Home / Секс / Пози камасутри. Незабутні та різноманітні пози для секса

Пози камасутри. Незабутні та різноманітні пози для секса

Хочете здивувати коханих? Спробуйте незвичайні та цікаві пози камасутри. Вже давно склався стереотип, що «Камасутра» повністю «всіяна» картинками з найрізноманітнішими позами і пікантними знімками.

Нові пози камасутри

Пози камасутри. Незабутні та різноманітні пози для секса

Автор трактату вважав, що секс є унікальним засобом з’єднання душ і спорідненості. У книзі є сім розділів, один з яких присвячений сексуальним позиціям. Є 8 способів зайнятися любов’ю, і в кожному окремому способі є 8 позицій.

Якщо скласти їх всі, то вийде 64 різних позицый. Однак більшість людей можуть втілити в реальність тільки 40 наданих поз. Існує ймовірність отримання травм, тому необхідно акуратно підходити до вивчення Камасутри.

Певні дії вимагають особливої фізичної підготовки, розтяжки і витримки. Згодом, люди доповнювали даний трактат новими позиціями. Тепер їх налічується понад 100 видів. Сюди включені унікальні позиції, які можна пробувати в автомобілі або в інших місцях, де можна усамітнитися зі своїм сексуальним партнером.

Ми вирішили написати про найцікавішу, для багатьох, тему з книги і підібрати для вас пози камасутри. Прочитавши цю статтю, ви зможете здивувати вашого партнера і тримати градус пристрасті на позначці – «шалено жарко». Однак варто пам’ятати, що хоч і не всі пози в Камасутрі, але більшість з них вимагають від партнерів хорошої фізичної підготовки.

Пози Камасутри, що вимагають фізичної підготовки:

На столі. Для втілення цієї пози не потрібно мати велике ліжко або занадто комфортне місце – підходить для любителів спонтанного сексу. Для сексу в цій позі вам знадобиться лише невелика горизонтальна поверхня – стіл, підвіконня та інше. Жінка сідає на край поверхні, а чоловік підходить спереду.

Партнерша своїми ногами охоплює стегна коханця і відхиляється назад, спираючись на руки. Головна відповідальність при відтворенні цієї пози лягає на плечі чоловіка. У ній головне – утримати рівновагу і отримати задоволення. Хочете поекспериментувати? Тоді вперед.

Жінка лягає на спину, а чоловік стає на коліна, розставляючи її ноги. Партнерка закидає одну ногу на плече партнера, а іншу залишає на ліжку. Чоловік повинен підтримувати ногу партнерки і утримуватися сам, щоб досягти бажаного ефекту.

Жінка сідає на коліна і намагається нахилятися назад, при цьому витягує руки над своєю головою. Після чого партнер теж стає на коліна, проникає в жінку і витягує свої ноги так, щоб йому було зручно. Маніпуляції не прості, але вони того варті.

Щоб відтворити цю позу Камасутри – вам потрібно проявити гнучкість. Поза добре стимулює оргазм і ще має дію тренувань – допомагає підкачати м’язи тазу.

Дещо складна і заплутана поза камасутри, але кажуть, багато пар залишаються нею задоволені. Чому ж не спробувати і самим це втілити в життя. Тим більше, якщо ви з партнером без комплексів.

Чоловік лягає на спину, а жінка сідає на нього. Партнер починає повільно переходити в позу сидячи, при цьому підтягує коліна до себе. Жінка робить те ж саме – вони повинні опинитися віч-на-віч. У такому положенні ноги чоловіка притискаються до тіла жінки, а її ноги – виявляються за ногами чоловіки. Варто притримувати одне одного, щоб не втратити рівновагу.

Зазвичай така позиція вимагає гнучкості обох партнерів, але що не зробиш заради задоволення вашого партнера? Тому варто трохи потренуватися, і вперед за новими відчуттями.

Партнер лягає на спину, а жінка сідає зверху на нього. Чоловік піднімає верхню частину тіла, нахиляючись вперед. Жінка, в свою чергу, нахиляється назад, поки не торкнеться спиною ніг партнера – і залишається лежати. Все інше робить партнер.

Пози для статевого акту, які не потребують багато часу і енергії:

«Лінивий» секс, який підійде вам після важкого робочого дня. Хоча втома дає про себе знати – це ж не привід відмовитися від десерту. Також ця позиція підходить парам, які очікують поповнення в родині. Жінка лягає на бік і підгинає ноги, а чоловік «прилаштовується» до неї ззаду і обіймає.

Рухи плавні і спокійні, але, тим не менше, дає хороший результат. З такими експериментами ніч буде пристрасною, а ви з партнером зблизитеся емоційно. Тому варто спробувати «спокусу» на смак.

Жінка лягає на спину, а чоловік – зверху. Але є один нюанс – чоловік не лягає, а стає на коліна. Партнерка згинає ноги в колінах і робить рухи тазом назустріч партнеру. Хоча, основні дії здійснює сам партнер.

Пози камасутри при  вагітності

Багато пар після зачаття ведуть таке ж бурхливе статеве життя, як і до. З одним але – доводиться трохи підлаштовуватися під умови, змінилися габарити партнерки. Які є зручні для занять сексом пози камасутри  під час вагітності?

Відмовлятися від ночей кохання через животик не варто. Змінився гормональний фон, що може привнести нові радості в ваше сексуальне життя. Та й лікарі говорять,що бути щасливою майбутньою мамою – корисно для дитини. Головне, щоб і мамі, і малюкові було зручно.

Доггі-стайл

Що це за поза? Жінка опускається на коліна і впирається руками в підлогу або ліжко. Чоловік входить позаду. Плюси цієї пози в тому, що основну роботу робить чоловік, немає тиску на живіт і спина не втомлюється.

Пози камасутри. Незабутні та різноманітні пози для секса 4

Наїзниця

Чоловік лежить на спині, жінка сідає зверху. Основна робота припадає на її ноги, тому якщо є втома або варикоз краще відмовитися від неї. Плюси цієї пози камасутри  в тому, що вагітна сама контролює глибину проникнення.

Пози камасутри. Незабутні та різноманітні пози для секса 2

Ложечка

Партнерка лягає на бік, чоловік влаштовується ззаду, ніби обвиває її тіло своїм. У такій позі зручно займатися сексом обом: і чоловік не втомлюється, і майбутня матуся особливо не напружується.

Пози камасутри. Незабутні та різноманітні пози для секса 2

Місіонерська

Партнерка лежить знизу, з одним нюансом. Чоловік кладе її ноги до себе на плечі і входить. На пізніх термінах лікарі радять утриматися від занять сексом в такій позі. Збільшена матка буде тиснути на внутрішні органи, малюк може недоотримати кисень. Також вона може передавити порожнисту вену, жінка втратить свідомість. А секс без участі другого партнера – на любителя.

Пози камасутри. Дев’ять типів сексуального єднання

«Якість жіночого статевого органу залежить не від його розмірів, а від того, як він використовується. Високо, середньо і низько розташований – у всіх є свої переваги. Головне, щоб людина знала, як їх використовувати. Жінка середнього типу годиться для занять любов’ю завжди і в будь-якій позі». «Су Нюй мяо лунь»

Поєднання розмірів чоловічих і жіночих статевих органів дає дев’ять типів різних комбінацій. Як вважає Камасутра, «існує три рівних шлюби між людьми, розміри статевих органів яких відповідають, і шість нерівних шлюбів, коли розміри статевих органів не відповідають. Всього виходить дев’ять».

Як ми знаємо, число «дев’ять» володіє особливим езотеричним змістом. Воно з’являється при перерахуванні дев’яти отворів тіла і займає важливе місце в багатьох метафізичних концепціях. Незважаючи на те що класифікація сексуальних розмірів насилу піддається узагальненню, в давній індійській системі є велика мудрість.

Камасутра каже: «У шлюбах рівних ніколи не буває проблем. У нерівних шлюбах потрібно використовувати пози, що створюють баланс і рівновагу». Перераховуються рівні шлюби – це заєць з газеллю, бик з кобилою і кінь зі слонихою. Нерівні союзи: заєць з кобилою і зі слонихою, бик з газеллю і зі слонихою, кінь з газеллю і з кобилою.

«Коли розміри статевих органів коханців схожі й однакові, тоді легко досягти задоволення. Найбільше щастя полягає у відповідності розмірів. Чим більше розходження в розмірах, тим більше дискомфорту». «Анангу-рангу»

Індійські любовні пози камасутри

Більшість індійських книг з мистецтва любові містять списки любовних позицій. Вони були включені і розвинені в тантричному вченні.

Один з найбільш древніх, що дійшов до нас підручників любові це камасутра. Камасутра була написана приблизно в II столітті н. е. мудрецем на ім’я Ватсьяяна. Ця книга була перекладена англійською мовою Річардом Бертоном у 1883 році.

Вона містить величезну кількість інформації, що стосується сексу і включає велику кількість любовних поз. Інші, більш пізні тексти, такі як «анангу-рангу» і «Кока-шастра», були натхненні Камасутрою. Ми заново перевели деякі фрагменти Камасутри і «анангу-ранги» для цієї книги, щоб зберегти їх вихідну чистоту і представити їх як складову частину тантричної традиції.

Камасутра і «анангу-рангу» були спочатку проілюстровані зображеннями любовних поз. Так як нам недоступні зараз ілюстровані екземпляри тих ранніх текстів, ми постаралися відтворити аромат оригіналів, зібравши найкращі з прикладів індуського еротичного мистецтва, у багатьох випадках перемалювали фрагменти малюнків з іншого ракурсу, щоб виділити пози.

У Стародавній Індії було прийнято дарувати такі керівництва по техніці любові, як Камасутра, дівчаткам, що наближаються до статевої зрілості. Це робилося, щоб допомогти їм зрозуміти свою сексуальність і підготувати їх до пробудження жіночності.

Пози камасутри

Поза «Широке розкриття»

Жінка лежить на спині, опускає голову і піднімає серединну частину. У цій позиції чоловік з легкістю може увійти в неї.

Поза «Позіхання»

Жінка лежить на спині, широко розставивши стегна і зігнувши ноги в колінах. Вона утримує їх широко розведеними під час заняття любов’ю.

Поза «Індрані»

Жінка лежить на спині і підтягує стегна так, що коліна лежать по боках її тіла. Ця поза дозволяє жінці прийняти дуже великий лингам чоловіку.

Три пози, перераховані вище, особливо підходять, коли розмір лінгама чоловіка перевершує розмір йоні жінки. Ці пози підходять для жінки-газелі, щоб допомогти їй збільшити глибину і розмір йоні.

Поза «Застібка»

Ноги чоловіка і жінки витягнуті прямо і знаходяться одна над одною. Ця поза може бути реалізована в двох формах – на боці і на спині, в залежності від того, як лежать партнери. У позі на боці чоловік повинен лежати на лівому боці, а жінка – на правому.

Поза «Зажим»

Після того як любовний акт почався «Застібкою», жінка повинна сильно стиснути ноги, зсунувши стегна, щоб міцно утримувати його лингам. Ця поза називається «Зажим».

Поза «Сплетіння»

Триває з пози «Зажим». Жінка може закинути одну ногу на стегно коханця. Це називається поза «Сплетіння».

Поза «Кобила»

Це коли жінка тісно зрушує стегна в позі «Сплетіння» і з силою утримує лингам в своїй йоні.

Перераховані чотири позиції особливо гарні, коли йони жінки перевершують за розміром лингам чоловіка. Вони допомагають жінці-слонисі скоротити розмір її йоні.

Поза «Схід»

Коли жінка лежить на спині і піднімає стегна, ця поза називається «Схід».

Жінка лежить на спині, піднімає ноги і кладе їх на плечі своєму коханцеві.

Пози камасутри. Цікаві факти про  камасутру

Камасутра не є практичним посібником до сексу. Не вся книга присвячена сексуальним позам. У ній міститься інформація, яка допоможе зрозуміти і відчути кохану людину. Автор трактату вважає емоційний зв’язок набагато важливішим, ніж просто секс.

Навыть, якщо у людини є книга під назвою «Камасутра», то це може бути не та книга. Справа в тому, що індійське вчення переводили багато разів, і в деяких випадках оригінальний зміст книги залишився без уваги. Також сучасні автори могли внести корективи в структуру тексту, що вплинуло на переклад.

В оригінальній книзі є безліч рекомендацій і вправ, які допоможуть емоційно зблизитися зі своїм сексуальним партнером без допомоги сексу. Камасутра містить дихальні і тактильні вправи, які допоможуть краще відчути кохану людину і налагодити з ним контакт.

Автор книги виділяє жіночий оргазм і говорить про те, що саме жіноче задоволення набагато важливіше чоловічого. У пріоритеті у чоловіка повинен бути жіночий оргазм, адже саме це є показником хорошого сексу. Партнер може закінчити набагато швидше дами, тому він повинен пропустити її вперед.

Камасутра є унікальним навчальним посібником любові. Навіть найдосвідченіші сексуальні партнери можуть відкрити щось нове для себе. Необхідно постійно вчитися і вдосконалюватися в такій нелегкій справі, як любов.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *