Home / Твоя краса / Тіло / Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року  підказує, що в цьому місяці відбудеться дуже значуща подія в космосі – трин Сонця і Юпітера в зодіакальних сузір’ях, що відносяться до стихії Землі. Це поєднання небесних тіл називають аспектом щастя.

Гороскоп на травень 2020 року. Овен

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Людям це додасть впевненості в собі, створить відчуття задоволення своїми успіхами, змусить прагнути до нових висот. У когось з’явиться бажання показати свої високі доходи і вагому роль у суспільстві. Багато коштів в цей час буде витрачатися на ремонт, купівлю красивого одягу та інших предметів. Багатьом захочеться подорожувати і відвідувати ресторани.

Астро Гороскоп на травень 2020  року  віщує сприятливий стан в біосфері Землі. Це буде сприяти встановленню гармонії в різних сферах. Багатьом вдасться побудувати свій бізнес, поправити здоров’я. Союзи закоханих і друзів стануть міцнішими.

Люди будуть відчувати комфорт в енергетичному плані. Благотворно впливають на це і прекрасні погодні умови, і наснагу, і приплив позитивної енергетики. Це буде етап змін та оновлення, коли і для закоренілих песимістів життя раптом заграє яскравими фарбами.

Зірки пророкують, що багато держав чекає реформування. Україна не стане винятком. Поява нових «травневих указів» сприятиме зміцненню авторитету державної влади і підвищення добробуту соціально незахищених верств населення.

Бачиться можливість перетворень у соціальній сфері та політиці для молоді. Астрологічний прогноз на травень 2020 року також ще передбачає організацію значущих переговорів на дипломатичному рівні, що стосуються територіальних суперечок. В рамках міжнародного співробітництва буде багато зроблено для сфери культури і економіки.

Успіх очікує підприємців, які вирішили укласти колективні договори або відправитися в робочу поїздку. Особливо це стосується тих, чия діяльність пов’язана з будівництвом. Зараз вдалими виявляться інвестиції в нерухоме майно.

Гороскоп на травень 2020 року  віщує, що в кінці місяця багато отримають якісь важливі уроки від життя. До цього часу бажано довести до логічного завершення всі значущі проекти, тому що вже незабаром все буде виходити не так легко. Кінець періоду загострить почуття незадоволеності своїм становищем у житті.

У вас будуть перепади настрою, злість і прагнення йти на конфлікт навіть з малозначністю приводу. Енергія буде бити через край, але, на жаль, направляти її ви будете не на творчі цілі. При виникаючих неприємностях навряд чи будете шукати мирні шляхи їх подолання. Позитивні зміни загального фону можуть початися тільки з приходом літа.

Сприятливе положення небесних тіл в травні для вогняного Овна буде сприяти поліпшенню його матеріального становища і підвищення статусу в суспільстві. Доля надасть вам безліч шансів, щоб налагодити справи в бізнесі вже наявному або новому. Також буде маса можливостей прийти до стабільного становища в житті.

Гороскоп на травень 2020 року  обіцяє, що Овни з легкістю зараз зможуть розширити коло тих, з ким вони спілкуються, і обзавестися цінними знайомствами. Правда труднощі на дорозі до успіху все-таки будуть.

В першу чергу це стосується тих, чий день народження припадає на третю декаду. Підступи вам будуватимуть ті, хто вище вас за рангом і користуються авторитетом у суспільстві. Але, незважаючи на всі можливі складнощі, пов’язані з цим, ви зумієте вийти переможцем з цієї боротьби в нерівних умовах.

Представники знаку багато часу стануть приділяти саморозвитку, а це в подальшому буде корисно для досягнення нових висот у професійній сфері.

Гороскоп для жінки-Овен

В першій декаді травня перед підопічною Марса встане непростий вибір. Оточуючі не в змозі допомогти. Тільки ви самі зможете вирішити, що правильно. Планети радять заглянути в себе, прислухатися до інтуїції і внутрішнього голосу, а потім діяти.

Давно хотіли оновити гардероб або придбати косметику, прикраси, предмети інтер’єру? Відправляйтеся за покупками 5 травня. Ви або потрапите на розпродаж, або отримаєте бонус, або купон на знижку. В результаті жінка-Овен знайде те, про що давно мріяла за скромною ціною.

В середині місяця люди будуть зачаровані кмітливістю, логікою і почуттям гумору представниці вогняного знаку. Ви легко увіллєтеся в будь-який колектив. Незабаром вас почнуть запрошувати на вечірки і свята. Не намагайтеся відвідати всі заходи, це фізично неможливо. Виберіть найцікавіші.

25 травня, коли мета майже досягнута, підопічну Марса охоплять сумніви. Чи правильно ви поступаєте, можливо, даремно все затіяли? Зібратися допоможе спілкування з родичем іншої статі. Він зможе знайти правильні слова і надихнути на останній ривок.

Гороскоп для чоловіка-Овен

В першу і другу декаду травня 2020 року слід проявити уважність. Поспішність і поривчастість зараз недоречні. Великий ризик припуститися помилки, яка перекреслить всі ваші ранні напрацювання, і доведеться все починати спочатку.

Увага оточуючих націлених на представників вогняного знаку, навіть найменший ваш промах будуть ще довго згадувати. Постарайтеся відкласти нові проекти, беріться за справи, які добре знаєте як виконувати.

Під впливом зірок в травні підопічні Марса стануть підозрілими. Вам може здатися, що колеги змовилися проти вас і будують підступи, шеф планує позбутися таких поганих працівників, рідні шукають привід почати сварку.

Чоловікові-Овну слід тримати під контролем розбурхану фантазію, інакше 16-17 травня він зануриться в махрову депресію. Вдома його люблять, а в колективі поважають і цінують як професіонала. Не перетворюйте на ворога співробітника, який сьогодні просто не виспався. Стримуйте свою недовірливість, і жити стане легше.

У третій декаді травня особливе значення для представників вогняної стихії придбають фінанси. Можливо 29-30 числа отримаєте інвестиції з додаткової роботи, несподівану премію, розрахується старий боржник.

Любовний гороскоп

Недовірливість, яка з’явилась внесе складності у відносини з партнером. Побачивши, як любий 9 травня весело і невимушено спілкується з представником протилежної статі, в голові виникне думка: зрада! Або в крайньому випадку готуються піти на адюльтер. Заспокойтеся і не влаштовуйте сцен коханому, вам віддані душею і тілом.

Зазвичай впевнений в собі Овен в травні 2020 року перетвориться в сором’язливу і закомплексовану особистість. Імовірність почати нові стосунки мінімальна. Причиною тому не відсутність шанувальників. Ви настільки замкнуті, що не дасте їм шансу проявити себе.

У третій декаді ситуація різко зміниться. Підопічним Марса захочеться гуляти, веселитися і спілкуватися. Вирушаючи в поїздку, зверніть увагу на представників протилежної статі, 28 числа можете зустріти другу половинку.

Гороскоп сумісності на травень

Якщо у дівчини-Овна зав’яжеться роман з енергійними чоловіками-Близнюками, то їх відносини наповняться щирістю і ніжністю.

Гороскоп кар’єри і фінансів

У професійній сфері представники вогняного знаку почнуть активно розвиватися. Це позитивним чином позначиться на зарплаті і посаді.

З самого початку місяця прагнете брати активну участь у громадських заходах. Таким чином привернете увагу впливових людей і отримаєте пропозицію про співпрацю з іноземними інвесторами.

Гороскоп на травень 2020 року  радить, що  8 або 9 травня підопічні Марса можуть виявити, що деякі колеги і компаньйони думають тільки про свою вигоду і не зацікавлені в успіху спільної справи. Постарайтеся розібратися в їх істинних мотивах і зможете уникнути фінансових втрат.

У другій і третій декаді слід зібратися і проявити скрупульозність в оформленні документів. Уважно вивчайте папері, заповнюйте квитанції, складайте договори, перш ніж передавати їх далі, – попереджає гороскоп на травень 2020 року   Овнів. Найменший недолік призведе до необхідності звертатися до юриста.

Конкуренти активізуються і почнуть діяти агресивно. Щоб здобути над ними перемогу, доведеться звернутися до впливових покровителів. В очікуванні допомоги освоюйте нові навички та відточуйте майстерність.

Представникам вогняного знаку, охочим відкрити свою справу, доведеться навчитися діяти нестандартними способами. Якщо впораєтеся, знайдете свою шишу в бізнесі.

Фінансове становище в травні 2020 року стійке. Але якщо піддастеся спокусам, то гроші можуть несподівано закінчитися. Додатковий прибуток ймовірно очікується 21 і 30 числа, але зірки рекомендують вкласти суму в «подушку безпеки».

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на травень 2020 року  радить, що в першу декаду у підопічних Марса самопочуття буде хорошим. Єдине – з’явиться неуважність, тому не варто сідати за кермо і відправлятися одному в подорож.

В середині місяця зверніть увагу на якість і кількість з’їденого. Навіть капуста піде на шкоду, якщо вживати овоч не дотримуючись заходів. Почніть практикувати дробове харчування, а 14 числа влаштуйте розвантажувальний день.

В кінці місяця, – пророкує гороскоп на травень 2020 року  Овна, – настає слушний час для позбавлення від шкідливих звичок. Ваш організм швидко пристосується до зміни способу життя.

Гороскоп на травень 2020 року.  Сприятливі і несприятливі дні

Розташування планет дозволить представникам вогненної стихії поліпшити фінансове та соціальне становище, якщо вони почнуть активно діяти 3, 12 або 28 травня. Крім того, слід звернути увагу на людей, з якими ви познайомитеся 5, 21 і 30, серед них ви зможете знайти цікавих особистостей і потенційних союзників. Проявіть обачність 1, 8, 16 і 24 числа, велика ймовірність потрапити в халепу.

Підопічні Марса третьої декади 9, 17 і 25 зіткнуться з якимись проблемами. Виникне непорозуміння з керівництвом. Але, – заспокоює гороскоп на травень 2020 року  Овнів, – в ваших силах знайти вихід з ситуації, що склалася.

Займіться саморозвитком, 4, 13, 20 або 29 числа, вивчаючи технічну літературу, відшукуючи інформацію в інтернеті, записавшись на курси підвищення кваліфікації.

Підвищивши професіоналізм, представники вогненної стихії збільшать шанси на успіх.

Вдалі числа місяця: 3, 4, 5, 12, 13, 20, 21, 28, 29 і 30.

Невдалі дні травня: 1, 8, 9, 16, 17, 24 і 25.

Гороскоп на травень 2020 року  Овна радить: якщо відчуєте себе знесиленим, знайдіть можливість відійти від суєти повсякденного життя і побути наодинці з собою. Приділіть увагу своєму внутрішньому світу, читайте літературу по психології, медитуйте або займайтеся езотеричними практиками. Тоді представники вогненної стихії відчують себе краще і знайдуть відповіді на питання, що турбують.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *