Home / Дозвілля / Місячний календар операцій на березень 2020 року

Місячний календар операцій на березень 2020 року

Місячний календар операцій на березень 2020  року, сприятливі дні березня за місячним календарем з великою небезпекою ускладнень після проведення хірургічної операції. Що може боліти у вас сьогодні.

Місячний календар операцій на березень 2020 по дням

Місячний календар операцій на березень 2020 року

Корисні лікувальні процедури і дні з підвищеною небезпекою травматизму і помилкових дій. Описана вразливість внутрішніх органів до проведення хірургічного втручання, чому слід приділити увагу при проведенні лікувальних процедур. Коли проводити видалення і лікування зубів.

Сприятливий день: 7, 8, 18, 21, 22, 25, 29, 30.

Небезпечно і болісно видалення зубів: 24 з 4:01, 25, 26, 27, 28.

Несприятливий день: 2, 9, 10, 26.

Приурочте операції до найбільш підходящих дат місяця.

Решта дати місяця носять сприятливий характер, але з обмеженням за місцем хірургічного втручання.

При розгляді календаря на березень 2020 року зверніть увагу на знаходження Місяця в знаку Зодіаку.

Місячний календар операцій на березень 2020  рокуз зазначенням часу сходу і заходу Місяця

1 березня. схід ↑ 10.48.33 візит ↓ 01.29.44 8 місячний день, неділя, зростаючий Місяць.  ♉ Телець ➔ ♊ Близнюки з 22:24. Операції на шлунок заборонено проводити. Нервова система схильна до недуг, тому намагайтеся не перенапружуватися в емоційному і психологічному плані. Якщо в вас переповнення негативних емоцій, то це позначиться на здоров’ї, можна відчути біль в шлунку, горіння вух. У дієті будьте обережні з прийнятими продуктами харчування.

Коли Місяць знаходиться в Близнюках, уразливі в травмах стають плечі, легені і руки. Операції на органах дихання і верхніх кінцівках заборонені. Необхідно обмежити перебування в холодних приміщеннях і на свіжому повітрі в прохолодну погоду. Напади астми блокуйте інгаляторами.

2 березня. ↑ 11.09.19 ↓ 02.42.15 9 понеділок, з 23:01 друга чверть! Знаходиться в Близнюках. Операції за місячним календарем не є небезпечними, якщо немає ослаблення в імунітеті, але краще відмовитися від операції.

Місячний календар операцій на березень 2020  рекомендує звернути увагу на шлунок і груди. Сьогодні можуть загостритися проблеми з серцем, трапляються невралгії. Підходить для профілактики стенокардії. Імунітет в ослабленому стані, часто трапляються отруєння, тому повністю відмовтеся від алкоголю.

3 березня. ↑ 11.37.34 ↓ 03.55.54 10 вівторок. Рухається в Близнюках. Операції на хребцях грудного відділу хребта, кістках грудної клітини і на ліктьових суглобах небезпечно проводити. Мануальні процедури цих відділів необхідно виключити.

Грудний відділ хребта і серце схильні до захворювань, уникайте травм і сильного фізичного напруження в цих частинах тіла. У хворих відбувається поліпшення самопочуття. Не можна голодувати, корисні натуральні напої, соки і відвари з трав.

4 березня. ↑ 12.17.32 ↓ 05.05.45 11 серед, зростаючий Місяць. ♊ Близнюки ➔ ♋ Рак з 7:28.  Операції на хребті і області живота небезпечні, вимагають підвищеної уваги. Всі лікувальні процедури необхідно звести до мінімуму через непередбачуваність результату. Висока ймовірність отримання травми, тому проявляйте обережність у поводженні з гострими предметами.

При проходженні Місяцем Рака печінка, шлунок і легені зажадають уваги і обережності в лікуванні. Виключено хірургічне втручання і операції на шлунок і органах травлення. Область грудей теж під забороною. Операції можна робити на ногах, стопах, гомілках, сухожиллях.

5 березня. ↑ 13.11.11 ↓ 06.08.45 12 четвер. Знаходиться в знаку Зодіку Рак.  Операції за місячним календарем виключені на грудному відділі хребта і сердці. Вони схильні до захворювань, тому необхідно виключити фізичні навантаження, що ведуть до стомлення і сильного напруження сил. Процедури, спрямовані на очищення органів дихання дадуть хороший результат. Застосуйте несильні відхаркувальні засоби.

6 березня. ↑ 14.21.16 ↓ 06.59.34 13 п’ятниця. ♋ Рак ➔ ♌ Лев з 12:31. Операції за місячним календарем сприятливо закінчаться. Рекомендуються процедури, спрямовані на омолодження та очищення, голодувати не можна. Серце і шкіра найбільш чутливі до лікарських препаратів, вони будуть ефективні. У проведенні операцій особливих заборон немає, все залежить від положення Місяця в знаку зодіаку.

Коли Місяць знаходиться у Леві серце і діафрагма, кровоносна система знаходяться в зоні особливої чутливості. Особливої уваги потребує вся кровоносна система серце, операції в області грудини виключені. Лікування захворювань, пов’язаних з судинами сприятливо позначаться на їхньому фінансовому стані. Також лікування нервової системи, операції на нервах, лікування судом пройде успішно.

7 березня. ↑ 15.44.54 ↓ 07.37.23 14 субота Місяць зростаючий. Розташовується у Леві. Сприятливий день для операції. Очі і органи чуття в уразливості і відчувають підвищену чутливість до перевантажень. Косметологічні операції по очищенню шкіри теж дадуть хороший ефект. Хвороби, які почалися сьогодні, швидко проходять і не дають ускладнень, добре лікуються.

8 березня.   ↑ 17.15.22 ↓ 08.07.04 15 неділя. Лев ♌ ➔ ♍ Діва з 12:50. Сприятливий день для операції в будь-якій частині тіла. Але виключіть хірургію на підшлунковій залозі, вона схильна до захворювань і ослаблена, очисні процедури йдуть на користь.

Під сильним навантаженням селезінка і кишечник, вони в ослабленому стані. Несприятливий день для здачі крові, не можна втрачати кров. Обережність в прийнятті їжі, сьогодні переїдання може викликати проблеми з кишечником.

Коли Місяць у Діві підшлункова залоза і селезінка вимагають посилити увагу до них. Будь-які операції, що проводяться в області живота, виключені. Найкраще вдаються косметологічні операції і підготовка до проведення пластичних операцій і корекції обличчя.

9 березня. ↑ 18.49.27 ↓ 08.29.41 16 понеділок. З 21.51.14 фаза повного місяця! Проходить по знаку Зодіаку Діви.  Операції дуже небезпечні, кров в стадії оновлення та має низьке  згортання, тому кровотечу буде важко зупинити. Селезінка відчуває підвищену вразливість. Тому відмовтеся від важкої їжі. При наявності захворювань крові, можливі ускладнення.

10 березня. ↑ 20.22.16 ↓ 08.48.33 17 вівторок. ♍ Діва ➔ ♎ Терези з 13:50. Операції дуже небезпечні, через низьке згортання крові і через можливі помилки хірурга. Зажадають уваги ендокринна система і гіпофіз. Не рекомендується проведення голковколювання, операцій.

Наявні інфекційні захворювання можуть проявитися в явних ознаках. Високий ризик травматизму. Необхідно проявити підвищену обережність при поводженні з гострими предметами.

При проходженні Місяцем Терезів нирки і сечовий міхур, область стегон, і залози внутрішньої секреції знаходяться в уразливості. Кращий час для проведення пластичних операцій, лікування зубів, видалення зубів. Обережність потрібна з напоями, в дієті корисне голодування і обмеження в прийнятій їжі.

11 березня. ↑ 21.55.43 ↓ 09.05.31 18 середа. Рухається в Терезах.  Операції за місячним календарем на нирки виключені, також лікувальні процедури з ними необхідно провести з обережністю. Добре підходить для очищення тонкого кишечника і косметологічних процедур, пов’язаних зі шкірою. Підвищена чутливість органів в області попереку, тому обережно з навантаженнями.

12 березня. ↑ 23.27.14 ↓ 09.21.31 19 четвер. Терези ♎ ➔ ♏ Скорпіон з 12:31. Операції за місячним календарем на кишечник і апендикс виключені. Не можна робити операції на цих органах, оскільки вони в активній фазі і насичені кров’ю. У психічно хворих людей можуть статися загострення. Розпочаті хвороби небезпечні, вони можуть прийняти уповільнений характер, і їх лікування затягнеться на довгий термін.

Коли Місяць у Скорпіоні статеві органи, сечовий міхур і нервова система чутливі до будь-якого втручання. Добре підходить для лікування захворювання ендокринної системи (крім передміхурової залози). Вдало піде лікування органів пов’язаних з диханням. Прекрасно піддаються лікуванню риніти і гайморит, горло.

13 березня. ↑ – – ↓ 09.39.25 19 п’ятниця убуваючий Місяць. Знаходиться в Скорпіоні. Операції на кишечник і апендиксі виключен. Місячний календар операцій на березень 2020  свідчить, що розпочаті сьогодні хвороби небезпечні.

14 березня. ↑ 00.55.56 ↓ 10.00.49 20 субота. ♏ Скорпіон ➔ ♐ Стрілець з 14:12. Операції на хребт за місячним календарем виключені. Є небезпека отримання травми спини від різких рухів. Найбільша вразливість на хребет, також нервова система схильна до захворювань, тому намагайтеся перебувати в рівному емоційному стані. Підвищена чутливість у шлунку, вимагає застосування дієти без м’яса і риби.

При знаходженні Місяця в Стрільці виключіть операції на печінку і кровоносну систему. Стегна, печінка і органи чуття схильні до негативного впливу більшою мірою. Донорам не варто здавати кров, якщо немає критичних обставин. Переливання крові теж може дати ускладнення.

15 березня. ↑ 02.23.54 ↓ 10.26.23 21 неділя, убуваючий Місяць, розташований в Стрільці

Операції за місячним календарем на печінку проводити не сприятливо, відбувається очищення крові. Можна провести різноманітні очисні процедури, приступити до загартовування. Фітотерапія буде дуже корисною. У цей день бувають порушення в роботі кишечника, тому будьте уважні до прийнятої їжі.

16 березня. ↑ 93.42.06 ↓ 11.01.51 22 понеділок убуваючий Місяць з 12:37 остання чверть! ♐ Стрілець ➔ Козеріг ♑ з 19:28. Операції на хребет, в нижній частині хребта і області крижів несприятливі. Не навантажуйте тазостегновий пояс і верхні суглоби ніг. Уникайте різкості в рухах. Обмежте підйом вантажів і загальне фізичне навантаження, якщо є можливість, присвятіть більше часу відпочинку.

При проході Місяцем Козерога виключені хірургічні операції на жовчному міхурі та підшлунковій залозі сьогодні це небезпечно. Шкіра, кістки суглобів схильні до травм. Також необхідна обережність при операціях на шкіру, вони можуть дати ускладнення. Видалення зубів за місячним календарем дуже небезпечно і болісно.

Лікування зубів виключіть, це буде болісно і загрожує ускладненнями. Уникайте всіх процедур спрямованих на ваші кістки і хребет, мануальна терапія може принести шкоду через несподівані наслідки. Добре піддаються лікуванню гастрити, добре проходять операції на шлунок і лікування виразкової хвороби.

17 березня. ↑ 04.50.48 ↓ 11.46.07 23 вівторок. Знаходиться в Козерозі. Операції за місячним календарем на статевих органах небезпечні. Більш схильні до хвороби жіночі статеві органи. Вправи і процедури для зміцнення хребта будуть корисні. Виключіть секс, він надовго виснажить організм.

18 березня. ↑ 05.44.38 ↓ 12.43.07 24 Середа, убуваєючий Місяць. Знаходиться в Козерозі. Сприятливий день для операції за місячним календарем. Хірургічне втручання небезпечно в області пахв. Сьогодні часто відбувається ослаблення і позбавлення від тривалої хвороби, але можна і важко захворіти.

Хороше фізичне навантаження добре відіб’ється на самопочутті, тому корисна праця в будь-якій формі, що дає корисне навантаження на організм. Шкідливо, якщо ви будете в бездіяльності велику кількість часу, це принесе шкоду.

19 березня.   ↑ 06.25.35 ↓ 13.48.23 25 четвер. ♑ Козеріг ➔ ♒ з 4:19 Водолій ♒. Операції за місячним календарем на коліна протипоказані, вуха не можна проколювати, також слід акуратно підходити до лікування вух. Органи почуттів відчувають підвищену чутливість до запахів.

Необхідно обмежити присутність в парфумерних магазинах і обмежено використовувати парфумерію. Небезпека астматичного нападу у астматиків від реакції на запах. Людям з алергією теж рекомендується бути обережними.

Величезний вплив на залози, гомілки і вени надає Місяць у Водолії. Операції на ногах і суглобах повинні бути виключені. Всі процедури, спрямовані на розтягування теж. Виключіть активне лікування артритів і органів чуття. Операції на очі можуть призвести до ускладнень.

20 березня. ↑ 06.55.11 ↓ 14.58.25 26 п’ятниця убуваєючий Місяць. Проходить по знаку Зодіаку Водолія. Операції на ноги небезпечні в області стегон. Не потрібно перенапружувати ноги.

Відмовтеся від лікування зубів у зубного лікаря і видалення зубів. Підходить для лікування акупунктурою і припіканням точок. Добре лікувати шкіру і різного роду висипання на шкірі, алергічні реакції на шкірі добре піддаються лікуванню кремами.

21 березня. ↑ 07.17.45 ↓ 16.11.56 27 субота спадний Місяць. ♒ Водолій ➔ ♓ Риби з 15:36. Місячний календар операцій на березень 2020  радить, що сприятливий день для операції. Небезпечні хірургічні операції на ноги, в області гомілок, на венах ніг.

Гомілки бережіть від ударів, виключіть тривалі навантаження на низ ніг, менше стійте на ногах. Необхідно уникати будь-які крововтрати. Лікувальні процедури для гомілок проводьте з обережністю.

При Місяці в Рибах нервова система, стопи і пальці ніг особливо чутливі і травми небажані. Операції, спрямовані на ноги і печінку не проводити без гострої необхідності. Максимально обмежте навантаження на ноги, менше часу проводьте стоячи.

22 березня. ↑ 07.34.28 ↓ 17.23.34 28 Неділя. Знаходиться в Рибах.  Сприятливий день для операції. На очах і в області головного мозку підвищена небезпека проведення хірургічного втручання. Не рідкість підвищення артеріального тиску з різкими перепадами.

Обмежте будь-яке навантаження на очі, менше читайте і дивіться телевізор. Знаходження за монітором комп’ютера потрібно обмежити. Очі мають підвищену чутливість до яскравості.

23 березня. ↑ 07.49.32 ↓ 18.36.43 29 понеділок убуваючий Місяць. Знаходиться в Рибах. Операції на прямій кишці та анус небезпечні. У лікуванні і процедурах не застосовуйте клізми і уколи в сідниці, вони будуть особливо болючі. Обмежте загальне фізичне навантаження, якщо є захворювання в області таза, не піднімайте нічого важкого, що може викликати сильні фізичні зусилля, є ймовірність отримання грижі.

24 березня. ↑ 08.01.43 ↓ 19.45.59 30 і 1-й місячний день з 13.30.06 вівторок. ♓ Риби ➔ ♈ Овен з 4:01. Операції на стопах і гомілках небезпечні, вони мають підвищену чутливість до травм і часто болять від старих травм. Також не можна робити операції і на серце. Бережіть нюх, можливе виникнення алергічної реакції на запахи. Підвищена обережність при наявності астми, відвідуйте магазини з продажу парфумерії.

Операції пластичні на обличчі, будь-які на лицьовій частині голови, на очах або мозку не рекомендується проводити, вони можуть викликати ускладнення. Можуть проявитися ознаки атеросклерозу, дати про себе знати камені в порожнистих внутрішніх органах. Не можна проводити процедури пов’язані з голковколюванням, проведеним на голові.

При проходженні Місяцем знаку Овна з’являється особлива вразливість у органів, пов’язаних з головою. Не варто відвідувати зубного лікаря і салони краси. Видалення зубів за місячним календарем небезпечно. Обережно проколюйте вуха. Добре підуть лікувальні процедури на нирках, в цій області лікування дасть позитивний результат і збільшить швидкість відновлення.

25 березня.   ↑ 08.13.23 ↓ 20.56.02. Зростаючий Місяць. Розташовується в Овні, видалення зубів протипоказане. Сприятливий день для операції за місячним календарем в будь-якій частині тіла, але заборонено проводити на порожнини рота. Уникайте видалення зубів.

Потрібно виключити лікувальні процедури на ротовій порожнині, зубах, верхній щелепі, мигдалинах. Якщо є схильність до пародонтозу можуть боліи зуби. Захворювання, що почалося сьогодні пройде швидко.

26 березня.   ↑ 08.25.19 ↓ 22.07.37 3 четвер зростаючий Місяць. Овен ♈ ➔ ♉ Телець з 16:39. Операції на горлі, вухах і потиличній частині голови за місячним календарем заборонені, протипоказане лікування, пов’язане з цими місцями і органами. Ці частини тіла часто починають боліти через порушення в емоційній стійкості. Сьогодні підвищений травматизм через помилкові дії, аж до смерті.

Коли Місяць проходить Тельця, особливо чутливі до дії, стають щелепи, зуби і ваша гортань. Видалення зубів за місячним календарем небезпечно проводити. Тому виключіть операції на органах гортані і глотки, трахеї і щитовидній залозі.

Сприятливі дні при операціях на статевих органах, лікувальні процедури будуть ефективними, збільшується ймовірність швидкого загоєння. Не проводьте лікування ендокринної системи.

27 березня. ↑ 08.38.01 ↓ 23.19.48 4 п’ятниця. Проходить по знаку Зодіаку Тельця, видалення зубів протипоказане. Операції на горлі, органах горла в цей місячний день заборонені, не можна робити масаж. Гортань і шийні хребці в ослабленому стані. Постарайтеся сьогодні менше бувати на холоді. Інгаляційні процедури підуть на користь при хворобах горла.

28 березня. ↑ 08.53.29 ↓ – – 5 субота. Проходить по знаку Зодіаку Тельця, видалення зубів протипоказане. Операції на шлунку під забороною, необхідно виключити хірургічні втручання на органах, пов’язаних з травленням. Травний тракт під пильною увагою. Якщо у вас почалися шлунково-кишкові розлади, блювання, пронос, то прийміть це як знак, що в подальшому вам потрібно пильно стежити за тим, що ви вживаєте в їжу.

29 березня. ↑ 09.12.29 ↓ 00.32.57 6 неділя. ♉ Телець ➔ ♊ Близнюки з 4:39. Місячний календар операцій на березень 2020  рекомендує, що сприятливий день для операції в будь-якій частині тіла, але необхідно виключити на верхівках легенів і на шийно-грудному відділі хребта.

Є підвищена чутливість у цих органів до хірургічного втручання. Дозволено лікування бронхів і верхніх дихальних шляхів, які потребують хірургічної практики. Розпочаті сьогодні хвороби швидко пройдуть.

Коли Місяць знаходиться в Близнюках, уразливі в травмах стають плечі, легені і руки. Операції на органах дихання і верхніх кінцівках заборонені.

30 березня. ↑ 09.36.45 ↓ 01.45.49 7 понеділок. Знаходиться в Близнюках. Сприятливий день для операції в загальній практиці. Небезпечно хірургічне втручання на носоглотці, трахеї, голосових зв’язках, бронхах і легенях, тут хірургічне втручання виключається.

Необхідно сьогодні поберегти органи дихання. Підходить для очисних процедур печінки та інших внутрішніх органів, особливо якщо ви відчуваєте постійну втому. Не можна видаляти зуби сьогодні, можна отримати ускладнення.

31 березня. ♊ Близнюки ➔ ♋ Рак з 4:41. Операції на шлунок заборонено проводити, намагайтеся не перенапружуватися в емоційному і психологічному плані.

Виключено хірургічне втручання і операції на шлунок і органи травлення. При проходженні Місяцем Рака печінка, шлунок і легені зажадають уваги і обережності в лікуванні.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *