Home / Дозвілля / Місячний календар краси на квітень 2021 року по дням

Місячний календар краси на квітень 2021 року по дням

Місячний календар краси на квітень 2021 року враховує фази небесного супутника щодо розташування інших зірок і планет. Тому представляє точний прогноз щодо сприятливих або невдалих днів для проведення процедур по догляду за руками.

Місячний календар краси на квітень 2021 року

Місячний календар краси на квітень 2021 року по дням

З календаря ви дізнаєтеся, в які дні слід постригти нігті, оновити їх форму або покрити яскравим лаком, щоб залучити в своє життя щастя, здоров’я та удачу. А в який час, навпаки, краще утриматися від походу в салон краси і не накликати на себе біду.

Використовуючи цю інформацію, ви зможете скористатися найкращими фазами Місяця і не тільки порадієте красивим нігтям, але і залучите енергію успіху.

Стрижка нігтів і манікюр на певних фазах Місяця – це використання енергії космічної енергії в правильному напрямку.

Оскільки кожен місяць має свій унікальний ритм, особливо важливі такі процедури, як стрижка волосся і нігтів. Перш ніж йти до майстра, нам треба поглянути на місячний календар, в якому є інформація про фази місяця і їх вплив на всі людські зусилля і успіхи.

Місячний календар краси на квітень 2021: манікюру і стрижки нігтів

На сприятливість стрижки нігтів і манікюру впливають не тільки фази Місяця і знаки Зодіаку, але і дні тижня. Так вважали наші предки і передали ці знання нам.

Стрижка нігтів по днях тижня – коли можна, коли не можна.

У понеділок стрижка нігтів проганяє меланхолію, поганий настрій, думки про неприємні події.

Манікюр і стрижка нігтів у вівторок допомагає уникнути неприємних ситуацій, в майбутньому і може навіть захистити від ворогів.

Стригти нігті в середу рекомендується тим, хто мріє підвищити витривалість, а також потребує поліпшення відносин з близькими людьми, подолання хаосу в справах.

Найсприятливіший день тижня для стрижки нігтів – четвер. Цей день допоможе вам поліпшити своє становище в суспільстві, додасть впевненості, продовжить тривалість життя.

Стрижка нігтів в п’ятницю протипоказана – цей день сповільнює біохімічні процеси в організмі, тому будь-яке втручання призведе до накопичення токсинів і збільшення ваги.

Субота – ще один ідеальний день для обрізки нігтів, процедура позбавить від самотності, зміцнить здоров’я, поліпшить добробут.

У неділю стригти нігті не рекомендується – краще взагалі зробити перерву в усіх справах, інакше можна втратити зв’язок з ангелом-хранителем.

Місячний календар краси на квітень 2021 року детально по дням

1 квітня 2021. 5-16 місячний день. Місяць у Терезах. Спадаючий місяць. Не особливо сприятливий день для манікюру. Навіть якщо він буде розкішним, таке покриття залишиться непоміченим, що принесе лише досаду і внутрішню образу. Краще просто обійтися акуратною формою і ніжним покриттям.

2 квітня 2021. 16-17 місячний день. Місяць у Скорпіоні. Повний місяць. Сьогодні гарний час щоб зайнятися своїми нігтями на руках і ногах. Їх потрібно не тільки постригти і обробити, але і пофарбувати яким-небудь красивим і яскравим лаком. Такий догляд дозволить підняти собі настрій і підбадьоритися.

3 квітня 2021. 17-18 місячний день. Місяць у Скорпіоні. Спадаючий місяць. Якщо сьогодні самостійно робити манікюр, то отриманий результат виявиться не тим, який очікується. Можуть з’явитися задирки, що псують весь зовнішній вигляд нігтів. Тому краще таку процедуру робити в салоні краси.

4 квітня 2021. 18-19 місячний день. Місяць у Стрільці. Спадаючий місяць. Щоб залучити в своє життя гармонію, спокій і удачу можна сьогодні зробити вибрати помітний дизайн для своїх нігтів. Їх можна прикрасити геометричними фігурами або квітковою аплікацією.

5 квітня 2021. 19 місячний день. Місяць у Стрільці. Спадаючий місяць. Місячний календар краси на квітень 2021 радить, що слід відмовитися від маніпуляцій з нігтями. Якщо в цей день вкоротити довжину, то тим самим можна спровокувати конфліктні ситуації у власній родині. Якщо ж захочеться оновити вигляд своїх нігтів, тоді можна їх просто перефарбувати.

6 квітня 2021. 19-20 місячний день. Місяць у Стрільці. Спадаючий місяць. Якщо в цей день зробити педикюр, то загальне самопочуття може різко погіршитися. Тому від такого догляду за нігтями потрібно відмовитися. Що стосується манікюру, то в цей день він не принесе задоволення, тому з ним теж можна почекати.

7 квітня 2021. 20-21 місячний день. Місяць у Козерозі. Спадаючий місяць. Наводячи красу сьогодні на своїх нігтях, можна буде залучити інтерес протилежної статі. В цьому випадку, чим більше буде яскравих і різнобарвних фарб, тим краще. Якщо ж хочеться спокою, тоді вибирати треба лаки пастельного тону.

8 квітня 2021. 21-22 місячний день. Місяць у Водолії. Спадаючий місяць. Приділяючи сьогодні, час і увагу своїм нігтям на пальцях рук і ніг, вдасться поліпшити своє матеріальне становище. Гроші почнуть надходити з різних джерел. Тому сьогодні сміливо можна йти в салон краси і довіритися там професіоналу.

9 квітня 2021. 22-23 місячний день. Місяць у Водолії. Спадаючий місяць. Сьогодні всі процедури з руками і ногами краще відкласти. Ніяких корисних ванночок, масажу і тим більше манікюру робити не потрібно. Все це зробить свій негативний вплив і спровокує сварки з близькими людьми.

10 квітня 2021. 23-24 місячний день. Місяць у Водолії. Спадаючий місяць. У цей день не рекомендується чіпати довжину нігтів. Навіть якщо на сьогодні було призначено зняття нарощених нігтів, то такий захід краще відкласти ще на один день. Інакше потім можна буде зіткнутися з істотними витратами.

11 квітня 2021. 24-25 місячний день. Місяць у Водолії. Спадаючий місяць. Сьогодні повинна переважати акуратність. Тому можна робити будь-який манікюр, головне, щоб нігті виглядали доглянутими. А ось від занадто яскравих фарб і достатку блискіток на нігтях слід відмовитися. У цьому випадку на симпатію з боку протилежної статі розраховувати не доводитися.

12 квітня 2021. 25-26 місячний день. Місяць в Рибах. Спадаючий місяць. Досить вдалий день для педикюру. Отриманий результат дуже сподобається, за рахунок чого настрій буде прекрасним, а всі намічені справи будуть відбуватися з легкістю і з підвищеним інтересом.

13 квітня 2021. 26-27 місячний день. Місяць в Рибах. Спадаючий місяць. Якщо хочеться, щоб манікюр вийшов ідеальним, тоді зробити його потрібно саме сьогодні. Будь-яке покриття буде виглядати чудово, привертаючи до себе увагу оточуючих при особистій бесіді.

14 квітня 2021. 27-28 місячний день. Місяць в Овні. Спадаючий місяць. Сьогодні варто трохи часу приділити своїм рукам. І це стосується комплексного догляду за нігтями. Їх слід не тільки обробити, але і побалувати масажем, а також вітамінними складами. За рахунок цього нігті потім будуть тільки радувати своїм прекрасним зовнішнім виглядом.

15 квітня 2021. 28-29 місячний день. Місяць в Овні. Спадаючий місяць. Якщо сьогодні змінити покриття або додати трохи візерунка на поверхню своїх нігтів, тоді чудовий настрій буде підтримуватися протягом декількох днів. А ось стригти сьогодні їх не рекомендується, інакше проблем на роботі не уникнути.

16 квітня 2021. 29,1-2 місячний день. Місяць у Тельці. Новий місяць. Щоб уникнути неприємностей в особистому і фінансовому плані, слід сьогодні постаратися не чіпати свої нігті. Це стосується і зміни довжини, і фарбування і навіть підпилювання. На ногах і руках можна відсунути кутикулу, а все інше краще перенести на інший день.

17 квітня 2021. 2-3 місячний день. Місяць у Тельці. Зростаючий місяць. Сьогоднішній похід в салон краси принесе тільки позитивні емоції, якщо відразу зробити собі педикюр і манікюр. Такі процедури також привернуть додаткові доходи і дозволять зміцнити свою матеріальну базу.

18 квітня 2021. 3-4 місячний день. Місяць у Тельці. Зростаючий місяць. У цей день потрібно дати своїм нігтям повністю відпочити від фарбування. У цей період буде відбуватися відновлення пошкодженої нігтьової пластини, а лак тільки буде сповільнювати і ускладнювати цей процес.

19 квітня 2021. 4-5 місячний день. Місяць у Близнюках. Зростаючий місяць. Місячний календар краси на квітень 2021 Місячний календар краси на квітень 2021 радить, що сьогодні небажано стригти нігті, тим більше на ногах. Це призведе до різкого погіршення здоров’я і похитне нервову систему. Краще, якщо виникає така необхідність, трохи виправити форму і підпиляти кінчики нігтів.

20 квітня 2021. 5-6 місячний день. Місяць у Близнюках. Зростаючий місяць. Доглянуті руки і добре оброблені нігті сьогодні почнуть залучати удачу у всіх починаннях і справах. Тому якщо стан нігтів далеко від ідеалу, в цей день ними потрібно зайнятися. Зробити це можна в салоні краси або в домашніх умовах.

21 квітня 2021. 6-7 місячний день. Місяць у Раку. Зростаючий місяць. Цей день як не можна краще підходить для такої процедури, як нарощування нігтів. При цьому забарвлення можна сміливо вибирати в яскравих і соковитих тонах. Можна спробувати на один ніготь додати якусь символіку або рослинний елемент. Це дозволить зміцнити свої позиції серед колег і друзів.

22 квітня 2021. 7-8 місячний день. Місяць у Раку. Зростаючий місяць. Щоб день пройшов якомога сприятливішим, сьогодні варто відмовитися від всіх маніпуляцій з нігтями. Їх зовсім не потрібно чіпати, а тим більше знімати і наносити лакове покриття.

23 квітня 2021. 8-9 місячний день. Місяць у Леві. Зростаючий місяць. Сьогодні обов’язково варто відвідати салон і побалувати свої пальці на руках і ногах різними процедурами. Можна спробувати який-небудь новий вид педикюру з використанням машинки або маленьких рибок. Це дозволить перезавантажитися і по-справжньому розслабитися.

24 квітня 2021. 9-10 місячний день. Місяць у Леві. Зростаючий місяць. У цей день особливу увагу слід приділити своїй кутикуліе. Якщо нею вже давно не займалися, то сьогодні для цього найкращий час. Кутикулу можна обрізати або просто відсунути за допомогою дерев’яної палички. Все це лише прискорить зростання здорових нігтів.

25 квітня 2021. 10-11 місячний день. Місяць в Діві. Зростаючий місяць. Якщо сьогодні змінити покриття або додати трохи візерунка на поверхню своїх нігтів, тоді чудовий настрій буде підтримуватися протягом декількох днів. А ось стригти сьогодні їх не рекомендується, інакше проблем на роботі не уникнути.

26 квітня 2021. 11-12 місячний день. Місяць у Діві. Зростаючий місяць. На робочому місці всі справи будуть складатися вдало, якщо в цей день пофарбувати свої нігті в червоний відтінок. При цьому довжина повинна бути середньою або зовсім короткою. А от експериментувати з формою сьогодні не потрібно.

27 квітня 2021. 12-13 місячний день. Місяць у Терезах. Зростаючий місяць

28 квітня 2021. 13-14 місячний день. Місяць у Терезах. Зростаючий місяць. В цей день слід відмовитися від педикюру. Будь-яка зміна нігтів на пальцях ніг призведе до виник холоду в стосунках з коханою людиною. А ось трохи прикрасити і перетворити нігті на руках можна за допомогою декоративних елементів.

29 квітня 2021. 14-15 місячний день. Місяць у Скорпіоні. Зростаючий місяць. Якщо сьогодні і робити манікюр, то вибирати слід нейтральні тони. Від червоних, помаранчевих і блакитних тонів краще відмовитися. А щоб залучити фінансову незалежність, можна спробувати поміняти форму нігтьової пластини.

30 квітня 2021. 15-16 місячний день. Місяць у Скорпіоні. Зростаючий місяць. Щоб не наразитися на непередбачені неприємності і труднощі в професійній сфері, нігті сьогодні чіпати не рекомендується. Особливо це стосується їх зістригання. Разом з нігтями можна буде позбутися і свого везіння.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для відвідування салонів краси. Робота майстра виявиться невдалою, результат не сподобається і настрій буде повністю зіпсовано. Краще почекати з манікюром і просто покрити нігті безбарвним лаком.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *