Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на березень 2020 року

Місячний календар стрижок на березень 2020 року

Вплив Місяця на здоров’я і самопочуття доведено багато століть назад. Ще кілька століть тому дівчата будували плани щодо краси, виходячи з положення нічного світила. Сучасним дівчатам також варто прислухатися до порад астрологів і планувати похід в салон краси в залежності від сприятливої, нейтральною або несприятливої фази Місяця. Місячний календар стрижок на березень  2020 допоможе вибрати найбільш вдалий день для відвідування перукаря.

Місячний календар стрижок на березень  2020. Який вплив буде надавати супутник

Місячний календар стрижок на березень  2020 року

Вплив світила на людський організм полягає в наступному:

відбувається зниження імунітету;

розпочата в період його активності справа буде свідомо провальною;

часті спалахи агресії;

загострення хвороб серця;

підвищена дратівливість.

Для того, щоб мінімізувати можливі перешкоди для місячних фаз на людину, скористайтеся запропонованими рекомендаціями:

Полегшення принесе тільки повне сприйняття того, що незвичайна поведінка – наслідок впливу Місяця, яка знаходиться в певному положенні. Також, це допоможе позбавитися від депресії.

При знаходженні Місяця в максимальній силі варто скасувати далекі поїздки. Далекобійникам і людям, які скасувати заплановану поїздку не в змозі, варто робити якомога більше перерв (зупинок) в дорозі.

Переглянути повсякденний раціон. Ввести якомога більше свіжих фруктів з високим вмістом цукру. Вживати алкогольні напої на повний місяць не рекомендується.

Позбутися від старих і шкідливих звичок допоможе молодик. Усвідомити, що після спаду йде підйом. Це стосується і стану, і настрою людини.

Перегляд кримінальних передач і фільмів з детективним сюжетом варто перенести на період зростаючого Місяця.

Як на стрижку впливають окремі фази Місяця

Положення супутника в березні 2020 року впливає, в першу чергу, на зростання шевелюри. Відвідування салонів краси в певні дні сприятливо позначиться на зовнішньому вигляді здорових і кучерявих локонів.

Також, від місячних фаз буде залежати уповільнення або прискорення зростання кучерів. В окремі дні від походу до майстра краще відмовитися. Це загрожує збільшенням кількості випавших пасом і виникненням лупи, проти якої буде складно впоратися надалі.

У несприятливі дні краще не робити хімічну завивку, фарбування та інші маніпуляції, які негативно позначаються на структурі волосяних цибулин. Молодим особам, які звикли часто змінювати зачіску, рекомендується заздалегідь дізнатися про найсприятливіші дні березня. Це дозволить не тільки оновити стиль, а й дати кучерям можливість рости швидше, мінімізувавши нанесення шкоди.

Коли Місяць буде в першій або другій чверті, встигніть звільнити день під запис в перукарні. У ці дні локони будуть сильними, що дозволить виконати маніпуляції найкращим чином. Якщо ж дівчина або молода людина не планують незабаром знову відвідувати салон краси, то варто скористатися силою Місяця на спадну фазу.

На цій же фазі подібні дії вбережуть локони від ламкості і зведуть до мінімуму їх випадання. Однак відростати вони будуть повільно. Процедура, проведена на молодик, не тільки негативно позначиться на стані кучерів, але і вкоротить життя. Після того, як людина навчиться користуватися місячним календарем, з’явиться можливість вибрати ідеальний день для походу до стиліста.

Місячний календар стрижок на березень  2020 року

Прислухаючись до порад місячного календаря, ви завжди будете виходити з салону краси в прекрасному настрої з привабливою і вдалою стрижкою.

Перший весняний місяць – прекрасна можливість звільнити свої локони від шапок і вдосталь насолодитися першими променями сонця. Якщо погода дозволяє, то обов’язково відвідайте перукаря, але не для того, щоб освіжити зачіску. Виконайте відновлюючі маски для волосся, ботокс, кетарін і інші процедури, які допоможуть вашому волоссю виглядати блискуче.

Перший місяць весни порадує нас супер сприятливим періодом для стрижки волосся і відвідування салону.

Цього разу ми підкажемо вам не тільки кращі дні для стрижки волосся, згідно з місячним календарем, але навіть назвемо точний час для догляду за волоссям.

11 березня 00.00-07.55 – Місяць у Тельці

18 березня 13.40-17.20 – Місяць у Леві

19 березня 03.40 – 22.10 – Місяць в Діві

20 березня 12.35-17.40 – Місяць в Діві

Сприятливі дні для стрижки волосся в березні 2019

7 березня – Зростаючий Місяць

11 березня – Зростаючий Місяць

12 березня – Зростаючий Місяць

18 березня – Зростаючий Місяць

19 березня – Зростаючий Місяць

20 березня – Зростаючий Місяць

28 березня – Спадаючий Місяць

Несприятливі дні для стрижки волосся в березні 2019

15 березня – Зростаючий Місяць

22 березня – Спадаючий Місяць

31 березня – Спадаючий Місяць

Несприятливі дні – 13, 20, 22 березня.

Зростаючий Місяць – 1-8 березня.

Спадний Місяць – 10-23 березня. В повний місяць (9 березня) і в Молодик (24 березня) не рекомендується відвідувати салон краси і взагалі проводити будь-які косметичні процедури.

Місячний календар стрижок на березень  2020 року дням

1 березня. Даний момент для нової зачіски підходить в тому випадку, якщо необхідно позбутися від негативного настрою і можливої депресії. Однак проведена стрижка здатна викликати погіршення стану волосся, кінчики стануть  посіченими і ламкими.

Для такої процедури день підходящий. Зміна кольору в світлі відтінки може принести удачу і отримання додаткового доходу.

2 березня. День несприятливий для стрижки, навіть не рекомендується підстригати кінчики. Інакше волосся перестануть слухатися, однак зростання їх посилиться.

Щоб не отримати неприємність в житті, від забарвлення локонів найкраще відмовитися.

3 березня. День матиме позитивний вплив на стрижку або підрівнювання кінчиків. Процедури, проведені з волоссям в даний день, допоможуть прибрати весь накопичений негатив. А фарбування волосся вплине на виправлення фінансової ситуації. Однак при фарбуванні перевагу необхідно віддавати відтіночним бальзамам і тонікам.

4 березня. Місячний календар стрижок на березень  2020  радить, що нова зачіска в цей час не бажана. Вона може спровокувати погане самопочуття і нездужання. Фарбування волосся також не принесе ніякої користі.

5 березня. День не підходить для зміни іміджу. Нова зачіска може викликати проблеми з зайвою вагою, забарвлення волосся також зробить негативний вплив на організм.

6 березня. Період ідеальний для створення нового образу. Нова зачіска допоможе зав’язати приємні знайомства, можливо відбудеться зустріч з другою половинкою. Життя буде наповнене новими подіями. Фарбування пасом пройде вдало.

7 березня. День хороший, щоб відправитися до перукаря. Зачіска, створена в цей час, вплине на гарний настрій. Для фарбування волосся можна використовувати різні відтінки, проводити незвичайні експерименти.

8 березня. Відмінний період для зміни іміджу, який допоможе привернути увагу з боку оточуючих. Компліменти будуть звучати протягом усього дня. Щоб зміцнити здоров’я, можна провести фарбування локонів. Відмінно підійдуть натуральні барвники.

9 березня. Якщо є бажання розбагатіти – то цей день відмінний, щоб створити нову зачіску. Для зміни кольору локонів період також сприятливий, можлива поява нових ділових партнерів.

10 березня. Візит до перукаря може виявитися вдалим. Стрижка, проведена в даний момент, зможе вплинути на придбання власності, також виникнуть зміни в кар’єрі. Фарбування локонів підвищить авторитет в робочому колективі.

11 березня. Для створення нового образу дня не вдалий. Нова зачіска може привести до появи захворювань. Фарбування пасом також не бажане. Волосся бажано зовсім не чіпати.

12 березня. День вважається не придатним для походу в салон. Будь-які процедури, пов’язані зі зміною довжини або кольору волосся, можуть спровокувати появу головного болю.

13 березня. Цей час вважається невдалим для створення нової зачіски. Нова стрижка зможе викликати серйозні неприємності. Однак фарбування волосся може вийти вдалим. Колір збережеться тривалий час.

14 березня. Час, не підходящий для відвідування майстра. Процедури з волоссям виявляться невдалими.

15 березня. Стрижку робити категорично забороняється. Вона може спровокувати зміни в долі, при чому в негативному ставленні. До фарбування також потрібно поставитися з обережністю. Бажано провести його на кілька днів пізніше.

16 березня. Оптимальний варіант для стрижки та фарбування локонів. Фарбування в темні тони може принести удачу.

17 березня. Відмінний варіант для кардинальної зміни іміджу. Стрижка, зроблена в цей час, допоможе реалізувати намічені плани, крім того з’явиться можливість вирости по кар’єрних сходах.

Новий відтінок волосся принесе особливу привабливість, день підходить для незвичайних рішень і експериментів з кольором.

18 березня. Похід в салон краси матиме позитивний вплив на подальшу долю. Життя зможе заграти новими фарбами, яких так не вистачало раніше.

Фарбування волосся бажано проводити лише в світлі тони.

19 березня. Місячний календар стрижок на березень  2020  рекомендує, що день оптимально підходить для стрижки. Нова зачіска допоможе познайомитися з новими людьми, можливо відбудеться зустріч з другою половинкою. Для фарбування волосся час, також відповідний. Колір вийде шикарний, а протримається тривалий час.

20 березня. У цей період локонам потрібно дати відпочити. Стрижку доведеться відкласти на більш відповідний день. Для фарбування даний день підходить в разі, якщо з’явилося бажання перетворитися в блондинку.

21 березня. Один з найкращих днів для зміни іміджу. Стрижка вплине на поліпшення самопочуття, здоров’я стане міцнішим.

Для фарбування волосся можна підбирати будь-які кольори і відтінки.

22 березня. День категорично не підходить для створення нової зачіски. Стрижка зможе спровокувати погані погляди заздрісників, недобрих людей. В результаті з’являться проблеми, які вирішувати доведеться тривалий час.

Для фарбування локонів необхідно застосовувати засоби відтінових бальзамів.

23 березня. Стрижка, зроблена в даний період, зможе принести кошти, успіх в роботі. Майбутні угоди будуть закінчуватися вдало. Колір волосся можна підбирати будь-який, день підходить для експериментів із зовнішністю.

24 березня. З метою залучення в життя яскравих фарб, доведеться вибрати інший день, щоб відвідати майстра. Фарбування волосся також виявиться невдалим.

25 березня. Місячний календар стрижок на березень  2020  рекомендує, що відмінний день, щоб звернутися до майстра. Нова стрижка додасть впевненості, а фарбування волосся дозволить стати більш привабливою.

26 березня. День не бажаний для зміни звичного способу. Стрижку робити не рекомендується. Краще зайнятися звичайним укладанням.

Для фарбування локонів слід застосовувати барвники з натуральним складом.

27 березня. Відповідний період, щоб відправитися до перукаря. Нова зачіска допоможе реалізовувати плани і досягати поставлених цілей. Зміна кольору волосся сповільнить їх зростання, і зробить їх стан болючим.

28 березня. День не рекомендується для створення нової зачіски. Щоб не допустити сварки з коханою людиною, від стрижки найкраще відмовитися. Для фарбування пасом день також невдалий. Волосся стануть ламкими, втратять енергію і блиск.

29 березня. Для стрижки невідповідний час, доведеться перенести її на 1-2 дня. Фарбування допустиме тільки в світлі відтінки, таким чином вийде залучити в своє життя добрих людей.

30 березня 2020 року – останній сприятливий день для стрижки за місячним календарем у місяці, щоб відвідати салон краси. Стрижка, виконана в цей момент, допоможе змінити життя в позитивному напрямку. Успіх на роботі і в діловому оточенні забезпечений.

Новий відтінок волосся зробить зовнішність привабливішою. Момент відмінно підходить, щоб змінити колір волосся кардинальним чином.

31 березня. День не підходить для створення нової зачіски. Стрижка, проведена в даний час, може призвести до нездужання. Для фарбування волосся момент також несприятливий. В результаті колір пасом зможе розчарувати. Перевагу бажано віддати лише процедурам, пов’язаним з укладанням волосся.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *