Home / Сім'я / Пози камасутри по знакам зодіаку. Підбірка незабутніх поз

Пози камасутри по знакам зодіаку. Підбірка незабутніх поз

Секс представляє нам простір для творчості і фантазії. Не поспішайте заглядати в Камасутру. Енциклопедія краси обрала для вас найкращі пози камасутри, які напевно сподобаються вам і вашому партнерові.

Пози камасутри

Пози камасутри по знакам зодіаку. Підбірка незабутніх поз

Чудова вісімка

Техніка виконання. Він: сидить і спирається на руки позаду себе, схрестивши ноги. Ноги повинні бути розставлені досить широко.

Ви: сядьте верхи на свого партнера, обличчям до нього, і обхопіть ногами його талію. Починайте повільно рухатися вгору-вниз, вправо-вліво. Вибирайте темп, який вам більше подобається. Для повноти відчуттів і деякої театралізованості можна надіти ковбойський капелюх.

Чому ця поза така гарна? Тому що все в ваших руках, – адже саме ви задаєте інтенсивність і ритм фрикцій.

Коли найкраще скористатися цією позою?

Цією позою найкраще скористатися в тому випадку, якщо ви не дуже стомлені. Вона буде ідеальним вибором для жінки, яка бажає взяти ініціативу в свої руки.

Ця поза досить непроста.

Де ж взяти необхідну кількість секс-енергії?

Порада: Щоб чоловік відчув себе більш розслаблено, запропонуйте йому спертися об стіну.

Вершина насолоди

Техніка виконання. Ви: лежите на спині, витягнувши і трохи розставивши ноги. Щоб забезпечити більш глибоке проникнення, підкладіть подушку під сідниці.

Він: спирається на руки по обидві сторони від вашого обличчя. Покладіть руки на сідниці партнера, м’яко направляючи його рухи таким чином, щоб їх траєкторія нагадувала цифру 8.

Чому ця поза така гарна? Заданий кут забезпечує глибоке проникнення, а рух “вісімкою” дозволяє стимулювати глибинні ділянки піхви.

Коли найкраще скористатися цією позою? Поза підійде в тому випадку, якщо ви відчуваєте втому, але повні бажання закінчити день чудовим сексом.

Порада: Рухи можна виконувати як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки, а “вісімку” можна з легкістю перетворити в “знак безкінечності”. Це дозволить вам і вашому партнерові отримати максимум задоволення.

Тачка

Техніка виконання. Він: стоїть на підлозі.

Ви: обнявши його плечі, дозволяєте підняти вас. Ногами можна спертися на диван, що стоїть позаду вас (ліжко, пральну машинку, стіл).

Чому ця поза така гарна? Ця поза приваблює своєю новизною, хоча це в ній аж ніяк не головне. Поза дозволяє відчути себе тендітною і невагомою і повністю віддатися у владу партнера.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли традиційні пози камасутри  “лежачи” і “сидячи” набридли, а також в тому випадку, якщо ви хочете пограти в “Тендітну жінку і Мачо”.

Порада: Вигніться назад, тримаючись за його шию, – це дозволить його члену проникати глибше, а ваше тіло придбає спокусливий вигин, який тільки додасть пристрасності вашому партнерові.

Супер G

Техніка виконання. Ви: встаєте на карачки перед ним (але не обличчям до нього) і дозволяйте підняти ваші ноги настільки високо, наскільки це можливо, спираючись таким чином тільки на руки.

Він: стоїть позаду вас і міцно тримає вас за щиколотки. Він згинає ваші ноги і нахиляє ваше тіло так, щоб йому було зручно увійти в вас.

Чому ця поза така гарна? Поза хороша тим, що дозволяє забути про всякі стандарти в сексі. До того ж в цій позі посилюється приплив крові до голови, приносячи приємне легке запаморочення вам. А вашому партнерові відкривається дуже спокусливий вигляд на вашу попку.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли ви хочете порушити звичний хід речей і показати йому, що ваші заняття йогою дійсно корисні – причому набагато більше, ніж йому здавалося.

Порада: Для того щоб ви менше втомлювалися, спирайтеся не на долоні, а на руку до ліктя. Регулярно піднімайте голову, щоб кров не надто приливала до голови, інакше ви ризикуєте втратити свідомість.

Нірвана

Техніка виконання. Ви: встаньте на карачки. Щоб не вигинати спину, максимально опустіть голову.

Він: стоїть на колінах позаду вас, міцно тримає вас за стегна і рухається в бажаному ритмі.

Чому ця поза така гарна? Це одна з основних поз Камасутри і відноситься до так званого «стилю доггі». Кут, під яким розташовується піхва при занятті сексом в даній позі, дозволяє максимально стимулювати точку G.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли тваринні інстинкти і бажання сексу “жорсткіше” беруть над вами верх.

Порада: Якщо займатися сексом в цій позі на килимі, партнерка ризикує отримати роздратування шкіри на колінах і ліктях. А для того, щоб отримати максимум задоволення, дозвольте партнеру пальцями пестити ваш клітор.

Навісний замок

Техніка виконання пози камасутри. Ви: лежите на спині, витягнувши ноги і тримаючись руками за приголів’я ліжка.

Він: лягає на вас зверху, як в місіонерській позі. Коли партнер буде входити в вас, максимально напружте всі м’язи піхви.

Чому ця поза така гарна?  М’язова напруга і стискання м’язів піхви значно посилять ефект від проникнення, а стимуляція клітора буде природною і максимальною. “Опір”, з яким партнер зіткнеться в момент проникнення, змусить його подвоїти свій запал, що, безсумнівно, піде тільки на користь сексу.

Коли найкраще скористатися цією позою? Після напруженого робочого дня. Ця поза дозволяє тренувати стінки піхви, а також м’язи сідниць і стегон, перетворюючи секс не тільки в задоволення, але і в дуже корисне заняття.

Порада: Максимально підтягніть зігнуті в колінах ноги до грудей – це посилить відчуття.

Рок-н-ролл

Техніка виконання. Ви: сидите на краю пральної машинки, кухонного столу і т. д., Спираючись на руки.

Він: стоїть перед вами, ви обхвачуєте ногами його сідниці.

Чому ця поза така гарна? Психологічно вона просто чудова, тому що спонтанний секс на кухонному столі або пральній машинці доставляє незабутні відчуття.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли гості мають ось-ось прийти, а вами володіє бажання зайнятися сексом негайно.

Порада: Пози камасутри легко виконати, якщо ви однакові на зріст або ваш партнер вищий вас. Недолік зростання партнера можна заповнити, якщо він встане на підкладені під ноги подушки або книги.

На дивані

Техніка виконання. Ви: лежите на спині, ваші ноги підняті вгору.

Він: стоячи на колінах перед вами, бере ваші ноги і кладе їх собі на плечі. Міцно тримаючи ваші стегна, він злегка подається до вас і входить в лоно.

Чому ця поза така гарна? У цій позі піхва відкривається ширше, і ваш партнер це неодмінно оцінить. Крім того, в цій позі ваші руки вільні, так що ви можете пестити одне одного, хоч греблю гати.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли ви відчуваєте себе досить гнучкою, щоб виконати її.

Порада: Стисніть м’язи навколо його члена, відпустіть, потім знову повторіть, – це доставить йому невимовне задоволення.

Сексуальні ножиці

Техніка виконання пози камасутри. Він: сидить на дивані, ноги стоять на підлозі.

Ви сідаєте до нього на коліна, повернувшись обличчям до нього. Відкиньтеся назад, обіпріться руками об його коліна, щоб утримати рівновагу. Рухайтеся в тому ритмі, який вам більше подобається.

Чому ця поза така гарна? Ви контролюєте ситуацію. Ви самі визначаєте ритм, який вам підходить, і дізнаєтеся, що вам більше подобається. Ви відкриваєте перед своїм партнером і даєте йому насолодитися прекрасним видом вашого тіла в дії.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли ви виглядаєте не кращим чином (ви ніяк не можете позбутися від целюліту, ви помітно погладшали або груди втратили форму). Чоловік любить очима, а в цій позі всі дрібні недоліки вашої зовнішності будуть непомітні.

Порада: Якщо підкласти вашому партнерові під спину подушку, він зможе однією рукою тримати ваші ноги, другою пестити ваш клітор.

Техніка виконання пози камасутри. Ви: лежите на спині на плоскій горизонтальній поверхні (наприклад, на письмовому столі). Посуньте стегна на край цієї поверхні, підніміть ноги до потрібного кута і дозвольте йому зробити інше.

Він: стоїть обличчям до вас і тримає вас за щиколотки. Він розсовує ваші ноги і одночасно входить в лоно, потім схрещує і знову розсовує ваші ноги, продовжуючи рухатися всередині вас.

Чому ця поза така гарна? Такий рух ножицями дає цілий спектр відчуттів. Коли ваші ноги розсунуті, ви відчуваєте його член на повну глибину. А коли він схрещує їх, вам здається, що він «в пастці» всередині вас, і це буквально зводить з розуму.

Коли найкраще скористатися цією позою? Коли ви настільки довіряєте своєму партнеру, що не боїтеся показати йому найінтимніші ділянки свого тіла в такому ракурсі.

Порада: Не давайте своїм рукам лежати без діла. Якщо можете дотягнутися до його сідниць, пестіть їх – це ще більше порушить партнера.

Пози камасутри по знакам зодіаку

Здивуйте свого чоловіка його улюбленою позою, навіть не питаючи його про це!

Овен. Овен, як відомо, любитель агресивного, грубого і швидкого сексу. Спробуйте таку привабливу для нього позицію проникнення ззаду. Йому безумовно сподобається, що відкривається перед ним картина, а ви зможете контролювати швидкість, глибину і інтенсивність проникнення.

Телець. Телець – це чуттєвий чоловік, який любить повільний ніжний секс. Тому йому припаде до душі місіонерська поза. У ній він зможе контролювати швидкість проникнень і, водночас, дарувати вам свою турботу і ласку.

Близнюк. Ці хлопці є майстрами швидкого спонтанного сексу, так як вони дуже легкі на підйом. Спробуйте положення стоячи, в якому ви будете стояти до свого хлопця спиною і дозволите йому пристрасно притиснути вас до стінки, що розпалить вогнище ваших почуттів.

Рак. Раки нерішучі, і у них може бути деяке роздвоєння особистості – вони або чуттєві, або злегка грубуваті. Спробуйте варіант пози камасутри дівчинка зверху, таким чином, ви зможете взяти на себе відповідальність у випадку, якщо він вирішить залишатися пасивним і перекладе ініціативу на вас.

Лев. Леви дуже романтичні хлопці, і вони готові піти на все що завгодно, лише б зробити вам приємно і доставити незабутні задоволення (згадайте хоча б приємні атласні простирадла і свічки). Спробуйте позицію «Ложка», тільки лицем до лиця. Вона дуже інтимна, і у вас обох буде відмінна можливість для того, щоб випробувати найбільш зворушливі почуття і досягти насолоди.

Діва. Дівам також більше подобається приносити задоволення своєму партнеру, і вони, як правило, дарувальники відчуттів в сексуальних відносинах. Ляжте на спину і підніміть ноги, утворюючи ними V-подібну форму – це дасть йому можливість повністю розкрити свої таланти перед вами.

Терези. Терези, скажімо прямо, чудові у всьому. Він буде прекрасний у будь-якому положенні, тому спробуйте ось цю просунуту позицію: нехай він візьме вас на руки, ви обхвачуєте ногами його талію, і, повірте нам, він отримає своє навіть в таких умовах.

Скорпіон. Хлопець, який захоче вирішити всі ваші проблеми в ліжку – це, безумовно, Скорпіон. У такому вигляді взаємодії йому немає рівних. Спробуйте позицію лицем до лиця: почніть зі стилю по-собачому, а потім поверніться на колінах, так, щоб бути обличчям один до одного. Пристрасний погляд прямо йому в очі є частиною сексуального спілкування, що сильно заводить скорпіона.

Стрілець. Ці хлопці є найбільш безпосередніми з усього списку зодіакальних знаків. Так що якщо ви любителька сексу в громадських місцях – вітаємо! Ви зустріли собі гідного партнера. Спробуйте положення стоячи, коли він входить в вас ззаду, притримуючи вашу ногу, зігнуту в коліні, злегка підняту вгору. Скажіть йому, щоб він підштовхнув вас до вікна для того, щоб отримати більш гострі відчуття від можливості потрапити на гарячому.

Козеріг. Його збуджують батоги і ланцюги. Так, Козероги ще ті любителі садо-мазо! Спробуйте позу на колінах (doggy-style), але лежачи головою на подушці. Хлопець захоче контролювати процес на всі 100 відсотків, і ця позиція дозволить йому це. Просто остерігайтеся можливого шльопання і брудної лайки … У цьому випадку, вам, ймовірно, слід прибрати всі свої комплекси і упередження, коли раніше приступити до справи, попередити партнера про те, що вам може не сподобатися.

Водолій. Ці чоловіки – справжні шанувальники секс-іграшок і використання всілякого реквізиту в сексуальних відносинах. Поки ви перебуваєте зверху, візьміть вібратор і почніть стимулювати ним клітор. Вам це дасть додаткову насолоду, а йому – різкий приплив збудження і особливий потяг до коханої жінки.

Риби. Риби чудово вміють читати мову тіла. Цей чоловік знає коли, як і чого саме ви хочете. Тому секс з ним завжди дивовижний! Він також не проти рольових ігор, так що осідлати цього хлопця в позиції «Нїзниця навпаки» буде чудовою ідеєю і принесе йому масу задоволення.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *