Home / Дозвілля / Гороскоп на березень 2020 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на березень 2020 року для всіх знаків зодіаку

Перший весняний місяць – березень 2020 року, за передбаченням зірок і гороскопу, для одних знаків Зодіаку стане одним з найщасливіших періодів, повним любові, романтики і приємних знайомств. Іншим же принесе чимало неприємних сюрпризів і розчарувань в близьких людях. Про детальний гороскоп на березень 2020 року  для всіх знаків зодіаку поговоримо далі.

Гороскоп на березень 2020 року детально для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на березень 2020 року для всіх знаків зодіаку

Зате у фінансовій сфері березень 2020 року досить вдалий – багатьох очікує підвищення по службі, збільшення заробітної плати, висновок перспективних проектів.

Цей місяць – ідеальний час для подорожей, в які бажано вирушати веселою і дружною компанією, оскільки поїздки на самоті можуть бути чреваті крадіжками і іншими неприємностями.

Всім знакам Зодіаку в березні 2020 року треба не забувати і про своє здоров’я – сезонні застуди зачеплять усіх, тому бажано заздалегідь зайнятися профілактикою хвороб.

Овен

У березні 2020 року біля Овнів будуть всі шанси бути на висоті у всіх сферах життя. Позитивний настрій, енергійність та ентузіазм принесуть Вам бажані плоди. Щур стверджує, що на початку весни доля подарує Овнам безліч перспектив розвитку, будь-які починання будуть вдалими і з’явиться надія на світле майбутнє.

Однак Щур попереджає, що можуть виникнути проблеми через те, що Овни будуть прагнути встигнути все і відразу. Велика ймовірність, що надмірний поспіх завадить Вам на шляху до досягнення мети, адже, несучись попереду потяга, можна упустити багато важливих деталей. В цілому Овни повинні знаходити час і місце для того, щоб тверезо осмислити ситуацію і самостійно прийняти обдумане рішення.

Любов, сім’я. Весна цього року буде сприяти Овнам, чиє серце поки вільно. Гороскоп на березень 2020 року  стверджує, що вдалий час для того, щоб створити новий яскравий роман. Проявіть більше рішучості і об’єкт симпатії незабаром відповість Вам взаємністю.

Щур радить Овнам бути оригінальними, знаходити спосіб весело і активно провести час зі своїм обранцем, ці відносини обіцяють тривати довго. Однак березень, ймовірно, вдасться напруженим для Овнів, хто вже тривалий час знаходиться в парі або в шлюбі.

Проблема більшості представників цього знаку зодіаку буде в тому, що вони стануть видавати бажане за дійсне, ідеалізувати або, навпаки, демонізувати свого партнера. Зараз Овнам рекомендується раціонально оцінювати будь-яку ситуацію і діяти розсудливо. Якщо, на даний момент відносини дали тріщину, зробіть все для того, щоб зберегти їх, оскільки розставання в такому випадку не вихід, а новий зв’язок принесе тільки розчарування.

Кар’єра, фінанси. Цей місяць принесе багатьом Овнам стабільність в діловій сфері та фінансах. Зараз, можливо, не всім пощастить дістати з неба зірку, більшість представників цього знака зодіаку будуть займатися звичними, заздалегідь спланованими справами, що в цілому теж непогано.

У другій половині березня може з’явитися можливість додаткового заробітку, від якого не варто відмовлятися. Зірки не радять Овнам сперечатися з начальством або іншими вищими особами. У цей період краще трохи вщухнути і чітко виконувати розпорядження, дотримуючись інструкцій. Також слід бути обережним в разі, якщо Вам запропонують нібито вигідне співробітництво, вкладення капіталу в прибутковий бізнес.

Перевірте все кілька разів і лише потім погоджуйтеся, проте напевно підступ Ви помітите відразу. З фінансової точки зору у Овнів в березні все буде в порядку. Може Вам не вдасться з ходу зробити велику покупку, але буде можливість витратитися на дрібниці, які полегшать Вам життя.

Здоров’я. Початок весни може ознаменуватися для Овнів запаленням хронічних захворювань. Для профілактики пропити курс вітамінів і намагайтеся не переохолоджуватися. Любителям активного відпочинку зірки не радять поки що сідати на велосипеди і ставати на ролики, оскільки є ризик отримати травму.

Телець

Як каже гороскоп на березень 2020 року  для Тельців буде дуже вдалим і плідним місяцем. Вам вдасться добитися значного успіху в будь-яких починаннях. Зараз інтуїція може підштовхнути Вас до зміни пріоритетів і цінностей, що зіграє Вам на руку, але вразить оточуючих.

 Як би там не було, не звертайте ні на кого уваги, Вас чекають великі висоти в професійній сфері.

У цей період Тельцям вдасться домогтися розташування колег і начальства завдяки виявленій відвертості і чесності. Особливо активною обіцяє бути середина місяця, коли у Вас з’явиться можливість розширити свій бізнес, вирішити юридичні та інші важливі питання, укласти вигідні договори або відправитися у відрядження. Кінець місяця сприятливий для відпочинку.

Любов, сім’я. У березні 2020 року Тельці будуть випромінювати привабливість і чарівність. Спілкування з протилежною статтю буде складатися досить легко, і знайомство може скоро перерости в бурхливий роман. Наскільки швидко будуть розвиватися відносини, залежить вже від самих Тельців, їх бажань і пріоритетів.

Однак, ймовірно, якщо Ви будете занадто повільними, то партнер не стане чекати, поки Ви дозрієте для чогось більшого. Сімейним Тельцям радиться в цей період проводити більше часу зі своїми рідними. Відпочиньте разом на природі, сходіть в кіно або займіться будь-яким іншим загальним заняттям.

У Вашому будинку зараз буде панувати гармонія і взаєморозуміння. Всі проблеми і спірні питання Вам вдасться вирішити швидко і успішно, знайти компроміс буде не складно. Щоб не порушити сімейну ідилію, намагайтеся стримувати тимчасові спалахи негативних емоцій і не збирати в собі злість.

Кар’єра, фінанси.  У професійному плані перший місяць весни стане для Тельців періодом фантастичних можливостей. Багато представників цього знака зодіаку зможуть домогтися успіху, як в кар’єрі, так і в фінансах. Ентузіазму Вам буде не позичати, тому Ви з легкістю виконайте будь-яку роботу.

Зараз у Вас з’явиться шанс підвищити свій професійний рівень, удосконалити свої знання і навички. В майбутньому завдяки своїм старанням, Вам вдасться просунутися вгору по кар’єрних сходах. Щур також зазначає, що Тельцям слід звернути увагу на заплановані угоди. Можливо, деякі з них будуть перенесені з метою уточнення і доопрацювання.

Перевіряйте договори перед їх підписанням, щоб уникнути негативних наслідків. У плані фінансів березень буде стабільним і грошей буде достатньо не тільки для того, щоб безбідно жити, але і вирішити деякі питання. Ймовірно, в цей період Ви зможете закрити борги або оплатити відсотки по кредиту.

Здоров’я.Вразливим місцем Тельців в березні 2020 року буде грудна клітка, легені, бронхи і статеві органи. Настійно радиться берегтися від запальних процесів. Для цього не забувайте про профілактику, пропийте курс вітамінів і частіше вживайте свіжі овочі та фрукти, також допоможе лікувальний масаж.

Близнюки

Гороскоп на березень 2020 року  радить Близнюкам дорожити тим, що вони мають і не гнатися за примарними можливостями. Ймовірно, в цей період положення небесних світил буде всіляко провокувати цей знак зодіаку на вчинення необдуманих вчинків.

 Однак зараз слід бути зібраним і не піддаватися на оманливі спокуси долі.

Актуальною в даний період буде приказка «що посієш, те й пожнеш», Близнюки повинні пам’ятати, що, доклавши максимум зусиль, результат буде відповідним. Якщо ж в результаті Ви не будете задоволені результатом Ваших старань, то звинувачувати когось, крім себе не доведеться.

Змінити в такому випадку вже нічого не вийде, залишиться тільки чекати наступної можливості проявити свої таланти і здібності. Що стосується особистого життя, то Щур зазначає, що в березні, особливо його перша половина, стане відмінним часом теплих і гармонійних відносин.

 Любов, сім’я. У період, коли природа починає оживати, у багатьох Близнюків прокинеться бажання любити і бути коханими. Вже з початку березня більшість представників цього знака зодіаку відчують тягу до пригод і нестандартним вчинків.

Щур в свою чергу радить Близнюкам не поспішати і думати, перед тим як діяти. Зараз все буде в Ваших руках, справи на особистому фронті складуться найвигіднішими для Вас чином. У Вас будуть можливості любити і закохуватися самим. Об’єкт симпатії може дуже скоро стати Вашим вірним супутником життя, Вам варто лише пальцем поманити.

Близнюки, які знаходяться в парах, зараз теж будуть насолоджуватися миром і спокоєм у відносинах. Якщо недавно Вашому шлюбу довелося пережити не найкращі часу, то березень стане періодом затишшя. Будь-які образи і розбіжності простяться і забудуться, Ви зможете зітхнути з полегшенням.

Кар’єра, фінанси.  У професійній сфері березень 2020 року Близнюкам радить проявляти активність і ініціативу, але в той же час бути практичними і передбачливими. З початку місяця цьому знаку зодіаку слід ретельно підготувати грунт для майбутніх досягнень.

Не рвіться зі старту в бій, а спершу наведіть порядок в своїх справах, завершіть старі проекти і переконайтеся, що ніякі «хвости» не завадять Вам будувати подальші плани. Також не тримайтеся осторонь, коли навколо робота йде повним ходом.

Не бійтеся бути ініціативними і висловлювати свої ідеї. Зараз велика ймовірність, що більшість колег виявляться на вашому боці, прислухатимуться до Вас і підтримають Ваші пропозиції. З фінансової точки зору березень обіцяє бути сприятливим.

Дохід буде стабільним, можливі надходження додаткових коштів для розвитку бізнесу. Виняток може скласти лише друга декада березня, коли старання в професійній сфері будуть марними.

Здоров’я. Щур не обіцяє Близнюкам особливо серйозних захворювань, проте на значний приплив сил розраховувати також не доведеться. До того ж варто враховувати ймовірність схильності до застуд і травм.

Рак

Якщо Ви втомилися перебувати в очікуванні слушного моменту і не діяти, то зараз все кардинально зміниться. Березень 2020 року – відмінний час для того, щоб втілити в життя свої найсміливіші плани і бажання.

 У цей період зірки будуть сприяти Вам і всіляко сприяти Вашим успіхам.

Перший місяць весни стане для більшості Раків переломним, Ви будете господарями свого життя, все буде залежати лише від Вас і Ваших прагнень. Велика ймовірність того, що представники цього знака зодіаку всюди будуть перебувати на передовій, прагнути завоювати увагу оточуючих і справити на них враження.

Такий порив в свою чергу відіб’ється на взаєминах з сім’єю і коханою людиною. Можливо, Ваші близькі відчують себе зайвими і непотрібними. Будьте обережні, можуть виникнути неприємності.

Любов, сім’я. В особистому житті Ракам належить проявити свої дипломатичні здібності. Ймовірно, в березні Ваші домочадці не зовсім радісно сприймуть Ваше надмірне захоплення роботою. Зірки радять знайти золоту середину між цими двома сферами діяльності, інакше Ви ризикуєте розпалити неабиякий і затяжний конфлікт.

Щоб згладити всі гострі кути, будьте в даний період уважні до своїх близьких, прислухайтеся до їх претензій і вмійте визнати за собою провину. Не забувайте також іноді робити невеликі приємні сюрпризи своїй коханій людині, це доставить йому невимовну радість.

Щур також зазначає, що друга половина навіть, незважаючи на можливі розбіжності, зараз буде Вас підтримувати і допомагати при необхідності. Що стосується самотніх представників цього знака зодіаку, то березень видасться періодом затишшя, коли Раки не дуже швидко захочуть розлучатися зі своєю свободою.

Кар’єра, фінанси.  Гороскоп на березень 2020 року  рекомендує, що більшість Раків будуть поглинені своєю роботою. Перша половина місяця буде надзвичайно сприятливою і багатою на перспективи кар’єрного росту і підвищення доходів.

Щур попереджає, що варто використовувати кожну вигідну можливість, оскільки в другій половині березня домогтися успіху буде дуже складним завданням. Щоб уникнути будь-яких неприємностей на роботі, ретельно перевіряйте документацію і прораховуйте кожен крок в плані фінансових витрат.

Позитивний аспект Березня це те, що праця Раків буде щедро винагороджена. До того ж є ймовірність, що отримаєте Ви стільки, скільки зажадаєте, проте дивіться по ситуації варто наполягати на певній сумі. Щур також застерігає Раків від втручання в чужі справи, особливо особистого характеру. Якщо у Вас є якісь здогади або підозри, то зараз краще залишити їх при собі і не порушувати свій спокій.

Здоров’я. Незважаючи на велику завантаженість, в березні 2020 року Раки не будуть скаржитися на погане самопочуття. Єдина загроза Вашому здоров’ю – це втома і безсоння. Радиться достатньо часу приділяти відпочинку і не нехтувати можливістю взяти відпустку. Незабаром Вам знадобиться багато енергії, тому намагайтеся вчасно відновлювати сили.

Лев

Зумівши пережити всі негаразди лютого, вже на початку весни Леви знову опиняться на висоті. Зараз Вас чекає багато нових приємних знайомств, часті зустрічі з друзями, а також успіх у кар’єрі.

 Як стверджує Щур, представники цього знаку зодіаку будуть впевнені в своїх силах, Леви оптимістично і з надією стануть дивитися в майбутнє і ніщо не зможе налякати їх або збити з пантелику.

У той же час, цей знак зодіаку проявить реалізм, чітко буде співвідносити свої бажання і можливості. В даний період Левам вдасться знайти вихід з будь-якого скрутного становища, причому з вигодою для себе. Сірі будні, коливання і довгі роздуми залишаться в минулому, Вас чекає яскраве і наповнене позитивом життя.

Любов, сім’я. В особистому житті багатьом Левам, особливо самотнім, в березні 2020 року варто проявити мудрість і розсудливість, щоб відрізнити щирі почуття від лестощів і облуди. Щур застерігає, що зараз поруч з Вами може виявитися людина, яка буде люблячою і турботливою лише на словах, тому радиться вірити не солодким промовам, а справжнім вчинкам.

Що стосується Левів, які вже давно знайшли свою другу половину, то їхнє життя в березні обіцяє бути спокійним і нічого надприродного не відбудеться. Відносини з коханою людиною в цьому місяці будуть розвиватися досить сприятливо, Ви будете відчувати підтримку свого обранця, що в цілому додасть Вам ще більше сил і впевненості в собі. Сімейні пари, які вже обзавелися дітьми, також можуть не хвилюватися, нащадки не доставлять клопоту.

Кар’єра, фінанси.  У професійній сфері діяльності Леви нарешті зможуть переломити ситуацію, яка до сих пір складалася не на їхню користь. Зараз у Вас з’явиться можливість працювати в тому темпі, який Вам до вподоби. Нудні справи і покладання чужих обов’язків на Ваші плечі Вам більше не загрожують.

Однак розслаблятися не на часі, попереду Левів чекає найважче, але при цьому цікаве. До того ж Щур радить проявити трохи нахабства і цілеспрямованості, це допоможе завоювати перші позиції і отримати ту фінансову винагороду, яку Ви заслуговуєте. В цілому в порівнянні з минулим місяцем, коли варто було утриматися від зайвих витрат, в березні матеріальне становище поліпшиться. Однак в цьому місяці Левам слід уникати ризикованих і сумнівних заходів.

Здоров’я. Жінки-Леви в березні 2020 року будуть схильні до різних гінекологічних захворювань, тому радиться завжди одягатися по погоді, частіше носити теплі речі і звертати особливу увагу на стан інтимних органів. Для чоловіків же зараз буде небезпечний травматизм. Виною тому може бути ожеледь. Будьте обережнішими на дорогах і слизьких місцях.

Діва

Початок і кінець березня 2020 року для Дів будуть спокійними і сприятливими, середина ж місяця стане дещо нестабільним періодом і залучати на себе зайву увагу не варто. Намагайтеся зараз передбачати і уникати неприємностей, але в той же час, не сидіть на місці і розвивайтеся.

 Слід зазначити, що представники цього знаку зодіаку проявлять комунікабельність, спритність і креативність.

Багатьом Дівам вдасться впоратися з різними складними ситуаціями і засвоїти з цього уроки.

Любов, сім’я. У березні 2020 року зірки пророкують Дівам зміни в особистому житті. Зараз велика ймовірність того, що у Вас виникне новий любовний роман, який відзначиться довгостроковістю і щирими взаємними почуттями. Гармонію в стосунках може зруйнувати лише егоїзм і зарозумілість, властиві деяким представникам цього знаку зодіаку.

Не намагайтеся підняти себе і зробити все, щоб здатися краще, адже це лише відлякає потенційного партнера, і Ви залишитеся ні з чим. В цілому ж більшість Дів будуть досить чарівні і привабливі завдяки прояву турботи і ласки по відношенню до коханої людини.

У сімейних парах також будуть переважати взаєморозуміння і довіра. Чоловік або дружина подарують Вам свою любов і увагу, що посприяє ще більшому скріпленню відносин. Зараз конфліктів між партнерами не виникне, але можливі складнощі на побутовому грунті зі старшими родичами.

Кар’єра, фінанси. Дуже сприятливим березень 2020 року видасться для тих Дів, які зайняті в соціальній сфері або їх робота якимось чином пов’язана з активним спілкуванням. Зараз Вас чекають нові знайомства, налагодження відносин з партнерами, врегулюванням проблем і різного роду суперечок.

Також намагайтеся максимально часто відвідувати заходи, що проводяться партнерами або конкурентами. Тоді Ви будете в курсі всього, що відбувається і до Вас виявлять більше поваги. Однак в той же час не обійтися без труднощів і перешкод.

Гороскоп на березень 2020 року попереджає, що є ймовірність обману або підлості з боку колег, які хотіли б залучити Ваші заслуги. Тому будьте пильні. У плані фінансів, Дівам також варто бути готовими до деяких ускладнень, березень може виявитися місяцем непередбачених витрат. Щур радить в даний період не робити великих покупок і утриматися від капіталовкладень.

Здоров’я. Діви, які мають схильність до хронічних захворювань, в березні повинні бути напоготові. Є ймовірність виникнення проблем з тиском, а також з нирками. Окрема порада зірки дають жінкам-Дівам, які лише недавно народили дитину: зараз саме час зайнятися відновленням свого організму.

Терези

У березні 2020 року доля підготувала для Терезів чимало змін. Зміни можуть торкнутися самих різних аспектів Вашого життя: від зміни зачіски і стилю одягу до зміни роботи і місця проживання. У спілкуванні з оточуючими Терезів також очікує багато нового.

 Якщо раніше Вам не вдавалося знайти з кимось спільну мову, то в даний період в відносини вдасться внести якусь ясність.

У березні люди, що знаходяться поруч з Вами  будуть дуже відкритими і доброзичливими, зараз саме час вирішити старі проблеми щодо взаєморозуміння. В цілому перед Терезами буде відкрито безліч шляхів і можливостей, тому березень стане для більшості представників цього знаку зодіаку знаковим періодом в житті.

Любов, сім’я. Особисте життя Терезів в березні 2020 року складатиметься як не можна краще. Зірки попереджають, що цей місяць, особливо його середина, може стати переломним моментом для Ваших відносин. Можливо, зараз Терезам належить прийняти доленосне рішення, однак не варто переживати з цього приводу, дане рішення виявиться правильним.

Якщо в даний момент Ви відчуваєте, що краще розірвати зв’язок, то так тому і бути, значить, відносини давно вичерпали себе. Сімейні пари в березні будуть переживати дрібні сварки і розбіжності, спровоковані самолюбством і агресивністю самих же Терезів.

Представникам цього знаку зодіаку радиться стримувати свої негативні емоції, бути більш лояльними і стриманими по відношенню до своїх близьких людей. Що стосується самотніх Терезів, то зараз їм знадобиться поборотися за свою любов. Якщо у Вас вже давно є об’єкт симпатії, але він все ніяк не звертає на Вас уваги, постарайтеся частіше проводити з ним час і показувати йому свою зацікавленість.

Кар’єра, фінанси.  У березні 2020 року Терези будуть продовжувати працювати в тому ж темпі і наводити порядки в своїх справах. Зараз Вам належить виконати багато кропіткої паперової роботи, яку не варто перекладати на чужі плечі. Все, що Ви можете зробити це відмовити виконувати обов’язки буквально всього відділу.

Особливу увагу Щур радить приділити діловим зв’язкам і питанням взаєморозуміння в колективі. Однак представникам цього знаку зодіаку слід запам’ятати, що зараз не час нав’язувати оточуючим свою думку. Також у Терезів з’являться можливості кар’єрного росту, головне лише їх не упустити. До того ж Ваша акуратність і працьовитість будуть щедро винагороджені, що допоможе Вам вирішити накопичені матеріальні проблеми.

Здоров’я. Представники знаку зодіаку Терези в березні будуть схильні до весняної депресії і загострення хронічних захворювань. А найбільш вразливим місцем, як пророкують зірки, виявляться зуби.

Однак небезпека криється в тому, що Терези, ймовірно, будуть мало часу приділяти своєму здоров’ю через надмірне захоплення своєю роботою і розвагами. Як би там не було, не переоцінюйте свої сили, інакше невинне захворювання може перерости в щось більше і покласти Вас не лікарняне ліжко.

Скорпіон

Щур стверджує, що цей період не дуже сприятливий для досягнення високих цілей в професійному плані. Гороскоп на березень 2020 року  радить Вам трохи стримати свій запал і відволіктися на якесь цікаве і корисне заняття.

 Приділіть більше часу духовному розвитку, а робота від Вас нікуди не дінеться.

До того ж варто відзначити, що березень – вдалий час для навчання. Зараз у Вас буде можливість записатися на курси водіння або будь-які інші, які Ви давно хотіли відвідати. У взаємовідносинах з оточуючими в цьому місяці можуть виникнути труднощі, тому слід бути обережним і не провокувати конфлікти.

Любов, сім’я. Любовні стосунки, зав’язані в березні 2020 року, обіцяють мати швидкоплинний характер. Зірки радять Скорпіонам міркувати об’єктивно і не триматися за того, з ким ледь можна розраховувати на спільне майбутнє. Запасіться терпінням і незабаром Ви обов’язково зустрінете гідну людину.

Що стосується Скорпіонів, які знаходяться в поточних відносинах або в шлюбі, то в березні їм варто забути про свою гарячковість і не нагнітати обстановку зайвий раз. Ймовірно, Ваші близькі потребуватимуть співчуття і розуміння, тому постарайтеся серйозно сприйняти їх проблеми і проявити лояльність. В іншому випадку шлюб може дати тріщину, і Ваш партнер буде шукати тепло і ласку на стороні. Зробіть все, щоб кохана людина залишилася поруч з Вами.

Кар’єра, фінанси.  У професійній сфері березень 2020 року Щур радить Скорпіонам на час залягти на дно і не проявляти зайвого ентузіазму, оскільки це може тільки нашкодити кар’єрі. Зірки пророкують, що навіть, не докладаючи особливих зусиль, удача все одно буде на вашому боці.

Головне для цього місяця, це пам’ятати, що не завжди важливо бути першим і завжди можна надолужити згаяне. Не ревнуйте до успіху інших колег, адже, можливо, це підштовхне Вас до необдуманих вчинків, про які Ви в майбутньому пошкодуєте.

З фінансової точки зору березень 2020 року видасться для Скорпіонів стабільним і благополучним. Зараз можна сміливо робити великі покупки і здійснювати капіталовкладення. Крім цього, цілком можливо в цей період Ви виграєте в лотерею або отримаєте спадщину від далекого родича.

Здоров’я. У березні 2020 року будьте обачні, Щур попереджає, що різного роду операції зараз слід відкласти, оскільки навіть невинні косметичні процедури не принесуть користі. Радиться поки приберегти гроші і спрямувати зусилля в інше русло. Корисно буде почати займатися спортом або плаванням.

Стрілець

Березень 2020 року видасться для більшості Стрільців вельми насиченим і непростим місяцем. Щур попереджає, що зараз, ймовірно, Ваша незалежність буде дещо обмежена, дуже часто Вам доведеться звертатися за допомогою.

 При всьому бажанні і прагненні, Вам не вдасться вплинути на ситуацію, доведеться під неї підлаштовуватися.

У цьому місяці Стрільці будуть змушені враховувати думки і дії інших людей, знадобиться проявити гнучкість і тактовність, щоб гідно пережити цей нелегкий період. Щур також зазначає, що, ймовірно, у другій половині березня Стрільці відправляться у відрядження. Для відпочинку часу залишиться дуже мало, тому використовуйте його максимально грамотно.

Любов, сім’я. У березні 2020 року більшість Стрільців будуть налаштовані на романтичний лад. Будь-які проблеми і переживання, пов’язані з роботою, не завадять представникам цього знаку зодіаку насолоджуватися життям і закохуватися.

Протягом усього місяця Ваші будні будуть наповнені любовними зустрічами і сердечними зізнаннями. Єдине, від чого застерігають зірки, це службові романи, адже короткочасні зв’язки можуть коштувати дорогоцінної репутації. Стрільці, які знаходяться в постійних відносинах або в шлюбі, зараз будуть відчувати деякі незручності, намагаючись задовольнити свої бажання і не забути про обов’язки.

Вашій родині також доведеться поборотися за Вашу увагу. Є ймовірність виникнення невеликих конфліктів на цьому ґрунті. Навряд чи Вам вдасться менше часу приділяти роботі, однак буде можливість просто домовитися з близькими людьми.

Кар’єра, фінанси.  У професійному плані перший весняний місяць відзначиться для Стрільців напруженим графіком роботи. Представникам цього знаку зодіаку належить працювати, не покладаючи рук. У той же час фінансовий стан, ймовірно, не буде задовольняти Вас в повній мірі.

Щур зазначає, що доходи будуть, однак незначні. Зараз варто запастися терпінням і, можливо, вже в другій половині місяця Вам вдасться поліпшити ситуацію. Також Стрільцям радиться в даний період бути максимально ввічливими з колегами і начальством.

В іншому випадку Ви тільки погіршите своє становище. Напевно така залежність змусить Вас понервувати, але в житті трапляються ситуації, коли вибирати не доводиться. Ймовірно, в березні Стрільцям запропонують вирушити в ділову подорож. Краще погодитися, оскільки відрядження принесе Вам багато корисного досвіду і нових знайомств.

Здоров’я. У березні 2020 року Стрільцям варто звернути особливу увагу на своє здоров’я. Через постійну зайнятість на роботі може погіршитися стан вашого фізичного і психічного здоров’я. Зірки радять приділяти час, як професійним обов’язкам, так і відпочинку. Також зараз можливі проблеми з суглобами і загальним емоційним станом.

Козеріг

У березні 2020 року Козерогів будуть оточувати численні турботи і на якийсь час доведеться забути про відпочинок. Досить імовірно, в даний період Ваша допомога знадобиться буквально всім навколо – і родичам, і колегам і просто знайомим.

 Також Щур зазначає, що більшість Козерогів будуть прагнути життя на публіку і іноді навіть занадто.

Можливо, комусь із Вашого оточення не сподобається така поведінка, тому гороскоп на березень 2020 року  радить бути більш стриманими і розсудливими. В цілому ж березень буде досить хорошим для представників цього знаку зодіаку. У Козерогів очікується зростання доходів, багато нових знайомств і приємних романтичних зустрічей.

Любов, сім’я. Як стверджує Щур, більшість  Козерогів зараз відрізняються емоційністю і педантизмом. Будь-які відносини, які не відповідатимуть Вашим вимогам і ідеалам тут же будуть перервані. Зірки в свою чергу радять Козерогам же не бути настільки різкими і категоричними. Положення небесних світил вплине на поведінку цього знаку зодіаку і спровокує конфлікти.

Більшість Козерогів будуть враховувати лише свої інтереси і як наслідок приймати необдумані рішення. Зірки говорять, що відносини можна врятувати, однак для цього доведеться почати спочатку з себе, а потім пред’являти претензії іншим. Сімейним представникам цього знаку зодіаку радиться звернути увагу на невиконані обіцянки.

Якщо Ви давно обіцяли своїм домашнім спільний похід в кіно або романтичну вечерю коханій людині, то не відкладайте це ще на потім, березень – вдалий час для відмінного проведення часу. Напевно це доставить Вашій родині позитивні емоції і створить доброзичливу атмосферу в домі.

Кар’єра, фінанси.  У професійному плані Козероги будуть схильні до необдуманих вчинків. Уже на початку березня деякі представники цього знаку зодіаку можуть вплутатися в проект, який має дуже туманні перспективи, але вимагає, в той же час, солідних інвестицій.

Не дивлячись ні на що, Козероги будуть вірити в успіх і ніщо їх не зупинить на шляху до мети. Як би там не було, Щур попереджає, що в даному випадку буде важливо вміти вчасно зупинитися, щоб в майбутньому уникнути великих фінансових втрат.

Підписання важливих документів або контрактів зараз теж слід відкласти, інакше ризикуєте зіткнутися з труднощами. З фінансової точки зору березень для Козерогів буде відносно непоганим місяцем. Ймовірно, Ваш дохід зросте за рахунок додаткових випадкових заробітків і матеріальної підтримки з боку.

Здоров’я. Здоров’я Козерогів в березні 2020 року потребуватиме невеликої уваги. Гороскоп на березень 2020 року  говорить, що найбільш вразливим місцем цього знаку зодіаку буде підшлункова залоза, тому при появі симптомів нездужання, поспішіть звернутися до лікаря. Народна медицина і самолікування в цьому місяці категорично протипоказані.

Водолій

Початок весни подарує Водоліям впевненість в собі і власних силах. Представники цього знаку зодіаку зараз як ніколи будуть прагнути до поставлених цілей і, як стверджують зірки, з вірою в успіх і цілеспрямованістю все у них вийде.

 Будь-які сумніви, які терзали Вас в минулому, в цьому місяці відійдуть на задній план, і Ви станете ставитися до цих подій більш спокійно і навіть з часткою гумору.

Однак в той же час, близькі можуть не оцінити по достоїнству такого завзяття Водоліїв до змін. Можливо, часом можуть виникати незначні розбіжності. Проте, Вам вдасться домогтися всього того, до чого Ви прагнете.

Любов, сім’я. В любовній сфері зірки обіцяють Водоліям приємні сюрпризи. Якщо Ваше серце ще вільно, то ймовірність того, що вже в кінці березня у Вас трапиться доленосна зустріч. Водолії поринуть з головою в новий роман і їх пристрасну натуру гідно оцінять.

Як стверджує Щур, у відносин, створених в березні, є перспектива благополучного і тривалого розвитку. Сімейні представники цього знака зодіаку також можуть захопитися кимось на стороні. Причиною такого вчинку, ймовірно, послужить те, що близькі Водолія не розділяють його інтереси і пріоритети, прагнення до змін, а будуть нав’язувати рутину.

Ті, кому вдасться приборкати своє волелюбність, зможуть досягти компромісу зі своєю сім’єю. Однак не всім Водоліям доведеться пережити таку ситуацію, зірки говорять, що у більшості пар відносини будуть гармонійними, і Ви знайдете підтримку у колі своїх близьких.

Кар’єра, фінанси.  У березні 2020 року Водолії приступлять до реалізації своїх планів. Зараз більшість питань Вам вдасться вирішити самостійно, без допомоги з боку. Будь-яка робота в даний період буде Водоліям по плечу і в підсумку ніхто не зможе до неї причепитися, результати будуть бездоганними.

Також варто відзначити, що надзвичайно успішними в березні будуть Водолії, які зайняті творчістю. У цьому місяці Ви можете втілювати навіть найсміливіші творчі проекти, Вашої креативності та винахідливості можна буде тільки позаздрити.

До того ж березень – вдалий час для того, щоб перетворити своє хобі на джерело доходу. З фінансової точки зору цей період вдасться багатообіцяючим, Водолії будуть регулярно отримувати прибуток, а в середині місяця очікуються надходження великих грошових сум.

Здоров’я. Щур попереджає, що на початку березня Водолії можуть піддатися занепаду сил. Є ризик виникнення головного болю, стрибків тиску і болю в спині. В кінці місяця емоційний стан цього знаку зодіаку також може похитнутися. У період 20-25 березня не радиться особливо проявляти активність і приймати важливі рішення.

Риби

У порівнянні з іншими знаками зодіаку, з приходом весни Рибам будуть властиві апатія і байдужість. Вам буде складно зібратися з силами і взятися за виконання необхідної роботи.

 Однак зробити це потрібно в будь-якому випадку, оскільки тривалий застій погіршить Ваше положення буквально у всіх сферах діяльності.

Щур радить гнати геть негативний, пасивний настрій і мислити позитивно. Почніть активно діяти, сміливо будуйте плани на майбутнє і не давайте собі занудьгувати. Корисно буде також зайнятися розвитком контактів, прийміть участь в чиємусь проекті, що принесе Вам новий корисний досвід.

Любов, сім’я. В любовній сфері зірки також радять не сидіти, склавши руки. Любов не зустрінеш, якщо сидіти вдома на дивані і дивитися, як життя проходить повз. Не будьте зараз настільки байдужими, виходьте в світ, спілкуйтеся з друзями, заводите нові знайомства і велика ймовірність, що в березні Ви попрощаєтеся зі своєю самотністю.

Активних і товариських Риб чекає незабутній, тривалий і яскравий роман. Що стосується сімейних представників цього знака зодіаку, то в березні їх особисте життя складеться вельми вдалим чином. Цей місяць видасться безхмарним, навіть якщо якісь розбіжності і виникнуть, то подружжя швидко помиряться.

Рибам ж, які знаходяться в тривалих відносинах, але все ніяк не наважувалися їх узаконити, радиться не затягувати з цим кроком. Заручини, що відбулися в березні, створить грунт для вдалого і довгострокового шлюбу.

Кар’єра, фінанси. Березень 2020 року – період, коли варто припинити сумувати і почати активно працювати. Напевно зараз начальство зажадає від Вас розібратися з накопиченими справами. Не думайте, що це завдання для Вас непосильне, будь-яке завдання буде Вам по зубам, головне, робити все поступово, а не хапатися за все і відразу.

Займіться спочатку однією справою і лише після її закінчення, беріться за виконання іншої. У разі якщо начальству не сподобається такий підхід до здійснення обов’язків, постарайтеся доступно пояснити, що Ви піклуєтеся не про кількість, а про якість.

Завдяки підвищенню працездатності, Рибам вдасться поліпшити і своє матеріальне становище. Дохід буде стабільним, однак Щур попереджає, що при невмілому поводженні з великими сумами, Риби можуть надовго погрязнути в боргах.

Здоров’я. У березні 2020 року психічне здоров’я Риб буде найбільш уразливим. Вам доведеться боротися із загальним занепадом сил і нервовим виснаженням, однак впоратися з цими проблемами Вам буде під силу.

Зірки радять змінити обстановку, зробити перестановку в будинку або зайнятися тим, що приносить Вам задоволення і дарує позитивні емоції. Також в цей період Рибам варто звернути увагу на стан дихальних шляхів. Якщо Ви не будете одягатися відповідно до погоди, то напевно підхопите застуду.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *