Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар на жовтень 2017 року

Місячний календар на жовтень 2017 року

Любов і відносини. В 3-й місячний день вас може потягнути на з’ясування відносин між собою. В цілому день не сприяє романтичним настроям, краще знайти спільні інтереси і поглибитися в них.

Домашні справи. 3-й місячний день дуже добре підходить для початку будівництва будинку, дуже добре в цей день копати колодязь, робити будь-які види ремонту будинку. Добре також точити ножі, працювати з металом, а в давнину в цей день відливали речі зі срібла.

Здоров’я. 3-й місячний день відмінно підходить для того щоб зав’язати з поганими звичками. Наприклад кинути палити буде набагато легше, ніж в інші дні. У цей день чутливі потилиця, горло, вуха, і категорично протипоказане їх лікування. Позитивно позначаться фізичні навантаження і заняття бойовими мистецтвами, а також відвідування сауни і лазні.

Манікюр та педикюр. Педикюр допоможе вийти переможцем у важких обставинах.

Бізнес і гроші. 3-й місячний день добре підходить для ризикованих і сміливих проектів. Але якщо ваше рішення було прийнято під дією страху, то скоріше за все нічого не вийде. В цілому у всіх справах буде відчуватися якась напруженість. Ризикові активи принесуть прибуток. Фінансові питання краще перенести на інший день.

22 жовтня. 4-й місячний день згідно зі своєю енергетикою є пасивним днем, краще не проявляти активну діяльність, а провести цей день спокійно, без зайвої суєти. Цей місячний день краще присвятити піднесеним думкам, підвищенню своєї духовності. Він ідеально підходить для прогулянок по лісі, молитов, медитацій, поминання предків, читання книг. Якщо ви збилися зі свого духовного шляху, то в цей день ви будете почувати себе спустошеним, саме час задуматися про це, і знайти свій шлях, енергетика цього місячного дня буде всіляко сприяти щоб повернути вас назад в русло, наставити на шлях. Відкрийте своє серце і воно направить вас в потрібному напрямку.

4-й місячний день є дуже сприятливим для початку навчання, підвищення кваліфікації. Все буде легко вдаватися чия діяльність пов’язана з інформаційними технологіями, зв’язком, телефонією, інтернетом. В цей час не слід приймати швидких рішень, краще десять разів обдумати все, а вже потім приймати рішення. Не рекомендується колективна робота, не можна рубати дерева. Люди, які були народжені в 4-й місячний день, мають якусь космічну таємницю, але при цьому вони повинні самі її пізнати. Також вважається, що в цю місячну добу можна побачити віщі сни, особливо якщо уві сні наснилися померлі родичі.

Любов і відносини.  Цей місячний день вважається не придатним для романтичних побачень, особливо якщо ви чекаєте від нього багато і покладаєте великі надії. В 4-й місячний день більшість людей схильні до апатії через що будь-який романтичний настрій зводиться нанівець.

Домашні справи. В 4-й місячний день вдаватимуться будь-які роботи з деревом, неважливо що ви з ним будете робити пиляти, стругати, випалювати. Не дозволяється тільки рубати дерева. Гарний час для прибирання будинку.

Здоров’я. Слабкими органами вважаються гортань і шийні хребці. Легко можна надірвати голос, протипоказані фізичні і емоційні перевтоми. Не рекомендується вживати алкоголь. День добре підходить для заготівлі цілющих настоянок, на рослинній основі.

Манікюр та педикюр. Нігті чіпати не бажано.

Бізнес і гроші. Всі справи пов’язані з фінансами можуть йти не дуже, не рекомендується починати нові справи, а краще продовжити розпочаті. Цей місячний день відмінно підходить для роботи над помилками.

23 жовтня. 5-й місячний день наділяє нас енергетикою позитивного настрою. У цей місячний день ми все сприймаємо як би через рожеві окуляри, нас все влаштовує, нам все подобається, але пізніше через високий політ може прийти розчарування, щоб цього не сталося, постарайтеся сильно не відриватися від землі. Постарайтеся не будувати сьогодні ніяких планів, так як інформація в 5-й місячний день може сприйматися не вірно.

Крім усього іншого, в цей день активізуються аферисти і шахраї. Постарайтеся бути пильними, і все перевіряйте особисто, не вірте на слово особливо новим людям. У 5-й місячний день ми більше втрачаємо, ніж знаходимо. П’ятий місячний день символізує вірність своїм принципам, боргу. Необхідно в цей місячний день величезну увагу приділити їжі і дієті. Тому що саме цей час символізується з початком освоєння їжі і її трансформації. Краще віддати перевагу молочним продуктам.

Добре в такий день кудись з’їздити, зайнятися збиранням, сушінням і настоянкою трав. Не рекомендується голодувати і метушитися. За прикметами, втрачені дрібні монети або паперові гроші, обіцяють велику удачу.

Успішними  будуть подорожі і поїздки. Це доленосний день, тому якщо всесвіт вам заборгував, то сьогодні борг обов’язково буде повернутий. Можливо ви отримаєте дуже цінну інформацію, яка допоможе зробити вам доленосний поворот, але головне не прогавити її, стежте уважно за всім, інформація може надійти зовсім від несподіваного місця, наприклад обривок газети або розмова в автобусі.

Любов і відносини. У тих, хто шукає великий шанс зустріти своє кохання, уважно поставтеся до сьогоднішніх знайомств. У 5-й місячний день легко закохаєтеся з першого погляду. Побачення будуть наповнені романтичним настроям.

Домашні справи. В 5-й місячний день краще відкласти всі побутові турботи. Не рекомендується робити ремонт, будувати. Здоров’я. У 5-й місячний день вразливий шлунок, тому серйозно поставтеся до харчування, не перевантажуйте шлунок, не їжте важкі продукти. Їжа сьогодні має особливу енергетику. Так само негативні емоції будуть погано впливати на шлунково-кишковий тракт. Не рекомендується в цей день дотримуватися жорстких дієт, і голодування не принесе позитивного ефекту.

Манікюр та педикюр. День для педикюру хороший, особливо у вечірній час, тоді з’явиться необхідна енергія.

Бізнес і гроші. Не рекомендується вирішувати фінансові питання. Нові справи не принесуть ніяких результатів, краще зосередиться на вирішенні розпочатих справ. Роздайте всі свої борги.

24 жовтня. Дух 6-го місячного дня наповнений чистою первозданною енергією, вона дає шанс кожній людині усвідомити сенс свого життя і навіть зазирнути в майбутнє. У цей день можливе духовне пробудження, спонтанне осяяння, посилюються телепатичні здібності. Люди володіють глибоким даром, відчують його якщо прислухаються до свого внутрішнього світу.

 Інтуїція сьогодні підкаже що істинно, а що є брехня, довіряйте своєму внутрішньому чуттю. Сни будуть віщими, і можуть показати подальше майбутнє, але потрібно правильно вміти їх інтерпретувати. 6-й місячний день краще провести спокійно, без конфліктів, намагайтеся уникати гучних компаній і непотрібної суєти, це зрадить вам глибокою впевненістю в собі і не дозволить марно розтратити енергію. Присвятіть краще цей день чомусь піднесенному. Прогулянки і споглядання природи матимуть лікувальний ефект. Люди які практикують медитації, легко зможуть досягти більш високих рівнів концентрації. В цілому 6-й місячний день дуже сприятливий, він дозволяє виявляти всі свої здібності. Зростає успішність, з’являються нові плани і думки, які здатні змінити Ваше життя на краще. В цей день буде добре вдаватися наукова і громадська діяльність. Однак в контактах потрібно бути стриманим, так як зайвий натиск або ж повна нетактовність можуть зменшити ефективність Ваших дій.

Любов і відносини. 6-а місячна доба найкращий час для укладення щасливих шлюбів по любові, є повір’я що шлюби в цей день укладаються на небесах, тому можуть вважатися найщасливішими. Дуже хороший день для побачення.

Здоров’я.  Цей місячний день дуже добре підходить для дихальних вправ, відвідування салонів краси або косметолога. Будь-які омолоджуючі процедури принесуть хороший результат. У 6-й місячний день уразливі грудні відділи, плечі, легені, бронхи. Також день несприятливий для лікування і видалення зубів.

Домашні справи.  Відмінний день для вирішення побутових проблем і роботи по дому. Все буде з легкістю вдаватися, а прибирання будинку крім бруду, очистить і енергетику простору.

Манікюр та педикюр. Педикюр посилить привабливість і повагу в колективі.

Бізнес і гроші. Шостий місячний день дуже хороший для підписання нових контрактів, початку нового бізнесу, реєстрації підприємства. Всі фінансові справи принесуть позитивний результат. В цілому це найкращий день для бізнесу в усьому місячному календарі. Єдиний момент, не варто сьогодні давати гроші в борг, так як вважається що разом з грошима ви передаєте свою грошову удачу.

25 жовтня. Енергетика цього місячного дня, надає на людей нестійкий емоційний настрій, люди легко переключаються від сильної радості, до глибокої печалі і образи. Сни сьогодні бувають віщими і несуть багато корисної інформації. Починати нові справи в цей день не варто, краще зосередитися на виконанні вже початих. Добре сьогодні будуть вдаватися рекламні кампанії, публічні виступи.

7-й місячний день називають днем ​​слова. Слова сьогодні мають матеріальну енергетику, тобто вони можуть матеріалізуватися в конкретну дію. Все що Ви сьогодні скажете може реалізуватися в матеріальному плані. Необхідно уважно стежити за своєю мовою, не потрібно бажати нікому зла, щоб самій не знаючи запустити руйнівну силу в дію, адже зло торкнеться в першу чергу тих, хто його направив, а не тих для кого воно було адресовано. У 7-й місячний день постарайтеся уникати непотрібної балакучості, пліток, розмов засуджуючих інших. Сьогоднішній день можна сміливо назвати провокаційним, вас будуть схиляти до засудження інших, балакучості.

Місячний календар на жовтень 2017  року  радить, що енергія цього місячного дня величезна і потрібно постаратися її використовувати для своїх поставлених цілей. Направте всю свою діяльність на здійснення своїх планів, і не забувайте, що слова в цю місячну добу набувають глибокої  магічної  сили. Також потрібно усвідомлювати що брехня сьогодні має величезну руйнівну силу, і незалежно як вона була виголошена, повернеться до вас бумерангом. Якщо ви не можете сказати правду, то краще просто промовчіть.

Любов і відносини. В цей день потрібно остерігатися конфліктів або гнівних промов зі своїм обранцем або обраницею. Якщо ви самотні, то в цей день варто помріяти про свою другу половинку.

Домашні справи. Ремонт і будівництво, а також великі справи по дому краще не розпочинати, а закінчити краще започатковані.

Здоров’я. Цей день категорично не підходить для візиту до стоматолога і лікування зубів. У 7-й місячний день уразливі бронхи, голосові зв’язки, легені. Рекомендується дотримуватися дієти з легких продуктів.

Манікюр та педикюр. Манікюр, педикюр  робити не можна. Інакше життя буде коротшим.

Бізнес і гроші. Це хороший день для заняття бізнесом для реалізації своїх намічених планів. Сьогодні хороший день для пошуку спонсорів. У фінансовому плані день вважається нейтральним.

26 жовтня. Енергетика 8-го місячного дня робить людину пасивною, з’являється схильність замкнутися в собі. В емоційному плані відчувається нестабільність, перепади настрою з крайності в крайність, це пов’язано з внутрішньою трансформацією особистості, старі розумові образи заміщуються новими, потрібно постаратися уникати конфліктних ситуацій і утриматися від відвідування гучних місць. У магії такий день називають часом алхімії, хімічних трансформацій, очищення вогнем.

У 8-й місячний день починається період переходу місячного циклу в другу фазу. Це досить складний день, не варто себе перевантажувати фізично і емоційно. Сьогодні буде добре провести покаяння, попросити вибачення, сходити до церкви. Взагалі 8-й місячний день можна вважати одним з кращих днів в плані покаяння і духовного розвитку, тому ідеальним буде зосередитися на внутрішньому духовному розвитку, попросити вибачення у бога, поставити свічку.

Добре в 8-й місячний день мати контакт з вогнем. Запаліть свічку або камін і уявіть як в його полум’ї починають згоряти всі ваші образи і все що гризе і мучить вашу душу. Потрібно звільнити себе для надходження нової і чистої енергії. Якщо добре сконцентруватися або зосередиться на полум’ї вогню, то можна отримати велике одкровення. Також в цей день дуже ефективними будуть будь-які ритуали очищення вогнем. У цей день дуже корисне голодування, воно здатне не тільки фізично очистити організм а й духовно. У 8-у місячну добу добре переїжджати на нове місце проживання, купувати будинок або квартиру. Сни, приснилися в 8-й місячний день несуть корисну інформацію, і підказки для невирішених проблем. Якщо ви живете за місячним календарем, то в цей день, ви повинні помітити перші зміни і зміни у своєму житті.

Любов і відносини.  8-й місячний день прийнято вважати сприятливим для побачень, але не забудьте що сьогодні день прощення. Люди сьогодні схильні до одкровень, і якщо у вас перше побачення, не розкажіть чогось зайвого.

Справи домашні. Сьогодні краще виконувати тільки дрібні незначні домашні справи. Добре зайнятися улюбленим хобі. Здоров’я. Ця місячна доба вважається важкою  для організму людини, тому як відбувається перебудова енергетичного поля, яка вимагає досить великих внутрішніх витрат. Так само в 8-й місячний день більшість схильних  до нервових розладів, а це може серйозно позначитися на здоров’ї всього організму. Дуже ефективні сьогодні голодування. Відвідування лазні, сауни не рекомендується.

Манікюр та педикюр, Відвідувати майстра можна. Це допоможе налагодити вигідні зв’язки.

Бізнес і гроші. Сьогодні краще вирішувати тільки дрібні фінансові питання, від великих втриматися.На роботі можливі конфліктні і надзвичайні ситуації. День дуже гарний для відряджень і ділових поїздок.

27 жовтня. Енергетика в 9-у місячну добу  вважається важкою і темною. Багато хто відчуває настання цього дня відчуваючи тривогу, буває головний біль, безпричинні страхи. Це період обманів, помилок, зваб, отруєнь і ілюзій. Можуть приснитися погані, страшні сни, але вірити їм не варто. Це день, отримання поганих знаків, до яких потрібно поставитися тверезо, добре все обміркувати і оцінити. Цей день провокує виступити на тіньову сторону людини, ми сприймаємо світ як би через криве дзеркало, помиляємося, але все одно намагаємося настояти на своєму, навіть якщо це суперечить здоровому глузду.

Сьогодні велика ймовірність отримання травм, тому потрібно бути уважними коли переходите через дорогу або сідаєте за кермо автомобіля. Також варто звернути увагу на те по якому знаку зодіаку проходить Місяць, наприклад якщо Місяць у Водолії, і на вулиці ожеледь то велика ймовірність підслизнутися і отримати травму, або наприклад місяць у леві велика ймовірність потягнути спину. Цей день називають днем ​​кармічних випробувань.

9-а місячна доба несе досить важку енергетику, а тому сьогодні буде дуже доречно носити з собою свій талісман, оберіг і т.д., річ яка б згладжувала негативні наслідки. Віруючі люди в такий день можуть і не відчути ніяких негативних впливів на себе, але ось вплив темної енергії на загальне навколишнє оточення вони обов’язково побачать і відчують. Не завадить в такий день провести енергетичну чистку свого житла, тому як буває що приходять до нас різні люди і деякі несуть в собі негативну чорну енергетику, яка має властивість накопичуватися в кутах і комірках нашого будинку. Буває що і ми самі робимо внесок цієї не доброї енергії, своїм поганим настроєм, побутовими сварками. Але незважаючи на те що день здається жахливим і страшним, ви повинні оптимістично дивитися на життя і не чекати якихось неприємностей і тоді вони обов’язково пройдуть повз, а день пройде весело і щасливо.

Любов і відносини .Це не найвдаліший день для романтичних відносин і побачень, сьогодні велика ймовірність виникнення різних конфліктів зі своєю обраницею чи обранцем. Тому побачення краще перенести на інший день. Так само цей день абсолютно не підходить для одружень.

Check Also

Місячний календар стрижок на березень 2020 року

Вплив Місяця на здоров’я і самопочуття доведено багато століть назад. Ще кілька століть тому дівчата …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *