Home / Дозвілля / Місячний календар подорожей на липень 2022 року

Місячний календар подорожей на липень 2022 року

Місяць надає вагомий вплив на життя людини, сприяючи успіхам у починаннях або ж, навпаки, заважаючи їм, якщо було обрано невідповідну фазу. Місячний календар подорожей на липень 2022  року допомагає підібрати оптимальні числа для практично будь-яких важливих справ та подорожей.

Місячний календар подорожей на липень 2022 року

Місячний календар подорожей на липень 2022 року

Місячний календар подорожей допоможе грамотно розпланувати, коли краще вирушати в дорогу.

Але навіть якщо квитки вже придбані, а місячні дні подорожі не рекомендують, рекомендації календаря будуть корисними, оскільки вони допоможуть підготуватися і згладити можливі ризики.

Місячний календар подорожей особливо зручний тим, що дозволяє будувати довгострокові плани.

З ним можна розпланувати поїздку, яка відбудеться за кілька місяців, для цього лише потрібно вивчити місячні дні подорожі.

Бажання убезпечити себе в дорозі цілком природно: вирушаючи в подорож, людина залежить відразу від багатьох факторів і не може самостійно гарантувати безпеку та успішність поїздки.

Якщо ж наперед вивчити місячні дні подорожі стануть комфортнішими.

Вони поділяються на сприятливі, не надто сприятливі, нейтральні і не підходящі для тривалих поїздок.

Також вважається, що найоптимальніші місяці для подорожей – це серпень і грудень, але при виборі дати покупки квитків враховується не лише місяць, а й конкретний день, коли Місяць знаходиться у певному знаку зодіаку.

Його вплив позначається на якості реалізації поставлених перед початком подорожі завдань.

Якщо планується відпочинок, і хочеться, щоб він був активним, місячний календар подорожей радить планувати його в період, коли Місяць буде в Овні.

Універсальним можна назвати час, коли небесне світило перебуває у знаку Рака.

Цей період є оптимальним для будь-яких поїздок. Аналогічним астрологи називають період, коли Місяць входить у знак Стрільця.

 У той же час місячний календар подорожей на липень 2022  рекомендує відмовитися від них без особливої необхідності, якщо планета знаходиться у Близнюках.

Ще небезпечнішими для будь-яких починань вважаються дні сонячних та місячних затемнень.

Якщо є можливість, також не слід планувати поїздки за тиждень до цих подій і ще через 7 днів після: занадто велика активність планет і енергетика їх не дуже сприятлива.

Місячний календар подорожей на липень 2022 року. Вплив знаків Зодіаку на подорожі

Знак Овен – рекомендується активний чи короткостроковий відпочинок

Знак Телець – рекомендується поїздка для відпочинку, але не для бізнесу.

Знак Близнюки — рекомендуються короткі сухопутні подорожі на автобусі або на автомобілі.

Знак Рак – рекомендується поїздка, пов’язана з відвідуванням родичів та рідних місць, але не в гористій місцевості.

Знак Лев — рекомендуються поїздки, пов’язані з розвагами, можливі й бізнес-поїздки, але не пов’язані з інвестиціями та нерухомістю.

Знак Діва — рекомендується подорож поїздом, але не водним транспортом

Знак Терези – рекомендуються поїздки для відпочинку, але не для бізнесу.

Знак Скорпіона – гарний період для подорожей

Знак Стрільця – рекомендуються спортивні подорожі та поїздки.

Знак Козерога – поганий період для подорожей. Добре в цей період бути поблизу гір.

Водолій знак — рекомендуються туристичні походи.

Риба знак — рекомендуються водні подорожі, бізнес поїздки.

Місячний календар подорожей на липень 2022 року детально

1 липня 2022 року. Ця доба не особливо сприятлива для будь-яких подорожей. Варто перенести поїздки, відпочинок та відрядження на інший період часу, і навіть придбати квитки на майбутню поїздку сьогодні не варто. Існує велика можливість отримати травму в дорозі або захворіти, що призведе до значних незапланованих витрат.

2 липня 2022 року. Не варто розпочинати зараз подорож – вона може стати досить невдалою. Енергія дня спрямована на пасивний відпочинок.

3 липня 2022 року. Цей період підходить лише для ділових поїздок. Поїздки іншого плану стануть неприємними, Місяць зараз неприхильний до них.

4 липня 2022 року. Намагайтеся відмовитися сьогодні від тривалої поїздки, зараз не варто зайве обтяжувати себе турботами. Гарний час, щоби з’їздити до родичів, змінивши звичну обстановку.

5 липня 2022 року. Вдалий день для одноденних подорожей або відряджень – поїздка такого плану, безсумнівно, подарує нові враження та зміцнить душевну рівновагу. Від тривалих поїздок на далекі відстані сьогодні краще відмовитись.

6 липня 2022 року. Найкращий час для подорожей, все одно, яка поїздка хоч на відпочинок, хоч відрядження по роботі, стане успішною. Варто розпочати тривалу подорож, негативні події у дорозі мінімальні.

7 липня 2022 року. День підійде для невеликої поїздки або прогулянки за містом на природі, така подорож допоможе очистити розум і подаруватиме душевний спокій. Якщо зараз немає можливості ось так виїхати на природу, то займіться плануванням майбутньої відпустки або просто прочитайте книгу про подорожі.

8 липня 2022 року. Не рекомендується вирушати у цей день у подорожі. Навіть заплановану зустріч в іншому місті варто перенести, щоб уникнути конфліктів і негараздів у дорозі.

9 липня 2022 року. Хапайте похідний рюкзак і вперед до подорожей – Місяць цього дня прихильний! Позитивно позначаться відрядження, туристичні походи та тривалі поїздки. Якщо у цей день поїздки не входять до ваших планів, то просто оберіть на прогулянку з близькими людьми.

10 липня 2022 року. Цього дня подорожі не те, що не рекомендовані, вони навіть заборонені. Будинок-робота-будинок – це ідеальний сценарій на сьогодні, жодних зайвих поїздок та іногородніх зустрічей. У цей час високий ризик аварій, втрати особистих речей та непорозумінь із випадковими супутниками.

11 липня 2022 року. Відкладіть відрядження та відпустку на інший сприятливіший день. У цей день велика ймовірність аварій та неприємностей, пов’язаних із транспортними засобами. Якщо ваша подорож вже почалася, то будьте дуже обережні, мінімізуйте стреси, споживання алкоголю та нікотину.

12 липня 2022 року. Гарний час для відряджень чи туристичних подорожей. Час, проведений у дорозі та на відпочинку, дозволить розширити комунікації та насититися корисними ідеями.

13 липня 2022 року. Не варто цього місячного дня здійснювати якісь поїздки. Великий рівень розсіяності, ймовірність ДТП та забудькуватість щодо дрібних речей: ключів, документів, грошей.

14 липня 2022 року. Середина циклу – добрий час для отримання нових вражень. Подорожі – це найвірніший вибір. Не має особливого значення, як далеко ви поїдете: це може бути інша країна чи пікнік у сусідньому гаю. Головне те, що це дозволить зберегти ту енергію, яка так необхідна в другій половині місяця.

15 липня 2022 року. Активність має супроводжувати всі сфери життя. День чудовий для екскурсій, відвідування нових міст, походів та інших видів подорожей.

16 липня 2022 року. Обмежень для мандрівок немає. Особливо якщо у вас є можливість здійснити поїздку самостійно. Ви чудово проведете час у прогулянках іншим містом.

17 липня 2022 року. Місячний цикл сприятливий для будь-яких поїздок. Ви можете з користю з’їздити в інші міста або невідомі місця вашого рідного міста.

18 липня 2022 року. Найбільш продуктивними будуть відрядження, здійснені цього дня. Розважальні подорожі також підуть на користь і принесуть масу позитивних емоцій.

19 липня 2022 року. Подорожі разом із вашими друзями запам’ятаються вам надовго. Місячний календар подорожей на липень 2022 радить, що будь-які поїздки будуть легкими та приємними. Вибирайте абсолютно будь-який напрямок – і вперед. Абсолютно не має значення, який саме транспорт ви оберете для своєї подорожі.

20 липня 2022 року.  Період сприятливих поїздок закінчився. Тепер доведеться почекати з подорожами та відпочинком. Не варто ризикувати та здійснювати дальні поїздки, ви можете накликати на себе лихо.

21 липня 2022 року.  Не варто робити надто тривалі поїздки. Але невеликі подорожі та прогулянки оновлять вашу енергію та емоційний стан.

22 липня 2022 року. Від подорожей варто відмовитись. Побудьте вдома. Прогуляйтеся пішки до найближчого парку. Тривалі відрядження та поїздки можуть принести вам деякі неприємності. Тому постарайтеся їх відкласти будь-якими способами.

23 липня 2022 року. На подорожі також впливає загальний вплив дня. Відкладіть подорожі. Відрядження будуть невдалими, а відпочинок не принесе того захоплення, на яке ви розраховуєте.

24 липня 2022 року. День досить травмонебезпечний, а тому далеку дорогу краще відкласти. Якщо ж ви все-таки вирушили в подорож, то чекайте, що ваші супутники можуть виявляти злість і агресію, тримайте себе в руках. По можливості перенесіть подорож на більш сприятливий день.

25 липня 2022 року. Ось сьогодні ви якраз можете вирушити в далеку дорогу. Дорога обіцяє бути простою, невимушеною та дуже позитивною. Якщо ви хочете упорядкувати свій духовний стан, то негайно вирушайте в подорож. Якщо немає можливості поїхати у відпустку, відпочинок з близькими друзями на природі піде вам на користь.

26 липня 2022 року. Ми не радимо вам вирушати у далекі подорожі та на тривалий термін. Спокійно можете здійснювати дрібні поїздки, які займуть кілька справ. Якщо ж ви вирішите відправитися в далеку дорогу, то уважно стежте за своїм майном, оскільки вас можуть оточувати шахраї. Також будьте обережні, уникаючи травм. У жодному разі не погоджуйтесь на несподівані пропозиції кудись поїхати.

27 липня 2022 року. Сьогодні вам не слід вирушати в жодні види поїздок. Чи це далека дорога або коротке відрядження, всі ваші плани зірвуться, і все піде не так, як ви того хотіли. Ви, швидше за все, посваритеся з вашими попутниками або отримаєте серйозну травму.

28 липня 2022 року. Залишайтеся сьогодні вдома. Дорога може бути дуже непередбачуваною і навіть небезпечною. Ми радимо вам відправитися в подорожі на початку нового місячного періоду, тому ви захистите свій організм від негативного впливу Місяця.

29 липня 2022 року. Зате для відпочинку та різноманітних подорожей день дуже вдалий. Докладно спланована поїздка заздалегідь із близькими людьми принесе багато позитивних моментів.

30 липня 2022 року. Місячний календар подорожей на липень 2022 року радить, що цей день сприятливий для поїздок та початку тривалих подорожей.

31 липня 2022 року.  Ця доба не особливо сприятлива для будь-яких подорожей. Варто перенести поїздки, відпочинок та відрядження на інший період часу, і навіть придбати квитки на майбутню поїздку сьогодні не варто. Існує велика можливість отримати травму в дорозі або захворіти, що призведе до значних незапланованих витрат.


Check Also

Гороскоп на липень 2022 року детально по дням

Незабаром закінчиться перший місяць літа, і тому, щоб ви були готові до нових сюрпризів долі, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *