Home / Дозвілля / Гороскоп на лютий 2020 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на лютий 2020 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на лютий 2020 року  передбачає, що останній зимовий місяць – це період акцентів і розстановки пріоритетів.

Гороскоп на лютий 2020 року

Гороскоп на лютий 2020 року для всіх знаків зодіаку

Наприклад, не всі робочі тенденції, закладені в січні, отримають тут свій розвиток. Частково, це пов’язано з людським фактором, частково – з обставинами. Зумовленими зміною небесних орієнтирів, яка для деяких зодіакальних знаків стане кардинальною.

В цілому, ключові тенденції циклу, що знаходиться під заступництвом Білого Щура, будуть в лютому відчутнішими, ніж в попередньому місяці. Технічно рік Щура починається не 1, а 25 січня, тому перший місяць цього року не варто приймати за еталонний.

А ось лютий 2020 року – цілком, особливо на робочому напрямку, де нас чекає черговий виток серйозних змін. Головне – дотримуватися чіткого плану і не намагатися досягти бажаного відверто безчесними шляхами.

Перша декада лютого 2020 буде цікава тим, що багато знаків Зодіаку зараз несподівано для самих себе зможуть перебудувати свій робочий лад більш продуктивним і оптимальним чином. Гороскоп на лютий 2020 року  рекомендує не побоюватися змін, якими б масштабними вони не здавалися.

З іншого боку – не варто приймати на віру все підряд і кожен факт, кожне явище і перспективу обов’язково слід критикувати і сумніватися, перевіряючи на істинність. Це стосується в тому числі сфери особистих відносин, але тут важливо, щоб нічого нас не гальмувало. Час в цьому році в більшості ситуацій буде на нашому боці, однак це не означає, що всі знаходяться в рівних умовах.

Хто перший встигне використовувати вдалу можливість, той і вирветься вперед. Щодо взаємин з друзями, близькими і пасіями (явними і потенційними). Це буде виражено в тому, що нам потрібно буде поборотися за своє щастя. Нічого критичного, але зірки повинні явно зрозуміти, чого ми дійсно хочемо і що має для нас важливість, інакше вони просто не побачать необхідності в підтримці.

Друга декада лютого 2020 буде більш прогресивною і конкретною. Тут вже основні моменти будуть розібрані до дрібниць і ми або знайдемо переможну стратегію, або поступимося місце тим, хто зумів швидше визначитися з вигідною тактикою.

На робочому напрямку вірогідне продовження раніше позначених тенденцій, але дотримуватися їх зовсім не обов’язково. Період унікальний тим, що багато хто може вибрати власний шлях – він може бути варіацією того, що роблять інші, або стати абсолютно унікальним і самобутнім.

Білий Щур цінує оригінальність, але об’єктивно це не завжди найвигідніша стратегія, так як рух по второваній колії апріорі повільніший, ніж по дорозі, яка давно і добре відома. З точки зору здоров’я варто врахувати, що у деяких зодіакальних знаків в цей період буде підвищена ймовірність виробничої травми. Яка, однак, нівелюється особистою уважністю і дотриманням техніки безпеки.

Третя декада лютого 2020 допоможе нам остаточно визначитися з бажаннями, а якщо у когось виникнуть труднощі – обставини не змусять себе довго чекати і підштовхнуть в одному з напрямків. Цей період, вдалий для вкладень і реалізації великих проектів.

Питання, пов’язані з переїздами, весіллями і іншими масштабними питаннями особистого характеру краще вирішувати у вузькому колі, спираючись на індивідуальні астрологічні вказівки. Загальні тенденції такі – в любовних відносинах ймовірні невеликі, але приємні несподіванки.

Особливо цей момент важливий для одиноких представників зодіакального кола, необтяжених постійними відносинами. У плані здоров’я ризиків не очікується, крім тих, які ми організуємо собі самі. Гороскоп на лютий 2020 року  радить дивитися вперед з позитивом, бо в лютому все тільки починається.

Овен

Для Овнів настає ідеальний час для планування. Тому для досягнення поставленої мети потрібно обов’язково продумати всі деталі. Гороскоп рекомендує працювати в команді з матеріально зацікавленими в успіху проекту людьми. Можна спокійно позичати гроші: все, що буде віддано в цьому місяці, потім повернеться з великими відсотками.

У цьому місяці любовні відносини у Овнів будуть протікати рівно, хіба що в середині лютого друга половинка може зробити несподіваний приємний сюрприз, влаштувавши романтичну вечерю. У сімейних Овнів виникнуть невеликі труднощі в спілкуванні з молодшим поколінням. Але цього можна не допустити, якщо тримати свої емоції під контролем.

Зірки попереджають Овнів – останній зимовий місяць може закінчитися сильною застудою з температурою.

Телець

Тельцям, як радить гороскоп, бажано всы важливі рішення приймати в першій половині лютого 2020 року, – після на них нападе лінь, з якою буде дуже важко впоратися. У лютому рекомендується в рішенні бізнес питань прислухатися до думки колег і начальства, оскільки власні ідеї не принесуть бажаного результату.

У любові представники цього знака Зодіаку будуть прагнути все вирішувати і за себе, і за свою другу половинку. Що і стане причиною невеликої сварки з коханою, тому краще у відносинах проявити делікатність і витримку.

У лютому Тельцям потрібно подбати про своє харчування, – переїдання може спричинити проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту. Відмова від солодкого і алкоголю піде на користь.

Близнюки

У лютому 2020 року доля буде підштовхувати Близнюків до скоєння різних необдуманих вчинків. Але в самий останній момент легковажність чарівним чином трансформується в обережність, завдяки чому все закінчиться благополучно.

Крім безглуздих вчинків, Близнюки в цьому місяці ризикнуть на велику авантюру, і вона допоможе їм заробити чималу суму грошей. Яку вони тут же витратять на шопінг і посиденьки з друзями в дорогих ресторанах і нічних клубах. В особистому житті у лютому – повне взаєморозуміння з рідними і близькими. Тільки можливі невеликі конфлікти з другою половинкою на грунті ревнощів.

Близнюкам потрібно більше часу приділяти своєму здоров’ю – бажано почати займатися спортом. Можна залучити до своїх занять і друзів.

Рак

За прогнозом гороскопу, Раки будуть весь лютий 2020 року жити за принципом: «Бачу ціль – не бачу перешкод», і у них все вийде. Питання буде стояти лише в ціні. Але і з цим питанням вони з легкістю розберуться. Тим більше, що в лютому проблем з грошима у Раків точно не буде – повернуть борги. Знайдеться високооплачуваний підробіток, а начальство випише хороші преміальні.

У любові все відмінно – представники знака Зодіаку Рак будуть купатися в увазі протилежної статі. Залишиться тільки вибрати кандидатуру для романтичних відносин. Сімейні ж цей місяць присвятять дорогим і коханим людям. Є велика ймовірність, що саме в лютому вони вирішать відправитися в спільну подорож.

Ракам в останній місяць зими потрібно бути обережнішими на дорогах – настає період великої ймовірності травматизму.

Лев

У Левів від лютого 2020 року залежить, як складеться їх життя в подальшій декаді. Тому в останній місяць зими не варто розпорошуватися даремно, – сили ще знадобляться. Те ж саме стосується і фінансового стану справ. Зараз не найкращий період для непотрібних покупок і позичання грошей малознайомим людям.

На роботі – рутина, так сильно дратує Лева, але це затишшя перед великими справами. Потрібно присвятити час зав’язуванню контактів і переговорів. В особистому житті все без змін – сімейних Левів чекають звичні клопоти, пов’язані з дітьми і батьками. А одиноких – знайомства без романтичного продовження.

Гороскоп на лютий 2020 року  рекомендує Левам звернутися до кардіолога, навіть якщо нічого і не турбує, – огляд фахівця не завадить.

Діва

У Діви всі неприємності позаду, в лютому можна насолоджуватися життям, що представники цього знака Зодіаку і будуть робити з великим задоволенням. Сімейні Діви відправляться у відпустку з другою половинкою, де зможуть не тільки відпочити, а й обзавестися корисними знайомствами.

Самотні Діви теж не будуть сидіти вдома – у них починається «сезон полювання» на протилежну стать. В їх пастки чарівності попадеться безліч «жертв», серед яких і буде їх доля.

В кінці місяця можуть початися невеликі проблеми з фінансами, але друзі вчасно протягнуть руку допомоги, запропонувавши додатковий заробіток. Гороскоп на лютий 2020 року  радить Дівам зайнятися своєю фігурою і придбати абонемент в тренажерний зал.

Терези

Як пророкує гороскоп, час змін, який почався в минулому місяці, продовжиться у Терезів і в лютому 2020 року, що буде дуже нервувати цей знак Зодіаку. Так як життя почне пред’являти несподівані вимоги. Заспокоїти і допомогти зможуть тільки близькі друзі, які підставлять своє міцне плече і морально підтримають.

Фінансове становище в лютому буде бажати кращого – проблеми родичів обійдуться Терезам занадто дорого. На роботі можливі непорозуміння з начальством, але зараз краще перечекати цей момент, ні з ким не сперечаючись і нічого не доводячи.

В останній місяць зими Терези, самі того не бажаючи, виявляться одними з учасників любовного трикутника, з якого самостійно їм буде не вибратися. На допомогу прийде давній друг. Така низка нервових подій може стати причиною депресії Терезів. Вийти з якої допоможуть активна робота, книги і заняття спортом.

Скорпіон

В останній місяць зими рідні вирішать, що у Скорпіонів маса вільного часу, а тому весь лютий 2020 року вони повинні присвятити їм: кількість прохань, які надходять від домочадців буде просто зашкалювати. Крім того, в цьому місяці Скорпіони ризикують посваритися зі своєю другою половинкою, притому, досить серйозно, через ревнощі на порожньому місці.

Зміняться відносини і з начальством, а ось в який бік – в кращий або гірший – буде залежати тільки від самих Скорпіонів і їх вміння тримати язик за зубами. Цього ж правила потрібно дотримуватися і в спілкуванні з колегами, інакше все може закінчитися звільненням з роботи.

Як радить гороскоп на лютий 2020 року, Скорпіонам потрібно постаратися даний місяць провести миролюбно і доброзичливо. Тільки так можна буде досягти бажаної мети.

Стрілець

Лютий 2020 року для Стрільців досить грошовий, оскільки начальство вирішить підвищити цей знак Зодіаку по службових сходах, що позитивно відіб’ється і на заробітній платі. До того ж повернуть давній борг, притому, з відсотками. Так що з’явиться можливість нарешті придбати те, про що давно мріялося.

В любовних відносинах у Стрільців повна ідилія. Одного тільки потрібно побоюватися цьому знаку – заздрості. Тому не рекомендується поширюватися про свої досягнення і розповідати про свої успіхи всім оточуючим.

Гороскоп радить Стрільцям в лютому забути про дієти, оскільки ними вони можуть лише нашкодити собі. Тому потрібно обов’язково харчуватися регулярно і повноцінно.

Козеріг

Козеріг буде багато їздити – це будуть і ділові відрядження, і поїздки особистого характеру. Під час своїх переїздів він перезнайомиться з масою людей і знайде серед них однодумців, які підтримають його бізнес-ідеї фінансово. Тому вже в середині місяця Козеріг буде сповнений турбот про пошук місця свого майбутнього головного офісу, а також підсобних приміщень.

У любові знаку Зодіаку Козеріг буде просто необхідна бурхлива пригода. Для якої йому навіть не потрібно шукати нових партнерів. Кохана людина, якщо передати йому частину своєї невгамовної енергії. Зможе показати себе зовсім в іншому світлі і приємно здивувати.

Як попереджає гороскоп, Козерогів будуть турбувати мігрені і перепади тиску. Відновити здоров’я допоможе відпочинок і повноцінний сон.

Водолій

Якщо Водолій буде вести себе егоїстично по відношенню до рідних і близьких, життя занурить його в таке болото, з якого вибратися йому самому не вийде, а на допомогу ніхто не прийде. Щоб цього не сталося, гороскоп радить цьому знаку Зодіаку якомога більше часу приділяти близьким людям. Навіть якщо доведеться жертвувати роботою, грошима і своєї улюбленою свободою.

На професійній ниві у Водоліїв в лютому все прекрасно, очікується велика премія і цікава пропозиція від начальства.

В останній місяць зими Водоліям потрібно бути уважнішими з колючими і ріжучими предметами – є велика ймовірність серйозно себе травмувати.

Риби

Риби, завдяки своєму характеру, постійно витають у хмарах, живучи в своїх фантазіях, але  їм все-таки доведеться спуститися на землю і зайнятися своєю кар’єрою. Тим більше, – все налаштовує на те, щоб в ній досягти успіху. Правда, без підтримки близьких не обійтися, але вони завжди будуть поруч, підставивши своє міцне плече.

Як пророкує гороскоп, лютий ідеальний для романтики: самотні Риби зустрінуть свою долю. А одружені влаштують своїй другій половинці шикарні вихідні на природі, повні пристрасті і емоцій.

Правда, є ризик, що розпалені Риби не помітять що панують кругом холоди і можуть захворіти після такого вікенду з температурою. Доведеться взяти лікарняний, щоб простий кашель не переріс в запалення легенів.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *