Home / Дозвілля / Місячний календар операцій на грудень 2019 року

Місячний календар операцій на грудень 2019 року

Здоров’я – головна цінність людини. Щодня люди стикаються з проблемами і стресами, які відображаються на здоров’ї. Про детальний місячний календар операцій на грудень 2019  піде мова далі.

Місячний календар операцій на грудень 2019 рік детально

Місячний календар операцій на грудень 2019 року

 

Іноді, генетично передаються будь-які захворювання, буває, з власної вини з’являється та чи інша хвороба. Трапляється, що власними силами людина не може впоратися з хворобою і тоді доводиться погоджуватися на оперативне втручання. Якщо потрібна невідкладна допомога, то операцію роблять негайно, щоб врятувати людину, не звертаючи увагу ні на які аспекти.

А якщо намічається планова операція, то варто звернути увагу на сприятливі для цього дні. В наслідок тривалих суперечок наукових досліджень, вдалося прийти до спільної думки, що успішність будь-якої медичної процедури можна спрогнозувати, якщо орієнтуватися на положення Місяця.

Кожна зацікавлена людина зможе дізнатися, в який день краще зробити операцію за місячним календарем. Від місячної фази може залежати як швидко людина піде на одужання. Пропонуємо вашій увазі розглянути всі сприятливі дні для операцій в грудні 2019 року.

1 грудня. Сприятливий день для операції в будь-якій частині тіла, але необхідно виключити на верхівках легенів і на шийно-грудному відділі хребта. Є підвищена чутливість у цих органів до хірургічного втручання. Дозволено лікування бронхів і верхніх дихальних шляхів, які потребують хірургічної практики. Розпочаті сьогодні хвороби швидко пройдуть.

2 грудня. Сприятливий день для операції в загальній практиці. Небезпечно хірургічне втручання на носоглотку, трахеї, голосових зв’язок, бронхи і легені, тут хірургічне втручання виключається. Необхідно сьогодні поберегти органи дихання. Підходить для очисних процедур печінки та інших внутрішніх органів, особливо якщо ви відчуваєте постійну втому. Не можна видаляти зуби сьогодні, можна отримати ускладнення.

3 грудня. Операції за місячним днем заборонено проводити на шлунку. Нервова система схильна до недуг, тому намагайтеся не перенапружуватися в емоційному і психологічному плані. Якщо в вас переповнення негативних емоцій можна відчути біль в шлунку, горіння вух. У дієті будьте обережні з прийнятими продуктами харчування.

При Місяці в Рибах нервова система, стопи і пальці ніг особливо чутливі і травми небажані. Операції, спрямовані на ноги і печінку не проводити без гострої необхідності. Максимально обмежте навантаження на ваші ноги, менше часу проводьте стоячи.

4 грудня. Операції за місячним днем не є небезпечними, якщо немає ослаблення в імунітеті. рекомендує звернути увагу на шлунок і груди. Сьогодні можуть загостритися проблеми з серцем, трапляються невралгії. Підходить для профілактики стенокардії. Імунітет в ослабленому стані, часто трапляються отруєння, тому повністю відмовтеся від алкоголю.

5 грудня. Операції небезпечно проводити на ліктьових суглобах, кістках грудної клітини і хребцях грудного відділу хребта. Мануальні процедури цих відділів необхідно виключити. Грудний відділ хребта і серце схильні до захворювань, уникайте травм і сильного фізичного напруження в цих частинах тіла. У хворих відбувається покращення самопочуття. Не можна голодувати, корисні натуральні напої, соки і відвари з трав.

При проходженні Місяцем знаку Овна з’являється особлива вразливість у органів, пов’язаних з головою. Не варто відвідувати зубного лікаря і салони краси. Обережно проколюйте вуха. Добре підуть лікувальні процедури на нирки, в цій області лікування дасть позитивний результат і збільшить швидкість відновлення.

6 грудня. Місячний календар операцій на грудень 2019  радить, що небезпечні хірургічні втручання на області живота і хребта, вимагають підвищеної уваги. Всі лікувальні процедури необхідно звести до мінімуму через непередбачуваність результату. Висока ймовірність отримання травми, тому проявляйте обережність у поводженні гострими предметами.

7 грудня. Операції за місячним календарем виключені на грудному відділі хребта і серця. Вони схильні до захворювань, тому необхідно виключити фізичні навантаження, що ведуть до стомлення і сильного напруження сил. Процедури, спрямовані на очищення органів дихання дадуть хороший результат. Застосуйте несильні відхаркувальні засоби.

8 грудня. Операції за місячним календарем сприятливо закінчаться. Рекомендуються процедури, спрямовані на омолодження та очищення, голодувати не можна. Серце і шкіра найбільш чутливі до лікарських препаратів, вони будуть ефективними. Проведенню операцій особливих заборон немає, все залежить від положення Місяця в знаку зодіаку.

Коли Місяць проходить в Тельця, особливо чутливі до дії, стають щелепи, зуби і ваша гортань. Тому виключіть операції на органи гортані і глотки, трахеї і щитоподібної залози. Сприятливі дні при операціях на статеві органи, лікувальні процедури будуть ефективнимиі, збільшується ймовірність швидкого загоєння. Не проводьте лікування ендокринної системи.

9 грудня. Сприятливий день для операції в будь-якій частині тіла. Очі і органи чуття в уразливості і відчувають підвищену чутливість до перевантажень. Косметологічні операції по очищенню шкіри теж дадуть хороший ефект. Хвороби, які почалися сьогодні, швидко проходять і не дають ускладнень, добре лікуються.

10 грудня. Сприятливий день для операції в будь-якій частині тіла. Але виключіть хірургію на підшлунковій залозі, вона схильна до захворювань і ослаблена, очисні процедури йдуть на користь. Під сильним навантаженням селезінка і кишечник, вони в ослабленому стані. Невідповідний день для здачі крові, не можна втрачати кров. Обережність в прийнятті їжі, сьогодні переїдання може викликати проблеми з кишечником.

Коли Місяць знаходиться в Близнюках, уразливі в травмах стають плечі, легені і руки. Операції заборонені на органи дихання і верхні кінцівки. Необхідно обмежити перебування в холодних приміщеннях і на свіжому повітрі в прохолодну погоду. Напади астми блокуйте інгаляторами.

11 грудня. Операції дуже небезпечні, кров в стадії оновлення та має низьке згортання, тому кровотеча буде важко зупинити. Селезінка відчуває підвищену вразливість. Тому відмовтеся від важкої їжі. При наявності захворювань крові, можливі ускладнення.

12 грудня. Операції дуже небезпечні, через низьке згортання крові і через можливі помилки хірурга. Зажадають уваги ендокринна система і гіпофіз. Не рекомендується проведення голковколювання, операції. Наявні інфекційні захворювання можуть проявитися в явних ознаках. Високий ризик травматизму. Необхідно проявити підвищену обережність при поводженні з гострими предметами.

13 грудня. Місячний календар операцій на грудень 2019  рекомендує, що виключені хірургічні втручання на нирки, також лікувальні процедури з ними необхідно провести з обережністю. Добре підходить для очищення тонкого кишечника і косметологічних процедур, пов’язаних зі шкірою. Підвищена чутливість у органів в області попереку, тому обережно з навантаженнями.

При проходженні Місяцем Рака печінка, шлунок і легені зажадають уваги і обережності в лікуванні. Виключено хірургічне втручання і операції на органах травлення. Область грудей теж заборонена для операцій. Операції можна робити на ноги, стопи, гомілки, сухожилля.

14 грудня. Операції за місячним календарем виключені на кишечник і апендикс. Не можна робити операції на цих органах, оскільки вони в активній фазі і насичені кров’ю. У психічно хворих людей можуть статися загострення. Розпочаті хвороби небезпечні, вони можуть прийняти уповільнений характер, і їх лікування затягнеться на довгий термін.

15 грудня. Операції за місячним календарем виключені на хребет. Є небезпека отримання травми спини від різких рухів. Найбільша вразливість у хребта, також нервова система схильна до захворювань, тому намагайтеся перебувати в рівному емоційному стані. Підвищена чутливість у шлунку, вимагає застосування дієти без м’яса і риби.

Коли Місяць знаходиться у Леві серце і діафрагма, кровоносна система знаходяться в зоні особливої чутливості. Особливої уваги потребує вся кровоносна система серце, операції в області грудини виключені. Лікування захворювань, пов’язаних з судинами сприятливо позначиться на їхньому фінансовому стані. Також лікування нервової системи, операції на нерви, лікування судом пройде успішно.

16 грудня. Операції за місячним календарем несприятливо проводити на печінку, відбувається очищення крові. Можна провести різноманітні очисні процедури, приступити до загартовування. Фітотерапія буде дуже корисна. У цей день бувають порушення в роботі кишечника, тому будьте уважні до прийнятої їжі.

17 грудня. Місячний календар операцій на грудень 2019  радить, що несприятливі хірургічні втручання в нижній частині хребта і області крижів. Не навантажуйте тазостегновий пояс і верхні суглоби ніг. Уникайте різкості в рухах. Обмежте підйом вантажів і загальне фізичне навантаження, якщо є можливість, присвятіть більше часу відпочинку.

Коли Місяць у Діві підшлункова залоза і селезінка вимагають посилити увагу до них. Будь-які операції, що проводяться в області живота, виключені. Найкраще вдаються косметологічні операції і підготовка до проведення пластичних операцій і корекції обличчя.

18 грудня. Операції за місячним календарем несприятливі в нижній частині хребта і області крижів.

19 грудня. Операції за місячним календарем небезпечні на статеві органи. Більш схильні до хвороби жіночі статеві органи. Вправи і процедури для зміцнення хребта будуть корисними. Виключіть секс, він надовго виснажить організм.

При проходженні Місяцем Терезів нирки і сечовий міхур, область стегон, і залози внутрішньої секреції знаходяться в уразливості.

Кращий час для проведення пластичних операцій, лікування зубів. Обережність потрібна з напоями, в дієті корисне голодування і обмеження в прийнятій їжі.

20 грудня. Сприятливий день для операції. Хірургічне втручання небезпечно в області пахв. Сьогодні часто відбувається ослаблення і позбавлення від тривалої хвороби, але можна і важко захворіти. Хороше фізичне навантаження добре відіб’ється на самопочутті, тому корисна праця в будь-якій формі, що дає корисне навантаження на організм. Шкідливо, якщо ви будете в бездіяльності велику кількість часу, це принесе шкоду.

21 грудня. Місячний календар операцій на грудень 2019  радить, що хірургічні втручання на коліна протипоказані, вуха не можна проколювати, також слід акуратно підходити до лікування вух. Органи почуттів відчувають підвищену чутливість до запахів. Необхідно обмежити присутність в парфумерних магазинах і обмежено використовувати парфумерію. Небезпека астматичного нападу у астматиків від реакції на запах. Людям з алергією теж рекомендується бути обережними.

Коли Місяць у Скорпіоні статеві органи, сечовий міхур і нервова система чутливі до будь-якого втручання. Добре підходить для лікування захворювання ендокринної системи (крім передміхурової залози). Вдало піде лікування органів пов’язаних з диханням. Прекрасно піддаються лікуванню риніти і гайморит, горло.

22 грудня. Операції за місячним календарем небезпечні в області стегон. Не треба їх перенапружувати. Відмовтеся від лікування зубів у зубного лікаря і видалення зубів. Підходить для лікування акупунктурою і припіканням точок. Добре лікувати шкіру і різного роду висипання на шкірі, алергічні реакції на шкірі добре піддаються лікуванню кремами.

23 грудня.Сприятливий день для операції. Небезпечні втручання в області гомілок при операції на венах. Гомілки бережіть від ударів, виключіть тривалі навантаження на низ ніг, менше стійте на ногах. Необхідно уникати будь-якої крововтрати. Лікувальні процедури для гомілок проводьте з обережністю.

При знаходженні Місяця в Стрільці вени і стегна, печінка і органи чуття схильні до негативного впливу більшою мірою. Виключіть операції на печінці і кровоносній системі. Донорам не варто здавати кров, якщо немає критичних обставин. Переливання крові теж може дати ускладнення.

24 грудня. Сприятливий день для операції. Підвищена небезпека проведення хірургічного втручання на очі і в області головного мозку. Не рідкість підвищення артеріального тиску з різкими перепадами. Обмежте будь-яке навантаження на очі, менше читайте і дивіться телевізор. Знаходження за монітором комп’ютера потрібно обмежити. Очі мають підвищену чутливість до яскравості.

25 грудня.Операції за місячним календарем небезпечні на прямій кишці та анусі. У лікуванні і процедурах не застосовуйте клізми і уколи в сідниці, вони будуть особливо болючими. Обмежте загальне фізичне навантаження, якщо є захворювання в області таза, не піднімайте нічого важкого, що може викликати сильні фізичні зусилля, є ймовірність отримання грижі.

26 грудня.Сприятливий день для операції за місячним календарем в будь-якій частині тіла, але заборонено проводити на порожнині рота. Потрібно виключити лікувальні процедури на ротовій порожнині, верхній щелепі, мигдалинах. Якщо є схильність до пародонтозу можуть боліти зуби. Захворювання, що почалося сьогодні пройде швидко.

При проході Місяцем Козерога шкіра, кістки, суглоби схильні до травм. Виключені хірургічні операції на жовчному міхурі та підшлунковій залозі сьогодні це небезпечно. Також обережно при операціях на шкірі, вони можуть дати ускладнення. Лікування зубів виключіть, це буде болісно і загрожує ускладненнями. Уникайте всіх процедур спрямованих на ваші кістки і хребет, мануальна терапія може принести шкоду через несподівані наслідки. Добре піддаються лікуванню гастрити, добре проходять операції на шлунок і лікування виразкової хвороби.

27 грудня. Місячний календар операцій на грудень 2019  радить, що хірургічні втручання заборонені на горло, вухах і потиличній частині голови, протипоказане лікування, пов’язане з цими місцями і органами. Ці частини тіла часто починають хворіти через порушення в емоційній стійкості. Сьогодні підвищений травматизм через помилкові дії, аж до смерті.

28 грудня. Операції в цей місячний день заборонені на органах горла, не можна робити масаж. Гортань і шийні хребці в ослабленому стані. Постарайтеся сьогодні менше бувати на холоді. Інгаляційні процедури підуть на користь при хворобах горла.

Величезний вплив на залози, гомілки і вени надає Місяць у Водолії. Операції на суглобах і ногах повинні бути виключені. Всі процедури, спрямовані на розтягування теж. Виключіть активне лікування артритів і органів чуття. Операції на очі  можуть призвести до ускладнень.

29 грудня. Операції в цей місячний день необхідно виключити на органах, пов’язаних з травленням. Травний тракт під пильною увагою. Якщо у вас почалися шлунково-кишкові розлади, блювання, пронос, то прийміть це як знак, що в подальшому вам потрібно уважно стежити за тим, що ви їсте.

30 грудня. Сприятливий день для операції в будь-якій частині тіла, але необхідно виключити на верхівках легенів і на шийно-грудному відділі хребта.

Операції, спрямовані на ноги і печінку не проводити без гострої необхідності.

31 грудня. Сприятливий день для операції в загальній практиці. Небезпечне хірургічне втручання на носоглотці, трахеях, голосових зв’язках, бронхах і легенях.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *