Home / Дозвілля / Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року по дням

Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року по дням

Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року розповість про сприятливі дні для грошових операцій, коли можна буде взяти кредит або зробити велике придбання.

Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року детально

Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року по дням

Перша декада місяця схиляє до дуже емоційного відношення до грошей. Ви будете переживати через будь-який невдалий грошовий переказ. Недоотримані премії або неодержаних десяти гривень здачі в магазині.

Іншу частину жовтня 2021 року ваші думки все частіше і частіше будуть заповнювати мрії з приводу грошей. Ах, якби, було б … куди б витратити би і т.д.

Будьте розумніше в цей період, уважніше стежте за витратами, інакше ризикуєте витратити всі свої заощадження.

Це хороший період, щоб піти вчитися і підвищувати свою кваліфікацію.

Згодом отримані знання добре позначаться на вашій роботі, що, безсумнівно, позначиться на фінансовому достатку.

Менше мрійте, ставте перед собою реальну мету і прагніть до неї, фантазії мало чим вам допоможуть в справжній період.

Як Місяць впливає

Більшість астрологів приблизно так характеризують вплив Місяця на фінанси в вересні: на зростаючому Місяці, грошові потоки активізуються. У цей період можливе помітне зростання. Але, в тій же мірі це відноситься і до зростання боргового навантаження (ви ж помніте – активний рух грошей?). Поганий час для отримання кредитів. У вересні це з 8 по 20 число.

На спадний Місяць ситуація зворотня – відповідний час для того щоб взяти в борг, і поганий щоб в борг давати. У вересні два таких періоди: з 1 по 6 і з 22 по 30 вересня.

Новий Місяць – неоднозначний, перехідний період, коли можна проводити швидкі операції, але уникати довгострокових. Теж саме відноситься і до повного місяця. У вересні це 7 і 21 число місяця.

Місяць спадний з 1 по 5 жовтня і з 21 по 31. У борг не давати. Самому кредит брати можна, може бути вигідним.

Зростаючий Місяць з 7 по 19 жовтня. Поганий час для кредиту, але гарний щоб дати в борг під відсотки.

Повний місяць 20 жовтня і Молодик 6 жовтня – місячний календар фінансів на жовтень 2021  радить що це нестабільні дні для будь-яких фінансових операцій.

Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року по дням детально

1 жовтня 2021. Утримайтеся від масштабних операцій. Несприятливий період для прийняття важливих рішень у фінансовій сфері.

Місячний календар фінансів на жовтень 2021 радить, що не заборонено позичати невеликі суми. Здійснювати дрібні покупки. На шопінг вирушайте з підготовленим заздалегідь списком товарів.

2 жовтня 2021. Незбитковими виявляться дрібні заплановані витрати. Дозволяється позичати невеликі суми, оформляти мікро споживчий кредит.

Відкладіть на потім інвестиції вільного капіталу, масштабні закупівлі, ці операції пов’язані з великим ризиком втратити накопичення.

3 жовтня 2021. Сприятливий час для проведення відкладених транзакцій. Удача посміхнеться тим, хто відправиться на шопінг, вирішить інвестувати вільні кошти.

Тим, у кого спостерігається їх дефіцит, не заборонено брати кредит, позичати невеликі суми у близьких.

4 жовтня 2021. Купуйте товари, від яких раніше вам доводилося відмовлятися в цілях економії. Вкладіть вільний капітал в перспективну справу.

Візьміть гроші в борг, оформіть кредит, якщо в цьому є необхідність. Удача посміхнеться тим, хто вирішить зіграти на біржі.

5 жовтня 2021. Фінансові операції цього дня виявляться невигідними, тому їх рекомендується відкласти до кращих часів.

Колосальний витік грошей чекає тих, хто займеться інвестиціями, відправиться на шопінг.

Втрат не уникнути людям, які не оминуть стороною ризиковані угоди.

6 жовтня 2021. Обмежитися рекомендується дрібними грошовими операціями. Закрийте борги, розплатіться за отримані товари, за надані комунальні послуги.

Відмовтеся від інвестицій, укладення фінансових угод на роботі, покупок. Ризикованими виявляться навіть дрібні витрати.

7 жовтня 2021. Видаток в борг, інвестуйте в перспективні заходи накопичення, рушайте на шопінг, щоб зробити дорогі покупки.

Обмежтеся тими, які ви давно планували, інші з великою ймовірністю обернуться для вас великими втратами.

8 жовтня 2021. Негативний період для фінансових транзакцій будь-якого масштабу. Заборонено вкладати вільний капітал, витрачати накопичення на об’єкти нерухомості.

Небажано позичати кошти, інакше назад ви їх ризикуєте ніколи більше не одержати.

9 жовтня 2021. Приймайте важливі рішення у фінансовій сфері, вони виявляться вдалими. Не забороняється здійснювати покупки, брати в борг, оформляти кредит в банку, займатися інвестиціями вільних коштів.

Останні принесуть гідні дивіденди в короткі терміни.

10 жовтня 2021. Фінансові операції сьогодні не пов’язані з ризиком втрати грошей.

Немає приводу відкладати запланований шопінг, відмовлятися від можливості інвестувати вільний капітал в цікавий проект з метою швидкого отримання дивідендів. Сприятливий період для відкриття кредиту.

11 жовтня 2021. Почекайте з грошовими транзакціями, щоб не ризикувати великою сумою.

Під забороною будь-якого масштабу покупки, особливо онлайн-шопінг, який обернеться марною тратою коштів. Рекомендується зосередитися на закритті старих боргів.

12 жовтня 2021. Місячний календар фінансів на жовтень 2021 року радить, що сприятливий час для активізації в грошовій сфері. Вітається шопінг, в тому числі великі покупки.

Не заборонено брати або давати в борг, відкривати кредит, якщо в цьому є необхідність. Не довіряйте накопичення неперевіреним людям.

13 жовтня 2021. Нейтральна пора для фінансових транзакцій. Рекомендується обмежитися поточними витратами.

Якщо на покупку необхідних речей не вистачає коштів, попросіть в борг у близьких. Небажано вкладати накопичення в ризиковані заходи.

14 жовтня 2021. Нейтральний час для грошових операцій. Щоб не залишитися біля розбитого корита, почекайте з перекладами, пов’язаними з великими сумами.

Вітаються дрібні інвестиції, дозволені дрібні витрати. Розпоряджатися коштами варто раціонально.

15 жовтня 2021. Грошові транзакції заборонені. Небезпечно брати або давати в борг. З великою ймовірністю кошти до свого власника не повернуться.

Відкладіть на потім оформлення позики в банку, великі витрати. Обмежтеся дрібними, заздалегідь спланованими.

16 жовтня 2021. Немає причин зволікати з важливими фінансовими операціями. Удача буде на боці тих, хто активізується в цій сфері. Встигне зробити масштабні закупівлі, інвестувати вільний капітал в цікаві проекти.

Дозволяється брати і давати в борг, відкривати кредит.

17 жовтня 2021. Не беріть і не давайте гроші в борг, почекайте з оформленням позики в кредитній установі. Не рекомендується здійснювати великі покупки, укладати фінансові угоди.

На перше місце має вийти планування витрат, це вбереже вас від втрат.

18 жовтня 2021. Обмежтеся плануванням грошових витрат. Щоб не втратити великої суми, відмовтеся від масштабних закупівель.

Місячний календар фінансів на жовтень 2021  року радить, що небажано сьогодні відкривати кредит, брати в борг, виручати близьких фінансово. Позичені кошти до свого власника з великою ймовірністю не повернуться.

19 жовтня 2021. Сприятливий час для грошових операцій будь-якого масштабу. Не заборонений шопінг.

Якщо не вистачає грошей, відкрийте кредит, але таке рішення приймайте, попередньо зваживши всі «за» і «проти». За таким же принципом рекомендується займатися інвестиціями.

20 жовтня 2021. Удача буде на боці тих, хто сьогодні вирішить інвестувати вільний капітал.

Навіть невеликі вкладення виявляться вдалими, здатними в короткі терміни принести пристойні дивіденди. Вітається шопінг, масштабні закупівлі для будинку.

21 жовтня 2021. Будь-яка фінансова транзакція цього дня пов’язана з високим ризиком виникнення неприємних наслідків.

Почекайте з покупками, включаючи дрібні покупки, не беріть і не давайте в борг, не витрачайте накопичення. Заборонено закривати старі борги.

22 жовтня 2021. Щоб не ризикувати накопиченнями, обмежтеся дрібними поточними витратами.

Не забороняється відкривати мікро споживчі кредити, позичати маленькі суми. Почекайте з великими транзакціями, не носіть при собі багато готівки.

23 жовтня 2021. Фінансові операції сьогодні виявляться вдалими, вигідними.

Надавайте матеріальну підтримку тим, хто цього потребує, вирушайте на шопінг.

Не відмовляйте собі в задоволенні зробити великі покупки. Не інвестуйте кошти в ризиковані заходи.

24 жовтня 2021. Несприятливий період для покупок. Не рекомендується інвестувати вільний капітал, позичати кошти, допомагати фінансово близьким.

Не найкращий час для відкриття кредиту. Уникайте дрібних витрат, навіть вони можуть обернутися колосальними втратами.

25 жовтня 2021. Відкладіть до настання більш сприятливого періоду заплановані великі фінансові транзакції. Місячний календар фінансів на жовтень 2021  радить обмежитися сьогодні рекомендується дрібними витратами.

Якщо на них не вистачає коштів, відкрийте невеликий споживчий кредит. Не оперуйте готівкою, щоб їх у вас не вкрали.

26 жовтня 2021. Вдалий час для активізації в грошовій сфері. Немає причин продовжувати відмовлятися від здійснення великих покупок.

Вигідними виявляться інвестиції сьогоднішнього дня. Призначте зустріч з діловими партнерами, від яких залежить ваша матеріальна стабільність.

27 жовтня 2021. Тим, хто зіткнувся з проблемою дефіциту грошових коштів, які не забороняється позичати їх у близьких, відкривати кредит в банку.

Період вдалий для інвестицій, будь-яке вкладення принесе незабаром хороші дивіденди. Не заборонений масштабний шопінг.

28 жовтня 2021. Період нейтральний для фінансових транзакцій. Щоб не втратити накопичень, не інвестуйте їх в ризиковані проекти, не оперуйте великими сумами.

Обмежитися рекомендується поточними витратами. Не можна відкласти важливі угоди? Ретельно перевіряйте цифри.

29 жовтня 2021. З ризиком колосальних втрат не пов’язані тільки дрібні фінансові транзакції, з масштабними бажано почекати.

Не найкращий час для шопінгу, з великою ймовірністю вам дістанеться дефектний товар або марна річ. Не варто оформляти кредит.

30 жовтня 2021. Ризик залишитися без грошей мінімальний, так як сьогодні ви приймаєте зважені рішення, міркуєте раціонально.

Період підходить для масштабного кредитування, вкладення в проекти всього вільного капіталу. Вітаються великі закупівлі для дому, сім’ї.

31 жовтня 2021. Небажані великі фінансові транзакції, вони можуть обернутися великими втратами.

Щоб уникнути таких, обмежтеся позичанням невеликих сум, запланованими поточними витратами. На роботі не приймайте рішення, що стосуються грошей.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.