Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар на жовтень 2017 року

Місячний календар на жовтень 2017 року

Багато людей звинувачують повний місяць в тому, що справи йдуть погано, наперекосяк, але це повне омани. Енергія місяця в даний період багаторазово підсилює те, що ми самі посіяли, і нам лише доводиться пожинати плоди.

Сни сьогодні можуть бути віщими, але їх важко розгадати.

Любов і відносини. Романтичні побачення і зустрічі краще перенести на інший період, це складний день у всьому місячному циклі і романтиці місце навряд чи знайдеться. Люди легко піддаються на провокації, не тримають себе в руках. Домашні справи. Сьогодні потрібно займатися тільки улюбленою роботою, якщо прибирання будинку піднімає вам настрій, значить займайтеся ним. Будь-яка улюблена робота сьогодні тільки вітається.

Здоров’я. У 15 місячний день – добре проводити голодування і дієти, переїдати сьогодні не рекомендується. Сьогодні уразливі кишечник, підшлункова залоза, тому люди, які  страждають діабетом повинні приділити особливу увагу своєму здоров’ю. Не потрібно допускати крововтрати, і також не рекомендуються хірургічні операції.

Манікюр та педикюр: 4-го числа робити педикюр можна, це ніяк не вплине на долю.

Бізнес і гроші. У п’ятнадцятий місячний день не потрібно починати ніяких важливих справ. По можливості перенести всі фінансові справи і важливі переговори, на інший день, і не слухати ніяких порадників.

5 жовтня. Фізичне і астральне тіло сьогодні знаходяться в рівновазі. Щоб не сталося, постарайтеся сьогодні зберігати гармонію і не порушувати свій внутрішній душевний комфорт. Вважається, що безцеремонне поводження і крик душі повинні повністю бути виключені в 16-у місячну  добу.

Це день – істинної віри в Бога і чистоти. У давнину цей день присвячували проповідникам. День дуже добре підходить для хрещення дитини, ну або власного хрещення, якщо вас не хрестили. Самий відповідний день для вінчання, удочеріння або усиновлення прийомних дітей.

Активний спосіб сьогодні не вітаються, тому уникайте зайвого занепокоєння або метушні. Якщо раптом у попередні дні ви вели пасивний спосіб життя, і вихід місячної енергії через вас не стався, то є ймовірність потрапити в стан депресії і смутку, не турбуйтеся наступний місячний цикл можна прожити зовсім по іншому.

16-й місячний день хороший для написання віршів, творчості, в’язання і т.д. Дуже вдалі будуть поїздки і подорожі. День відмінно підходить для прийняття серйозних рішень, які змінять все ваше життя Сни сьогодні не несуть ніякої цінної інформації. Сьогодні вітається поспати довше, це тільки зміцнить ваше здоров’я.

Любов і відносини. Сьогодні прекрасний день для романтичних зустрічей і побачень, проведіть своє побачення в тиші подалі від сторонніх очей. День дуже добре підходить для одружень.

Домашні справи. Шістнадцята місячна доба добре підходить для будь-яких домашніх справ як глобальних, так і дрібних. Дуже сприятливий для продажу і покупки дорогого майна.

Здоров’я. 16 місячний день – вважається днем ​​оновлення крові. Можуть з’явиться всілякі загострення пов’язані з захворюванням крові. Негативному впливу сьогодні схильна селезінка. Не рекомендуються хірургічні операції. Небезпечна крововтрата. Дуже ефективні сьогодні вегетаріанські дієти.

Манікюр та педикюр. Педикюр поліпшить зростання нігтів, принесе дохід.

Бізнес і гроші. Сьогодні – час відпочинку. Важливі і серйозні справи краще перенести на інший день, договори не рекомендується укладати. Фінансові справи теж краще перенести.

6 жовтня. Символом 17-ої місячної доби є виноград, а він в свою чергу уособлює символ родючості. У східній традиції 17-й місячний день присвячений Шакті – це богиня жіночності. Це один з прекрасних днів для зачаття дитини. У цей день відбувається перетворення жіночої енергії. 17-й місячний день дуже добре підходить для застіль і свят, і різноманітних розважальних заходів. Сьогодні люди стають дуже велелюбними і емоційними. Це день гармонії, любові, любові до життя і веселощів.

Випромінюйте енергію радості і свята і до вас обов’язково притягнуться успіх, удача і везіння. Тому, що ми випромінюємо, то зазвичай і приваблює. Сни сьогодні не несуть ніякої цінної інформації.

Любов і відносини. Сьогодні дуже підходящий день для одружень, є давня прикмета, вінчані в цей день будуть жити довго і щасливо як в казці. Прекрасний день для романтичних побачень, велика ймовірність закохатися з першого погляду. Домашні справи. У 17-й місячний день не рекомендується працювати, цей час не підходить для прання і прибирання, сьогодні час свята.

Здоров’я. Сьогодні уразливі шкіра, очі, ендокринна і нервова системи, нирки і поперек. Сімнадцята місячна доба добре підходить для водолікування, очищення від шлаків, самолікування і самовідновлення голодуванням. Сьогодні сміливо можна слідувати вченням нетрадиційної медицини, а також лікуватися в екстрасенсів.

Манікюр та педикюр. Мрії збудуться, робоча обстановка покращиться, якщо зробити сьогодні педикюр.

Бізнес і гроші. Прекрасний день для всіх видів фінансових справ, але дуже важливі справи і питання рекомендується відкласти. Серйозні переговори в 17-й місячний день скоріше за все не вийдуть. Енергетика цього місячного дня дуже вільна, що ніяк не сприяє робочим справам.

7 жовтня. Вісімнадцята місячна доба є пасивним днем. Місячний день сьогодні можна символічно назвати місячним дзеркалом. Енергія місяця відображає все що у нас знаходиться всередині, йде як би розгортання нашого внутрішнього «его» або «я». Події, що відбуваються сьогодні, можуть показати нам, те що оточує навколо нас, дійсність є дзеркальним відбитком нашої сутності, всіх наших вчинків і помислів. Це говорить про те що кожен з нас має своє дзеркало, одне-рівне і чисте, інше – криве, як ніби в очі потрапили осколки, і тому вона все бачить в спотвореному вигляді.

Виявлена ​​сьогодні спостережливість допоможе вам дізнатися, як йдуть справи на даний момент, покаже вам дзеркальне відображення вашого власного світу. Якщо вас хто небудь образив або висловив погану думку в вашу сторону, то не потрібно ображатися на цю людину. Всесвіт через нього показує вам, на який аспект життя потрібно звернути увагу, щоб стало краще. І навпаки, ви весь день чуєте слова вдячності і шани, це говорить про те що ви правильно рухаєтеся, навколишній світ вас любить, і у вас чисте і рівне дзеркало.

У 18-й місячний день потрібно побачити всі натяки які дає нам Всесвіт, правильно зрозуміти їх, і тверезо оцінити всю ситуацію, а по завершенню зробити відповідні висновки. А наступним кроком у вашому розвитку, повинно бути усунення цього недоліку. Місячний календар на жовтень 2017  року  радить, що в цілому 18 місячну добу потрібно розглядати як піднесений урок саме вам, і ви обов’язково повинні його засвоїти, інакше він буде повторятися кожен місячний місяць.

Сни, в цей день бувають віщими, і несуть багато цінної і корисної інформації, головне їх потрібно правильно зрозуміти. Кошмари, говорять про те що ви зробили якусь помилку в житті.

Любов і відносини. Вісімнадцятий місячний день зовсім не підходить для романтичних побачень і відносин. Випадкові знайомства в цей день в майбутньому можуть бути дуже перспективними.

Домашні справи. Це прекрасний день для самих різних справ по господарству і дому, не зашкодить і важка фізична робота.

Здоров’я. У вісімнадцяту місячну добу голодування набуває особливі цілющі властивості. Сьогодні дуже корисно прочистити товстий і тонкий кишечник, провести оздоровчий масаж, омолоджуючі і водні процедури. Сприятливо позначиться на вашому здоров’ї відвідування сауни або лазні. У цей день особливо уразливі нирки і поперек.

Манікюр та педикюр. Педикюр збільшить шанси на просування по службі.

Бізнес і гроші. У 18-й місячний день краще не робити ніяких кроків у фінансових питаннях. В інших аспектах бізнесу, день теж не передбачуваний, важливі справи краще відкласти на інший день.

8 жовтня. Енергетика дня сьогодні дуже важка. У 19-у місячну добу прокидаються енергетичні вампіри, які чекають свою здобич і не проти перекусити вашою енергією. Це день чорної магії, її вплив дуже несприятливий і сильний. Потрібно уникати занедбаних темних приміщень, кутів, завалів. Якщо ви відчули себе недобре в якомусь  будинку або приміщенні, краще негайно піде з цього місця. Не потрібно спілкуватися з неприємними і незнайомими людьми, а також знайомитися з новими людьми.

У 19-й місячний день у багатьох людей прокидається гордість, заздрість і злість, всі ниці почуття і інстинкти, що дрімають в нас під шаром моральності, моралі та виховання. Накочується депресія, загострюються страхи, і невпевненість в собі. В такий день дуже велика ймовірність обману і самообману. Ви легко можете повірити і переконати себе в тому чого насправді не існує. 19-й день місяця ідеальний для очищення. Сьогодні можна очистити практично все: думки, душу, тіла, енергетику будинку і т.д. Цей день вважається ідеальним для позбавлення від старих образ, які осіли у нас в свідомості. Адже ми маємо невидимі енергетичні нитки з кожною людиною, яку колись зустрічали. І чим більша і сильніша образа, тим сильніше ви пов’язані з ним енергетичним зв’язком. І по цим зв’язкам йде наша життєва енергія, а вона так потрібна кожній людині, для розвитку і щасливого життя.

Сни сьогодні несуть цінну інформацію з майбутніх подій нашого життя.

Любов і відносини. Це невідповідний час для романтичних зустрічей і побачень, 19-й місячний день – дуже складний, тому краще перенести їх на інший день. Сьогодні дуже легко помилитися і обдурити і абсолютно не підходить для знайомств. Домашні справи. Сьогодні було б дуже добре провести енергетичну чистку і генеральне прибирання будинку, розгребти накопичені завали, викинути старі і непотрібні речі, забратися там де дуже рідко прибирають. Це оновить енергетику будинку і принесе свіжі і чисті вібрації.

Здоров’я. У 19-й місячний день добре б зайнятися чисткою організму від шлаків, що накопичилися, сісти на дієту, або почати робити новий цикл фізичних вправ. Уразливі сьогодні сигмо видна кишка, апендикс, тому не рекомендується на них проводити хірургічні операції.

Манікюр та педикюр. Несприятливий для педикюру день: хронічні хвороби не дадуть спокою.

Бізнес і гроші. Для бізнесу і кар’єри – це нейтральний день. Не варто тільки займатися грошовими справами, так як велика ймовірність самообману і сьогодні легко стати жертвою шахрайства. Не рекомендується в цей день повертати борги, тому що великий ризик залізти в нові. Для роботи в творчому напрямку – це прекрасний день.

9 жовтня. Енергетика 20-ої місячної доби віє таємничістю. Це містичний день, так само його називають днем ​​пташиного польоту. У кожного з нас з’являється шанс, щоб з боку, з висока поглянути на своє життя. Сьогоднішній день непогано було б присвятити усвідомленню наших внутрішніх зв’язків, між подіями, людьми, природою і предметами які нам дорогі. Нам слід зрозуміти, що в нашому світі нічого випадкового не відбувається. Все дуже закономірно і випливає одне з іншого.

У давнину великі мудреці говорили: «потрібно дивитись не на речі, а побачити зв’язки між ними, тоді вам відкриється велика істина». У 20-й місячний день енергія Місяця дає нам шанс, направити свою енергію на перетворення і зміну себе. Цей місячний день допомагає людям знайти свій внутрішній стрижень, зміцнити свої принципи, і знайти самих себе. Двадцята місячна доба є прекрасним днем ​​для медитації, духовних змін, пізнання законів Всесвіту, осягнення власного шляху і сенсу життя. Люди які вміють читати і бачити знаки природи, сьогодні можуть побачити знамення. Символ орла – уособлює релігійний подвиг. Дуже корисно в 20-й день місяця отримати моральне і естетичне задоволення від спостереження за різними природними витворами. Сни сьогодні не несуть ніякої цінної інформації. Любов і відносини 20-ої місячної доби прекрасно підходять для романтичних і любовних зустрічей. В такий день люди дуже легко розуміють одне одного. Енергетика цього місячного дня розташовує до спокійного і позитивного проведення часу. Сприятливий день для одружень.

Справи домашні. У цю місячну добу по можливості слід відмовитися від різних побутових робіт. рекомендується виконувати лише невідкладні справи. Дуже хороший день для висаджування дерев і багаторічних рослин. Хороший день для початку будівництва будинку.

Здоров’я. У 20-й місячний день потрібно взяти під контроль свої емоції. Потрібно уважно поставитися до свого зору і шлунку. Уразливі сьогодні нервова система, шлунок, очі. Дуже хороший день для будь-яких відвідувань лазні і сауни.

Манікюр та педикюр. 9-го числа удача допоможе вирішити всі питання, якщо зробити в цей день педикюр.

Бізнес і гроші. Це прекрасний день для початку будь-якої справи і вирішення всіх фінансових питань. Він дуже добре підходить для колективної роботи, активних дій, кар’єри і визначення своєї мети.

10 жовтня. 21 місячний день – вважається сприятливим, позитивні і радісні емоції сьогодні переважають, ми заряджаємося оптимізмом. 21-а місячна доба – це активний і творчий день. Це час руху тільки вперед. Проявіть завзятість для досягнення мети, щоб добитися тріумфу. Сьогодні день ризикованих і сміливих вчинків. Життя – це рух, такий девіз звучить двадцять першого дня місяця.

Енергетика Місяця велика і вона заряджає всіх на рухи, що дуже сприяє для реалізації будь-якої справи. Сьогодні з легкістю можна виконати подвійну норму роботи, і при цьому абсолютно не відчути втоми. Також це день колективної роботи, люди які об’єднають свої зусилля, доб’ються дуже високих результатів. В езотериці двадцять перший місячний день вважається днем ​​інтуїції. Необхідно серйозно поставитися до свого шостого почуття і уважно слухати його.

Якщо ви відчули необхідність придбати лотерейний квиток, то обов’язково потрібно купити його, велика ймовірність що він може виявитися виграшним. Сни в цей місячний день не несуть корисної і потрібної інформації.

Любов і відносини. Дуже позитивний день для романтичних побачень і зустрічей. Люди налаштовані на активний відпочинок і дружню атмосферу. Прекрасний день для одружень, весілля в цей день буде наповнене життєрадісними подіями і запам’ятається на все життя.

Домашні справи. Цей день дуже добре підходить для реалізації будь-яких справ по дому, які вимагають великого фізичного навантаження. Так само сьогодні ідеальний час для заготівлі продуктів на зиму. В такий день можна зайнятися тим що ви відкладали в довгу шухляду, боялися почати, як то кажуть: «Очі бояться, руки роблять», так ось сьогодні руки зроблять будь-яку важку роботу.

Здоров’я. Відмінний день для фізичного навантаження, заняття спортом і фізкультурою. Якщо не виходить зайнятися цим, то хоча б зробіть пішу прогулянку – це дуже позитивно позначиться на вашому здоров’ї. Уразливі сьогодні: черевна порожнина і тазостегнові суглоби.

Манікюр та педикюр. Педикюр сьогодні згуртує ворогів, тому робити його не рекомендується.

Бізнес і гроші. Це дуже хороший день для бізнесу та кар’єри, сьогодні прекрасно йтимуть всі види грошових справ. Колективна робота покаже небачені результати. Це найкращий день для людей які шукають собі роботу. Той хто сьогодні розплатиться з усіма своїми боргами – притягне до себе грошову удачу.

11 жовтня. 22-а місячна доба здавна вважаються днем ​​придбання мудрості. Символом дня є слон, він символізує знання, мудрість і духовний пошук. Енергетика цього місячного дня, допомагає нам опанувати глибокими знаннями, пізнати головну суть подій, що відбуваються, а головне весь науковий матеріал легко засвоюється нашою пам’яттю. Людей схильних до філософії, може відвідати великий політ філософської думки. Священні тексти можуть відкрити завісу таємниці, розкриють сенс своїх рядків і притч.

У 22-й місячний день сприятливо осягати таємні знання, сьогодні можуть відвідати геніальні рішення здавалося б безвихідних проблем. Наше бачення розширюється, і у нас з’являються здатності поглянути на одне і теж рішення, абсолютно з різних сторін.

Наш мозок сьогодні дуже активний, і ми можемо читати між рядків. Двадцять другий день місяця краще повністю присвятити своїй самоосвіті. Ідеальний день для відвідувань бібліотеки, підвищення рівня своїх знань, творчого і духовного оновлення. Сни, сьогодні можуть бути віщими. Якщо вам наснився ключ або книга – це сприятливий знак підтверджує, що ви на правильному шляху і попереду у вас великі зміни на краще.

Любов і відносини. Сьогодні хороший день для зустрічей і романтичних побачень. Для одружень день не підходить, бо не сприяє початку серйозних справ.

Справи домашні. У 22-й день місяця, можна займатися будь-якими справами по дому. Але пам’ятайте що це день творчої думки, тому й справи краще направити в цьому ж руслі. Сьогодні прекрасний день для перестановок в будинку, зміни інтер’єру. Так само сьогодні добре робити будь-які заготівлі на зиму.

Здоров’я. Сьогодні відбувається енергетична перебудова організму, яка вимагає величезних витрат, тому загальний фон, не дуже сприятливим для здоров’я. Не потрібно допускати фізичних навантажень. Уразливі в цей місячний день: крижі і нижня частина хребта.

Манікюр та педикюр. Педикюр не роблять в цей день: не збудеться задумане.

Бізнес і гроші. У цю місячну добу сприяють мандрівникам і тим хто відправився у відрядження. Дуже хороший день для будь-якої творчої роботи, і самоосвіти.

12 жовтня. 23 місячний день енергетично дуже насичений, але енергія ця агресивна і важка, і не кожен здатний її перетравити. Сьогодні активуються енергетичні вампіри. Навколо можна спостерігати конфлікти і суперечки. Люди самі шукають скандали і неприємності. Не піддавайтеся і не вдавайтеся в конфлікти, а постарайтеся зберігати внутрішній спокій. У цей день наша енергетична аура схильна до потужного впливу, і у людей, хто погано розвинений всередині, виникає як би ефект перевантаження, тим самим енергія вихлюпується і освоюється через конфлікти і сварки.

Віруючі люди, люди які практикують різні напрями йоги, і ті хто живе в гармонії з природою, у них енергетичний канал постійно тренується і цей потужний вплив енергії йде їм тільки на користь, вони здатні її перетравити. Це дозволяє їм вирішувати дуже складні завдання, робити великі відкриття і створювати прекрасні геніальні твори.

У 23-у місячну добу відбувається багато хуліганських вчинків. Аморальні люди сьогодні на піку своєї активності. Рекомендується уникати місць скупчення народу, так як енергетика там буде несприятлива. Сни сьогодні можуть присниться віщі, але їх складно розшифрувати.

Любов і відносини. Сьогодні не найсприятливіший день для романтичних побачень і зустрічей. Не рекомендується влаштовувати одруження.

Домашні справи. Двадцять третя місячна доба добре підходить для будь-яких домашніх справ які вимагають великого фізичного навантаження. День відмінно підходить для завершення чогось розпочатого, але руки ніяк не доходили, сьогодні той день щоб все завершити.

Здоров’я. Це хороший день для самолікування і цілительства, на цьому власне все позитивне і закінчується. Сьогодні не рекомендуються жодні хірургічні операції. Вразливий хребет. Буде корисним одноденне голодування, а так само будь-які процедури спрямовані на очищення організму від шлаків,  для позбавлення від всього зайвого і непотрібного. Це може бути що завгодно – і зіпсовані речі, і шлаки організму.

Check Also

Місячний календар стрижок на березень 2020 року

Вплив Місяця на здоров’я і самопочуття доведено багато століть назад. Ще кілька століть тому дівчата …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *