Home / Дозвілля / Гороскоп на травень 2020 року для знаків зодіаку: Рак, Лев

Гороскоп на травень 2020 року для знаків зодіаку: Рак, Лев

Транзитний Марс подарує Ракам зростання внутрішньої енергії зі знаком «плюс», прилив життєвих сил і удачу. Щоб домогтися успіху, особливо в галузі медицини, науки або юриспруденції, треба діяти якомога більш енергійно. Про детальний гороскоп на травень 2020 року  поговоримо далі.

Гороскоп на травень 2020 року

Гороскоп на травень 2020 року для знаків зодіаку: Рак, Лев

Зірки обіцяють сторонню підтримку, навіть якщо самі не можете здійснювати сміливих і активних дій. Хто народились у 2 і 3 декаду також знайдуть новий заряд життєвої енергії, якою зможуть навіть поділитися з родичами і приятелями. Витративши цю енергію на близьких, вони отримають не тільки їх підтримку, а й підвищать свою роль в очах інших людей.

Вплив транзитного Сонця допоможе завоювати прихильність керівника. Для людей творчої професії настає час, коли слід усамітнитися, щоб звільнитися від усього зайвого і зайнятися усвідомленням свого «Я».

Гороскоп на травень 2020 року  Раку пророкує, що місяць буде наповнений ностальгією. Ви почнете переглядати старі фото, читати листування в соціальних мережах. Йдучи по вулиці, будете помічати знакові для вас місця. Бажання оновити давно втрачені зв’язки з колись близькими людьми – природно. В результаті зустріч з людиною з минулого переверне ваше життя.

Гороскоп для жінки-Рак

На початку травня сприятливі будь-які поїздки. Але постарайтеся, вирушаючи в подорож, взяти з собою родича. З приятелями підопічні Місяця ризикують посваритися в пух і прах. Збираєтеся придбати автомобіль? Уважно переглядайте оголошення 7-го і побачите цікавий варіант за прийнятною ціною. Однак оформлення документів проведіть трохи пізніше, зірки рекомендують 15 число.

В середині травня сконцентруйтеся на домашні обов’язки. Подивіться, де потрібно підклеїти шпалери, поміняти прокладку в поточному крані, зробити перестановку. Можливо, щоб додати затишку, варто придбати предмети декору. За покупками вирушайте 16-го. У цей день жінки-Раки зуміють знайти якісний товар зі знижкою.

У третій декаді травня, перед тим як вкладати гроші, добре все прорахуйте. Не варто йти на невиправданий ризик, в іншому випадку потерпите збитки. В кінці місяця не варто давати в борг навіть друзям. Борг повернуть не весь і не скоро.

Гороскоп для чоловіка-Рака

В повний місяць, який відбудеться 7 травня 2020 року, і на наступний день представників водного знаку чекає фінансова  винагорода. Під впливом моменту вони зважаться взяти на себе відповідальність, почавши перспективний, але складний проект.

Повний місяць – це кульмінація. За кілька днів до і після чоловік-Рак зможе спостерігати, як його напрацювання знаходять застосування в реальному житті. Він відчує впевненість у своїх силах і зважитеся на те, чого раніше старанно уникали..

19 травня, можливо, виникнуть неприємності у фінансовій сфері і кар’єрі: начальник почне чіплятися до дрібниць, ділові партнери не виконають своїх зобов’язань, а кількість клієнтів скоротиться з невідомих причин.

Постарайтеся в цей період максимально урізати витрати. Зараз не найкращий момент, щоб починати нову справу, продавати нерухомість або вносити інвестиції.

Гороскоп особистого життя

На початку травня 2020 року про себе нагадає колишній коханий. Ви можете з ним випадково зіткнутися на вулиці або отримати від нього повідомлення в інтернеті. Якщо підопічні Місяця перебувають у вільному пошуку, допустимо спробувати знову побудувати відносини. Досить імовірно, що знову спалахне роман, який захопить вас і закінчиться весіллям.

Якщо Раки перебувають у відносинах, то почнеться ностальгія. У травні ви будете згадувати, як добре вам було разом, подумки повертаючись на перші побачення. Спробуйте з нинішнім партнером відправитися «по місцях колишньої слави». Тоді ви приємно проведете час, освіжите почуття, зможете зафіксувати нові хвилюючі моменти.

Якщо це не спрацює, то краще, що представники водного знака можуть зробити – розлучитися.

27-го числа положення планет спровокує появу неприємностей, які, як здавалося, підопічні Місяця вже вирішили. Не тут то було. Зараз прийшов час розібратися остаточно і закрити це питання.

Гороскоп сумісності на травень

Багато сил представники водної стихії вклали в роботу. Пора і розвіятися. У компаньйони візьміть друзів, що належать до знаків Телець, Риби, Водолій.

Якщо для повноцінної відпустки ще рано, зберіться 8-го числа ввечері з близькими друзями (Терезами й Близнюками) і відпочиньте гарненько. Можна відправитися в парк, клуб, ще краще з’їздити на екскурсію в інше місто, там і заночувати, адже завтра вихідний день.

У травні дівчата-Раки отримають від шанувальника-Овна цінний подарунок. А якщо серед ваших родичів є чоловік-Телець, то разом ви зможете почати грандіозний проект.

Гороскоп кар’єри і фінансів

Початок травня 2020 року видасться важким. Підопічних Місяця завантажать додатковими дорученнями і завданнями, ніколи буде перевести дух. Готуйтеся до складних переговорів, несподіваних відряджень, висновку нетипових договорів.

Але з іншого боку почуття вашої значимості зросте. Приємно розуміти, що в разі складнощів, непередбачених ситуацій, начальство звертається до вас. Головне, не станьте жертвою маніпуляцій.

Творчим представникам водної стихії в травні слід активніше демонструвати свої таланти. Але будьте обачні, якщо надійде цікава пропозиція, яка  викликає сумніви. Не варто намагатися діяти в чужій для вас області. До того ж, незабаром з’явиться більш відповідний проект.

Друга половина травня пройде у відрядженнях і подорожах по містах і навіть країнах. Підопічні Місяця і кілька днів не проведуть вдома. У поїздках очікує безліч перспективних знайомств і багатообіцяючих розмов. Якщо знайдете у впливових колах покровителя, про кар’єру турбуватися не доведеться.

У фінансовому відношенні травень виявиться сприятливим, гроші почнуть надходити у великих кількостях. Однак гороскоп на травень 2020 року  рекомендує контролювати витрати, набуваючи тільки потрібне, без чого не можна обійтися.

Гороскоп здоров’я

У першій декаді Раку варто почати бігати або кататися на велосипеді. Якщо погода не сприяє, скористайтеся послугами спортзалу. В результаті регулярних занять ви підтягнете фігуру і відчуєте прилив сил.

В середині місяця вас вразить самопочуття родича. За відповідями гороскоп на травень 2020 року Раку рекомендує йти в інтернет. На медичному форумі лікарі за симптомами поставлять правильний діагноз і призначать терапію.

В кінці місяця представники водного знака почнуть ображатися на критику. Після чергового коментаря самопочуття погіршиться. Може розвинутися тахікардія, виникне головний біль, температура підвищиться до 37,1-37,3 С.

Щоб уникнути неприємностей, припиніть спілкування з грубими і цинічними особистостями. Протистояти негативним словами допоможе медитація.

Гороскоп на травень 2020 року.  Сприятливі і несприятливі дні

Під впливом Марса підопічні Місяця першої декади з новими силами рушать вперед. 7, 23 травня їх наздожене успіх. Особливо доброзичлива войовнича планета буде до представників таких професій як медичні, наукові, юридичні.

Менш активні та ініціативні водні знаки можуть розраховувати на допомогу 15 і 31 числа. Має бути прийнято багато відповідальних рішень. Постарайтеся не робити це 3, 11, 19 і 27.

Гороскоп на травень 2020 року  Ракам 2-3 декади теж обіцяє приплив енергії. Вони почнуть активно допомагати друзям, колегам і рідним, що позитивним чином вплине на репутацію підопічних Місяця.

Під впливом Сонця 8, 16 і 24 вони зможуть заслужити визнання начальства. Творчі люди втомляться від спілкування, цілком ймовірно, що 4, 12, 20 і 28 вони захочуть провести на самоті ні з ким не спілкуючись. Якщо не вийде, то з оточуючими почнуться конфлікти.

Вдалі числа місяця: 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31.

Невдалі дні травня: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28.

Гороскоп на травень 2020 року: Лев

У травні відмінно буде складатися спілкування Левів з друзями. Їх зв’язки стануть міцнішими, виникне обопільне бажання зайнятися реалізацією цікавих задумок. Взявшись за справу разом, вони зможуть добитися відмінних результатів, в тому числі відкрити власний бізнес, який буде приносити прибуток.

Представників 1 і 2 декади чекають неабиякі складності в професійній діяльності. Буде здаватися, що все складається проти вас. Але ситуацію можна буде переламати, не змінюючи при цьому своєї мети і методів її досягнення. Вам допоможе терпіння, впевненість і наполегливість. І успіх у вигляді руху вгору в кар’єрі вам гарантований.

Хтось із Левів відчує, що йому не вистачає додаткової психологічної підготовки для успішної роботи на керівній посаді. Хто з’явилися на світ в 1 декаду повинні з обережністю ставитися до пропозицій ділових компаньйонів або товаришів по службі. Зараз не можна беззастережно довіряти всьому, що вам говорять.

Гороскоп на травень 2020 року  Леву радить більше часу приділяти сім’ї і піклуватися про родичів. У цьому місяці джерелом сил і натхнення стануть близькі. Якщо вдома все добре, то і в інших сферах життя настане порядок.

Гороскоп для жінки-Лев

В першу декаду підопічній Сонця захочеться перекроювати світ на свій розсуд. У травні ви забажаєте створити щось глобальне і шокуюче. Але врахуйте, рідні не схвалять ваших дій. Якщо не хочете протягом довгого часу слухати нотації, направте енергію на більш спокійні мети. Наприклад, приділіть увагу своїм інтересам або знайдіть нове захоплення.

В середині місяця можна себе побалувати чимось приємним. Вирушайте з подругами по магазинах, придбайте нову сукню або косметику, на які давно заглядалися. Можна відвідати виставу або концерт.

16 травня запишіться до фотографа. Не шкодуйте витрачених грошей, представниці вогненної стихії отримають задоволення від позування і усвідомлення своєї краси. Ви чудово вийдете на знімках, майстер зуміє підкреслити достоїнства жінки-Лев.

У третій декаді травня зірки нагадують: краще – ворог хороший. Навчіться поблажливо ставитися до дрібних недоліків. На планеті Земля не існує досконалості. Все, що вам доручать, робіть на совість, але не мучте себе в прагненні досягти ідеалу. Адже підопічна Сонця настільки високо підняла планку виключно за власною ініціативою.

Гороскоп для чоловіка-Лев

В першій декаді травня 2020 року, працюючи з документами, проявіть пильність 3 травня ймовірність помилитися або не помітити істотний нюанс істотно зростає. Зірки рекомендують відкласти всі важливі справи до 20-го числа. Присвятіть час аналізу витрат і доходів, завершенню старих проектів, планування.

У травні нагадають про себе колишні співробітники або начальство. Після спілкування з ними представники вогненної стихії отримають важливу інформацію. Не виключено, що завдяки старим зв’язкам чоловік-Лев влаштується на роботу своєї мрії. Можливо, 15 числа вам розкажуть про високоякісний, але недорогий семінар або тренінг з підвищення кваліфікації. У будь-якому випадку зустріч порадує і надихне на створення глобального проекту.

В кінці травня настане сприятливий момент для відкриття сімейного бізнесу або роботи фрілансером. Якщо підопічні Сонця давно не можуть впоратися з неприємностями, планети рекомендують задуматися над цією ситуацією будинку. Саме там, а не в офісі прийде рішення, як уникнути складнощів.

Любовний гороскоп

Відносини всередині сім’ї, то, як буде протікати спілкування з чоловіком, дітьми та іншими родичами, в травні дуже значимо. При виникненні труднощів гороскоп на травень 2020 року  Левам швидше знайти компроміс і залагодити конфлікт. Намагайтеся не допускати скандалів і прямого протистояння. Слід зважати на інтереси близьких, дозволити їм мати думку, відмінну від вашої.

Видався вільний час в травні? Займіться собою: зробіть нову стрижку, відвідайте спа-салон, придбайте річ, яка буде радувати, запишіться в басейн.

У третій декаді місяця трапиться нагода розширити коло спілкування. Якщо ви самотні, не відмовляйтеся 23 числа від запрошень на вечірку або прийом. Досить імовірно, нове знайомство закінчиться запаморочливим романом.

У травні творчість і любов нерозривно пов’язані. Захоплюєтеся малюванням, ліпленням, танцями, вокалом? Почніть відвідувати відповідний гурток, і там підопічні Сонця зустрінуть неординарну і цікаву особистість, з якою знайдуть багато спільного.

Якщо у вас є улюблена, спільна творчість додасть гармонії і взаєморозуміння у відносини.

Гороскоп сумісності на травень

Зрілі представники вогняного знаку закрутять пристрасний роман з жінкою-Овном. Щоб привернути її увагу і вразити в саме серце, знадобиться придумати щось грандіозне, наприклад, побачення у «палаці».

Прекрасна підопічна Сонця зможе довіритися Тельцям, Близнюкам, Терезам. Вони розвіють похмурий настрій, в який  Лев може почати занурюватися 4 травня, і покажуть багатогранність життя.

Гороскоп кар’єри і фінансів

Планети рекомендують посилено працювати. Не варто сподіватися, що обов’язки за вас будуть мовчки виконувати колеги. Якщо 7 числа захочете «стрибнути вище голови», дійте нестандартно, і все вийде.

Представникам вогненної стихії не варто побоюватися конкурентів. У травні інтриги заздрісників не зможуть збити з правильного шляху. Запорука успіху – виконуючи вказівки високопоставлених осіб, поважайте себе і свою працю.

У 2 декаді місяця у вас відкриється друге дихання. Це сприятливим чином позначиться на кар’єрі. Спостерігаючи за активністю підопічних Сонця, більшість ділових людей захочуть з ними співпрацювати.

Однак, – попереджає гороскоп на травень 2020  року Левів, – 12 і 19 числа можливі конфлікти з партнерами. Постарайтеся стримати емоції, поступово, як того вимагає борг. Зірки попереджають: почнете хитрувати і обманювати колег, ефективність роботи знизиться, а ваша репутація буде зіпсована.

В кінці місяця слід максимально розрахуватися з боргами, в іншому випадку відсотків по кредиту набіжить більше, ніж ви зможете оплатити.

Фінансова ситуація буде складатися так, як підопічні Сонця і планували. В першу чергу витрати пов’язані з побутовими питаннями і сімейними поїздками. Не виключено, що доведеться шукати додаткове джерело заробітку, щоб залатати дірки в бюджеті.

Гороскоп здоров’я

На початку травня 2020 року імунітет Левів знизиться. Щоб не захворіти, одягайтеся по погоді, не пийте холодного, уникайте спілкування з застудженими людьми.

Якщо з якоїсь причини довелося відвідати поліклініку або аптеку, користуйтеся медичною маскою.

У разі погіршення самопочуття, в середині місяця на допомогу прийдуть народні рецепти. Але перед тим як застосовувати той чи інший метод лікування, уважно вивчіть протипоказання. Якщо один 15-16 травня порадить хорошого цілителя, не полінуйтеся записатися на прийом. Можливо, знахар допоможе впоратися там, де традиційна медицина визнала своє безсилля.

У третій декаді  гороскоп на травень 2020 року   Левам рекомендує змінити режим дня. Настає сприятливий період для освоєння нових видів спорту. Організм швидко звикне до зростання навантаження. Якщо почнуть турбувати зуби, не відкладайте візит до стоматолога. Оптимальним для цього вважається 24 число.

Гороскоп на травень 2020 року.  Сприятливі і несприятливі дні

На частку Левів 2-3 декади 4, 12, 20 і 28 травня випадуть серйозні випробування на службі. Створиться враження, що весь світ налаштований проти вас. Але зірки рекомендують не відступати, наполегливо слідуючи до наміченої мети. Проявіть наполегливість 8, 16, 24 числа і зможете вийти на новий професійний рівень.

Підопічним Сонця першої декади слід з обережністю приймати пропозиції 3, 11, 19 і 27 травня. Є ймовірність, що партнери не виконають узяті на себе зобов’язання. У складній ситуації можна цілком довіритися друзям. Близькі люди не тільки підтримають 7, 15, 23 і 31 числа, а й допоможуть організувати спільний бізнес.

Вдалі дні травня: 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31.

Невдалі: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *