Home / Твоя краса / Обличчя / Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні. Поради спеціалістів

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні. Поради спеціалістів

Весну наша шкіра зустрічає не в найкращій формі – взимку ми рідше буваємо на свіжому повітрі, адже взимку повітря холдне, і прогулянки далеко не завжди йдуть в радість. А якщо ми гуляємо на холоді, то це теж не корисно для шкіри обличчя. Тому, далі дізнаємось про ефективний догляд за шкірою обличчя навесні.

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні. Поради спеціалістів

Крім цього, ми отримуємо менше сонця, менше руху, і крім того, взимку харчування часто не найкраще, не всі можуть дозволити собі регулярно купувати свіжі фрукти і овочі. Як правило, взимку багато хто з нас вживають більше солодкого і жирного, а свіжих овочів і фруктів набагато менше, в результаті знижується імунітет. Тому, коли настає рання весна, шкіра стає особливо вразливою і чутливою. Для неї це свого роду стрес.

В умовах стресу шкірі складно функціонувати без збоїв, і наслідки не змушують на себе чекати. Шкіра служить бар’єром і виконує захисні функції для нашого організму. З одного боку, вона не дає потенційно шкідливим елементам проникнути в організм, а з іншого – виводить з нього перероблені речовини, які прийнято називати токсинами. Це досконалий механізм, а й у нього є свій ресурс.

Взимку швидкість відновлення шкіри сповільнюється, вона стає більш тьмяною і млявою. Плюс авітаміноз, плюс недолік руху, а значить, і можливі труднощі з кровообігом. Шкіра чекає курсу регенерації, який дозволить їй знайти нове дихання. Однак перед цим їй добре влаштувати невелику паузу для відпочинку, щоб вона могла позбутися від усього зайвого. Звільняючи нашу шкіру від забруднень, які накопичилися в ній за зиму, ми допомагаємо їй м’яко пробудити природні механізми оновлення, щоб зустріти сезон весна-літо.

Правильний та ефективний догляд за шкірою обличчя навесні – очищення

Під впливом усього перерахованого вище, за зиму шкіра накопичує токсини, і від них треба швидше позбутися. Токсини, які накопичуються безпосередньо в шкірі, утворюються під впливом агресивних факторів зовнішнього середовища або негативних внутрішніх процесів – наприклад, реакції організму на стрес або незбалансоване харчування, забруднення міського повітря, куріння і алкоголь, а так само недосипання, все це створює умови для інтоксикації шкіри . Клітини шкіри стають уразливими, знижується клітинний імунітет, і в результаті – порушуються обмінні процеси в шкірі, вона не може повноцінно виводити продукти обміну, і замість цього накопичує шкідливі речовини.

Як же допомогти шкірі позбавитися від токсинів і створити такі умови, при яких шкіра зможе самостійно виконувати свої функції, щоб знайти по-справжньому весняну свіжість? Одна з найбільш ефективних очищувальних практик – лазня або сауна, там розкриваються пори, разом з рясним потом організм покидають токсини. Кров приливає до обличчя, приносить клітинам шкіри кисень і поживні речовини. А разом з масажем і тими відлущувальними процедурами, які традиційно супроводжують сеанс в парильні, шкіра звільняється від відмерлих клітин і починає дихати.

Холодна вода (20 градусів Цельсія і нижче) в теорії сприяє тонусу шкіри. Однак за рахунок звуження судин при умовно шкіри холодною водою погіршується її харчування, що сприяє блідому кольором обличчя і появи зморшок. Чутливій і сухій шкірі обличчя вмивання холодною водою (яке навіть без мила перешкоджає утворенню природного захисного гідро-ліпідного шару) не йде на користь. У весняну пору року вранці перед виходом на вулицю воно не рекомендовано і для власниць жирного типу шкіри, тому що загрожує появою подразнення і навіть обмороженням при виході на вулицю.

 Тепла вода (близько 35 градусів Цельсія) допомагає заспокоїтися, розслабити м’язи. Нетривале умивання водою такої температури корисно перед сном, але не з сухою шкірою.

 Ідеальний варіант для догляду за шкірою навесні – це вода кімнатної температури (від 20 до 25 градусів Цельсія і яка бажано пройшла кип’ятіння), вона не подразнює шкіру і при цьому добре її очищає.

Для очищення шкіри в домашніх умовах крім скрабів можна використовувати спеціальну щіточку. Взимку і навесні застосовувати її досить 1-2 рази в тиждень, а при догляді за шкірою влітку і восени – раз в два-три дня. Косметологи радять проводити такі процедури очищення курсами в 3-4 тижні з перервами на місяць.

 Після вмивання і очищення не забувайте про використання відповідного вам крему! Застосовуйте засоби як для денного, так і для нічного догляду. Не сподівайтеся на один і той же косметичний продукт в будь-який час доби і року. Не забувайте про те, що живити шкіру потрібно не тільки зовні, але і зсередини. Виробленню колагену сприяють червоні продукти: грейпфрут, вишня, полуниця, томати, червоний перець, буряк, морква. Ваші добрі друзі – лимони та апельсини, лляне насіння, капуста і оливки. Також саме восени і навесні рекомендується пропити курс вітамінів.

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні – маски для обличчя

Очищаючі маски з природними абсорбуючі компонентами (наприклад, з глиною – блакитною, рожевою, зеленою) так само допомагають шкірі позбутися від токсинів, оновитися і розгладити свою поверхню. Подібним чином діють і м’які гоммажі.

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні  рекомендує, що вивільнення від відмерлих клітин не тільки повертає шкірі здоровий, свіжий вигляд, а й прискорює процес її оновлення. Тільки відвідуючи сауну, не перестарайтеся, не в міру старанне і глибоке очищення може нашкодити – зробити шкіру сухою і зневодненою, порушити її захисний бар’єр. Краще видаляти трохи відмерлих клітин щодня, ніж багато – але раз на місяць. А ще важливо врахувати, очищення шкіри не може бути повним, якщо дбаєте тільки про зовнішню сторону очищення, забуваючи при цьому про повне очищення організму.

Корисна звичка – починати день зі склянки теплої води з невеликою кількістю свіжого лимонного соку. Цей напій активізує травлення, а значить – допомагає виводити токсини з організму. А крім того, він дає організму порцію антиоксидантів, які дуже потрібні на початку весни.

Для отримання більш відчутного ефекту можна провести серйозне очищення організму. Рецептів на цей рахунок безліч, але багато хто з них нереальні або небезпечні, деякі треба проводити під наглядом лікаря. Даний метод очищення й омолодження організму благотворно впливає на здоров’я в цілому, і що не менш важливо, надає ефект омолодження шкіри.

Омолоджуючий рецепт на травах:

Безсмертник – 100г

Березові бруньки – 100г

Ромашка – 100г

Звіробій – 100г

Дані трави можна без зусиль придбати в аптеці. Все перемішати і укласти в банку. Зберігати із закритою кришкою. Увечері взяти 1 столову ложку збору, залити 1/2літра окропу, настояти 20 хвилин, процідити через ситечко, злегка віджати. Випити 1 склянку настою в теплому вигляді, розчинивши в ньому попередньо 1 чайну ложку меду. Після цього ні їсти, ні пити не можна. Вранці розігріти залишений настій, також розчинити в ньому 1 чайну ложку меду і випити натщесерце. Снідати не менше ніж через 30 хвилин після прийому. Курс лікування – поки не використається весь приготований збір.

Завдяки травам, відбувається очищення всього організму, в першу чергу омолодження шкіри. Крім того, поліпшується загальне самопочуття, посилюється обмін речовин, організм очищається від жирових і холестеринових відкладень, зникає запаморочення, відновлюється зір.

Після проходження курсу омолодження організму, повторити можна через 3 роки або навіть 5 років.

Картопляна освіжаюча маска для втомленої шкіри. Відваріть в шкірці одну картоплину. Очистіть її і розімніть з двома столовими ложками гарячого молока і одним сирим яєчним жовтком. Отриману масу (вона повинна бути теплою) нанесіть на обличчя і область шиї, накрийте серветкою, щоб маса не висохла занадто швидко. Через 20 хвилин вмийтеся теплою, а після холодною водою, нанесіть крем для обличчя. У догляді навесні за шкірою рекомендовано повторювати цю маску 2-3 рази на тиждень протягом місяця-півтора. Для старіючої шкіри курс можна провести також і влітку, і восени.

Поживна маска для сухої шкіри обличчя з паростків пшениці. Паростки пшениці – справжнє джерело вітамінів. Подрібніть столову ложку паростків, отриману масу змішайте з двома столовими ложками оливкової олії. Маску тримають на обличчі 20 хвилин, потім змивають і наносять крем.

 Очищаюча і оновлююча сирна маска. Для приготування цього засобу, який допомагає навесні позбутися від відмерлих клітин і дати шкірі необхідне живлення, столову ложку сиру змішайте з чайною ложкою вершків, додавши чайну ложку гречаного борошна (можна взяти подрібнену гречану крупу або мигдалеве борошно). Маску тримають на обличчі дві хвилин, потім роблять легкий масаж подушечками пальців протягом хвилини і швидко змивають засіб теплою водою. Після вмивайтеся водою кімнатної температури і скористайтеся легким зволожуючим кремом.

Освіжаюча і відбілююча весняна маска. Буде потрібно журавлинний сік. Його можна зробити як з свіжих, так і з заморожених ягід (дайте їм відтанути при кімнатній температурі). Вичавіть сік, ретельно розтираючи ягоди. У отриманій  суміші змочіть марлю або тонку бавовняну тканину, накладіть на чисту шкіру обличчя і шиї на чверть години. Вмивайтеся водою кімнатної температури і нанесіть на шкіру живильний крем.

Крім сауни і очищення за допомогою трав, важливим аспектом здоров’я шкіри, є фізичне навантаження, а саме біг, фітнес. Достатньо ввести в звичку займатися фітнесом щоранку, відразу після пробудження.

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні – лімфодренажний масаж

Ще ефективний догляд за шкірою обличчя навесні  передбачає процедуру очищення і догляду за шкірою – це лімфодренажний масаж. Він активує струм лімфи, а разом з ним – прискорює очищення клітин шкіри від токсичних продуктів розпаду і підвищує імунітет. Шкіра отримує більше кисню і позбавляється від набряків, до яких призводить застій лімфатичної рідини в тканинах.

Секрет лімфодренажного масажу простий – короткі, ковзаючі натискання – спочатку по бічній поверхні шиї, потім за вухами, навколо очей (особлива увага – їх внутрішніх куточків), по центру надбрівних дуг і, нарешті, на скронях. Кожне натиснення потрібно повторити тричі подушечками великого і вказівного пальців. Наше тіло сприймає такий ритм, як подих морського прибою, і запам’ятовує його, завдяки цьому масаж заспокоює нервову систему і володіє накопичувальним ефектом. Ніжні лімфатичні судини розташовані неглибоко, тому лімфодренажний масаж може бути зовсім легким.

Омолоджуюча сироватка Clinique. Крім сауни, масажу і очищення організму, треба врахувати, що правильний догляд за шкірою навесні, включає в себе помірне використання легкої доглядаючої косметики. На час очищення відмовтеся від поживних кремів, використовуйте сироватки.

Ефективний догляд за шкірою обличчя навесні. Догляд за шкірою проти веснянок

Чарівні і досить модні останнім часом веснянки подобаються далеко не всім їх власницям. Для відбілювання шкіри навесні і влітку використовуйте в якості засобу для чищення кисле молоко (можна просто підкислити звичайне молоко лимонним соком або використовувати свіжий (не дуже кислий) кефір або свіжу сметану).

Багаторазово протріть обличчя змоченим в обраному продукті тампоном. У перший раз він повинен бути ледь вологим, далі змочіть тампон сильніше. В останній раз акуратно протріть обличчя добре віджатим тампоном і на ще вологу шкіру нанесіть ваш улюблений живильний крем. Якщо шкіра буде виглядати роздратованою, то, перш ніж нанести крем, протріть обличчя змоченим у воді або свіжому молоці тампоном.

Ефект від процедури очищення за допомогою кисломолочних продуктів – сполотнілі веснянки і ніжна, гладенька шкіра обличчя. Для жирної шкіри обличчя можна використовувати більш кислі продукти, що мають підсушуючі властивості. Більш того, в цьому випадку тонкий шар засобу можна залишити на шкірі на ніч, нанести живильний крем лише під очі, на шкіру шиї, в куточки губ і по лініях від крил носа до куточків губ.


Check Also

Корекція брів – популярні техніки

Лише одиниці жінок на планеті володіють досконалими лініями брів, що ідеально підходять їм за формою …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *