Home / Дозвілля / Місячний календар на лютий 2021 року по дням

Місячний календар на лютий 2021 року по дням

Місячний календар на лютий 2021 року  зі вказівкою днів молодика, повного місяця, чвертей Місяця, розташування Місяця в знаках Зодіаку, а також сприятливих і не сприятливих місячних днів.

Місячний календар на лютий 2021 року

Місячний календар на лютий 2021 року по дням

Місячний календар на лютий 2021 року  дозволить Вам майже завжди бути в курсі того, який в даний момент Місяць, і яка фаза Місяця. Місячний календар зможе посприяти Вам у плануванні своїх справ з мінімальними втратами часу і зусиль. Календар місячних днів зможе допомогти Вам визначити сприятливі і несприятливі дні місяця.

Найбільш сприятливі дні в лютому 2021 року – 1, 2, 3, 12, 17, 18, 20, 24, 25

Несприятливі дні в лютому 2021 року – 7

Місяць 3 фаза

1 лютого 2021, понеділок, 20 місячний день з 20:21, Місяць у Терезах з 14:25. Відсійте другорядне від головного, зосередьтеся на важливих справах. Сил вистачить для завершення старих проектів і початку нових. Період сприятливий для прояву наполегливості, реалізації амбіцій. Не заборонено заводити з начальником серйозну розмову, відправлятися у відрядження, міняти місце роботи. Удача посміхнеться тим, хто займеться пошуком нових партнерів, інвесторів, рекламою бізнесу. Вдома займіться прибиранням або реорганізацією житлового простору.

2 лютого 2021, вівторок, 21 місячний день з 21:48 Місяць у Терезах. З ранку визначтеся з планом роботи на день, дотримуйтеся його. Беріться за важливі проекти, ви успішно реалізуєте їх. Не відмовляйтеся від можливості попрацювати в команді, прислухайтеся до порад колег, разом ви досягнете більшого. Сприятливий час для проведення фінансових транзакцій, інвестицій, оформлення кредиту. Зустріньтеся з родичами і друзями, спілкування з ними принесе задоволення. Не забороняється займатися господарськими справами.

3 лютого 2021, середа, 22 місячний день з 23:16, Місяць в Скорпіоні з 17:15. Ви з легкістю сконцентруєтеся на новій інформації, швидко її засвоїте, тому день рекомендується присвятити самоосвіті. Вітається індивідуальна робота, контактів з начальником або колегами краще уникати через високий ризик виникнення конфліктних ситуацій. Заборонено вкладати гроші в погано продумані проекти, відмовтеся від фінансових транзакцій, що пов’язані з великими сумами. Аналізуйте інформацію, що надходить, складайте плани.

4 лютого 2021, четвер, 23 місячний день з 00:44, Місяць в Скорпіоні. Обстановка розжарюється, тому бажано усамітнитися. Уникайте спілкування з оточуючими, щоб не посваритися з ними. Заборонено починати нові проекти, займіться рутинними справами, які ви можете виконувати в звичному темпі. Вдома ставте перед собою прості завдання, відкладіть грандіозний ремонт або генеральне прибирання, які заберуть у вас багато сил. Не можна відкривати кредити, проводити грошові операції з великими сумами. Дрібні витрати не протипоказані.

Місяць 4 фаза

5 лютого 2021, п’ятниця 24 місячний день з 2:13, Місяць у Стрільці з 20:17. Удача буде на боці тих, хто не буде лінуватися, постарається викластися на всі сто. Рекомендується займатися важливими проектами, розглядати спірні моменти. Швидко вирішувати і рутинні проблеми. Вдома успішно пройде ремонт, прибирання, перестановка меблів. На роботі консультуйтеся у начальника, працюйте в одній команді з колегами. Рушайте на пошуки нових ділових партнерів, інвесторів. Сприятливий період для інвестицій, фінансових операцій, відкриття кредиту.

6 лютого 2021, субота, 25 місячний день з 3:42, Місяць у Стрільці. Тим, у кого вихідний, рекомендується відновити сили на психологічному і фізичному рівнях. Решті краще зайнятися простою роботою, рутинними справами, що не вимагають великих зусиль. З босом спілкуйтеся при виникненні такої необхідності, почекайте з пошуком нових партнерів, запуском грандіозних проектів. Відкладіть генеральне прибирання і ремонт, розсортуйте речі, щоб відсіяти непотріб, позбутися від нього. Задоволення принесе робота на кухні.

7 лютого 2021, неділю, 26 місячний день з 5:08, Місяць у Козерозі з 23:52. Через нездатність раціонально мислити, не рекомендується братися за важливі справи. Місячний календар на лютий 2021 року радить не поспішати, будьте уважні до дрібниць, щоб не допустити грубих помилок. Несприятливий час для зміни роботи, серйозних розмов з начальником. Вітаються духовні практики. Вирушаючи на шопінг, обмежте себе невеликими витратами. Не заборонено оформляти споживчий кредит. Вдома займайтеся тими господарськими справами, на які не йде багато сил і часу.

8 лютого 2021, понеділок, 27 місячний день з 6:23, Місяць у Козерозі. Робота будь-якої складності буде виконуватися швидко, вам не доведеться прикладати багато зусиль для вирішення спірних питань. Рекомендується почати проекти, які ви постійно відкладали. Ефективними виявляться рекламні акції, пошуки інвесторів, нових партнерів. Удача посміхнеться тим, хто вирішить змінити рід діяльності, обговорити з босом перспективу кар’єрного росту. Вдома не можна перепрацьовувати, займатися господарськими справами з останніх сил.

9 лютого 2021, вівторок, 28 місячний день з 7:28, Місяць у Козерозі. Нейтральний день для запуску нових проектів. Вирішивши присвятити час і сили такої роботи, дочекайтеся другої половини дня, не перевантажуйте організм з самого ранку. Призначте зустріч з діловими партнерами, запропонуйте під писання вигідних угод. Вітається розширення штату, інвестиції в розвиток компанії. Сприятливий час для поліпшення житлових умов шляхом ремонту або перестановки меблів. Не заборонено давати гроші в борг, відвідувати казино, проводити фінансові транзакції.

10 лютого 2021, середа, 29 місячний день з 8:40, Місяць у Водолії з 4:22. День відновлення сил, відпочиньте, візьміть вихідний. Якщо з роботи не відпускають, не звалюйте на свої плечі відповідальність за грандіозні проекти. Розберіть документацію, проаналізуйте інформацію, що надходить, складіть плани дій. Вітаються духовні практики з метою усунення негативних психологічних програм, страхів. Не заборонено декорувати житловий простір. Перенесіть заплановані на сьогодні поїздки.

Молодик о 22:05

11 лютого 2021, четвер, 30 місячний день з 8:33, 1 місячний день з 22:05, Місяць у Водолії. Залишіться вдома. Якщо такої можливості немає, не беріться за складну роботу. Викластись на 100% для завершення старих проектів. Уникайте спілкування з начальником, не заводьте розмову про звільнення, вступ в нову посаду. Невелике прибирання вдома вітається, а ремонт і перестановку меблів відкладіть на потім. Скасуйте зустрічі з друзями, рідними, щоб уникнути конфліктних ситуацій через підвищену нервозність. Почекайте з відрядженням і подорожжю з метою відпочинку.

Зростаючий Місяць 1 фаза

12 лютого 2021, п’ятниця 2 місячний день з 8:53, Місяць в Рибах з 10:27. У першій половині дня бережіть сили, у другій приступайте до нових проектів. Призначайте зустрічі і ділові переговори. З начальником серйозні теми краще не піднімати, щоб мінімізувати ризик виникнення конфлікту. На шопінг вирушайте за складеним  заздалегідь списком. Період сприятливий для інвестицій в бізнес, проведення фінансових транзакцій. Гарний час для збирання, ремонту, декорування житла. Вітається робота на земельній ділянці.

13 лютого 2021, субота, 3 місячний день з 9:08, Місяць в Рибах. Чиніть опір бажанням взятися за нові справи, завершіть спочатку старі. Зосередьтеся на простих завданнях, не використовуйте спірні питання, так як конфронтації не уникнути. Будьте обережними, дійте послідовно і уважно. Не приймайте рішення, не зваживши попередньо всі «за» і «проти». Господарські справи відкладіть, навіть легке прибирання завершиться погано. Готувати їжу не забороняється. Великий ризик втратити гроші, тому відмовтеся від інвестицій, покупки нерухомості.

14 лютого 2021, неділю, 4 місячний день з 9:20, Місяць в Овні з 18:57. Відмовтеся від ідеї почати сьогодні серйозну розмову з босом. Думки оточуючих зайняті особистими проблемами, ваші взяти до уваги вони не зможуть. На роботі не завантажуйте себе складною роботою, зупиніться на рутинних зобов’язання, завданнях, які ви можете виконувати не поспішаючи. Гарний час для шопінгу, інвестицій, проведення грошових транзакцій, що пов’язані з великими сумами. Сприятливий період для перестановки меблів, ремонту, генерального прибирання.

15 лютого 2021, понеділок, 5 місячний день з 09:31 Місяць в Овні. Час збирати плоди роботи, виконаної в минулому. Вітається запуск нових проектів. Інвестуйте сили в великі справи, не відмовляйтеся від допомоги оточуючих. Не приймайте важливі рішення, без поради у колег. Уникайте серйозних розмов з начальником. Причин скасовувати зустрічі з родичами і друзями немає, спілкування порадує вас. Довгострокові подорожі перенесіть, відправлятися можна в короткострокові. Небажано займатися прибиранням і ремонтом.

16 лютого 2021, вівторок, 6 місячний день з 09:41 Місяць в Овні. Слушна нагода для того, щоб зробити ривок вперед. Це період нових починань, активних дій. Місячний календар на лютий 2021 року  радить не відкладати вирішення серйозних спірних моментів, але не переходьте до них відразу, розберіться спочатку з дрібними проблемами. Вітається відкриття власного бізнесу, укладання угод з новими партнерами, інвесторами. Немає приводу скасовувати серйозну розмова з босом, проведення фінансових транзакцій. Не уникайте оточуючих, сьогодні вас чекають цікаві нові знайомства.

17 лютого 2021, середа, 7 місячний день з 9:51, Місяць у Тельці з 6:13. Просіть про допомогу, якщо її потребуєте, на ваше прохання відгукнуться. Період сприятливий для укладання мирових. Рекомендується зайнятися пошуком нових партнерів, важливими переговорами. Скористайтеся моментом і укладіть вигідну угоду. Не забороняється змінювати місце роботи, оформляти кредити. Дозволяється відправитися на шопінг, але утримайтеся від великих витрат. Зустріньтеся з родичами і друзями, будьте відкриті для нових знайомств. Відвідайте святкові заходи.

18 лютого 2021, четвер, 8 місячний день з 10:03, Місяць у Тельці. Обмежтеся дрібними витратами, невеликими інвестиціями. Відкладіть фінансові транзакції, що пов’язані з великими сумами грошей. Почекайте з генеральним прибиранням, ремонтом або перестановкою меблів. Займіться господарськими справами, які не віднімають у вас багато часу і сил. На роботі не уникайте колег, відмовтеся від індивідуальної праці на користь колективної. Почніть прислухатися до порад товаришів по службі. Не беріться за нові проекти, присвятіть день виконанню рутинних завдань.

19 лютого 2021, п’ятниця 9 місячний день з 10:17 Місяць у Близнюках з 19:03. Несприятливий період для нових починань. Поверніться до старих проектів, виконуйте завдання, які вам по плечу. Перед прийняттям важливих рішень зважуйте всі «за» і «проти». Менше контактуйте з оточуючими, відмовтеся від будь-яких грошових операцій. Заборонено брати кредит, позичати у знайомих. Вдома займіться прибиранням. Не рекомендується спілкуватися з босом, міняти роботу, призначати зустрічі з партнерами.

Зростаючий Місяць 2 фаза

20 лютого 2021, субота, 10 місячний день з 10:36 Місяць у Близнюках. Не сидіть на місці, займіть активну життєву позицію. Рекомендується встигнути все по максимуму, працювати дозволяється, як над старими, так і над новими проектами.

Однаково продуктивним виявиться індивідуальний і колективний труд, який вибрати – вирішувати вам. Не відкладайте господарські справи, залучайте до них родичів.  Місячний календар на лютий 2021 року  рекомендує, що не забороняється брати в борг, оформляти кредит, інвестувати кошти. Скасуйте подорожі. Якщо ви вже вирушили в дорогу, продовжуйте шлях на наступний день.

21 лютого 2021, неділю, 11 місячний день з 11:02, Місяць у Близнюках. Несприятливий час для фінансових транзакцій, інвестицій і відкриття кредитів. Ризик втратити гроші високий. Вітається легке прибирання, з генеральним почекайте, як і з початком ремонтних робіт. Доброю ідеєю стане звільнення житлового простору від мотлоху. До нових починань приступайте, якщо впевнені в своїх силах. Тим, кого мучать сумніви, рекомендується повернутися до рутинних справ. Не йдіть на поводу у емоцій, приймайте зважені рішення.

22 лютого 2021, понеділок, 12 місячний день з 11:39, Місяць у Раку з 6:49. Залишіться вдома, якщо є така можливість. Тим, у кого не вийшло взяти вихідний, рекомендується зайнятися простою роботою, що не віднімає багато сил. Скасуйте призначені на сьогодні зустрічі з інвесторами, партнерами. Уникайте перевтоми. Вдома заборонено займатися господарськими справами, замість цього розслабтеся, помедитуйте, почитайте улюблену книгу. Вітаються прогулянки на свіжому повітрі. Знайдіть час для родичів, будьте терплячі по відношенню до них.

23 лютого 2021, вівторок, 13 місячний день з 12:31, Місяць у Раку. Заборонено відправлятися на шопінг, відкривати кредит, інвестувати гроші. Будь-яку фінансову транзакцію відкладіть. Не перевантажуйте себе домашніми клопотами, почекайте з ремонтом, генеральним прибиранням. Займіться духовною практикою, розслабтеся з улюбленою книгою в руках, хорошою ідеєю стане піша прогулянка. Зустріньтеся з рідними, зміцніть сімейні узи. У спілкуванні з близькими згладжуйте гострі кути, щоб уникнути конфліктів, ризик виникнення яких високий.

24  лютого 2021, середа, 14 місячний день з 13:38 Місяць у Леві з 15:18. Проаналізуйте минуле, виправте допущені помилки. Складіть план дій, обдумавши всі деталі. Для активних дій з метою початку нових проектів час невідповідний. Несприятливий період для зміни роботи, але хороший для розширення сфери ділового впливу за рахунок укладання вигідних контрактів, співпраці з новими інвесторами. Домашні справи почекають, небажано займатися навіть легким прибиранням. Нейтральний день для спілкування, уникати оточуючих не варто.

25 лютого 2021, четвер, 15 місячний день з 14:59 Місяць у Леві. Не сидіть на місці, щоб не стати заручником депресії. Удача посміхнеться всім, хто буде активним, візьметься за нові проекти, включаючи масштабні складні. Відповідний день для зміни роботи, серйозної розмови з начальником, підписання нових договорів з партнерами. Вітаються інвестиції будь-яких розмірів, відсотки від вкладень повернуться до вас швидко. Тим, у кого проблеми з фінансовою базою, не забороняється брати кредит. На сьогодні плануйте подорожі, відрядження.

26 лютого 2021, п’ятниця 16 місячний день з 16:25 Місяць у Діві з 20:05. Почекайте з поверненням боргів, відкладіть проведення фінансових транзакцій. Ризик зіткнутися з великими грошовими втратами, високий. Удача буде на боці тих, хто займеться рекламними акціями, діловими переговорами. Інші відповідальні справи перенесіть на потім. Вітається прибирання будинку. Якщо є можливість, візьміть вихідний і присвятіть день домашнім клопотам. Не контактуйте з оточуючими без необхідності, в іншому випадку сварки не минути.

Повний місяць о 11:17

27 лютого 2021, субота, 17 місячний день з 17:55, Місяць в Діві. Для завершення важливих проектів сил не вистачить, тому їх початок відстрчте. Сприятливий період для відпочинку, відновлення на фізичному і психоемоційному рівні. На роботі не проявляйте ініціативу, займіться рутинними справами. Небажано вступати в нову посаду, демонструвати напористість. Обережними рекомендується бути представникам творчих професій. Для проведення грошових транзакцій час нейтральний. Скасовувати подорож, причин немає.

Місяць 3 фаза

28 лютого 2021, неділю, 18 місячний день з 19:25, Місяць у Терезах з 22:17. Відпроситися з роботи, щоб провести день в колі рідних. Спілкування з близькими принесе задоволення. Відпочиньте активно, з користю для здоров’я. Той, хто змушений працювати сьогодні, повинен зайнятися плануванням, аналізом інформації. Почекайте з запуском нових проектів, не ставте перед собою складні завдання. Уникайте спілкування з начальником, будьте стриманими, не демонструйте оточуючим агресію. Через ризик порушити гармонію будинку, відкладіть господарські справи.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *