Home / Діти / Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Велику популярність останнім часом набирають малюнки по клітинках для хлопчиків. Щоб ви завжди знали, що намалювати і годинами не шукали нові ідеї, ми приготували картинки для змалювання по клітинках. Раніше такі зображення частіше зустрічалися в схемах для вишивки, а зараз прикрашають зошити для малювання. Ці «піксельні» зображення стали затребувані як у дітей, так і у дорослих. За допомогою пікселів створюються цікаві картини з символами, тваринами, предметами і людьми.

Малюнки по клітинках для хлопчиків

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Змальовувати малюнки по клітинках не складно. Так як всі представлені картинки чорно-білі, вам знадобиться простий олівець і зошит або листочок в клітинку. Потім вибирайте будь-який вподобаний малюнок, уважно на нього дивіться і починайте поетапно змальовувати.

Малюнки для змальовки по клітинам, які ми відібрали дуже різні. Серед них багато тварин, мультяшних персонажів і навіть портрет. І якщо вам складно уявити, як це виглядає намальованим по клітинках, подивіться на ці красиві картинки і переконайтеся, що вельми оригінально і незвично.

Намальовані картинки по клітинках прикрасять ваші зошити і перетворять їх в художні альбоми, головне не малюйте в шкільних зошитах і на уроках, вчителі не оцінять вашу тягу до прекрасного.

Малюючи красиві малюнки по клітинках для хлопчиків з дітьми, ви будете розвивати у дитини логічне мислення, увагу і акуратність. А заодно і математику захопіть, вираховуючи де і в якому рядку потрібно малювати.

На перший погляд здається, що все дуже просто, вважай, та малюй. Так і є, тільки потрібно проявляти акуратність і слідувати строго за схемою. Втративши або перемістивши один квадратик, може загубитися правильність всього зображення.

Легкі малюнки по клітинках для хлопчиків

Для початківців підготували найпростіші малюнки олівцем для змалювання по клітинках. Вони дуже легкі і містять в собі лише контур зображення. Тому ви точно зможете намалювати їх, а потім перейти до більш складних малюнків.

Тут головне зрозуміти принцип і відразу не заплутатися у великій кількості квадратиків. Тоді змальовки підуть легко, будете створювати кілька за один вечір.

Звичайно перший час ви можете постійно шукати для змальовки олівцем легкі картинки і тільки коли будете впевнені в собі на всі сто, перейдете на складні в перемальовуванні зображення.

Малюнки по клітинках для хлопчиків

Малюнки по клітинках  для хлопчиків – це відмінна ідея, незалежно від того, скільки років вашому малюкові. Малюнки по клітинках для хлопчиків в зошиті для хлопчиків 10 років можуть бути різними, в мережі ви знайдете різні шаблони: від корабликів і міст до героїв мультфільмів та комп’ютерних ігор.

Якщо ваша дитина ще ніколи не використовувала графічний папір для малювання, то саме час показати йому, як це працює.

Машина

Якщо дитина доросла і має хороший рівень розвитку, то почати можна буде з графічних диктантів. Тоді на практиці ваше чадо переконається, що різні клітини можна використовувати для створення повноцінного малюнка. Такі малюнки виходять акуратними, якщо дитина намагається вести чітко по лініях і правильно вважає клітини, з огляду на масштаби.

Герой Лего і майнкрафт – Creeper

Малюнки по клітинках  для хлопчиків 11 років круті в зошит обов’язково повинні містити улюблених героїв з мультфільмів. Хорошим прикладом для створення малюнка послужить герой Лего або майнкрафт. Використовуйте покрокові інструкції з малювання нижче, щоб дізнатися, як малювати Creeper з відеоігри Minecraft. Такі кльові шаблони точно сподобаються вашій дитині.

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 1Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 2

Почніть з малювання перекошеного квадрата в верхній частині сторінки для передньої частини голови Кріпера. Спочатку намалюйте дві вертикальні лінії. Переконайтеся, що рядок справа трохи довший, ніж зліва. Потім з’єднайте дві вертикальні лінії зверху і знизу, використовуючи дві горизонтальні лінії.

Потім намалюйте дві пересічні лінії по квадрату, одну вертикальну і одну горизонтальну. Кінцевий результат повинен бути схожий на вікно. Це будуть будівельні лінії, які допоможуть вам додати риси обличчя Creeper.

Намалюємо задню частину голови, використовуючи три відрізка. Спочатку додамо одну вертикальну лінію зліва від квадрата. Ця лінія повинна бути коротшою, ніж перша вертикальна лінія з першого кроку, лінія посередині. Тепер додайте горизонтальну лінію вгорі і внизу, щоб підключити вертикальну лінію до переднього квадрату.

Намалюйте прямокутник під головою Creeper для тіла. Спочатку намалюйте три довгі вертикальні лінії під тілом. Обов’язково намалюйте лінію посередині довшою, ніж лінії з боків. Потім закрийте фігуру внизу, додавши дві горизонтальні лінії, довгу зліва і коротку справа.

Тепер намалюйте верхню частину ніг, використовуючи деякі діагональні лінії. Лінії на передній частині мають форму алмазу, а лінії в задній частині утворюють невеликий трикутник. Пам’ятайте короткий рядок з попереднього кроку? Переконайтеся, що прямі лінії паралельні. Вони повинні в основному утворювати одну суцільну лінію.

Намалюйте нижню частину ніг Creeper, використовуючи більше ліній. Намалюйте три лінії, що йдуть вниз по кутах попередньої форми. Ці лінії повинні бути приблизно однакового розміру, але середня виглядає довшою через перспективу. Закрийте нижню частину двома іншими рядками. Лінії внизу повинні бути паралельні відповідним лініям зверху, щоб сформувати куб для ніг.

Це для початкового ескізу! У вас вийшла база Creeper.

Для очей намалюйте два маленьких квадратика, зверху горизонтальної смужки і по обидва боки від вертикальної риски.

Під очима домалюємо частину рота, застосовуючи кілька коротких штрихів. Спочатку додаємо коротку горизонтальну смужку, яка з’єднує нижній кут очей. Потім додайте пару рядків по сторонам, які виглядають як буква L. Таким чином, кінцевий результат буде схожий з цим: ⅃ L.

Тепер додайте нижню частину рота. Спочатку намалюйте дві короткі вертикальні лінії під кінцями лінії попереднього кроку. Потім додайте невелику прямокутну форму на нижньому краї голови.

Зафарбуйте вихідні лінії, щоб створити кубічну голову Creeper.

Зафарбуйте прямокутник, щоб створити торс.

Використовуйте початкові лінії в якості направляючих, щоб намалювати передню лапу. Зверніть увагу, що середня лінія для торса просто продовжує створювати задню частину передньої ноги. Використовуємо горизонтальну лінію внизу першої половини стопи.

Малюємо ногу, як спереду. Лише продовжуйте вертикальну лінію від торсу і додайте горизонтальну смугу близько нижнього краю.

На цьому етапі є відмінний малюнок.

Для ідеального образу ретельно домалюємо лінії остаточного ескізу за допомогою чорної ручки. Чекаємо, поки все висохне, а потім позбавляємося від зайвої лінії олівця. Подивіться на своє зображення Creeper! Залиште його, як є, або переходьте до фінального кроку, щоб завершити малювання Creeper. Фінішна пряма закінченого креслення Creeper – вам потрібно йому дати колір. Використовуйте зелені олівці або ручки кольорові для цих цілей, не забудьте про очі героя. А після можете намалювати Стіва.

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 3 Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 4 Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 4 Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 5 Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 6

Малюнки Браво Старс по клітинках

Brawl Stars – дуже популярна гра для мобільних пристроїв. У нас за нею закріпилася назва Браво Старс. Гра стала популярна завдяки різноманітності гравців і їх здібностей, безліччю режимів, можливістю грати в команді і приємним дизайном персонажів. Причому герої гри настільки полюбилися гравцям, що багато хто хотів би намалювати улюбленого персонажа Браво Старс.

Малювати їх буде дуже легко якщо ви скористаєтеся цими великими, але простими схемами створюючи  малюнки по клітинках для хлопчиків. Вам знадобиться великий зошит у клітинку, олівці або фломастери. Якщо хочете, можете ділитися фотографіями своїх малюнків в коментарях під новиною.

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 7

Бі Бі

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 8

Ворон Фенікс

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 9

Білий ворон

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка 10

Ворон

Сенді

Ніта панда

Ніта

Шеллі

Спайк

Леон акула

Леон

Малюнки майнкрафт по клітинам

Малюнки майнкрафт по клітинам дуже прості. Вони підійдуть навіть для юних шанувальників майнкрафт. Завдяки клітинам можна намалювати майже кожного героя. Почніть з Алекса …

Почніть з квадратної або прямокутної форми. Це для голови Алекса.

Потім ви додасте вертикальну лінію праворуч, щоб зробити її обличчя або розмір голови. Коли ви закінчите це робити, домалюйте чубчика, очі, рот і решту волосся у вигляді квадратиків.

Зараз ми намалюємо тіло. Почніть з рук і тулуба. Додаємо мірну лінію для рук, і коли все буде завершено з цим кроком, перейдіть до наступного.

Почнемо додавати лінії одягу. Не поспішайте, бо вони є піксельними. Також додайте більше деталей в праву руку.

Для заключного кроку намалюйте решту тіла Алекса, яке є талією і ногами. Додайте годинник, щоб завершити дизайн  тіла, тоді вам потрібно буде стерти основу.

Ось як це зробити, коли ви завершите. Тепер все, що вам потрібно буде зробити, це додати зображенню фарб і намалювати Стіва.

Скіни – малюнок Ліани

Малюнки майнкрафт по клітинам скіни легкі, з ними можуть впоратися всі початківці. Приступимо до малюнка Ліани. Спочатку ми збираємося намалювати голову. Намалюйте прямокутник з лінією в голові. Переконайтеся, що лінія ділить квадрат в правій частині голови.

Тепер ми додамо тіло. Зробіть ще один прямокутник з рядком пропуску, точно так же, як ми зробили в кроці 1.

Потім ми знову хочемо створити прямокутник, але на цей раз ви повинні вкласти в нього три рядки квадратів. Це повинно відповідати за ноги.

Тепер ми робимо задні ноги. Намалюйте прямокутник, щоб розділити одну ногу і її сторону.

І тепер час для обличчя. Спробуйте намалювати з картинки в мережі зображення обличчя.

Тепер для маркування на ногах. Намалюйте лінію через передні лапи, але не робіть це на стороні ноги.

Тепер все готово! Не забудьте розфарбувати його, додавши кілька фінішних штрихів.

Оцелот по клітинам

Приступимо до наступного способу малювання для новачків крок за кроком. Зараз ми навчимося малювати ще одну тварину з усієї серії ігор. Як і всі інші персонажі з Minecraft, цей Оцелот є квадратним і його легко малювати в блокноті. Ми почнемо з малювання квадратної голови, а потім намалюємо трикутники для вух.

Потім намалюйте прямокутні форми для кожного ока, а потім намалюйте лінії носа і рота.

Тепер ми створимо скриню оцелота.

Просуваємося далі і розкресливши довжину тіла, а потім перейдіть до кроку 5.

Нарешті, намалюйте ноги по клітинам, а потім намалюйте хвіст оцелота. Якщо ви допустили помилки, ви можете піти далі або стерти їх зараз.

Тепер ви можете розфарбувати свій MinecraftOcelot. За зразок візьміть фото.

Блоки і речі по клітинам

Вам буде легко освоїти техніку того, як робити малюнки по клітинках для хлопчиків блоків і речі, якщо ви берете для основи листочок в клітинку.

Для першого кроку все, що вам потрібно зробити, це намалювати наконечник сокири. Це схоже на трьохточкову гору.

Додайте лінію деталізації, яка відокремлює камінь від ручки.

Нарешті, намалюйте іншу частину або дотримуйтеся колишньої тактики і користуйтеся фото для прикладу. Якщо в ході малювання сокири були допущені помилки, ви можете стерти всі зайві лінії зараз.

У вас є можливість завершити свій малюнок двома способами: використовувати штрихові лінії, коли ви закінчите. Використовуйте кольорові олівці, щоб розфарбувати свій малюнок. Як ви бачите, нічого складного немає. Завдяки тому, що майнкрафт створений на основі пікселів, абсолютно все можна намалювати, використовуючи правильні масштаби і лінії замальовок в своєму зошиті в клітинку.

 

З таким завданням впорається навіть дитина. Якщо вам легко вдається намалювати основи фігур героїв, намагайтеся з кожним разом ускладнювати собі завдання і додавати деталізацію. Придивіться до емоцій героїв. За допомогою простих ліній ви можете відобразити кожну з них на листку паперу. Перший раз може виходити не так ідеально, але з часом ви повністю опануєте цією майстерністю. Будьте сміливіше, приступайте до уроків прямо зараз.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *