Home / Діти / Сценарій на 1 червня. Корисна підбірка

Сценарій на 1 червня. Корисна підбірка

1 червня – це перший день літа, який збігається з першим днем шкільних літніх канікул. В цей же день у багатьох країнах світу відзначається свято – Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей найстаріше міжнародне свято. Історія розповідає нам про те, що рішення про проведення цього свята було прийнято в Женеві в 1925 році. Це сталося на конференції, яка була присвячена питанням благополуччя дітей. Чому було прийнято рішення відзначати свято 1 червня, історія замовчує. Пропонуємо цікавий сценарій на 1 червня.

Сценарій на 1 червня – історія

 За однією з версій, все почалося в місті Сан-Франциско, де в 1925 році Генеральний консул Китаю влаштував для китайських дітей-сиріт свято – Фестиваль човнів-драконів. В цей же день в Женеві проходила конференція, темою якої було вирішення питань благополуччя дітей. Так сталося, що ці дві події відбулися 1 червня, внаслідок чого і свято Міжнародний день захисту дітей стали відзначати саме в цей день. У цього дня навіть є свій прапор.

Навколо земної кулі знаходяться п’ять стилізованих фігурок. Земна куля символізує наш спільний дім – планету Земля. А п’ять людських фігурок різних кольорів (синього, жовтого, чорного, білого і червоного) виступають як символи різноманітності і терпимості. Історія Дня захисту дітей розповідає про те, що 1 червня було прийнято відзначати це свято. Починалося свято з промов, а також дискусій на тему прав і благополуччя діток.

Проводили прем’єри художніх фільмів і телевізійний передач для діток. У день захисту дітей влаштовували спортивні змагання для дітей та інші заходи. Сьогодні це свято відзначається 1 червня більш ніж в 30 країнах світу. У Міжнародний день захисту дітей влаштовуються заходи для дітей, проводяться конкурси з подарунками, влаштовуються концертні програми, також різні виставки та пізнавальні заходи. 1 червня прийнято влаштовувати благодійні акції, метою яких є поліпшення життя дітей.

Сценарій на 1 червня до дня захисту дітей

Для успішного проведення свята потрібен сценарій на 1 червня. Адже саме сценарій визначає: чи буде ваше свято яскравим і запальним, або навпаки. Сценарії дня захисту діток буде відмінним помічником, якщо ви хочете влаштувати свято для своїх діток. А адже немає нічого простішого!

«Веселе літо»

ВЕДУЧИЙ: Дорогі друзі, ось і настало для нас довгоочікуване свято сонця, найдовше свято – Свято сонячного, веселого літа! Кожен день цього великого свята буде розчинятися, як нова сторінка цікавої і яскравої, барвистої книги.

ВЕДУЧИЙ: Сьогодні перший день літа, і ми раді прозорому вітру, зеленим деревам і блакитному небу. Скільки фарб оточує нас, це – справжнє диво! Вітаємо вас з Днем захисту діток! Бажаємо бути гарними, добрими і щасливими!

ВЕДУЧИЙ: На наше свято ми запросили багато діток, і як добрі господарі, ми повинні потурбуватися про те, як їх розважити, що цікавого запропонувати, щоб свято запам’яталося, і згадували про нього довго-довго як про найкращі дні літа!

ВЕДУЧИЙ: День перший літа, стань ще світліше!

Зустрічають 1 червня усюди!

Адже цей День – захисту всіх діток!

Його недарма відзначають люди!

ВЕДУЧИЙ: Щоб дорослі і діти

Жили щасливо на світлі,

Що нам потрібно?

Діти, мир і дружба!

ВЕДУЧИЙ: Доброго дня дитинство – радість Землі!

Хай живе мир на світі!

Щоб усюди на світі росли і цвіли,

Від бурі вкриті діти.

ВЕДУЧИЙ: Діткам всієї Землі салют!

Нехай буде мир на світі,

Нехай щасливими ростуть,

Батькам на зміну діти!

ВЕДУЧИЙ: Що ж за свято – день захисту дітей?

ВЕДУЧИЙ: Головне право кожної людини – право на життя. Зрозуміло, маленька людина теж має це право. Саме тому в 1989 році ООН прийняла спеціальний документ під назвою «Конвенція про права дитини». Конвенція – це міжнародна угода. У ній держава дає зобов’язання дотримуватися прав кожної дитини. І наша країна теж підписалася під цим документом, а значить, пообіцяла всьому світу піклуватися про своїх малолітніх громадян. Ми пишаємося чудовою традицією святкування Дня захисту дітей. Сьогодні ми будемо разом співати, грати і просто веселитися!

ВЕДУЧИЙ: Хто зі спортом дружить,

Нам сьогодні потрібний.

Хто з казкою дружний,

Нам сьогодні потрібний.

Для таких дітей хвала і честь.

Такі діти сьогодні тут є?

Діти. Так!

ВЕДУЧИЙ: Літо – пора канікул, відпочинку, нових пригод і подорожей! Нас багато, ми різні, незвичайні і несхожі один на одного, але всім хочеться влітку відпочити весело! А для цього просто необхідно багато-багато сил. І зараз вам ці сили знадобляться. Нам потрібно 2 команди по 5 осіб.

/ Проводиться гра «Ядро Мюнхаузена /

Ядро – звичайна повітряна кулька, на якій крупно написано: «Ядро». Учасник естафети повинен «осідлати ядро», затиснувши його між колін і притримуючи руками. Таким чином він повинен рухатися до поворотної мітки і назад, передати кульку наступному гравцю. Якщо «ядро» вибухає, команда програє.

ВЕДУЧИЙ: Сьогодні свято дитинства! У перший день канікул! Саме коли ви, маленькі, вчитеся дружити, грати, об’єднуватися навколо цікавої справи. Як багато цікавого буває в дитинстві! Як багато друзів навколо! І як багато вільного часу! А це означає, що прийшов час веселої гри! Нам також потрібно 2 команди по 4 людини.

Гра називається «Книга знань».

Вашим завданням є пройти дистанцію, а й при цьому не упустити на землю книгу, що лежить на маківці учасника. Та команда, яка швидше з цим впорається, переможе.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *