Home / Дозвілля / Місячний календар на квітень 2021 року по дням

Місячний календар на квітень 2021 року по дням

Місячні фази роблять значний вплив на людей і на все живе в світі. Рекомендуємо вам враховувати фази місяця і жити в мирі та гармонії. Місячний календар на квітень 2021 року  допоможе всім правильно визначити фази місяця, яка місячна доба, дізнатися коли будуть сприятливі і несприятливі дні.

Місячний календар на квітень 2021 року

Місячний календар на квітень 2021 року по дням

 

Місячні фази мають величезний вплив на все живе в цьому світі.

Докладний і точний місячний календар на квітень 2021 р оку допоможе вам жити в гармонії з навколишнім світом і з самим собою, ви точно зможете дізнатися коли буде найближчий молодик і повний місяць, коли буде зростаючий і спадаючий місяць, а також допоможе правильно і детально дізнатися яка фаза місяця , який місячний день (або місячна доба), коли будуть сприятливі дні або несприятливі дні, місячне затемнення в квітні.

У місячному календарі кожен з 30 місячних днів має свої особливості і вплив. Серед цих днів існують більш і менш сприятливі. По-перше, як відомо, нові справи краще починати на зростаючий Місяць, який якраз сприятливий для початку будь-яких нових справ.

Звернути потрібно увагу на день повного місяця, а також 1-2 дні до і після нього. В цей час можуть загострюватися психічні захворювання, а також підвищується емоційний фон. Це може проявитися в надмірній радості, але і в інших – негативних – емоціях теж. Причому вони як ніколи в цей час мінливі. Про це просто потрібно знати.

Місячний календар на квітень 2021 року по дням

1 квітня 2021, четвер, 19 місячний день з 23:08, Місяць у Стрільці з 9:02. На сьогодні не плануйте грандіозні починання. В ході розмови з начальником уникайте серйозних тем, обговорюйте рутинні справи, нюанси, їх стосуються. Причин для скасування відрядження або подорожі немає, тому вирушайте в дорогу. Перенесіть зустрічі з друзями і близькими, не найкращий час для нових знайомств. Ризик виникнення конфліктів високий, тому проведіть день в повній самоті. Не забороняється оперувати невеликими сумами грошей.

2 квітня 2021, п’ятниця 20 місячний день з 00:42, Місяць у Стрільці. Не час розслаблятися, зберіться з силами, щоб приступити до нових починань. Направте енергію на вирішення актуальних проблем, удача посміхнеться тим, хто продемонструє завзятість, рішучість. Ризик втратити гроші мінімальний, а значить, допускаються фінансові транзакції. Період сприятливий для подорожей, ділових поїздок. Не цурайтесь оточуючих, спілкування з ними буде приносити позитивні емоції. Дозволяється займатися господарськими справами.

3 квітня 2021, субота, 21 місячний день з 2:08, Місяць у Козерозі з 11:18. Ви сповнені сил, скористайтеся моментом для реалізації важливих проектів. Поставте крапку в старих справах і приступайте до нових. Місячний календар на квітень 2021 року  радить будьте активними, постарайтеся вичавити з цього дня максимум, ввечері втома відчуватися не буде. Планували змінити роботу? Саме час зробити це. Не заборонено заводити з босом серйозні розмови. Гарна ідея – пошук нових партнерів, він завершиться вдало. Удача посміхнеться тим, хто відправиться сьогодні в подорож, займеться грошовими операціями.

4 квітня 2021, неділю, 22 місячний день з 3:18, Місяць у Козерозі. Нові починання почекають, займіться аналізом подій, що відбуваються з вами. Можливо в вашій голові народяться цікаві ідеї, запам’ятайте їх або запишіть, пізніше спробуйте реалізувати. Сприятливий період для самоосвіти, нові знання ви будете вбирати, як губка. Подорожі та ділові поїздки рекомендується скасувати, для грошових операцій час нейтральний. Щоб уникнути перевтоми, почекайте з ремонтом, генеральним прибиранням.

Місяць 4 фаза

5 квітня 2021, понеділок, 23 місячний день з 04:09, Місяць у Водолії з 16:07. Уступіться всьому новому, займайтеся тим, що вам добре знайоме. Беріть на себе відповідальність за виконання завдань, з якими ви зазвичай справляєтеся швидко. В будинку проведіть прибирання, приготуйте їжу, переставте меблі. Такі зміни добре позначаться на атмосфері житла, вашому настрої. Заборонено інвестувати в сумнівні проекти, небажано вести переговори з новими партнерами. Не проводьте фінансові транзакції, що пов’язані з великими сумами.

6 квітня 2021, вівторок, 24 місячний день з 4:44, Місяць у Водолії. Беріться за проекти, початок яких ви довго відкладали. Вирішуйте поточні проблеми, якими б серйозними вони не були. Будьте рішучими, дійте активно, демонструючи впевненість у власних силах. Сьогодні ви з великою ймовірністю зміните життя на краще. Період підходить для того, щоб спробувати свої сили на новому поприщі, серйозно поговорити з начальником. Знайдіть час для спілкування з родинними і старими товаришами. Подорожі бажано відкласти.

7 квітня 2021, середа 25 місячний день з 5:07, Місяць в Рибах з 23:31. Більше відпочивайте, залишіться вдома, якщо є такий шанс. Якщо з роботи не відпустили, присвятіть день виконанню рутинних завдань, вибирайте нескладні, ті, які не вимагають великих інвестицій сил і часу. Не час зустрічатися з інвесторами і партнерами, реалізовувати грандіозні плани. Небажано змінювати рід діяльності, спілкуватися на серйозні теми з начальником. Мінімізувати ризик виникнення неприємностей можна, відмовившись від подорожей, ділових поїздок.

8 квітня 2021, четвер, 26 місячний день з 5:24, Місяць в Рибах. Уникайте контактів з колегами та начальником, щоб не посваритися з ними. Віддайте перевагу індивідуальній праці. Виконуйте просту роботу, складну відкладіть на потім. Усі починання сьогодні приречені на провал. Неприємностей не уникнути тим, хто сьогодні планує відправитися в подорож, відрядження, їх рекомендується скасувати. Спілкування з близькими буде напруженим, перенесіть зустріч з ними. Вдома займіться покращенням побутових умов. Не заборонено витрачати невеликі суми грошей.

9 квітня 2021, п’ятниця 27 місячний день з 5:37, Місяць в Рибах. Не заборонено подорожувати, відвідувати інші міста і країни з метою розширення сфери ділового впливу. Немає причин обмежувати себе в спілкуванні. Удача буде посміхатися тим, хто не стане лінуватися. Займатися можна, як поточними справами, так і новими проектами. Рекомендується обговорити з босом можливості кар’єрного росту.

Місячний календар на квітень 2021 року  радить, що період сприятливий для вступу на нову посаду або зміни роду діяльності. Вдома займіться простими господарськими клопотами.

10 квітня 2021, субота, 28 місячний день з 5:47, Місяць в Овні з 9:13. Поставте крапку в проектах, які раніше з якоїсь причини ви не могли завершити. Успішно завершаться розпочаті сьогодні справи. Контактів з начальником бажано уникати, звертайтеся до нього тоді, коли виникає така необхідність. Заборонено займатися господарськими справами, винятком є лише прості, необтяжливими, їм присвятіть другу половину дня. Погасіть борги, інвестуйте «вільні» кошти, купіть собі те, чим давно хотіли обзавестися.

11 квітня 2021, неділю, 29 місячний день з 5:57, Місяць в Овні. Уникайте місць великого скупчення людей, скасуйте призначену на сьогодні зустріч з товаришами і родичами. День краще провести в повній самоті, в роздумах про сьогодення і майбутнє. Аналізуйте інформацію, складайте плани дій. На роботі утримайтеся від запуску важливих проектів, на першому місці повинні виявитися рутинні прості справи. Заборонено оперувати великими сумами грошей, рекомендується почекати з шопінгом через ризик втратити кошти.

Молодик в 5:31

12 квітня 2021, понеділок, 1 місячний день з 5:31, 2 місячний день з 6:06, Місяць у Тельці з 20:45. Проведіть відкладені фінансові транзакції. Вітаються зустрічі з інвесторами і діловими партнерами. Прикладіть максимум зусиль для укладення вигідних угод. Дійте активно, впевнено, беріться за нові справи, яких раніше ви цуралися. Удача посміхнеться тим, хто поїде у відрядження, відправиться в подорож. Можливі труднощі в контролі емоцій, боріться з почуттям жадібності, наростаючою дратівливістю.

Зростаючий Місяць 1 фаза

13 квітня 2021, вівторок, 3 місячний день з 6:16, Місяць у Тельці. При зустрічі з друзями і рідними готуйтеся до напруженості в спілкуванні з ними, намагайтеся по ходу розмов згладжувати гострі кути, інакше конфліктів не уникнути. Обмежте себе контактами з близькими, стороньтеся незнайомців. На роботі не лінуйтеся, але і не перестарайтеся. Небажано займатися важливими проектами, будувати грандіозні плани. Працюйте в звичному для себе темпі. Скасуйте заплановані поїздки, подорожі, господарські справи.

14 квітня 2021, середа, 4 місячний день з 6:28, Місяць у Тельці. Уникайте спілкування з начальником, почекайте зі зміною роду діяльності. Заборонено відправлятися в дорогу, відвідувати місця великого скупчення людей. Для нових знайомств період несприятливий. Присвятіть його зміцненню матеріальної бази. Ризик втратити гроші мінімальний, що дарує вам шанс провести фінансові транзакції. Працюйте, не привертаючи до роботи колег. Аналізуйте інформацію, що надходить до вас, не робіть поспішні необдумані рішення.

15 квітня 2021, четвер, 5 місячний день з 6:42, Місяць у Близнюках з 9:35. Нейтральний день для спілкувань, немає приводів скасовувати зустрічі з рідними і товаришами, контакт з ними подарує позитивні емоції. Місячний календар на квітень 2021 року   радить, що  не заборонено відправлятися в короткострокове відрядження, тривалі подорожі краще відкласти. Почекати бажано з початком ремонтних робіт, генерального прибирання. Складіть список справ, але реалізуйте плани пізніше. На роботі вирішуйте тільки важливі справи, не ігноруйте поради, які вам дають колеги. Поганий період для шопінгу.

16 квітня 2021, п’ятниця 6 місячний день з 7:02, Місяць у Близнюках. Причин відмовлятися від запуску нових проектів немає, беріться за нові справи, спробуйте вирішити складні проблеми. Сил на це вам вистачить. Для подорожей період нейтральний, для спілкування – сприятливий. Знайдіть час для зустрічі з родичами і друзями, будьте відкриті для нових цікавих знайомств. Не цурайтесь колег, трудіться з ними, як одна команда, тоді ви досягнете більшого. По дому рекомендується займатися простими господарськими справами. Грошові транзакції проводити можна.

17 квітня 2021, субота, 7 місячний день з 7:29, Місяць у Раку з 22:25. Відправляйтеся в відрядження або подорож, але поїздка повинна бути короткостроковою. Не лінуйтеся, будьте активними та рішучими. Зайнявши таку позицію, покваптеся поставити крапку в старих проектах. З початком нових почекайте, добре продумайте їх реалізацію, складіть детальний план дій. Для здійснення покупок, інвестицій, відкриття кредиту день нейтральний. Призначте зустріч з потенційними діловими партнерами, запропонуйте їм підписання вигідного контракту.

Період сприятливий для вступу на нову посаду або зміни роду діяльності. Вдома займіться простими господарськими клопотами.

18 квітня 2021, неділю, 8 місячний день з 8:07, Місяць у Раку. Проведіть час з близькими, відновіть обірвані зв’язки.  Не накопичуйте образи, відпустіть їх, укладіть мирову з ворогами. Період сприятливий для подорожей, роботи над старими проектами з метою їх завершення. Якщо в таких уже стоїть крапка, приступайте до реалізації нових. На роботі не навантажуйте себе справами, розподіляйте їх рівномірно разом з колегами. Колективна праця вітається, так ви мінімізуєте ризик фізичного і морального виснаження.

19 квітня 2021, понеділок, 9 місячний день з 09:00, Місяць у Раку. Залишати надовго будинок не рекомендується, тому тривалі подорожі скасуйте. Прогулянки на свіжому повітрі, відпочинок на природі вітаються. Від компанії відмовтеся, побудьте наодинці зі своїми думками. Уникайте зустрічей з рідними або товаришами, інакше конфліктних ситуацій не уникнути. Те ж стосується і тих, хто в цей день працює в колективі. До вирішення проблем оточуючих не залучайте. Почекайте з проведенням ділових переговорів, пошуком нових партнерів і інвесторів.

20 квітня 2021, вівторок, 10 місячний день з 10:07 Місяць у Леві з 9:06. Удача посміхнеться всім, хто сьогодні буде протистояти своїм слабкостям, лінь в тому числі. Сприятливий час для нових починань. Вітаються фінансові транзакції, операції з великими сумами, ризик втратити кошти нульовий. Успішно закінчаться пошуки нових партнерів, нової роботи. Скористатися моментом рекомендується тим, хто давно хотів змінити рід діяльності. Почекайте з подорожами. Не відкладайте виконання господарських справ по дому.

Зростаючий Місяць 2 фаза

21 квітня 2021, среда, 11 місячний день з 11:25, Місяць у Леві. Не поспішайте приступати до нових починань, рекомендується повернутися до старих проектів, щоб поставити в них крапку. Будьте пильними, щоб не упустити шанс зібрати плоди за виконану раніше роботи. Не забороняється змінювати рід діяльності. Сприятливий час для відряджень і подорожей. Вдома рекомендується зайнятися простими господарськими справами, що не вимагають великих витрат за часом і силам. Від шопінгу, укладення угод, пов’язаних з великими сумами, відмовтеся.

22 квітня 2021, четвер, 12 місячна доба з 12:49, Місяць в Діві з 16:03. Небажано вирушати в подорож або відрядження. Для спілкування з оточуючими період нейтральний, тому уникати близьких і рідних не потрібно. Великий ризик втратити великі гроші, тому проводити фінансові транзакції заборонено.

Місячний календар на квітень 2021 року  радить, що небажано здійснювати навіть дрібні покупки. Займіться старими проектами, які потрібно завершити до запуску нових. Настрій підніме можливість побачити результати старої роботи, виконаної на початку місячного циклу.

23 квітня 2021, п’ятниця 13 місячна доба з 14:17 Місяць у Діві. Візьміть вихідний. Якщо такої можливості немає не навантажуйте себе важливими справами, уникайте складних завдань, плануйте справи, з якими ви зазвичай справляєтеся швидко. Для зміни роботи і серйозних розмов з босом період несприятливий. Рекомендується скасувати подорожі, заплановані на сьогодні угоди і грошові операції. Проведіть день наодинці зі своїми думками, повноцінно відпочиньте або зустріньтеся з родичами, близькими друзями.

24 квітня 2021, субота, 14 місячна доба з 15:47, Місяць у Терезах з 19:03. Відкладіть відрядження і подорожі, небажано витрачати сили і час на виконання господарських справ по дому. На роботі трудіться в колективі, прислухайтеся до думки товаришів по службі, разом з ними ви досягнете більшого, ніж поодинці. Почекайте з запуском нових проектів, повернувшись до вже розпочатих, які необхідно завершити. Не уникайте начальника, сьогодні ви з великою ймовірністю збудуєте з ним конструктивний діалог. Змінювати рід діяльності не стоїть.

25 квітня 2021, неділю, 15 місячна доба з 17:19, Місяць у Терезах. Сил вистачить на виконання будь-якої роботи по дому. Немає причин відкладати генеральне прибирання, початок грандіозних будівельних робіт, перестановки меблів. Вітається активне спілкування з оточуючими, будьте готові до нових знайомств. Період відповідний для ділових поїздок і подорожей. Вдало пройде серйозна розмова з босом, пощастить і тим, хто сьогодні вирішить змінити роботу. Сприятливий час для нових починань, розширення сфери ділового впливу, укладення угод.

26 квітня 2021, понеділок, 16 місячна доба з 18:54, Місяць в Скорпіоні з 19:17. Не плануйте на сьогодні звільнення, не починайте пошуки нової роботи, уникайте контактів з начальником. Не розпиляйтеся, зосередьтеся на одному завданні. Немає приводу відкладати вирішення серйозних проблем. З новими починаннями доведеться почекати, як і з подорожами, діловими поїздками. Через ризик опиниться в центрі скандалу, зіпсувати відносини з близькими, скасуйте призначену зустріч з ними. Для фінансових транзакцій час не найкращий.

Повний місяць у 6:31

27 квітня 2021, вівторок, 16 місячний день до 20:32, Місяць в Скорпіоні. Почекайте з запуском важливих проектів, завершити ви їх не зможете через нестачу сил. Рекомендується зайнятися рутинною роботою, вирішувати прості завдання. Якщо є можливість, відпроситися з роботи, щоб відпочити. Місячний календар на квітень 2021 року   рекомендує прогулянки на свіжому повітрі, зустрічі з близькими, розслабитися можна за читанням улюбленої книги. Гарна ідея – усунення накопиченого в будинку мотлоху, а ось старт ремонтних робіт доведеться відкласти. Не бажано займатися генеральним прибиранням.

Місяць 3 фаза

28 квітня 2021, середа, 17 місячна доба до 22:11 Місяць у Стрільці з 18:44. Сприятливий час для подорожей, але поїздка повинна бути короткостроковою. Не уникайте друзів і родичів, спілкування з ними принесе позитивні емоції. Ризик втратити гроші мінімальний, тому вирушайте на шопінг, укладайте угоди, що пов’язані з великими сумами, оформляйте кредити. Удача посміхнеться тим, хто вирішить змінити рід діяльності, але залишить тих, хто вирішить день присвятити прибиранню, перестановці меблів або ремонту. Справи господарські відкладіть.

29 квітня 2021, четвер, 18 місячна доба до 23:45, Місяць у Стрільці. Великий ризик потрапити під чийсь поганий вплив. Залишайтеся на чеку, не дозволяйте іншим маніпулювати собою. Будьте стриманими і передбачливими. В будинку займіться покращенням житлових умов, але не перевантажуйте себе складними господарськими справами. Для того, щоб відправитися в дорогу день сприятливий, а для проведення фінансових операцій час не найкращий. Період не підходить для зміни роботи, серйозних розмов з босом. Рекомендується почекати з новими починаннями.

30 квітня 2021, п’ятниця 19 місячна доба до 1:06, Місяць у Козерозі з 19:19. Сьогодні краще усамітнитися, скасувати зустрічі з близькими, щоб не посваритися з ними. З начальником обговорюйте актуальні справи і питання, але уникайте серйозних, які відіб’ються на вашій кар’єрі. Займіться плануванням замість того, щоб діяти активно. Витрачати великі суми заборонено, день підходить для дрібних фінансових транзакцій. Вільний час проведіть на свіжому повітрі, хорошою ідеєю стане короткострокова подорож з метою відпочинку. Господарські справи не відкладайте.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *