Home / Дозвілля / Як навчитися танцювати. Корисні поради

Як навчитися танцювати. Корисні поради

Часто люди звертають увагу на думку оточуючих. Їм здається, якщо у них щось не вийде, то їх засудять, обговорюватимуть. Це стосується і вміння танцювати. Багато хто не йде вчитися в студію танцю тільки тому, що бояться виглядати смішними, вважають що їх вік або статура не дозволяють відвідувати подібні заходи. Це велика помилка! Не варто впадати у відчай. Навчитися красиво танцювати початківцям любителям можна вдома, причому самостійно. Ми розповімо і покажемо, як навчитися танцювати.

Як навчитися танцювати.  Що дає танець?

У сучасному світі, в еру розвитку інформаційних технологій, достатку гаджетів, за якими люди сидять цілодобово, комп’ютерних ігор та інших неактивних видів розваги дуже важливо залишатися у формі. Лише протягом останніх років спорт знову став популярним. Але це захоплення далеко не для всіх. А ось підтримка тіла в тонусі і будь-який вид активного відпочинку в запасі повинні бути обов’язковою умовою для кожної успішної людини.

Таким видом можуть стати танці. Для того, щоб танцювати, необов’язково крутитися на голові, вчитися стояти на кінчиках пальців і проводити в тренувальному залі добу. Можна просто займатися цим вдома. У цьому може точно так же допомогти горезвісний технологічний прогрес.

Скористатися онлайн-курсами або відео-уроками. Цей спосіб є найзручнішим і дійсно правильний для тих, хто насправді хоче навчитися танцювати. Таким чином можна вивчити як певний танець, так і цілий танцювальний стиль. Давним-давно минув той час, коли інтернет не сприймався серйозно. Зараз люди цілеспрямовано звертаються туди, щоб чогось навчитися або дізнатися щось нове для себе.

Зараз стали дуже поширені цілі курси по певних стилях танцю. Вони розжовують все, починаючи з основ, і поступово рухаються до більш складних елементів. Так, наприклад, на початку навчання стилю хіп-хоп ви вивчите спершу bounce, потім glide і тільки після цього зможете перейти до танцювальних комбінацій. Вам будуть радити, які по відео подивитися, щоб перейняти стиль професійних танцівників і зрозуміти, як правильно управляти своїм тілом.

Зрозуміло, вивчення цілого стилю – дуже важке завдання. Набагато простіше розбирати якісь певні техніки або елементи. Це можуть бути хвилі в локкінг, “місячна хода” в стилі Майкла Джексона або фризи в брейк-данс. Так можна зміцнити свої пізнання в певному стилі.

Переймаючись таким завданням, важливо оцінювати знайдений матеріал за наступними критеріями. Вам повинно дуже подобатися все, що говорить, робить і показує тренер в відео-презентаціях. Важливо відчувати симпатію до голосу викладача, зовнішнього вигляду, манери підношення інформації.

Також довіру і повагу повинні викликати музичний супровід, простір, вміння рухатися, доносити інформацію. Якщо є щось, що викликає сумніви, краще знайти інший матеріал. Кращі танці сучасності стають улюбленими в тому випадку, коли все, що показує і говорить тренер зрозуміло і легко здійснимо. В цьому випадку результат навчання буде радувати.

Коли ви танцюєте вдома, то вам не доведеться витрачати час на поїзд в інший кінець міста для того, щоб отримати тренування у вигляді однієї або двох годин занять. Щоб відвідувати музичний колектив, доведеться підлаштовувати свій графік під встановлений розклад. У деяких випадках це може виявитися некомфортним – порушувати плани, створювати незручності у вигляді довгої дороги і так далі. Таким чином, навчаючись танцям вдома, ви економите значну частину часу. У разі, якщо танцювальна студія знаходиться близько від дому, такий фактор перестає мати велике значення.

Фінанси – важливе питання, яке хвилює більшість людей, коли мова заходить про додаткову освіту. Кращі танці це ті, які є професійними і коштують недешево, а якщо враховувати витрати на проїзд, це створить додаткові витрати.

Насправді, якщо ви не знаєте, як навчитися танцювати  в домашніх умовах, то зробити це дуже просто. Слід розглянути найпопулярніші способи.

У занятті танцями є багато переваг:

можливість підтримувати фізичну форму;

підтримання оптимальної ваги;

нові знайомства, спілкування;

гарний настрій.

Якщо з’явилося бажання – зробіть це. Починайте з простих рекомендацій для початківців любителів, які прочитаєте і побачите далі.

Велике значення в танцях має емоційний стан. Результат навчання буде залежати від того, як ви ставитеся до навчального процесу. Танці і їх уроки не повинні проявлятися в намаганнях через силу, дискомфорт і відсутність бажання займатися.

Кращі танці для корекції фігури, гарного самопочуття і бадьорого настрою – це ті, які доставляють масу позитивних емоцій, навіть якщо тренування і уроки забирають багато сил, а елементи відрізняються складністю рухів. У будь-якому випадку, такі танці принесуть користь для душі і тіла, а уроки, які будуть освоєні самостійно, стануть закріпленими навичками, що дозволить на будь-якій вечірці рухатися вміло і в такт музиці.

Психологія вираження почуттів тісно пов’язана з танцювальними рухами. Тому займаючись танцями, важливо знати, що це буде сприяти зняттю напруги, емоційній розрядці і можливості висловити свою індивідуальність.

Важливу роль відіграє те, у що ви одягнені під час заняття. Домашній  одяг не спортивного типу, до якого ви звикли, не сприятиме створенню атмосфери навчального процесу і відповідного настрою на навчання. В такому випадку доцільно буде придбати обтягуючу спортивну форму, в якій можна виглядати стильно і привабливо, як майбутня зірка танцполу.

З чого почати?  Просто включати музику і рухатися в такт

Цей спосіб є найпростішим і примітивним. Саме так робили наші бабусі і дідусі, коли ходили на “танці”, і саме так робить вся сучасна молодь, за винятком того, що одягається трохи інакше. Можна включити популярний хіп-хоп і намагатися повторювати за бі-боями, вивчаючи неймовірні трюки (головне не розбити мамин сервіз) або ж активно розмахувати руками, похитуючи головою, як це робить більшість темношкірих (і не тільки) реперів.

В якості музичного матеріалу підійде і попса. Музика може і не дуже, але ж самі виконавці вміють під неї рухатися. І у вас теж вийде. На худий кінець підійде і “Дискотека цатих років”. Тоді з ритмом все було в повному порядку, можете повірити.

Стати першокласним танцюристом таким чином у вас не вийде, і, малоймовірно, що ви створите нові танцювальний стиль, але ось відточити деякі навички, щоб виглядати виграшно на дискотеці – простіше простого.

Включати кліпи або танцювальні відео і намагатися повторювати

Такий спосіб стане в нагоді тільки в тому випадку, якщо ви:

Дуже сильно хочете навчитися танцювати саме цей танець;

Вибрали досить простий стиль.

Складність такого способу полягає в тому, що на відео танцюристи рухаються дуже швидко і не ставлять собі за мету пояснити, як вони це роблять. Це може дуже сильно перешкодити. Тим більше, часто такі відео – складний монтаж, і при постійній зміні кадрів, планів, зйомці різних танцюристів, зрозуміти, що відбувається на екрані буде неможливо. Єдине, що можна вивчити таким чином – ліричні танці, які виконуються під повільну музику і, як ніби, створені, щоб з них “списували”.

Проте, якщо ви вже вмієте танцювати, то “списати” чийсь твір буде для вас набагато простішою справою. Тому якщо ви не встигає за рухами крутих танцюристів, не варто впадати у відчай і кидати танці. Для початку навчіться основам. Ось побачите – потім вам стане набагато простіше.

Запросити друга або подругу, які вміють танцювати

Можливо, хтось раніше вас перейнявся ідеєю навчитися танцювати і вже встиг освоїти кілька простих танцювальних стилів, або ж він професійний танцівник, який, буквально, живе в залі. В такому випадку ніщо не заважає попросити його, показати вам кілька па або простих танцювальних рухів.

Не потрібно соромитися! Танцюристи, насправді, дуже люблять, коли їх просять навчити чогось (тільки не кажіть “а-ну станцюй щось”, в такому випадку, ви точно втратите цінного вчителя).

 А коли вашого напарника не буде поруч, цілком можна попрактикуватися з вішалкою або стільцем.

Кращий спосіб навчитися танцювати

Зрозуміло, не можна стати професійним танцюристом, навчаючись вдома. Можна навчитися готувати, ремонтувати техніку або програмувати. Але танці – це практика.

Склалася думка, що танцювальне вміння необхідне тільки дівчатам. Це неправильно, адже таким чином чоловік може зацікавити вподобану йому дівчину, висловити свій настрій, емоції. Як навчитися танцювати  красиво чоловікові в домашніх умовах?

Можна знову ж звернутися до друзів, або поспостерігати за ними в клубі, на вечірці. Дивіться більше танцювальних відео уроків. Щоб навчитися танцювати, необхідно більше проб, практики. Починайте свій день з музики, танцювальних рухів біля  дзеркала. Навчитися танцювати хлопцеві не так складно, як здається.

Багато хлопців люблять пританцьовувати, коли чистять зуби або що-небудь готують. Використовуйте ці прийоми в клубних танцях! На дискотеках і в клубах не так багато професійних танцюристів. Молоді люди більше імпровізують. Знаючи кілька базових танцювальних прийомів для початківців любителів, можна сміливо відправлятися танцювати.

Стиль без кордонів

Хіп-хоп – сучасний стиль, відповідний для зовсім молоденьких дівчат. Цей крутий танець для дівчаток вчити вдома зовсім не складно.

У цьому стилі головне – залучення уваги. Якщо є почуття ритму, любов до музики, бажання подобатися оточуючим, то проблем для початківців не буде.

Вивчення прийомів доставить масу задоволення, підніме настрій. Можна подивитися на відео як навчитися красиво танцювати в домашніх умовах хіп-хоп.

Вивчайте різні стилі. Це цікаво. Танець дає можливість позитивного спілкування, незалежно від віку.

Навчившись танцювати, ви зможете знайомитися з різними людьми, без сорому спілкуватися з ними. В танці крім приємного фізичного навантаження ви отримуєте чудовий настрій.

Будь-які рухи починаються з розминки. А це вже і перші, легкі заняття спортом.

Ви розумієте, як круто навчитися танцювати в домашніх умовах. Освоївши базові танцювальні рухи, можна здивувати друзів, зробити приємне коханій людині. Та й на загальне самопочуття танці впливають тільки позитивним чином.

Всі трохи танцюють вдома, навіть не помічаючи цього. Стоячи під душем, можна наспівувати і пританцьовувати. Не стійте просто так, коли готуєте ранкову каву – включайте музику, робіть плавні рухи. Найчастіше довіряйте свої рухи дзеркалу. Це вже початок самостійного навчання танцювальним прийомам.

Якщо ж ваша мета – підтримувати своє тіло в тонусі, просто вдосконалювати себе або здивувати своїх друзів, то ви 100% зможете навчитися танцювати в домашніх умовах. Благо, для цього існує не один спосіб.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *