Головна » Діти » Привітання класного керівника до дня вчителя

Привітання класного керівника до дня вчителя

1 жовтня відзначається  День вчителя. У цей осінній день, коли яскраво світить сонце і повільно опускається на землю пожовкле листя, своїм улюбленим педагогам будуть слати гарні привітання з Днем учителя школярі і ті, хто давно вийшов за пороги школи. Тому, пропонуємо цікаву підбірку привітання класного керівника  до дня вчителя.

Привітання класного керівника в прозі

Привітання класного керівника до дня вчителя

Поки багато зачитуються ідеями подарунків своїми руками на День вчителя, ми в черговий раз вирішили нагадати про важливість цього святкового дня. Праця і внесок вчителів в розвиток дитини важко переоцінити. Ці люди щодня працюють з душами дітей, діляться знаннями, виховують справжніх громадян своєї країни і намагаються проростити зерно істини в кожному учні. Тому в цей день кожен, хто зараз або раніше ходив в школу, хоче сказати кілька зворушливих слів вчителям.

За традицією, викладачів вітають не тільки школярі та студенти, а й їхні батьки та інші члени сім’ї, які беруть участь в освітньому процесі дитини. Крім того, варто сказати приємні слова, знайомому або колезі, що працює вчителем.

Ми підготували яскраву і цікаву підбірку короткого і довгого, серйозного привітання класного керівника   до дня вчителя.

Check Also

Сценарій на Хелловін 2018 для дітей різного віку

Сценарій на Хелловін 2018 для дітей різного віку

Способів організації свята для школярів-підлітків на веселий Хелловін (31 жовтня) досить багато. Пропонуємо не надто …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *