Home / Дозвілля / Місячний календар краси на липень 2022 року по дням

Місячний календар краси на липень 2022 року по дням

Вічний супутник Землі – Місяць, що перебуває постійно в русі, впливає на все живе на нашій планеті. Він впливає на біоритми людини, емоційний стан організму, а також допомагає продовжити молодість та красу, посилюючи ефекти від препаратів та процедур. Детально ознайомить із заходами по догляду місячний календар краси на липень 2022 року.

Місячний календар краси на липень 2022 року

Місячний календар краси на липень 2022 року по дням

Місячний графік допомагає запланувати похід у салон краси. З його допомогою можна уникнути ймовірних ускладнень чи неприємностей, які, як правило, можуть бути наслідком негативного впливу загадкової планети.

При Місяці, що росте, необхідно проводити процедури, які живлять шкіру. Наприклад, маски для обличчя, відновлюючий масаж. У цей період Місяць допомагає додати те, що потрібно організму: корисні речовини, зробити зволоження.

Місячний календар краси допомагає зробити омолодження відповідно до фаз Місяця. Ін’єкції ботоксу і уколи краси також необхідно робити на Місяці, коли він знаходиться в сузір’ї Тельця, Лева і Риб.

При спадному Місяці можна боротися з прищами, дерматитами та лущенням. Добре в цей період робити чищення обличчя за допомогою пілінгу. У період спадання добре робити епіляцію та гоління небажаного волосся.

Місячний календар краси на липень 2022 року.  Фази Місяця у липні 2022 року

1, 2, 3 липня (2, 3, 4, 5 місячна доба) – фаза Місяця зростає у Леві.

4, 5 липня (5, 6, 7 місячна доба) – фаза Місяця росте в Діві.

6, 7 липня (7, 8, 9 місячна доба) – фаза Місяця росте у Терезах.

8, 9 липня (9, 10, 11 місячна доба) – фаза Місяця росте в Скорпіоні.

10, 11 липня (11, 12, 13 місячна доба) – фаза Місяця росте в Стрільці.

12 липня (13, 14 місячна доба) – фаза Місяця росте в Козерозі.

13 липня (14, 15 місячна доба) – повний місяць. Місяць у Козерозі.

14, 15 липня (15, 16, 17 місячна доба) – фаза Місяця зменшується у Водолії.

16, 17, 18 липня (17, 18, 19, 20 місячна доба) – фаза Місяця убуває в Рибах.

19, 20 липня (20, 21, 22 місячна доба) – фаза Місяця убуває в Овні.

21, 22 липня (22, 23, 24 місячна доба) – фаза Місяця убуває в Тельці.

23 липня (24 місячна доба), 24, 25 липня (24, 25, 26 місячна доба) – фаза Місяця убуває в Близнюках.

26, 27 липня (26, 27, 28 місячна доба) – фаза Місяця убуває в Раку.

28 липня (28, 29, 1 місячна доба) – молодик. Місяць у Леві.

29, 30 липня (1, 2, 3 місячна доба) – фаза Місяця росте у Леві.

31 липня (3, 4 місячна доба) – фаза Місяця росте в Діві.

Місячний календар краси на липень 2022 року детально

1 липня 2022 року. Цієї доби організм відчуває будь-яке навіть найменше втручання, у зв’язку з цим варто відкласти похід до косметолога та майстра манікюру на інший час. Відмінним день стане для будь-яких фізичних вправ, походу у спортивний зал та у лазню. Із-за зайвої вразливості організму, краще уникати перевтоми і стресів. Особливих протипоказань у харчуванні у період немає.

2 липня 2022 року. Відмінний час, щоб сходити до косметолога – все, що ви сьогодні зробите: чищення шкіри обличчя або депіляцію, все буде успішним. Похід до майстра манікюру краще перенести на інший день. Цей час підходить для помірних занять спортом, не навантажуйте організм важкою їжею та алкоголем, краще навіть сядьте на дієту.

3 липня 2022 року. Призначте на сьогодні похід до косметолога, тонус організму на високому рівні, різні процедури, що омолоджують, будуть дуже доречними. Відмінний час для фізичних навантажень, немає жодних обмежень у прийнятті їжі.

4 липня 2022 року. Відмінний час для догляду за зовнішнім виглядом: похід до косметолога або майстра манікюру. Намагайтеся сьогодні уникати сильних фізичних навантажень. На їжу на цей день немає жодних обмежень.

5 липня 2022 року. Аж до сьомого місячного дня організму вдається накопичити достатню енергію, так що вам міцно стояти на ногах. Відмінний час для будь-яких косметичних процедур і фізичних навантажень. Позитивними будуть застілля у колі друзів. Алкоголь дозволено, але у помірних кількостях.

6 липня 2022 року. На восьмий місячний день, не варто записуватися на сеанс косметології або манікюр, сьогодні всі втручання в організм небажані. Варто дати організму лояльне фізичне навантаження, так само можна зайнятися загальним очищенням душі та організму. Тепер варто утримуватися від важкої їжі, а краще навіть присвятити час дієті.

7 липня 2022 року. У цей період зростає можливість погіршення здоров’я, тому будь-які впливи на організм сьогодні будуть негативними. Віддайте перевагу невеликому фізичному навантаженню: воно допоможе зібратися з силами і подолати втому, що накопичилася. Сьогодні варто зайнятися очищенням організму та відмовитися від шкідливої ​​їжі.

8 липня 2022 року. Цього дня самопочуття буде дуже добрим, а разом із цим і ваш настрій. Хороший день для походу до косметолога, для очищення душі та тіла можна відвідати лазню. Підключіть фізичні навантаження, лише помірні, не варто старатися. У харчуванні сьогодні можна вживати все, що забажаєте.

9 липня 2022 року. Місячний календар краси на липень 2022  року  радить стежити за харчуванням, у цей день воно має бути максимально правильним. Фізичні навантаження підуть на користь, відвідайте тренажерний зал. Цього дня навіть не думайте про алкоголь та нікотин. Краще навіть сісти на дієту – вона дасть швидкий та позитивний ефект. Що стосується косметичних салонів, то не варто проводити жодних маніпуляцій з нігтями та шкірою.

10 липня 2022 року. Чудовий день для косметичних процедур їх можна провести як вдома, так і в салоні. Зверніть увагу на своє здоров’я і кількість рідини, що споживається, можливо організму потрібно більше вологи, ніж ви йому даєте. Займіться спортом, але не втомлюйтеся.

11 липня 2022 року. Цього дня відбувається як душевне, так і тілесне оновлення, а значить день чудово підходить для турботи про себе. Чудовий ефект дадуть процедури, спрямовані на омолодження. Добре провести день із фізичним навантаженням, підключіть біг та йогу, акцентуйте увагу на вашому диханні та внутрішніх відчуттях у той момент.

12 липня 2022 року. День добре підходить для очищення організму, але не варто допускати хірургічного втручання, робити ботокс та різні “уколи краси”. Варто наситити свій організм вітамінами або провести очищення завдяки використанню кисломолочної продукції.

13 липня 2022 року.  У цей день ваш організм вразливий до різних втручань. Не варто записуватися до косметолога – велика ймовірність отримання мікротравм та порізів. Варто звернути увагу на своє здоров’я, зокрема на харчування. Мінімізуйте споживання алкоголю та нікотину, а також жирної та смаженої їжі. Додайте у ваш раціон більше води та фруктів. Хороший день для очищення шлунка та звільнення від зашлакованості. Помірні навантаження підуть на користь.

14 липня 2022 року. Заняття спортом, правильне харчування, косметологічні процедури – робіть все, що забажаєте, щоб виглядати добре. Турбота про власну красу в цей час тільки зміцнить ваше здоров’я та зробить ваш зовнішній вигляд квітучим.

15 липня 2022 року. Місячний календар краси на липень 2022  року радить, що спорт та фізичні вправи покращать ваш стан. але косметологічні процедури краще не проводити, надто високий у цей день ризик різноманітних інфекцій та травм.

16 липня 2022 року. Нирки активні. Рекомендується чищення кишечника та нирок голодуванням. Проведіть чищення шкіри, зробіть масаж і відвідайте інтенсивну парову лазню.

17 липня 2022 року. Апендикс та сигмовидна кишка активні. Бажано очистити шлунок, кишечник та пряму кишку. Фізичні навантаження варто залишити лише мінімальні. Краще приділіть час косметологічним процедурам на обличчі.

18 липня 2022 року. Лопатки, верхня частина спини та живіт активні. Будьте уважні до свого хребта. Гарний день для посту. Варто бути акуратнішими з фізичними вправами, тому що можливість отримання травми досить велика.

19 липня 2022 року. Перевантаження печінки особливо небезпечне сьогодні. Кров та інші процедури очищення рекомендується не відкладати. Рекомендуються фізичні вправи, фітотерапія та свіже повітря.

20 липня 2022 року.  Подбайте про свій тазовий пояс, крижову кістку, нижню частину хребта. Піст та голод не рекомендуються. Можете здійснити деякі косметологічні процедури, сходити до спортзалу. Але не надто напружуйте свій організм.

21, 22 липня 2022 року. Фізичні вправи для зміцнення м’язів та йога сприятливі. Використовуйте цей день, щоби зміцнити своє здоров’я.

23 липня 2022 року. Вуха активні. Очищення органів, практика посту та дихання змусять вас почуватися добре.

24 липня 2022 року. Стан вашого організму буде не в дуже хорошому стані. Для походу в косметологічні салони краще дочекайтеся іншого дня. Спортом займатись можна, але не перевантажуючись. Алкоголь краще взагалі не вживати.

25 липня 2022 року. Здоров’я обіцяє бути добрим і не підведе вас. Сходіть на тренування або поплавайте в басейні, це покращить ваш емоційний та фізичний стан. Посидіти з друзями це покращать ваш настрій, але з обмеженою кількістю алкогольних напоїв.

26 липня 2022 року. Косметологічні процедури можете проводити абсолютно не переживаючи. Спорт і плавання вплинуть на ваш організм. Влаштуйте собі розвантажувальний день саме сьогодні.

27 липня 2022 року. Гарний час для того, щоб зробити косметологічні процедури. Заняття спортом сьогодні вам просто потрібні. Спорт принесе добрі результати. Сядьте сьогодні на дієту, звільнивши шлунок від важкої їжі та спиртних напоїв.

28 липня 2022 року. Нейтральний час для того, щоб відвідати косметологічний салон. В організмі під кінець місячного періоду енергії залишається мало, тому заняття спортом можуть призвести до занепаду сил. Не зловживайте сьогодні важкою їжею та спиртними напоями. Для сьогоднішнього дня добре зайнятися йогою та медитаціями.

29 липня 2022 року. Будь-які види косметичних процедур на сьогодні планувати не варто, хоч це буде догляд нігтів, хоч пілінг обличчя. Все краще перенести на відповідний період. Фізичні та емоційні навантаження сьогодні ні до чого, також відмовтеся від важкої їжі та алкоголю.

30 липня 2022 року. Приділіть особливу увагу здоров’ю, тому що організм поки що в процесі відновлення після попереднього місячного циклу, сходіть у спортзал або лазню, відмовтеся від важкої їжі або сядьте на дієту.

31 липня 2022 року. Цієї доби організм відчуває будь-яке навіть найменше втручання, у зв’язку з цим варто відкласти похід до косметолога та майстра манікюру на інший час. Відмінним день стане для будь-яких фізичних вправ, походу у спорт зал та у лазню. Із-за зайвої вразливості організму, краще уникати перевтоми і стресів. Особливих протипоказань у харчуванні у період немає.


Check Also

Гороскоп на липень 2022 року детально по дням

Незабаром закінчиться перший місяць літа, і тому, щоб ви були готові до нових сюрпризів долі, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *