Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки знали, що готує доля, а й могли розпланувати своє життя. Лютий 2021 обіцяє бути багатим на події, але не слід забувати – всі, що передбачено, збудеться лише в разі, якщо не тільки вірити обіцяному, але і не шкодувати сил на його здійснення. Цілеспрямованість і наполегливість – ось те, що допоможе досягти успіху. Про детальний місячний календар стрижки на лютий 2021 піде мова далі.

Місячний календар стрижки на лютий 2021. Фази місяця для стрижки

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

Другий місяць року принесе чимало моментів, в який доведеться проявити всю притаманну вам витримку і терпіння. Всі

проекти, які ви зберетеся реалізувати, необхідно продумувати до дрібниць, але, в той же час, вам як ніколи вдасться розвинутися і піднести себе з найкращого боку.

Місячний календар стрижки на лютий 2021  року не тільки підкаже, чого варто очікувати від того чи іншого дня, але і допоможе уникнути можливих помилок.

Інформація про те, яка зараз фаза Місяця і який сьогодні місячний день має величезне значення для багатьох природних чинників. Вплив Місяця на організм людини допоможе правильно розподілити ваші сили для реалізації планів у найближчому майбутньому, і уникнути непередбачених втрат, вчасно подбати про своє здоров’я.

Для правильного використання місячного календаря стрижки волосся на лютий 2021 року краще детально дізнатися про рух Місяця. Є чотири основні фази, наступні одна за одною з інтервалом близько 7 днів. Перша – молодик, фаза, в якій Місяць перебуває між Сонцем і Землею. Після цього говориться про «прибуваючий» місяць. Це триває 14 і 3/4 днів до повного місяця.

Фаза між молодиком і повним місяцем – перша чверть, під час якої можна побачити праву половину диска. Входження Місяця в повну фазу означає, що освітлена вся видима частина кола. Від повного до молодика мова йде про «спадний» місяць, який стоншується і темніє. Стрижка волосся на спадаючий Місяць не рекомендується, але багато що залежить ще і від зодіакального сузір’я, в якому перебуває світило.

Однак перш, ніж планета знову зануриться в пітьму молодика, слідує остання чверть, також звана третьою чвертю. Це фаза, в якій Земля, Місяць і Сонце утворюють прямий кут один з одним.

Молодик – «народження» супутника – 14 лютого.

Молодий зростаючий місяць відкривається тонким півмісяцем з 14 по 18 число.

Перша чверть – 19 числа.

Зростаючий Місяць – з 20 по 26 лютого.

Повний місяць – світило повністю освітлено – 27 лютого.

Місяць – 28, 1-3 лютого.

Остання місячна чверть – 4 лютого.

Старіючий або бальзамічний місяць – 5-13 лютого.

Місячний календар стрижки на лютий 2021. Сприятливі дні для стрижки

Догляд за красою повинен грунтуватися на місячному календарі. Це гарантує найбільш задовільні результати впливу на обличчя, тіло, волосся. Коли підстригтися в лютому за місячним календарем 2021:

1.02 – спадний Місяць в Діві. Хороший день для стрижок і фарбування, волосся наберуться сил, позитивної енергії.

8.02 – 9.02. – супутник в знаку Козерога. Стригти волосся в цей період дуже корисно, вони стають густішими і міцнішими, не випадають. Вдалі дні для завивки і фарбування. Після візиту до майстра 8 числа дівчину чекає щастя, процвітання і грошовий достаток

17 і 18 числа – Місяць у знаку Тельця. Це сприятливі дні для стрижки в лютому 2021 р. Після відвідування салону покращиться не тільки стан волосся, але і настрій.

19 лютого – перша чверть. Якщо хочеться, щоб волосся росло швидше, зміцнилися – добре обрізати їх в цій фазі. Місячний календар стрижки на лютий 2021  радить, що ідеальний час, щоб підрізати сухі і посічені кінчики, поліпшити загальну структуру волосся. Бажано зробити це між 12:00 і 18:00 годинами. Крім того, догляд за шкірою голови в цей період сприяє довголіттю.

25, 26 – супутник знаходиться в знаку Лева. Після походу в перукарню варто чекати процвітання в справах. А волосся стане густим, здоровими, посилиться їх зростання. Але хімічну завивку краще відкласти. Не пропустіть зростаючий Місяць в лютому в знаку Лева.

27 лютого – повний місяць. Якщо волосся сухе і зруйноване – найкращий час, щоб зробити радикальне обрізання. Шевелюра буде швидше рости, стане густішою, здоровою, блискучою, сильною. Лікування корисніше проводити з 6 ранку до полудня, за день до повного місяця або в той же день, коли починається фаза.

28.02 спадний Місяць проходить в знаку Діви. Світило в цей період позитивно впливає на волосся. Можна стригтися, фарбуватися, завиватися – будь-які процедури пройдуть вдало.

Місячний календар стрижки на лютий 2021. Сприятливі не всі дні і фази місяця для стрижки

2.02 – 3.02 – Місяць у знаку Терезів. Після стрижки волосся не зміняться. А ось з укладанням доведеться помучитися. Міняти кардинально колір теж не рекомендується.

4.02 – 5.02 – третя чверть, земний супутник в знаку Скорпіона. День, коли категорично протипоказано стригтися за місячним календарем в лютому. Для завивок і фарбування теж не підходить. Але для чоловічої стрижки, щоб збереглася довше, а волосся росли повільніше – дуже вдалий час.

6.02 – 7.02 спадний Місяць у Стрільці. Дайте спокій своїй голові і волоссю. Ця місячна доба ніяк не підходить для стрижки: волосся відросте швидко, але нерівномірно.

10.02 – невдалий день для стрижки, а ось для неординарних зачісок і екстравагантного фарбування – час підходящий.

11.02 – Місяцьа знаходиться у Водолії. На молодик краще не різати волосся, тому що це послаблює їх волокна, вони будуть рости слабкіше, гірше укладатися.

12-14 лютого – наростаючий Місяць проходить в Рибах. Він в цьому знаку погано впливає на шкіру голови, тому стрижку слід відкласти, тому що з’явиться свербіж і лупа, будь-який хімічний вплив може нашкодити.

15.02 – 16.02 – світило в Овні продовжує зростати. Корисні тільки зміцнюючі процедури, масаж голови, але жіночі стрижки в цей період краще не робити – волосся можуть випадати після них.

20 і 21 числа Місяць в Близнюках. У ці дні вдалою стане стрижка дітей, після якої прискориться ріст волосся, зміцняться коріння. Дорослим, які не люблять кучерявості, краще почекати з обрізанням. Але стрижка «під нуль» зміцнить цибулини. Це допоможе людям, що страждають від випадіння волосся.

22-24 лютого зростаючий Місяць у знаку Рака. Погані дні для маніпуляцій з волоссям. Якщо хочете перестати опікати когось, стрижіться, але після важко буде зробити зачіску.

Прихильники природного догляду рекомендують вибирати стрижку по місяцю. За народною традицією, цю процедуру для овець проводять під час молодика і відразу після нього – тоді шерсть росте набагато швидше. Той же принцип застосуємо і до людського волосся.

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року по дням

Вдало обраний час для відвідування перукаря, салону краси помітно поліпшить результат процедур. І навпаки, проведення цих дій в несприятливі місячні дні, не тільки знизить ефект і якість, але навіть може вплинути на стан здоров’я.

1 лютого. Для позитивної енергії варто обов’язково вкоротити довжину локонів.

2 лютого. Кращий час для того, щоб зважитися на коротку стрижку. Вона буде ідеально підкреслювати красу.  Зірки радять почати лютий із догляду та зміцнення волосся і відмовитися в цей день від стрижок і укладань, особливо якщо ви Водолій. Інакше це може загрожувати не тільки поганим настроєм, а й цілою б’юті-катастрофою, а починати і так найкоротший місяць на мінорній ноті ні в якому разі не можна.

3 лютого. Будь-які маніпуляції з волоссям допоможуть привернути увагу представників протилежної статі.

4 лютого. Місячний календар стрижки на лютий 2021  радить, що у цей день краще зайнятися іншими справами і залишити локони в спокої.

5 лютого. Після стрижки волосся будуть відростати ще дуже довго. Тому красуням варто врахувати цей факт.

6 лютого. Не краще рішення вкорочувати довжину волосся. Краще трохи почекати. Хоч і не найсприятливіший день для маніпуляцій з волоссям, але і не найкращий. Тому на нейтральну шістку записувалися тільки в крайньому випадку: якщо гострої необхідності немає, краще почекайте і не ризикуйте. Тим більше що нудитися в очікуванні потрібно зовсім недовго.

7 лютого. Подібні маніпуляції з локонами негативно позначаться на здоров’ї людини. Це стосується як фізичного, так і психологічного.

8 лютого.Щоб з фінансами не було ніяких проблем, варто обов’язково відвідати перукаря.

9 лютого. Фахівці рекомендують відмовитися від укорочення довжини локонів.

10 і 11 лютого – два найнесприятливіших дня місяця для відвідування перукарні. У цей період краще не ризикувати і не записуватися до майстра в салон, щоб не злякати удачу і не зіпсувати волосся.

10 лютого. Що б не запланували представниці прекрасної статі зробити з волоссям, у них все одно нічого не вийде.

11 лютого. Краще рішення – залишити локони в спокої. Інакше все одно нічого доброго не вийде.

12, 13 і 14 лютого – найбільш несприятливий період позаду, але ще кілька днів краще перечекати. Однак, якщо відстрочити похід не виходить, то, записуючись до майстра, не йдіть ва-банк, приміряючи каре або Пікс, зупиніться на базовому «підрівняти кінчики».

12 лютого. Щоб локони стали сильними і здоровими, потрібно їх обов’язково постригти. Також вони почнуть швидше рости, що не може не радувати.

13 лютого. Можна йти на будь-які експерименти. Вони обов’язково будуть вдалими і принесуть просто чудовий настрій.

14 лютого Якщо дівчина або жінка вирішиться на стрижку в цей день, то у неї порушиться гармонія з власним «я».

15 лютого. Для здоров’я організму укорочення волосся буде дуже корисним. Однак на самі локони стрижка негативно відіб’ється. Тому потрібно вибирати.

16 лютого. Щоб знову з’явилося просто величезне бажання жити і рухатися далі, варто обов’язково відвідати майстра.

17 лютого. Результат цілком і повністю буде залежати від кваліфікації майстра. Тому до вибору варто поставитися серйозно.

18 лютого. Волосся будуть дуже вразливі, тому до них навіть не варто зайвий раз торкатися. Місяць у Водолії розгорне колесо Фортуни не на вашу сторону. Тому зайвий раз торкатися волосся ми не радимо.

19 лютого. Перший день Місяця в Рибах є сприятливим для стрижок, якого ми так давно чекали. Тому ви сміливо можете записуватися до майстра, не боячись, що обставини завадять створенню ідеальної зачіски.Не варто звертатися до майстра в цей час. Краще перенести.

20-23 лютого – такі чотири дні приділіть увагу чогось ще, а ось волосся якийсь час краще не чіпати, інакше можна злякати удачу.

20 лютого. Якщо дівчина зважиться на нову зачіску, то вона зможе зустріти в житті приємну людину.

21 лютого. У цей день варто обов’язково сходити в салон краси. Будь-які маніпуляції з локонами будуть сприятливими.

22 лютого. Результат цілком і повністю буде залежати від кваліфікації майстра. Тому до вибору варто поставитися серйозно.

23 лютого. Вкорочувати довжину не варто. Однак можна сміливо зробити нове і оригінальне укладання. Це допоможе урізноманітнити образ.

24 лютого. Щоб не мати ніяких проблем у фінансовій сфері, варто перенести похід до майстра на інший час.

25 лютого. Будь-яка стрижка в цей день принесе заряд позитивної енергії, якої вистачить надовго.

26 лютого. Щоб удача не залишила, найкраще перенести похід в салон краси на іншу дату.

27 лютого. Краще перенести укорочення локонів, щоб уникнути неприємностей.

28 лютого. Стрижка допоможе принести в життя впевненість. Є велика ймовірність зустріти свою людину.


Check Also

Зачіска на новий 2021 рік. Тренди та фото зачісок

Тисячі дівчат по всьому світу ламають голову, причому в прямому сенсі. До Нового року залишилося …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *