Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар на вересень 2017 року

Місячний календар на вересень 2017 року

Хтось із цих людей, можливо заволодіє тризубцем, стане лідером, Учителем.

Ймовірний і такий варіант, що людина так і буде до кінця днів вірити, не відомо в кого або в що вірити.

Батькам варто піклуватися про те, щоб допомогти дитині впоратися на світі, сформувати його життєві цінності.

Людям, які мають неясне уявлення про духовність, дитина, зачата сьогодні, принесе тільки головну біль, стане для них обузою.

Сни. Сьогоднішні сни дуже важливі. Особливо уважно слід вивчити, якщо Місяць бувв знаках Скорпіона, Риби, Рака.

Зовнішність. Сьогодні варто підстригтися. Це привабить у ваше життя благополуччя, радість, веселощі, яскраві події.

Манікюр. Свіжий манікюр допоможе зробити яскравішим ваш образ.

18 вересня. По-справжньому світлий, позитивний день. Все в цей день наповнено гармонією. Саме тому символом дня є ніжна і прекрасна квітка Лотоса. Вона втілює  у собі всі стихії. Ця рослина показує красоту, чистоту, вищий зміст буття.

Коли в місячному  місяці 29 днів, то підсумки підводять у двадцять восьмий день. Якщо в місячному циклі 30 днів, то підсумки  підводять в 29 день.

В цей день все, що залишилося неясним, набуває оформлення. Ви отримуєте відповіді на питання, які вас хвилюють. Є шанс відкрити для себе, що саме потрібно змінити в собі і свої плани. Можна розпочати планувати те, що буде зроблено в наступному місяці для виправлення помилок, допущених в цьому.

Кар’єра. Сьогодні я можна зайнятися глобальними справами, налагодити контакти з достойними людьми.

Рекомендується вчитися чому-небудь новому, а також поділитися своїми знаннями з іншими людьми.

Це дозволить в майбутньому розраховувати на успіх у справах.

Здоров’я. Основна причина хвороб, які з’являються в цей день – карма. Те, що ви зробили раніше, повертається до вас зараз.

Найефективніший метод лікування – усунення причин недуги. Для цього потрібно розібратися в собі, зрозуміти, який стрес або негативні поступки могли привести до цього захворювання. Як тільки ви знайдете первинну причину, і розберетеся в тому, як її усунути, від хвороби не залишиться і сліду.

А ось лікування за допомогою лікарських препаратів, швидше за все, не принесе ніякого ефекту.

Вплив на зачаття. Сприятливий для зачаття день. Але тільки для тих, хто дійсно любить одне одного. Батьки, відносини яких гармонічні та чисті, отримують у подарунок дитину, яка є свідченням з самого народження.

У таких людей все виходить, за що б вони не брались. Вони якимось невідомим чином знають те, що від інших приховано.

Пам’ятайте, що таких дітей потрібно навести, прививаючи  їм основні моральні принципи. В іншому випадку дитина може вирости ленивою і мало пристосованою до життя.

Сни. На сницього місячного дня слід звернути увагу. Вони або бувають буквальними, або в них зашифровано цінну інформацію.

Зовнішність. Стрижка сьогодні обіцяє бути удалою.

Манікюр. Несприятливий день для відвідування майстра манікюру.

19 вересня. Цей день – завершення циклу випробувань, підготовлених у цьому місячному місяці. Ті, хто з честю пройде двадцять дев’ятий місячний день, по суті, можуть гордитися своєю перемогою над втіленням сил Зла – Ангро-Манью (по аведській літературі). Більш коротка назва цієї сутності – Люцифер.

Люди, які могли протистояти всім випробуванням, позбавляють себе від впливу деструктивної  сутності темної сторони Місяця.

Те, як  закінчується сьогоднішній день (падіннямм або підйомом), залежить від вибору людини.

Кар’єра. Не робіть і навіть не плануйте сьогодні нічого важливого. Виконайте лише те, що дуже необхідне. Краще обмежити коло спілкування та перелік справ (оптимально – займатися тільки домашньою роботою).

Від подарунків краще  відмовити.

Вечірки – табу!

Прогнози і припущення сьогоднішнього дня, швидше за все, окажуться помилковими. Не будуйте на їх основі ніяких планів. Єдине, що сьогодні може вам дати відомості – порушення емоційної стабільності та депресивних станів.

Практики. Для захисту від сил Темряви рекомендується використовувати вогонь. Свічки, благовонія, ярке світло електричного освітлення – ваше спасіння від негатива.

Перед сном дуже важливо прийняти душ, щоб змити з себе всі енергетичні відходи, накопичені за день.

Здоров’я. Відмовляйтеся від думки провести в ці дні оперативні втручання.

Наявні сьогодні хвороби – пряме слідство кармічних боргів, або енергетичною пробою (зурочення, порчі). Найдієвіші способи лікування, гарантування ізоляції – молитви, голодування, очищення.

Вплив на зачаття. Від секса сьогодні краще взагалі відмовитись. Зачаття небажано.

Люди, які приходять в світ в цей місячний день, ніколи не зможуть бути щасливими в звичайному розумінні цього слова.

Це або жертви, або ті, хто руйнують.

В першому випадку людина може стати монахом, цілителем. Але, скоріше всього, в суспільстві він буде вигнанцем.

В іншому випадку батькам дістанетьсмя хрест у вигляді маньяка, безумця або садиста.

Сни. Частіше всього в ці місячні дні сновидіння неприємні. Але вони не здійснюються. Просто стирайте їх з пам’яті, не розповідаючи нікому про те, що побачили.

Зовнішність. Не варто щось робити з волоссям. Це призводить до втрати енергії, неприємностей, порушень здоров’я.

Манікюр. Сьогодні заборонено обрізати нігті, це допоможе уникнути виникнення проблем із зором і вас не наврочать.

20 вересня. Місячний місяць, який закінчується тридцятим днем, – хороший знак. Це свідчення того, що новий місяць можна буде почати з чистого листа. Весь негатив, який траплявся протягом усього минулого місяця, там і залишається.

Навіть якщо ці місячні доби будуть тривати всього кілька хвилин (так буває) – це, в будь-якому випадку, привід для радості, адже наступний місячний місяць буде спокійнішим, ніж той, що завершився. Правити світом будут представники  світлої сторони Місяця.

Кар’єра. Місячний день під номером тридцать добрий для хороших справ. Причому, найрізноманітнішого плану. Наприклад, можна провести благодійну акцію. Або генеральне прибирання в будинку.

Все, що було розпочато раніше, в цей день можна успішно завершити. Енергетика дня сприятлива для планування. Але давати старт якимось проектам не варто.

Здоров’я. Навіть якщо вам не пощалось, і раптом перемогла хвороба, не потрібно засмучуватись. Она швидко пройде, не залишивши деяких помітних слідів.

Правда, захворювання в цей день говорить про те, що потрібно віддати будь-яку заборгованість. Можливо, навіть в думках!

Вплив на зачаття. Дуже хороший день для того, щоб зачати дитя. На Землю в тридцятий місячний день приходять люди, які обов’язково здобудуть  щастя.

Ці особистості наділені безліччю дарувань, але, крім всього іншого, вони чудові дипломати, прагнути зробити добро і нести Світло.

Навіть якщо хлопчик, зачатий сьогодні, родився в найзабезпеченішій і благополучній сім’ї, він все одно не піде у бік Зла.

Сни. Світлі і радісні сни сьогодні – презентація радісних подій. А якщо приснилось що-небудь не дуже хороше – просто забудьте.

Зовнішність. Відкажіться від стрижки, якщо світом регулює тридцятий день Місяця. Він  ставить  під загрозу вашу життя. Особливо це небезпечно в періоди, коли Місяць  знаходиться в знаках Скорпіона, Стрільця.

Манікюр. Відмінний день для манікюру. Цей манікюр наповнить вас радістю на довго.

21 вересня. Енергетика цього місячного дня позитивна. Той, хто прислухається до рекомендацій, має всі шанси провести день зручно.

Головне, чим варто зайнятися в цей день – аналіз. Проаналізувати потрібно все буде: складені плани, стан здоров’я, інформації що надходять зовні, вчинки людей, оточуючих вас.

В цей день сміливо можна саджати  садові дерева.

Кар’єра. Сьогодні можна плавно перейти до виконання планів, намічених на перший місячний день. Правда, надлишкова активність не вітається. Правильнеіше буде придивитися до навколишнього середовища, проаналізувати інформацію. Можна обережно озвучити  свої наміри.

Здоров’я. Фізичному стану в цей день слід приділяти максимум уваги. При цьому основним фактором, від якого будуть залежати ваші дії, будуть ваші почуття.

Якщо раптом замість звичайної вівсянки на сніданок ваш організм «вимагав» йогурт – не варто протистояти. Значить, вам потрібно саме це. Харчування у відповідності з бажаннями цього дня покращить вашу енергію в дивовижному вигляді. Але і переїдати теж не доречно. Все, що ви їсте понад норми, негативно позначається на здоров’ї (артрити, зміни в кістковій системі, відкладення солей, утворення каменів).

Одним з найефективніших способів лікування захворювань, які проявилися сьогодні – дієта. Іногда – навіть голодування. Эффективне лікування трав’яними зборами.

Вплив на зачаття. Діти, які були зачаті в цей день, досить швидко ростуть і добре розвиваються. Їх життя складається вдачно, їм часто зустрічаються на життєвому шляху покровителі і помічники, здатні направити і щось подарувати.

Сни. Якими б не були сновидіння в цей день, не варто придавати їм значення. Вони практично ніколи не здійснюються!

Зовнішність. Стрижка волосся в цей день – не найправильніше рішення. Таким чином можна залучити у своє життя сварки  і тяжбу різного роду.

Манікюр. Ідеальний день для відвідування майстра манікюру. Ви можете зробити собі будь-який манікюр, який тільки побажаєте.

22 вересня. Якщо в другому дні місячного циклу необхідно було аналізувати плани, побудовані в перший день, то сьогодні пора приступати до їх безпосередньої реалізації. Не випадково символ цього дня – леопард, готовий до проходу! Ви в буквальному сенсі слова можете і повинні “перейти” в нове життя!

Щоб не було, прасивність в цей день просто недопустима! Якщо активність проявляєте не ви, а хтось інший, то й плани ви будете реалізовувати не свої, а також того, хто був більш активним!

Кар’єра. Всіма силами постарайтеся не піддаватися тому, що вам хтось нав’язує, якщо це хоча б в найменшій мірі порушує ваші власні плани! Проявленная сьогодні слабкості – гарантія того, що ви станете не центральною фігурою, а всього лише пішаком, що залежить від чужої волі.

Отже, основа даного дня – безкомпромісне слідування своїм планам!

Здоров’я. В третій місячний день удачніоперації. Захворювання після них паціенту не погрожує! Але тільки в тому випадку, якщо попередній місячний місяць складався не з 29 днів, а з 30.

Болі в вухах або головні болі (особливо – у затвольній частині) – свідчення того, що організм істотно зашлакований. Задумайтесь над його очищенням!

Вплив на зачаття. Дитинка, зачата в цей день, в майбутньому принесе своїм батькам немало перепон. Коли ця людина вийде з дитячого віку, вона цілком може, що називається, піти по кривій дорожці.

Заради справедливості варто сказати, що і видатні спортсмени, воєначальники, стратеги досить часто приїхали на Землю в цей місячний день.

Як оголошують древні тексти, цей день дарує світ людям, які бачать зміст свого життя в боротьбі. Такі особистості йдуть до цілі, змітаючичи на шляху будь-які перешкоди.

Сни. Місячний календар на вересень 2017 року  передбачає, що сновидіння, які пришли в цей  день, дуже інформативні. Як правило, інформація, закладена в ці сни, вимагає негайних активних дій.

Зовнішність. Волосся в третій місячний день стригти не варто – це може зробити нестабільний фінансовий стан і привести до проблем зі здоров’ям.

Манікюр. Якщо відріжете нігті сьогодні, привернете величезний інтерес з боку чоловіків.

23 вересня. У відповідності з положеннями астрології четвертий місячний день – один з найважливіших в місячному циклі. Від ваших міркувань і справ буде залежити майбутнє. Вибір, зроблений сьогодні, окаже вплив на безліч подальших подій.

Дерево знання – символ цього дня. По суті, це символ людини. Те, яким буде дерево та його плоди, залежить від його коріння. Під рупорами можна розуміти сімейні традиції, інформацію, закладену в людину, розуміння законів і правил, за якими живе Всесвіт.

Кар’єра. Сьогодні не варто відвідувати місце, де спостерігається велике  скопчення людей. Також згадайте про те, що групова робота у четвертому місячному дні особливо неефективна. Рекомендується обмежити кількість контактів з іншими людьми.

Оптимальний варіант – усамінитнитись. Можна спітільки зі близькими. Саме спілкування з членами сім’ї сьогодні стане на користь вашому майбутньому – це буде один з кроків для зміцнення коріння дерева майбутнього.

Рекомендовані роздуми, вивчення матеріалів про національні традиції, читання історичних книг. Робіть висновки, накопичуйте світлі думки.

Якщо немає можливості відмовитися від ділових або особистих контактів, а також виникла необхідність у прийнятті важливих рішень, то відмовтесь від дій необдуманних або спонтанних. Не піддавайтесь вмовам, відмовтеся від нав’язливих міркувань.

Важливі справи сьогодні розпочинати не слід. Краще виконайте рутинні дії.

Енергетика. В цей день активний горловий центр. Відповідно, ефективним буде все, що в якійсь мірі пов’язане з роботою голосових зв’язок. Пісні, молитви – ось, що слід використовувати в духовних практиках.

Здоров’я. В четверті місячні доби дуже часто проявляється симптоматика травматологічних захворювань, які лікують   не так просто.

Порушення в горлі та шийні невралгії – ознака того, що у вашому організмі накопичено велику кількість астрального відходу. Від цього потрібно як можна скоріше позбутись! Достойним увагою буде ефект, який забезпечить лікування водою (особливо – заговореною / зарядженою).

Вплив на зачаття. Діти, зачаті в четвертому місячному дні – джерело радості та щастя для батьків. Як правило, ці діти домосиди. До того ж, вони дуже ніжні.

Існуєймовірність того, що в цей день у вашу сім’ю може повернутися духовна сутність когось з батьків.

Сни. Світлі і добрі сни, які прийшли цього дня, швидше за все, втілюються в реальність. Якщо ж привиділось щось нехороше – забудьте про це. І сон не здійснеться!

Зовнішність. Не слід проводити сьогодні фарбування, хімічну завивку або стрижку. Це несе негатив і страхи. Крім того, великий ризик “приманити” хвороби горла та / або порожнини рота.

Манікюр. Несприятливий день для укорочення нігтів.

24 вересня. Потрібно знати, що п’ятий місячний день багато років нагадує другий. У цей день також дуже важливо приділяти пристальну увагу раціону харчування.

Ключ до успіху – вміння зрозуміти те, що «порадить» організм. Він сам підкаже вам, якого виду енергії не вистачає в конкретний момент часу. Відповідно, продукти, яких хочеться, допоможуть ліквідувати дефіцит цієї енергії. Але, як і другий місячний день, вживати все, що приходить в голову, і переїдати – не слід.

Кар’єра. Сьогодні ви можете спокійно почати важливі та навіть епохальні справи! Обмежень не має!

Здоров’я. Недостатність, яка проявилася сьогодні, свідчить про те, що ваш організм набридає шлаками. Чим більше виражені симптоми хвороби – тим більше у вас різного роду “сміття”.

Щоб поправити здоров’я, вживайте здорову їжу. А за вихованням звертайтесь до тих, хто настроєний позитивно, до людей, від яких відходить світло.

Вплив на зачаття. Перед тим, як запланувати зачаття дитини на п’ятий місячний день, пам’ятайте, що цим людям, часто, доводиться дуже складна доля. Ці діти часто відрізняються неординарною думкою, високим інтелектом, але й перешкодами на своєму життєвому шляху більш ніж достатньо. Не рідкість і малоприємні повороти життєвого шляху, з якими практично неможливо боротися.

Сни. Сни, які приходять в цю ніч, звичайно мають важливу інформацію. Але вона викладена не в явному вигляді. Тому потрібно прикласти зусилля, щоб правильно інтерпретувати значення сновидіння.

Зовнішність. Якщо ваша ціль – покращення фінансового стану та розширення горизонтів професійної діяльності, то можете сміливо відправитися на стрижку!

Манікюр. Несприятливий час для манікюру, так як місяць може спровокувати скорочення у вашому житті.

25 вересня. Протягом кожного місячного циклу є дні, які можуть стати джерелом саме тієї інформації від Всесвіту, яка допоможе правильно побудувати майбутні дії, а також об’єктивно оцінити себе та людей, які поруч. Так ось, шостий місячний день – як раз такий.

Особливість дня – те, що потрібна інформація як би сама знаходить того, хто прагне до цього. Для цього не потрібно прикладати якісь надзусилля – слід просто слухати і подивитися на те, що вас оточує.

Кар’єра. Шорсті місячні доби хороші тим, що дозволяють дуже чітко і без яких б то не було викривлень побачити все, що до цього викликало сумніви, або неправильно трактувалося.

Сьогодні можна практично з 100% точністю оцінити професійну придатність працівників, найближчу та довгострокову перспективу.

Дуже ефективним буде будь-яке навчання (особливо – групове). При цьому процес буде ідти “як по маслу”. Рекомендовано здобувати інформацію всіма доступними способами: читайте літературні твори, консультуйтеся з фахівцями.

Здоров’я. Зазвичай хворобливі стани, які були виявлені в цей день, протікають недовго і досить легко виліковуються. Правда, слід пам’ятати, що тут дуже важлива правильна і швидка постановка діагнозу, яка іноді викликає труднощі.

Якщо хворобу не почати лікувати правильно одразу ж, вона може легко стати хронічною.

В шостий місячний день дуже ефективні практики (зокрема – дихальні), спрямовані на лікування та очищення верхніх дихальних шляхів. Найпростіший варіант укріплення здоров’я – ароматерапія. Достатньо використовувати аромалампу з ефірними маслами або бджолами, аромат яких вам приємний.

До слова, ароматерапія не тільки поліпшує стан здоров’я, але і захищає вас від несприятливого впливу ззовні.

Вплив на зачаття. Діти, зачаті в цей день, – дивні, схильні до мрій. Цим людям не властива прагматичність, тому великими бізнесменами їм не стати. Головне для таких особистостей – свобода духу.

Сни. Зміст сновидінь, яке приснилося сьогодні і показалося вам значимим, краще нікому не передавати.

Зовнішність. Від стрижки сьогодні краще відмовитися – вона може викликати різного роду недуги.

Манікюр. Не варто обрізати нігті, щоб не зіпсувати свої взаємини.

26 вересня. В цей день мудреці древнього світу хотіли мовчати або посиленно молитися. Адже сьомий місячний день – дуже сильний час. Всі магічні формули, висловлені в цей день, в буквальному сенсі слова творять реальність.

Кожне слово, яке ви хочете сьогодні виголосити, має бути уважним і обдуманим. Все, що сказано вслух сьогодні, має тенденцію до швидкого втілення в реальність! Тому, слово не повинно випереджувати думку.

Оберігайтесь відь бідь-якого негатива! Фраза, негативного сенсу якаспрямована на оточуючих або на себе самого, може стати причиною плачевних подій. Побажання зла кому-небудь здійсниться, але найближчим часом бумерангом повернеться до того, хто був нестриманиму словах. Строки втілення в реальність висловлених сьогодні слів будуть безпосередньо залежати від сил емоцій, які в них вкладені, а також від енергетики промовця.

Кар’єра. Віддавайте перевагу справам, які можна завершити швидко. Важливі переговори та укладання договорів на сьогодні краще не планувати. Результат може бути непердбачуваним.

Здоров’я. Будь-яка хвороба, що почалася в цей день, вимагає швидкої консультації лікаря. Самолікування – табу!

Постарайтесь не розповсюджуватися про свою хворобу, відкажіться від жалоби та ниття. Повторюйте, що все це швидко пройде і настане повне вилікування.

Вплив на зачаття. Дитина, яка зачата сьогодні, зможе стати дуже яскравою і харизматичною особистістю, борцем за справедливість. Але в тому, яку людину отримаєте від маляти, зачатої в сімейний місячний день, велика роль виховання. Дуже важливо вкладати в душу і свідомість дитини поняття добра і зла! В іншому випадку життя такої людини буде переповнене труднощами!

Сни. Сновидіння сьогодні не мають значної інформації, прислухайтесь до них!

Зовнішність. Відмовитися від візитів в салон красоти! Стрижка може стати причиною погіршення здоров’я та невдач у відносинах з людьми.

Манікюр. Не рекомендується обрізати нігті в цей день. Це дуже небезпечно для вашого здоров’я.

27 вересня. Істота, що символізує восьмий місячний день, – птах фенікс, яка безкінечно відроджується, згоряє в очищаючому вогні. Головне призначення фенікса – видозмінення, переродження.

Відповідно, цей день стане знаковим для тих, хто хоче щось залишити в минулому, почати своє життя заново! Щоб цей намір здійснився, необхідно застосувати певні зусилля. Розпочати потрібно буде з усвідомлення власних помилок. Іх слід розглянути безпристрасно. Ті, хто вас образив, вольно або невольно, потрібно вибачяити. Так само слід вибачити і самого себе, адже почуття образи на себе – руйнівне. У восьмий місячний день ці заходи дадуться легше, ніж у будь-якій інший.

Кар’єра. Будь-які замисли, здійснення яких розпочате сьогодні, обречені на успіх. Це твердження справедливеабсолютно для всіх справ, які для вас значимі. Можна почати навчання, працювати над собою, відправитися в подорожі або ділові поїздки.

Словом, все, що ви начнете сьогодні, буде удаватися і радувати результатами!

Практики. Досвідчені травники знають про особливу енергетику восьмого місячного дня. Тому цей день вони присвячують складанню цілительних зборів і створенню лікарських препаратів.

Вогонь в цей день теж могучий, як ніколи. Полум’я може як очистити, так і спалити дотла. Якщо ви не володієте технікою реалізації очищувальних вогневих практик,вогонь краще взагалі не запалювати.

Здоров’я. Захворювання, які проявилися сьогодні, часто супроводжуються високою температурою. Цео – свідчення швидкого відступу хвороби. Не варто збивати температуру, поки вона не піднімається до критичної відмітки – це може привести до ускладнень.

Вплив на зачаття. Діти, зачаті в цей день, стануть сильними духом людьми. Але і їх життя буде не надто простим. Вони чекають багато чого: підйоми та падіння, дні глибокого щастя і важкого відчаю.

Більшість подій – гарантовано.

Сни. Сни, виділені в восьмий місячний день, досить інформативні. Запам’ятовуйте їх, вони привідкриють завісу таємниці над майбутнім.

Зовнішність. Звернутися сьогодні до перукаря варто тим, хто дорожить думкою оточуючих. Стрижка в цей день подарує вам благосклонне ставлення людей.

Манікюр. Можна зробити манікюр, ви будете щасливі.

28 вересня. В кожному місячному місяці є так звані сатанінські доби. Девятий місячний день – один з них. Як указано в авестійській літературі, цей день курить темну сторону Місяця. Кожний з нас проходить випробування на міцність. Прояви гордині, невиправданно висока самооцінка, не відповідає дійсному оцінюванню подій та людей, мрачним думкам, безпорадним занепокоєнням, розбещенню – все це досить типово для дев’ятого місячного дня. Грані між добром і злом як би стираються. Поняття і установки змішуються. Навіть добрі і світлі, в загальному, люди можуть підпадати під чужий вплив, впасти в униння або зло.

Кар’єра. Не рекомендовано сьогодні почати що-небудь важливе. Доцільно продовжувати справи, які почалися раніше. Всі ваші плани можуть бути зруйновані просто такими фатальними невдачами.

Будьте особливо уважні в спілкуванні з незнайомими людьми, яких знаєте поверхнево. Вони можуть принести вам багато шкідливого.

Здоров’я. Якщо в цей день з’явилося яке-небудь захворювання, знайте, що воно може мати містичну природу. Часто це свідчення проблем у сім’ї або вашому роду.

У випадку, якщо це дійсно так, традиційні методи лікування не дадуть помітного ефекту.

Попрацюйте над гармонізацією відносин у сім’ї. Це і буде сприяти швидкому видужуванню. Якщо ж сімейні проблеми так і не будуть ліквідовані, хвороба може виявитися «довгогравачем».

Найбільш дієві «ліки» – турбота, любов і розуміння близких вам людей.

Вплив на зачаття. Девяті місячні доби – не найкраща час не тільки для зачаття, але і для сексуальних контактів взагалі. Зачаття сьогодні – дуже великий ризик. Найчастіше діти, які приходять на Землю в цей день, виявляються в майбутньому злочинцями.

Правильне виховання здатне згладити те, що заложено вище. Проходячи через страшні випробування, ці люди зможуть очиститися. Але хочете цього  для своєї дитини?

Сни. Кошмари в цей день – не рідкість. Але вони частіше всього нічого не значать. Просто забудьте те, що привиділось!

Зовнішність. Зроблена сьогодні стрижка може стати причиною майбутніх проблем зі здоров’ям.

Манікюр. Хороший день для відвідування салону, манікюр приверне до вас багато грошей. Для придбання нових знань обробляють нігті саме в цей день, в цьому випадку навчальний процес буде легко даватися.

29 вересня. Спокій, успіх у справах, душевна рівновага – ось що несе у собі цей місячний день. Основні зусилля повинні спрямовуватися на зміцнення сімейних відносин.

Яким би напруженим не був ваш графік, необхідно викрити час на спілкування з рідними. Це може бути прогулянка по парку, сімейний вечір, по суті, будь-яка спільна акція. Головне в цей день – сприяти тому, щоб всі близькі люди почували себе єдиним цілим. Це допоможе не тільки зміцнити сімейні зв’язки, але й зробити так, щоб вся сім’я була надійно захищена від завадників та недоброзичливців. Всі дії, спрямовані на вдосконалення будинку, створення та посилення родових традицій, рекомендовані астрологами.

Кар”єра. Сьогодні ви можете сміливо почати реалізацію глобальних планів, намічувати на цей день важливі та складні справи. Здійснюйте угоди, ведіть переговори. Знайомства, які відбулися в цей день, можуть бути досить перспективними, корисними та приємними. Заключені договори принесуть масу позитиву.

Так само цей день удачний для зміцнення авторитета, отже, можна провести зустрічі з давніми знайомими та наявними діловими партнерами.

Практики. В десятий місячний день ви можете і повинні на 100% використовувати силу води. Сонячна або місячна вода в очищенні будинку та будь-яких предметів буде дуже ефективною.

Щоб приготовити сонячну / місячну воду, нічого особливого робити не доведеться. Потрібно  просто поставити ємність, наповнену водою, на підвіконня на кілька годин. Внаслідок, воду заряджену таким нехитрим способом, можна і потрібно розсипати по всьому дому, представляючи, що кожна крапелька – маленька частинка Сонця або Місяця, сяюча і переливаюча. Кожна з цих крапель знищує весь негатив, що існує в домі. Не обійде увагою шафи для суконь. Для посилення ефекту відкрийте вікно і впустіть в будинок свіжий вітер.

Здоров’я. Хвороби цього дня в ряді випадків – відголос карми предків. Ефективним лікуванням захворювань, що проявилися в цей день, стане робота над собою.

Болі в грудях і підребер’ї – однозначне свідчення того, що потрібно працювати над собою: змінювати життєві установки та цінності, змінювати ставлення до людей і своїх обов’язків. Надзвичайно  важливим сьогодні буде перегляд відносин з рідними.

Практика показує, що будь-які захворювання сьогоднішнього дня швидко зникають у тих, хто оточує добрих і співпереживаючих родичів. Якщо ж ситуація в сім’ї напружена, то хворобу може затягти надолго. Можливі рецидиви.

Один з найефективніших способів лікування – водні процедури. Можна просто пити святу воду. Дивний ефект дастьна баня або сауна.

Навіть якщо ваше здоров’я гідне захоплення, рекомендується пити як можна більше чистої води. Приймати ванну теж буде корисно.

Вплив на зачаття. Діти, зачаті в цей день, дуже часто бачать те, що приховується від очей більшості (причому, з самого раннього дитячого віку). Люди, які пришли на Землю в цей день, ведуть по життю сильні покровителі, ангели-зберігачі.

Удачний для зачаття день!

Сни. Сновидіння цього дня по більшій частині не мають ніякого смислового навантаження. Звертати на них увага варто тільки в тому випадку, коли сняться родичі.

Зовнішність. Стригтися сьогодні не рекомендовано. Це може привести до порушення здоров’я.

Манікюр. Несприятливий день для манікюру, може погіршитися стан здоров’я.

30 вересня. Першопочаткова енергія життя. Ці місячні доби – найсильніші по енергетиці. Для тих, хто займається енергетичними практиками, цей місячний день – один з найважливіших. Адже в одинадцяті місячні доби енергія тіла трансформується в щось більш тонке і могутнє. Знаючі люди отримують можливість керувати собою, включати в себе заховані резерви та використовувати енергію Космосу для власного блага.

Кар’єра. Одна з головних порад сьогодні – завершити все, чому положено початок. Тому беріться тільки за те, в чому досягли майстерності. Ретельно  плануйте всі справи. Відмовтеся від необґрунтованого ризику та спонтанних дій, які практично не обдумані.

Навчання чомусь новому, придбання навиків – ці та подібні заходи будуть успішними!

Здоров’я. Нездужання, яке з’явилося сьогодні, може бути досить серйозним. Лікування займе, швидше за все, небагато часу і сил, якщо початок захворювання був  легким. А ось гостра симптоматика – як правило, свідоцтво швидкого виживання.

Розпочинати сьогодні прийом антибіотиків не варто. Але курс лікування, початий раніше, необхідно продовжити.

Постарайтесь не перевантажувати організм лікарськими препаратами, тому що в одинадцятому місячному дні відбувається зміна формул крові.

Вплив на зачаття. Діти, які зачаті в цей день, нерідко наділені здатністю змінити реальність. Це – маги, віщуни.

Дитина, зачата сьогодні, буде черпати сили від самої Природи. Її здоров’я будет відмінним.

Відмінний день для зачаття.

Сни. Будьте уважними до снів, побаченим сьогодні. Вони віщують те, що скоро збудеться.

Ззовнішність. Ті, хто хочуть підсилити інтуїцію і стати більш розсудливим, повинні зробити стрижку.

Манікюр. Обрізані нігті приведуть вас до розбіжностей з однодумцями.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *