Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар на вересень 2017 року

Місячний календар на вересень 2017 року

Місячний календар на вересень 2017 року  не рекомендує  будь-яке оперативне втручання.

Вплив на зачаття. Зачаття на сьогодні потрібно планувати дуже обережно. Адже діти, зачаті сьогодні, будуть істотно виділятися на фоні інших.

В залежності від отриманого виховання, це можуть бути або висодуховні та справедливі особистості, які можуть вести за собою людей, або гордеці, здатні використовувати свої знання та уміння тільки в зло.

На жаль, сьогодні серед нас дуже багато атеїстів.  Відповідно, вірогідність правильного виховання не така висока, як хочеться .

Сни. Придивіться  до сновидінь сьогоднішньої ночі досить уважно – вони інформативні.

Практики. Проведіть генеральне прибирання. Викиньте  хлам і непотрібні речі.

Рекомендується провести очисні процедури. Особливо ефективними будуть практики з використанням сили вогню.  Запалюйте свічки, уявіть, як вогонь виливає у вашому домі весь негатив, що залишився після спроби і візитів людей, які вам неприємні.

Зовнішність. Відвідування майстра і стрижка  волосся сьогодні будуть удачливими.

Манікюр. Хороший час для манікюру. Свіжий манікюр приверне до вас удачу. Якщо ви раптом дізналися, що про вас тягнуться нехороші плітки, то скористайтеся рекомендацією.

9 вересня. В цей день багато людей можуть зрозуміти для себе щось важливе, отримувати інформацію, яка змінить світогляд, спонукатиме змінити життя.

Особливо цей день важливий для тих, хто веде роботу над своєю духовністю, займається відповідними практиками. В двадцятитижневий місячний день таким людям варто відмовитися від повсякденної рутини. Доби  потрібно присвятити медитації, молитвам. Аскеза, відмова від світової  суєти – ось, що має стати визначальним сьогодні.

Ті, хто зможе правильно вести себе, отримають нагороду у вигляді спілкування з Учителем. Так само цим людям відкривається вищий смисл, вони зможуть побачити свій справжній життєвий шлях.

Кар’єра. Двадцятий місячний день підходить для здійснення того, до чого ви ретельно підготувалися раніше, продумали всі деталі. Можна прийняти тільки за той успіх в якому немає ні найменших сумнівів.

Не слід ризикувати. Спонтанні дії можуть стати причиною провалу, краху надій.

Сьогодні ефективною буде самоосвіта. Приділіть час читанню літератури, яка підвищить вашу духовність, дозволить зрозуміти закони нравності.

Здоров’я. Виниклі  сьогодні хвороби часто викликаються проблемами в сім’ї. Як тільки буде вирішена проблема – зникне  без сліду і хвороба.

Тем не менше, від допомоги лікаря відказуватись не можна. Лікування, призначене лікарем, необхідно завершити. Навіть, якщо це здається непотрібним або не надто ефективним.

Відмовтеся в цей день від тяжкої для переробки їжі. Оптимально – поголодати.

Не піддавайте організм важким навантаженням. Не виконуйте фізичну роботу.

Вплив на зачаття. Діти, що приходять в світ у двадцятий місячний день, можуть добитися дуже багато, їх потенціал величезний. Але для його реалізації батькам доведеться пережити з цією дитиною багато труднощів, приділяти їй велику кількість уваги.

Діти, які ростуть самі по собі, в кращому випадку опиняються середньостатистичними особистостями.

Від зачаття варто відмовитись тим парам, відносини яких пронизані обманом. Їх дитина стане джерелом проблем для себе і оточуючих.

Сни. Сновидіння, які пришли до вас сьогодні, не передбачають майбутнього. Але інформація, закладена в них, колись  дуже пригодиться.

Зовнішність. Стригтися в цей день не рекомендовано. Зміни прийоми можуть «подарувати» невдоволення життям, самим собою, порушенням психо-мофологічного стану.

Манікюр. Якщо зробите манікюр сьогодні, можете заробити сильні головні болі.

10 вересня. Цей день в будь-який момент продовжує попередній. Те, що було усвідомлено вчора, можна і потрібно задіювати  сьогодні. Якщо вчора ви усвідомили, що треба робити, що необхідно змінити в собі і навколишньому світі, то сьогодні у вас як би з даного моменту з’являються сили все це здійснити. Причому, зробити все буде, що називається, одним махом.

У всякому місячному циклі цей день – один з найнадійніших. Символ цього дня конь, що цілком виправдано: активність, рицарство, швидкість, вірність почуття боргу – ось що визначає сьогоднішній день місяця.

Кар’єра. День сьогоднішній підходить для початку нових справ, відновлення справедливості, захисту слабких, публічних акцій, масових заходів. Вдалою буде творчість.

Багато людей почувають себе силою, відвагою та бажанням змінити своє життя всебічно і безповоротно.

Все це приречено на успіх! Дерзайте!

Сьогодні високі сили заохочують активність, комунікабельність. Рекомендується налагоджувати нові зв’язки, шукати ділових партнерів та однодумців. Проявляйте прямолінійність, не бійтесь відкрито говорити про те, що думаєте.

Здоров’я. Захворювання, які проявилися сьогодні, потребують дещо нетрадиційного лікування. Не варто укладатись в постіль, напроти, краще прискорити темп свого життя.

Активний рух – гарантія швидкого і повного виживання.

Жалість до себе та пасивність – запорука тривалого протікання хвороби.

Вплив на зачаття. Ті пари, які хочуть стати батьками тріумфатора, можуть планувати зачаття на сьогодні. При навчанні, ви можете виростити князя, який захищає правду, допомагає слабкому. Ця людина  буде в душі поетом. Але все це – тільки при умові того, що батьки зможуть втілити в свідомість дитини розуміння глобальних законів, за якими живе цей світ.

У забезпечених людей доволі часто народжуються феноменальні гордії і навіть фанати.

Сни. Як правило, сновидіння, наділені сьогодні, не достойні уваги і не мають сенсного навантаження.

Зовнішність. Стрижка сьогодні рекомендована. Після неї станете привабливішим, а ще до вас приїде удача!

Манікюр. Несприятливий день для походу в салон. Але можна покрити нігті темним лаком.

11 вересня. Сьогодні світом правлять мудрість, таємні знання та світові закони. Все це символізує сьогоднішнього дня символ – білого слона Ганешу, незмінного і стійкого.

З користю проведуть  двадцять другого ий місячний день ті, хто займаються пошуком інформації, самоосвітою, накопичуватимуть досвід і необхідні знання. Порадують вищі сили та тих, хто в цей день поділяє свої знання та уміння, готує учням, послідовникам.

Не варто планувати на сьогодні якісь будь-які глобальні справи, важливі заводи.

Кар’єра. Складаючи план роботи на сьогоднішній день, враховуйте, що ризик і спонтанність не вітаються. Цілеспрямованим та ефективнішим буде виконання привідних обов’язків. Не починайте нічого нового і глобального. Зате для завершення деяких справ, підведення підсумків цей день просто ідеальний. В майбутньому те, що завершено сьогодні, принесе вам багато хорошого.

Сьогодні швидко и легко засвоюється нова інформація. Успіх і плодотворні консультації з фахівцями, курси підвищення кваліфікації.

Здоров’я. Следует приложить максимум зусиль, щоб не захворіти в цей місячний день. На жаль, хвороби, початі в цей день, можуть бути важкими і серйозними.

Ефективним може бути лікування народними засобами, але для цього потрібно точно знати діагноз. Тому захід швидкого і повного виправлення – якісна діагностика, яку може гарантувати тільки професійний лікар.

Вплив на зачаття. Парам, які мріють про дитину можна планувати на сьогодні зачаття. Вважається, що в цей день на Землю приходить душа Істинного Мудреца. Ця людина може багато! Суть його буде цікавою, підчиненною його високими моральними принципами. Такі люди – зберігачі традицій та глобальних цінностей.

Найголовніше для цієї людини – зустріч на початку життєвого шляху з тим, хто джати йому представлення про те, куди варто рухатися. Всі подальші дії ця особа здійснює самостійно.

Сни. Сновидіння сьогодні – віщі

Зовнішність. Стрижку на сьогодні варто призначити тим, хто хоче стабільного життя і розміреного укладу. Той же, хто ставить на найближчу перспективу ціль звільнення від зайвої ваги, сьогодні краще не стригти.

Манікюр. В цей день краще не робити манікюр, для уникнення отримання дрібних травм і нездужання.

12 вересня. Цей день – чергові сатанинські доби. Не варто дивуватися складному емоційному стану. Людьми може правити агресія, бажання відомстити, образити, жажда самоутвердження не самими належними способами. Так, ці емоції та бажання дуже сильні, але з ними можна і потрібно боротися. Не давайте темній стороні Місяця  захоплюються собою!

Особливо складні ці доби, якщо проходять під знаком Овна або Скорпіона. Ці знаки дуже сильні! Скорпіон заставляє навіть людей, які в звичайному стані покладисті, добрі та врівноважені, діяти, проявляючи все найгірше, що у них є.

Здоров’я. Збільшується ймовірність травм.

Не слід сьогодні проводити оперативні втручання. Великий ризик ускладнень.

Слідкуйте за здоров’ям  дітей!

Практики. Сьоггодні запаліть в будинку свічки. Так само варото окурити  приміщення благовоніями. Вогонь володіє силою, здатною нейтралізувати вплив сатанінських днів.

Вплив нв звчаття. Відмовтеся двадцять третіми місячними днями від зачаття. Суть людини, яка приходить сьогодні на Землю, буде нелегкою. Ці люди можуть стати як великими в історії реформаторами, здатними змінити суди цілих народів, так і палачами.

Слава таких особистостей  може бути справді дурною!

Сни. Сновидіння сьогоднішнього місячного дня не достойні уваги.

Зовнішність. Не рекомендується  стригтися!

Манікюр. Несприятливий день. Ризикуєте втратити цінну річ або круглу суму грошей.

13 вересня. Ці місячні доби – оптимальний час для початку нових справ. Говорять, що саме в двадцять четвертому місячному дні колись було розпочато будівництво піраміду в Єгипті. Удачні будуть проекти, розпочаті сьогодні. Будівельні роботи теж порадують результатом.

Сприятливий цей день для весілля, відкриття нового бізнесу.

По суті, все, що планується як довгострокове та стабільне, буде саме таким, якщо розпочнеться в цей день.

Кар’єра. Будь-які починання принесуть вам успіх!

Здоров’я. Захворювання, почате сьогодні, скоріше всього, атянеться, але зате справа обійдеться без ускладнень та рецидивів.

Дозвольте організму самостійно подолати хворобу. Щоб йому допомогти, постарайтесь посиленно і повноцінно харчуватися. Сон в ці місячні доби – перший лікувальний засіб.

Еективним в цей день буде звернення до цілителів, нетрадиційної медицини. Більшість зможуть назавжди забути про різні недуги.

Ті, у кого ослаблений іммунітет, можуть сьогодні його укріпити. Для цього краще звернутися до природи. Корисні прогулянки по лісу, ходіння босіком, обливання. Хороший ефект дадуть трав’яні настої.

Інтимні відносини сьогодні підуть на користь всім. Чоловіча сексуальность – на піку. Партнери зможуть не тільки випробувати задоволення, але і зарядити своє здоров’я, набратися енергії.

Вплив на зачаття. Відмінний день для зачаття малюка. Дитину, яка зачата сьогодні, не можна надмірно оберігати, створювати їй  ідеальні умови життя. В цьому випадку така дитина  буде дуже хворобливою.

Такі люди мають величезний потенціал! У потрібний момент ці люди, цілком звичайні з вигляду, можуть вдарити необачні подвиги!

Зовнішність. Місячний календар на вересень 2017 року  пропонує відмовитись від стрижки, якщо не хочете отримати неприємним “бонусом” недугу та серйозні захворювання.

Манікюр. Чудовий день щоб зробити манікюр. Він допоможе вам стати цікавою для нових знайомств. Ви можете покращити свою долю.

14 вересня. День пасивності, який, однак, дуже цікавий. Символом цих місячних діб є священна Черепаха. Вона уособлює стабільність, мудрість, непорушність законів світобудови, вміння робити пророцтво.

Сьогодні  активізується зв’язок з інформаційним полем Землі, може пробудити дивовижні психоемологічні здібності.

Найпотрібніші заняття для цього місячного дня – робота над собою. Потрібно контролювати свої думки, відслідковувати образи, які народжуються в свідомості. Велика вірогідність того, що думки, які нав’язливо крутяться у вас у голові, можуть втілитися в реальність.

Вплив на зачаття. Тим, хто планує на сьогодні зачаття, слід знати, що діти, які приходять в цей день на Землю, будуть не такими, як усі. Їх незвичайність і несхожість на інших багатьох буде здаватися дивиною, відставанням в розвитку. Це не так! Просто так дитя дивиться на світ інакше.

Залежно від того, що зможуть вкласти в цю дитину батьки, з нього можуть вирости великі люди (реформатор, лідер і навіть Пророк) або егоїстичнеа істота, що використовує свої  видатні дарування тільки з користю, безжальні і легко розправляється з недругами, яких навколо нього буде Велике множество.

Не виключено, що діти, зачаті сьогодні, і їх народження будуть нести на собі відбиток таємниці.

Сни. Сни в цей день – віщі і пророчі! У них може міститися відповідь на питання, які вас давно хвилюють.

Зовнішність. Не слід призначати на сьогоднішній день стрижку. Якщо вона уже запланована – постарайтеся перенести захід.

Манікюр. Категорично забороняється обрізати нігті.

15 вересня. День пасивності, який, однак, дуже цікавий. Символом цих місячних діб є священна Черепаха. Вона уособлює стабільність, мудрість, непорушність законів світобудови, вміння робити пророцтво.

Сьогодні активізується зв’язок з інформаційним полем Землі, може пробудити дивовижні психоемологічні здібності.

Найпотрібніші заняття для цього місячного дня – робота над собою. Потрібно контролювати свої думки, відслідковувати образи, які народжуються в свідомості. Велика вірогідність того, що думки, які нав’язливо крутяться у вас у голові, можуть втілитися в реальність.

Вплив нев звчаття. Тим, хто планує на сьогодні зачаття, слід знати, що діти, які приходять в цей день на Землю, будуть не такими, як усі. Їх незвичайність і несхожість на інших багатьох буде здаватися дивиною, відставанням в розвитку. Це не так! Просто так дитя дивиться на світ інакше.

Залежно від того, що зможуть вкласти в цю дитину батьки, з нього можуть вирости великі люди (реформатор, лідер і навіть Пророк) або егоїстична істота, що використовує свої видатні дарування тільки з користю, безжальні і легко розправляється з недругами, яких навколо нього буде Велике множество.

Не виключено, що діти, зачаті сьогодні, і їх народження будуть нести на собі відбиток таємниці.

Сни. Сни в цей день – віщі і пророчі! У них може міститися відповідь на питання, які вас давно хвилюють.

Зовнішність. Не слід призначати на сьогоднішній день стрижку. Якщо вона не запланована – постарайтеся перенести захід.

Манікюр. Свіжий манікюр приверне до вас добробут.

16 вересня. Ще один складний день, в якому світ керує темною стороною Місяця. Ці доби багаті провокаціями. На вашому життєвому шляху можуть зустрічатися люди, які спонукають співати, хвалитися власними досягненнями, при цьому зневажливо відгукуючись про інших людей. Можливо, ви почуваєте себе вище вашого оточення. Може виникнути бажання критикувати, в грубій формі вказувати на помилки. Опинившись в такій ситуації, прийміть усвідомлене рішення від’їхати. Рекомендовано спілкуватися з людьми, на позитиві. Старайтесь в двадцять шостому місячному дні знаходитися поруч  з тим, кому ви довіряєте.

Кар’єра. Постарайтесь не розпочинати в цей день ніяких важливих справ. Особливо, якщо вони повинні бути пов’язані з великими накопиченнями людей.

Куда корисніше і продуктивніше буде займатися тим, що входить у коло ваших щоденних обов’язків. Можна спокійно занурюватися в рутину, а спілкування з оточуючими звести до мінімуму.

Враховуйте те, що один з символів сьогоднішнього дня – болото. Ця стояча вода не принесе в вашу життя нічого хорошого. Тому не потрібно сьогодні позичати гроші кому-небудь. Специфіка сьогоднішнього дня така, що борги можуть помітно розірвати відносини. А перспектива повернення того, що у вас зайняли, – туманна.

Здоров’я. Проявлене сьогодні захворювання вимагає уваги. Не варто обмежитися лікуванням того, що турбує. Правильніше провести діагностику і зайнятися комплексним лікуванням організму.

Не рекомендовані хірургічні операції.

Вплив нв звчаття. Достатньо вдалий для зачаття деньДитина, яка народиться сьогодні, може піднятися до небайдужих висот. Він буде багатий, успішно, знаменитий. Правда, таке маля варто виховувати, прививаючи йому принципи рівності і братства. В іншому випадку він може загордитися. А це приведе його до неудач і розчарувань.

Сни. Те, що привидлось вам в цю ніч, як правило, виявиться важливим. Сни або збуваються, або стримують важливу інформацію.

Зовнішність. Тому, хто сьогодні підстрижеться, гарантуються щасливі випадки, позитивні емоції та несподівані можливості!

Манікюр. Не можна обстригати нігті, щоб не привернути до себе багато негативної енергетики.

17 вересня. Символіка цього дня показує те, чого може досягти знавець і готова досконала людина.

Так, тризубець – символ моря і океанів, постійне оновлення, єднання трьох початків (жіночого, чоловічого, безликого). З міфології до нас приходить таке трактування тризуба: це символ мудрості, торжества закону і вищої справедливості. Відповідно, людина, яка може захопити тризубець, повинна бути вільною та незалежною від поглядів оточуючих, він повинен глибоко розуміти те, за якими законами живе Всесвіт.

Кар’єра. Сьогодні цілеспрямовано збирати інформацію, аналізувати її, намічувати і проробляти шляхи досягнення цілей і вирішення завдань.

А ось розпочинати сьогодні щось нове явно не варто.

Здоров’я. Захворювання,що виникло в цей місячний день, як правило, відступає досить швидко. Щоб прискорити лікування, варто купити трохи вина, відвідати баню чи сеанс масажу. Правильне рішення – пиття чистої води у великих кількостях.

Від чого в цей день точно варто відмовитися, так це від донорства та переливання крові, зловживання синтетичними лікарськими препаратами. Не рекомендована і діагностика при використанні рентгенів.

Якщо раптом хвороба, всукпереч прогнозам, не поспішає відступити, то можна попросити допомогу у цілителів. Ефективними будуть змови.

Сьогодні дуже корисними будуть водні процедури, правда, від купання в відкритих водах з холодною водою варто відмовитися. Краще прийняти звичайний душ.

Неможна сьогодні п’янствувати. Відмовтеся від відвідування місць, де збираються натовпи. Це небезпечно для вашого психічного здоров’я, рівно, як і сеанси гіпнозу, що проводяться сьогодні.

Вплив на зачаття. Плануючи сьогодні зачаття, будьте готові до того, що люди, що приходять в ці дні в наш світ, однозначно стануть учасниками. Незалежно від того, як складається їх доля, вони завжди будуть рухатися в подорожах (морські, сухопутні). Можливо, людина буде подорожувати в пошуках духовного освітлення.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *