Home / Дозвілля / Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів на липень 2022  року розповість, коли можна брати гроші у борг, а коли потрібно віддати борги, вкладати гроші.

Місячний календар фінансів на липень 2022 року. Місячний та зодіакальний вплив

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Велике значення має і вплив знаків Зодіаку, в період якому знаходиться Місяць:

Розпоряджатися фінансами в бізнесі краще в дні, коли супутник нашої планети знаходиться у вогненних знаках: Овен, Лев, Стрілець.

Проводити аналіз ринку, порівнювати доходи та витрати, рахувати гроші допомагають дні, якщо Місяць знаходиться у земних знаках: Телець, Діва, Козеріг.

Займатися благодійністю і дарувати гроші краще за Місяць, коли він рухається у водних знаках: Рак, Скорпіон, Риба.

Вести переговори про гроші та обговорювати свої фінансові плани необхідно у дні, коли Місяць знаходиться у повітряних знаках Зодіаку: Близнюки, Терези, Водолій.

Місячний календар фінансів на липень 2022  року радить, що давати і брати гроші в борг, кредит можна на Місяць, що росте.

Віддавати борг потрібно на спадний Місяцьі.

Не робити жодних грошових операцій у Молодий місяць,

Місячний календар фінансів на липень 2022 року зі сприятливими днями для фінансових операцій стане вашим орієнтиром. Ви дізнаєтесь, коли можна брати кредити, коли виходити на нову роботу, а коли це робити не варто. Користуйтеся підказками астрологів, і справи підуть у гору.

Перша половина липня підходить для придбання будь-яких транспортних засобів. Можна купити машину, велосипед, мотоцикл чи, наприклад, човен. Після 15 числа виникне напруга у фінансовій сфері, тому всі угоди бажано провести до цієї дати. У другій половині липня слід упорядкувати грошові документи, сплатити штрафи та податки, по можливості розквитатися з боргами. Висока ймовірність масштабних перевірок із боку податкової служби.

✅ Позичати: 28 липня.

❌ Не позичати: 20, 23, 30 липня.

✅ Позичати: 20 липня.

❌ Не брати у борг: 17, 30 липня.

✅ Віддавати борги: 2, 10, 20, 29 липня.

❌ Не давати борги: 30 липня.

✅ Перераховувати гроші: 9 липня.

✅ Купувати гаманець: 18 липня.

✅ Купувати подарунки: 4, 6, 14 липня.

✅ Сприятливі дні для вкладів та інвестицій: 29 липня.

✅ Відповідний час для великих покупок: 8, 9, 29 липня.

✅ Вдалий час для обміну валют та операцій з нерухомістю: 29 липня.

Місячний календар фінансів на липень 2022 детально по дням

1 липня 2022 року. Сьогодні не варто братися за якісь операції з грошима, існує ризик невдачі при покупці нерухомості. Суму грошей, яку ви сьогодні захочете інвестувати або позичити комусь – або, ви найімовірніше тому вже не повернете.

2 липня 2022 року. Гарний час для будь-яких фінансових операцій, сьогодні можна придбати дорогу річ, взяти чи дати гроші у борг, а також оформити кредит.

3 липня 2022 року. Варто відмовитись від операцій, пов’язаних із грошима. Сьогодні категорично варто відмовитися від придбання речей через інтернет, є можливість не отримати замовленого, сьогодні краще зайнятися поверненням позичених раніше коштів.

4 липня 2022 року. Гарний час для будь-яких фінансових операцій, сьогодні можна придбати дорогу річ, взяти чи дати гроші у борг, а також оформити кредит. Але варто бути обережним, вкладаючи свої гроші у сумнівні проекти.

5 липня 2022 року. Такі фінансові питання, як незначні покупки, позичення невеликих сум грошей або оформлення невеликого кредиту, будуть вдалими. Намагайтеся утриматися від особливо значних витрат або інвестування в сумнівні проекти.

6 липня 2022 року. Щодо фінансових питань день нейтральний, сьогодні можна купувати дрібні товари, робити незначні вкладення, а ось великі вкладення та великі фінансові витрати краще перенести на інший день. Потрібно сьогодні намагатися бути раціональним у всіх питаннях, які стосуються грошей.

7 липня 2022 року. Сьогодні допустимими є лише дрібні витрати на незначні речі, від серйозних фінансових операцій краще відмовитись. Великі придбання або позичання грошей у борг сьогодні нічого доброго не принесуть, тому постарайтеся перенести це на інший час.

8 липня 2022 року. Місячний календар фінансів на липень 2022  року радить, що цього дня можна вкладати у різні інвестиції, проекти, давати та позичати. Сам день енергетично заряджений, а разом із ним і всі складові, і фінанси у тому числі. Куплена техніка прослужить довго і без поломок.

9 липня 2022 року. Не варто сьогодні ні брати гроші в борг, ні позичати їх навіть найближчим. Цей день несприятливий для здійснення фінансових операцій. Не робіть цього дня великі покупки, але плануйте їх.

10 липня 2022 року. Будь-які фінансові операції слід відкласти. Тільки якщо вам необхідно придбати щось із продуктів або сплатити транспортні витрати, будь-які інші витрати варто відкласти. Категорично не рекомендується давати або позичати, робити дорогі покупки. Але цей день добре підходить для планування майбутніх витрат.

11 липня 2022 року. Будь-які, навіть глобальні, фінансові операції будуть продуктивними. Цього дня можна вкладати гроші у різні проекти або давати гроші у борг. Але оформляти депозит не варто.

12 липня 2022 року. Гарний час для здійснення будь-яких фінансових операцій, і зовсім неважливо, що це буде: побутова техніка, автомобіль чи продуктовий кошик. Корисні великі фінансові вкладення, які повернуться до вас із великим плюсом.

13 липня 2022 року. Цього дня не варто проводити жодних фінансових операцій. Допустимі дрібні побутові покупки, але в жодному разі не дорогі предмети, техніка та речі. Не рекомендується брати або давати в борг, оформляти кредит. Якщо у когось із друзів чи знайомих ви просили у борг раніше, то не варто віддавати гроші саме цього дня.

14 липня 2022 року. Особливого впливу на фінансові операції день не робить. Але є деякі нюанси. Намагайтеся уникнути невиправданого ризику. Якщо є можливість відкласти ті справи, пов’язані з великими сумами грошей, краще підстрахуватися і прислухатися до рекомендації.

15 липня 2022 року. Будь-які фінансові операції цього дня будуть успішними. Ви можете робити великі покупки. Але боргових зобов’язань варто уникати, не давайте у борг і самі не беріть позику.

16 липня 2022 року. Усі фінансові операції вкрай небажані. Намагайтеся уникнути навіть найменших покупок в цей день. Зв’язування свого фінансового становища із різними борговими зобов’язаннями категорично заборонено. Немає значення, ви самі збираєтеся зайняти в борг або позичити комусь кошти. У будь-якому випадку подібна дія призведе до вкрай неприємних наслідків.

17 липня 2022 року. Фінансова сторона все ще знаходиться у зоні ризику. Енергія поки що дозволяє вам здійснювати лише незначні витрати. Всі великі дії доведеться відкласти, інакше ви можете втратити дуже багато.

18 липня 2022 року. Фінансова сфера також покращується. Плануйте та робіть покупки. Здійснюйте заплановані та несподівані фінансові операції. Місяць сприятливий до всіх вчинених вами дій.

19 липня 2022 року. Усі здійснені фінансові операції дадуть свої плоди. Ви можете безбоязно робити різні покупки, інвестувати в фінансові проекти. Виправдано навіть ризикові операції.

20 липня 2022 року. Активна енергія починає йти на спад. День стає нейтральним та не впливає на здійснення фінансових операцій. Але й особливих результатів, успіхів чекати не варто. Тому фінансові ризики цього дня абсолютно не виправдані.

21 липня 2022 року. Місячний календар фінансів на липень 2022  радить, що витрати на необхідні товари будуть корисні, але не варто робити великих покупок. Неуважність у фінансовому плані може призвести до того, що ви проґавите якісь важливі нюанси, які призведуть до збитків.

22 липня 2022 року.  Інтуїція і розум працюють спільно, тому не бійтеся здійснення фінансових операцій. Вам варто обміркувати варіанти здійснення інвестицій у цей день. Ваші дії можуть принести вам значний додаток до наявного фінансового стану.

23 липня 2022 року. 25 місячний день є несприятливим у багатьох сферах діяльності. Зберігайте свої фінанси та відкладіть усі операції на інший день. Вам не варто піддаватися спокусі та інвестувати у щось сьогодні.

24 липня 2022 року. Не укладайте жодних великих договорів і не робіть великих фінансових операцій. Спокійно можете проводити дрібні роботи з невеликими витратами. Якщо ви позичите комусь незначну суму грошей, то збитків у вас від цього не буде. А от якщо ви покладете велику суму в банк під відсотки або інвестуєте, тобто ризик втратити гроші. Не приймайте необдуманих рішень, наступного дня ви можете передумати.

25 липня 2022 року. Дуже добрий час для проведення фінансових операцій. Ви можете спокійно вкладати гроші, позичати, робити покупки. Не варто боятися того, що ви втратите гроші, адже 27-й день буквально притягує до себе фінанси. Ризикуйте, і не бійтеся помилитися.

26 липня 2022 року. Сприятливий час щодо фінансових угод. Давайте в борг, інвестуйте, кладіть гроші в банк і нічого не бійтеся, будь-які ваші дії принесуть вам заробіток. Не забувайте про себе. Порадуйте сьогодні себе невеликим подарунком.

27 липня 2022 року. Далеко не найкращий час для проведення фінансових операцій. Будь-які вклади, інвестиції, позики і навіть дрібні покупки можуть призвести до великої втрати грошей. Підписання важливих договорів також слід відкласти на другий день. Обходьте 10-ю дорогою все, що може призвести до великого ризику.

28 липня 2022 року.Робіть дрібні вкладення, незначні покупки, можете позичати невелику суму грошей і оплачувати комунальні послуги. А ось великі фінансові угоди, вклади та інвестиції варто відкласти на більш зручний день.

29 липня 2022 року. Відмовтеся чи постарайтеся уникнути будь-яких операцій з грошима, є ймовірність, що всі вкладені кошти в цей день сповна ніколи не окупляться. Так ось постарайтеся не оформляти кредит і не робити масштабні придбання – вони створять більше клопоту, ніж ви отримаєте від них задоволення.

30 липня 2022 року. Будь-яка робота з грошима чи фінансовими операціями буде позитивною. Заплановані наперед дорогі покупки будуть дуже вдалими, що не скажеш про спонтанні придбання.

31 липня 2022 року. Місячний календар фінансів на липень 2022  радить, що сьогодні не варто братися за якісь операції з грошима, існує ризик невдачі при покупці нерухомості. Суму грошей, яку ви сьогодні захочете інвестувати або позичити комусь – або, ви найімовірніше тому вже не повернете.


Check Also

Гороскоп на липень 2022 року детально по дням

Незабаром закінчиться перший місяць літа, і тому, щоб ви були готові до нових сюрпризів долі, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *