Home / Твоя краса / Обличчя / Корекція брів – популярні техніки

Корекція брів – популярні техніки

Лише одиниці жінок на планеті володіють досконалими лініями брів, що ідеально підходять їм за формою і за кольором. Іншим пощастило менше: раз в тиждень, а іноді і частіше, брови потребують корекції. Для підтримки їх акуратної форми і природної привабливості зовсім не обов’язково відвідувати дорогі салони краси. Ефективна корекція брів цілком можлива і в домашніх умовах, якщо знати всі тонкощі.

Корекція брів. Як визначити форму обличчя?

Корекція брів – популярні техніки

Хочете дізнатися, як правильно робити корекцію брів і не наробити помилок? Тоді слідуйте нижчевикладеним порадам.

Форма брів, їх густота і ширина, як і макіяж, здатні підкреслити або візуально змінити обрис обличчя. Перед корекцією визначитеся з вашим майбутнім типом брів, для цього подивіться на форму обличчя. Визначити легко: приберіть волосся з обличчя і підійдіть до дзеркала. Уважно подивіться на 4 основних лінії: лінію чола, скронь, щелепи і довжину обличчя.

Корекція для овального обличчя. Якщо лінія чола приблизно дорівнює або не на багато ширша лінії щелепи, скроні чітко виражені, а обличчя звужується до підборіддя, це дає підстави говорити про те, що у вас овальне обличчя.

Власницям такого типу обличчя найкращим чином підійдуть прямі горизонтальні лінії брів, може, лише трохи заокруглені. Пам’ятайте, дугоподібні брови будуть погано виглядати на дівчатах з овальним обличчям. Розгляньте всі види брів для овального обличчя.

Трикутний тип обличчя. Для трикутного (сердцеподібного) типу обличчя характерна широка лінія чола і скронь при відносно вузькому підборідді. Рівномірно вигнуті, злегка підняті брови підійдуть вам ідеально. А ось прямі брови таким дівчатам протипоказані.

 Підбираємо брови для круглого обличчя. Якщо довжина обличчя приблизно дорівнює його ширині, в області щік воно широке, а підборіддя виражене слабо, скоріше за все у вас кругле обличчя. Для таких жінок найкраще робити високо підняті брови, зі зламом, при цьому з широким початком біля перенісся і не дуже тонким закінченням біля скронь. Не рекомендується робити їх округлої форми.

Обличчя квадратно форми. Квадратне обличчя характеризується вираженою лінією щелепи, при цьому, як і в круглому обличчі, довжина і ширина обличчя однакові, лоб невисокий, а підборіддя плоске. Брови у вигляді піднятих догори дуг стануть для такого обличчя справжньою окрасою. Уникайте тонкої форми.

Зустрічаються також жінки з витягнутою формою обличчя: це той же овал, однак трохи витягнутий. Для обрамлення такого обличчя потрібно вибирати пряму лінію брів.

Корекція брів. Інструменти для корекції

Для корекції брів в домашніх умовах можна використовувати кілька видів інструментів:

пінцет;

нитка;

епілятор;

тример;

віск.

Раніше жінки часто використовували ще рейсфедер. По суті, це спеціальний креслярський інструмент, але на ділі часто використовувався для ефективного видалення зайвого волосся. Рейсфедер став уже історією, але до цього дня живе його спадкоємець – пінцет для брів.

Пінцет – найбільш поширений інструмент для корекції брів в домашніх умовах. Метод цей не тільки доступний, але і не вимагає особливих знань і умінь. Найбільший мінус такого виду корекції – швидке відростання волосся і їх потовщення.

Це означає, що необхідне часте повторення процедури. При виборі пінцета приділіть особливу увагу матеріалу, з якого він виготовлений. Найкраще вибирати інструмент зі сталі, покритий хромом або нікелем. Кінці повинні бути рівно загостреними, а сам інструмент зручно тримати в руці.

Коригуємо брови за допомогою нитки. Цей метод прийшов до Європи зі Сходу і швидко набирає популярність у європейських жінок. Це пов’язано з тим, що корекція брів ниткою не травмує ніжну шкіру. Однак корекція ниткою вимагає певних навичок і вправності.

Відмітна особливість цього методу – разом з видаленням волосків відбувається і відлущування відмерлого шару шкіри. Якщо ви хочете освоїти цю методику, візьміть пару уроків у професіонала цієї справи. Знайте, головне – правильно підібрати нитку. Краще скористатися бавовняним матеріалом, так як шовковий стане ковзати, а синтетика не зможе досить сильно натягнутись.

Віск. Робити корекцію воском в домашніх умовах не рекомендується, оскільки ви ризикуєте залишитися без брів зовсім, адже воском можна захопити зайві волоски і зіпсувати собі зовнішність. Краще звернутися в салон, де фахівець проведе процедуру швидко і якісно.

Спеціальні епілятори для брів. Видаляються волоски безліччю «пінцетів» одночасно. Крім корекції брів у них є безліч інших функцій:

масаж;

охолодження пошкоджених ділянок шкіри;

стрижка;

розчісування і розгладження;

видалення волосся у важкодоступних місцях (біля родимок).

Недоліком цього інструментарію є те, що він не здатний видалити занадто короткі волоски.

Автоматичний пінцет – це механічне пристосування для видалення зайвого волосся. Принцип дії його такий: при піднесенні до місця, де необхідно провести видалення волосків, спрацьовує пружина і внутрішній пінцет різко відсувається до зовнішнього, тим самим видаляючи волосся з коренем. Використання цього інструменту вимагає деяких навичок.

Пінцет з підсвічуванням. Це чудо техніки з вбудованою світлодіодною лампочкою розраховане для корекції в умовах обмеженого освітлення. Підсвічування в цьому приладі дає можливість розглядати і видалити найнепомітніше волосся.

У набір для корекції брів для домашнього користування повинні входити:

Тіні потрібного відтінку (тон підбирається індивідуально відповідно до тону волосся і відтінку шкіри);

Пензлик або аплікатори;

Засіб для укладання (віск або спеціальний гель);

Інструмент для корекції.

Корекція брів. Як проводити правильно стрижку

Стрижка потрібна лише небагатьом дівчатам і жінкам – власницям дуже густих, довгих і стирчачих на всі боки брів. Справитися з такими можна тільки за допомогою ножницьк. Більшість дівчат і жінок можуть обходитися без стрижки брів і користуватися для їх корекції пінцетом або іншими, більш щадними методами.

Підстригати брови слід в наступних випадках:

волоски дуже довгі;

волоски неслухняні;

волоски закручуються і не вкладаються навіть за допомогою спеціальних засобів.

Виконувати стрижку слід приблизно 1 раз на місяць, в залежності від швидкості росту волосся. Під час першої процедури важливо не перестаратися. Занадто короткі волоски в бровах будуть виглядати неприродно і нагадувати чоловічу щетину.

Першу стрижку фахівці радять довірити майстру-бровісту. Він задасть спочатку правильну форму. Вам доведеться її лише підтримувати.

Привести брови в порядок шляхом стрижки в домашніх умовах не складе труднощів. Для цього слід підготувати ножиці, якими буде зручно користуватися. Багато жінок вибирають манікюрні. Головна умова – вони повинні бути прямими.

Якщо дозволяють фінанси, можна купити спеціальні професійні ножиці з медичної сталі з закругленими кінцями. Вони якісно стрижуть, а також оберігають брови від порізів.

Дійте наступним чином:

Промалюйте олівцем для очей верхню і нижню межі обох брів, попередньо визначивши ідеальну форму відповідно до овалу обличчя.

Ретельно прочешіть брови щіткою, направляючи волосся вниз. Волосся не вийшли за промальовані нижні межі? Підстригати їх не слід.

Волосся вийшли за окреслену лінію – беріть ножиці і починайте стригти зайве в напрямку проти росту волосків. Намагайтеся тримати ножиці паралельно намальованій контурній лінії.

Після цього розчешіть волосся в напрямку вгору і також зістрижіть волосся, що вийшли вже за верхню лінію також проти зростання.

Акуратно розчешіть брови щіткою і надайте їм потрібну форму.

Далеко не завжди доводиться підстригати брови по всій довжині. Буває досить вкоротити на кілька міліметрів пару-трійку волосинок, щоб брови знову знайшли акуратний, доглянутий вигляд.

Щоб брови при стрижці вийшли максимально симетричними, слід виконувати кожен етап відразу на одному оці, потім – на другому.

При необхідності можна комбінувати способи корекції: спочатку трохи підстригти волосся, що стирчать ножицями і після цього перейти до вищипування пінцетом.

Альтернативою ножиць при стрижці брів може стати інструмент під назвою триммер, який чоловіки використовують для догляду за вусами та бородою. Тут потрібна певна вправність. Тримайте прилад в руках перший раз? Будьте максимально обережні і уважні. Один невірний рух може зробити проплешину на бровах, позбутися від якої буде непросто.

Корекція брів за допомогою пінцета

Пінцетний метод корекції брів – найбільш популярний і поширений серед дівчат і жінок різного віку. Саме його найчастіше застосовують панянки в домашніх умовах. Виконувати процедуру необхідно наступним чином:

Нанести на брови і шкіру навколо спеціальний пом’якшувальний засіб для зменшення больового синдрому.

Пензлем нанести на брови пудру, легкими пригладжуючими рухами по напряму зростання волосків.

Тінями промальовувати бажану форму.

Акуратно видалити пінцетом зайві волоски, які не попали в зафарбовуючу зону.

Щоб використовувати пінцетний метод, зовсім не обов’язково закінчувати курси бровістів. Досить «набити» руку і спочатку надати бровам правильну форму, після чого підтримувати їх в акуратному вигляді буде не складно.

Головний недолік пінцетного методу корекції – досить висока ступінь хворобливості процедури. Однак, більшість жінок без проблем переносять пощипування.

Корекція брів за допомогою нитки

Інша назва – азіатський метод. Підійде терплячим і уважним дівчатам, які можуть тривалий час концентрувати увагу. Корекція брів  ниткою виконується наступним чином:

Нанести на брови жирний живильний крем для розм’якшення.

Зробити з бавовняної або косметичної нитки, довжиною 50 см, кільце, зав’язавши її краї.

Перекрутити нитку кілька разів так, щоб вийшло 2 петлі.

Під час процедури петлі утримуються вказівним і великим пальцями.

Середину нитки щільно докладаємо до місця з небажаними волосками і працюємо, як ножицями – розширюючи з одного боку пальці, а з іншого в цей час звужуючи.

Одночасно захоплювати можна не один, а відразу 2-3 волосся для прискорення процесу корекції.

Самостійно виконувати корекцію азіатським методом вдома досить непросто, але можливо.

Такий спосіб корекції має свої переваги:

мінімальне роздратування після процедури;

практично повна безболісність;

більш тривалий ефект (наприклад, в порівнянні з пінцетним методом);

може використовуватися на шкірі з підвищеною чутливістю.

Головний недолік – висока копіткість процедури і більш тривалий час на корекцію.

Як правильно проводити процедуру корекції брів ниткою з наступною стрижкою можна подивитися у відео-ролику від «Мода і стиль з Вірою Биткj».

Корекція брів за допомогою воску

Досить популярний спосіб корекції брів, який активно використовують не тільки в салонах краси, але і в домашніх умовах.

Виконується наступним чином:

Очистити волоски і шкіру навколо брів за допомогою спеціального дезинфікуючого розчину.

Злегка припудрити брови і шкіру навколо них.

Промальовувати олівцем для брів ідеальну бажану форму.

Нанести на волоссяи, які опинилися за межами окреслених ліній, теплий розтоплений віск тонким шаром по зростанню волосків.

Докласти на віск спеціальні тканинні або паперові смужки, що йдуть в комплекті і злегка придавити рукою.

Зірвати смужки різким рухом проти росту волосся.

Для зменшення болю шкіру під час зняття смужок можна злегка натягувати у напрямку до скронь.

Видалити за допомогою жирного крему залишки воску на шкірі.

Основні переваги корекції брів воском:

тривалий ефект;

швидкість процедури;

можливість видалити наймалопомітніші  волоски.

Основні недоліки воскової корекції:

викликає невелике роздратування на шкірі, яке проходить протягом 30-40 хвилин після процедури;

досить високий ступінь хворобливості;

не підходить для дуже чутливої шкіри.

Вперше виконуєте корекцію воском? Скористайтеся спеціальними трафаретами. В такому випадку ризик видалити потрібні волоски буде мінімальним.

Корекція брів моделюючим гелем

Новомодний косметичний продукт, призначений для моделювання брів. Інтенсивно зафарбовує волоски в потрібний тон, а також фіксує бажану форму брів на кілька годин.

В ідеалі мати в косметичці і тіні, і олівці для брів, і гель, і набір спеціальних кистей. В такому випадку ваші брови завжди будуть мати ідеальний вигляд.

Корекція брів. Поради по корекції брів

При дотриманні наступних рекомендацій процес корекції форми брів принесе менше болю і більше користі:

Візажисти радять проводити процедуру в середині дня, в цей час рівень чутливості найбільш низький.

Візьміть пінцет в одну руку, іншою рукою відтягніть шкіру, захоплюючи пінцетом волоски, починайте швидко їх висмикувати.

Врахуйте, що чим вище розташовані брови, тим очі візуально здаються більшими, а обличчя гарнішим.

По завершенню процедури протріть шкіру диском, змоченим в спиртовому лосьйоні.

Після вищипування шкіра навколо брів буде роздратована, щоб зняти червоність прикладіть тампон з холодною водою або змастіть шкіру заспокійливим кремом.

Занадто густі і широкі брови здатні візуально зістарити свою господиню;

Постійний здивований вигляд буде у дівчини з дуже завищеними бровами у формі коми;

Зрощені біля перенісся брови надають грізний і похмурий вигляд;

Видаляти волоски слід не тільки по нижньому краю брови, але і по верхньому;

Ретельно стежте за тим, щоб дотримувалася симетрія і обидві брови були однаковими;

Є думка, що шкіра за кілька днів до менструації стає більш чутливою, тому корекцію краще відкласти ненадовго.

Перед тим, як почати вдома корекцію брів, слід зробити для них гарячий компрес. Для цього досить прикласти намочені в гарячій воді або в знеболюючому засобі, наприклад, бензокаїні,  ватні тампони або диски на 5-7 хвилин. Завдяки цьому пори розширяться, волоски будуть видалятися набагато легше і менш болісно. ;

Після завершення корекції протріть шкіру ватою зі спиртом, а потім накладіть тампони, змочені у крижаній воді або ж сам лід, для заспокоєння шкіри;

Видаляти волосся варто лише по росту волосся, це менш болісно і не так травмує ніжну шкіру повік.

Якщо вашим бровам необхідне фарбування, спочатку потрібно надати їм потрібний тон, а потім робити корекцію;

Дотримуйтеся правил гігієни: ретельно вимийте руки перед процедурою, а також продезінфікуйте інструмент спиртом.

Якщо в процесі корекції ви виявили, що трохи перестаралися і видалили зайві волоски, не варто впадати в істерику. Є спеціальні масла для відрощування волосків, а поки вони відновляться, недоліки можна замаскувати декоративною косметикою.

Корекція брів. Трохи кольору!

Під словом корекція брів в домашніх умовах розуміється не тільки вищипування, це цілий розділ у великій книзі жіночої краси. Отже, після вищипування приступайте до закріплення отриманої форми кольором. Врахуйте, що колір брів повинен відповідати кольору коренів волосся. Але можливий і відступ в інтенсивності як в сторону світлого, так і темного відтінку.

Проводити корекцію брів потрібно при яскравому денному світлі.

Вищипуючи брови, іноді оцінюйте результат, порівнюючи обидві брови. Ви можете занадто захопитися процесом, і випадково допустити появу «голих» ділянок!

Якщо ж ви вже «перестаралися», вам допоможе олівець або туш. Замаскуйте цю ділянку непомітними штрихами.

Головне правило гарних і доглянутих брів – не запускати їх. Корекція буде протікати легше і успішніше, якщо частіше ви будете її проводити.

Якщо ви фарбуєте брови олівцем, не позначайте лінію брів однією рівною рисою, краще виводити контур легкими штрихами, що імітують волосся. Якщо брови недостатньо густі використовуйте туш, краще вже використану. Акуратно профарбуйте волосся у напрямку їх росту. Ну а якщо вас цілком влаштовує ваш натуральний колір, то можна використовувати безбарвний гель. Він зафіксує форму і додасть блиск.

Фарба для брів

Дозволяє надати бровам потрібний колір і злегка затонувати шкіру, приховати залисини. В результаті брови здаватимуться густішими і щільними.

Для фарбування слід використовувати спеціальні фарби або хну відповідно до інструкції виробника. Категорично заборонено фарбувати брови фарбою для волосся. Шкіра навколо брів дуже чутлива. Більш їдкий і агресивний вміст для локонів можуть викликати сильну алергічну реакцію.

В процесі вибору фарби особливу увагу приділяйте відтінку. Ідеально підібраний колір зробить погляд більш виразним, а самі брови будуть виглядати максимально природно.

Покрокова інструкція по фарбуванню:

Помийте обличчя або ретельно протріть брови і шкіру очищаючим тоніком.

Одягніть рукавиці і розведіть фарбу в пропорції, рекомендованій виробником.

Переконайтеся, що всі зайві волоски були видалені.

Товстим шаром нанесіть фарбу по всій поверхні брів для отримання максимально стійкого і насиченого відтінку. Рухайтеся від внутрішнього верхнього краю до нижнього зовнішнього.

Не допускайте попадання фарби в очі. Неприємність все ж трапилася? Якомога швидше промийте їх чистою водою.

Витримайте суміш на бровах 10-20 хвилин (рекомендований час завжди вказується в інструкції).

Видаліть фарбу ватяними дисками, рясно змоченими в жирному кремі.

Бровісти не радять виконувати фарбування частіше 1 разу на місяць. В іншому випадку волоски стануть занадто тонкими і млявими. Крім того, часте фарбування брів підвищує ризик розвитку різних захворювань очей.

Майстер-клас по фарбуванню брів хною, з подальшим коригуванням форми воском, промальовування трафарету і багато інших корисних порад можна подивитися у відео.

Корекція брів. Догляд після корекції

Щоб брови довгий час після корекції зберігали привабливий вигляд, слід дотримуватися простих рекомендацій:

регулярно розчісувати брови спеціальною щіткою;

виконувати самомасаж брів;

періодично змащувати волоски касторовою олією для зміцнення і додання природного блиску;

після фарбування брів фарбою протягом доби не вмиватися спеціальними пінками, гелями і т.п .: фарба може змінити колір і стати менш насиченою.

Як бачимо, виконати корекцію брів в домашніх умовах досить просто. Головне – вибрати свій метод і трохи попрактикуватися. Для досягнення найкращого результату слід проводити корекцію регулярно, а не від випадку до випадку. Тоді брови будуть мати акуратний і доглянутий вигляд 365 днів на рік!


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *