Home / Догляд за шкірою / Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми з максимумом користі і мінімумом витрат. Пропонуємо дізнатись, які пропонують поради спеціалісти про ефективний догляд за шкірою навесні.

Ефективний догляд за шкірою навесні

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Після холодів і опалювального сезону шкіра тіла потребує посиленої підтримки та піклування. Щоб догляд набув професійний результат, важливо правильно визначитися з фронтом роботи. Як правило, з приходом весни дівчата стикаються з двома основними проблемами – підвищена сухість шкіри і ненависна апельсинова кірка.

Привести до тями постраждалу шкіру можна в домашніх умовах. Для боротьби з сухістю знадобляться максимально живильні засоби для відновлення гідробалансу шкіри. Щоденний догляд (живильні креми, зволожуючі емульсії) повинні містити такі компоненти, як гліцерин, ланолін, екстракт алое вера. Вони сприяють глибокому зволоженню шкіри, роблять її більш еластичною і пружною.

Зміцнюючий крем для схуднення Masvelt Crème anti-rondeurs rebelles, Clarins

Скраб для тіла Refining Body Exfoliator, Shiseido.

Антицелюлітний слім-гель для тіла Bioсlinic, Oriflame.

Зволожуючий лосьйон для тіла Ваніль і Морозиво, I love.

Нічний антицелюлітний крем Celluli Laser Intensive Night, Biotherm.

Зміцнюючий крем для схуднення Masvelt Crème anti-rondeurs rebelles, Clarins

Скраб для тіла Refining Body Exfoliator, Shiseido.

Сезонна нестача вітамінів дає збій в організмі, і в першу чергу це відбивається на стані шкіри. Вона починає лущитися, деякі дівчата відзначають наявність почервоніння і подразнень. Що робити? Терміново переглянути щоденний раціон. Наповніть його фруктами, зеленню, овочами і вітамінами. Налягайте на рибу – вона рекордсмен за вмістом жирних кислот Омега-3, пийте якомога більше води. Так ви будете зволожувати шкіру зсередини.

Протягом дня через шкіру випаровується близько 200 мл води. Відповідно для підтримки здорового стану шкіри потрібно заповнювати втрачений запас вологи. Після ранкового душа використовуйте зволожуючий крем. Важливо наносити його за 30-40 хвилин до виходу на вулицю, щоб уникнути переохолодження шкіри і, як наслідок, сухості. Увечері віддавайте перевагу поживним побратимам.

Як правило, формули таких кремів містять вітаміни, живильні масла і мінерали. Вони відмінно працюють, живлять шкіру, підвищують її стійкість до зовнішніх агресорів. Після водних процедур акуратно промокніть тіло м’яким рушником, не тріть шкіру, на ній повинна залишитися волога – вода сприяє кращому проникненню засобу. Особливу увагу приділяйте шкірі колін і ліктів. При нестачі вологи ці зони сохнуть і лущаться найбільше.

Приймаючи ванну, додайте у воду трохи олії, наприклад, підтягуюче масло для тіла «Ультрапружність» від Garnier. У складі масла присутні ефірні масла лимону, мандарину і грейпфрута. А це суцільна користь для шкіри – компоненти надають пружність, сприяють зменшенню апельсинової кірки, плюс заряджають гарним настроєм і позитивними емоціями.

Mолочко для тіла Pure & Natural, Nivea

Гель-скраб для тіла Sparkle Skin Body Exfoliator, Clinique.

Антицелюлітний концентрат Slim Extreme 4D Professional Dermapharm, Eveline.

Антицелюлітний мультиактивний крем Cellu-Tech Crema Multiattiva Massaggio Profondo, Venus.

Антицелюлітне березове масло Birken Cellulite-Öl, Weleda.

Експрес-засіб для схуднення Slim-Performance, Payot.

Зволожуючий крем для тіла Ultra Body Moisturiser, Ultraceuticals

Вулканічний скраб для тіла Bali Flower, Therme

Зволожуючий лосьйон для пружності шкіри Q10 Plus, Nivea

Бальзам для тіла Body Balm, Eva Natura

Mолочко для тіла Pure & Natural, Nivea

Гель-скраб для тіла Sparkle Skin Body Exfoliator, Clinique.

Перевірте свій гель для душу на наявність все тих же ефірних масел і пом’якшуючих складових. Вони також допомагають усунути прикру сухість. Ефективний догляд за шкірою навесні  з сухістю є інгредієнти рослинного походження – кісточки винограду, протеїни пшениці, морські водорості. У разі агресивних очищувальних елементів в складі ви отримаєте зворотний результат.

У боротьбі з «апельсиновою кіркою» багато дівчат використовують будь-які методи, не дотримуючись будь-якої системи догляду. І дарма. Адже досить регулярно виконувати нехитру програму і радіти результатам. Пару раз в тиждень рекомендується використовувати антицелюлітні скраби.

Вони дуже глибоко очищають шкіру, вирівнюють, тонізують і, що важливо, підвищують активність засобів, що наносяться після відлущування. Існують також гелі для душу з ексфолюючими частками (гелі-ексфоліатори). Вони відмінно підходять чутливій шкірі, оскільки розміри абразивних частинок в таких гелях набагато менші, ніж в звичних скрабах.

Після рекомендується як слід зволожити шкіру. Причому нанесення крему важливо супроводжувати самомасажем. По-перше, масаж нормалізує кровообіг, виводить з організму зайву рідину, а завдяки цьому прискорюється процес розщеплення жирових відкладень, по-друге, значно поліпшується зовнішній вигляд шкіри. Вона стає більш гладкою і пружною.

Скраб для тіла з люфою Loofah Body Cleanser, Mary Kay

Концентрат для схуднення Concentré Minceur, Caudalie.

Зволожуюче молочко для тіла Lait Hydratant, Le Petit Marseillais.

Розгладжуючий скраб для тіла «Ультраупругость», Garnier Body.

Зміцнюючий масажний гель-крем Spa Fit, The Body Shop.

Божественний скраб для тіла Divine Scrub, Caudalie.

Підтягуюче масло для тіла «Ультрапружність», Garnier Body

Бальзам для тіла Thalasso Minéral Spa A La Carte, Л’Етуаль Sélection

Цукровий скраб для тіла Golden Sugar Scrub Cashmere Glow, Bath & Body Works

Скраб для тіла «Яблуко і кориця», Egomania

Скраб для тіла з люфою Loofah Body Cleanser, Mary Kay

Концентрат для схуднення Concentré Minceur, Caudalie.

Спорт теж ніхто не відміняв. Це як і раніше один з найдієвіших методів боротьби з «апельсиновою кіркою». Оскільки целюліт найчастіше атакує сідниці і стегна, виконуйте присідання з навантаженням (з гантелями). І кірку переможете, і сідниці підкачаєте. Запишіться в басейн – плавання також зміцнює м’язи і допомагає впоратися із зайвою вагою.

Ефективний догляд за шкірою навесні: робимо маски для рук

У холодну пору, коли зима ще не здала свої позиції, особливо страждає шкіра рук і обличчя. Щоб уникнути лущення і почервоніння, ранньою весною час від часу робіть ванночки і маски. Це допоможе надати їм ніжність і гладкість.

Перед тим, як нанести маску, ретельно вимийте руки, використовуючи скраб. Витріть їх насухо. Маска наноситься на шкіру так само, як і крем. Щоб домогтися максимально ефективного результату, надіньте на 2-3 години бавовняні рукавички, а якщо маєте в своєму розпорядженні час, то краще на всю ніч.

Маска з вівсяного борошна. Цей засіб допоможе ефективно пом’якшити вашу шкіру. Візьміть чверть склянки вівсяної крупи або пластівців, перетворіть їх в борошно за допомогою міксера. Додайте до нього 1 ст.л. води або соку алое і ретельно перемішайте. Нанесіть масу на руки, гарненько втирайте в шкіру 3-5 хвилин. Потім змийте теплою водою і витріть руки насухо. Змастіть руки маслом для тіла або жирним кремом для рук.

Маска з кукурудзяного борошна. Ця маска пом’якшує і омолоджує шкіру, покращує кровообіг. Візьміть чверть склянки кукурудзяного борошна, 2 ст.л. рослинного масла і 1 капсулу масляного розчину вітаміну Е. Перемішайте все і нанесіть засіб на руки, ретельно втираючи його в шкіру. Через 5 хвилин змийте теплою водою. Сильно не захоплюйтеся, робіть маску раз на місяць.

Маска для зволоження рук. Візьміть 1 ст.л. ланоліну і 1 ст.л. вазеліну. Все ретельно перемішайте і нанесіть кашку на шкіру рук на 20 хвилин. Змийте рідким милом або гелем.

Маска для загоєння тріщин. Перетріть 2-3 варені картоплини через сито, змішайте їх з молоком до однорідної маси. Додайте 2 ч.л. лимонного соку. Нанесіть на руки товстим шаром до охолодження. Змийте маску теплою, а потім прохолодною водою і втирайте жирний крем.

Маска для розгладження зморшок. Візьміть рівні частини рослинного масла, соку лимона і відвару чебрецю, перемішайте і нанесіть суміш на руки.

Маски для грубої шкіри. Візьміть 3 ст.л. вівсяного борошна, 1 ст.л. оливкового масла, 1 ст.л. молока і 1 ч.л. меду. Все перемішайте і нанесіть на руки, зверху надіньте рукавички і залиште на ніч.

Змішайте 1 жовток, 1 ст.л. меду і 1 ч.л. вівсяного борошна. Нанесіть кашку на руки на 15-20 хвилин. Змийте теплою водою.

Парафінові маски для рук. Маски з додаванням парафіну не тільки роблять руки красивими і гладкими, але ще і лікують. У міру того, як парафін остигає, він виділяє тепло, під дією якого розширюються пори, поліпшується лімфо і кровообіг, посилюється пото- і саловиділення. Таким чином, йде глибоке прогрівання рук, зменшуються і зникають болі в суглобах, знімається напруга м’язів і зв’язок. Збільшується надходження води в епідерміс, а шар парафіну не дає їй випаруватися. Завдяки цьому шкіра зволожується і пом’якшується, стає еластичнішою.

Для того, щоб зробити ефективний догляд за шкірою навесні  та правильно повести цю процедуру, дотримуйтесь поради фахівців. Купіть косметичний парафін, розтопіть його на водяній бані до стану рідини.

За допомогою скрабу вимийте руки і гарненько їх висушіть.

У парафін нормальної для вас температури (не гарячого!) Опустіть на хвилину руки. При цьому пальці повинні бути якомога ширше розсунутими. Вийнявши руки, дайте парафіну охолонути.

Потім надіньте на них поліетиленові пакети, а поверх – вовняні рукавиці.

Через півгодини зніміть все, видаліть з рук парафін.

Ефективний догляд за шкірою навесні. Весняний догляд за шкірою декольте

Особливого і делікатного догляду вимагає навесні зона декольте. Після зими шкіра в цій зоні стала зів’ялою і на ній з’являються прищики і вугрі. Що ж зробити, щоб привести шкіру в красивий вид? Почніть за нею дуже ретельно доглядати. Потрібно постійно постачати в цій області шкіру вологою.

Наносьте крем від грудей до підборіддя. Не обов’язково купувати дорогі креми, досить того, щоб в ньому містилися мікроелементи, ну і звичайно завжди звертайте увагу на термін придатності крему, так як шкіра в області декольте дуже чутлива. У домашніх умовах ви можете робити масаж в зоні декольте.

Великого уміння тут не потрібно. Просто вам потрібно 10 разів за годинниковою стрілкою, за допомогою душа і холодної води поводити по зоні декольте. Щоденне пророблення такого масажу і результат не змусить себе чекати. Через короткий час ви побачите, як змінився колір шкіри в зоні декольте, і шкіра стане м’якою і пружною. Також можна застосовувати і покупні засоби, спеціальні для зони декольте.

Головне – не переборщити. За шкірою в цьому місці потрібно доглядати так само як і за шкірою обличчя. При появі вугрів можуть допомогти народні засоби, наприклад можна використовувати сольові процедури. Після прийняття ванни обполосніть плечі і зону грудей в сольовому розчині.

Для такого розчину вам знадобиться 2 столових ложки солі і 0,5 літра теплої води. Також, якщо у вас дуже сильне запалення на шкірі, ви можете прийняти ванну з марганцівкою. У домашніх умовах ви можете приготувати омолоджуючий лосьйон. Для цього лосьйону візьміть м’яту, досить 2 столових ложки і прокип’ятіть її в 0,5 літрі води 2 хвилини, потім додайте 2 ложки фруктового оцту, і після остудженої, рожевої води. Таким лосьйоном потрібно користуватися кожен день, вранці і ввечері. Після всіх цих процедур ви повернете своїй шкірі чарівний вид.

Медовий масаж для тіла

Як мед може допомогти в догляді за шкірою навесні? Ви привели шкіру обличчя і декольте в порядок, пора зайнятися тілом. Тепер потрібно повернути його небувалу красу. Але як? А це дуже легко! Навесні і в будь-який сезон для приведення своєї шкіри тіла в порядок ви можете скористатися медом. Використовувати його ви можете як в домашніх умовах, так і в салонах для живлення шкіри і перетворення. Не думайте, в салонах використовують звичайний мед, який ви вживаєте. Тому таку процедуру дуже легко провести в домашніх умовах, якщо ваші засоби обмежені.

Медовий масаж не тільки живить вашу шкіру, але і виводить токсини, при цьому позбавляючи вас від ненависного целюліту. Всього за 10-15 сеансів такого масажу ваша шкіра придбає не тільки прекрасний колір, але і забереться апельсинова кірка, яку так ненавидять всі дівчата. Робити такі масажі потрібно не частіше трьох разів на тиждень. Через місяць ви побачите приголомшливий результат, який повалить в захват не тільки вас, але і вашого чоловіка, так як ваша шкіра стане як у немовляти, ніжна і без будь-яких дефектів.

Для масажу береться будь-який мед, головне щоб він був рідким. А для кращого ефекту додайте пару крапель ефірного масла. Візьміть 2-3 столових ложки меду, додайте кілька крапель олії апельсина, лаванди, добре перемішайте до однорідної маси і приступайте до масажу.

Існує два способи медового масажу. Один з них дуже не приємний і навіть хворобливий, але дуже ефективний. Але він дуже легкий в роботі і ви можете робити його самі собі, без чийогось втручання. Просто візьміть медову масу з маслом, нанесіть на долоні і починайте ляскати себе по проблемних місцях.

Після процедури, яка повинна тривати від 5 до 15 хвилин, змийте залишки меду теплою водою, а потім зволожте шкіру молочком. На медовому масажі цілющі властивості меду не закінчуються. Зараз більшість жінок просто зациклені на дієтах і багато хто не витримують їх, тому що не можуть обходитися без солодкого. До якого дієтолога не відправили, він забороняє солодке. Але ось порятунок таким ласунам, які просто не можуть жити без солодкого, і їх порятунок в меді.

Існує яєчно-медова дієта. За добу такої дієти ви втратите цілий кілограм. У ній немає нічого складного. Потрібно взяти два жовтки збити їх з ложкою меду і масу вживати з кавою або чаєм. Так само мед допоможе вам втамувати голод перед сном. Що ж виходить, за допомогою меду ви не тільки можете привести шкіру в хороший вигляд, але і позбутися після зими на пару набраних кілограмів.


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *