Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на серпень 2017 року

Місячний календар весілля на серпень 2017 року

Серпень по праву вважається найпопулярнішим літнім місяцем для весілля. Популярність серпня серед молодят обумовлена безліччю факторів – це і прекрасна сонячна, але не настільки спекотна літня погода, і різноманітність кольорів і фруктів, якими можна прикрасити своє торжество, і «оксамитовий» сезон для літнього відпочинку, який передбачає вдалий і гарячий медовий місяць. Про сприятливі днеі, які пропонує місячний календар весілля на серпень 2017  детально розберемо  далі.

Місячний календар весілля на серпень 2017

Із року в рік, незважаючи на те, що в серпні починається Успенський піст і ажіотаж в РАГСі на розпис і в церквах на вінчання колосальний, безліч пар вибирають саме цей «сонячно-медовий» місяць для свого весільного торжества. Природно, що в зв’язку з таким потоком молодят потрібно тримати вухо гостро і всю весільну церемонію продумати заздалегідь.

Обов’язково слід вибрати правильну дату і час весілля, а також підібрати відповідне місце для церемонії весільного розпису, знайти і замовити вподобаний ресторан, а також подбати про бронювання і замовлення кращих фотографа, відеографа і весільного ведучого. Не слід забувати про весільне вбрання – костюмі і сукню, адже в період ажіотажу ціни в салонах і магазинах піднімають майже вдвічі і асортимент не завжди великий.

Все це тільки здається нескладною роботою, насправді – це важке випробування для закоханої пари, яке може затягнутися на довгі-довгі місяці. Саме тому, так важливо без зайвих витрат і сумнівів правильно організувати ваше чудове і неповторне серпневе весілля.

Місячний календар весілля на серпень 2017. Прикмети

Серед весільних прикмет експерти виділяють кілька типів: архаїчні, застарілі прикмети, які були актуальні тільки в стародавні часи; дивні і незрозумілі прикмети, які загадково впливають на долю молодят; і більш сучасні і реалістичні, які до сих пір популярні і значущі в очах молодят. Важливо відзначити, що в які прикмети вірити, а в які ні кожен вибирає індивідуально, і універсальної думки тут не було, і немає.

З давніх часів вважається, що весілля в серпні дуже вдале і привнесе в життя молодят кохання, ніжність і гармонію. Головне, встигнути його зіграти до початку Успенського посту.

Незважаючи на спеку, нареченим в серпні не радять вибирати занадто відкрите весільне взуття – все гроші майбутньої сім’ї витечуть крізь дірки. Взуття має мати обов’язково закритий носок.

Для залучення багатства і щедрості від долі в взуття молодят слід покласти по монеті. Природно, що монетки повинні бути однакового номіналу.

Якщо в день серпневого весілля за вікном чується спів птахів – життя молодят з першого моменту буде легким і яскравим.

Затишшя, як ніби перед грозою, же навпаки обіцяє безліч випробувань на шляху у закоханих.

На весільному столі, згідно з прикметами, обов’язково повинні бути присутніми сезонні літні фрукти та квіти, інакше природа подумає, що молодята нехтують її щедротами і не стане обдаровувати їх своєю прихильністю.

Дощовий серпневий день повинен принести молодятам багатство і будинок – «повну чашу», особливо, якщо дощ на весіллі пішов неждано-негадано саме в день.

В день весілля в серпні здавна молодята при зустрічі пригощали одне одного солодкими яблуками і медом. Вважалося, що цей обряд обіцяє їм солодке і довге спільне життя, а також здорове потомство.

Місячний календар весілля на серпень 2017. Сприятливі дні

Оскільки серпень  є сприятливим місяцем для молодят, символізуючи родючість і багатство в сім’ї, в цьому місяці досить багато сприятливих дат для проведення весільного торжества. Природно, що більшість сприятливих для весілля днів припадає на початок – першу декаду серпня 2017 року, Якщо молодята хочуть не тільки розписатися в РАГСі, а й обвінчатися за церковним обрядом, їм краще планувати торжество на проміжок від 1 до 9 серпня.

Весільний ажіотаж у серпні і тут може послужити їм не хороша служба, оскільки в ці дні в церквах часом практикують вінчання одночасно трьох, чотирьох або п’яти пар, що в умовах задушливої церкви і кількості гостей може зробити цей священний ритуал тортурами для всіх присутніх. Щоб не зіткнутися з таким явищем, слід заздалегідь обумовити зі священиком дату вінчання і те, що ви б хотіли скромного індивідуального обряду в колі сім’ї, а не «конвеєрного» дійства.

Однак, на сьогоднішній день багато пар хочуть дати час своїй  сім’ї зміцніти і морально «дорости» до обряду вінчання. В такому випадку, в розпорядженні молодят весь цей прекрасний літній місяць.

Красиві дати весілля на 2017 рік серпня

04.08.17 (п’ятниця)

18.08.17 (п’ятниця)

20.08.17 (неділя)

27.08.17 (неділя)

Місячний календар весілля на серпень 2017  передбачає, що при плануванні весілля особливу увагу варто приділити погоднім умовам і нюансам курортного сезону. Перша складова може реально надати вагомий вплив в разі, якщо наречені вирішать провести церемонію розпису на березі озера або моря, а святкування цієї події перенести зі стін задушливого ресторану на свіже повітря.

Справа в тому, що в серпні сонце досить підступне і в нашому кліматі може стати причиною сонячного удару або перегріву гостей або навіть самих молодят. Щоб уникнути цього, слід максимально вибирати тінисту місцевість або лісові галявини, а також потурбуватися про штучні тіні у вигляді парасольок або наметів.

Крім того, через підвищену вологість серпневого повітря, ввечері ваше свято можуть зіпсувати комарі або мошкара. Виходячи з цього, для весільного торжества в серпні ідеальним місцем проведення можуть стати сучасні заміські комплекси або ресторани з відкритими верандами, де персонал зможе забезпечити вам і вашим гостям відповідні умови для комфортного свята.

Друга складова пов’язана з тим, що щорічно безліч сімей планує свою відпустку саме на серпень місяць. Дана проблема, особливо у випадках невеликого весілля, може реально зіпсувати або навіть зірвати свято.

Уявіть, наскільки образливою може виявитися ситуація, якщо з 30 запрошених гостей на весілля зможуть прийти тільки 10 або 15 осіб, включаючи відсутніх родичів і близьких друзів. В такому випадку, молодята, вибравши певну дату в серпні і замовивши ресторан, зобов’язані приділити запрошеним гостям  особливу увагу і уточнити кількість запрошених ще раз вже перед самим торжеством.

Місячний календар весілля на серпень 2017 по дням

1 серпня. Пара, яка узаконила відносини в дні, коли Скорпіон впливає на Місяць, отримає випробування ревнощами. Труднощів можна уникнути, але для цього потрібно бути чесними і відкритими одне з одним на початку відносин. Це дозволить створити доброзичливість і взаємну  довіру.

Наявність між подружжям сильного емоційного зв’язку замінить їм новітні технології: щоб відчути самопочуття коханої людини вам не знадобиться телефон. Вирішити багато проблем допоможе народження дитини, яка також подарує парі безліч позитивних емоцій і яскравих вражень.

10 місячний день. Відноситься до найсприятливіших місячних днів. Можна сміливо починати нове життя пліч-о-пліч з коханою людиною. Така ж буде і створена сім’я: міцна, любляча, надійна. Торжество пройде благополучно і залишить тільки ніжні спогади, які будуть гріти Вашу сім’ю всі довгі спільні роки життя. Розлучення серед таких пар дуже рідкісне явище. У сім’ї народжується багато дітлахів, які допомагають батькам дотримуватися традицій і разом створюють свої, сімейні.

Зростаючий місяць. Досить непоганий період для реєстрації шлюбного союзу. В цілому друга місячна фаза сприятлива, хоча деяка неоднозначність присутня.

Вівторок. Войовничий Марс впливає на всі події другого дня тижня. Укладати шлюб в такий день не слід. Життя подружжя з часом буде нагадувати добре організований театр військових дій. Конфліктів і постійних сварок уникнути в такому шлюбі не вийде. До чого-небудь хорошого такі відносини не приведуть.

2 серпня. Поки Місяць знаходиться в знаку Стрільця, укладаються шлюби, в яких буде взаємна довіра між чоловіком і дружиною. Завдяки довірчим відносинам пара зможе розвиватися, розширювати кругозір і інтереси. У підсумку шлюб буде міцніти від року до року, а кохані зможуть пізнавати одне одного і постійно знаходити в коханій людині щось нове.

У подібному союзі буде місце для всього: активного способу життя, цікавого дозвілля, спорту, освіти, філософії, духовного вдосконалення, подорожей. З кожним днем ви будете накопичувати приємні спогади. В результаті подружжя перетворяться в щасливу пару і стануть одне для одного хорошими друзями. Це дозволить створити гармонійний союз двох близьких по духу сердець.

11 місячний день. Якщо Ви готові до компромісів в сімейному житті і завжди можете про все порадитися з близькою людиною, між Вами повне взаєморозуміння і довіра, то, без сумніву, укладання союзу в цей день виявиться сприятливим.

Якщо один з Вас природжений лідер і побоюється, що буде занадто нести тягар відповідальності за свою молоду сім’ю, нічого страшного.

Зростаючий місяць.  Досить непоганий період для реєстрації шлюбного союзу. В цілому друга місячна фаза сприятлива, хоча деяка неоднозначність присутня.

Середа. Вплив Меркурія накладає відбиток на все, що відбувається. Розписуватися в цей день не особливо добре, такий шлюб щасливим назвати вкрай складно. Взаємність буде недовгою, відносини швидко зійдуть нанівець. Відсутність взаємних інтересів в кінці кінців стане причиною для розлучення.

3 серпня. Поки Місяць знаходиться в знаку Стрільця, укладають шлюби, в яких буде взаємна довіра між чоловіком і дружиною. Завдяки довірчим відносинам пара зможе розвиватися, розширювати кругозір і інтереси. У підсумку шлюб буде міцніти від року до року, а кохані зможуть пізнавати одне одного і постійно знаходити в коханій людині щось нове.

У подібному союзі буде місце для всього: активного способу життя, цікавого дозвілля, спорту, освіти, філософії, духовного вдосконалення, подорожей. З кожним днем ви будете накопичувати приємні спогади. В результаті подружжя перетворяться в щасливу пару і стануть одне для одного хорошими друзями. Це дозволить створити гармонійний союз двох близьких по духу сердець.

12 місячний день. Відмінний день, що володіє сприятливою енергетикою для всіх пар, які планують створити сім’ю. Хіба, нехай перенесуть одруження на інший день молоді і недосвідчені пари. Дуже рідко розпадаються союзи, укладені в цей період. Такий день вибирають люди з тонкою енергетикою, відчуваючи одне одного на підсвідомому рівні.

Зростаючий місяць. Досить непоганий період для реєстрації шлюбного союзу. В цілому друга місячна фаза сприятлива, хоча деяка неоднозначність присутня.

Четвер. Гігантський Юпітер, який накладає свій відбиток на всі події дня, не зовсім те, що потрібно молодятам. Взаємна критика, що стосується будь-яких сфер життя, постійні спроби зайняти лідируючу позицію і підпорядкувати собі партнера весь час будуть ставати причинами сварок.

4 серпня. Укладаючи шлюб, поки Місяць перебуває в знаку Козерога, можна створити пару, яку будуть скріплювати не почуття, а спільна справа. Для деяких людей такі відносини цілком нормальні. Але в шлюбі важлива любов, а щастя сім’ї потрібно берегти і постійно про нього піклуватися.

У цьому союзі партнери прагнуть все контролювати, стримують емоції і намагаються домінувати у відносинах. Подібна атмосфера чудесним чином поєднується з умінням піклуватися і любити партнера. Якщо пара буде пам’ятати про те, що кожну мить неповторна і потрібно частіше дарувати одне одному позитивні емоції, то кохані знайдуть щастя і благополуччя.

13 місячний день. День підходить для зрілих пар, які люблять займатися науковими відкриттями, і перейшли кордон тридцятиріччя. Такий союз буде сприятливим і міцним. Якщо Вашими сильними сторонами є флегматичність, умиротворення і спокій, то висновок союзу буде правильним рішенням. Вільно реєструйте відносини – шлюб виявиться щасливим і довговічним.

Зростаючий місяць. Досить непоганий період для реєстрації шлюбного союзу. В цілому друга місячна фаза сприятлива, хоча деяка неоднозначність присутня.

П’ятниця. Покровителькою цього дня є Венера, допомога якої в справах любовних очевидна. Союз, укладений в цей день, буде міцним і гармонійним. Подружжя проживуть в коханні і взаєморозумінні довге і щасливе життя.

5 серпня. Укладаючи шлюб, поки Місяць перебуває в знаку Козерога, можна створити пару, яку будуть скріплювати не почуття, а спільна справа. Для деяких людей такі відносини цілком нормальні. Але в шлюбі важлива любов, а щастя сім’ї потрібно берегти і постійно про нього піклуватися.

У цьому союзі партнери прагнуть все контролювати, стримують емоції і намагаються домінувати у відносинах. Подібна атмосфера чудесним чином поєднується з умінням піклуватися і любити партнера. Якщо пара буде пам’ятати про те, що кожна мить неповторна і потрібно частіше дарувати одне одному позитивні емоції, то кохані знайдуть щастя і благополуччя.

14 місячний день.Прекрасний час для нових звершень, навіть до укладення шлюбу, а особливо, якщо він вже не вперше. Час міняти все погане на чудове, час почати красиве життя з партнером, який стане опорою назавжди. А якщо союз не перший, то все тим більш складеться вдало, і Ви не повторите минулих помилок. Ризикніть, день допоможе Вам і дасть відмінний шанс на спільне щастя.

Зростаючий місяць. Досить непоганий період для реєстрації шлюбного союзу. В цілому друга місячна фаза сприятлива, хоча деяка неоднозначність присутня.

Субота. Вдалим для реєстрації шлюбу цей день не назвеш. Великий вплив Сатурна, який з великою ймовірністю дасть подружжю привід для прояву жорстокості. Напружені відносини – лише мала частина того, до чого може привести укладений в цей день союз. Згодом справа може дійти до відкритої ворожості і навіть ворожнечі. У той же час день цілком сприятливий для тих, хто укладає шлюб за розрахунком.

6 серпня. Укладаючи шлюб, поки Місяць перебуває в знаку Козерога, можна створити пару, яку будуть скріплювати  не почуття, а спільна справа. Для деяких людей такі відносини цілком нормальні. Але в шлюбі важлива любов, а щастя сім’ї потрібно берегти і постійно про нього піклуватися.

Місячний календар весілля на серпень 2017  року передбачає, що у цьому союзі партнери прагнуть все контролювати, стримують емоції і намагаються домінувати у відносинах. Подібна атмосфера чудесним чином поєднується з умінням піклуватися і любити партнера. Якщо пара буде пам’ятати про те, що кожна мить неповторна і потрібно частіше дарувати одне одному позитивні емоції, то кохані знайдуть щастя і благополуччя.

15 місячний день. Для дуже молодих пар найкращим рішенням буде перенести торжество на інший, більш відповідний день. Це пояснюється ще занадто слабкими характерами і нездатністю вислухати одне одного і піти назустріч. Для зрілих люблячих сердець цей період сприятливий для укладення шлюбу.

Зростаючий місяць. Досить непоганий період для реєстрації шлюбного союзу. В цілому друга місячна фаза сприятлива, хоча деяка неоднозначність присутня.

Неділю. Вдалим для реєстрації шлюбу цей день не назвеш. Великий вплив Сатурна, який з великою ймовірністю дасть подружжю привід для прояву жорстокості. Напружені відносини – лише мала частина того, до чого може привести укладений в цей день союз. Згодом справа може дійти до відкритої ворожості і навіть ворожнечі. У той же час день цілком сприятливий для тих, хто укладає шлюб за розрахунком.

7 серпня. Союз, укладений, поки Місяць перебуває у Водолію, дозволить знайти не просто чоловіка або дружину, але і справжнього вірного друга. З боку пара виглядає неординарно, привертає увагу оточуючих, а люди часом вважають закоханих диваками.

Головне у відносинах, які зареєстрували в період впливу Водолія – спільні інтереси, наявність схожих захоплень, спільне просування соціальних проектів, допомога оточуючим. У такій парі немає місця для ревнощів. Чоловік і дружина люблять приймати гостей і завжди готові допомогти близьким. Після народження дітей парі доведеться забути про деякі свої захоплення, але це не вплине на відносини між подружжям.

16 місячний день. Відбувається відтік астральної і місячної енергії, тому краще не укладати шлюби саме зараз, навіть проведення урочистостей виявиться неблагополучним і обтяжливим. Шлюб будуть супроводжувати постійні неприємності, проблеми зі здоров’ям, гроші не будуть затримуватися в будинку.

Повний місяць. Атмосфера таємничості, пов’язана з повним місяцем, нітрохи не заважає цьому періоду бути відповідним для весілля. Більш того, згідно з повір’ям, що дійшло до наших днів, сімейне життя пари, з’єднаної узами шлюбу в цей період, порівнюють з повною чашею.

Понеділок. Для укладення шлюбного союзу день неоднозначний. Завдяки заступництву Місяця в такому шлюбі завжди знайдеться місце для прояву емоцій і чуттєвості. Постійно мінливі настрої в сукупності з тонким емоційним зв’язком між подружжям дозволять зберегти пристрасть надовго.

8 серпня. Союз, укладений, поки Місяць перебуває у Водолію, дозволить знайти не просто чоловіка або дружину, але і справжнього вірного друга. З боку пара виглядає неординарно, привертає увагу оточуючих, а люди часом вважають закоханих диваками.

Головне у відносинах, які зареєстрували в період впливу Водолія – спільні інтереси, наявність схожих захоплень, спільне просування соціальних проектів, допомога оточуючим. У такій парі немає місця для ревнощів. Чоловік і дружина люблять приймати гостей і завжди готові допомогти близьким. Після народження дітей парі доведеться забути про деякі свої захоплення, але це не вплине на відносини між подружжям.

17 місячний день. День сприятливий для всіх важливих заходів і починань. Сімейне життя порадує щасливими відносинами, що не захмарюються побутовими неприємностями. Діти в цьому союзі – слухняні, і радують своїх батьків. Якщо між Вами справжнє кохання і повне взаєморозуміння, шлюб виявиться довговічним і міцним.

Спадаючий місяць. Третю місячну фазу складно назвати хорошим часом для грандіозного весілля. Зростаюча енергія робить негативний вплив. Витрати здаються непотрібними, що межують з марнотратством. З такими думками легко образити свою половинку. Період непоганий для скромної реєстрації шлюбу.

Вівторок. Войовничий Марс впливає на всі події другого дня тижня. Укладати шлюб в такий день не слід. Життя подружжя з часом буде нагадувати добре організований театр військових дій. Конфліктів і постійних сварок уникнути в такому шлюбі не вийде. До чого-небудь хорошого такі відносини не приведуть.

9 серпня. Поки Місяць знаходиться під впливом Риб, народжуються сім’ї, в яких партнери віддані одне одному, а відносини наповнені ніжністю, відданістю. В результаті створюється союз двох душ.

Може здатися, що така пара відлюдника і замкнута, але на практиці відносини їх гармонійні, тому пов’язані на невидимому сторонньому оку рівні. Тому їм не потрібні слова. Партнери довіряють одне одному і готові жертвувати чимось, щоб здолати труднощі життя. У такому союзі в першу чергу цінуються духовні цінності, а матеріальні грають другорядну роль. Адже для закоханих головне те, що вони поруч одне з одним, а не те, які предмети їх оточують.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *