Home / Дозвілля / Місячний календар зачаття на березень 2021 року

Місячний календар зачаття на березень 2021 року

Зачаття і народження дитини – велике щастя для сім’ї. Якщо ви вирішили стати батьками в 2021 році, вам прийде на допомогу наш місячний календар зачаття на березень 2021  року. Користуючись місячним календарем є ймовірність зачати дитину певної статі.

Місячний календар зачаття на березень 2021 року

Місячний календар зачаття на березень 2021 року

Березневий календар сприятливих місячних днів у справах і починанням підкаже, коли краще починати повсякденні, різні домашні справи в березні 2021 року, найбільш вдалі дати для старту нового проекту, реалізації якоїсь давньої ідеї, цікавої задумки, що допоможе нам мінімізувати можливі ризики “прогоріти” .

З місячного календаря справ березня 2021 роки ми дізнаємося, коли сприятливо починати нові справи, найкращий час починанням, вдало починати або відкривати справу, що допоможе нам мінімізувати ризики, уникнути непотрібних помилок.

Щоб підвищити шанси при починанні нового справи, використовуйте сприятливі дні початку справ з місячного календаря березня 2021 року, коли краще починати нову справу, про що ви в ньому і дізнаєтеся.

Місячний календар зачаття на березень 2021 року – ФАЗИ МІСЯЦЯ

Фази Місяця теж впливають на наше самопочуття.

На молодик підвищується активність обмінних процесів. Корисно приймати вітаміни і мікроелементи, щоб підтримати організм. Рекомендації по фазах Місяця:

До 1-ї фази можна приурочити початок оздоровчого циклу, а також позбавлення від шкідливих звичок.

У 2-у фазу добре голодувати, очищати організм від шлаків і токсинів.

В повний місяць дуже багато енергії, підвищується інтерес до протилежної статі. Зазвичай в цей період висока ймовірність зачаття.

В 3-ю фазу слід обмежити фізичне навантаження і не переїдати, тому що організм ослаблений.

4-я фаза – це найсприятливіші дні для очисних процедур. Корисні різні компреси. Інтимну близькість краще відкласти.

На які числа випадає кожна фаза:

Молодик – 13 березня

1-я фаза – 14-21 березня

2-я фаза – 22-27 березня

Повний місяць – 28 березня

3-тя фаза – 1-5 березня; 29-31 березня

4-я фаза – 6-12 березня

Місячний календар зачаття на березень 2021 року – сприятливі та несприятливі дні

Місячні дні, які не підходять для зачаття дитини:

Вважається, що якщо діти зачаті в дні повний місяць і молодик, тобто ризики не виносити такого малюка. Крім того, потрібно з обережністю ставитися до затемнень, енергетика яких суперечлива і може зіграти злий жарт з характером новонародженого.

Як “вибрати” стать дитини за місячним календарем:

Зачати дитину певної статі можна, якщо знати день зачаття і звернути увагу на сузір’я, в якому перебуває Місяць.

Є чоловічі Знаки: Овен, Близнюки, Лев, Терези, Стрілець, Водолій.

А є жіночі: Телець, Діва, Козеріг, Рак, Скорпіон, Риби.

Розрахунок статі дитини можна провести за допомогою дати зачаття.

Діти, зачаті в березні, мають сильний вольовий характер. Але березневі дітки більш покладисті, ніж малюки зачаті в січні. Березень – це місяць, в який “з’являються” природжені адвокати і захисники.

Ймовірніше зачаття хлопчика 1-2, 5-6, 9-11, 14-16,19-21, 24-25, 29

Ймовірніше зачаття дівчинки 3-4, 7-8, 12, 17-18, 22 -23, 26-27, 30-31

Місячний календар зачаття на березень 2021 для хлопчика

З давніх часів люди стали помічати зміну деяких процесів під впливом місяця. Не тільки моря і океани поддаються волі місяця, а також має сенс в який день зачинати дитину. Не секрет, що батьки віддають перевагу синам – продовжувачам роду.

Використовуючи даний місячний календар зачаття на березень 2021  на найближчий місяць, можна розрахувати сприятливі і несприятливі дні для зачаття хлопчика. Не варто бути впевненим на всі 100, але шанси зачати хлопчика явно збільшаться.

Сприятливі дні місячного календаря для зачаття хлопчика на березень 2021: 1 березня, 8 березня, 27 березня, 30 березня.

Хороші дні місячного календаря для зачаття хлопчика на березень 2021: 2 березня, 4 березня, 5 березня, 6 березня, 12 березня, 19 березня, 23 березня, 31 березня.

Нейтральні дні місячного календаря для зачаття хлопчика на березень 2021: 13 березня, 15 березня, 16 березня, 21 березня, 24 березня, 26 березня, 28 березня.

Погані дні місячного календаря для зачаття хлопчика на березень 2021: 3 березня, 7 березня, 10 березня, 11 березня, 20 березня, 22 березня, 25 березня.

Найгірші дні місячного календаря для зачаття хлопчика на березень 2021: 9 березня, 14 березня, 17 березня, 18 березня, 29 березня.

Місячний календар зачаття на березень 2021 для дівчинки

Місяць має великий вплив на процеси, що відбуваються в тілі людини, особливо його здоров’я. За допомогою місячного календаря на найближчий місяць можна розрахувати сприятливі і несприятливі дні для зачаття дівчинки. Зрозуміло, що 100% передбачити цього точно не можна, але ймовірність зачаття дівчинки в розраховані дні значно підвищується.

Сприятливі дні місячного календаря для зачаття дівчинки на березень 2021: 9 березня, 11 березня, 17 березня, 20 березня, 22 березня, 27 березня, 28 березня.

Хороші дні місячного календаря для зачаття дівчинки на березень 2021: 8 березня, 12 березня, 16 березня, 25 березня, 29 березня/

Нейтральні дні місячного календаря для зачаття дівчинки на березень 2021: 2 березня, 4 березня, 6 березня, 10 березня, 15 березня, 24 березня, 26 березня, 31 березня.

Погані дні місячного календаря для зачаття дівчинки на березень 2021: 1 березня, 14 березня, 18 березня, 21 березня, 30 березня.

Найгірші дні місячного календаря для зачаття дівчинки на березень 2021: 3 березня, 5 березня, 7 березня, 13 березня, 19 березня, 23 березня.

Місячний календар зачаття на березень 2021 рокпо дням

1 березня. Несприятливий день для зачаття. Дитина буде дуже легко піддаватися впливу, в тому числі і негативному, незважаючи на хороші здібності і амбітність. Така дитина буде відрізнятися щирістю, але в деяких випадках буде сам до себе притягувати неприємності. Те, як складеться його доля, багато в чому буде залежати від впливу дорослих.

2 березня. Негативний день для зачаття, навіть незважаючи на те, що дитина, зачата цього дня, буде дуже витривалим і щасливим. У його житті буде багато небезпек і він буде постійно ризикувати і навіть переоцінювати свої здібності. Навколишні навряд чи будуть ставитися до нього доброзичливо, він постійно буде ховати і приховувати від них свій внутрішній світ.

3 березня. Місячний календар зачаття на березень 2021 радить, що негативний день. Діти, які в нього були зачаті, завжди будуть страждати. Їм важко буде отримати бажане, перед ними постійно будуть виникати перешкоди і труднощі. Вони можуть стати дуже озлобленими, не викликати симпатій і стати справжнім покаранням для близьких людей.

4 березня. Вдалий день для вагітності. Ті, хто був зачатий в цей день, будуть справжніми лідерами і будуть відрізнятися пробивним характером і яскраво вираженими здібностями. Їм легко будуть все даватися, але, навіть незважаючи на лідерські якості, у них складуться прекрасні відносини з оточуючими. Такі люди не пройдуть повз чужу біду і обов’язково допоможуть іншим.

5 березня. Вдалий час для планування вагітності. Такі діти будуть допитливими, стануть легко вчитися і будуть дуже активними, стануть допомагати оточуючим в будь-який, навіть самій важкій ситуації. Нерідко вони стають астрологами і професійними психологами.

6 березня. Невдалий день для планування дитини. Енергії цього дня непостійні, і вони можуть дати непередбачуваний результат. Дитина, зачата в цей час, може стати як генієм, нехай і невизнаною, так і розумово відсталою.

У будь-якому випадку йому буде важко знайти порозуміння з оточуючими, оскільки оточуючі вважатимуть таку дитину недостатньо щирою або вона і сама буде плести інтриги, обманювати всіх, щоб отримати бажане.

7 березня. Вдалий день для того, щоб планувати вагітність. Діти цього дня будуть поступливими, доброзичливими і витривалими. Їх відмінною рисою характеру стане щирість, правда, багато хто буде вважати їх дуже грубими і запальними. Таким дітям варто уникати шкідливих звичок і постаратися стежити за гігієною і здоров’ям.

8 березня.  Сприятливий день для зачаття, діти будуть витривалими і талановитими, у яких буде дуже сильно розвинена інтуїція і передчуття. Такі діти будуть вірними і відданими, вони можуть або любити, або ненавидіти оточуючих. вони можуть бути дуже поступливими, нелюдимими, що не люблять галасливі компанії і свята.

Саме з цієї причини їм непросто буде знайти спільну мову з оточуючими, і вони будуть постійно конфліктувати з іншими людьми і сваритися. Таким дітям буде важко налагодити відносини з оточуючими і досягти успіху.

9 березня. Небажано планувати зачаття в цей день.

10 березня. Небажано планувати зачаття в цей день, хоча день і не є протипоказанням. Такі діти будуть доброзичливі, але вони можуть бути дуже запальними і схильними до депресивних станів, в тому числі із-за слабкого здоров’я, підвищеної вразливості.

11 береня. Відмінний час для зачаття. Діти будуть щасливими і успішними практично у всьому, проте їм варто уникати підвищеної самовпевненості, інакше вони можуть дуже сильно переоцінювати свої здібності. Крім того, діти цього дня можуть виявитися дуже запальними і скандальними, постійно зловживати владністю. Їм варто навчитися м’якості, терпінню й поблажливості.

12 березня. Вкрай несприятливий день для зачаття. Діти, зачаті в цей день, будуть постійно стикатися з несправедливістю, їм буде непросто стати щасливими і пробити собі дорогу в житті. Їм важко буде порозумітися з оточуючими, подолати негаразди, істеричність і запальність. У їхньому житті буде чимало випробувань, з якими їм впоратися буде непросто.

13 березня. Один з найбільш сприятливих днів для продовження роду. Такі діти зможуть прожити дуже довге, щасливе і красиве життя, в їхньому житті не буде значних труднощів і перешкод, які завадять їм досягти успіху і благополуччя в житті. Вони будуть дуже доброзичливі і люди стануть до них тягнутися, любити їх і допомагати досягти успіху.

Такі діти рідко виростають інтриганами і починають зловживати своїми здібностями. Їм варто навчитися наполегливості та вибирати свої цілі, тоді їм буде сприяти удача.

14 березня. Вдалий день, в який дитина може виявитися дуже міцною, успішною і пристосованою до різних життєвих сфер, в тому числі і в бізнесі. Йому буде дуже легко знайти підхід до впливових людей і за життя він зуміє досягти успіху, якщо тільки адекватно оцінюватиме свої здібності, можливості і не зазнаватися.

15 березня. День, який сприятливий для зачаття. Люди, зачаті в цей день, будуть відрізнятися пробивним здібностями, витривалістю і дуже сильним характером. Правда, такі люди можуть виявитися жорстокими, якщо не навчити їх бути доброзичливими і чуйними, вони можуть йти по головах заради поставленої мети, завдаючи іншим страждання.

16 березня. Містичний день для зачаття. У цей час дитина буде схожою на своїх предків і зуміє заручитися підтримкою оточуючих, стане привабливою, активною, талановитою і безпосередньою. Її життя буде залежати від виховання, таким дітям потрібно допомагати розвивати в собі працелюбність, а не прагнення досягти успіху за рахунок своєї чарівності.

17 березня. Не найкращий день для зачаття, але в той же час він не несе ніякої негативної енергетики. Діти, зачаті в цей день, можуть стикатися з нестандартними і непередбачуваними ситуаціями. У їхньому житті можуть відбуватися небезпечні події і їм нічого не буде даватися просто так. Тільки наполегливість і працьовитість допоможуть їм стати успішними.

18 березня. Відповідний день для зачаття. В цей час можуть з’явитися на світло ідеалісти і люди дуже сміливі і відважні. Вони рідко прагнуть отримати з усього, що відбувається навколо, вигоду для себе і прагнуть реалізувати свої здібності, досягти кар’єри. Вони погано переносять рутину і можуть впадати в депресію, якщо обставини рутинні.

19 березня. Місячний календар зачаття на березень 2021 радить, що вдалий день для зачаття. Ті, хто був зачатий в цей час, можуть мати дуже хороше здоров’я і життєрадісність. Вони будуть емоційні, стануть великими любителями поїздок і пригод. Виховуючи таку дитину, не варто брехати – вони не прощають обману, хитрості, несправедливості.

20 березня. Сприятливий день для зачаття. Діти цього дня зможуть прожити дуже яскраву і красиве життя, наповнену враженнями та емоціями. Вони будуть активні, стануть самі приймати рішення, але їм будуть властиві перепади настрою – від безхмарного щастя до глибокої депресії.

21 березня. Несприятливий день для зачаття. Незважаючи на те, що діти цього дня можуть мати екстрасенсорні здібності, вони можуть нести в світ злість і негативні емоції. Такі діти можуть бути дуже заздрісними, їх потрібно виховувати доброзичливими, ні в якому разі не тиснути на них і уникати будь-якого насильства і тиску на них, інакше вони можуть стати справжньою мукою для батьків і оточуючих.

22 березня. Один з найбільш вдалих днів для зачаття. Діти будуть володіти поступливим характером і не кинуть своїх батьків ні в якому разі. Такі діти будуть постійно прагнути до змін, можуть вибирати професію, але, незважаючи на це, вони будуть дуже доброзичливими, ніжними і стануть цінувати своїх близьких.

23 березня. Вдалий день – діти, які були зачаті в цей день, будуть мати багато переваг, в тому числі і гордістю, прагненням до досконалості. Такі діти будуть володіти прекрасним здоров’ям, силою волі, щоправда, не завжди будуть життя сприймати адекватно. Їм варто розвивати в собі духовні якості і співпереживання людям.

24 березня. Вдалий день – діти, які були зачаті в цей день, будуть мати багато переваг, в тому числі і гордість, прагненням до досконалості. Такі діти будуть володіти прекрасним здоров’ям, силою волі, щоправда, не завжди будуть життя сприймати адекватно. Їм варто розвивати в собі духовні якості і співпереживання людям.

25 березня. Негативний день для зачаття дитини.

26 березня. Негативний день для зачаття дитини. Діти, зачаті в цей день, не будуть щасливі і у них постійно будуть важкі обставини і неприємності. Причому все погане, що вони будуть робити іншим, буде повертатися до них в стократному розмірі. Таким людям варто перестати заздрити і навчитися робити добрі справи.

27 березня. Сприятливий день для того, щоб зачати дитину. Діти цього дня будуть володіти особливу чутливістю, містичними здібностями і прагненням до справедливості. Їм буде непросто пристосуватися до життя, проте вони можуть мати дуже багато друзів і люди будуть до них тягнутися. Вони не переносять крику і тиску.

28 березня. Складний день для зачаття. Діти цього дня можуть бути запальними, постійно піддаватися настрою, відчувати сильні переживання і страждання. У їхньому житті ніколи не буде стабільності, вони погано переносять тиск і маніпулювання на їхню адресу, хоча самі можуть проявити хитрість, підступність і маніпулювати іншими.

29 березня. Вдалий день. Дитина, яка була зачата, виросте доброзичливою, здатною на співчуття до людей. Вона буде відрізнятися любов’ю, ніжністю, стане прагнути до природи, тварин, буде відрізнятися дуже спокійним характером. Деяким дітям буде властива не тільки підвищена допитливість, а й дар цілительства.

30 березня. Місячний календар зачаття на березень 2021 радить, що сприятливий день для зачаття. Діти цього дня матимуть веселий і розкутий характер, рідко можуть впадати в депресію. Часто їм сприяє удача і вони намагаються використовувати свої можливості, але їм слід вибирати тільки дуже гарне оточення, так як вони легко піддаються негативному або поганому впливу оточуючих.

31 березня. Несприятливий день для зачаття. Дитина буде дуже легко піддаватися впливу, в тому числі і негативному, незважаючи на хороші здібності і амбітність. Така дитина буде відрізнятися щирістю, але в деяких випадках буде сам до себе притягувати неприємності. Те, як складеться його доля, багато в чому буде залежати від впливу дорослих.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *