Home / Дозвілля / Місячний календар весіль на вересень 2017 року

Місячний календар весіль на вересень 2017 року

Осінь – це прекрасна пора, коли можна милуватися пишнотою природи і насолоджуватися теплими днями. У народі перший місяць осіннього періоду особливо поважаємо, адже в цей момент добігають кінця основні сільськогосподарські роботи, відповідно, людям можна з захватом віддатися веселощам і радості. Саме на вересень багато молодят планують весільні торжества, так як саме зараз можна влаштувати і красивий урочистий ритуал, і бути впевненим, що одруження обов’язково призведе закоханих до щасливої і міцної сім’ї. А, дійсно, чи буде вдале весілля у вересні 2017 роки? Чи принесе осінній шлюб щастя і вірність молодим? Підкаже місячний календар весіль на вересень 2017 року.

Місячний календар весіль на вересень 2017 року.  Сприятливі дні для весілля

Багато закоханих воліють одружитися в перший місяць осені. Не занадто прохолодна і при цьому зовсім не спекотна погода дозволяє вибрати практично будь-який сценарій для свята. Звичайно ж, перш за все майбутніх молодят цікавлять сприятливі дні на весілля у вересні 2017. Давайте з’ясуємо, що з цього приводу думають астрологи і православна церква.

Віруючі люди вибирають вдалі дні для весілля у вересні 2017 року з урахуванням церковного календаря. Перший місяць осені вважається одним з найбільш підходящих періодів для проведення романтичного торжества. Церква дозволяє вступати в шлюб 1,3, 4, 6, 8-15, 18, 24 і 25 числа. Одна з найбільш вдалих дат для відвідування РАГСу – 22 вересня, адже в цей день відзначається свято благоденства.

Найкращою датою для весілля у вересні 2017 року вважається 5 вересня, тому що в цей день вплив Сонця на інші світила максимальний, а це значить, що поєднна шлюбом пара буде користуватися всіма благами. Весілля 10 вересня 2017 року – дата для щасливого, можна сказати, ідеального сімейного союзу.

Подружжя часто проводити час разом, знаходити задоволення в будь-яких побутових справах, разом будуть займатися творчістю.

Планувати розпис явно не варто в знакові дні. Йдеться про 11 вересня (Усікновення глави Предтечі) і 27 вересня (Воздвиження Хреста Господнього). У жодній церкві в ці дні вас не обвінчають. Щоб уникнути неприємних сюрпризів з відсутністю вільних дат в РАГСі, обов’язково подавайте заяву на реєстрацію завчасно. В такому випадку весілля в кінці вересня або на початку місяця пройде на вищому рівні. Не забудьте заздалегідь уточнити графік роботи обраного РАГСу.

Якщо ви довіряєте думці астрологів, зверніть увагу на місячний календар весіль на вересень 2017 року.

Астрологи рекомендують вибирати дату проведення шлюбної церемонії за місячним розкладом. Найпрекраснішими датами для щасливого сімейного життя стають дні під проводом зростаючого місяця. А ось в повний місяць дуже небезпечними проводити важливі церемонії, цей момент дуже оманливий, тому ймовірний ризик отримати після весілля нещасливу сім’ю.

Є сприятливі дні для весілля у вересні 2017 року і в стадії спадання місяця. Ну, а торжество на молодик віщує недовговічний і проблемний любовний союз.

Згідно з даними місячного розкладу, який пропонує місячний календар весіль на вересень 2017 року,  астрологи склали графік благополучних для шлюбного торжества дат. Практично всі вересневі дати стають сприятливими для урочистої церемонії, а ось з обережністю рекомендовано ставитися до таких періодів місяця:

2 – принесе відповідальним і дорослим, які одружуються, задоволення і щастя в сімейному союзі.Цей день сприятливий для вінчання. Однак люди молоді, недосвідчені можуть не витримати ваги сімейних турбот і їх шлюб розпадеться.

 11 – в сімейному житті подружжя будуть присутні зради, їхні стосунки не витримають перевірку часом;

 21 – негативне число погано вплине на внутрішні партнерські відносини, більш того, між подружжям можуть проявлятися проблеми в сексі;

 27 – така дата небезпечна непередбачуваними наслідками, особливо, якщо чоловік і жінка мають буйний і запальний характер.

У перший місяць осені можна запланувати свято на наступні дати:

3;

4;

22;

25 вересня.

Трохи менш сприятлива, але не заборонена дата – 30 вересня. Як бачите, деякі дні, підказані астрологами, збігаються з рекомендаціями православної церкви.

Звичайно, в перший осінній місяць є і несприятливі періоди для проведення весільного торжества.

Щоб уникнути проблем в сімейному житті, краще не планувати реєстрацію в РАГСі 9, 13, 16, 18, 19, 20, 28 вересня.

Якщо при виборі відповідного дня для весілля ви вирішили керуватися тільки особистими перевагами, можливо, вам сподобаються найкрасивіші дати весілля: 09.09.17, 17.09.17, 29.09.17. До речі, 9 числа відзначається Міжнародний день краси. Весілля 9 вересня 2017 роки не принесе молодятам щастя і благополуччя. Цей день не підходить для відповідальних вчинків, для доленосних рішень.

Кращі дні для весілля у вересні 2017 року варто вибирати з урахуванням побажань своєї другої половинки. Можливо, саме в цьому місяці відбулася якась значуща подія для вашої пари: перший поцілунок, зізнання в любові, початок спільного життя. Не бійтеся проявити фантазію, і удача неодмінно вам посміхнеться!

Місячний календар весіль на вересень 2017 року. Прикмети на весілля у вересні

Традиція, передбачати дату весільної церемонії за народними прикметами, прийшла в сучасність з найдавніших часів. З давніх-давен вважалося, що вересневі весілля можуть принести нареченій і нареченому вічну гармонію і взаєморозуміння. Незважаючи на той фактор, що більшість закоханих пар намагаються вибирати красиві по знаковим числам дати проведення весілля, вони беруть до уваги і вересневі весільні прикмети.Наші предки вважали за краще брати шлюб саме на початку осені, коли всі роботи по збору врожаю вже були завершені, і люди могли повністю присвятити себе захоплюючому святкуванню і блаженному відпочинку.

Прикмети для весілля у вересні теж розцінюють цей місяць як дуже вдалий для початку спільного життя в шлюбі. Назвемо найпопулярніші народні повір’я:

Запланували весілля на вересень? У вашому особистому житті не буде місця печалі і негараздам. Можете розраховувати на сімейний затишок і відсутність неприємних сюрпризів.

Вереснева тепла погода дарує ніжність взаємин, почуття молодих будуть міцними і дуже міцними. У такій сім’ї завжди буде панувати взаємоповага, теплота почуттів і гармонія у стосунках.

Під час вересневого весілля раптово пішов дощ або навіть злива? Не варто засмучуватися, адже це вірна ознака того, що в шлюбі вас чекає фінансовий добробут!

У самий розпал свята гримить грім? Вибухнула справжня буря? У певний момент сімейного життя вам доведеться пройти серйозні випробування, але, швидше за все, ви легко їх подолаєте. Головне – триматися разом.

У народі з побоюванням ставляться тільки до вітряної погоди під час весілля. Можливо, хтось із майбутнього подружжя відчуває не дуже серйозні почуття по відношенню до другої половинки. Слід проявити увагу і пильність.

Звичайно, навіть якщо весілля у вересні 2017 року відбудеться в вітряну погоду або бурю, це ще зовсім нічого не означає. Якщо закохані планують вересневу весілля, але ось наявних фінансових коштів у них мало, то позичати гроші на проведення шлюбної церемонії не можна. Подібна прикмета свідчить, що подружжю в майбутньому доведеться розлучитися. Найкраще, в цьому випадку, перенести урочисту церемонію на інший місяць року.

Щоб уникнути серйозних непорозумінь у шлюбі, необхідно навчитися розуміти і поважати одне одного. Вірте виключно хорошим прикметами і намагайтеся не допускати серйозних сварок, і тоді спільне життя принесе вам тільки щастя і позитивні емоції!

Важливі прикмети на весілля у вересні 2017 року стосуються і часу проведення шлюбної церемонії. Найідеальнішим варіантом стане період дня до 12-ї години. Саме цей проміжок часу гарантує подружжю надійні партнерські відносини. Якщо ж свято організовується після полудня, то подружжя ризикують часто лаятися.

 Якщо у одного з закоханих дата весілля і день народження збігаються, то прикмета вказує на можливі неприємності. Найкраще число шлюбної церемонії перепланувати на інший вересневий день.

Отже, дата весілля у вересні 2017 роки вже вибрана, тепер саме час визначитися з ідеями для її проведення.

Місячний календар весіль на вересень 2017 року. Переваги весіль у вересні

Отже, які ж переваги у тих молодят, які для свого одруження виберуть тихий вересневий день?

З одного боку, дівчатам варто значно підготуватися до цього важливого дня – дня свого весілля: вереснева погода мінлива, дуже гарний початок дня може змінитися надзвичайно прохолодним ввечері, дощем або навіть снігопадом.

Сукня нареченої з жовтими тонами, тому нареченій необхідно мати два варіанти весільного одягу: варіант звичайний, швидше за літній і варіант з утепленням: накидка або болеро, друге тепле взуття.

З іншого боку, саме осінні весілля в розпал золотої осені навівають осінні мотиви при виборі кольору сукні нареченої.

Має сенс придивитися до суконь золотих, бронзових відтінків, червоно-помаранчевих і жовтих, жовто-помаранчевих суконь – на тлі золотого листя, червонувато падаючого листя  – сукня такого кольору буде виглядати просто казково!

Місце весільного банкету.

Саме у вересні, коли більшість гостей вже відгуляли свою літню відпустку і вже відчувається наближення холодів, з величезним задоволенням і ентузіазмом сприймуть вашу пропозицію ваше запрошення виїхати для весільного банкету за місто.

«Схопити» ще один теплий деньочок перед похолоданням, погуляти по парку або по лісу, насолодитися сповна видами природи – багато про це мріють у вересні.

Однак в такому випадку слід передбачити і можливості «відступу» – можливість переміститися до вечора в закрите приміщення.

По-перше, навіть якщо немає дощу, вечори швидше за все вже досить холодні; по-друге, після цілого дня, проведеного на природі, вже хочеться сховатися в затишному банкетному залі і сповна насолодитися весільним меню.

Декорувати осіннє весілля прийнято природними матеріалами: кленовими листочками, ягодами, грибами, гілочками горобини і так далі. Ці мотиви використовують скрізь – починаючи з декору весільного торта і закінчуючи посадочними картками для гостей. Букети, які використовують для прикраси зали і навіть букет нареченої рясніють осінніми барвами, осінніми квітами: жоржини, хризантеми, кали, гербери і так далі. А крім того, дуже стильним і актуальним є спорудження осінніх букетів – з красивих осінніх листочків, колосків, гілочок з ягодами, жолудями і так далі.

Декор залу

Однозначно величезним плюсом для весілля у вересні є різноманітність і краса весільної фотосесії. Жоден місяць в році не дозволить вам сфотографуватися на такому яскравому природному тлі, відобразити таке багатство природних фарб. Для фотосесії в цю пору року дуже підходять садиби, парки, ліс. Необхідними декораціями тут є кошики з грибами, осінні букети, капелюшки, парасольки і інше.

Такого буйства фарб, природних прикрас, напевно, ви не побачите в жодному іншому місяці в році.

Якщо майбутнє подружжя – люди ризикові і знаходять своє щастя в заняттях екстримом, то для них прогноз дуже сприятливий. Ті ж люди, які прагнуть до тихого сімейного щастя, найімовірніше, змушені будуть спостерігати за тим, як їх сімейне життя терпить крах.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *