Home / Дозвілля / Гороскоп на грудень 2020 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на грудень 2020 року для всіх знаків зодіаку

Останній місяць року змусить вас не тільки підвести підсумки, а й здійснювати незвичайні вчинки, на які ви раніше вважали себе нездатними. Тому рухайтеся сміливо назустріч своїй мрії і робіть те, що вам дійсно цікаво і потрібно. Про детальний гороскоп на грудень 2020 року  піде мова далі.

Гороскоп на грудень 2020 року

Гороскоп на грудень 2020 року для всіх знаків зодіаку

 

Грудень не буде легким місяцем, проте принесе у ваше життя море позитивних і приємних емоцій. Особливо якщо раніше ви були зайняті справами і мало витрачали часу і сил на те, що вам дійсно цікаво.

Підводячи підсумки року, варто звернути увагу на те, що дійсно варте вашої уваги і любові. Саме з цієї причини емоційно затиснуті люди стануть займатися тим, що їм дійсно цікаво і приємно, хоча раніше мало знаходили часу для себе. Одні заведуть нове хобі, інші думатимуть про зміну роботи або діяльності, а треті і зовсім зможуть привести себе в порядок і записатися на візит до косметолога або стиліста.

У грудні може змінитися і думка про оточуючих людей. Саме це штовхне вас до рішучого кроку, наприклад, до признання в любові або розлучення, якщо відносини дійсно зайшли в глухий кут, і ви просто не вірите в можливість їх відновити.

Постарайтеся навчитися робити те, що вам дійсно цікаво і приємно, і тоді фортуна буде на вашому боці.

Овен

Гороскоп на грудень 2020 року  Овнам рекомендує не сидіти на місці. Користуйтеся моментом, поки удача на вашому боці і у вас є реальний шанс змінити ситуацію на краще.

На початку грудня, згідно з астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, у вас буде виходити все, за що ви візьметеся. Стосується це як професійних теренів, так і особистого життя. На цей час можна планувати ділові поїздки, важливі зустрічі, переговори. Всі вони будуть перспективними.

В середині місяця готуйтеся до великого обсягу роботи. Віддаватися доведеться не тільки своїм справам, а й чужим. Близькі звернуться до вас за допомогою, не відмовляйте їм. Підтримку ви будете змушені надавати навіть начальнику, якого чекають серйозні фінансові неприємності. Гороскоп на грудень Овнам радить не панікувати, у вас на все вистачить сил. Під кінець року енергетичний запас збільшиться, посилиться прагнення заробити більше, зробити кар’єрний ривок. В останній тиждень місяця ви отримаєте те, до чого довго йшли.

Телець

Гороскоп на грудень 2020 року  Тельців радує перспективою видихнути і розслабитися. Цього ви давно не могли зробити. Буря залишиться в минулому. Від вас зараз потрібне вміння все аналізувати. Оцініть все, що сталося з вами, приведіть в порядок почуття, думки і справи.

Початок місяця, згідно астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, буде періодом позитивним. На цей час потрібно запланувати максимум проектів, постаратися встигнути виконати всі. З настанням середини останнього зимового місяця будьте уважними та передбачливими. Ряд планет зробить транзит, що спричинить за собою неприємності. Конфліктів, сварок та інтриг, які можуть зашкодити репутації Тельця, не уникнути. Переконайтеся в тому, що всі ваші тили захищені. Будьте рішучими і не бійтеся відстоювати свою думку, навіть якщо вона розходиться з авторитетною.

Ситуація знову зміниться на краще під кінець місяця, і ці зміни можуть виявитися доленосними. Не виключені події, які зумовлять ваш майбутній успіх. Це гарний час для творчого і духовного розвитку, налагодження ділових зв’язків, укладання договорів, відряджень.

Близнюки

Гороскоп на грудень 2020 року  Близнюків попереджає про те, що в їх житті з настанням цього місяця розпочнеться нова глава. Вона буде одночасно неспокійною і важливою, але переживати з цього приводу не варто, адже ви починаєте шлях в сторону кращого майбутнього.

Початок місяця, згідно з астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, вдасться продуктивним для творчих особистостей. Використовуйте сприятливий час з користю, постарайтеся вичавити з нього максимум. Зараз ви створите базу, необхідну для ривка вперед у наступному році.

В середині місяця готуйтеся зіткнутися з підступами недоброзичливців. Таємні вороги активізуються, будуть вставляти вам палиці в колеса, намагаючись всіляко ускладнити ваше життя. Не виключені судові розгляди, проблеми, пов’язані з податковою або законодавчими органами. На підтримку рідних і партнера розраховувати не варто. Вас зустрінуть з нерозумінням, відштовхуючим холодком.

Не панікуйте! Цей напружений період не триватиме довго. Закінчиться він так само швидко, як і почнеться.

Незабаром ви знову зможете покластися на свій вражаючий енергетичний потенціал, відкрити перед собою нові горизонти. Під кінець місяця постарайтеся відокремити головне від другорядного. Не витрачайте сили на те, що не варто вашої уваги.

Рак

Гороскоп на грудень 2020 року  Раку вказує на хороший шанс зробити ривок вперед на професійній ниві. Це добре позначиться і на фінансовому становищі. Від важливих речей вас ніщо не буде відволікати. Про старі проблеми можна забути, але разом з ними доведеться розпрощатися і з колишніми надіями. До цього призведе транзит Сатурна і Юпітера.

На початку місяця астрологічний прогноз на грудень 2020 радить віддати всі сили тим проектам, які вони почали раніше. Постарайтеся домогтися того, чого не вдалося домогтися в листопаді. З великою ймовірністю ви успішно зміцните ділові зв’язки, відносини з близькими. Удача буде і на стороні тих, хто збирається монетизувати справу, в яку було вкладено багато коштів і часу. Незабаром ви помітите, що ваші доходи значно збільшилися.

Середина місяця буде складною. Не виключені проблеми в стосунках з оточуючими, напруга в спілкуванні з дітьми. Енергетичний потенціал буде знижуватися, через що боротися за місце під сонцем доведеться буквально з останніх сил. Гороскоп на грудень 2020 року Ракам радить не засмучуватися. Незабаром все зміниться на краще, вони знову відчують готовність підкорювати нові вершини. Почніть з малого, з укладання важливих договорів і контрактів.

Лев

Гороскоп Левам обіцяє яскравий місяць попереду. На задній план підуть проблеми, а на перший – справи сердечні, співпраця і праця. Представники вогняного знаку будуть сповнені оптимізму, прагнення продемонструвати всім навколо свій потенціал, кращі сторони. Вам захочеться бути на виду, відчувати любов, визнання. Саме це стане вашою головною метою в кінці року.

На початку місяця, згідно астрологічного прогнозу на грудень 2020 року, ви будете спостерігати ті зміни, маховик яких був запущений ще в листопаді. Життя буде змінюватися на краще поступово, але вірно. У цьому процесі свою роль зіграють оточуючі. У цей період важливо встигнути все. Не відкладайте підписання договорів, ділові зустрічі, поїздки, зміцнення зв’язків з іноземними партнерами.

В середині місяця на заваді на шляху до успіху стане зарозумілість і втрачені можливості домогтися більшого. Усі починання будуть здаватися несвоєчасними, у всьому ви будете помічати стратегічні упущення, помилки. Займіть вичікувальну позицію. Незабаром ситуація нормалізується, ви оціните всі ризики, мінімізуєте їх і приймете вірні важливі рішення. Гороскоп на грудень 2020 року  Левам радить під кінець року зменшити оберти. Видихніть, розслабтеся, підготуйтеся до зустрічі свят.

Діва

Гороскоп говорить про те, що Діви увійдуть в новий місяць без віри в краще. Це – результат подій минулого. Незважаючи на пригнічений стан, незабаром ви відчуєте готовність йти вперед, залишивши спогади про пережиту чорну смугу в минулому. Обставини виведуть вас на фінішну пряму, в кінці якої знаходиться те, до чого ви довго йшли.

На початку місяця, згідно з астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, очікуються важливі позитивні зміни. Удача на вашому боці! Скористайтеся цим, щоб вичавити з сприятливого періоду максимум, провести його з користю.

Середина місяця буде не такою райдужною і безхмарною. Через знижений енергетичний потенціал ви відчуєте сильну тягу до самоти. Ви довго гналися за успіхом, в тому числі і за фінансовим, ця гонитва вас втомила. Куди б ви не пішли, позбутися відчуття «не в своїй тарілці» буде складно. Тож не дивно, що в цей період багато справ будуть переживати стан застою. Але це тимчасово.

Гороскоп обіцяє приємне завершення місяця Дівам. Ви знову опинитеся на коні, відчуєте себе переможцем, і дійсно, ви зможете зайняти таке становище.

Терези

Гороскоп на грудень 2020 року  Терезам обіцяє досягнення тієї мети, яку вони переслідували давно. Як тільки ви отримаєте те, за що боролися, залишиться залагодити деталі. Ви створите основу успішного майбутнього, відкриєте перед собою новий шлях до вершини, підкорювати яку легше буде разом з вірними компаньйонами.

Початок місяця, згідно з астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, буде динамічним, відповідним для реалізації творчого потенціалу. Не готові до активних дій? Присвятіть цей час плануванню. Ви легко складете детальний і ефективний план дій, перетягните на свою сторону впливових людей, які стануть вашими союзниками, наставниками або покровителями.

Середина місяця, як каже гороскоп на грудень 2020 для Терезів, буде більш напруженою. Залишайтеся уважними, не дозволяйте натягнутих відносин з партнерами, в тому числі і з колишніми, ускладнювати вам життя. Зробіть ставку на самоконтроль, з яким ви досягнете більшого. На шпильки відповідайте доброзичливістю. Так ви переживете складний період з мінімальними втратами, успішно зміцните свій авторитет.

Скорпіон

Гороскоп на грудень 2020 року  Скорпіону обіцяє зростання енергетичного потенціалу. Сил вистачить, щоб вирішити проблеми, які вас давно турбували. Удача буде на вашому боці!

Початок місяця, за астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, видасться позитивним. Ви займете активну життєву позицію, завдяки чому досягнете намічених цілей. Всі зусилля, прикладені в цей період, дадуть хороші результати. Щоб вичавити з цього сприятливого часу максимум, заплануйте на перший тиждень ділові зустрічі, переговори, укладання угод, поїздки до партнерів. Обговорюйте з колегами плани, в реалізації яких вам допоможуть в майбутньому році.

Середина місяця буде не настільки безхмарним. Відносини з начальником стануть напруженими. Компаньйони зустрінуть всі ваші ідеї байдужістю. Деякі навіть вирішать перешкодити вашому успіху. Бережіть свою репутацію і авторитет! Саме вони виявляться під великим ударом. Завершиться місяць на позитивній ноті. Ви відновите запаси сил і продовжите шлях на визначеному раніше маршруту.

Стрілець

Гороскоп на грудень 2020 року  Стрільцям рекомендує не розпорошуватися, правильно розподіляти сили і не втрачати даремно час. Щоб пережити наближений переломний момент, потрібно навчитися ставити перед собою конкретні цілі. Ідіть до них впевнено, демонструючи рішучість і сміливість.

Початок місяця, згідно астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, видасться позитивним для переважної більшості представників цього знака. Щоб провести цей час з максимальною користю, заплануйте на нього ділові зустрічі, переговори та відрядження. Не відкладайте обговорення з партнерами важливих проектів, реалізацією який ви збираєтеся зайнятися в 2021-му.

Середина місяця буде динамічною і метушливою. Ви будете змушені працювати в швидкому темпі, задіяти всі зв’язки, якими ви встигли обзавестися раніше. Ця нестабільна ситуація вимагає обачної поведінки. Геть легковажність і недбалість! В іншому випадку ви понесете великих втрат, оговтатися від яких буде складно.

Козеріг

Гороскоп на грудень 2020 року  Козерогів попереджає про те, що цей місяць буде для них непростим. Вони будуть змушені підводити підсумки останніх 12 місяців, приймати відповідно до них певні важливі рішення. Деяким доведеться розпрощатися зі старою головою життя і привітати нову. Уникнути цього можна.

Початок місяця, згідно з астрологічним прогнозом на грудень 2020 року, видасться позитивним. Сприятливий період проведіть максимально плідно, так як за ним послідує складний час, коли на Козерога звалиться багато проблем, з вирішенням яких затягувати не можна.

Одночасно їм належить займатися і роботою, і особистим життям, і здоров’ям, яке похитнеться через велике навантаження. Суєта виб’є вас із колії, якщо ви не будете контролювати свої емоції і станете вестися на провокації з боку недоброзичливців, ворогів. Заздрісники зроблять все можливе для того, щоб зіпсувати вашу репутацію, зруйнувати авторитет. Постарайтеся зірвати їхні плани.

Ситуація налагодиться ближче до кінця місяця, коли Козероги подолають кризу і виведуть зі стану застою важливі справи. Енергетичний потенціал виросте, їм буде легко повернути ситуацію в свою користь.

Водолій

Гороскоп на грудень 2020 року   Водоліям обіцяє допомогу двох впливових небесних тіл, Юпітера і Сатурна. Саме ці планети знімуть пелену з ваших очей, дозволять проаналізувати минуле і скласти плани. Це рідкісний момент, коли сама доля направить вас в правильному напрямку. Все, що вам залишається, – йти за запропонованим шляхом.

Початок грудня, як каже астрологічний прогноз на грудень 2020 року, буде сприятливим часом, коли нічого не завадить вам діяти рішуче, цілеспрямовано і активно. На горизонті з’явиться багато шансів поліпшити життя. Скористайтеся подарунками Фортуни. Ніхто не знає, коли вона розщедриться так наступного разу.

В середині місяця доведеться зібратися з силами, щоб вирішувати не тільки свої проблеми, а й проблеми близьких. Заради їх блага вам доведеться жертвувати багато чим. Не переживайте, в кінці місяця на цей період кризи ви поглянете по-філософськи.

Гороскоп на грудень радить Водоліям зробити правильні висновки і продовжити рух вперед. Не втрачайте пильність! Остерігайтеся підступів недоброзичливців, які зараз активізуються, щоб зашкодити вашій репутації. Навчіться адекватно реагувати на критику, так як зайві емоції роблять вас уразливими для ворогів.

Риби

Гороскоп на грудень 2020 року  Риб закликає до активних дій. Вам під силу впоратися з усіма неприємностями самостійно. Не потрібно зволікати, прийшов час йти вперед, а не топтатися на місці.

Для більшості представників Риб початок місяця, якщо вірити астрологічному прогнозу на грудень 2020 року, буде динамічним часом. Ви будете цілеспрямованими і впевненими у власних силах. Навколишні будуть захоплюватися вами, вашою добре розвиненою інтуїцією і талантами.

Середина місяця, згідно з гороскопом на грудень 2020 для Риб, буде не настільки райдужною. Ситуація виявиться двоїстою. Деякі події позбавлять вас того, що ви отримали виключно завдяки важкій і чесній праці. Інші, навпаки, нагородять вас тим, про що і мріяти не могли. На робочому місці настають великі зміни, які змусять вас змінити плани щодо покупок і вкладень.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *