Home / Сім'я / Весілля в червні. Корисна підбірка

Весілля в червні. Корисна підбірка

Найперший місяць літа ми любимо ще з дитинства. Адже червень – це початок канікул, час солодких ягід і фруктів. Ці ніжні спогади з дитинства підштовхують вже дорослих молодят на проведення весілля в червні. Мабуть, червень можна назвати одним з небагатьох періодів в році, який дозволить провести ефектний і ексклюзивний захід. У цьому місяці ви зможете зупинити свій вибір абсолютно на будь-якому стилі весільного торжества.

Весілля в червні – прикмети

 

Однією з найдавніших прикмет можна вважати те, що молода пара, яка вибрала червень для свого весілля, все життя проживе як в медовий місяць. Молодята вірять в те, що одруження в червні дозволить їм зберегти ніжні почуття і пристрасть один до одного на довгі десятиліття. І вже, безсумнівно, після весілля вони ні на крапельки не згаснуть. Варто відзначити, що навіть ті люди, які скептично ставляться до прогнозів, все одно десь в глибині душі вірять, що так воно і буде.

Але це далеко не всі прикмети і забобони, які існують для одруження в червні. Так, наприклад:

Недоброю прикметою є примірка обручок будь-ким, крім молодих.

Для того щоб сім’я жила в достатку, протягом всього торжества наречений повинен носити монетку в своєму правому черевику. Після весілля її не можна викидати або витрачати, вона повинна бути збережена в сім’ї як реліквія.

Щоб наречений і наречена не потрапили під вплив пристріту, необхідно приколоти до одягу булавки.

Щастя в шлюб принесуть сльози нареченої, коли вона буде прощатися з рідним будинком.

Грошове благополуччя в сім’ю принесе дощ, який пішов під час церемоніі.

Якщо наречені змогли одночасно запалити свічки під час вінчання, їхнє подружнє життя буде довгим і щасливим.

Сприятливі дні для весілля в червні 2017 року

Червень – дуже сприятливий місяць для проведення весільної церемонії. Жодна пара не пошкодує про те, що вирішила організувати цей значущий день у своєму житті саме в цей період. На думку астрологів, важливий не тільки місяць проведення одруження, але і число. Грунтуючись на цьому, можна сміливо стверджувати, що кращими днями будуть

2 червня сприятливе для створення затишного будинку і виховання слухняних детей.

3 червня, безсумнівно, кращий день для будь-якого свята, тим більше для весілля.

7 червня підходить для початку нової справи, включаючи створення сім’ї.

8 червня допоможе молодятам спільно домогтися високих результатів.

11 червня Розпочата справа завершиться успіхом, а проведення весільної церемонії принесе молодим високе фінансове положення.

15 червня дозволить молодим зберегти теплоту в стосунках на довгі роки подружнього життя.

21 червня підійде для тієї молодої пари, яка хоче назавжди зберегти в родині мир і взаєморозуміння.

22 червня в свою чергу збереже любов молодят.

25 червня – це день гармонії і розуміння, що є важливим для будь-якої сімейної пари.

26 червня дозволить зберегти молодятам плани на майбутнє, що захистить їх від пристріту.

29 червня принесе в подружнє життя стійкість і розміреність. Життя буде різноманітним, в ньому знайдеться місце і для успішної роботи, і для веселих пригод.

Вдалі дні по церковному календарю

Хоча червень і вважається щасливим місяцем, проте для тих молодят, які вирішили скріпити свої шлюбні узи перед Богом, його навряд чи можна назвати вдалим. Це пов’язано з тим, що в цьому місяці багато церковних свят, під час яких заключення священного шлюбу категорично неприйнятний.

Кращий день для весілля в червні

Найвдалішими днями для святкування весілля в червні  вважаються 8 червня – 21 місячний день, а також 6 червня. Ці дати буквально просякнуті доброзичливістю і романтичним настроем.

Ідеі для проведення весілля в червні

Зовсім не випадково червневі весільні церемонії користуються великим попитом у пар, готових зв’язати себе узами шлюбу. Червень ознаменований цвітінням такої королівської квітки, як троянда. У цьому місяці зелень тільки набирає соки, тому така ефектна гра фарб не залишить байдужою жодну людину. Слава Богу, що протиріччя і забобони травня залишилися позаду!

Попереду – повна свіжої пристрасної полуниці, кокетства рум’яних черешень, розкішної пишноти півоній червнева весільна пора! Якщо і ви запланували найурочистіший день свого життя, день єднання душ і рук, день вашого одруження на червень, скористайтеся нашими порадами і зробіть ваше весілля найнезвичайнішим на тлі інших, подібних, червневих весіль!

 Чому багато майбутніх молодят люблять червень? Може тому, що все навколо цвіте трояндами і буйством інших, ароматних квітів. Може ще й тому, що все навколо потопає в соковитій, ще чистій від міського пилу, ніжній зелені. А ще, може тому, що сонечко не випалює поки все навколо високоградусним божевіллям спеки. І, напевно, тому, що в цей час завжди дозрівають дуже схожі на червоні серця фрукти – полуниця, черешні, абрикоси і айва.

І в цей час в гніздах птахів мило і сміливо починають пищати смішні пташенята. Наче в унісон природі, поспішають створити міцні сім’ї і наповнити свої будинки дитячим щебетом, люди. І, навіть якщо вірити численним весільним календарям, червень вважається сприятливим місяцем для тих, хто прагне зберегти на все життя любов і вірність.

Хоча, в червневому весіллі є і один, не такий вже суттєвий, але не дуже приємний недолік: узами шлюбу в цьому місяці поєднати свої серця поспішають тисячі молодят. Як не загубитися на загальному тлі червневої карти весіль? Як надати унікальності, особливості, неповторності, індивідуальності найкрасивішому днюя вашого життя?

До того ж спека ще не встигає набрати в цей період більших обертів. А як заманливо і апетитно виглядають на весільному столі полуниця і черешня!


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *