Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на липень 2022 року по дням

Місячний календар стрижки на липень 2022 року по дням

Найкращий день для походу в салон (перукарню) підкажуть: одна з найважливіших жіночих планет Місяць. Також  наш місячний календар стрижки на  липень 2022 року.

Місячний календар стрижки на липень 2022 року

Місячний календар стрижки на липень 2022 року по дням

Липень – середина літа, у цей час вже дозріло багато ягід та фруктів, які можуть нас порадувати свіжістю, смаком та масою вітамінів. Дуже будуть вам вдячні і волосся, але в цей період їх потрібно берегти від палючого сонця, щоб вони не вигоріли і не зіпсували свою структуру.

Крім догляду, необхідна стрижка, дізнатися про сприятливий день допоможе місячний календар стрижки на липень 2022  року. У липні 2022 року є вдалі, дуже сприятливі дні та кілька несприятливих періодів для походу до перукаря днів.

Місячний календар стрижки на липень 2022 року – сприятливі дні

Сприятливі дні для стрижки волосся: 1, 3-5, 7, 20, 22, 29, 30 липня 2022 року.

Стрижка для швидкого зростання волосся: 3, 4, 6, 7, 12, 29 липня 2022 року.

Стрижка для зміцнення волосся: 13, 21 липня 2022 року.

Стрижка для залучення доходу: 3, 21 липня 2022 року.

Кардинальна зміна стрижки: 13 липня 2022 року.

Сприятливі дні для фарбування волосся: 3, 5, 13, 21-23.

Сприятливі дні для завивки волосся: 5, 13, 21-23, 25 липня 2022 року.

Місячний календар стрижки на липень 2022 року детально по дням

1 липня 2022 року. Зараз не варто записуватись до майстра на стрижку, вона може помітно зіпсувати структуру волосся. На третій місячний день можна пофарбувати волосся, але виключно фарбами з натуральних компонентів. Так само відмовтеся від експериментів із зачіскою, а краще зовсім залишити волосся сьогодні розпущеним.

2 липня 2022 року. Похід до перукаря сьогодні не плануйте, тому що стрижка може помітно погіршити настрій та стан здоров’я. Якщо наважитеся фарбувати волосся, то віддайте перевагу природному кольору. Це не найкращий день для експериментів із зачіскою, завивки волосся.

3 липня 2022 року. Чудовий день для походу до майстра на стрижку, будь-яка робота з волоссям, принесе в життя різноманітність та пожвавить вашу енергію. Можна сміливо кардинально змінювати свою зачіску, фарбувати в невластиві вам раніше тони, це принесе винятково позитивні емоції.

4 липня 2022 року. Похід до перукаря на сьогодні намічати не варто, відмовтеся від стрижки та фарбування волосся. Стрижка може погіршити здоров’я, притягне сварку з близькими людьми.

5 липня 2022 року. Стрижку на сьогодні призначати не варто – вона може призвести до з’ясування стосунків із людьми. Це хороший період, щоб зайнятися фарбуванням волосся: це дозволить додати впевненості у собі та покращити самопочуття. Найкраще віддати перевагу класичній завивці волосся.

6 липня 2022 року. Запишіться на сьогодні до перукаря і можете сміливо експериментувати зі стрижкою, від фарбування тільки варто відмовитися, воно може притягнути у ваше життя негативне з’ясування стосунків з людьми, що вас оточують.

7 липня 2022 року. Похід до перукаря на сьогодні не плануйте – це час, який не дуже підходить для того, щоб змінювати довжину волосся. Є ймовірність, що стрижка погіршить самопочуття та привабить хвороби. Якщо вирішите сьогодні фарбувати волосся, то віддайте перевагу натуральним барвникам. Найкраще в цей період не залишати волосся розпущеним.

8 липня 2022 року. У 10 місячну добу не варто ходити до перукаря та стригти волосся. Нова стрижка замість бажаного оновлення погіршить настрій та стан здоров’я. Але фарбування волосся позитивно позначиться на вашому зовнішньому та внутрішньому стані. День хороший для експериментів із зачіскою.

9 липня 2022 року. Місячний календар стрижки на липень 2022  радить, що гарний день для походу до перукарні. Все, що ви зробите у цей день з волоссям, додасть вам легкості, впевненості та відчуття оновлення. Наважтеся на сміливу стрижку і незвичний для вас колір волосся. Якщо ж думаєте, яку зачіску зробити цього дня, то вибирайте класичний варіант, без особливої ​​химерності.

10 липня 2022 року. Не варто сьогодні звертатися до перукаря за стрижкою, адже це може спричинити погіршення стану здоров’я та нервовий зрив. Фарбування та завивка дозволено. Позитивно вплинуть оздоровчі маски.

11 липня 2022 року. Якщо ви хочете змінити довжину волосся, то день для цього сприятливий. Нова стрижка додасть впевненості у собі та легкості. Але не варто фарбувати волосся, краще зробити вітамінні маски.

краса і здоров’я. Цього дня відбувається як душевне, так і тілесне оновлення, а значить день чудово підходить для турботи про себе. Чудовий ефект дадуть процедури, спрямовані на омолодження. Добре провести день із фізичним навантаженням, підключіть біг та йогу, акцентуйте увагу на вашому диханні та внутрішніх відчуттях у той момент.

12 липня 2022 року. Гарний день для фарбування, але неоднозначний для стрижки, адже вона може вплинути на зміну іміджу, а може увігнати вас у депресію. Хімічну завивку небажано робити – вона може пошкодити волосся. Хороший день для проведення оздоровчих масок для волосся.

13 липня 2022 року. Не варто в цей день записуватися на стрижку і на фарбування волосся, але якщо ви плануєте пофарбуватися в темніші тони, то це допустимо.

14 липня 2022 року. Для експериментів не найкращий час. Похід у перукарню теж варто відкласти на сприятливіший період, інакше ви ризикуєте своїм здоров’ям. Стрижки та яскраві фарбування можуть вплинути на нього. Але на фарбування натуральними барвниками обмежень немає.

15 липня 2022 року.  Якщо ви давно відкладали похід до перукаря, то сьогодні час надолужити упущене. Стрижка не тільки надасть вашому волоссю блиску і краси, але й добре позначиться на здоров’ї в цілому. У фарбуванні також немає жодних обмежень, експериментуйте зі стрижками, зачісками та кольорами.

16 липня 2022 року. Єдине, на що немає обмежень у догляді волосся – це фарбування. Решта процедур суворо під забороною. Навіть зачіски у цей день варто вибирати непомітні, найпростіші та скромніші.

17 липня 2022 року. Цей день є найневдалішим за весь місяць. Вам не варто навіть думати про похід до салону цього дня. Ви не отримаєте нічого, крім розчарування та хворого, зіпсованого волосся.

18 липня 2022 року. Вплив Місяця, порівняно з попереднім днем, трохи кращий, але кардинальних змін поки що здійснювати все одно не варто. Обмежтеся зміною зачіски. А ось із модифікацією структури волосся варто почекати.

19 липня 2022 року. Один із найсприятливіших днів для походу до перукаря. Вибір стрижки допоможе вам покращити усі ваші справи. Якщо протягом останнього місяця у вас проблеми в матеріальному плані, то хороша стрижка допоможе покращити матеріальний та фізичний стан.

20 липня 2022 року. У цей день варто своїм волоссям займатися найбільш спокійним і врівноваженим людям. Всім іншим стрижка та фарбування принесуть лише невдоволення та стрес. Оскільки Місяць викликає зараз сильне психологічне напруження, тому будьте обережні у своїх походах до салону краси.

21 липня 2022 року. Відкладіть свої експерименти із довжиною волосся. Якщо вам так хочеться змінити свій образ, здійсніть фарбування або зробіть складну незвичайну зачіску. Стрижка може погіршити ваше здоров’я.

22 липня 2022 року. День починає негативно впливати. Ви зможете тільки погіршити здоров’я волосся, якщо підстригатиметеся в цей день. Всі ваші зміни будуть неохайними та бляклими.

23 липня 2022 року. Цього дня до перукаря варто йти лише тим, хто давно запланував такий візит. Несподівані рішення не принесуть нічого хорошого. Ви ризикуєте зіпсувати своє волосся. Якщо несерйозно ставитеся до здоров’я свого волосся, то доведеться на довгий час відмовитися від красивих зачісок.

24 липня 2022 року. Найгірший день для стрижок. Зміна стрижки може зіпсувати вам емоційний та фізичний стан. Ви можете зробити фарбування волосся з використанням натуральних фарб. Укладання можете робити абсолютно будь-яке.

25 липня 2022 року. Місячний календар стрижки на липень 2022 радить, що гарний день для того, щоб сходити в салон краси. Ви можете стригтися, фарбуватися, по-новому укладати волосся, будь-які зміни в зачісці будуть вам на користь.

26 липня 2022 року. Салони краси та перукарні краще відкласти на другий день. Стрижка сьогодні може скоротити вашу життєву дорогу. Експериментувати та робити будь-які зміни у своїй зовнішності сьогодні – не найкраща ідея.

27 липня 2022 року. Для змін зачіски час дуже добрий. Нова стрижка або укладання принесуть вам гарний настрій і навіть можливе збільшення фінансів. Фарбуватися сьогодні все ж таки не радимо, бо сварок у цей день стане ще більше.

28 липня 2022 року. Сьогодні не найкращий день для того, щоб проводити зміни у своїй зовнішності. Бажано ні стригтися, ні фарбуватися, тому що нова стрижка може спричинити ряд невдач, а фарбування швидше за все вийде не таким, як ви очікували. Дозволяється трохи змінити укладання волосся.

29 липня 2022 року. Небажано першого місячного дня стригти волосся, для фарбування бажано зупинити свій вибір на натуральних фарбах. Волосся зараз занадто ослаблене, тому найкраще приділити час їх оздоровленню.

30 липня 2022 року. Відвідування перукарні – саме те, що потрібно у цей день, зміна іміджу чи просто класична стрижка стануть вдалим вибором. Цей день обіцяє зміни, підходить для експериментів із зачіскою та фарбуванням.

31 липня 2022 року. Зараз не варто записуватись до майстра на стрижку, вона може помітно зіпсувати структуру волосся. На третій місячний день можна пофарбувати волосся, але виключно фарбами з натуральних компонентів. Так само відмовтеся від експериментів із зачіскою, а краще зовсім залишити волосся сьогодні розпущеним.

Місячний календар стрижки на липень 2022 року. Магічний ритуал для краси та блиску волосся

Крім знання днів, коли можна стригти волосся, надати їм здорової сили і поліпшити стан допомагає проведення особливого ритуалу. Проводити його найкраще в суботу, при цьому змову потрібно читати обов’язково на Місяць, що росте.

Приготуйте відвар з листя берези і кропиви, вимовляючи при цьому наступні слова: «Підживлюю волосся чудодійним відваром, щоб густішими та міцнішими ставали, щоб з плечей спадало і лисніло, щоб кожен на них надивитися не міг».

Після цього потрібно вимити голову та обполоснути її заговореним настоєм. Волосся наповнюється живим блиском, стає м’яким, слухняним і набуває неймовірно красивого природного відтінку.

Стрижка може змінити образ до невпізнанності, підкреслити та посилити вашу привабливість, зробити вас енергійнішими, впевненішими та щасливішими. Вдала зачіска здатна залучити у ваше життя щастя, бажані події та зміни на краще. А ще волосся, підстрижене в певні дні, швидше росте, міцніє, стає здоровим, блискучим і по-справжньому розкішним.

Щоб нова зачіска зробила вас чарівною, оздоровила волосся і залучила у ваше життя удачу та благополуччя, вибирайте найсприятливіші дні для стрижки за місячним календарем.


Check Also

Гороскоп на липень 2022 року детально по дням

Незабаром закінчиться перший місяць літа, і тому, щоб ви були готові до нових сюрпризів долі, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *