Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на березень 2021 року

Місячний календар стрижки на березень 2021 року

Як відомо, місячний календар  стрижки на березень 2021 відрізняється від сонячного, до якого звикла більшість людей в нашій країні, тому, без відповідних знань простежити за фазами і рухом природного супутника нашої планети просто неможливо.

Місячний календар стрижки на березень 2021 року по дням

Місячний календар стрижки на березень 2021 року

Дана стаття допоможе зорієнтуватися в місячному календарі на березень, дізнатися про сприятливі дати протягом цього терміну, щоб максимально повноцінно провести відведений нам час, досягти успіху і не розчаруватися через непередбачливість.

Сприятливі дні для стрижки та фарбування волосся в березні 2021: 18, 21, 27 числа.

Несприятливі дні для стрижки та фарбування волосся в березні 2021: 12 число.

1 березня 2021, 18-й місячний день. День не підходить для кардинальних змін. Кажуть, що сьогодні «можна і частину життя відрізати», якщо обрізати волосся. Можна попрацювати з кольором волосся або оздоровити волосся за допомогою лікувальних масок. Краще не відвідувати сьогодні перукарню з метою зміни довжини волосся, можна залишити там частину життєвих сил.

2 березня 2021, 19-й місячний день. Сміливо вирушайте до перукаря за змінами. Стрижка не тільки забарвить ваш вигляд, а й зміцнить здоров’я. Новий образ прибере частину негативної енергії, що підвищить ваш авторитет в очах оточуючих. Не варто сьогодні змінювати колір волосся, це не принесе потрібного результату. Позбавтеся від зайвого негативу, змінивши довжину волосся.

3 березня 2021, 20-й місячний день. Місячний календар стрижки на березень 2021 радить, що  вас чекає непростий час, не рекомендовано починати щось нове або піддавати себе змінам. Ви зможете зіпсувати здоров’я, піддаючи волосся маніпуляціям. Зміни зачіски можуть завдати шкоди вашому здоров’ю, так як це послабить захист вашого організму. Дозволяється фарбування волосся з використанням барвників з натуральних компонентів.

4 березня 2021, 21-й місячний день. Сьогоднішній день вимагає терплячості і розміреності. Займайтеся справами, які запланували раніше. Тому якщо планували похід в перукарню завчасно, то без сумніву, можете не відхилятися від цього рішення. Якщо ж ви вирішили сходити до майстра по волоссю спонтанно, то це не принесе вам належної радості. Зачіска, отримана в цей день, зможе вас порадувати.

5 березня 2021, 21-й місячний день. У цей період не радиться починати щось нове. Цей день підходить для ледачого проведення часу. Сьогодні небажано робити стрижки, вона зможе негативно позначитися на вашій зовнішності. Якщо ви зважитеся на кардинальні зміни з зачіскою, то будьте готові, що ви не зможете отримати потрібного результату. Все це може зіпсувати вам настрій.

6 березня 2021, 22-й місячний день. Сьогодні відмінний день для позбавлення від всього непотрібного, тому він відмінно підходить для нових починань. Цей період благоволить для кардинальних змін зовнішності за допомогою стрижки. Вона допоможе вам налагодити особисте життя і зняти негативну енергію, яку ви збирали весь місяць. Навіть незначні зміни в укладанні зможуть порадувати вас результатом.

7 березня 2021, 23-й місячний день. Сьогодні не радимо робити ніяких маніпуляцій з волоссям. Відвідування перукаря не принесе вам радості. Ви навряд чи зможете домогтися того результату, за яким прийшли. Сьогодні будуть складно зі створенням витонченої зачіски, що може позначитися на вашому настрої і зовнішньому вигляді. Навіть процедури, спрямовані на догляд за волоссям, можуть дати зворотний ефект.

8 березня 2021, 24-й місячний день. Сьогоднішній день підходить для творення. Він не призначений для будь-яких кардинальних змін. Сьогодні корисним буде обдумати всі події, які відбувалися з вами за цей місячний місяць. Будь-які зміни у вашому зовнішньому вигляді не зможуть принести вам радості. Сьогоднішні місячні доби дозволяють лише незначну зміну вашого укладання. Не можна сьогодні планувати фарбування, так як це може завдати непоправної шкоди вашому волоссю.

9 березня 2021, 25-й місячний день. Похід до перукаря в цей день краще відкласти. Будь-які процедури можуть призвести до погіршення зовнішнього вигляду вашого волосся. Корисно заплітати коси і збирати волосся в зачіску для збереження енергії. Відмінний день для початку прийому вітамінів, що сприяють росту волосся. Це дасть потрібний результат в найближчому майбутньому. Відвідування перукаря в цей час може згубно позначитися на здоров’ї всього організму.

10 березня 2021, 26-й місячний день. Сьогодні відвідування перукаря протипоказано. Навіть мінімальне втручання, як підрівнювання кінчиків, може привести до абсолютно іншого результату. Рекомендується навіть не робити зачіски – це може нашкодити здоров’ю і структурі волосся. Навіть процедури, спрямовані на наданню волоссю живлення і здоров’я, не дадуть очікуваного результату.

11 березня 2021, 27-й місячний день. Похід в перукарню сьогодні буде поганою ідеєю. Стрижка волосся може доставити вам неприємності, зіпсує настрій. Навіть зміна зачіски не піде на користь, зробіть щось просте, наприклад, пучок або косичку. Навіть процедури, спрямовані на живлення та оздоровлення не зможуть ефективно і довго протриматися на волоссі. Місячний календар стрижки на березень 2021  говорить – сьогоднішній похід в салон краси може обернутися різними хворобами.

12 березня 2021, 28-й місячний день. Похід до перукаря в цей день потрібно відкласти. Стрижка може згубно позначитися на стані вашого волосся. Волосся можуть виглядати млявими, позбавленими енергії і живлення. Навіть процедури, спрямовані на поліпшення і оздоровлення структури волосся не зможуть принести очікуваного результату. Фарбувати волосся можна тільки у виняткових випадках.

13 березня 2021, 29-й місячний день. Відвідавши сьогодні салон краси, ви можете отримати некрасиві і недоглянуті волосся. Не рекомендується робити стрижки – це може сильно нашкодити здоров’ю вашої зачіски. Радимо робити прості зачіски, так як нові і складні укладання не зможуть порадувати вас належним ефектом. Однак фарбування волосся пройде успішно. Можна вибрати будь-який вам відтінок.

14 березня 2021, 1-й місячний день. Стрижка в цей день зможе вас сильно засмутити, тому що сьогодні все може піти не так, як ви хотіли. Кращим рішенням буде відмовитися від походу до перукаря на більш відповідний час. Невдалий результат може викликати неприємні для вас зауваження від близьких, внаслідок чого ви зможете відчути злість і образу. Не підстригайте волосся, це приведе вас до скорочення вашої життєвої енергії.

15 березня 2021, 2-й місячний день. У цей день відвідування перукаря складеться невдало. Це може підірвати здоров’я вашої шевелюри. Зачіски та заплетене в коси волосся можуть бути зіпсовані протягом дня, тому просто залиште їх в розпущеному вигляді. В даний період радиться робити оздоровлюючі маски, почати лікування. Якщо ви будете використовувати засоби з натуральними інгредієнтами, то результат не змусить себе довго чекати.

16 березня 2021, 3-й місячний день. Незважаючи на те що Місяць починає рости, стрижка в цей день негативно вплине на ваш організм. Відмінним рішенням буде зробити зачіску з кучерями. Таке укладання додасть вам позитивної енергії. Однак не протипоказано робити фарбування волосся в природні кольори і за допомогою барвників на натуральній основі. Це допоможе вам стати більш привабливою в очах чоловічої статі.

17 березня 2021, 4-й місячний день. Похід до перукаря в цей день буде вдалий. Ви зможете поліпшити свій зовнішній вигляд і подарувати здоровий вигляд свого волосся. Сьогодні відмінний день для прощання з усім непотрібним і застарілим, тому стрижка буде прекрасним рішенням. Однак фарбувати волосся або робити тривале укладання не рекомендується – це не принесе очікуваного результату. Укладання не буде довго триматися, а барвник змиється раніше, ніж потрібно.

18 березня 2021, 5-й місячний день. Саме сьогодні відмінний день для відвідування перукаря. Якщо ви давно хотіли поекспериментувати зі стрижкою, то саме час – експеримент буде вдалим. Ви будете приємно здивовані результатом. Процедури, спрямовані на відновлення волосся дадуть приголомшливий результат. Також успішним буде фарбування волосся. Для досягнення кращого результату використовуйте барвники на основі натуральних барвників.

19 березня 2021, 6-й місячний день. Сьогодні потрібно спрямувати сили на поліпшення вашої зовнішності. Але зміни краще допустити мінімальні: інакше укласти волосся, з прямого волосся зробити кучеряві і навпаки. Стригтися в цей день не радимо – це зможе погіршити їх зовнішній вигляд і структуру. Прекрасно позначаться процедури, спрямовані на оздоровлення і живлення волосся. Можете поекспериментувати зі зміною кольору волосся.

20 березня 2021, 7-й місячний день. Сьогодні можете відвідувати перукаря з метою фарбування або догляду за волоссям. Стригтися в цю місячну добу не рекомендується, так як це може зашкодити вашому зовнішньому вигляду. Місячний календар стрижки на березень 2021 рекомендує проводити процедури, спрямовані на оздоровлення. Вони неодмінно дадуть прекрасний результат, що перевершує ваші очікування. Сьогодні можна порадувати себе новим укладанням.

21 березня 2021, 8-й місячний день. Відмінний день для відвідування перукаря. Якість волосся покращиться. Ваш зовнішній вигляд буде вас радувати в відображенні. Вам вдасться домогтися приголомшливого результату. Сьогодні буде вдала будь-яка стрижка – вона додасть вам особливий шарм і магнетизм. В цей день всі проведені процедури дадуть особливий ефект волоссю. Крім прекрасного настрою, ви отримаєте приголомшливий зовнішній вигляд.

22 Березня 2021, 9-й місячний день. Якщо хочете отримати доглянутий зовнішній вигляд, обов’язково відвідайте перукаря. Сьогоднішній похід надасть вашій зачісці особливий стиль і шарм. Навіть елементарне підрівнювання волосся дасть відмінний результат. Сьогодні буде вдала кардинальна зміна способу за допомогою модної стрижки або нового кольору волосся. Однак не радимо фарбувати волосся або робити тривалі укладання.

23 березня 2021, 10-й місячний день. Ви зможете відмінно поліпшити свій образ, відвідавши перукаря і зробивши стрижку. Зробіть красиву незвичайну зачіску – це допоможе вам отримати масу компліментів від чоловічої статі. Радиться відмовитися від фарбування волосся, ви не зможете досягти потрібного результату. Хімічні склади не зможуть вплинути на волосся належним чином, навіть процедура ламінування.

24 березня 2021, 11-й місячний день. Сьогоднішній день можна назвати нейтральним. Однак будь-які починання небажані. Тому будь-яка стрижка може зіпсувати ваш настрій і зовнішній вигляд волосся. Зробивши нову зачіску, ви, можливо, будете виглядати непривабливо і неохайно. Фарбування волосся не заборонене, але воно підійде для тих, хто вибирає барвники з натуральних компонентів.

25 березня 2021, 12-й місячний день. У цей день краще не починати щось нове. Тому будь-які зміни зовнішності позначаться негативно на вашому настрої. Радиться відмовитися від відвідування перукарні. Якщо вирішили відвідати майстра з метою оздоровлення чи живлення волосся, то не розраховуйте отримати карколомний ефект – він буде незначний, але і негативного впливу не буде.

26 березня 2021, 13-й місячний день. Сьогодні ви зможете зробити зачіску або стрижку, про яку мріяли. Відмінний період для експериментів і кардинальну зміну іміджу. Все, що ви зробите зможе принести вам радість, а вашому волоссю здоров’я і доглянутий вигляд. Цей період відмінно підходить для нових починань, спробуйте зробити нову зачіску, можете спробувати нові види плетіння кіс.

27 березня 2021, 14-й місячний день. Сьогодні прекрасний день для відвідування перукаря. Незалежно від мети, з якою ви прийшли, ви отримаєте прекрасний результат. Можете зважитися на кардинальні зміни за допомогою нової стрижки або зміни кольору волосся. Такі зміни не залишать байдужими оточуючих, і ви отримаєте безліч захоплених відгуків. Похід до перукаря в цей місячний день допоможе налагодити особисте життя.

28 березня 2021, 15-й місячний день. Сьогодні відмінний день для започаткування нових справ, проте похід в перукарню не рекомендований. Стрижки зможуть завдати шкоди волоссю, вони будуть виглядати млявими. Також місячний календар стрижки на березень 2021 не радить робити нові зачіски, це може значно зіпсувати ваш настрій. Будь-які маніпуляції з волоссям, з використанням хімічних складів, не зможуть дати вам належний ефект.

29 березня 2021, 16-й місячний день. Цим днем протегує символ «Кінь». Це сприятливо позначається на рішеннях різних питань. Саме тому сьогоднішній день чудово підходить для зміни іміджу. Будь-яка стрижка принесе вам гарний настрій і принесе увагу чоловіків. Якщо ви не готові на зміни, пов’язані зі стрижками, то можете поекспериментувати із зачісками. Навіть складні укладання сьогодні будуть вдаватися, і додавати вам привабливості.

30 березня 2021, 17-й місячний день. Похід до перукаря – захід для сьогоднішнього дня є дуже суперечливим. Ваш матеріальний стан може помітно покращитися, однак ви зможете додати кілька кілограм зайвої ваги. Незначна зміна зачіски порадує вас результатом. Ви отримаєте не тільки відмінний зовнішній вигляд, але і поліпшите здоров’я. Хороший період для фарбування волосся. Рекомендується фарбуватися в натуральні кольори.

31 березня 2021, 18-й місячний день. Кардинальні зміни сьогодні рекомендовані, так як день не володіє сильною енергією. Стрижки, зроблені в цей період, можуть навіть принести хвороби вашому організму, а вашому психологічному внутрішнього світу – нестійкий стан. Ваше оточення може негативно висловитися з приводу змін вашого зовнішнього вигляду. Фарбування волосся не зможе вас порадувати отриманим результатом.


Check Also

Зачіска на новий 2021 рік. Тренди та фото зачісок

Тисячі дівчат по всьому світу ламають голову, причому в прямому сенсі. До Нового року залишилося …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *