Home / Дозвілля / Гороскоп на січень 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на січень 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на січень 2021 року  вказує, що Сонце знаходиться в Козерозі до 19-го разом з Плутоном. Меркурій переходить в Водолій 8 січня, що привносить в нашу свідомість нові ідеї і свободу думки. До 6-го 2021 Марс ще робить нас дуже енергійними, але потім переходить в повільного і впертого Тельця.

Гороскоп на січень 2021 року детально

Гороскоп на січень 2021 року для всіх знаків зодіаку

Після інгресії Сонця в знак Водолія воно разом з Юпітером і Сатурном будуть працювати над розширенням нашої свідомості, соціальними, гуманістичними відкриттями.

Нептун продовжує сприяти духовному пробудженню і наповнює душі бажаннями, сформованими нашими фантазіями і снами.

Овен

З першого дня 2021 року в житті Овнів почнеться суцільний драйв. Справ буде багато, планів ще більше. На тлі тієї нестабільності в світовій економіці і фінансах, про яку весь кінець 2020 року міркували експерти, нетерплячі Овни відчують потужний позив до негайної дії.

Їх не зупинить ніщо: ні вмовляння близьких почекати, ні доводи власної розсудливості. Як не дивно, це виявиться правильною лінією поведінки. Якщо Овни зможуть не піддатися емоціям, у них вийде щось, піднесене у власних очах.

Зайняті рішенням професійних питань, в січні Овни, швидше за все, зовсім забудуть про любовні пригоди і про тепле подружнє ліжко. Все це сильно не сподобається вашим партнерам, в результаті можуть початися сварки, а ще не оформлені любовні відносини можуть і зовсім припинитися.

У січні Овнам важко буде зрозуміти, що ж таке трапилося з їх коханими, але до неприємностей треба готуватися заздалегідь.

Родинне вогнище в січні перестане бути тихою гаванню. На голови Овнів посиплеться нескінченне число скарг від кожного з домочадців. Деякі з них будуть обгрунтованими, тому такт у відносинах з близькими виявиться вкрай необхідним. Дотримуватися його буде непросто, але всі душевні витрати в майбутньому виправдаються.

У січні Овни будуть відчувати себе добре в великих компаніях. Без всякого сумніву, дружні зустрічі доставлять вам неймовірне задоволення, а в деяких випадках і принесуть користь. Крім цього плідною і емоційно приємною виявиться громадська робота і професійна діяльність, якщо вона пов’язана зі спільною працею.

Головною подією січня для Овнів стане відчуття того, що з усіма проблемами 2021 року ці впораються і зуміють реалізувати свої плани. Гороскоп на січень 2021 року  радить, що деякі перемоги першого місяця року стануть підтвердженням, ось тільки важливо не покладатися внаслідок цього на одну тільки удачу.

Телець

У січні 2021 року Тельців владно покличуть далекі країни, скарби і взагалі усілякі пригоди, раптом пристрасно захочеться перевірити свої можливості. Деякі з представників вашого знаку зважаться на якусь відчайдушну авантюру.

Проблема полягає в тому, що з часом це рішення призведе Тельців до жорсткого вибору: повернутися до повсякденних обов’язків, які після недавніх пригод наганятимуть глуху тугу, або кардинальним чином змінити своє життя, промінявши міцне солідне становище на невизначеність і небезпеки шукача пригод.

Сфера ділових інтересів Тельців в січні почне стрімко змінюватися. Ключовими словами, що характеризують процес, можна назвати перетворення і прогресивне зростання. В цей час Тельці отримають можливість навчитися чомусь новому в рамках своєї професії і тут же випробувати придбання.

Результатом може стати усвідомлення власної високої майстерності, що значно підвищить самооцінку. Тельцям сподобається, як тепер буде організована їхня робота. Справа в тому, що повсюдне введення нових принципів і методів функціонування економіки і фінансової сфери, вплине і на заняття Тельців, в якій би галузі вони не трудилися.

Слід зазначити, що представники вашого знаку зодіаку виявляться в числі небагатьох, чиїм розумінням буде доступна суть перетворень, що відбуваються. Єдина небезпека полягатиме в тому, що захочеться негайних дій, але треба пам’ятати, що в 2021 році взагалі не слід покладатися на удачу і натхнення. 2021 рік – це час, коли особливо цінуються розум і передбачливість.

Романтика січня 2021 року проявиться повною мірою для одиноких Тельців. Вони з легкістю будуть заводити нові знайомства, і зуміють завоювати серце людини, яка зачепила найтонші струни їх душі. Найкращий час для цього – кінець першої декади місяця. Крім усього іншого якийсь час Тельці можуть побути душею будь-якої компанії і випробувати незвичні для себе відчуття загального поклоніння.

Друзі та приємні в усіх відношеннях люди доставлять Тельцям в січні масу позитивних емоцій. Якщо в ці відношення не втрутяться грошові питання, можна розраховувати на якусь несподівану подію, справжній сюрприз, який відбудеться приблизно 20 січня. Тельці дізнаються, що в світі ще збереглися високі почуття, і будуть дуже вдоволені, дізнавшись, що і самі здатні викликати їх.

Близнюки

За низкою новорічних застіль Близнюки прийдуть до міцного рішенням, що в житті пора щось змінювати. Смутне невдоволення представників вашого знаку зодіаку буде направлено на себе, на свій внутрішній світ, характер зовнішніх контактів і на власний вигляд.

Цікаво, що якщо Близнюки і справді візьмуться за самовдосконалення, то до кінця року можуть досягти значних результатів, набагато більших, ніж хто-небудь ще.

У матеріальному плані в січні Близнюки зіткнуться з тими ж проблемами, що і всі, кого хоч якось торкнулася світова фінансова криза. Від фінансових труднощів Близнюки можуть позбутися цілком успішно в процесі викорінення власних шкідливих звичок.

У січні Близнюки відчують бажання до зміни місць. Багатьох з представників знаку потягне подорожувати, зустрічатися і спілкуватися, набувати нових знань і досвід фізичної праці, навичок якихось нових професій і ремесел. Все це може цілком вдало реалізуватися, зокрема, ніяких перешкод у виконанні чітко оформлених бажань не виникне.

До всього іншого в січні Близнюки відчують себе особливо вільними, на деякий час їх відпустить відчуття вантажу турбот і поспіху. З’єднавшись, ці тенденції створять ситуації, які відкриють перед Близнюками нові перспективи.

Романтики Близнюки в січні не дочекаються. Якимось незбагненним чином вони будуть жити не в такт з настроєм оточуючих людей, псувати всім відчуття свята, засмучуватися і злитися на весь світ.

Нових любовних зв’язків не виникне. У сім’ях вірогідні натягнуті відносини. Не можна сказати, що провокувати напруженість Близнюки стануть зловмисно, швидше за все, просто виявляться «не на тій хвилі».

Під час новорічних канікул Близнюки можуть потрапити в ситуацію, яка докорінно повинна вплинути на їхнє життя. Швидше за все, вона буде носити негативний характер, хоча варіанти теж можливі. В кінці першої декади місяця варто найпильнішу увагу звернути на стан сімейних фінансів. Гороскоп на січень 2021 року  радить, що цілком можливо, що вам доведеться тривалий період економії.

Рак

У січні 2021 року Раки будуть соціально активні і товариські. Втім, це не означає, що ви проведете місяць, приємний в цьому відношенні. Доведеться розбиратися в особистих проблемах, вести нескінченні розмови з партнерами, з’ясовувати, хто правий, хто винен.

У число обговорюваних питань, швидше за все, увійдуть грошові справи, сфера інтимної близькості і питання морально-етичного плану. Все це створить програму роботи над собою до самого лютого.

Міжособистісні відносини, мабуть, виявляться головною темою січня. Новорічні канікули створять стільки двозначних ситуацій, що розбиратися з ними доведеться до кінця місяця. Брати участь в процесі буде весь найближче оточення Раків.

Представників вашого знаку чекає маса бурхливих сварок і не менш бурхливих примирень. Найбільш вірогідні два напрямки конфліктів: зрада чи прийнята за таку дію одного з партнерів, а також дитяча тема з усіма наслідками, що випливають відгалуженнями.

Повністю утрясти проблеми не вийде, зате стане зрозуміло, що саме може статися в 2021 році по відношенню до найгостріших проблем січня. До цих знаків, посланим небесами, слід поставитися з усією серйозністю і починати працювати над виправленням положення вже на початку року.

У діловій сфері у Раків теж трапиться певний негатив. Він буде мати відношення до тих занять і проектів, які представники вашого знаку зодіаку свого часу відклали на потім.

На початку другої декади січня надійде відразу кілька неприємних повідомлень, але до критичного рівня не дійде. Раки отримають своєчасну допомогу від друзів і колег, яким колись допомогли в аналогічній ситуації. Політика взаємодопомоги, якщо Раки від неї не відмовляться, стане вигідною лінією поведінки і протягом усього року.

Найнебезпечніший для Раків період січня – це повний місяць, який в цьому місяці трапиться 28 числа. У цей час існує ймовірність сказати або зробити щось таке, що надовго зіпсує відносини Раків з оточуючими. Паралельно в цей час представники вашого знаку можуть отримати сигнал небес, що розкриває суть деяких подій, зміст яких довго залишався прихованим від вас.

Лев

У січні 2021 року стане зрозуміло, що Левам в цьому році доведеться пережити великі перетворення в багатьох життєвих сферах. Почнуться вони відразу після новорічних канікул з області ділових інтересів. Левам дуже сильно захочеться поліпшити якість свого життя і виглядати при цьому абсолютно інакше, в тому числі і зовні.

Більшість з представників вашого знаку зодіаку відмовляться від шкідливих звичок, стануть підтримувати фізичну форму і звернуться до творчих занять, а деякі почнуть шукати інтелектуального спілкування з близькими по духу людьми. Все це буде наслідком роздумів і спостережень, якими Леви займалися в 2020 році.

Січневу ділову активність Леви почнуть з того, що проведуть повну ревізію своїх ресурсів. На основі отриманих даних вони зроблять висновки про свої професійні перспективи і намітять план дій на найближче майбутнє. Все це вони зроблять в обстановці тотального песимізму і голосінь з приводу все посилюється з кризи в світовій економіці.

Самі Леви будуть досить тверезо оцінювати процеси, що протікають і залишаться далекі від емоційного занепаду. Навпаки, подібні розмови тільки додадуть Левам енергії. Представники вашого знаку зодіаку, при бажанні, зможуть відшукати незайняту нішу в виробничій сфері свого регіону або компанії і спритно в неї вписатися, і вже до кінця місяця нова діяльність принесе перші плоди.

В особистому житті Левів складеться схожа обстановка. У дні новорічних свят випаде не одна можливість побачити і оцінити відносини з сім’єю, друзями та коханими з боку.

На Левів зійде одкровення, розуміння того, що близькі люди хочуть того ж, про що мріють і самі Леви, але не завжди мають можливість реалізувати свої мрії.

Багато представників вашого знаку візьмуться відновлювати справедливість, і це виявиться дуже приємним заняттям – виконувати чиїсь ще бажання крім своїх. В результаті відносини з близькими зазнають якісні зміни, стануть більш глибокими і довірчими.

Єдиним негативним моментом січня буде, мабуть, тільки положення в сфері фінансів. За час новорічних свят Леви сильно стримаються, а ось нові грошові надходження на цей раз прийдуть набагато пізніше звичайного.

Криза ситуації, якщо судити по гороскопу на цей місяць, доведеться на останній тиждень січня. У цей час вам слід бути дуже економними і не допускати виходу ситуації з-під контролю.

Діва

Гороскоп на січень 2021 року  рекомендує, що січень буде чарівним місяцем для Дів. Вас чекають численні любовні пригоди і приємні емоційні переживання. Така обстановка триватиме весь місяць.

Правда, злегка отруять просвітленість буття питання матеріального плану, але в родині й особистому житті все складеться настільки добре, що Діви сприймуть тимчасові труднощі без звичного для вас трагізму.

На цьому тлі непогано підуть професійні справи. Більш того, Діви виконають на службі щось таке, що вразить рівнем і якістю виконання їх самих, зазвичай таких допитливих, прискіпливих і вічно незадоволених результатами.

Насправді здійснювати професійні подвиги Дівам буде допомагати ангел-охоронець, бо як інакше пояснити те вміле маневрування між густо наляпаючими пастками початку року, які Діви блискуче продемонструють в січні.

Такий початок року стане сигналом до того, що весь майбутній період працьовиті Діви будуть користуватися повагою і популярністю. На цьому тлі виникне кілька чудових можливостей вдосконалитися в професії. Ну і, крім того, Діви не залишаться і без заслужених нагород.

Незважаючи на блискучі перспективи січня, та й усього року, в якому знаки Землі будуть користуватися особливим благоволінням небес, Дівам слід постійно тримати в полі свого зору найпроблемніші сектори цього періоду. До них відносяться фінансова сфера і область професійних занять.

Саме тут потрібно чекати підводних каменів і непереборних перешкод, характерних для всього року і всіх знаків Зодіаку. При всіх райдужних прогнозах Діви повинні дотримуватися великої обережності, починаючи з ризикованих проектів.

У січні 2021 року несподівана удача, пов’язана з роботою, чекає тих представників вашого знаку, хто з тих чи інших причин такої не має. Доля підкине їм вигідне заняття або просто зробить володарем великої допомоги по безробіттю.

Про те, який саме спосіб матеріальної підтримки буде доступний цим Дівам, стане зрозуміло вже в кінці місяця. До цього часу не залишиться ніяких сумнівів, в якому саме напрямку рухаються справи.

У романтичній сфері у деяких Дів трапляться хвилюючі зміни. Це твердження особливо справедливо по відношенню до вільних представників вашого знаку зодіаку.

Возлюблені зроблять недвозначну пропозицію або ж відбудеться якась доленосна зустріч. Це станеться, швидше за все, в період з 20 по 25 січня. Крім цього, слід мати на увазі, що рішення партнер буде приймати при повному місяці, 11 січня, в цей день його краще не залишати одного.

Терези

Січень 2021 року для Терезів буде місяцем спокійним. Він пройде без хвилювань і потрясінь, в домашньому колі. На службі теж очікується деяке затишшя. Ось це вже представників вашого знаку зодіаку стане турбувати, оскільки ще з кінця попереднього року вони очікують якихось важливих змін.

Хвилюватися не варто. Все, що має відбутися – і погане, і хороше – трапиться в свій час. А в січні слід насолоджуватися чарами різдвяних днів, спілкуванням з близькими і теплою атмосферою сімейного вогнища. Саме в січні Терези зможуть зі свого будинку зробити міцний і стрункий замок, місце, яке стане захистом від тривог, що наступлять.

У січні 2021 року Терези вперше потраплять в ситуації, які будуть періодично повторюватися протягом усього року. Йдеться про використання ніжних почуттів представників протилежної статі в корисливих інтересах.

Терези – один з найбільш делікатних знаків Зодіаку і зважитися на таке означає поступитися принципами. Але з двох зол: скласти голову або трохи злукавити – Терези виберуть останнє.

Простіше в цьому відношенні буде самотнім представникам вашого знака, сімейні повинні бути готові до того, що якийсь час їм доведеться хитрувати і викручуватися заради себе і загального блага. Втім, знайдуться серед Терезів і такі люди, які вважатимуть за краще відмовитися від благ земних на користь незаплямованої репутації.

Не слід думати, що вся інтимна сфера життя Терезів, пов’язана з взаємовідносинами статей, в 2021 році буде організована з точки зору тверезого розрахунку. Просто саме ця сторона буття виявиться найбільш активною та як наслідок більш насиченою різними подіями.

Уже в січні терези різного віку відчують інтерес до себе. У декого моментально закрутиться голова, захочеться поцілунків і пристрасних зізнань, квітів і музики. Все це матиме місце в останній декаді січня. У цей час слід очікувати хвилюючих знайомств, поглядів крадькома, запрошень і перших зізнань.

У сфері ділових інтересів Терезів в січні теж буде спостерігатися певне затишшя. Роботи буде небагато. Але всі, пов’язані з нею процеси, більш-менш активно почнуть протікати відразу після новорічних канікул.

Різкий перехід від неробства до зайнятості здасться Терезам дуже великим навантаженням, втім, представники вашого знаку зможуть зібратися і навіть домогтися деяких успіхів.

Саме досягнення січня стануть останнім доводом на користь кар’єрних перебудувань в життя Терезів. На початку заключної декади місяця варто очікувати низки пропозицій з питань реорганізації трудової діяльності, і всі вони будуть стосуватися змін на краще.

Скорпіон

Тенденції 2021 року, які складаються в зміцненні дому та сім’ї, для Скорпіонів виявляться вже в січні. Виглядати це буде як консолідація планів на майбутнє. А перспективи в цьому відношенні для Скорпіонів відкриються самі, і доволі  широкі.

Протягом року належить поміняти домашній статус, цілком ймовірно, що хтось із представників вашого знаку стане главою сім’ї з правом вето, а хтось стане родоначальником нового відгалуження сімейного древа.

Останнє буде пов’язано з народженням дитини. Ймовірно поліпшення матеріального становища сім’ї та як наслідок підвищення її соціального статусу, і нарешті, цілком можливо придбання і облаштування нового житла.

Святкові дні Скорпіони проведуть в ситості і достатку. Ніяких змін не відчують ні вони самі, ні їхні домочадці. Зокремае, вголос про це заявлено не буде. А ось з початком трудових буднів перші провісники прийдешніх подій дадуть про себе знати.

Озвучить їх хтось із близьких Скорпіону людей. Швидше за все, саме з цього моменту образ дій представників вашого знаку придбає динамізм і деяку нервозність.

Гороскоп на січень 2021 року  радить, що у сфері ділових інтересів 2021 рік у Скорпіонів стартує стрімко. Представники вашого знаку негайно будуть поставлені в жорсткі дисциплінарні умови, які виявляться зумовленими самим змістом роботи. Але раптова зміна темпу життя даром Скорпіонам не пройде.

У січні вони можуть зробити кілька великих прорахунків, які проявляться не відразу, а через досить тривалий період часу. Щоб уникнути помилок, важливо чітко фіксувати всі свої дії і дублювати звітність на папері, не довіряючи повністю електроніці. Згодом всі ці документи виявляться буквально на вагу золота в питаннях співпраці з суміжними фірмами і державними установами.

Повний місяць січня, який відбудеться 28 числа, буде відзначено для Скорпіонів якоюсь перемогою на любовному фронті. Також в останню декаду місяця, у виробничій сфері або в особистому житті Скорпіонів трапиться подія, що вражає своєю раптовістю. Якщо судити по розташуванню світил в гороскопі, то носити воно буде швидше сприятливий характер, хоча і додасть клопоту.

Стрілець

У 2021 році Стрільцям доведеться зробити якийсь важливий вибір. Вони отримають масу привабливих можливостей підвищити свій соціальний статус і матеріальний добробут. Будь-яка з них призведе до оглушливого успіху.

Підступ же ситуації полягає в тому, що, прийнявши нові правила, назад зіграти Стрільці вже не зможуть. А плата за успіх буде полягати в значному обмеженні особистих свобод. Втім, вибір можна зробити і на користь відмови від яких би то не було змін, і залишитися при своїх.

У перші дні січня Стрільців остаточно дістане брак коштів, і вони зазнають пекуче бажання разом поліпшити своє матеріальне становище. Паралельно в головах представників вашого знаку оформиться якась ідея, як це зробити швидко і напевно.

Ідея спрацює незважаючи ні на які світові потрясіння у фінансовій сфері. Правда, станеться це тільки в тому випадку, якщо Стрільці збережуть витримку і холоднокровність.

Відразу після новорічних канікул представники вашого знаку отримають інформацію, яка проливає світло на рух фінансових потоків, і успішно нею скористаються. Одночасно прийдуть нові ідеї, які пропонують інші способи усунення матеріальних проблем.

У ближньому колі друзів і рідних Стрільці в січні раптово занудьгують. Вони не стануть відмовлятися від спілкування, тим більше що новорічні урочистості цього і не дозволять.

Але в веселому натовпі будуть виглядати такими відстороненими і зануреними в себе, так невесело жартувати і невпопад сміятися, що моментально розчарують не тільки друзів, але й закоханих в них представників протилежної статі.

Докладати неймовірних зусиль душі, витрачати і без того не великі матеріальні ресурси на відновлення відносин Стрільцям не рекомендується. Цим можна зайнятися і пізніше. А ось налагоджувати нові зв’язки, знайомитися в січні вийде без проблем.

Вся ця активність призведе в життя Стрільців людей, які згодом виявляться корисними представникам вашого знака зодіаку в справі реалізації честолюбних планів у сфері ділових інтересів.

Козеріг

Тенденції 2021 року для Козерогів виглядають таким чином, що основним заняттям представників вашого знаку зодіаку буде вирішення питань особистого фінансового збагачення.

Протягом року Козероги отримають масу можливостей поліпшити своє матеріальне становище, причому значно і не зовсім чесним шляхом. Ні, порушувати закони і приписи вам не доведеться, а ось із загальноприйнятими уявленнями про етику і мораль суспільної поведінки зіткнутися належить впритул.

І тут вже від самих Козерогів залежить, що вони виберуть – багатство чи репутацію непідкупного дбайливця про благо ближнього.

У січні ця дилема поки ще не прийме хворобливих форм, Козероги тільки побачать, що відкрилися і натхненно, з великим піднесенням візьмуться втілювати їх в реальність. Швидше за все, це буде якась знайома тема, ймовірно незавершені проекти попереднього року.

У січні Козероги будуть особливо зосереджені на успіх, стануть з легкістю засвоювати нову інформацію і на льоту хапати носячі в повітрі ідеї. На цьому тлі вони будуть твердо переконані в тому, що їх мета виправдовує будь-які засоби.

Але перше ж утруднення чисто людської властивості повалить їх в глибоку задуму. Перший вибір доведеться робити вже в січні, і вирішувати Козероги будуть болісно довго.

Саме тому важко судити про прийдешні успіхи січня. Ясно одне – розташування світил сприяє Козерогам. Куди рухатися вже зрозуміло, а ось як рухатися ще ні. Ризикувати в січні на такому нестійкому тлі особистого волевиявлення краще не потрібно, а необхідно відкласти початок нового проекту на період більшої особистої визначеності.

У романтичній сфері Козерогів в середині січня настане люта зима. Представникам вашого знака буде не до цієї великої любові або там бездумного флірту. З урахуванням усього вищесказаного воно і зрозуміло. Єдине, що треба мати на увазі, так це відцентрові тенденції повного місяця, які в січні доведуться на 28 число.

Якщо Козероги дорожать своїм партнером, вони не повинні випустити його з поля зору в названий час. До слова сказати, навіть найнезначніші знаки уваги, надані коханим в цей період віділлються Козерогам повноводним потоком відданості і обожнювання.

Водолій   

Новорічні канікули Водолії проведуть спокійно і без особливих надій на запаморочливі перспективи. Це буде повноцінний відпочинок з відмінною релаксацією. А ось перші трудові будні змусять їх прокинутися і поглянути на навколишнє пильніше.

У повітрі відчутно запахне авантюрами, на які таким багатим для Водоліїв виявиться початок року. Уже в 20-х числах січня почнуться якісь перетворення, які вступлять в негайний резонанс з бажаннями самих представників вашого знаку зодіаку.

В 2021 році Водолії значно збільшать сферу свого професійного впливу, здійснять якісь неймовірні відкриття, та й в особистому житті з ними трапиться щось, що піднімає над буденністю і змушує парити. Все це виявиться співзвучним внутрішньому настрою Водоліїв на зміни.

Дивно уявити, що на тлі економічної та фінансової кризи Водолії будуть перебувати в гарному настрої і демонструвати глибоке задоволення своїм життям, але, тим не менш, так воно все і виявиться. Представники вашого знаку будуть сповнені сил і цілком в собі впевнені.

Гороскоп на січень 2021 року  радить, що у січні треба звернути пильну увагу на період в районі повного місяця 28 січня. В цей час можуть утворитися якісь обставини, здатні внести плутанину в струнку організаційну систему поточних справ.

Елементарну увагу до того, що відбувається дозволить своєчасно підключити нейтралізуючі фактори. У цей період слід не випускати з уваги область фінансів. Вірогідні несподіванки як сприятливих, так і гальмуючих властивостих.

Особисте життя Водоліїв в січні опиниться під загрозою емоційного вибуху. Необхідність змін вже сформувалася і очікується тільки привід для початку перетворювальних процесів. Інша справа, що поспішати Водоліям в січні не слід. Майже напевно в цей час ви опинитеся без підтримки небес, а від прийнятих рішень будуть залежати долі багатьох людей.

Риби  

В 2021 році Рибам доведеться пережити чудовий період відродження та здобуття втрачених свобод. Все почнеться з того, що вони відчують внутрішнє прагнення до перетворення і відчують, що це їм цілком під силу.

Далі події розвиватимуться таким чином, що і зовнішні чинники, що до того гальмували будь-які процеси в житті Риб, поміняють знак, і обставини життя відразу візьмуть сприятливий вид.

Риби усіма фібрами душі будуть прагнути до змін, але відразу вписатися в ситуацію року буде складно. Рік очікується практичним і приземленим, Рибам ж захочеться літати.

З такої нагоди дивитися на них будуть з величезним подивом, але в підтримці відмовляти не стануть. І станеться це через всезагальну любов до тонких і чутливих представників вашого знака зодіаку, яких дуже багато побажають захистити і захистити від низинних впливів року.

В інтимній області почуття січня одержані для Риб стануть дуже цікавими. Риби в січні будуть чарівні як зовні, так і внутрішньо. Вашій прихильності візьмуться домагатися друзі і представники протилежної статі. Будь-які прохання Риб стануть сприйматися легко і з позначкою «до негайного виконання».

Якщо якийсь об’єкт викличе у вас бажання їм володіти, то майже не доведеться докладати зусиль для його завоювання. Більш того, Риби можуть навіть зробити вигляд, що переслідують саме їх і затіяти, таким чином, захоплюючу любовну інтригу.

У січні Риб почнуть навперебій запрошувати на звані вечори і всілякі розважальні заходи. Цікаво, що навіть якщо вони виявляться нудними, Риби все одно знайдуть можливість отримати задоволення від участі в них. Казковий настрій не покине Риб весь місяць. Але треба мати на увазі, що кульмінація подій припаде на період повного місяця, яке відбудеться 28 січня.

В кінці місяця багато хто з Риб будуть впевнені, що зміни пора починати, і будуть до цього готові. Ось тільки штучно наближати події не слід. Вони розпочнуться вчасно і саме в той момент, коли внутрішнє бажання Риб підкріпиться чимось цілком матеріальним.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *