Home / Твоя краса / Обличчя / Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути під шаром косметичних кремів. Це значно погіршує її кисневий обмін, а пори забиваються самою косметикою, вуличним пилом і власними виділеннями. Тому ввечері нашій шкірі життєво необхідна глибока очистка та додаткове живлення. Довірити це можна чудовому засобу – міцелярній воді. Про те як міцелярна вода піде мова далі.

Що таке міцелярна вода і для чого потрібна?

Міцелярна вода - користь та шкода застосування

Міцелярна вода – це новинка в косметичної індустрії. Засіб являє собою рідину, активною речовиною якої є молекулярні сполуки – міцели.

Міцелярна вода – засіб для очищення особливо чутливої шкіри, що набирає все більшої популярності у багатьох покупців. Насправді, воно застосовується в індустрії краси багато років. Завдяки складу, міцели діють відразу по декількох напрямках:

Знешкоджує токсичні речовини, що знаходяться на шкірі;

Усуває роздратування, почервоніння і вже наявні запалення;

Сорбує і видаляє надлишки жиру;

Зволожує шкіру.

За твердженням Свена Фрея, провідного експерта по створенню б’юті-засобів в компанії Nivea, цінність міцелярної води в тому, що очищення, яке вона справляє, ефективне і дбайливе.

Міцели привертають до себе дрібні частини забруднення і жиру, що знаходяться на шкірі, що дає можливість згодом легко зняти їх з обличчя ватним диском. А тому після нанесення рідини відчуття сухості або печіння неможливі.

Міцелярна вода  виробляється багатьма косметичними фірмами, а винайшли її у Франції як особливо м’який лагідний засіб для очищення шкіри немовлят, а також категорії людей з особливо дратівливою шкірою, псоріаз, екзему і опіками.

Навіть ніжна шкіра новонароджених не проявляла алергічних реакцій на міцелярну воду. А мами немовлят, купуючи воду, спершу пробували її на своїй шкірі. Результат виходив чудовим, і вони почали купувати засіб і для свого обличчя.

Крім цього, такий засіб – відмінний варіант для тих, кому протипоказано умивання простою водою.

Взагалі міцелярна вода більше підійде людям з нормальною і сухою шкірою. Але дівчата з жирною шкірою також часто віддають перевагу засобу, в якому розчинені матуючі речовини.

Виробники заявляють, що обсягу в 400 мл вистачить на дві сотні застосувань. Вода не містить мило і спирт, але при цьому ефективно очищає обличчя.

Склад міцелярної води

Міцели – активна речовина цього засобу. Вони являють собою молекулярні сполуки, які створюють поверхнево-активні субстанції.

Склад міцелярної води не включає спирти, мило, парабени, парфюмерні аромати і силікон. Замість них виробники включають до її складу екстракти рослин, наприклад, квітів, які знімають подразнення з шкіри. Також включені до складу мінеральні компоненти, на зразок цинку, які знижують жирність і блиск шкіри. Багато виробників додають вітаміни і гліцерин.

Як користуватися міцелярною водою?

Як визначили раніше, міцелярна вода  створена для звільнення шкіри від токсинів. Отже, її можна продуктивно використовувати для того, щоб знімати косметику, в тому числі з повік. Двофазна рідина (засіб, де є два шари рідини, як правило, різного кольору, які не змішуються, поки не струсити пляшку) краще справляється з розчиненням водостійкого макіяжу.

Застосовується міцелярний засіб таким чином:

Нанесіть пару крапель води на ватний спонж;

Протріть ним шкіру, слідуючи за масажними лініями;

Очистіть подібним чином всю шкіру обличчя, включаючи повіки і навкологубний простір.

Молекула міцелярної води однією стороною міцно прикріплюється до бавовни (ватяний диск), який сам по собі є ідеальною гідрофільною речовиною, а інший ловить і захоплює жир косметики і шкірних виділень.

Міцелярна вода після застосування не потребує змивання!

На кожній пляшці засобу зазначено, що змивання не знадобиться і після його застосування можна втирати крем для догляду за шкірою. Характерна особливість міцелярної води в тому, що очищення шкіри відбувається дуже делікатно. Поглинаючи забруднення і макіяж, діючі речовини не пересушують верхній шар шкіри, а зберігають водно-жировий баланс.

Цікавий факт про міцелярну воду свідчить, що цей продукт дуже добре змиває не тільки макіяж! З її допомогою ви можете видалити з одягу складно-виведені плями від ручок, фломастерів або зеленки.

Міцелярна вода. Користь міцелярної води

Оскільки міцелярна вода  з’явилася порівняно недавно, покупці хочуть знати плюси і мінуси продукту, яка користь і можлива шкода від міцелярної води.

До однозначних плюсів косметологи відносять такі якості «міцелярки»:

ефективно очищає від косметики і забруднень завдяки міцели в складі;

не дратує і не пересушує шкіру, так як не містить мило і спирт;

живить шкіру за рахунок зволожуючих компонентів в складі;

не забиває пори завдяки правильному співвідношенню компонентів;

нейтралізує жирний блиск і токсини на шкірі за рахунок балансу розчинних жирних кислот.

Крім того, важко знайти кращий засіб, ніж міцелярна вода, під час поїздок і подорожей, на роботі і в спортзалі, в спеку, коли потрібно освіжити обличчя, а також для швидкого зняття макіяжу, користь в цьому випадку очевидна.

Мінуси і можлива шкода міцелярної води

До мінусів міцелярної води можна віднести появу почуття стягування і лущення шкіри. Але ці проблеми можливі лише при неправильному підборі засобу або при його поганій якості. Якщо у вас дуже суха шкіра, вам потрібно вибирати різновиди «міцелярки» з більш високим вмістом жирних кислот.

Занадто часте за день застосування засобу для чищення також може привести до відчуття сухості шкіри – оптимально воду рекомендують використовувати двічі: вранці і ввечері.

Якщо ваша шкіра схильна до алергії або має високу чутливість, слід ретельніше підійти до вибору засобів – не вибирайте продукт з ароматами і консервантами, або виключіть компонент, здатний викликати алергію.

Міцелярна вода. Коли застосовувати міцелярну воду?

Це універсальний щадний засіб для очищення обличчя від себума і пилу. Воно не шкодить і не травмує шкіру, не вимагає змивання, просто досить протерти обличчя. Де ж застосування міцелярної води доцільніше з точки зору комфортності застосування?

Під час прогулянки;

У далекій поїздці або перельоті;

Після тренування в спортзалі;

Будинки вранці і ввечері;

Скрізь, де захочеться освіжити обличчя.

Міцелярна вода від кращих виробників

Обличчя – це не те, на чому варто економити. Неякісна косметична продукція може завдати непоправної шкоди шкірі обличчя. Тому краще всього довіритися перевіреній продукції. Найбільш добре зарекомендували себе такі бренди:

Міцелярна вода Bioderma;

Міцелярна вода L’Oreal;

Міцелярна вода Garnier;

Міцелярна вода Nivea.

Лідером серед споживачів вважається вода від GARNIER. Вона привертає демократичною ціною, за відгуками нічим не програючи засобам, які мають велику вартість.

Другий за популярністю засіб від L`OREAL. Склад не відрізняється від попереднього продукту, проте продукт даного виробника пройшов тестування у офтальмологів.

Знайомство багатьох жінок з міцелярною водою стався з продукту BIODERMA, оскільки проводиться він в рамках фармацевтичною індустрією. Ціну його можна порівняти вищою, ніж у двох перших.

На прилавках можна побачити такий бренд – IVES ROCHER. За словами виробника, це продукт з найбільш натуральним складом. Не менш популярна міцелярна вода  CAUDALIE, яка добре справляється зі своїм головним завданням – зволожувати і очищати шкіру обличчя.

Nivea / Нівея «Очищення 3 в 1». Нівея представляє високоякісний препарат для зняття макіяжу всіх видів складності. Продається засіб в зручній для використання ємності в 200 мілілітрів. Виробник позиціонує власний засіб як гіпоалергенний склад, для виробництва якого не застосовуються шкідливі компоненти, в тому числі спирти, ароматизатори і мило.

З засобом «Очищення 3 в 1» видаляти макіяж стало набагато простіше, так як в ході його зняття не потрібно застосовувати силу, досить просто нанести трохи препарату на ватний диск і обережно видалити мейк-ап з обличчя, очей і губ.

«Міцелярка» або тонік?

Якщо говорити про різницю між міцелярною водою і лосьйоном-тоніком, то вона величезна. Міцелярна вода призначена для очищення шкіри від фарби, забруднень, жирності, а тонік використовується вже після етапу очищення. Тобто він наноситься на вже чисту підготовлену шкіру. До того ж на відміну від тоніка міцелярна вода  не має кольору і ароматизатора.

Так, ці два засоби абсолютно різні і не схожі: перший з них – це засіб, що очищає, а другий – тонізуючий. Їх застосування можна вдало комбінувати.

Як зробити міцелярну воду самостійно? (Відео)

Щоб отримати міцелярну воду, необов’язково відправлятися в магазин, адже засіб можна приготувати своїми руками. Зробити це можна за допомогою перемішування наступних інгредієнтів:

Рожевої води (90 мл). Її можна знайти в кожній аптеці і будь-якому косметичному магазині. Її властивості – охолоджуюча, освіжаюча, протизапальна, м’яко в’язка.

Кетамін (5 мл). Необхідно, щоб це було сульфатне касторове масло, про це потрібно попередити продавця або фармацевта, інакше інгредієнти не змішаються. Сульфатне касторове масло повністю розчиняється у воді. Воно допоможе проти пігментних плям і зморшок. Кетамін пом’якшує шкіру, легко очищає її.

Вітамін Е (2 мл). Володіє чудо-омолоджуючою властивістю. Для юної шкіри корисно тим, що усуне вугровий висип, посилить захист шкіри і помітно покращить колір обличчя. До речі, ви також можете дізнатися, в яких продуктах міститься вітамін Е.

Ефірне масло шипшини (3 мл). Це досить дорогий компонент, але він дуже поживний і є природним фільтром сонячних променів. Масло шипшини містить речовини, які є будівельним матеріалом для клітин шкіри. Шипшина стимулює синтез колагену, добре зволожує, насичує киснем внутрішньоклітинні рідини. Масло допомагає вчасно виводити з шкіри продукти розпаду і не накопичувати там токсини. Відмінно загоює всілякі дрібні травми – порізи, зсадини, подряпини, попереджаючи цим запалення.

Змішуємо всі інгредієнти в зазначеному порядку, добре перемішуємо, зливаємо у флакон відповідного розміру і струшуємо. Завдяки вмісту масел у рідини з’явиться легкий жовтий колір. Сульфатна касторка об’єднає всі компоненти.

У такому складі вода буде натуральною, володіючи приємним ароматом. Струшувати пляшку щоразу перед використанням міцелярної води. Після використання шкіра стане чистішою і свіжою. Що обов’язково буде добре помітно.

Наочно побачити, як приготувати таку воду своїми руками, можна в наступному відео:

Такі полегшені засоби, як міцелярна вода, відновлюють і підтримують красу шкіри обличчя. Особливо засіб підійде дівчатам, які мають чутливу і суху шкіру, що потребує підвищеної уваги.

Міцелярна вода  – це інноваційний засіб для догляду за шкірою, який варто спробувати. Вона дбайливо очищає і не подразнює шкіру.


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *