чудово!!!

Після цього випадку ми ще пару раз зустрічалися на знімній квартирі, але потім я дізналася, що він одружений і вирішила припинити наші зустрічі. Ось така от історія.

Секс в ліфті

Мене звуть Руслан, мені 22 роки і я хочу розповісти вам історію, яка зі мною недавно трапилася. Я як завжди повертався додому з універу, біля під’їзду я зустрів нашу сусідку Світлану. Це була шикарна дівчина, блондинка з довгим волоссям, на вигляд їй було приблизно 25 років.

Вона була в коротенькій обтяжуючій сукні, яка дуже добре підкреслювала її чудову фігуру. Пишні груди і спортивна кругла попка змушували всіх мужиків витріщатися їй услід, пускаючи слину.

Привіт Руслан – прощебетала вона своїм ангельським голоском, привіт – відповів я і, відкривши двері під’їзду, пропустив її вперед. Вона натиснула на кнопку виклику ліфта, поки ми чекали ліфт, я стояв трохи позаду її та оглядав її з ніг до голови. Вона була так сексуальна, що мені здавалося, я б закінчив тільки від її дотику. Від таких думок мій член потихеньку почав вставати і мені довелося прикрити його пакетом з зошитами.

Ми зайшли в ліфт, Світлана натиснула на дев’ятий поверх і ми поїхали, вона скоса позирала на мене, але як тільки наші погляди зустрічалися, вона відводила очі. Очевидно, вона теж відчувала до мене потяг, я помітив, що сосочки її набрякли і виступали крізь тонку тканину сукні, з’явився червоний рум’янець на щоках, що надавало їй ще більше сексуальності.

І раптом ми зупинилися на півдорозі, світло згасло, і ми залишилися удвох в непрацюючому ліфті. Блін що трапилося? – запитала вона, не знаю, але зараз з’ясую – сказав я, дістаючи мобільний телефон. Я подзвонив братові, який знаходився вдома, він дізнався, що світло відключили і включать приблизно години через дві. Так ми і стояли з нею удвох в темряві, я чув її дихання, і мені дуже захотілося її поцілувати.

Руслан, якщо вже ми застрягли тут надовго, то я б хотіла у тебе дещо запитати, ти не проти? Ні не проти, питай, відповів я з хвилюванням у голосі і ще більше хвилювання я відчув нижче, коли мій член вже стояв як кіл. Я ось хочу дізнатися, а у тебе, коли-небудь був секс в ліфті? Ні – відповів я. А хотів би? – запитала вона млосним голосом. Так було б класно, відповів я, відчуваючи, як пульсує мій член від таких розмов.

Далі події почали розвиватися дуже стрімко. Вона притулилася до мене впритул і вп’ялася довгим солодким поцілунком в мої губи – це було божественно. Не довго думаючи я вже нишпорив своїми руками по всьому тілу, обмацуючи її пишні груди і опускався до шикарної сідниці.

Потім я відчув, як її ручки почали розстібати блискавку на штанях, присівши навпочіпки вона спустила до колін мої штани й труси, оголивши мій гарячий член. О дааа, це таке блаженство, її рот робив такі приємні речі, що я ледве стримував себе від виверження. Вона смоктала мій член, облизувала яєчка, і її це дуже сильно заводило, я чув, як вона стогне.

Потім вона встала, спустила свої трусики і притулилася до мене всім свої тілом. Я притулив її до стінки ліфта, підняв її ніжку і увійшов своїм членом в неї. Її кицька була вже теплою і приємною, я намагався, як міг. З кожним поштовхом я нарощував темп, все глибше і глибше я намагався загнати свій член в її гарячу кицьку. О дааа, це так приємно, вона вчепилася в мою спину нігтями і дряпала її.

З кожним поштовхом її стогін ставав все голоснішим, на якийсь момент я подумав, що нас чує весь будинок, але потім я забув про це. Я вилився в неї бурхливим оргазмом, сильно притулившись до неї, я закінчив, так як не кінчав напевно ніколи – це було неймовірно добре. Її нігті до крові вп’ялися в мою спину, і вона теж закінчила, сховавшись у мені в плече, намагаючись стримувати свій хтивий стогін.

Після цього ми ще півгодини чекали поки включать світло, потім ліфт рушив, ми доїхали до нашого поверху і, поцілувавшись на прощання, розійшлися по своїх квартирах. Секс в ліфті був прекрасний.

Моя сусідка

Провівши дружину і дітей на вокзал, я повертався додому без настрою. По дорозі я згадував свій недавній скандал з начальством фірми, після якого покладену мені по закону відпустку перенісся на невизначений термін. Мої плани щодо сімейного відпочинку звалилися і в найближчі два тижні, мене чекала самотнє холостяцьке життя.

Весь цей жаркий суботній день, я провів біля комп’ютера, лише зрідка виходячи на балкон, щоб покурити. Годинники в нижній частині монітора говорили про те, що вже настав новий день. Вирішивши прийняти душ і лягти спати, я згадав, що гарячої води в цей час вже немає. Прохолодна вода мене порядком підбадьорила і пробудила бажання повечеряти. Підкріпившись і випивши грам двісті коньяку, я вийшов на балкон і запалив сигарету.

– Не спиться? – З темряви почувся голос Ірки, з сусіднього балкона.

– Привіт! – замість відповіді сказав я і раптом усвідомив, що стою тут абсолютно голий. З огляду на, що було темно, та й балкон був наполовину закритий пластиком, побачити мій сором Ірка не могла.

– Я думала ви поїхали відпочивати?

– Мої всі поїхали, а в мене не вийшло.

– Почастуй сигаретою.

– Тримай – я простягнув сусідці пачку і запальничку.

Коли вона запалила вогник і прикурювати сигарету, я помітив, як розкрився її халатик, і оголилися груди, на що мій член відразу ж відреагував.

– Ой – захихотіла Ірка.

Я не відповів і чомусь відвернувся.

Сусідку, я знав давно. Ми вчилися разом в одній школі, а потім і в інституті. Вона була молодшою за мене на рік і після розлучення переїхала в квартиру батьків. Моя Ленка, її не любила, вважаючи її особливої легкої поведінки. Але мені завжди здавалося, що таке ставлення було пов’язано з простою жіночою заздрістю. Ірка була жінкою вільною і успішною. Вона ретельно стежила за своєю зовнішністю, мала невеликий бізнес ….

Мої роздуми були перервані запропонованим – пивом. Коли ж я відмовився, пожартувавши при цьому, що випив би щось міцніше, вона пішла і вже через півхвилини простягнула мені чарку і пляшку з відмінним коньяком. Налив собі спиртне, я запитав, чи буде вона:

– Нє, я краще пива – відповіла Ірка і зі сміхом додала, – А то почну приставати.

– О, ну тоді тобі треба обов’язково випити, неси ще чарку – засміявся я, зрозумівши її натяк.

– Думаєш?

– Неси – посміхнувся я силуету в темряві.

Чекаючи поява сусідки, я зрозумів, що сказав зайве, але дзвінок у двері означав, що міняти щось було вже занадто пізно. Одягнувши шорти, я відкрив двері. Ірка пильно подивилася мені в очі і посміхнулася:

– Привіт!

На ній був уже знайомий і дуже короткий халат, під яким, мені чомусь здавалося, нічого більше не було. У тьмяному світлі лампи Ірка була схожа на повію, яка приїхала за викликом. В руках вона тримала тацю з закускою і коньяком.

– Проходь.

– Слухай, а Оксана твоя не повернеться? – засміялася сусідка.

Зізнатися, її жарт мені не дуже сподобався, але я промовчав і увімкнув освітлення в залі, після чого підсунув до дивану невеликий столик.

– Гаразд, не ображайся – зробивши жалісливий вираз обличчя, сказала Ірка.

Дочекавшись моєї відповіді кивком голови, вона передала мені тацю і сіла на диван, оголивши свої гарні ніжки.

– Подобаються? – вловивши мій погляд, запитала бісова.

– За красиві ніжки – запропонував я тост і моя сусідка від душі розсміялася.

Дивлячись на мене своїми великими блакитними очима, вона випила свою порцію і як в кіно, поманила пальчиком. Підійшовши до дівчини, я різко розвернув її до себе задом, чим викликав її здивування. Від несподіванки Ірка зойкнула, а я, приспустив шорти і задерши її халатик, увійшов в неї своїм готовим до бою членом вщерть. Утримуючи в руках неймовірно апетитну попку своєї сусідки, я почав ритмічно насаджувати її на свій збуджений орган, змусивши її уткнутися обличчям в лежачу на дивані невелику подушку і протяжно стогнати.

Наш перший з Іркою секс тривав не довго. Відчуваючи, що зараз закінчу, я вийняв з неї член і спустив свою сперму їй на попку. Дівчина повільно піднялася з дивана і мовчки, вийшла з кімнати. Поки вона повернулася, я встиг пропустити пару чарок, після чого сівши в кріслі, приступив до вивчення сімейної фотографії, що висіла на стіні.

– Нудьгуєш?

Повернувшись на голос, я подивився на замотану в рушник Ірку і вкотре переконався в правдивості слів про стерво. Вона дивилася мені в очі і чекала відповіді на своє питання, але я мовчав.

– Мені піти? – з награною образою запитала вона.

Я підійшов до столика і розлив коньяк. Взявши Ірку за руку, я посадив її поруч і обійняв за плечі.

– Якщо ти думаєш, що це все на що здатний твій сусід, тоді звичайно тобі краще піти.

Поцілувавши її зібрані в посмішку губи, я випив і пішов у ванну.

Повернувшись, я побачив свою сусідку на балконі. Підійшовши до неї, я обійняв її талію і поцілував у вушко. Вона немов кошеня притулилася до мене всім тілом, і здавалося, що ось-ось замурличе. Незабаром від поцілунків і ласк ми збудилися до межі. Затягнувши Ірку в зал, ми присіли на диван, після чого спустившись на підлогу, я взявся губами і язиком за її клітор.

Свій оргазм Ірка зустріла неймовірними конвульсіями, що супроводжуються гучними стогонами і криками. Зізнатися таку реакцію на оргазм я бачив вперше, тому приступати до подальших дій не поспішав.

Минуло, напевно, не менше п’яти хвилин поки моя гостя заворушилася і повернулася до мене обличчям. Прибравши з її чола локон волосся, я нахилився, щоб поцілувати Ірку, але вона, обвивши мою шию руками, притиснула мене до своїх грудей.

Мій язик незабаром зробив її соски твердими, і я знову спустився на підлогу, поступово наближаючись до її вологої дірочки. На цей раз я акуратно ввів в її піхву свій вказівний палець і почав повільно досліджувати її лоно в пошуках відомої точки G, не забуваючи при цьому про клітор.

Насилу відшукавши ледь відчутний горбок, я намагався не упустити його. Злегка натискаючи і погладжуючи це місце, було помітно, як моя сусідка завмерла і напружилася. Вона боляче схопила мене за волосся і відпускала до тих пір, поки потужні порції її соків не хлинули мені в район підборіддя і шиї.

Звуки, які видавала Ірка, були, навряд чи схожі на стогони. Відпустивши моє волосся, вона різко піднялася з дивана і, утримуючи долонею промежину, побігла в ванну. Як з’ясувалося пізніше, такий оргазм дівчина зазнала вперше в житті, вирішивши при цьому, що просто надзюрила.

На роботу в той день, я природно запізнився і відразу ж пішов до знайомого лікаря, за оформленням лікарняного листа. З Іркою, поки не повернулася моя дружина, ми були разом. За цей час, мій член побував у всіх отворах сусідки, яка дозволяла мені реалізувати всі свої найпотаємніші бажання.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

One comment

  1. Друга розповідь сподобалась. Щоправда забагато алкоголю )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *