Home / Дозвілля / Гороскоп на травень 2020 року: Телець, Близнюки

Гороскоп на травень 2020 року: Телець, Близнюки

Тельці в травні заручаться підтримкою головного з небесних світил – Сонця. Воно підштовхне їх до роздумів про своє  внутрішнє «Я». Про вибір і досягнення важливих цілей, про те, як прийти до повноцінної гармонії в душі. Про детальний гороскоп на травень 2020 року  піде мова далі.

Гороскоп на травень 2020 року

Гороскоп на травень 2020 року: Телець, Близнюки

За допомогою енергетики Сатурна Тельці зможуть прийти до успіху в професійній діяльності. Особливо це стосується спортсменів, юристів і діячів науки. Ті, хто з’явився на світ у 2 декаді, відчують гармонізацію відносин з друзями і познайомляться з новими людьми.

Зараз Тельцям можна впевнено претендувати на позицію лідера, оскільки вони володіють усіма потрібними якостями. Ваша сміливість буде оцінена по достоїнству, авторитет буде визнаний, з’являться інші можливості для розвитку. Транзит Плутона буде впливати на народжених в 3 декаду, і це посприяє досягненню ними грандіозного успіху.

У травні 2020 року Тельцю доведеться зустрітися з реальністю. Підопічні Венери почнуть адекватно сприймати події, що відбуваються, будувати плани, оцінювати свої сили і поведінку оточуючих людей. У багатьох сенсах місяць виявиться поворотним.

Гороскоп для жінки-Телець

У першій декаді близька людина спробує взяти під контроль ваше життя. Причини для такої поведінки відсутні. Постарайтеся заспокоїтися і стримати різкі слова, незабаром він зрозуміє, що не має рації.

В середині травня представницям земного знака, що мають  домашніх тварин, слід звернути увагу на здоров’я улюбленця. Якщо помітите зміну стану та поведінки, 18 числа сходіть на консультацію до ветеринара.

Швидше за все, вихованець захворів. Якщо жінка-Телець тільки збирається заводити тварину, зірки радять почекати. Підопічні Венери ризикують отримати істоту з ослабленим імунітетом і поганим характером.

В кінці травня випаде можливість поліпшити матеріальне становище. Знайомий запропонує взяти участь у вигідному проекті. Крім цього, 27 числа різко підвищиться везіння, можете сміливо грати в азартні ігри або придбати лотерейний квиток.

Гороскоп для чоловіка-Телець

У першій половині травня 2020 року представники земного знака почнуть активно співпрацювати з діловими партнерами, підлеглими, колегами і потенційними клієнтами. Але проблема в тому, що положення планет не сприяє налагодженню спілкування і взаєморозуміння між людьми. В результаті підопічні Венери зіткнуться з нерозумінням, дратівливістю, впертістю. Можливо, спалахнуть сварки і конфлікти.

У другій половині травня співробітник, на якого раніше чоловік-Телець міг розраховувати, самоусунеться, зваливши наслідки невдачі на вас. Адекватний і доброзичливий директор посилить контроль і почне чіплятися до дрібниць.

В даний період найрозумніше тихенько виконувати свої обов’язки, не привертаючи увагу оточуючих. У травні уникайте виступати на зборах, набридати керівнику новаторськими пропозиціями і намагатися розробити альтернативну стратегію розвитку. Якщо виникнуть складності, покладайтеся тільки на свої сили.

У всьому, що відбувається є і хороша сторона. Навколишні постануть перед підопічними Венери в своєму справжньому вигляді. Ви зрозумієте, хто із знайомих гідний довіри, а від яких людей варто триматися подалі. Настав час позбутися від особистостей, які тягнуть вниз, залишивши поруч тільки надійних друзів.

Любовний гороскоп

Положення зірок негативно позначиться на особистих відносинах. У першій і другій декаді травня готуйтеся до розбіжностей і сварок, що доходить до потворних скандалів. Ні підопічний Венери, ні його друга половинка не захочуть поступатися і почнуть діяти в своїх інтересах. Даний місяць виявиться справжнім випробуванням, багатьом парам судилося розлучитися. Але якщо зумієте зберегти любов, то станете ще ближчими одне одному.

Гороскоп на травень 2020 року  підтверджує, що Тельцю напруження у відносинах допоможе поглянути на партнера без рожевих окулярів, зрозуміти його справжні цінності, з’ясувати, до чого він прагне.

Це допоможе розібратися в своїх почуттях до нього. Краще зараз зрозуміти, що вам не по дорозі, ніж після весілля каятися про необдумане рішення. Без жалю йдіть в пошуках нової любові.

В кінці місяця будьте уважнішими до близьких. Їм знадобиться не просто на ходу сказане «привіт», а моральна і матеріальна підтримка. Допоможіть близькій людині подолати труднощі, тим самим зміцнивши родинні зв’язки.

Гороскоп сумісності на травень

Чоловіки-Тельці підуть назустріч своїм дружинам земних і водних знаків, почавши наводити порядок на городі чи дачі.

Гороскоп кар’єри і фінансів

У першій декаді активно будуйте плани і починайте їх здійснювати. Чим енергійніше ви будете діяти, тим швидше зможете насолодитися здійсненою мрією. 10-го числа перспективними виявляться переговори із зарубіжними партнерами і відрядження за кордон. Бізнесменам 18 травня запропонують укласти кілька вигідних контрактів.

Офісним, найманим робітникам друга декада місяця принесе нову посаду і високу зарплату. Однак у бізнесменів настануть важкі часи. Всього доведеться добиватися з величезними труднощами. Досягнення цілей відтягується. Все буде, але доведеться почекати. Гороскоп на травень 2020 року Тельця підштовхне до швидкого прийняття рішень.

В кінці весни будуть виникати складні ситуації, але все вирішиться в кращому вигляді, адже у багатьох представників земного знака з’явиться впливовий покровитель.

У фінансовій сфері ситуація приємна. Хоча великих витрат уникнути не вдасться, гроші в травні будуть надходити стабільно, і нужда не загрожує.

Гороскоп здоров’я

У першій декаді в зоні ризику знаходиться спина і хребет. Зірки рекомендують не піднімати важкого, бути уважними, користуючись сходами, спортсменам краще зробити перерву в тренуваннях.

В іншому випадку ви ризикуєте отримати травму, особливо несприятливі 5-6 травня 2020 року. Якщо неприємність трапилася, не намагайтеся лікуватися самостійно, 9-10 числа запишіться до остеопатау або масажиста, і незабаром ваш стан покращиться.

У другій декаді приділіть увагу дихальній системі. Проводьте частіше вологе прибирання, провітрюйте, придбайте іонізатор повітря. Можна застосувати ароматерапію. Намагайтеся щодня гуляти в парку або по берегу річки по 30 хвилин.

Доброю профілактикою застуди в травні виявиться дихальна гімнастика. Якщо представники земної стихії все ж захворіють, то швидко поправити здоров’я допоможуть інгаляції.

В кінці місяця підопічні Венери відчують приплив сил. Скористайтеся моментом, щоб зайнятися спортом і зміцнити імунітет. В іншому випадку неробство може стати причиною головних болів.

Гороскоп на травень 2020 року. Сприятливі і несприятливі дні

Гороскоп на травень 2020 року  Тельцям другої декади пророкує, що відносини з друзями стануть ближчими і довірчими. 1, 9 або 26 числа ви отримаєте підтвердження, що можете розраховувати на цих людей.

Найактивніше проявляйте лідерські якості 11 і 18, тоді вас помітять потрібні люди, і підопічні Венери знайдуть загальне визнання. 5, 13, 22 і 30 травня зірки рекомендують триматися нижче трави, тихіше води. Спроби звернути на себе увагу закінчаться неприємностями.

Транзитний Плутон зробить свій вплив на Тельців третьої декади. В результаті 2, 10, 19 і 27 числа вони зможуть добитися видатних результатів, практично не витрачаючи зусиль. Вирішуючи, як вчинити, акуратно використовуйте інформацію, отриману 6, 14, 23, і 31 травня.

Під дією Сонця ви знайдете унікальну можливість спілкуватися зі своїм внутрішнім «Я», розмірковуючи про глобальні питання і встановлюючи цілі. Це сприяє отриманню душевної гармонії. Позитивна дія Сатурна допоможе піднятися по кар’єрних сходах представників таких професій як юрист, вчений, спортсмен.

Вдалі числа місяця: 1, 2, 9, 10, 11, 18, 19, 26 і 27.

Невдалі дні травня: 5, 6, 13, 14, 22, 23, 30 і 31.

Гороскоп на травень 2020 року: Близнюки

Близнюки будуть жваво цікавитися всім, що пов’язано з красою і мистецтвом. Вони стануть відвідувати музейні експозиції, вернісажі і модні покази. Збагачуючи свої естетичні пізнання, будуть більш привабливими для інших людей, завдяки збільшеній чарівності.

Представникам 1 декади слід бути тактовнішими в спілкуванні з друзями. Їм може не сподобатися ваші впертість і агресивний настрій. Спробуйте більш доброзичливо пояснювати свою точку зору.

Напружена атмосфера буде формуватися навколо представників 2 і 3 декади. Їм буде важко залишатися на одній позиції в бізнесі або кар’єрі. Близнюки будуть відчувати, що вибрали невірний вектор руху. У цей момент їм слід діяти більш впевнено і ініціативно.

Гороскоп на травень 2020 року  Близнюкам радить присвятити місяць турботі про себе. Перевірте здоров’я, створіть в квартирі комфортну обстановку, більше спілкуйтеся з близькими і приємними вам людьми. Можливо, в професійному плані підопічні Меркурія не досягнуть багато чого, але зате в травні добре відпочинуть. Набравшись сил, в наступному місяці вони зможуть зайнятися реалізацією нових ідей і знайти щастя.

Гороскоп для жінки-Близнюки

Щоб домогтися бажаного, на початку місяця представникам повітряного знака доведеться відкинути удавану скромність і проявити рішучість. Зберіться і не припиняйте руху вперед в травні, навіть якщо суперники виявляться сильнішими, могутніми і переважаючими вас. Почнете сумніватися, згадайте, що у кожного свої слабкості. Зберіть інформацію і подумайте, як стати переможцем.

У другій декаді травня у підопічних Меркурія виникне палке бажання поділитися секретом, тим самим полегшивши душу. Але жінкам-близнюки необхідно стримувати необдумані пориви. Особистість, якій ви довіритеся, незабаром випадково або навмисно розбовкає таємницю, і дана інформація стане широко відомою.

В кінці травня більше часу проводьте з рідними, ходіть в гості до близьких, питайте їх думку з побутових питань, у важкій ситуації звертайтеся за порадою.

Діючи самостійно 28 числа, ви ризикуєте зробити фатальну помилку.

Запам’ятовуйте сни. Мрія, яка примариться в ніч на 27 травня, може виявитися річчю або містити важливу підказку. У разі, якщо це був кошмар, скористайтеся народними методами, щоб запобігти неприємностям.

Гороскоп для чоловіка-близнюки

Для представників повітряного знака важливо гармонійно поєднувати роботу і відпочинок. До 20 числа вас очікують складнощі і непередбачені проблеми на службі, що стане причиною стресів. Доведеться шукати нові рішення для звичних завдань, приходити в офіс у вихідні, брати роботу додому.

В результаті постійної напруги, 11 травня самопочуття може погіршитися. Щоб уникнути цього, планети радять не ставити перед собою глобальних цілей. Рухайтеся маленькими кроками, але наполегливо. Тоді досягнете бажаного набагато швидше.

В кінці весни чоловік – Близнюки почне критично сприймати себе і оточуючих. Виникне бажання викривати недоліки інших; з’явиться сумнів у своїх силах. Але згадайте, ідеальних людей не існує, всі роблять помилки.

Щоб в травні 2020 року добитися успіху, мало володіти знаннями і вміннями, необхідно добре виглядати. Оновлення стрижки, придбайте костюм, відвідайте стоматолога …. Витрати підопічних Місяця швидко окупляться.

Любовний гороскоп

Першу  половину травня відносини з партнером будуть гармонійними. Ненаглядний почне вгадувати бажання представників повітряного знака, дарувати подарунки, влаштовувати сюрпризи.

Якщо ви ще не узаконили стосунки, то, швидше за все, 16 числа отримаєте пропозицію руки і серця. Однак до 20 травня не варто грати весілля. Несприятливий аспект планет створить напругу в новій сім’ї. Почнуться проблеми, і зберегти шлюб стане практично неможливо.

Вільні підопічні Місяця будуть чарувати протилежну стать. Якщо виникне бажання, ви з легкістю познайомитеся з цікавими і творчими особистостями. Шукати шанувальників гороскоп на травень 2020 року  Близнюкам рекомендує в багатолюдних місцях: кафе, театрі, на концерті.

Ймовірно, зустріч відбудеться в другій половині місяця. Але навіть якщо новий знайомий вразить представників повітряного знака до глибини душі, не поспішайте відкривати душу і підпускати його до себе близько. Зірки рекомендують почати офіційні відносини вже влітку.

Гороскоп сумісності на травень

У прекрасної підопічної Місяця є шанс відновити роман з екс-коханим-Овном. Увагу чоловіків залучать пристрасні дівчата-Терези.

Незалежно від статі, представники повітряного знака знайдуть споріднену душу серед Близнюків.

Піддавшись пристрасті, що спалахнула, на роботі жінки в травні позбудуться здатності тверезо мислити і чути підказки інтуїції. Схаменутися допоможе чоловік-Водолій, Терези або Близнюки.

Гороскоп кар’єри і фінансів

На початку місяця, починаючи з 7 числа, на вас обрушиться потік інформації. Зробіть правильні висновки і зможете почати реалізацію великого проекту. Досвіду у підопічних Місяця вистачить, але для успішного завершення справи слід зайнятися самоосвітою.

Травень виявиться багатим на перспективні знайомства і щедрі пропозиції. У представників повітряної стихії з’явиться шанс влаштуватися на роботу мрії. Для цього будьте активними, зібраними, серйозними, демонструйте свої переваги, не відмовляйтеся від нових проектів.

Це допоможе Близнюкам стрімко піднятися по кар’єрних сходах. Навколо вас багато впливових людей, гріх цим не скористатися.

Найманим робітникам зірки в травні не обіцяють легкого життя. Щоб отримати бажане, доведеться трудитися в поті чола. Не чекайте, що вам все принесуть на блюдечку. Проявіть терпіння і наполегливість.

Настає сприятливий час для покупки або продажу нерухомості. Але 19 і 28 числа проявіть обережність, можливо, вас спробують обдурити. Отримавши сумнівні пропозиції, відмовляйтеся відразу.

Матеріальне становище в травні прийнятно. Якщо ви посилено працювали протягом місяця, то отримаєте нагороду. Однак планети не рекомендують брати кредит або позичати гроші.

Гороскоп здоров’я

На початку місяця Близнюкам варто орієнтуватися на власні потреби і бажання. Якщо настрою йти на тренування немає, то перенесіть заняття на інший день. Захотілося солодкого, навіть якщо представники повітряного знака сидять на жорсткій дієті, то пара шматочків чорного шоколаду не зашкодять.

У другій декаді під ударом опиняться очі. Постарайтеся 11-12 травня менше сидіти за комп’ютером і виключити перегляд передач по телевізору. Можливі проблеми зі щитовидною залозою в результаті дефіциту йоду. Щоб уникнути ламкості волосся, нігтів, що шаруються, дратівливості, включіть в раціон морепродукти і пропийте мультивітамінний курс.

В кінці травня, якщо захворієте, не поспішайте приймати ліки. В даний період медикаменти виявляться малоефективними. Скористайтеся народними рецептами, гомеопатичними препаратами або голковколюванням.

Гороскоп на травень 2020 року. Сприятливі і несприятливі дні

Підопічним Місяця першої декади слід вчитися стриманості. Змирити своє невдоволення і напористість 3, 11, 19 і 28 числа, в іншому випадку відносини можуть зіпсуватися. Краще запланувати зустріч з близькими людьми на 7, 15 або 23, тоді шанс, що спалахне сварка, мінімальний.

Гороскоп на травень 2020 року  Близнюкам, народженим під 2-3 декаду, пророкує 4, 12, 20, 27 і 29 дезорієнтацію в робочій сфері. Ви почнете сумніватися в розумності своїх вчинків і поставленій меті. Перетерпіть негативний вплив планет і не відступайте, незабаром цей період закінчиться.

Під дією Венери представники повітряного знака захопляться мистецтвом. 8, 16 і 24 відвідайте картинну галерею, прем’єру вистави, відкриття виставки і в очах оточуючих придбаєте додатковий шарм і витонченість.

Вдалі числа місяця: 7, 8, 15, 16, 23 і 24.

Невдалі дні травня: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27, 28 і 29.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *