Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на квітень 2021 року

Місячний календар весілля на квітень 2021 року

Весілля в квітні – це чудовий привід відсвяткувати торжество любові і ніжності, насолоджуючись першими по-справжньому теплими весняними днями. Квітневим молодятами доля передрікає безліч випробувань, злетів і падінь, проте все це обов’язково увінчається щастям, вірністю, гармонією і щирою любов’ю. Про детальний місячний календар весілля на квітень 2021  піде мова далі.

Місячний календар весілля на квітень 2021

Місячний календар весілля на квітень 2021 року

Квітень відноситься до місяця, який по суті, відкриває сезон весіль і для молодят це вигідно – ціни ще досить доступні, в ресторанах є достатньо вільних місць, а фотографи, відеограф і ведучі ще не всі замовлені і з ними можна торгуватися. Головне, що б мінлива квітнева погода не стала перешкодою на шляху створення красивої весільної фотосесії або зйомки прогулянки молодят, але і в цих випадках в квітні можна знайти достатньо вільних критих майданчиків для того, що б відобразити пам’ятні моменти.

Крім того, квітень – туристичний місяць, пов’язаний з безліччю акцій і сезонних знижок в турагентствах, що дозволить молодятам відразу ж після весілля насолодитися «медовим місяцем» в теплих країнах за значно нижчими цінами, ніж в період травня-червня.

Місячний календар весілля на квітень 2021. Прикмети на весілля в квітні

Квітень вважається злегка сумбурним і мінливим, однак, в цілому, сприятливим місяцем для весіль. З давніх-давен народні прикмети припускали різні особливості весілля квітневих молодят. Ось деякі з них:

Перемінлива погода в квітні обіцяє парі молодят настільки ж мінливе щастя і безліч сумнівних і складних ситуацій на шляху до щастя.

Квітень передрікає молодятам життя по справедливості: десь убуде, десь прибуде. Однак, в результаті молода пара знайде гармонію і рівновагу в стосунках.

Паре, яка вибрала для весілля квітень місяць, слід побоюватися непередбачуваних ситуацій і несподіваних поворотів долі. Хоча, ці ситуації можуть виявитися і досить позитивними, приємними сюрпризами.

Слов’янські традиції здавна виділяли квітень як щасливий місяць для молодят, говорили, що в цьому місяці одружуються пари, у яких в серці тільки щирі почуття і справжнє кохання.

Також, існує думка, що квітневих молодят доля буде часто випробовувати на міцність, створюючи їм як справжні випробування, так і надумані проблеми, і, тим самим, з часом лише зміцнюючи їх відносини, і віру одне в одного.

Першого квітня грати весілля не рекомендується, оскільки День сміху або День дурнів може “залишити в дурнях” закохану пару і “зіграти злий жарт” з їхніми долями. Але сучасні пари все частіше трактують цей день, як зайвий привід закотити гучні веселощі на підтвердження щирості своїх почуттів.

Зіграти весілля в вітряний квітневий день означало знайти для себе мінливий шлюб з поверхневим ставленням одне до одного.

Місячний календар весілля на квітень 2021. Сприятливі дні для весілля

Оскільки сам квітень є мінливим і неоднозначним місяцем для весілля, то і прогнози щодо сприятливих днів – дуже різні. Наприклад, безліч джерел стверджує, що дату для квітневого весілля краще вибирати не в першій декаді квітня, оскільки початок квітня – не найкращий період для нових починань та створення сім’ї. Тієї ж думки дотримується і церковний календар, який вказує, що першу половину місяця охоплює період Великого посту, що вимагає певних обмежень і дотримання церковних канонів, і забороняє в цей період вінчатися і створювати сім’ї. Відповідно, якщо ви виберете цей період для вашого весілля, ви обмежитеся тільки розписом в РАГСі, оскільки жодна церква вас не обвінчає.

Найбільш сприятливим днем для весілля в квітні здавна вважалася “Червона гірка” – перша неділя після Великодня. Навіть старовинне прислів’я говорить, що “хто на Червону гірку одружиться, той повік не розлучиться”.

В цілому, найбільш сприятливим періодом для весіль в квітні 2021 року можна вважати останню декаду – з 22 квітня і до кінця місяця. Даний період сприяє зародженню нових відносин і шлюбів, обіцяє щирість намірів молодят і вірність одне одному. Крім того, весілля в ці дати обіцяє нареченим швидке поповнення в родині. У цьому році свято Червона гірка для весілля випадає на 5 травня і день цей збігається через 7 днів після Великодня, в цей день завжди багато весіль.

Красиві дати для розпису

01.04.19 (четвер, день сміху)

04.04.21 (неділя)

21.04.21 (середа)

Місячний календар весілля на квітень 2021  робить свій вплив на долю молодят і може як зміцнити відносини, так і піддати їх труднощам і випробуванням. Для того, щоб вибрати найбільш вдалу дату для вашого весілля в квітні 2021 року, випливає заздалегідь розібратися у впливі знаків Зодіаку і сузір’їв як на конкретний день місяця, так і на молодят зокрема.

На думку астрологів, найбільш сприятливими датами в квітні 2021 року можна вважати 8 і 9 квітня (Місяць у знаку Телець), 12 і 13 квітня (Місяць у знаку Рак), а також 20 і 21 квітня (Місяць у знаку Терези). Вплив знака Тельця в першому випадку тягне за собою зміцнення відносин закоханої пари, а їх шлюб буде щирим, творчим, приреченим на успіх і любов.

Обидва партнери будуть йти рука об руку по життю, дивлячись в одну сторону і уникаючи зайвих сварок і розбіжностей. Знак Рака для другої групи дат робить досить сприятливий вплив на молодят, обіцяючи їм в подальшому створення міцної справжньої сім’ї, з правильними сімейними цінностями і відданістю одне одному. Знак Терезів для весільного шлюбу багатообіцяючий – він обіцяє збереження ніжних і романтичних відносин протягом довгих-довгих років, трепетности і щирості почуттів між чоловіком і дружиною.

Місячний календар весілля на квітень 2021. Несприятливі дня для весілля

Найбільш несприятливими днями для весілля в квітні 2021 року, згідно з місячним календарем, можна назвати 6 і 7 квітня (Місяць у знаку Овен), а також 23 квітня (Місяць у знаку Скорпіон). У першому випадку знак Овна надає спірний вплив на шлюб в цілому, змушуючи молодят постійно відстоювати своє «я» і претендувати на лідерство у відносинах.

Такі прагнення викликають сварки і непорозуміння, які можуть в подальшому зруйнувати навіть дуже сильний шлюб. Остання дата з впливом Скорпіона надасть парі «ведмежу послугу», нагородивши їх відносини зайвою пристрасністю і ревнощами, і відповідно, низьким рівнем довіри до партнера. Уникнути такого впливу можна лише створивши сім’ю з виключно довірчими і щирими стосунками і почуттями.

У будь-якому випадку не слід забувати, що лише самі закохані можуть і повинні вибирати собі дні для свого головного свята любові – свого весілля. Якщо їхнім шлюбом править любов, ніжність і щирість почуттів, то ніякі перешкоди і проблеми не здатні перешкодити з’єднати два люблячих серця.

Місячний календар весілля на квітень 2021 року по дням

У місячному календарі весіль на квітень 2021 року різні події надають певну дію на весілля і подальше життя в шлюбі. Вибравши найсприятливіший день для весілля, Ви зможете уникнути деяких неприємних моментів у шлюбі, а також знайти гармонію з собою і своїм партнером.

1 квітня, 2 квітня 2021: 19, 20 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.19 – місячний день. Негативний, важкий день для створення сім’ї! Люди, які ризикнули з’єднати себе узами шлюбу, приречені на недовге спільне життя, яке буде постійно супроводжуватися сварками, недомовками, з’ясовуваннями відносин. Кожен в шлюбі проявить свої найгірші сторони характеру, шлюб буде неспокійним. Нестабільність і постійні фінансові труднощі цілком можливі в таких сім’ях.

3 квітня 2021: 20,21 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 20 – місячний день. Непоганий день для створення сім’ї, укладення шлюбу для тих, хто часом перевірив свої почуття, упевнений в своєму рішенні. Довгим і щасливим буде шлюб тих, хто пов’язаний духовними силами, хто прагне до самовдосконалення і саморозвитку. Сьогодні варто відмовитися від походу в РАГС прагматикам, атеїстам, їх внутрішня енергія не поєднується зі світлою енергією космосу. Такі сім’ї можуть бути недовговічними, швидко зруйнуються.

4 квітня 2021: 21,22 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 21 – місячний день. Цілком сприятливий день для одруження абсолютно всіх, особливо для творчих людей. Якщо ви або ваша половинка письменник, актор, художник, музикант, сміливо вирушайте під вінець! Ваш шлюб буде наповнений взаємністю і гармонією!

Щоб цей день запам’ятався надовго, зробіть церемонію цікавою, незвичайною з сюрпризами для гостей і другої половинки. Є така прикмета – як цей день пройде, таким і буде ваше сімейне життя, тому, якщо хочете спокійного, затишного життя, то і день весілля повинен бути не пишним і бурхливим, а в затишному колі близьких людей. Якщо ж ви обидва ведете активний спосіб життя, то і цей день нехай запам’ятається чимось грандіозним.

5 квітня 2021: 22,23 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 22 – місячний день. Місячний календар весілля на квітень 2021 радить, що цей місячний день не так вже й поганий для створення шлюбних уз. Але якщо є будь-які сумніви з приводу вашого партнера, то краще цю дату відкласти до кращих часів.

Вважається, що енергія цього дня заряджає шлюб, тому якщо ви зважилися на весілля, то воно повинно бути грандіозним, галасливим, веселим, з іграми, танцями, конкурсами, з великою кількістю страв і пиття. Чим більше позитиву, тим міцніша сім’я. Шлюби, укладені в цей день бувають міцними і стабільними, але обидва партнери повинні постійно розвиватися, щоб не бути нудними одне одному. Матеріальні цінності повинні бути не на першому місці в таких сім’ях, це негативним чином може позначитися на стосунках подружжя.

6 квітня 2021: 23,24 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 23 – місячний день. Абсолютно невідповідний час для створення сім’ї! Рідкісне весілля в цей день обходиться без агресії з боку гостей, якихось неприємних моментів. У цей день дуже активні всі темні енергії, тому шлюби, створені в цей день, приречені на швидке руйнування відносин. Труднощі, в тому числі і фінансові розчарують і віддалять вас однен від одного з перших же днів спільного життя. Тому, по можливості, перенесіть дату народження сім’ї на більш сприятливий час.

7 квітня 2021: 24,25 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 24 – місячний день. День не зовсім хороший для одруження, тому по можливості краще перенести дату весілля. Проте, для тих пар, у яких духовні цінності домінують над матеріальними, шлюб може виявитися цілком вдалим і гармонійним.

Ті, хто планують обзавестися великою кількістю дітей – ідеальний час для створення сім’ї, енергія цього дня сприяє і сприяє цьому! Якщо ви не плануєте велику кількість дітей або бажаєте якийсь час просто пожити для себе, то перенесіть дату свого одруження на інший день.

8 квітня 2021: 25,26 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 25 – місячний день. Поганий день для весіль і заручин, починати сімейне життя сьогодні протипоказано. Ще раз добре обдумайте своє рішення, прислухайтеся до відчуттів, які відчуваєте по відношенню до партнера, до тієї людини, з яким ви збираєтеся пов’язати свою долю на довгі роки.

Якщо ви абсолютно впевнені в своїх почуттях, не варто в цей день ходити в РАГС, тому що сім’ї, створені в цей день, будуть постійно відчувати матеріальні труднощі. А це неодмінно позначиться на вашому психоемоційному стані, що викличе розлади і душевний дискомфорт. Місячний календар весілля на квітень 2021 радить, що цей день ідеально підходить для розлучень, вони проходять спокійно і без істерик.

9 квітня 2021: 26,27 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 26 – місячний день. Неоднозначний день для укладення шлюбу – сім’я може бути і щасливою і недовговічною в рівній пропорції, якою вона буде залежить тільки від вас самих. Якщо обоє з подружжя живуть в гармонії зі світом і з самим з собою, якщо їм не чужі співчуття і духовний саморозвиток, то такий шлюб стане ідеалом для оточуючих. Якщо ж молодята далекі від духовних цінностей, не мають добрих друзів, така сім’я не стане щасливою, шлюб приречений на розпад, навіть якщо ці якості відносяться тільки до одного з подружжя.

10 квітень 2021: 27,28 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 27 – місячний день. Вдалий день для наречених, особливо для людей в зрілому віці, з багатим життєвим досвідом. Для молодих пар теж хороший день. Одна умова має бути дотриманою в цей день – скромність церемонії без суєти, розмаху, без бурхливих веселощів. Торжество має пройти спокійно, по-сімейному тихо. Чим скромніше весілля, тим щасливіша сім’я – так говорить повір’я. Укладені в цей день шлюби, довговічні, сім’ї живуть в грошовому достатку, в любові і вірності.

11 квітня 2021: 28,29 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 28 – місячний день. Нейтральний день для створення сімейних уз, останній день місячного циклу, коли ще можна піти в РАГС. Щасливим шлюб буде для людей з великим життєвим досвідом, але рекомендовано торжество провести не бурхливо, а в формі тихого весільного вечора в колі близьких людей. Молодим парам краще перенести дату поєднання одне з одним в цей день, так як на їх сімейні відносини будуть впливати батьки обох сторін, що призведе до сімейних розбіжностей подружжя. Такі шлюби, як правило, швидко розпадаються.

12 квітня 2021: 29,1,2 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 29 – місячний день. Жахливий час для створення сім’ї! Імовірність недовговічності такого шлюбу дуже висока! Подружжя швидко розчаровуються одне в одному, часто конфліктують і після швидкого розлучення рідко залишаються друзями. Відбуваються неприємний всім розділ майна, докори, які таять в собі образу на довгі роки. Тим самим швидко забувається та сама “любов”, якщо вона була колись. Не рекомендується в цей день навіть планувати весілля з партнером, у вас можуть виникнути розбіжності, які приведуть до конфлікту.

13 квітня 2021: 2,3 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 2 – місячний день. Вдалий день для укладання шлюбу, сім’я буде міцною і надійною в тому випадку, якщо рішення прийнято обдумано. Партнери будуть щасливі, підтримуючи і доповнюючи одне одного, ставши другими половинками.

Розуміння в такій сім’ї забезпечено з півслова, з півпогляду. Цей місячний день особливо хороший для тих людей, які ведуть активний спосіб життя. Відвідування, намети, екстрим, подорожі … .якщо все це є невід’ємною частиною вашого життя, то цей день ідеальний для укладення шлюбу!

14 квітень 2021: 3,4 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 3 – місячний день. Не ризикуйте відправлятися в цей день в РАГС, оскільки третій місячний день не можна назвати вдалим. Життя в шлюбі може вийти нестабільним і непередбачуваним. Але це не відноситься до тих людей, які шукають в житті не спокійної течії, а екстриму і пригод. Для таких людей шлюб може виявитися цілком щасливим, але за умови, що обидвоє прагнуть до яскравого і незвичайного життя. Якщо ж один з партнерів марить пригодами, а інший спокійний і весь домашній, то такий шлюб приречений на страждання, нерозуміння.

15 квітня 2021: 4,5 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 4 – місячний день. Місячний календар весілля на квітень 2021 радить, що нейтральний день для створення сім’ї. Якщо запланована дата збіглася з цим місячним днем і рішення добре обдумано, то можна рішуче йти в РАГС. А якщо ви прийняли таке рішення раптово, то весілля варто перенести на інший день, так як щастя він не принесе, буде суцільним потоком йти на пошук компромісів.

Чи варто цьому присвятити все своє життя? Якщо люди погано пізнали одне одного, то можливі і часті сварки в шлюбі. Незважаючи на те, що цей день нейтральний, існуючі ризики зобов’язують поставитися до нього обдумано і серйозно.

16 квітня 2021: 5,6 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 5 – місячний день. Але якщо ви не прагнете спокійного розмінного життя, прагнете до подорожей, нових вражень і пригод, то цей день без всякого сумніву ваш!

17 квітня 2021: 6,7 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 6 – місячний день. Цей день дуже підходить для укладання шлюбів і створення сім’ї! Ваш шлюб буде довгим і щасливим, якщо ви обоє любите тихі і затишні сімейні вечори, якщо не прагнете відправитися в екстримальні походи з льодорубом в руках підкорювати снігові вершини, якщо не любите “тусовки”, суєту, скупчення великої кількості людей, нехай навіть, друзів . Пари, які вирішили створити сім’ю на шосту місячну добу, будуть нагороджені мудрістю, будуть легко ставитися до недоліків одне одного, прощати слабкості. Але якісь сюрпризи не виключаються.

18 квітня 2021: 7,8 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 7 – місячний день. Сьомий місячний день нейтральний в усіх відношеннях. Виняток становлять люди творчі і ті, хто так чи інакше пов’язаний з творчістю, для них це найкращий день. Тому, якщо ваш партнер і ви самі артисти, художники або письменники, наприклад, можете сміливо відправлятися в цей місячний день в РАГС.

Ваш шлюб буде наповнений взаєморозумінням і любов’ю! Крім цього вас чекає повноцінне спілкування з партнером, довірчі відносини з ним і повна гармонія, надихаюча на творчі справи. Потрібно пам’ятати тільки про одне – щоб зберегти такий шлюб надовго, потрібно навчитися обходити сварки стороною, вчасно йти від них.

19 квітня 2021: 8,9 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 8 – місячний день. День не підходить для укладання шлюбу, сімейних уз, так як є припущення, що вони можуть бути недовговічними через постійні з’ясування відносин. Також можливі складнощі в бюджеті вашої родини, з яких непросто буде знайти вихід. Цей день гарний для тих, хто йде по життю просто – з рюкзаком за плечима або з веслами в руках, без будь-яких складнощів. Якщо вас ваблять до себе незвідані далі, сміливо вирушайте зі своєю супутницею в РАГС!

20 квітня 2021: 9,10 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 9 – місячний день. Абсолютно невідповідний для весіль день, навіть якщо дата запланована давно, краще її скасувати і перенести. Тих хто проігнорує чекають великі розчарування одне в одному, роздратування з приводу якихось недоліків обранця переросте в щось більше, з чим не захочеться змиритися. Тому найкраще перенести день весілля на більш сприятливий, тоді шанс на щасливе життя збільшиться в кілька разів.

21 квітня 2021: 10,11 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.10 – місячний день. Для створення сім’ї хороша місячна доба. Вони ніяк не залежать від характеру, захоплень партнерів, Місяць на всіх впливає позитивно. Тим, хто пов’яже себе узами шлюбу в цей день, буде забезпечена хороша сім’я зі своїми традиціями, ритуалами, правилами. Можливо, в родині буде багато дітей і всі вони будуть поважати і шанувати батьків. Якщо ви швидко досягнете в сім’ї взаєморозуміння, то шлюб буде довгим і міцним. У зворотному випадку, може стати недовгим.

22 квітня 2021: 11,12 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.11 – місячний день. Для одружень хороший день, особливо для тих, хто впевнений у своїй любові, для тих, хто вже пожив в цивільному шлюбі і вивчив всі достоїнства і недоліки одне одного і може ставитися до них поблажливо. Для тих, хто обговорив всі моменти спільного життя і усвідомлено йде на цей крок, немає ніяких перешкод вирушати в РАГС! Для тих, хто ще сумнівається в партнері, не варто поєднуватися шлюбними узами в цю одинадцяту добу. Так як вас може спіткати розчарування, з яким буде важко впоратися не довіряючим одне одному людям.

23 квітня 2021: 12,13 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу.12 – місячний день. Дванадцятий день Місяця вважається нейтральним для створення сім’ї. Місячний календар весілля на квітень 2021  радить, що ідеальний час для тих, у кого довірчі відносини і духовна близькість, їм можна не тільки в РАГС, а й пройти таїнство вінчання. Як правило, такі люди не з чуток знають, що таке любов до ближнього, співчуття, самопожертва. Їх чекає довгий і гармонійний шлюб, розлучення, вкрай рідкісне явище в таких сім’ях. Якщо ви в цей день посваритесь зі своєю половинкою, то це послужить поганим знаком для майбутньої сім’ї. Майте це на увазі.

24 квітня 2021: 13,14 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.13 – місячний день. Людям, що створюють шлюб в цей день варто пам’ятати, що їхній шлюб, можливо, буде нестабільним і недовгим. Цей день несприятливий для укладення сімейних уз. Проте, цей день благоволить тим, у кого професія пов’язана з наукою, журналістикою і подорожами. Якщо ви представник цієї професії, сміливо крокуйте з коханою в РАГС! Вдалими, гармонійними і щасливими виходять шлюби і тих, хто перебуває на порозі будь-яких соціальних змін.

25 квітня 2021: 14,15 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.14 – місячний день. Невдалий день для одруження, потрібно постаратися перенести цю подію на інший період. Але і в цей день не обійшлося без винятків. Саме на чотирнадцяту місячну добу можуть сміливо поєднуватися ті, хто давно перевірив почуття на міцність, поживши якийсь час разом і для тих, у кого цей шлюб не перший.

А також сприятливий день для людей зрілого віку. Їх шлюби будуть довгими, міцними і цілком гармонійними, взаєморозуміння і довіра пануватиме в сім’ях. Місяць наділяє шлюби в цей день потужною енергією, яку люди будуть використовувати на зміцнення своєї сім’ї або на її руйнування.

26 квітня 2021: 15,16 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.15 – місячний день. Категорично не рекомендується укладати шлюби в цей місячний день, космічна енергія якого несе в собі руйнування всіх процесів. Молоді люди не повинні сьогодні переступати поріг РАГСу, в іншому випадку, їх чекає швидкий розрив відносин. Але можуть вступати в шлюб ті, хто це робить не в перший раз і ті, хто знаходяться в зрілому віці, так як для них це не спонтанне, а цілком обдумане рішення.

27 квітня 2021: 16,17 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.16 – місячний день. Відмінний день для планування, заручин, подачі заяви в РАГС, обмірковування весільної подорожі! Якщо передбачається галасливе весілля в цей день з великою кількістю гостей і запрошених, то варто перенести її на інший, енергетично сильний день. Шістнадцяті доби Місяця здатні схиляти до сонливості, до розслаблення, тому для більш скромних весільних вечорів час підходящий.

28 квітня 2021: 17,18 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.17 – місячний день. Найпозитивніший день для створення сім’ї і молодим молодим і людям у віці. Особливо гарний цей день для тих, кому не важливий сімейний затишок і спокій, хто бачить в цьому зневіру і смуток, для тих, у кого святом є кожен божий день. Сім’ї, створені в цей день будуть наповнені пригодами і романтикою, дивовижні відкриття одне одного відбуватимуться протягом всього вашого спільного життя. Цей місячний день найкращий для шлюбу людей творчих професій.

29 квітня 2021: 18,19 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.18 – місячний день. Один з найгірших днів для одруження, перенесіть важливу дату на інший сприятливий день. Сім’ї, створені в цей місячний день приречені на розпад – розчарування чекають обох партнерів, недоліки дратують, гармонія відсутня, любов швидко проходить. У шлюбі, укладеному в цей вісімнадцятий день, будуть постійними сварки, недомовки, з’ясування відносин. Також можливі фінансові труднощі, що не згуртують вас, а ще більше віддалять одне від одного.

30 квітня 2021: 19 – місячний день, несприятливий день для шлюбу.19 – місячний день. Негативний, важкий день для створення сім’ї! Люди, які ризикнули з’єднати себе узами шлюбу, приречені на недовге спільне життя, яке буде постійно супроводжуватися сварками, недомовками, з’ясовуваннями відносин. Кожен в шлюбі проявить свої найгірші сторони характеру, шлюб буде неспокійним. Нестабільність і постійні фінансові труднощі цілком можливі в таких сім’ях.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *