Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар на жовтень 2017 року

Місячний календар на жовтень 2017 року

Манікюр та педикюр. Місячний календар  на жовтень 2017  року  радить зайнятися особистими справами, не провокувати конфліктні ситуації, які посиляться, якщо відвідати майстра.

Бізнес і гроші. Це несприятливий день для бізнесу та кар’єри. Постарайтеся не робити нічого важливого. У такий день добре проводити закриття підприємства або відмовлятися від фінансових схем які приносять збитки.

13 жовтня, 14 жовтня. У  24-у місячну добу активується енергія землі: це пісок, каміння, грунт, а у людини стають активними дві нижні чакри. У зв’язку з чим з’являється потяг і тяга до протилежної статі. Чоловіки сьогодні особливо мужні, а жінки особливо жіночні. Фізичні сили на підйомі, всі розпочаті справи з успіхом вдаються, а любовні побачення чудово проходять.

В езотериці – це період творення нового і руйнування старого. Прекрасний день для енергоємних і важких справ, які вимагають важкої розумової або фізичної праці. Місяць в 24-й день постачає нас великою кількістю енергії, але на жаль, не всі здатні впоратися з нею, через що у багатьох виникає тяга до екстремальних ситуацій, авантюр і бажанням «випендритися» показати себе. Також, великий енергетичний надлишок можна зняти спортивними вправами.

В цілому енергетика дня дружня, день здається радісним і тихим, настрій святковий, а люди добросерді. Якщо ви відносите себе до пасивних людей, або в даний час це вам необхідно, то можна присвятити цю місячну добу сну або відпочинку. Сни не несуть ніякої цінної інформації, і погано запам’ятовуються.

Любов і відносини. Сьогодні хороший день для романтичних побачень, і вони як правило проходять на висоті. Сьогодні дуже високий сексуальний потенціал, як у чоловіків так і у жінок. Для зачаття дитини, цей день вважається одним з кращих у всьому місячному циклі.

Домашні справи. Сьогодні вітається будь-яка робота по дому. 24-й день місяця вважається дуже сприятливим для початку будівництва будинку, закладки фундаменту. З давніх-давен в це день, починали будівництва храмів.

Здоров’я. Сьогодні організм дуже добре справляється з важкими фізичними навантаженнями. Сприятливий день для заняття активними видами спорту, йогою, силовими практиками. Якщо відчувається фізична слабкість, то вона легко лікується сном і відпочинком. Секс сьогодні дуже корисний.

Уразливі пряма кишка, шкіра, печінка, тому рекомендується дотримуватися дієти і здорового сну.

Манікюр та педикюр. Для педикюру час нейтральний. 14 жовтня – можна проводити будь-які процедури для нігтів, щоб вони були здоровими, а недоброзичливці програли.

Бізнес і гроші.  Двадцять четверта місячна доба дуже вдаа  для будь-яких справ, як нових, так і для завершення розпочатих. Нові справи розпочаті сьогодні, в майбутньому принесуть вам гроші і успіх. Проявіть активність і ви повернете гори. Дуже сприятливий день, для вирішення всіх фінансових питань.

15 жовтня. Енергетика цього місячного дня спрямована на самопізнання внутрішнього життя, це день роздумів і медитацій, час самозаглиблення і пасивності. Ретельність, обдуманість, неквапливість – ось ті якості, які  здатні зробити максимально вдалим цей день.

У 25-й день місяця не потрібно ні куди поспішати і починати важливі справи. Краще присвятити цей день внутрішнім проблемам самого себе, які потребують вирішення. В езотериці в цей день, відкривається вікно в світ тонких енергій, у людей з даром провидців відкривається канал телепатії, ясновидіння. Можна підглянути і дізнатися про своє майбутнє. Сьогодні день передбачень і пророцтв. Всі види ворожінь, будуть передбачати точні події з майбутнього. У людей які практикують довгий час медитації сьогодні можливий прихід «Сіддхи», в йозі це називають побічним даром надприродних здібностей (ясновидіння, телепатія, досконала інтуїція і т.д.).

 Активні дії в 25-й місячний день не принесуть позитивного результату, але запросто можуть вивести з рівноваги і душевного спокою, краще цей день провести спокійно і присвятити його собі. Сни в 25-у місячну добу дуже часто бувають віщими і досить символічними, але потрібно вміти грамотно їх витлумачити.

Любов і відносини. Сьогодні нейтральний день для романтичних побачень і відносин, якщо ви неговіркі, то краще перенесіть побачення на інший день, а то при зустрічі будете весь час мовчати.

Домашні справи. Сьогодні не сприятливий день для серйозних справ по дому. Ремонт краще перенести, щоб потім не переробляти, сьогодні мало що вдається, і скоріше це призведе до емоційного зриву, ніж до позитивного результату. Здоров’я.  У 25-й день місяця не рекомендуються фізичні навантаження, а також відмовтеся від важкої їжі. Здоров’я добре відновлює денний сон, звичайно ж якщо був повноцінний нічний. Уразливі сьогодні вуха, голова, органи чуття. Найкращий день для заняття йогою.

Манікюр та педикюр. Педикюр подарує надію. Сьогодні потрібно зайнятися ступнями, зробити ванночки для ніг і видалити мозолі.

Бізнес і гроші. Для бізнесу і кар’єри це нейтральний день, люди в 25-й день місяця як правило ліниві, апатичні і неуважні. Всі грошові справи краще перенести, так як велика ймовірність зробити помилку.

16 жовтня. Енергетика 26-го місячного дня дуже важка, це відповідальний і складний день. За загальну характеристику день метушливий і скандальний, і часто буває що ви потрапляєте в не зручну ситуацію. У 26-у місячну добу багато хто схильний до перепадів настрою, а внутрішній емоційний стан часто мінливий і нестабільний. Сьогодні потрібно взяти під контроль свої емоції і постаратися уникати їх проявів.

Сьогодні потрібно знати, що емоції несуть в собі велику руйнівну силу. Тому можуть виникнути серйозні сварки, в яких часто ляскають дверима або упаковують валізи. Після таких сварок, як правило слідує період, відчуття глибокої спустошеності і депресії. Якщо ж ви зумієте подолати себе, а в майбутньому розвинути в собі величезне терпіння, а також здатність яка дозволить прощати іншим, ви зможете освоїти цю важку енергію місяця, і перетворити її в чисту любов, що дозволить стати по справжньому щасливою і світлою людиною.

Сни сьогодні можуть бути віщими, але дуже складними для розуміння, тому їх важко правильно витлумачити.

Любов і відносини. Зовсім не відповідний день для романтичних побачень і відносин, так як день емоційно важкий, і не має в своєму розпорядженні романтичного настрою.

Домашні справи. Сьогодні важкий день, тому краще обмежиться легкими домашніми справами. Не варто в такий день починати ремонт або будівництво.

Здоров’я. Сьогодні головне не нервувати, так як велика ймовірність впасти в депресивний стан і замкнутися в собі. В 26-й день місяця уразливі: стегна, нігті і зуби. Не рекомендується лікувати і видаляти зуби. Прекрасний день для лікування шкіри і відвідування салонів краси.

Манікюр та педикюр. Поганий день для догляду за нігтями.

Бізнес і гроші. Двадцять шоста місячна доба несприятлива для будь-яких важливих справ, а також грошових операцій.Сегодня краще не укладати ніяких договорів і угод. Велика ймовірність зіткнутися з шахраями.

17 жовтня. Енергетична характеристика 27-го місячного дня сприяє контактам з водою, будь-які знаходження біля води, на воді, морські подорожі і т.д., юудуть приносити удачу і заряджати вас життєвою енергією. Сьогоднішній день краще присвятити духовним пошукам і самоосвіті. У цей день дуже добре працює розум і інтуїція. Так само сприяє день передачі знань від старшого покоління до молодшого, спілкування зі старшими, можуть вас чому небудь навчити або підвищити духовну грамотність.

 27-й місячний день – це час перетворення, набуття знання і мудрості, звернення до своїх витоків. Це дуже хороший час для наукових видів діяльності, підвищення кваліфікації, збору і аналізу інформації, тестів, опитувань. У творчих людей сьогодні може з’явитися джерело натхнення, і вони зможуть повністю поринути в роботу. Інтуїція і шосте відчуття, сьогодні будуть на висоті, довіряйте їм, і вони допоможуть знайти вихід здавалося б з тупикових ситуацій.

В езотериці – це день таємних знань. Рекомендуються заняття медитацією, в цей день може прийти інтуїтивне прозріння. Сни двадцять сьомої місячної доби несуть багато корисної інформації, але дуже складні для правильного тлумачення. Любов і відносини. 27-й день місяця вважається сприятливим для романтичних побачень і зустрічей, але тільки якщо вони пройдуть в негучних компаніях або відокремлених місцях. Так само це гарний час для укладення шлюбів.

Домашні справи. Сприятливий день для всіх видів справ по дому. Але ремонт і будівництво не рекомендується починати сьогодні, а краще завершувати розпочаті справи.

Здоров’я. У 27-у місячну добу не рекомендуються важкі фізичні навантаження. Вразлива сьогодні лімфатична система. Це прекрасний день для прогулянок на свіжому повітрі біля водойм, від них ви отримаєте цілющий заряд життєвих сил.

Манікюр та педикюр. Обробляти на ногах нігті необхідно тим, у кого накопичилося багато проблем.

Бізнес і гроші. Цей день сприяє тільки науковій та творчій роботі. Для всіх грошових операцій це невдалий день. Починати нові справи не варто, а краще зосередитися на завершенні розпочатих.

18 жовтня. Енергетика 28-го дня місяця чиста і світла і обіцяє удачу в творчих справах. Сьогодні прекрасний світлий день. Успіх супроводжуватиме у всіх будівельних і виробничих сферах діяльності людини, не залежно від масштабу. Будь-яка робота спрямована на творення буде приносити масу позитивних емоцій і легко справлятися. Прекрасний час для будівництва будинку і ремонту квартири, лагодження автомобіля в гаражі і т.д. А ось не сприяє цей час, всім видам діяльності які спрямовані на руйнування, риболовецькі шхуни повернуться без улову, а у лісорубів справи не складуться.

Символом цієї місячної доби є лотос, він ототожнює духовний людський розвиток. Якщо ви жили з цим місяцем в унісон, то безсумнівно знайдете благодать нічної цариці неба.

Сьогодні ми пожинаємо плоди, які посіяли на початку. У 28-й місячний день життя також підносить нам уроки, до яких дуже уважно потрібно поставитися. Наприклад якщо вам не вистачає грошей, це може говорити про те, що ви займаєтеся не улюбленою і не своєю справою, або ж у вас низький рівень вашої енергетики. Тому як гроші – це енергія, то і ви можете забрати її стільки, скільки в змозі забрати.

Сни сьогодні можуть присниться віщі, і як правило вони вказують на рішення будь-якої проблеми.

Любов і відносини. Сьогодні прекрасний день для побачень і романтичних відносин, особливо якщо це перше побачення. Енергетика місячної доби сприяє створенню нових пар. Так само це хороший день для одружень.

Домашні справи. 28-а місячна доба обіцяє удачу у всіх домашніх справах, сьогодні прекрасний день для будівництва та ремонту будинку, найкращий день для ремонту автомобіля, все буде йти якби само собою, і при цьому супроводжуватися прекрасним настроєм.

Здоров’я.  Хороший день для заняття спортом і початком циклу фізичних вправ. Сьогодні також дуже сприятливий день, для лікування шкіри, і відвідування косметолога. Дуже ефективними сьогодні будуть заняття дихальними практиками та відвідування лазні або сауни.

Манікюр та педикюр. Сьогодні допоможуть ванночки для ніг, так покращиться фінансове благополуччя.

Бізнес і гроші.  28-й день місяця дуже сприятливий для бізнесу та кар’єри. Всі грошові справи вдаватимуться з неймовірним успіхом. Особливо принесуть позитивні плоди контракти та договори, укладені на початку місячного циклу.

19 жовтня. 1-й місячний день може бути дуже коротким, всього кілька хвилин. Чим менший за своєю тривалістю 1-й місячний день, тим більше ми отримуємо енергії і тим інтенсивніше протікають процеси під час нього. Період настання першого дня починається з початку настання молодика. Цей день має великий вплив, на весь Місячний місяць, на те як ми проведемо весь цей час. Від нього залежить успіх усіх наших справ, на цілий місяць. Це час як чистий аркуш в книзі нашого життя, і щоб його не пропустити поставте на своєму мобільному телефоні будильник, на дату початку нового місяця і не забудьте що молодик починається в кожному місті по різному, на це впливає широта, довгота і часовий пояс.

Відкиньте в 1-й місячний день всі справи і суєтні думки. Зосередьтеся на своїх планах майбутнього місяця, а можливо і на глобальних планах і змінах, які змінять все Ваше життя. Уявні форми і образи створені сьогодні будуть володіти особливою силою, вони будуть здатні матеріалізуватися в реальному світі через наші дії і вчинки, як ніби не бачена сила рухає ними, і не що не може зупинити або перешкодити їм. Для більш детального і чіткого осмислення своїх планів скористайтеся листком паперу, на якому викладіть свої плани, не пропустіть ні однієї деталі, намагайтеся все викладати  не розпливчасто, а чітко і ясно. Чим докладніше ви все напишете і візуалізуєте у себе в голові, тим більшу енергетичну підтримку ви отримаєте від всесвіту. Чим складніші ваші запити, тим більше часу вони зажадають для матеріалізації.

Візуалізують своє бажання в 1-й місячний день кожного молодика  з місяця в місяць, і результат не змусить себе довго чекати, воно обов’язково збудеться в потрібному місці і в потрібний час. У такій місячний день не рекомендується займатися груповою роботою. Добре було б повернутися до свого початку, позгадувати  дитинство подумати про свої вчинки, проаналізувати прожите життя. Можна також приділити час читанню історичної літератури.

Можна сказати, що це день творчих починань. За нові справи краще не братися, а обмежиться тільки планами та мріями. 1-й місячний день – це магічний і незвичайний день. Символ лампада, позначає образ вічного світла і глибокий духовний зв’язок з тонким світом. Якщо Ви направите свої дії на розвиток і духовне очищення, то це принесе Вам величезну користь. Наприклад, якщо подумати про минуле і пробачити своїх кривдників, або самому попросити пробачення (нехай навіть подумки), це посприяє поліпшенню вашої карми, і розриву перешкоджаючих ниток, які заважають Вам рухатися вперед. Цей місячний день добре провести за спостереженням вогню. Якщо є можливість, запаліть свічки. Сконцентруйтеся на чомусь хорошому, відчуйте відчуття любові і спокою. Цей день дуже сприятливий для хороших і добрих починань, особливо якщо вони підносять ваш дух і вдосконалюють особистість.

Любов і відносини. В 1-й місячний день буде краще усамітнитися, а особисте життя рекомендується лише планувати. Якщо у вас призначено побачення зі своїм обранцем або обраницею, то проведіть його в усамітненні, наприклад в тихому миленькому кафе, а головне відмовтеся від гучних і людних місць.

Домашні справи. Дуже добре підходить для дрібних домашніх справ. Прання і прибирання буде краще перенести на інший день. День добре підходить для творчості та всього що з нею пов’язано: вишивка, в’язання, малювання, заняття улюбленим хобі.

Здоров’я. З точки зору медицини, в 1-й місячний день, особливо уразливі лицьова частина голови і головний мозок, тому не потрібно зловживати алкоголем або ж гострою або гарячою їжею, та й взагалі перевтомлюватися. Фізіологічно, відбувається щільне збивання внутрішніх органів, імунітет послаблюється, що є для людини досить важким. Не рекомендується робити різного роду косметичні процедури, особливо це стосується пластичних операцій. Добре почати цикл фізичних вправ.

Манікюр та педикюр. Відвідування косметолога не бажано, інакше будуть неприємності на роботі.

Бізнес і гроші. Не рекомендується: підписувати важливі документи, обмінювати валюту, брати і віддавати борги. Найкраще відкласти переговори і прийняття важливих рішень. Також негативно позначиться реєстрація нового підприємства і відкриття нової справи. Містичний вплив думок-форми і образи, створені в 1-й місячний день, створюють енергетичний відбиток в тонкому світі, що сприяє до подальшої їх матеріалізації в матеріальному світі.

20 жовтня. Це час отримання цінної інформації. Будьте особливо уважні до інформації яку отримуєте в другий місячний день, навіть якщо вам здається що це вам не знадобиться, через якийсь час може все змінитися і ви оціните отриману в цей день інформацію.

 Другий місячний день наповнений енергією, яка схиляє людей до жадібності. Намагайтеся не піддаватися цьому, виводьте геть скупі думки і навпаки якщо вам вдасться що-небудь кому-небудь подарувати, всесвіт вам поверне це сповна. Якщо раптом ви в другий місячний день що-небудь втратили, подумайте добре, можливо ця річ вам ніколи б не стала в нагоді і зовсім  непотрібна вам, з легкістю розлучіться з нею.

Намагайтеся в другий місячний день особливо не ділитися своїми планами, інакше їх реалізація може зійти нанівець. У цей день необхідно розвивати в собі щедрість, і не можна показувати свою злість. Дуже добре в цей місячний день звернутися з проханням до начальства, завести нові контакти. 2-й- місячний день дуже сприятливий для різного роду відкриттів і наукових досліджень. Запланований похід на природу або подорожі з відправною точкою другого місячного для, принесуть масу позитивних емоцій і запам’ятаються надовго.

Любов і відносини. Добре підходить для побачень, проявіть турботу і щедрість, по відношенню до вашої другої  половинки і будете сповна винагороджені радістю і любов’ю. Цей місячний день дуже добре підходить для укладання союзів і шлюбів. Домашні справи. Можна займатися будь-якими домашніми справами. Цей час відмінно підходить для початку ремонту в квартирі і будь-якого будівництва.

Здоров’я. У другий місячний день слід приділити особливу увагу харчуванню, особливо не варто вживати жирну їжу. Прекрасний час для складання курсу дієти на весь місячний цикл, а також для початку оздоровчого курсу, очищення організму, курсу фізичних вправ і тд. Також другий місячний день буде ідеальним для відвідування сауни або лазні.

Манікюр та педикюр. Хто потребує життєвих змін, для педикюру час ідеальний.

Бізнес і гроші.  2-й місячний день дуже сприятливий для індивідуальної і колективної роботи. Можна сміливо починати будь-які справи і проекти. Особливо добре буде вдаватися навчання і підвищення кваліфікації, будь-які курси і т.д. Відрядження будуть плідними і принесуть матеріальні доходи.

21 жовтня. 3-й місячний день – це час для активних дій. Краще якщо Ви встанете з раніше, щоб можна було зробити якомога більше хороших і корисних справ. 3-я місячна доба заряджені енергією Марса і дуже енергійні – це день війна. Пасивні люди в такий день стають дуже вразливими, вони стають недовірливими, підозрілими і підступними, так як знаходяться під гнобленням дуже активної енергії. Чутливі люди в 3-й місячний день можуть відчувати напруженість і навіть агресію в повітрі. Прояв пасивності в 3-й місячний день може погано позначитися на здоров’ї.

Енергія повинна реалізуватися і якщо цього не відбудеться, то вона почне руйнівно діяти на організм зсередини. Третій місячний день наповнений ризиком, натиском, залізною волею для сміливих і рішучих дій. Цей день потрібно провести під гаслом: «Думати не треба, треба діяти!» Найнебезпечніше що таїть в собі третя місячна доба, це можливість багаторазово посилювати наш страх. Який також багаторазово буде надавати руйнівний вплив на фізичне і психічне здоров’я. Тому якщо таке має місце, говоримо страху ні, і всіляко відкладаємо його на інший день, боятиься будемо потім, але тільки не сьогодні.

3-й місячний день добре підходить для занять бойовими мистецтвами, так само він сприяє тим хто вирушає в далекі подорожі або довгу поїздку. Енергія Місяця буде всіляко допомагати їм на всьому шляху.

Check Also

Місячний календар стрижок на березень 2020 року

Вплив Місяця на здоров’я і самопочуття доведено багато століть назад. Ще кілька століть тому дівчата …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *