Home / Дозвілля / Місячний календар весіль на січень 2021 рік по дням

Місячний календар весіль на січень 2021 рік по дням

Місячний календар весіль на січень 2021  із зазначенням днів молодика, повного місяця, чвертей Місяця, розташуванням Місяця в знаках Зодіаку. Також сприятливих і несприятливих місячних днів для весільних урочистостей. Місячний календар весіль дозволить Вам майже завжди бути в курсі того, який  в даний момент Місяць. Місячний календар весіль зможе посприяти Вам у плануванні дати весілля і допоможе визначити сприятливі дні весілля.

Місячний календар весіль на січень 2021 року по дням

Місячний календар весіль на січень 2021 рік по дням

1 січня 2021: 18,19 – місячні дні, несприятливий день для шлюбьу, 18 – місячний день. Один з найгірших днів для одруження, перенесіть важливу дату на інший сприятливий день. Сім’ї, створені в цей місячний день приречені на розпад – розчарування чекають обох партнерів, недоліки дратують, гармонія відсутня, любов швидко проходить. У шлюбіі, укладеному в цей вісімнадцятий день, будуть постійними сварки, недомовки, з’ясування відносин. Також можливі фінансові труднощі, що не згуртують вас, а ще більше віддалять одне від одного.

2 січня 2021: 19,20 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.19 – місячний день. Негативний, важкий день для створення сім’ї! Люди, які ризикнули з’єднати себе узами шлюбу, приречені на недовге спільне життя, яке буде постійно супроводжуватися сварками, недомовками, з’ясовуваннями відносин. Кожен в шлюбі проявить свої найгірші сторони характеру, шлюб буде неспокійним. Нестабільність і постійні фінансові труднощі цілком можливі в таких сім’ях.

3 січня 2021: 20,21 – місячні дні, сприятливий день  для шлюбу.20 – місячний день. Непоганий день для створення сім’ї, укладення шлюбу для тих, хто часом перевірив свої почуття, упевнений в своєму рішенні. Довгим і щасливим буде шлюб для тих, хто пов’язаний духовними силами, хто прагне до самовдосконалення і саморозвитку. Сьогодні варто відмовитися від походу в РАГС прагматикам, атеїстам, їх внутрішня енергія не поєднується зі світлою енергією космосу. Такі сім’ї можуть бути недовговічними, швидко зруйнуватися.

4 січня 2021: 21,22 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 21 – місячний день. Цілком сприятливий день для одруження абсолютно всіх, особливо для творчих людей. Якщо ви або ваша половинка письменник, актор, художник, музикант, сміливо вирушайте під вінець! Ваш шлюб буде наповнений взаємністю і гармонією!

Щоб цей день запам’ятався надовго, зробіть церемонію цікавою, незвичайною з сюрпризами для гостей і другої половинки. Є така прикмета – як цей день пройде, таким і буде ваше сімейне життя, тому, якщо хочете спокійного, затишного життя, то і день весілля повинен бути не пишним і бурхливим, а в затишному колі близьких людей. Якщо ж ви обидва ведете активний спосіб життя, то і цей день нехай запам’ятається чимось грандіозним.

5 січня 2021: 22 – місячний день, сприятливий день для шлюбу. 22 – місячний день. Місячний календар весіль на січень 2021  радить, що цей місячний день не так вже й поганий для створення шлюбних уз. Але якщо є будь-які сумніви з приводу вашого партнера, то краще цю дату відкласти до кращих часів. Вважається, що енергія цього дня заряджає шлюбний союз, тому якщо ви зважилися на весілля.

То воно повинно  бути грандіозним, галасливим, веселим, з іграми, танцями, конкурсами, з великою кількістю страв і пиття. Чим більше позитиву, тим міцніша сім’я. Шлюби, укладені в цей день бувають міцними і стабільними, але обидва партнери повинні постійно розвиватися, щоб не бути нудними одне одному. Матеріальні цінності повинні бути не на першому місці в таких сім’ях, це негативним чином може позначитися на стосунках подружжя.

6 січня 2021: 22,23 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 22 – місячний день. Цей місячний день не так вже й поганий для створення шлюбних уз. Але якщо є будь-які сумніви з приводу вашого партнера, то краще цю дату відкласти до кращих часів. Вважається, що енергія цього дня заряджає шлюбний союз, тому якщо ви зважилися на весілля, то воно  повинно бути грандіозним, галасливим, веселим, з іграми, танцями, конкурсами, з великою кількістю страв і пиття. Чим більше позитиву, тим міцніша сім’я. Шлюби, укладені в цей день бувають міцними і стабільними, але обидва партнери повинні постійно розвиватися, щоб не бути нудними одне одному.

Матеріальні цінності повинні бути не на першому місці в таких сім’ях, це негативним чином може позначитися на стосунках подружжя.

7 січня 2021: 23,24 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.23 – місячний день. Абсолютно невідповідний час для створення сім’ї! Рідкісне весілля в цей день обходиться без агресії з боку гостей, якихось неприємних моментів. У цей день дуже активні всі темні енергії, тому союзи, створені в цей день, приречені на швидке руйнування відносин. Труднощі, в тому числі і фінансові розчарують і віддалять вас одне від одного з перших же днів спільного життя. Тому, по можливості, перенесіть  дату народження сім’ї на більш сприятливий час.

8 січня 2021: 24,25 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 24 – місячний день. День не зовсім хороший для одруження, тому по можливості краще перенести дату весілля. Проте, для тих пар, у яких духовні цінності домінують над матеріальними, шлюб може виявитися цілком вдалим і гармонійним. Ті, хто планують обзавестися великою кількістю дітей – ідеальний час для створення сім’ї, енергія цього дня сприяє і супроводжує цього! Якщо ви не плануєте велику кількість дітей або бажаєте якийсь час просто пожити для себе, то перенесіть дату свого одруження на інший день.

9 січня 2021: 25,26 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 25 – місячний день. Поганий день для весіль і заручин, починати сімейне життя сьогодні протипоказано. Ще раз добре обдумайте своє рішення, прислухайтеся до відчуттів, які відчуваєте по відношенню до партнера, до тієї людини, з яким ви збираєтеся пов’язати свою долю на довгі роки.

Якщо ви абсолютно впевнені в своїх почуттях, не варто в цей день ходити в  РАГС, тому що сім’ї, створені в цей день, будуть постійно відчувати матеріальні труднощі. А це неодмінно позначиться на вашому психоемоційному стані, що викличе розлади і душевний дискомфорт. Цей день ідеально підходить для розлучень, вони проходять спокійно і без істерик.

10 січня 2021: 26,27 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 26 – місячний день. Неоднозначний день для укладення шлюбу – сім’я може бути і щасливою і недовговічною в рівній пропорції, якою вона буде залежить тільки від вас самих.

Якщо обоє з подружжя живуть в гармонії зі світом і з самим з собою, якщо їм не чужі співчуття і духовний саморозвиток, то такий шлюб стане ідеалом для оточуючих. Якщо ж молодята далекі від духовних цінностей, не мають добрих друзів, така сім’я не стане щасливою, шлюб приречений на розпад, навіть якщо ці якості відносяться тільки одному з подружжя.

11 січня 2021: 27,28 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 27 – місячний день. Місячний календар весіль на січень 2021  радить, що вдалий день для наречених, особливо для людей в зрілому віці, з багатим життєвим досвідом. Для молодих пар теж хороший день. Одна умова має бути дотриманою в цей день – скромність церемонії без суєти, розмаху, без бурхливих веселощів. Торжество має пройти спокійно, по-сімейному тихо. Чим скромніше весілля, тим щасливіша сім’я – так говорить повір’я. Укладені в цей день шлюби, довговічні, сім’ї живуть в грошовому достатку, в любові і вірності.

12 січня 2021: 28,29 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 28 – місячний день. Нейтральний день для створення сімейних уз, останній день місячного циклу, коли ще можна піти в РАГС. Щасливим шлюб буде для людей з великим життєвим досвідом, але рекомендовано торжество провести  не бурхливо, а в формі тихого весільного вечора в колі близьких людей. Молодим парам краще перенести дату поєднання одне з одним в цей день, так як на їх сімейні відносини будуть впливати батьки обох сторін, що призведе до сімейних розбіжностей подружжя. Такі шлюби, як правило, швидко розпадаються.

13 січня 2021: 29,1,2 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.29 – місячний день. Жахливий час для створення сім’ї! Імовірність недовговічності такого шлюбу дуже висока! Подружжя швидко розчаровуються одне в одному, часто конфліктують і після швидкого розлучення рідко залишаються друзями. Відбуваються неприємні всім розділ майна, докори, які таять в собі образу на довгі роки. Тим самим швидко забувається та сама “любов”, якщо вона була колись. Не рекомендується в цей день навіть планувати весілля з партнером, у вас можуть виникнути розбіжності, які приведуть до конфлікту.

14 січня 2021: 2,3 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 2 – місячний день. Вдалий день для укладання шлюбу, сім’я буде міцною і надійною в тому випадку, якщо рішення прийнято обдумано. Партнери будуть щасливі, підтримуючи і доповнюючи одне одного, ставши другими половинками. Розуміння в такій сім’ї забезпечено з півслова, з півпогляду.

Цей місячний день особливо хороший для тих людей, які ведуть активний спосіб життя. Відвідування, намети, екстрим, подорожі … .якщо все це є невід’ємною частиною вашого життя, то цей день ідеальний для укладення шлюбу!

15 січня 2021: 3,4 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 3 – місячний день. Не ризикуйте відправлятися в цей день в РАГС, оскільки третій місячний день не можна назвати вдалим. Життя в шлюбі може вийти нестабільним і непередбачуваним. Але це не відноситься до тих людей, які шукають в житті не спокійної течії, а екстриму і пригод. Для таких людей шлюб може виявитися цілком щасливим, але за умови, що обидвоє прагнуть до яскравого і незвичайного життя. Якщо ж один з партнерів марить пригодами, а інший спокійний і весь домашній, то такий шлюб приречений на страждання, нерозуміння.

16 січня 2021: 4,5 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу. 4 – місячний день. Нейтральний день для створення сім’ї. Якщо запланована дата збіглася з цим місячним днем і рішення добре обдумано, то можна рішуче йти в РАГС. А якщо ви прийняли таке рішення раптово, то весілля варто перенести на інший день, так як щастя він не принесе, буде суцільним потоком йти пошук компромісів. Чи варто цьому присвятити все своє життя? Якщо люди погано пізнали одне одного, то можливі і часті сварки в шлюбі. Незважаючи на те, що цей день нейтральний, існуючі ризики зобов’язують поставитися до нього обдумано і серйозно.

17 січня 2021: 5,6 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу.5 – місячний день. Але якщо ви не прагнете спокійного розмінного життя, прагнете до подорожей, нових вражень і пригод, то цей день без всякого сумніву ваш!

18 січня  2021: 6,7 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 6 – місячний день. Місячний календар весіль на січень 2021  радить, що цей день дуже підходить для укладання шлюбів і створення сім’ї! Ваш шлюб буде довгим і щасливим, якщо ви обоє любите тихі і затишні сімейні вечори, якщо не прагнете відправитися в екстримальні походи з льодорубом в руках підкорювати снігові вершини, якщо не любите “тусовки”, суєту, скупчення великої кількості людей, нехай навіть, друзів. Пари, які вирішили створити сім’ю на шосту місячну добу, будуть нагороджені мудрістю, будуть легко ставитися до недоліків одне одного, прощати слабкості. Але якісь сюрпризи не виключаються.

19 січня 2021: 7,8 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу.7 – місячний день. Сьомий місячний день нейтральний в усіх відношеннях. Виняток становлять люди творчі і ті, хто так чи інакше пов’язаний з творчістю, для них це найкращий день. Тому, якщо ваш партнер і ви самі артисти, художники або письменники, наприклад, можете сміливо відправлятися в цей місячний день в РАГС. Ваш союз буде наповнений взаєморозумінням і любов’ю! Крім цього вас чекає повноцінне спілкування з партнером, довірчі відносини з ним і повна гармонія, надихаюча на творчі справи. Потрібно пам’ятати тільки про одне – щоб зберегти такий шлюб надовго, потрібно навчитися обходити сварки стороною, вчасно йти від них.

20 січня 2021: 8,9 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 8 – місячний день. День не підходить для укладання шлюбу, сімейних уз, так як є припущення, що вони можуть бути недовговічними через постійні з’ясування відносин. Також можливі складнощі в бюджеті вашої родини, з якої непросто буде знайти вихід. Цей день гарний для тих, хто йде по життю просто – з рюкзаком за плечима або з веслами в руках, без будь-яких складнощів. Якщо вас ваблять до себе незвідані далі, сміливо вирушайте зі своєю супутницею в РАГС!

21 січня 2021: 9,10 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу. 9 – місячний день. Абсолютно невідповідний для весіль день, навіть якщо дата запланована давно, краще її скасувати і перенести. Тих хто проігнорує чекають великі розчарування одне в одному, роздратування з приводу якихось недоліків обранця переросте в щось більше, з чим не захочеться змиритися. Тому найкраще перенести день весілля на більш сприятливий, тоді шанс на щасливе життя збільшиться в кілька разів.

22 січян 2021: 10,11 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.10 – місячний день. Для створення сім’ї хороша місячна доба. Вона ніяк не залежать від характеру, захоплень партнерів, Місяць на всіх впливає позитивно. Тим, хто пов’яже себе узами шлюбу в цей день, буде забезпечена хороша сім’я зі своїми традиціями, ритуалами, правилами. Можливо, в родині буде багато дітей і всі вони будуть поважати і шанувати батьків. Якщо ви швидко досягнете в сім’ї взаєморозуміння, то шлюб буде довгим і міцним. У зворотному випадку, може стати недовгим.

23 січня 2021: 11,12 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.11 – місячний день. Для одружень хороший день, особливо для тих, хто впевнений у своїй любові, для тих, хто вже пожив в цивільному шлюбі і вивчив всі достоїнства і недоліки одне одного і може ставитися до них поблажливо. Для тих, хто обговорив всі моменти спільного життя і усвідомлено йде на цей крок, немає ніяких перешкод вирушати в РАГС! Для тих, хто ще сумнівається в партнері, не варто поєднуватися шлюбними узами в цю одинадцяту добу, так як вас може спіткати розчарування, з яким буде важко впоратися не довіряючим одне одному людям.

24 січня 2021: 12,13 – місячні дні, нейтральний день для шлюбу.12 – місячний день. Дванадцятий день Місяця вважається нейтральним для створення сім’ї. Ідеальний час для тих, у кого довірчі відносини і духовна близькість, їм можна не тільки в РАГС, а й пройти таїнство вінчання. Як правило, такі люди не з чуток знають, що таке любов до ближнього, співчуття, самопожертва. Їх чекає довгий і гармонійний шлюб, розлучення, вкрай рідкісне явище в таких сім’ях. Якщо ви в цей день посваритесь зі своєю половинкою, то це послужить поганим знаком для майбутньої сім’ї. Майте це на увазі.

25 січня 2021: 13,14 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.13 – місячний день. Людям, що створює брак в цей день варто пам’ятати, що їхній шлюб, можливо, буде нестабільним і недовгим. Цей день несприятливий для укладення сімейних уз. Проте, цей день благоволить тим, у кого професія пов’язана з наукою, журналістикою і подорожами. Якщо ви представник цієї професії, сміливо крокуйте з коханою в РАГС! Вдалими, гармонійними і щасливими виходять шлюби і тих, хто перебуває на порозі будь-яких соціальних змін.

26 січня  2021: 14,15 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.14 – місячний день. Місячний календар весіль на січень 2021  радить, що невдалий день для одруження, потрібно постаратися перенести цю подію на інший період. Але і в цей день не обійшлося без винятків. Саме на чотирнадцяту місячну добу можуть сміливо поєднуватися ті, хто давно перевірив почуття на міцність, поживши якийсь час разом і для тих, у кого цей шлюб не перший. А також сприятливий день для людей зрілого віку. Їх союзи будуть довгими, міцними і цілком гармонійними, взаєморозуміння і довіра пануватиме в сім’ях. Місяць наділяє шлюби в цей день потужною енергією, яку люди будуть використовувати на зміцнення своїх спілок або на їх руйнування.

27 січня 2021: 15,16 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.15 – місячний день. Категорично не рекомендується укладати шлюби в цей місячний день, космічна енергія якого несе в собі руйнування всіх процесів. Молоді люди не повинні сьогодні переступати поріг РАГСу, в іншому випадку, їх чекає швидкий розрив відносин. Але можуть вступати в шлюб ті, хто це робить не в перший раз і ті, хто знаходяться в зрілому віці, так як для них це не спонтанне, а цілком обдумане рішення.

28 січня 2021: 16,17 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу. 6 – місячний день. Відмінний день для планування, заручин, подачі заяви в РАГС, обмірковування весільної подорожі! Якщо передбачається галасливе весілля в цей день з великою кількістю гостей і запрошених, то варто перенести його на інший, енергетично сильний день. Шістнадцята доба Місяця здатна  схиляти до сонливості, до розслаблення, тому для більш скромних весільних вечорів час підходящий.

29 січня 2021: 17,18 – місячні дні, сприятливий день для шлюбу.17 – місячний день. Найпозитивніший день для створення сім’ї і молодим і людям у віці. Особливо гарний цей день для тих, кому не важливий сімейний затишок і спокій, хто бачить в цьому зневіру і смуток, для тих, у кого святом є кожен божий день.

Сім’ї, створені в цей день будуть наповнені пригодами і романтикою, дивовижні відкриття одне одного відбуватимуться протягом всього вашого спільного життя. Цей місячний день найкращий для шлюбу людей творчих професій.

30 січня  2021: 18,19 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.18 – місячний день. Один з найгірших днів для одруження, перенесіть важливу дату на інший сприятливий день. Сім’ї, створені в цей місячний день приречені на розпад – розчарування чекають обох партнерів, недоліки дратують, гармонія відсутня, любов швидко проходить. У шлюбі, укладеному в цей вісімнадцятий день, будуть постійними сварки, недомовки, з’ясування відносин. Також можливі фінансові труднощі, що не згуртують вас, а ще більше віддаляють одне від одного.

31 січня 2021: 19,20 – місячні дні, несприятливий день для шлюбу.19 – місячний день. Негативний, важкий день для створення сім’ї! Люди, які ризикнули з’єднати себе узами шлюбу, приречені на недовге спільне життя, яке буде постійно супроводжуватися сварками, недомовками, з’ясовуваннями відносин. Кожен в шлюбі  проявить свої найгірші сторони характеру, шлюб буде неспокійним. Нестабільність і постійні фінансові труднощі цілком можливі в таких сім’ях.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *