Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар на вересень 2017 року

Місячний календар на вересень 2017 року

Місячний календар на вересень 2017 року  посприяє в плануванні  своїх справ по веденню бізнеса, в який день місяця можна розпочинати справи, а в який періо варто їх відкоасти. Місячний календар на вересень 2017 року, зможе допомогти нам  – визначити сприятливі, в тому числі й невдалі дні в поточному місяці.

Місячний календар на вересень 2017 року по дням

1 вересня. Цей день – один з найпродуктивніших для медитацій, очищення внутрішнього світу, погруження в себе.

Важний даний місячний день і для віруючих людей. Поширена думка про те, що ті, хто  долучився в дванадцятий місячний день до таїнства причастя, очищається от скверн стають «провідниками» Добра та Світла.

Навіть якщо ви не можете назвати себе людиною, глибоко віруючою, а когось  чому-небудь навчити і зовсім не збираєтеся, все одно слід дізнатись  для себе особливості цього дня і скористатися можливостями, які він дає.

Щоб створювати для себе і своїх близьких світлого майбутнього, пам’ятайте про чашки кармічних ваг. Для майбутнього благополуччя ви сьогодні маєте бути доволі спокійною людиною. Ваша душевна рівновага – важлива складова того, що відбувається в найближчому майбутньому.

Крім того, рекомендується проявляти щастя, безкористно допомогти людям.

Кар’єра. Постарайтесь сьогодні звести до мінімуму контакти з людьми. Оптимальний варіант – побути наодинці. Якщо це не представляється можливим – хоча би відкажіться від фонтануючої активності.

Не слід починати що-небудь нове. Занймайтесь тільки темами справ, які входять в список повсяденних.

Здоров’я. У цей день, як правило, проявляються не надто небезпечні хвороби. Виздоровлення настає швидко, якщо не переносить хворобу на ногах, а, навпроти, відлежатися.

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря та легкої течії хвороби, що доповнюється швидким поверненням в роботу, стануть вам нагородою.

Вплив на зачаття. Діти, що приходять до нас в цей день, як правило, не мають якоїсь важливої місії. Дуже багато хто з них видають себе цілителями. Причому, такими, які можуть вилікувати не тільки тіло, але і душу.

Правда, щоб розкрити весь свій потенціал, вони повинні пройти певні випробування. Тільки ті, хто переніс всі труднощі не розбиваючись і не обігравши, зможуть стати Великими.

Сни. Сновидіння, які ви побачите в цю ніч, повинні бути оцінені по достоїнству. Вони мають дуже важливу інформацію.

Зовнішність. Ні в якому випадку не варто сьогодні стригти волосся!

Манікюр. Поганий день для обрізки нігтів. Ризикуєте опинитися в поганій ситуації.

2 вересня. Сьогоднішній день дає можливість, що називається, впустити і повернути потік часу. Люди отримують сьогодні шанс все зіпсувати, повернутися в минуле, проаналізувавши зроблені тапм помилки, щоб виправити їх та не допустити повторення в майбутньому. Не зря цей день символізує колесо. Одне само по собі це символ повторного, вічного руху, постійних метаморфоз.

Але колесо може розпочати і рух в зворотну сторону!

То, як пройде цей день, залежить від самої людини. Для когось він стане днем повернення в минуле. Явними стануть всі питання, які не вирішені. Потрібно приймати чіткі і однозначні рішення. Можливо, ви зустрічаєтеся з людьми, з якими чогось не вияснили. У процесі цього самого вияснення відносини або завершаться остаточно, або вийдуть на якісно новий рівень.

Кар’єра. Даний день підходить для самих різних занять.

Збір і аналіз інформації, навчання, творча діяльність – все це буде удаватися. Групова активність в цей день отримається продуктивною.

Як би складним це вам не здавалося, розривайте безглузді ділові зв’язки. Це допоможе вам не встати на місце. Навпаки, ви зможете розвиватися, завоювати нові вершини.

В тринадцятий місячний день часто повертаються борги (не тільки фінансові).

Здоров’я. Всплинуті в тринадцятому місячному дні, симптоми захворювання можуть бути початком досить серйозної хвороби, яка виліковується не надто швидко. Щоб уникнути ускладнень, побережіть себе. Не старайтесь перенести хворобу на ногах.

До слова, якщо ви хворіли саме сьогодні, варто пам’ятати про події, які траплялися за день. Велика вірогідність того, що це захворювання знов з’явиться при тих самих обставинах.

Вплив на зачаття. Для майбутніх батьків варто знати, що життя дитини, зачатої сьогодні, буде цілком і повністю залежати від Фортуни.

Людину чекають як феєричні підйоми, так і хворобливі падіння. Кардинальні  зміни в долі  для таких людей – норма.

Сни. Сновидіння збуваються.

Зовнішність. Заплануйте сьогодні відвідування косметолога, якщо хочете, щоб ваша зовнішність була щиро захоплена! Процедури, призначення яких – омоложення, пройдуть  сьогодні з потрясаючою ефективністю.

Стрижка, виконана сьогодні, не тільки виявиться справді красивою, але і приверне у вашому житті приємні сюрпризи та щасливі  обставин.

Якщо ви хочете, щоб шкіра була ідеальною, а організм в цілому радів високому тонусу, варто переглянути раціон харчування. Віддайте перевагу здоровому харчуванню! Накладіть вето на фаст-фуд, консерванти.

Манікюр. Якщо не бажаєте зіпсувати власну репутацію, відмовтеся від манікюру на сьогодні.

3 вересня. Сьогоднішній день оптимальний для початку нових справ. Все, що почалося сьогодні, протягом півгодини  завершується справді блискуче. Пам’ятайте, що довести розпочате сьогодні до кінця цього ж дня не обов’язково. Головне – «закласти фундамент».

Не думайте в цей день бути пасивним спостерігачем! Створіть як можна більш широкий список справ, які варто починати сьогодні. Цей список стане джерелом позитивних емоцій від того, що починання завершуються незвичним успіхом.

Карєра. Як вже говорилося вище, сьогодні можна і потрібно почати щось нове. Будь-який проект вдасться. Крім того, багато речей і ситуацій сьогодні виглядають як ніколи зрозумілі, позбавлені будь-якої загадковості. Тому справи, розпочаті сьогодні, будуть обговорюватися, і не будуть “битися” з-за недоліку інформації або небажаних неприємностей.

Якщо ви плануєте зайнятися пошуком інформації, навчіться чому-небудь новому – дотримуватись! Вас чекає успіх!

Практика. Не варто сьогодні намагатися заглянути в майбутнє за допомогою гадань або спирітизму. Ніякої відчутної користі від цього не буде.

Все, що вам дійсно потрібно знати, підказує інтуїція. Потрібна інформація приходить до вас, як сама по собі.

Здоров’я. Не відносьтесь до хвороб, які проявилися сьогодні, безвідповідально. Нерідко ситуації, коли неприємність чотирнадцятого місячного дня виявляється вершиною айсберга хвороб, які треба лікувати в комплексі.

Вибирайте лікаря та терапію призначеного вам лікування.

Вплив на зачаття. Місячний календар на вересень 2017 року  передбачає, що дитина зачата в цей день, стане людиною справедливою і справді достойною.

Треба знати, що люди, які приходять на Землю в цей день, завжди нерозривно пов’язані із закордонним світом і з предками, які вже вийшли з нас. Але зв’язок цей йде на користь – людина як би зарання знає, як вийти з найскладніших і заплутаних ситуацій. Потрібно визнати, що непростих рішень в житті цієї  людини буде немало. Але все випробування він пройде з честю.

Сни. Навіть найстрашніші і неприємні сни, які ви бачили цього вечора, не збудуться.

Зовнішність. Вдалий день для стрижки. Вона принесе вам кар’єрний ріст і покращення матеріального становища.

Манікюр. Категорично забороняється вкорочувати нігті, інакше злякаєте  удачу.

4 вересня. Цей день енергетично дуже сильний. Доволі часто саме на п’ятнадцятий місячний день випадає повний місяць. Це означає, що Місяць практично повністю звільняється від впливу сонця. Дві планети в цей період – в положенні максимальної конфронтації. Результат такого положення світила виявляється невеличким накалом емоцій – вони буквально б’ють через край. Пробуджуються початкові інстинкти. Багато людей у цей день відчувають, що обставини, як би, примушували їх до здійснення непотрібних дій. Наприклад, обманам. Також дуже сильним стає бажання розслабитися, ідти на поводження з емоціями, відпустити вози на самоконтроль, ні за що не відповідати.

Особливо складним цей день здається людям, які залежать від Місяця. Вони можуть усвідомити необхідність слідування моральним принципам, але захоплення піддатися інстинктам може виявитися черезчур великим.

Поступки, виконані під впливом моменту, можуть стати причиною для гірких засмучень. Навіть якщо в п’ятнадцятий місячний день вам здається, що ви все робите правильно, насолоджуйся життям по повній, завтра може наступити огляд. І виявиться, що все не так радужно, як здавалось.

Здоров’я. Якщо вдруг ви захворіли в цей місячний день, варто прикласти максимум зусиль, щоб відновити здоров’я, адже сьогодні організм дуже ослаблений, йому потрібно допомогти.

Навіть несерйозні на перший погляд недоліки  можуть виявитися ознакою того, що ваш організм зараз особливо сильно уразливий для вторгнення ззовні. Наприклад, якщо у вас сьогодні апатія, слабкість, немає бажання навіть підніматися з постелі, то це може виявитися ознаками так званого зурочення або порчі (по суті це – енергетична проба). Якщо ця проба не дуже велика, то її усунення не вимагає особливих зусиль. Можливо, на вас просто подивилися з завистю. Щоб це нейтралізувати, прийміть душ, запаліть свічі, простіть всіх, хто волею  або невольно вас образив.

У разі, якщо вас сьогодні настигла серйозна хвороба, то не виключено, що атака негатива була досить серйозною. У такій ситуації варто звернутися за допомогою до спеціалістів, адже не виключено, що вплив буде сонятним. Зустрічаються наведені програми на знищення, нещастя. Самостійно звільнитися від такого коду, вбудованого у ваше життя, під силу мало кому. Тому слід прийняти допомогу тим, хто вміє працювати з такими проявами. Вам допоможуть не тільки звільнити від негатива, але і навчити тому, як уникнути повторної ситуації в майбутньому.

Відмовтеся від будь-яких подарунків і точно не беріть нічого, що вам не належить.

Вплив на зачаття. Цей місячний день дуже неоднозначний з точки зору впливу на зачаття. Можуть мати місце два варіанта розвитку подій.

Перший: людина, народжена або зачата у п’ятнадцятому місячному дні, виявляється скользким типом, для якого норма – плагіат, життя за рахунок інших, схильність користуватися чужими заслугами, шукати впливових покровителів. В принципі, їх життя може бути не так вже й погане, а іноді й відверто добре.

Друга: особистість, яка дивиться на всі спокуси та випробування відречено. Такі люди з честю проходять випробування, підготовлені їм судом. Ці люди стаютьвчителями.

Пам’ятайте, багато буде залежати від батьків. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина залишила слд в житті інших людей, отримали назву, але ви самі повинні бути людьми з високою духовністю.

Дитина, народжена поза законним шлюбом, до того ж вихована злобними, недалекими та несправедливими людьми, має всі шанси стати кривдником і підлою, якій мало.

Сни. Віщі сни цієї ночі – не рідкість. Тому зверніть увагу на них з належною увагою.

Зовнішність. Не думайте призначити на цей місячний день стрижку – вона не принесе нічого хорошого. А ось безпорадні страхи, неспокій, нервозність можуть з’явитися!

Манікюр. Час для обробки та нанесення покриття нігтів. сьогодні вам обов’язково потрібно буде зробити манікюр самостійно або звернутися за допомогою до фахівця, якщо бажаєте наповнити своє життя яскравими фарбами. У цей день все вдасться – манікюр буде довго триматися.

5 вересня. У випадку, коли повний місяць прийшовся на 15 день, люди, які залежать від місячного ритму, будуть піддаватися впливу і емоційно нестабільними, до закінчення місяця залишених  двох тижнів.

Істотно інша ситація, коли день повного місяця – шестнадцяті місячні доби. Залишок місячного місяця пройде під знаком спокою, гармонії та душевної рівноваги. Тому, люди, які відчувають вплив місяця, будуть максимально умиротвореними.

В порівнянні з попереднім днем, шістнадцяті місячні дні просто хороші тим, що можуть дати. В цей день володарює світла сторона Місяця. Люди можуть знайти точки з’єднання з своїми заступниками – ангелами.

Кар’єра. Події сьогоднішнього дня – наслідок і продовження того, що було зроблено на перший місячний день.

В шестнадцяті місячні дні ви зможете побачити, наскільки реально здійснити те, що було задумано на початку місяця. Якщо справа стопоряться, можливо, доведеться скорегувати плани, а щось і зовсім перенести на більш підходящий момент.

Але досить реальна і ситуація, в якій ви бачите, що все йде так, як задумано. Значит, взято вірний курс! Продовжуйте!

Здоров’я. В цей день нерідко виникають хвороби психосоматичного характеру. Тобто  аналізи можуть бути нормальними, але воно органічно відмовляється функціонувати в звичайному режимі. Таке може трапитись навіть з тим, хто регулярно займається спортом, правильно харчується, приймає вітамінні комплекси. Причина недоїдання – нестабільність емоційного фону.

Якщо ви випробовуєте печаль, зневіру, зависть – все це проявляється хворобами, які не піддаються лікуванню традиційними лікарськими препаратами.

У цьому випадку треба працювати з емоціями! Можна звернутися за допомогою як до спеціаліста (психолога, психотерапевта), так і до людини, яка просто мудра і добра.

Не варто сьогодні включати в своє меню гриби, м’ясо.

Вплив на зачаття. Вдалий для зачаття день. Людина, яка народиться в цей день на Землю, буде по-справжньому хорошим! Її мораль і життєві цінності стануть еталонними для багатьох. Ця людина завжди простягне руку допомоги, яка потребує у захисті та розумінні.

Допомога від такої  особистості виграють не тільки близькі, але і ті, хто є абсолютно чужими йому / їй. Призначення цієї людини – целительство, вказування життєвого шляху.

Зовнішність. Стрижки сьогодні – не найкраще рішення. Вони можуть привести в ваше життя негатив у вигляді різноманітних неприємностей та шкідливих звичок.

Манікюр. Зроблений манікюр може несприятливо позначитися на вашій долі. Відвідувати салон краси не варто, інакше ви ризикуєте втратити фінанси. Це заняття можна замінити прийомом ванн.

6 вересня. Сьогоднішній день ідеальний для проявів емоцій та почуттів. Можна сміло відмовитись від самообмежень і відкрито радіти життю у всіх його проявах. Раціоналізм – в сторону! У цей день здивування може викликати у людей, яких привикли бачити і сприймати строгими та практичними. Якщо в їх індивідуальному гороскопі велика сила місяця, вони можуть зробити безліч абсолютно непередбачуваних вчинків.

В сімнадцатому місячному дні вищі сили навіть популяризують авантюризм та вміння проявляти почуття! День просто таки оптимальний для парних контактів.

Кар’єра. Цей день особливо не підходить для важкої фізичної роботи і для справ, рішення яких вимагає підвищеної уваги та скрупульозної точності.

Недоцільно почати сьогодні будь-які глобальні проекти. Велика вірогідність того, що справи, розпочаті в сімнадцятий день місяця, підуть не так добре, як хотілося би.

Цей день хороший для творчих натур – вони зможуть створити найсучасніші майстерні, які принесуть людям чуттєву користь, паралельно даруючи визнання творця!

Здоров’я. Необхідно прикласти максимум зусиль, щоб не хворіти. З жалем, хворобою, початі сьогодні, можуть бути затяжними і досить гострими.

Кращий метод профілактики в цей день місячного цикла – розслаблений стан. Саме тому сьогодні тільки вітається бажання випити келих хорошого вина.

Вплив на зачаття. Для зачаття цей день цілком сприятливий. Тільки майбутнім батькам краще відмовитись від алкоголю.

Люди, що приходять на Землю в цей день, зазвичай вдачні, легкі в спілкуванні, можуть заряджати позитивом всіх, хто поруч із ними.

Незначно в сімнадцятий місячний день з’являються творчі особистості, які через свої творіння не мають Добра і Світла.

Тому дітям краще появлятися на світ у забезпечених сім’ях з традиціями.

Сни. Уважно віднесіться  до снів сьогоднішньої ночі. Велика вірогідність їх швидкого здійснення.

Зовнішність. Стригти волосся не варто. Це може привести до психічних розладів і неудач в справах.

Манікюр. Поганий час для манікюру, ризикуєте давньою дружбою.

7 вересня. Цей місячний день стане визначальним для тих, хто хоче зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі, що робити.

Ви отримаєте відповіді на багато запитань і зможете побачити підказки від вищих сил.

Символ сьогоднішнього дня – зеркало, в якому відображено те, що відбувається. Це можна  інтерпретувати так: події сьогоднішнього дня – результат того, що було зроблено до цього. Тому і картинки в зеркальній гладі у кожного в вісімнадцятоу місячному дні будуть свої. Хтось отримає дзеркало із горного криштля в шикарній рамі, в якій відобразиться ідеальна  картина. А комусь дістанеться криве дзеркало гротескні образи.

Кар’єра. Відзначимо, що в вісімнадцятому місячному  дні  сильним буде бажання пасивно спостерігати за оточуючими, поспати і т.п. Не варто піддаватися цим бажанням. Виконуйте намічене, працюйте!

Здоров’я. У цей місячний день ви можете пошкодити нирки, вони сьогодні особливо уязвимі. Тому варто утриматися від алкоголю, сигарет, гострої і соленої їжі. Краще вживати горіхи.

Також ймовірні неприємні сюрпризи з боку дихальної системи.

Сьогодні рекомендується прийняти ванну, зробити масаж з оливковим або кокосовым маслом. Ці дії будуть дуже корисні!

Якщо сьогодні ви відчули недостатність – знайте, що його симптоми можуть бути обманними, що затруднює постановку точної діагностики. Тому, краще порекомендувати почати лікування сильними ліками (особливо з урахуванням уразливості нирок). Ніяке самолікування не буде вдалим. Обов’язкова умова лікування – консультація досвідченого спеціаліста.

Вплив на зачаття. Один з найнадійніших для зачаття днів (для майбутніх батьків, які не вживають алкоголь, здорові). Діти, які прийдуть на Землю сьогодні, будуть протягом усього життя щасливими і матеріально забезпеченими.

Пам’ятайте, що такому малюку потрібно вкласти в свідомість те, що треба бути скромним, не заноситися. Якщо цей малюк почуває себе, що він кращий всіх, то може вирости самотньою і нещасною людиною, розчарованою в житті та людях.

Сни. В цю ніч сни правдиві. Запам’ятайте їх!

Зовнішність. Якщо ви хочете уникнути краж і зникнення цінного майна, краще не стрижіть сьогодні волосся.

Манікюр. Гранично сприятливий час для манікюру. Він допоможе оздоровити ваші нігті.

8 вересня. Уважність – основа, яка допоможе прожити цей день без негативних наслідків. Сьогодні – сатанинські доби. Вважається, що паук (або сам Диявол) плете свої мережі, в яких може запутатися той, хто занадто наївний і впевнений. Також під впливом темних сил можуть потрапити ті, хто сьогодні йде на поводу  низових паств.

Не рідкість сьогодні безвихідні ситуації, нечесні ігри, обмани, розбещення.

В дев’ятнадцятий місячний день відбувається чергова астральна битва – сила Світла б’ється з силами Темряви. І перемогти наші захисники можуть тільки в цьому випадку, якщо ми їм активно допоможемо! Для цього треба викоренити себе чуттями злоби, зависті. Недопустима гординя.

Кар’єра. Не рекомендовано розпочати сьогодні щось важливе. Не варто приймати важливі та відповідальні рішення, які можуть істотно змінити ваше життя. Велика ймовірність помилок. Навіть фатальних!

Постарайтесь звести до мінімуму всі контакти з людьми. А тих, хто вам неприємний, уникайте будь-яким способом. Уважно перевіряйте та аналізуйте всю отриману сьогодні інформацію. По можливості відкладіть заключення договорів і контрактів.

Відмовляйтеся від будь-якої тотожності виявлення відносин.

Все, що стосується фінансів, сьогодні вирішувати не варто. Не думайте позичати гроші у кого-небудь, рівно, як і давати в борг. Від презентів сьогодні теж краще відмовитись.

Практики.Постарайтесь організувати захист від астральних атак. Окрім  дій і принципів, перерахованих вище, варто скористатися практикою прощення. Виділіть час на проведення сеансу візуалізації: чітко представте обличчям тих, хто вас якось образив, і тих, кого образили самі. Представляйте собі задушевну бесіду з ними: розбирайтесь в тому, що стало причиною розбіжностей, простіть людину щиро і від душі. Так само думками вибачтеся перед тим, хто образив вас. Поясніть, чому так поступили, проявіть розкаяння.

Здоров’я. Будь-яке  недоїдання, що проявилося сьогодні, необхідно тут же почати лікувати. Як можна швидше відправитися до лікаря, який поставить діагноз і призначить ліки, підбере медикаменти.

Не слід сподіватися, що одужання наступає само! В ці місячні доби таке попросту виключено. А відмова від своєчасного лікування чревате ускладненнями.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *