Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на лютий 2020 року

Місячний календар стрижок на лютий 2020 року

Багато хто не з чуток знають про те, що стригтися варто саме за місячним календарем, але хто-небудь задавався питанням, як місяць впливає на ріст волосся? Безсумнівно, вплив місяця позначається не тільки на волоссі, їх красі, довжині і густоті. Також важливо дотримуватися дати стрижок, які пропонує місячний календар стрижок на лютий 2020  року  для підтримки молодості і краси.

Місячний календар стрижок на лютий 2020. Як місяць впливає на красу і зростання волосся

Місячний календар стрижок на лютий 2020 року

Напевно, всі чули рекомендацію про те, що волосся потрібно стригти тільки на зростаючий місяць, а ось на спадаючий строго заборонено. Це дійсно є вірною радою, тому, як стрижка на убуваючий місяць здатна не тільки зіпсувати стан волосся, швидкість їх росту і густоту, а також погіршити власне здоров’я і запас сил.

Все тому, що волосся – це не просто інструмент краси для дівчат, а й також вони є хранителем життєвої і ментальної сили людини. Якщо неправильно підстригти своє волосся, або вибрати невдалий для стрижки день, то людина може втратити не тільки своєї сили, а й зіпсувати свою душевну рівновагу.

Як місячний календар стрижок на лютий 2020 допомагає не помилитися при виборі дати стрижки

Місячний календар – це відмінний інструмент для того, щоб вибрати правильну дату для відвідування перукаря або самостійної стрижки. Експерти протягом року вивчають місячні фази для того, щоб скласти вірний місячний календар.

Вони виявляють найсприятливіші дні для створення нової зачіски, для короткої стрижки, для стрижки середньої довжини і для вирівнювання кінчиків. Адже для кожного виду зачіски дати відрізняються, тому це варто також враховувати. Також експерти аналізують стан місячних фаз для того, щоб відзначити в календарі несприятливі дні для стрижок.

Рекомендації для стрижок в лютому 2020 року

Експерти рекомендують запланувати похід до перукаря в перших числах місяця на зростаючий Місяць. Після 10 числа і в середині місяця не варто проводити ніяких маніпуляцій зі своєю зачіскою, крім звичайного догляду.

Не рекомендується навіть завивати волосся, професіонали стверджують, що саме в цих числах лютого волосся будуть найбільш ламкими і ослабленими. Тому варто утриматися від використання фена, різних плойок і випрямлячів і також миття волосся в дуже гарячій або дуже холодній воді. Також не рекомендується розчісувати мокре волосся, такі дії можуть привести до сильного випадання волосся у величезних кількостях.

Місячний календар стрижок на лютий 2020 детально по дням

1 лютого. 9-й місячний день пов’язаний з негативною енергетикою попереднього місячного дня, проте до вечора цей вплив на людину буде не таким потужним, тому в салон краси можна направлятися сміливо. Головне, звернутися до майстра, якому ви без тіні сумніву довірите своє волосся. Зверніться до перукаря добре знайомого. Зробіть ту стрижку, яку вам радять ваші рідні та близькі. Фарбувати волосся можна.

2 лютого. Емоційний стан стабільний, ви відчуєте натхнення для створення нового стилю, образу, відвідування салону подарує вам багато хороших емоцій. Правда, стригтися потрібно у майстра, до якого раніше ви вже ходили.

Результатом роботи перукаря ви точно залишитеся задоволені, якщо це буде представник протилежної статі. Волосся після створення нової зачіски будуть більш здоровими і сильними, відростуть локони швидко.

3 лютого. Навіть люди без фантазії зможуть ретельно продумати свій образ. Довіртеся професійному майстру. Відправляйтеся в салон до обіду, щоб не стати жертвою негативної енергетики, що підсилюється в другій половині дня. Зупиніться на зачісці, яка буде виглядати креативно. Грошей на оновлення іміджу ви витратите багато, однак, кожна копійка буде того коштувати.

4 лютого. Енергетика цього дня неоднозначна. Грубо помилятися можуть навіть досвідчені перукарі, тому відмовтеся від складних стрижок. Виберіть простий варіант, з яким перукар впорається швидко. Місячний календар стрижок на лютий 2020 радить, що  фарбувати волосся краще в той тон, що і завжди, від колорування, мелірування відмовтеся.

5 лютого. День для стрижки ідеальний. Зверніться до того майстра, який використовує в роботі нестандартні прийоми, до майстра, готового проявити креативність. Такий перукар зможе навіть просту зачіску перетворити в «твір мистецтва».

Довіртеся стилісту, так як сьогодні від вас результат його роботи ніяк не залежить. Фарбувати пасма можна, бажано також не забути про процедури оздоровчі, застосування перевірених косметичних засобів.

6 лютого. Сьогодні потрібно піддатися імпульсу. Хочеться змінити імідж? Дійте, не сидіть склавши руки, щоб ваш настрій не зіпсувався. Якщо на реалізацію вашої сміливої ідеї піде багато часу, приготуйтеся до того, що результат роботи перукаря буде прямо залежати від вашого емоційного фону.

Якщо вам ніколи сидіти в салоні годинами, виберіть просту стрижку, в іншор\му випадку запишіться до майстра на інший день. Ця місячна доба сприятлива для оздоровчих процедур.

7 лютого. День не найкращий для відвідування перукарні. Не виключено, що ви оберете ту стрижку, яка вам швидко розподобається. Щоб не засмучуватися і не ризикувати, відкладіть візит в салон краси на потім.

Якщо скасувати запис немає можливості, переконайтеся, що працювати з вашими волоссям буде представник вашого статі, інакше зіпсований настрій вам гарантовано. Краще залишитися вдома, застосувати маски для волосся, провести ополіскування з використання трав’яних настоїв.

8 лютого. 16-е місячна доба для візиту в перукарню не підходять. Особливо це стосується жінок з довгим волоссям. Відмовтеся від фарбування або стрижки. Зараз ваші думки зайняті проблемами особистого характеру, тому вам важко буде зосередитися на зміні іміджу. Якщо у вас коротке волосся, можете пофарбувати їх. Можна вибрати як фарбування в один тон, так і колорування, мілірування, різні укладання.

9 лютого. Проведення стрижки в 17-й місячний день сповільнить зростання волосся, тому, якщо ви відрощуєте волосся, то відкладіть відвідування салону на потім. Власницям короткого або середнього волосся потрібно зрозуміти мотивацію зміни іміджу. Якщо ви робите це для себе, результатом роботи перукаря ви залишитеся незадоволені, якщо для партнера, то можна сміливо йти в салон.

10 лютого. Стрижка позитивно позначиться на енергетиці волосся, проте не забувайте про вплив спадного Місяця, який буде сповільнювати зростання локонів, негативно позначиться на їх густоті і силі. Бажано позбутися посічених кінчиків.

Говорячи про інші процедур, то тут все залежить від вашого настрою. Від сміливих експериментів потрібно відмовитися. Домогтися результату буде складно, так що убезпечте себе від поганого настрою. Проведіть екранування або ламінування волосся, використовуйте оздоровчі маски.

11 лютого. У 19-й місячний день проведіть оновлення наявної стрижки. Однак, майстер може припуститися помилки і зрізати більше волосся, ніж ви хотіли. Від фарбування можна не відмовлятися, головне, щоб це було не знебарвлення, яке вб’є ваше волосся. Вас не буде залишати бажання змінити імідж, постарайтеся протистояти такій спокусі.

12 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2020 радить, що хороший період для нових починань, проте, від кардинальних змін рекомендується відмовитися. Краще зайнятися оновленням наявної зачіски, видаленням пошкодженого волосся, перш за все посічених кінчиків.

Говорячи на тему фарбування, то можна фарбувати коріння або освіжити колір, обробивши його фарбою звичного для вас тону. На незначні зміни іміджу можуть вирішуватися без тіні сумніву лише ті, яким важливо залишити в минулому ряд поганих спогадів.

13 лютого. Енергетика 21-го місячного дня позитивна. Забудьте про всі обмеження. Можна зважитися на будь-яку стрижку, фарбування в будь-який колір. Підключайте фантазію і створюйте образ, який дозволить вам відчувати себе впевненіше. Не сидіть вдома, проведіть цей день максимально активно. Сприятливий час для оздоровчих процедур, ополіскування, нанесення масок.

14 лютого. Позитивна енергетика все ще сильна. Запишіться до перукаря, щоб позбутися від обридлої зачіски, змінити свій образ в кращу сторону за рахунок сміливої і креативної стрижки. Можна, нічого не побоюючись, реалізувати бажання, покладайтеся на свою фантазію та інтуїцію. Коли ви вийдете з салону, виглядати ви будете на всі сто, але підтримувати таку зачіску потрібно завжди, на що буде йти чимало сил і часу.

15 лютого. Зміна іміджу не порадує, тому від експериментів краще відмовитися. Молоді перукарі зможуть набратися досвіду, а ось їхні клієнти залишаться без настрою, отримавши зовсім не той результат, на який вони сподівалися. Щоб уникнути розчарування, просто підстрижіть кінці, не змінюйте колір волосся, максимум просто «освіжіть» наявний уже тон, щоб ваша голова виглядала добре. Прислухайтеся до порад майстрів по догляду за локонами.

16 лютого. Емоційна напруженість сьогодні впливає на все негативно. Майстри будуть не в силах зосередитися і виконати хорошу роботу. Клієнти перукарів можуть бути занадто примхливі або імпульсивні. Не виключено, що виберуть вони після довгих роздумів не ту стрижку, яка їм буде подобатися довгий час. Власницям довгого волосся потрібно відмовитися навіть від зрізання посічених кінчиків, так як локони будуть відростати довго.

17 лютого. Енергетика цього місячного дня нейтральна, так що можна сміливо планувати відвідування салону. Прийшов час вибрати ту зачіску, яка зробить ваш стиль унікальним. Бажано зробити стрижку, з якої на укладання багато часу витрачати не доведеться. Говорячи про фарбування, особливих заборон немає, головне, щоб у підсумку голова виглядала акуратно і доглянуто. Врахуйте, що стрижка в цей день сповільнить подальше зростання волосся.

18 лютого. День для поліпшення іміджу не кращий. Після походу в салон краси ви залишитеся без настрою. В цілому ваш емоційний фон дуже нестабільний. Краще відкласти реалізацію сміливих ідей по створенню нового лука на потім, поки відпочиньте, постарайтеся протистояти імпульсивності, продумайте добре новий образ. Якщо ви все ж підете до перукаря, довіртеся йому, навіть якщо його пропозиції здадуться вам не найцікавішими. Результат роботи майстра може вас порадує.

19 лютого. Енергетика дня неоднозначна. Вирушаючи в салон краси, зупиніться на простому укладанні або фарбуванні пасом, а ось стрижка, особливо та, яка вимагає укорочення довгого волосся, вас розчарує. Пояснити в цей день перукарю, яку зачіску ви хочете зробити буде складно через проблеми у взаєморозумінні, чому ви будете лише більше дратуватися.

20 лютого. День для відвідування перукарні вдалий. Якщо ви хочете зробити свій лук більш яскравим, то швидше за записуйтеся в салон краси. Майстер допоможе вам реалізувати всі креативні ідеї. Зупиніться на тих варіантах зачіски, які вам рекомендують близькі. Вивчіть стильні стрижки в модних журналах, надихнути вас можуть знаменитості. Не бійтеся експериментувати, ризик буде виправданим.

21 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2020 рекомендує, що нейтральний період. Виберіть ті процедури, які точно не зашкодять вашому волоссю. Використовуйте тільки натуральні барвники, які не зроблять ваше волосся сухими, перепаленими. Можна зробити стрижку, яка, на перший погляд, здасться занадто екстравагантною. Ваш лук буде оригінальним, і вам він сподобається.

22 лютого. Протистояти бажанню повністю зануритися у власні думки буде складно, з цієї причини відвідування салону краси буде ризиковим. Вам не вистачить уваги і пильності, щоб проконтролювати створення нового іміджу. Максимум, який можна дозволити собі – провести оздоровчі процедури вдома самій, не довіряючи волосся стороннім. При цьому не поспішати, робити все поетапно і розмірено.

23 лютого. Ви сконцентровані на проблемах, власному «я», тому день для зміни іміджу не годиться. Не виключено, що робота майстра вас зовсім розчарує, адже він, як і ви буде в цей день сильно схильний до впливу негативної енергетики.

Якщо скасувати або перенести візит до перукаря не можна, плануйте відвідування салону на першу половину дня, поки людина, яка буде працювати з вашою головою, не назбирала негативу. І все ж найкраще залишитися вдома.

24 лютого. Процедури, пов’язані з волоссям, вас порадують. Після стрижки волосся буде рости швидко, візуально вони будуть виглядати краще звичайного. Бажано відрізати посічені кінчики. Не використовуйте фарбу з сильним запахом, мінімізуйте кількість «ненатуральних» засобів для укладання. Якщо зробити це складно, хоча б просто виберіть ті, які не володіють яскраво вираженим запахом.

25 лютого. Позитивна енергетика попереднього дня все ще сильна. В салон можна і потрібно сходити, щоб провести, перш за все, оздоровчі процедури, стрижку і укладання. Після підстригання прискориться ріст волосся.

Якщо ви хочете пофарбувати волосся, то можете не сумніватися, що ви отримаєте потрібний відтінок, без проблем зафарбуєте сивину, коріння. Вибирайте якісні фарби, однак найдорожчі – не обов’язково найкращі.

26 лютого. На зростаючий Місяць, зазвичай, стригтися можна, однак сьогоднішній день є винятком з правил. Відмовтеся від стрижки, так як вам все одно не вдасться отримати той результат, до якого ви прагнете.

Енергетика сьогодні специфічна, тому якщо ви не можете уникнути візиту в салон краси, зверніться до перевіреного майстра, з яким ви мали справу. Місячний календар стрижок на лютий 2020  радить, що всі процедури, краще перенести на інший день.

27 лютого. Прекрасний день для стрижки, укладання, фарбування. Правда, потрібно приготуватися до того, що вас буде долати бажання заощадити на послугах майстра або, навпаки, витратити всі «вільні» гроші на зміну іміджу.

Як би там не було, куди важливіше зосередитися не на цінах, а на якості роботи конкретного перукаря. Якщо ви звернетеся до професіонала, можете не шкодувати гроші, так як в результаті ви залишитеся задоволені своїм відображенням у дзеркалі.

28 лютого. Позитивна енергетика дня, а значить, візит до стиліста можна не відкладати на потім. Для візиту до перукаря підходить перша половина дня. Стрижка простимулює зростання, за її рахунок волосся стануть більш здоровими, сильними.

Майстер зрозуміє вас з півслова, тому зробити образ вашої мрії йому буде просто. Задоволені ви будете не тільки тим, як в результаті виглядають волосся, але і часом, проведеним в салоні краси.

29 лютого. Багато в чому зараз все залежить від вас, недооцінювати силу впливу настрою не варто. Відправляйтеся в салон краси тільки в тому випадку, якщо ви встали з «правильної» ноги. Врахуйте, що настрій перукаря теж відіб’ється на результаті.

Відмовтеся від експериментів із зовнішнім виглядом, якщо ви або майстер роздратовані. Якщо ж все складається добре, то не забудьте прислухатися до порад професіонала, не стійте вперто на своєму, довіртеся людині, яка знає секрети перетворення.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *