Головна » Сім'я » Весілля в червні. Корисна підбірка

Весілля в червні. Корисна підбірка

Найперший місяць літа ми любимо ще з дитинства. Адже червень – це початок канікул, час солодких ягід і фруктів. Ці ніжні спогади з дитинства підштовхують вже дорослих молодят на проведення весілля в червні. Мабуть, червень можна назвати одним з небагатьох періодів в році, який дозволить провести ефектний і ексклюзивний захід. У цьому місяці ви зможете зупинити свій вибір абсолютно на будь-якому стилі весільного торжества.

Весілля в червні – прикмети

Весілля в червні. Корисна підбірка

 

Однією з найдавніших прикмет можна вважати те, що молода пара, яка вибрала червень для свого весілля, все життя проживе як в медовий місяць. Молодята вірять в те, що одруження в червні дозволить їм зберегти ніжні почуття і пристрасть один до одного на довгі десятиліття. І вже, безсумнівно, після весілля вони ні на крапельки не згаснуть. Варто відзначити, що навіть ті люди, які скептично ставляться до прогнозів, все одно десь в глибині душі вірять, що так воно і буде.

Але це далеко не всі прикмети і забобони, які існують для одруження в червні. Так, наприклад:

Недоброю прикметою є примірка обручок будь-ким, крім молодих.

Для того щоб сім’я жила в достатку, протягом всього торжества наречений повинен носити монетку в своєму правому черевику. Після весілля її не можна викидати або витрачати, вона повинна бути збережена в сім’ї як реліквія.

Щоб наречений і наречена не потрапили під вплив пристріту, необхідно приколоти до одягу булавки.

Щастя в шлюб принесуть сльози нареченої, коли вона буде прощатися з рідним будинком.

Грошове благополуччя в сім’ю принесе дощ, який пішов під час церемоніі.

Якщо наречені змогли одночасно запалити свічки під час вінчання, їхнє подружнє життя буде довгим і щасливим.

Сприятливі дні для весілля в червні 2017 року

Червень – дуже сприятливий місяць для проведення весільної церемонії. Жодна пара не пошкодує про те, що вирішила організувати цей значущий день у своєму житті саме в цей період. На думку астрологів, важливий не тільки місяць проведення одруження, але і число. Грунтуючись на цьому, можна сміливо стверджувати, що кращими днями будуть

2 червня сприятливе для створення затишного будинку і виховання слухняних детей.

3 червня, безсумнівно, кращий день для будь-якого свята, тим більше для весілля.

7 червня підходить для початку нової справи, включаючи створення сім’ї.

8 червня допоможе молодятам спільно домогтися високих результатів.

11 червня Розпочата справа завершиться успіхом, а проведення весільної церемонії принесе молодим високе фінансове положення.

15 червня дозволить молодим зберегти теплоту в стосунках на довгі роки подружнього життя.

21 червня підійде для тієї молодої пари, яка хоче назавжди зберегти в родині мир і взаєморозуміння.

22 червня в свою чергу збереже любов молодят.

25 червня – це день гармонії і розуміння, що є важливим для будь-якої сімейної пари.

26 червня дозволить зберегти молодятам плани на майбутнє, що захистить їх від пристріту.

29 червня принесе в подружнє життя стійкість і розміреність. Життя буде різноманітним, в ньому знайдеться місце і для успішної роботи, і для веселих пригод.

Вдалі дні по церковному календарю

Хоча червень і вважається щасливим місяцем, проте для тих молодят, які вирішили скріпити свої шлюбні узи перед Богом, його навряд чи можна назвати вдалим. Це пов’язано з тим, що в цьому місяці багато церковних свят, під час яких заключення священного шлюбу категорично неприйнятний.

Кращий день для весілля в червні

Найвдалішими днями для святкування весілля в червні  вважаються 8 червня – 21 місячний день, а також 6 червня. Ці дати буквально просякнуті доброзичливістю і романтичним настроем.

Ідеі для проведення весілля в червні

Зовсім не випадково червневі весільні церемонії користуються великим попитом у пар, готових зв’язати себе узами шлюбу. Червень ознаменований цвітінням такої королівської квітки, як троянда. У цьому місяці зелень тільки набирає соки, тому така ефектна гра фарб не залишить байдужою жодну людину. Слава Богу, що протиріччя і забобони травня залишилися позаду!

Попереду – повна свіжої пристрасної полуниці, кокетства рум’яних черешень, розкішної пишноти півоній червнева весільна пора! Якщо і ви запланували найурочистіший день свого життя, день єднання душ і рук, день вашого одруження на червень, скористайтеся нашими порадами і зробіть ваше весілля найнезвичайнішим на тлі інших, подібних, червневих весіль!

 Чому багато майбутніх молодят люблять червень? Може тому, що все навколо цвіте трояндами і буйством інших, ароматних квітів. Може ще й тому, що все навколо потопає в соковитій, ще чистій від міського пилу, ніжній зелені. А ще, може тому, що сонечко не випалює поки все навколо високоградусним божевіллям спеки. І, напевно, тому, що в цей час завжди дозрівають дуже схожі на червоні серця фрукти – полуниця, черешні, абрикоси і айва.

І в цей час в гніздах птахів мило і сміливо починають пищати смішні пташенята. Наче в унісон природі, поспішають створити міцні сім’ї і наповнити свої будинки дитячим щебетом, люди. І, навіть якщо вірити численним весільним календарям, червень вважається сприятливим місяцем для тих, хто прагне зберегти на все життя любов і вірність.

Хоча, в червневому весіллі є і один, не такий вже суттєвий, але не дуже приємний недолік: узами шлюбу в цьому місяці поєднати свої серця поспішають тисячі молодят. Як не загубитися на загальному тлі червневої карти весіль? Як надати унікальності, особливості, неповторності, індивідуальності найкрасивішому днюя вашого життя?

До того ж спека ще не встигає набрати в цей період більших обертів. А як заманливо і апетитно виглядають на весільному столі полуниця і черешня!

Check Also

Місячний календар весілля на серпень 2018 року

Місячний календар весілля на серпень 2018 року

Вибір дати весілля іноді перетворюється на справжнє випробування для майбутнього подружжя. Погодні коливання, прикмети, церковні …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *